quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:13 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Pff.
Dat is het nummer dat ik nog het vaakst geluisterd heb van 2015.
Ja echt onbegrijpelijk. Los van de kwaliteit van het liedje, de staging en beide artiesten was het ook nog eens een liedje die normaal goed in het straatje van de jury zou moeten liggen.quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:15 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ja en ook gewoon tof in beeld gebracht ookIk snap echt niet waarom de jury dat destijds niet waardeerde.
Oh ja, Dance Alone en Lost and Found, daar heb je me twee stage fails te pakkenquote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:15 schreef Redefine het volgende:
[..]
Macedonië heeft sowieso wel een heel repertoire aan prima nummers, maar heel erg raag en slecht onn stage.
Ik noem een Jana Burčeska Dance alone. Supertof nummer, maar heel matig gezongen met achtergrondzangeressen die te luid zongen. Plus dat zij gekleed was als een stoephoer met dito dansmoves![]()
En dan hebben we natuurlijk ook nog Eye Cue Lost and found, wat was dat dan on stage joh
Lost and Found was ook wel een beetje een apart nummer. Met een apart ritme etc dus was het inderdaad sowieso wel de vraag of het normaal de finale had kunnen halen. Al was dat aparte juist ook wel het toffe.quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:18 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oh ja, Dance Alone en Lost and Found, daar heb je me twee stage fails te pakkenEcht jammer inderdaad.
Al zat Lost and Found sowieso in een vrij goede semi destijds; geen idee of ze het met een betere staging ook wel hadden gehaald. Maar Dance Alone was echt genekt door de slechte staging sowieso.
De jury van Italië stemt echt altijd dubieus lijkt wel. Ook niks geven aan kanshebbers als ze zelf tot de kanshebbers behoren.quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:18 schreef Redefine het volgende:
Maar ja de jury's maken wel vaker de meest achterlijke beslissingen. Vooral Italië heeft daarin gewoon een hele dubieuze naam. Het land wat zich voor staat dat ze alleen maar kwaliteitsmuziek hebben, die dan zelden op kwalitatieve liedjes stemt...
Ja precies, en ook als ze dan wél met een heel toffe staging waren gekomen, wat er dan gebeurd had kunnen zijn. We zullen het niet weten. Maar het is wel een inzending die veel kanten op kon wat dat betreft.quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:19 schreef Redefine het volgende:
[..]
Lost and Found was ook wel een beetje een apart nummer. Met een apart ritme etc dus was het inderdaad sowieso wel de vraag of het normaal de finale had kunnen halen. Al was dat aparte juist ook wel het toffe.
De Italianen lijken een beetje het beeld wat er van ze is te willen bevestigen. Dat het daar een corrupte bende is. En dat ze ten koste van alles willen winnen. Ook al is het door oneerlijk spel.quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:23 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
De jury van Italië stemt echt altijd dubieus lijkt wel. Ook niks geven aan kanshebbers als ze zelf tot de kanshebbers behoren.
Zo onnodig. Leun gewoon op de kwaliteit van je eigen inzending; die hebben virtueel altijd ook echt behoorlijk veel kwaliteit, dus waar zijn dat soort fratsen dan voor nodig.
Wat dat betreft lijkt het erop dat de jury soms nog erger aan het bevoordelen, manipuleren en vriendjespolitiek doet dan de televotequote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:26 schreef Redefine het volgende:
De hele jury uitslag van 2019 is ook wel een voorbeeld van veel landen die vooral maar niet op hun concurrenten wilden stemmen. Waardoor Macedonië opeens kon winnen. En de verschillen bij de jury ook nog eens erg klein waren.
Jury's van Cyprus en Griekenlandquote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:32 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Wat dat betreft lijkt het erop dat de jury soms nog erger aan het bevoordelen, manipuleren en vriendjespolitiek doet dan de televote
quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:32 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Wat dat betreft lijkt het erop dat de jury soms nog erger aan het bevoordelen, manipuleren en vriendjespolitiek doet dan de televote
En Armenië en Azerbeidzjan ook, maar dan weer de andere kant op.quote:
Eens, het is de enige acceptabele methode.quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:36 schreef Redefine het volgende:
[..]Maar doordat de televote ook hele gekke dingen oplevert, blijft de combinatie van de twee toch nog steeds het beste. Beide eigenlijk fout, maar samen grotendeels toch wel prima resultaten.
Met televote hadden we dan weer Keiino als winnaar gehadEn geen Arcade...
De Turken zijn het daar dan weer niet mee eensquote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:36 schreef Strani het volgende:
[..]
Eens, het is de enige acceptabele methode.
Ik zal mijn legertje Turkse twittervolgers zeggen dat ze het maar te accepteren hebben.quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:37 schreef Redefine het volgende:
[..]
De Turken zijn het daar dan weer niet mee eens
Zolang die lopen te janken dat het oneerlijk is, mogen ze wel lekker wegblijven jaquote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:38 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik zal mijn legertje Turkse twittervolgers zeggen dat ze het maar te accepteren hebben.
Goed plan. En dan ook met halve finales werken.quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:38 schreef Strani het volgende:
Eigenlijk zouden politieke verkiezingen ook half jury, half televote moeten worden.
Was dat eigenlijk over een specifieke editie, dat ze dat lopen te roepen?quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:40 schreef Redefine het volgende:
[..]
Zolang die lopen te janken dat het oneerlijk is, mogen ze wel lekker wegblijven ja
Uitstekend! Ik stuur morgen een voorstel naar de Tweede Kamer.quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:40 schreef Redefine het volgende:
[..]
Goed plan. En dan ook met halve finales werken.
Nee niet over een editie. Maar ze vinden het puntensysteem van de afgelopen 8? jaar niet eerlijk. Want zo hebben zij minder baat van de diaspora voting.quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:40 schreef Strani het volgende:
[..]
Was dat eigenlijk over een specifieke editie, dat ze dat lopen te roepen?
Dat voorstel gaat naar de finale, dat kan niet meer fout gaan.quote:Op vrijdag 10 juli 2020 01:41 schreef Strani het volgende:
[..]
Uitstekend! Ik stuur morgen een voorstel naar de Tweede Kamer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |