Hey aKboRquote:Op zondag 24 mei 2020 11:28 schreef aKboR het volgende:
[..]
Ja voorheen zette ik er juffrouw jannie bij maar dat vonden sommige dames niet leuk![]()
NIet, zal er aan denkenquote:
Sorry dat ik het vraag, maar ik heb er ws overheen gelezen door de drukte. Zie dat er er ws softwareprobleem is met je software maar wat gaat er verkeerd of werkt er nu niet?quote:Op zondag 24 mei 2020 11:29 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Ja, maar weet niet of daar door komt...
Dat doe je dan goed in zo korte tijd.quote:Op zondag 24 mei 2020 11:30 schreef aKboR het volgende:
[..]
Moge Dot.. je en uitgeslapen ook. Was schijnbaar genoeg
Nou de Weer app die hier op staat doet ineens niet meer blijft laden, Microsoft Store ook niet en bij Windows Update blijft ie zoeken naar Update..quote:Op zondag 24 mei 2020 11:31 schreef Jippie68 het volgende:
[..]
Sorry dat ik het vraag, maar ik heb er ws overheen gelezen door de drukte. Zie dat er er ws softwareprobleem is met je software maar wat gaat er verkeerd of werkt er nu niet?
Kan zijn dat ik vanmiddag weer inzak.. Ik weet t niet maar voel me goed uitgerust nu.quote:
Is de Weerapp zelf nog wel in de lucht? Soms stoppen bedrijfjes daarmee of brengen ze een nieuwe app uit. Welke weer app is het?quote:Op zondag 24 mei 2020 11:32 schreef Mrsloveable het volgende:
[..]
Nou de Weer app die hier op staat doet ineens niet meer blijft laden, Microsoft Store ook niet en bij Windows Update blijft ie zoeken naar Update..
Soms kom je dan leuke grappige opmerkingen tegen, maar als het zo druk is ben ik al blij als ik het lopende topic bij kan houdenquote:
Denk het welquote:Op zondag 24 mei 2020 11:35 schreef Jippie68 het volgende:
[..]
Is de Weerapp zelf nog wel in de lucht? Soms stoppen bedrijfjes daarmee of brengen ze een nieuwe app uit. Welke weer app is het?
klopt ik lees dan beide maar terug lezen geeft ook leuke info enzoquote:Op zondag 24 mei 2020 11:36 schreef Jippie68 het volgende:
[..]
Soms kom je dan leuke grappige opmerkingen tegen, maar als het zo druk is ben ik al blij als ik het lopende topic bij kan houden
Nog niet gedaan, maar hij blijft zoeken naar Updatesquote:Op zondag 24 mei 2020 11:37 schreef Stoorzendert het volgende:
Domme vraag misschien. Maar heb je de PC al een keer opnieuw opgestart? Normaalgesproken worden de updates dan pas geïnstalleerd.
Doome vragen bestaan niet domme antwoorden welquote:Op zondag 24 mei 2020 11:37 schreef Stoorzendert het volgende:
Domme vraag misschien. Maar heb je de PC al een keer opnieuw opgestart? Normaalgesproken worden de updates dan pas geïnstalleerd.
quote:Op zondag 24 mei 2020 11:34 schreef aKboR het volgende:
[..]
Kan zijn dat ik vanmiddag weer inzak.. Ik weet t niet maar voel me goed uitgerust nu.
Ik zal t wel zien.
Weer nodigd niet uit om naar buiten te gaan dus blijf maar thuis denk ik.
quote:Op zondag 24 mei 2020 11:39 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
Doome vragen bestaan niet domme antwoorden wel
Acerquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |