SPOILER: Het Kabinet-TrumpOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amerikaans Congres:
Political groups house:
Democratic (235)
Republican (197)
Vacant (3)
Political groups Senate:
Republican (53)
Democratic (45)
Independents (2)SPOILER: Overzicht van lopende onderzoekenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Hoe werkt een impeachment?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Extra aanwijzingen voor dit topic:
Helaas blijkt dit topic nogal eens te ontsporen. Het is een emotioneel onderwerp voor sommigen.
Daarom de volgende afspraken:
• Dit is geen linkdumptopic. Als je een tweet plaatst graag het volgende in ogenschouw nemen: Waarom deze tweet? Wat zegt het, wat vind je er zelf van?
• Posts die tot doel hebben het topic te laten ontsporen, die respectloos zijn, of als linkdump aangemerkt kunnen worden, kunnen zonder overleg verwijderd worden door de moderatie. Want je post moet iets bijdragen aan de discussie en niet aan het op de kast jagen van users.
• Het gaat hier over de Amerikaanse politiek. Niet over Amerika in zijn algemeen. Probeer on topic te blijven.
• We gaan hier respectvol met elkaar om. Ook onderwerpen zoals kwetsbare migrantenkinderen worden met respect besproken. Ik zie er het nut niet van om bijv Michelle Obama als een kerel neer te zetten. Het enige doel om dat te doen is om users op de kast te jagen en het topic te laten ontsporen. Stop daar gewoon mee. Het voegt inhoudelijk niets toe.
We gebruiken in dit topic normale bronnen. Hier te verifiëren: https://mediabiasfactcheck.com/
Voor visueel ingestelde mensen:
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
twitter:daveweigel twitterde op zaterdag 06-06-2020 om 20:22:12New splash page on Trump campaign site https://t.co/56yxLrGA1X reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Ah, onze sneuneus heeft weer een praatpuntje uit de alt-right beerput getrokken hoor.
Eigen verantwoordelijkheid, haha.
En weer liegen over dat alleen de zwarte gemeenschap criminelen op een voetstuk zet, terwijl Hollywood zo'n beetje zijn hele bestaansrecht ontleed aan romantisering van de grootste schurken uit de geschiedenis.
Wat een giller.![]()
Ondertussen liggen ook diverse rappers onder vuur in de VS, wegens niet-protesteren. Dan ben je fout.
Snitch 6ix9ine Calls Meek Mill 'Wanna Be Martin Luther King' For Not Protesting
Maar ook Blueface werd bedreigd toen hij grapjes maakte in de Floyd affaire ("mag ik een George Floyd korting?" in een winkel)
https://hiphopdx.com/news(...)g-for-not-protesting![]()
De heer Elder ontkent racisme niet, hij ziet het alleen niet als het grootste probleem wat de zwarte bevolking plaagt. Helaas zijn er genoeg mensen helaas ook in dit topic die racisme zien als de bron van de problemen die de zwarte bevolking plaagt. Er spelen veel andere zaken en de oplossing ligt bij de bevolking zelf. Dat zeggen is in de ogen van velen in dit topic racistisch. Alsof zwarte mensen niet in staat zijn om hun eigen problemen op te lossen.quote:Op zondag 7 juni 2020 12:46 schreef KoosVogels het volgende: [..] De heer Elder denkt werkelijk dat de VS geen probleem heeft met racisme? Een land waar zwarten iets meer dan vijftig jaar geleden nog in een andere pot moesten pissen dan hun blanke medeburgers, heeft dat diepgewortelde racisme binnen enkele decennia volledig weten uit te bannen. Oh excuus, behoudens het racisme van Democraten die op zoek naar zwarte stemmen. Geloof je dat nou echt?
![]()
Zeer passend bij de voorgaande discussie.
Enlighten! tot het eind, hé.
Als je Candace Owens kunt lezen en quoten, is de clip óok te overzien.
![]()
Ik denk dat mensen altijd beter kunnen - ongeacht hun huidskleur. De overheid kan (en zou dat in mijn ogen ook moeten doen) echter de omstandigheden verbeteren, waardoor het voor mensen makkelijker wordt om het beste uit zichzelf te houden. En dat is geen vage theorie.quote:Op zondag 7 juni 2020 12:45 schreef Chivaz het volgende: [..] Jij maakt de vergelijking met apen en bovendien doe je net alsof die mensen niet beter kunnen. Puur racisme van de laagste soort.
Je hoeft alleen maar naar de Europese verzorgingsstaten te kijken om te zien dat het werkt. Natuurlijk hebben ook wij problemen, maar die vallen in het niet wanneer je ze vergelijkt met de situatie in de VS, het land dat het hoogste aantal gevangenen per hoofd van de bevolking telt ter wereld.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Het is een combinatie van factoren, die met elkaar samenhangen en waarvan racisme er een is. Ik kan andere uitleg verschaffen, maar ik heb geen zin om een heel epistel uit te tikken op m'n mobiel voor iemand die mijn woorden tracht te pareren met een handvol rechtsconservatieve dogma's.quote:Op zondag 7 juni 2020 12:55 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De heer Elder ontkent racisme niet, hij ziet het alleen niet als het grootste probleem wat de zwarte bevolking plaagt. Helaas zijn er genoeg mensen helaas ook in dit topic die racisme zien als de bron van de problemen die de zwarte bevolking plaagt. Er spelen veel andere zaken en de oplossing ligt bij de bevolking zelf. Dat zeggen is in de ogen van velen in dit topic racistisch. Alsof zwarte mensen niet in staat zijn om hun eigen problemen op te lossen.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
https://www.cnn.com/2020/(...)rotesters/index.html
Trump was zo bang dat het volk hem zou komen halen dat hij naast het fortificeren van het Witte Huis een complete legerdivisie wilde inzetten. 10.000 man.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Het continu omkeren van de discussie door de riazopjes en chivaatjes is dodelijk vermoeiend. Stelselmatig oorzaak en gevolg omdraaien, belangrijkste factoren ontkennen en/of bagatelliseren, feiten ontkennen en ondertussen hun “eigen verantwoordelijkheid” plaat draaien.quote:Op zondag 7 juni 2020 13:00 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het is een combinatie van factoren, die met elkaar samenhangen en waarvan racisme er een is. Ik kan andere uitleg verschaffen, maar ik heb geen zin om een heel epistel uit te tikken op m'n mobiel voor iemand die mijn woorden tracht te pareren met een handvol rechtsconservatieve dogma's.![]()
Noem je blanke Amerikanen nu autochtonen en zwarte Amerikanen allochtonen?quote:Op zondag 7 juni 2020 13:04 schreef riazop het volgende:
[..]
Dit is in elke Amerikaanse stad met 50% allochtonen compleet ondenkbaar![]()
Oh mijn god, wat een beerput is er hier weer open getrokken. Zwarten doen hun best niet, vereren criminaliteit en 99% is alleen maar goed om de racismekaart te trekken...Er zijn wel 2 Marokkaanse burgemeesters dus het is gewoon allemaal een mentaal probleem....
Zullen we het allemaal weer eens opnieuw proberen en wat minder dom racistische talking points posten? Dit gaat echt helemaal nergens over.Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!![]()
Mooi dat jij een voorstander van evenredige vertegenwoordiging bent. Huldequote:Op zondag 7 juni 2020 13:04 schreef riazop het volgende:
[..]
Hollanders hebben geen lessen te leren aan Amerikanen
Dit is in elke Amerikaanse stad met 50% allochtonen compleet ondenkbaar
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]![]()
https://www.nytimes.com/2(...)ublicans-voters.html
Aardig stuk over de top republikeinen die geen zin meer hebben om op Trump te stemmen.quote:(...) it would be a sharp rebuke for former Trump administration officials and well-known Republicans to buck their own standard-bearer. Individually, they may not sway many votes — particularly at a time of deep polarization. But their collective opposition, or even resounding silence, could offer something of a permission structure for Trump-skeptical Republicans to put party loyalty aside. (...)I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Fraaie opsomming.quote:Op zondag 7 juni 2020 13:23 schreef Ulx het volgende:
https://www.nytimes.com/2(...)ublicans-voters.html
Aardig stuk over de top republikeinen die geen zin meer hebben om op Trump te stemmen.
[..]![]()
Gekeken en het slaat naadloos aan op het punt van verantwoordelijkheid. Wat al die gevangenen gemeen hadden was armoede in combinatie met ouders die zich onverantwoord hebben gedragen.quote:Op zondag 7 juni 2020 12:55 schreef AnneX het volgende:
Zeer passend bij de voorgaande discussie.
Enlighten! tot het eind, hé.
Als je Candace Owens kunt lezen en quoten, is de clip óok te overzien.
Armoede daar kun je in geboren worden, een groot deel van mijn familie leeft in pure armoede. Maar geen van ze zijn crimineel ondanks dat er genoeg verleidingen zijn om op het criminele pad te raken. Wat deze mensen in het gareel houd zijn ouders die samenblijven en goed opletten of ze goed hun best doen op school en niet met de verkeerde mensen hangen op straat.
Het resultaat is dat van mijn generatie er nu familieleden zijn die een mooi huis hebben met 2 auto’s voor de deur en hun kinderen een mooie toekomst kunnen geven.
Racisme roepen en klagen dat de wereld tegen je is werkt simpelweg niet.![]()
Deze is ook snel gefikst.🇺🇸twitter:MeidasTouch twitterde op zondag 07-06-2020 om 02:09:20📺 NEW VIDEO
@IvankaTrump has done a public disservice to our country. #ByeIvanka https://t.co/iVHdOmqKVY reageer retweet![]()
Als vanuit hen de boodschap komt dat de Republikeinen hun land boven hun partij moeten plaatsen, dan zullen veel gematigde Republikeinen bereid zijn om voor Biden te stemmen.quote:Op zondag 7 juni 2020 13:23 schreef Ulx het volgende:
https://www.nytimes.com/2(...)ublicans-voters.html
Aardig stuk over de top republikeinen die geen zin meer hebben om op Trump te stemmen.
[..]
Verder is dan de steun van Bernie nodig die zijn jonge kiezers zo ongeveer persoonlijk het stemhokje moet induwen en dan maakt Biden kans om de volgende president van de VS te worden.![]()
In de rode staten wordt vooral op 1 issue gestemd. Vraag je naar afzonderlijke policies dan zijn ook de GOP stemmers veel progressiever dan de partij waar ze op stemmen.quote:Op zondag 7 juni 2020 11:42 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Ook in de rode staten word gestemd en die houden er andere ideeën op na. Dan komen we weer terug op het oude punt dat verantwoordelijkheid de sleutel is tot succes.
Overigens zijn er genoeg blauwe staten en blauwe steden met minderheden op belangrijke posities en zelfs dan zie je dat het niet geweldig gaat met de zwarte bevolking.
Ergens moet je dan toch gaan denken dat er misschien iets mis is met de cultuur van die mensen zelf. Zoals Candace Owens treffend zei, alleen in de zwarte gemeenschap worden criminelen etc bewierookt terwijl in andere gemeenschappen dat soort lui verketterd worden.beter een knipoog dan een blauw oog![]()
Interessante longread met een lesje geschiedenis en menselijke psyche:
https://www.theatlantic.c(...)ollaborators/612250/beter een knipoog dan een blauw oog![]()
Misschien moet je eens stoppen met dingen verzinnen over je persoonlijke situatie.quote:Op zondag 7 juni 2020 13:41 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Gekeken en het slaat naadloos aan op het punt van verantwoordelijkheid. Wat al die gevangenen gemeen hadden was armoede in combinatie met ouders die zich onverantwoord hebben gedragen.
Armoede daar kun je in geboren worden, een groot deel van mijn familie leeft in pure armoede. Maar geen van ze zijn crimineel ondanks dat er genoeg verleidingen zijn om op het criminele pad te raken. Wat deze mensen in het gareel houd zijn ouders die samenblijven en goed opletten of ze goed hun best doen op school en niet met de verkeerde mensen hangen op straat.
Het resultaat is dat van mijn generatie er nu familieleden zijn die een mooi huis hebben met 2 auto’s voor de deur en hun kinderen een mooie toekomst kunnen geven.
Racisme roepen en klagen dat de wereld tegen je is werkt simpelweg niet.![]()
Dan is het zaak voor de Democraten om hun plannen wat beter aan de man te brengen in die rode staten.quote:Op zondag 7 juni 2020 13:52 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
In de rode staten wordt vooral op 1 issue gestemd. Vraag je naar afzonderlijke policies dan zijn ook de GOP stemmers veel progressiever dan de partij waar ze op stemmen.![]()
Je kent mij niet, hoe kun je nu zoiets beweren. Als je mij niet gelooft is het verder jou probleem. Het toont wel aan dat je behoorlijk beperkt ben in je manier van denken.quote:Op zondag 7 juni 2020 14:02 schreef arie_bc het volgende:
[..]
Misschien moet je eens stoppen met dingen verzinnen over je persoonlijke situatie.![]()
Misschien eens je claims bewijzen dan? Foto van je diploma om te bewijzen dat je psycholoog bent, foto van jezelf om te bewijzen dat je zwart ben?quote:Op zondag 7 juni 2020 14:05 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je kent mij niet, hoe kun je nu zoiets beweren. Als je mij niet gelooft is het verder jou probleem. Het toont wel aan dat je behoorlijk beperkt ben in je manier van denken.
Als je hier niet over wilt hebben is dat prima, maar laat dat soort claims dan zelf weg.
Het is namelijk nogal een standaard tactiek van je alt-right collega's om dit soort zaken te verzinnen. Alleen maar om je post kracht bij te zetten.
Kan je trouwens beantwoorden wat de gemiddelde straf van een blank iemand is als ze met drugs gepakt worden, versus een PoC?![]()
Het is toch vreemd dat je dan nog steeds de schuld bij die criminelen zelf legt? Hoe lastig is het nou om te bedenken dat wanneer je opgroeit in slechte omstandigheden, armoede, geen of gebrekkig onderwijs, drugs en geweld op elke straathoek, dat dan de kans kleiner is om een modelburger te worden dan wanneer dat niet het geval is?quote:Op zondag 7 juni 2020 13:41 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Gekeken en het slaat naadloos aan op het punt van verantwoordelijkheid. Wat al die gevangenen gemeen hadden was armoede in combinatie met ouders die zich onverantwoord hebben gedragen.
Armoede daar kun je in geboren worden, een groot deel van mijn familie leeft in pure armoede. Maar geen van ze zijn crimineel ondanks dat er genoeg verleidingen zijn om op het criminele pad te raken. Wat deze mensen in het gareel houd zijn ouders die samenblijven en goed opletten of ze goed hun best doen op school en niet met de verkeerde mensen hangen op straat.
Het resultaat is dat van mijn generatie er nu familieleden zijn die een mooi huis hebben met 2 auto’s voor de deur en hun kinderen een mooie toekomst kunnen geven.
Racisme roepen en klagen dat de wereld tegen je is werkt simpelweg niet.
Het sneue is dat jouw onderbouwing je eigen stelling onderuit schoffelt. In jouw familie is blijkbaar sprake van mensen die wel aan opvoeding doen. Mensen die wel het geleerd hebben voor hun kinderen te zorgen, met de nadruk op geleerd hebben. Ongetwijfeld met hulp, want dat zie jij niet, dat past niet in jouw straatje namelijk. En definieer pure armoede. In Nederland hebben we nog steeds een sociaal stelsel. Dankzij jouw soort een steeds slechter sociaal stelsel, maar het is er wel.
Het onuitgesproken racisme in jouw posts is echt tenenkrommend.![]()
Zie je nu zelf niet hoe fout je bezig bent, als je zwart bent dan kun je nooit zulke denkbeelden er op nahouden. Nee het is makkelijker om gewoon te zeggen dat ik een white nationalist ben of alt right. Ik hoef niets te bewijzen en je bent niet verplicht om mij te geloven. Ik wens je verder veel plezier in je zeer beperkte kijk op de wereld.quote:Op zondag 7 juni 2020 14:15 schreef arie_bc het volgende:
[..]
Misschien eens je claims bewijzen dan? Foto van je diploma om te bewijzen dat je psycholoog bent, foto van jezelf om te bewijzen dat je zwart ben?
Als je hier niet over wilt hebben is dat prima, maar laat dat soort claims dan zelf weg.![]()
De familie waar ik over spreek woont niet in Nederland. Er is geen/nauwelijks hulp van de overheid. Deze mensen hebben het op eigen kracht gedaan en het kan gewoon. Maar je hebt allang bewezen dat jij niet gelooft dat zwarte mensen in staat zijn om zichzelf te bedruipen. Je roept liever racisme en roept om beleid vanuit de overheid zodat miraculeus de zwarte bevolking zo gered kan worden. Waarom is dit trouwens nog niet gebeurt in al die blauwe staten met blauwe politici die vaak ook nog eens tot minderheden behoren?quote:Op zondag 7 juni 2020 14:18 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Het is toch vreemd dat je dan nog steeds de schuld bij die criminelen zelf legt? Hoe lastig is het nou om te bedenken dat wanneer je opgroeit in slechte omstandigheden, armoede, geen of gebrekkig onderwijs, drugs en geweld op elke straathoek, dat dan de kans kleiner is om een modelburger te worden dan wanneer dat niet het geval is?
Het sneue is dat jouw onderbouwing je eigen stelling onderuit schoffelt. In jouw familie is blijkbaar sprake van mensen die wel aan opvoeding doen. Mensen die wel het geleerd hebben voor hun kinderen te zorgen, met de nadruk op geleerd hebben. Ongetwijfeld met hulp, want dat zie jij niet, dat past niet in jouw straatje namelijk. En definieer pure armoede. In Nederland hebben we nog steeds een sociaal stelsel. Dankzij jouw soort een steeds slechter sociaal stelsel, maar het is er wel.
Het onuitgesproken racisme in jouw posts is echt tenenkrommend.
Waarom lukt het daar niet? Gaat het soms niet ver genoeg of ligt het toch aan iets anders?![]()
Jij geeft nooit ergens antwoord op, je onderbouwt niets, je schermt met vage bagger die je vervolgens nooit met feiten onderbouwt. en op het moment dat het wat serieus wordt, beschermen de moderatoren je. Kortom, waarschijnlijk wordt je gewoon betaald om hier een beetje lollig te lopen doen. Ik zal je op mijn negeerlijstje zetten, want anders gaat er toch weer een moderator lopen zeiken.quote:Op zondag 7 juni 2020 14:26 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De familie waar ik over spreek woont niet in Nederland. Er is geen/nauwelijks hulp van de overheid. Deze mensen hebben het op eigen kracht gedaan en het kan gewoon. Maar je hebt allang bewezen dat jij niet gelooft dat zwarte mensen in staat zijn om zichzelf te bedruipen. Je roept liever racisme en roept om beleid vanuit de overheid zodat miraculeus de zwarte bevolking zo gered kan worden. Waarom is dit trouwens nog niet gebeurt in al die blauwe staten met blauwe politici die vaak ook nog eens tot minderheden behoren?
Waarom lukt het daar niet? Gaat het soms niet ver genoeg of ligt het toch aan iets anders?![]()
Laten we ons alsjeblieft niet verlagen tot het niveau van Donald Trump, Chivaz hoeft zijn geboortecertificaat niet te laten zien.![]()
Met de leugens die jij al hebt verspreid die wel gecontroleerd konden worden kan je niet verbaasd zijn dat je persoonlijke ervaringen niet geloofd worden toch?quote:Op zondag 7 juni 2020 14:05 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je kent mij niet, hoe kun je nu zoiets beweren. Als je mij niet gelooft is het verder jou probleem. Het toont wel aan dat je behoorlijk beperkt ben in je manier van denken.
We weten idd niet wie jij bent maar we weten wel dat jij vaak een loopje met de waarheid neemt.![]()
Of ze vullen een andere naam in. Bill Weld gaf drie maanden geleden op en hij kreeg in Iowa of Indiana (iig Trumpland) nog steeds 20% bij de GOP primary. Hadden Trump en de RNC de zaak niet gerigged dan had het best spannend kunnen worden.quote:Op zondag 7 juni 2020 13:49 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Als vanuit hen de boodschap komt dat de Republikeinen hun land boven hun partij moeten plaatsen, dan zullen veel gematigde Republikeinen bereid zijn om voor Biden te stemmen.
Verder is dan de steun van Bernie nodig die zijn jonge kiezers zo ongeveer persoonlijk het stemhokje moet induwen en dan maakt Biden kans om de volgende president van de VS te worden.
George W Bush steunt Trump ook niet.twitter:dcexaminer twitterde op zondag 07-06-2020 om 03:54:56George W. Bush won't support reelection of Trump https://t.co/s8kGaTc0yA reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Klaar met dat persoonlijke gedoe. Negeren is ook een optie."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Dat is geen argument om alles maar op de maatschappij af te schuiven. Verder kom je nu heel snel terecht bij het vastleggen van een laag verwachtingspatroon (soft bigotry of low expectations), wat al helemaal niet gaat helpen, sterker nog, dat werkt averechts.quote:Op zondag 7 juni 2020 14:18 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Het is toch vreemd dat je dan nog steeds de schuld bij die criminelen zelf legt? Hoe lastig is het nou om te bedenken dat wanneer je opgroeit in slechte omstandigheden, armoede, geen of gebrekkig onderwijs, drugs en geweld op elke straathoek, dat dan de kans kleiner is om een modelburger te worden dan wanneer dat niet het geval is?
Continu de slachtofferkaart trekken, en vooral aangereikt krijgen, doet helemaal niets goeds voor je situatie. Als je daar eerst uitstapt, wordt het mogelijk om iets te bereiken, of om mensen echt te kunnen helpen. Er is niets mis mee om mensen te faciliteren, maar uiteindelijk moeten ze het zelf doen.![]()
Wie heeft het over alles op de maatschappij afschuiven? De discussie gaat over richting, waarbij de richting structureel hulp bieden aan kansarme bevolkingsgroepen (ongeacht ras, afkomst of religie) vergeleken wordt met de richting structureel kansarme bevolkingsgroepen onderdrukken, intimideren en/of discrimineren.quote:Op zondag 7 juni 2020 15:32 schreef drexciya het volgende:
[..]
Dat is geen argument om alles maar op de maatschappij af te schuiven. Verder kom je nu heel snel terecht bij het vastleggen van een laag verwachtingspatroon (soft bigotry of low expectations), wat al helemaal niet gaat helpen, sterker nog, dat werkt averechts.
Continu de slachtofferkaart trekken, en vooral aangereikt krijgen, doet helemaal niets goeds voor je situatie. Als je daar eerst uitstapt, wordt het mogelijk om iets te bereiken, of om mensen echt te kunnen helpen. Er is niets mis mee om mensen te faciliteren, maar uiteindelijk moeten ze het zelf doen.
Sommigen hier zijn van de tweede richting, waarbij repressie het belangrijkste middel is om de zaak in toom te houden, ik ben meer van de eerste richting.
Dat mensen daarbij zelf kansen moeten pakken die ontstaan is geen discussie. Dat sommigen dat beter zal afgaan dan anderen is ook duidelijk.![]()
Uiteraard moeten mensen "het zelf doen", maar je ziet dat in maatschappijen waar de overheid een stuk actiever inzet op sociaal beleid en minder op repressieve politieinzet de onderlaag toch een stuk beter in staat blijkt om de maatschappelijke ladder te beklimmen.quote:Op zondag 7 juni 2020 15:32 schreef drexciya het volgende:
[..]
Dat is geen argument om alles maar op de maatschappij af te schuiven. Verder kom je nu heel snel terecht bij het vastleggen van een laag verwachtingspatroon (soft bigotry of low expectations), wat al helemaal niet gaat helpen, sterker nog, dat werkt averechts.
Continu de slachtofferkaart trekken, en vooral aangereikt krijgen, doet helemaal niets goeds voor je situatie. Als je daar eerst uitstapt, wordt het mogelijk om iets te bereiken, of om mensen echt te kunnen helpen. Er is niets mis mee om mensen te faciliteren, maar uiteindelijk moeten ze het zelf doen.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Nee negeren is geen optie. We hebben dit met zijn alle te lang gedaan en het is tijd dat we racisme en alle andere soorten discrimatie benoemen waar we het zien.quote:Op zondag 7 juni 2020 15:16 schreef capricia het volgende:
[modbreak]
Klaar met dat persoonlijke gedoe. Negeren is ook een optie.
[/modbreak]
Onderdeel van het probleem wat we vandaag de dag zien is juist dat verder fatsoenlijke mensen stil blijven. Hiermee creëer je een omgeving waarin mensen als redpilled, chivaz, vaderaarbei etc zich gesterkt voelen om hun haat neer te blijven plempen zonder tegenspraak.
Het is tijd dat we met elkaar veranderen, beter worden dan we waren. En dat geld voor ons allen, als we dat namelijk niet samen doen dan zullen deze problemen blijven bestaan.
We hebben de afgelopen 10 jaar gezien wat voor effect het negeren heeft. Fok was een open forum waar iedereen welkom was, als je nu op de Frontpage of op NWS kijkt staan er enorme hoeveelheden posts die 10 jaar geleden enkel op sites als Stormfront en 4chan te vinden waren.
En in het extreme zien we het in de VS, waar de mensen gevuld met haat zich gesterkt voelen door het succes van Trump en de Republikeinen.
[ Bericht 0% gewijzigd door arie_bc op 07-06-2020 16:46:52 ]![]()
Protesteren tegen geweld is een teken dat je geen slachtoffer wilt zijn.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
En zelfs al denk je dat mensen zichzelf in de slachtoffer rol plaatsen, wat voor smerig persoon moet je dan wel niet zijn om daar nu de nadruk op te leggen.quote:Op zondag 7 juni 2020 15:45 schreef Ulx het volgende:
Protesteren tegen geweld is een teken dat je geen slachtoffer wilt zijn.
Niet op de systematische haat en politiegeweld, maar dat sommige mensen zich wellicht teveel slachtoffer hiervan voelen.![]()
Dat is een beetje lastig als de doelgroep alleen maar naar Fox en rechtse talkradio kijkt en democraten alleen als babymoordenaars zien.quote:Op zondag 7 juni 2020 14:04 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dan is het zaak voor de Democraten om hun plannen wat beter aan de man te brengen in die rode staten.beter een knipoog dan een blauw oog![]()
Deze mevrouw legt een hoop geschiedenis in minder dan 7 minuten mooi uit;
Verplichte kost voor alle "ze moeten hun eigen problemen oplossen" en mentaliteit roepers."Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."![]()
1 groot slachtoffer complex. Hiermee kom je natuurlijk nooit verder. Ondanks dat je de meest succesvolle zwarte gemeenschap ter wereld bent.quote:Op zondag 7 juni 2020 15:58 schreef OMG het volgende:
Deze mevrouw legt een hoop geschiedenis in minder dan 7 minuten mooi uit;
Verplichte kost voor alle "ze moeten hun eigen problemen oplossen" en mentaliteit roepers.
Ze stemmen al 40/50 jaar op dezelfde in de meeste grote steden en juist daar zijn de issue's het grootst. Met een zwarte police chief en liberale mayors..
Hebben de Democraten deze mensen dan 40 jaar in de kou laten staan ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door JANdeDERDE op 07-06-2020 16:11:33 ]![]()
Wellicht omdat ze in het (in GDP gemeten) meest succesvolle land ter wereld wonen en daar deels van meeprofiteren (ook al is het niet evenredig)? Daarnaast is racisme werledwijd een probleem en kan je dus niet de conclusie trekken dat ze het in de VS beter doen omdat daar minder/geen racisme is.quote:Op zondag 7 juni 2020 16:03 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
1 groot slachtoffer complex. Hiermee kom je natuurlijk nooit verder. Ondanks dat je de meest succesvolle zwarte gemeenschap ter wereld bent.Ja ook de Democraten moeten kritisch naar zichzelf kijken en meer doen om deze problematiek aan te pakken.quote:Op zondag 7 juni 2020 16:03 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
Ze stemmen al 40/50 jaar op dezelfde in de meeste grote steden en juist daar zijn de issue's het grootst. Met een zwarte police chief en liberale mayors..
Hebben de Democraten deze mensen dan 40 jaar in de kou laten staan ?
Maar ze doen in elk geval iets, kijk bijvoorbeeld naar de wetgeving geintroduceerd door Obama/Biden om de politie en het gevangeniswezen te hervormen. Helaas werden de meeste van deze goede stappen direct ongedaan gemaakt door McConnel/Trump.![]()
First step act komt toch echt uit de koker van Trump.
Verder heb ik maar erg weinig actie van Obama en Biden gezien op dit vlak.
Ik weet wel dat Biden en de Democraten aan de wieg stonden van veel wetgeving die massaal zwarte amerikanen naar de gevangenis stuurde.![]()
quote:Op zondag 7 juni 2020 16:03 schreef JANdeDERDE het volgende:
[..]
1 groot slachtoffer complex. Hiermee kom je natuurlijk nooit verder. Ondanks dat je de meest succesvolle zwarte gemeenschap ter wereld bent.
Ze stemmen al 40/50 jaar op dezelfde in de meeste grote steden en juist daar zijn de issue's het grootst. Met een zwarte police chief en liberale mayors..
Hebben de Democraten deze mensen dan 40 jaar in de kou laten staan ?Top, je gaat op totaal niks uit het filmpje in.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Bleach is healthy. It's mostly water. And we are mostly water. Therefore, we are bleach."![]()
Fans van Donald "De pers is gemeen tegen me" Trump roepen dat zwarten zich niet als slachtoffer mogen opstellen als een agent er weer eentje afmaakt.
Right.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Powell heeft Biden endorsed. Trump is weer boos.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Kijk voor de grap eens naar de steden waar het politiegeweld vooral plaatsvind en waar er flinke ghettovorming is, waar nu de gewelddadige rellen plaatsvinden.quote:Op zondag 7 juni 2020 16:17 schreef JANdeDERDE het volgende:
First step act komt toch echt uit de koker van Trump.
Verder heb ik maar erg weinig actie van Obama en Biden gezien op dit vlak maar misschien dat ik het gemist heb.
Ik weet wel dat Biden en de Democraten aan de wieg stonden van veel wetgeving die massaal zwarte amerikanen naar de gevangenis stuurde.
9 van de 10 keer decennialang gerund door democraten.
Maar somehow is het allemaal de schuld van de republikeinen en zelfs Trump persoonlijk.
Bizar![]()
De zwarte bevolking is tweederangs vanaf het moment dat de slavernij afgeschaft is. Dat kan alleen recht getrokken worden als de overheid zich heel actief mee gaat bemoeien met deze groep. En de Amerikaanse overheid is toch vooral gericht op vrijheid. Dus eigenlijk is er niets veranderd voor de zwarte bevolking.
Daarnaast is de ongelijkheid de afgelopen jaren enorm toegenomen. De problemen zijn al gigantisch voor de middenklasse die amper kunnen rondkomen. Een groep die altijd al kwetsbaar is, komt dan helemaal in de problemen.
Racisme speelt uiteraard ook een rol. Maar de mensen die verandering willen moeten de hele samenleving veranderen (eerlijker maken) om uiteindelijk het lot van de zwarte bevolking te verbeteren.De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee![]()
twitter:duty2warn twitterde op zondag 07-06-2020 om 15:39:35Bush and Romney and now Colin Powell indicate they will not support Trump. The charred remnant of what used to be the Republican Party has finally made a peep https://t.co/kuXtQsrg3e reageer retweet
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: