Iedereen lijkt van Andorra ook heel hoge verwachtingen te hebbenquote:
En ik wil heel graag nieuwe of terugkerende landen!quote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:25 schreef Redefine het volgende:
[..]
Die zijn er inderdaad altijd als eerste bij.
Nu zitten we nog in het stadium dat Turkije en Bosnië roepen dat ze er volgend misschien dan toch weer bij zijn.
En Kazachstan en Liechtenstein zeggen dat ze volgend jaar toch echt eens gaan toetreden tot het ESF.
Haha, ach jaquote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:27 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Iedereen lijkt van Andorra ook heel hoge verwachtingen te hebben![]()
Dat wordt gewoon onderste drie in de tweede semi hoor
Ik ben er weer!quote:Op dinsdag 26 mei 2020 20:31 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ik vind het prima, zolang je maar weer terug komt!
quote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:27 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
JaMaar wel het perfecte opwarmertje daarvoor.
Kan me nog herinneren dat @:Cee de voorronde eind 2018 aan het volgen was als zo'n beetje de enige hier, en gek werd van wat nou deelnemers, wat nou interval en wat nou reclame was. Toen na een tijdje was het van "OOOOOHHH DEZE IS WEL GOED!" en bleek het later Eugent Bushpepa te zijn met een intervalact
Als San Marino het kan, wie weet.quote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:27 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Iedereen lijkt van Andorra ook heel hoge verwachtingen te hebben![]()
Dat wordt gewoon onderste drie in de tweede semi hoor
Sokken gevonden?quote:
Kazachstan, Luxemburg, Andorra of Hongarije graag, maar Bosnië, Montenegro en Turkije associeer ik toch vooral met frauduleuze, diaspora en burenstemmenquote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:27 schreef molloot200 het volgende:
[..]
En ik wil heel graag nieuwe of terugkerende landen!Bosnië was vaak leuk en Turkije ook. Kazachstan doet echt goed hun best op het Junior (twee keer top 5 positie), dus gaat het vast ook goed doen op het reguliere contest. Misschien Montenegro terug in 2021 als ze geen auto's hoeven te kopen?
Ik heb afgelopen najaar wel 1 voorronde gezien volgens mij, maar niet de finale. Het kwam me niet altijd uit toen.quote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:29 schreef Fred_B het volgende:
[..]![]()
Ik heb het nog nooit echt gevolgd eigenlijk. Dit jaar was denk ik de eerste keer dat ik dankzij de #ophef ook een ander liedje dan de winnaar heb gehoord
Echt een aanwinst he?quote:
Nee maar wát een idee zegquote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:24 schreef Redefine het volgende:
[..]
Hangen ze niet met een touwtje aan je nek? Of liggen ze niet op je hoofd?
Bosnië vond ik vaak genoeg echt prachtige inzendingen hebbenquote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:30 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Kazachstan, Luxemburg, Andorra of Hongarije graag, maar Bosnië, Montenegro en Turkije associeer ik toch vooral met frauduleuze, diaspora en burenstemmen
Ja ze lagen op de strandpromenade! Iemand had ze aan (en had ze ook in een andere kleur geverfd, de schoft!). Nou die maakt die fout niet opnieuw hoor.quote:
Die ligt nu onder 30 kuub zand?quote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:32 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja ze lagen op de strandpromenade! Iemand had ze aan (en had ze ook in een andere kleur geverfd, de schoft!). Nou die maakt die fout niet opnieuw hoor.
Ja precies, Montenegro hoef ik ook niet per se terug. Maar ik zie het nog wel gebeuren.quote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:30 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Kazachstan, Luxemburg, Andorra of Hongarije graag, maar Bosnië, Montenegro en Turkije associeer ik toch vooral met frauduleuze, diaspora en burenstemmen
Lijerquote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:32 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja ze lagen op de strandpromenade! Iemand had ze aan (en had ze ook in een andere kleur geverfd, de schoft!). Nou die maakt die fout niet opnieuw hoor.
Ja dat wel, maar te veel Joegoslavische landen vind ik geen toegevoegde waarde hebben. Dan maar in plaats van een andere.quote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:31 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Bosnië vond ik vaak genoeg echt prachtige inzendingen hebben
Oh, zo! Laat wel minder sporen na gelukkigquote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:34 schreef Strani het volgende:
[..]
Nou 800 triljoen liter water bleek makkelijker!
Nee Jobi, zó iemand verdient geen tweede kansquote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:34 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
LijerDie heb je wel aan z'n oorlel mee naar de kelder gesleept en duidelijk gemaakt dat wat je met de Noren kan, je ook met hem kan?
Dan gooi Kroatië er maar uitquote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:34 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja dat wel, maar te veel Joegoslavische landen vind ik geen toegevoegde waarde hebben. Dan maar in plaats van een andere.
Het lijkt inderdaad wel op Joran, zijn naamquote:Op dinsdag 26 mei 2020 21:34 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oh, zo! Laat wel minder sporen na gelukkig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |