Ziehier. De onmetelijke softheid van de Nederlandse werkcultuur in een notendop.quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:31 schreef liesje1979 het volgende: [..] En we worden gestimuleerd vooral ook verlof op te nemen in de zomervakantie.
dan maken we toch een deel 2,3,etc aan tot je hem hebtquote:Op woensdag 20 mei 2020 21:39 schreef IJsdraakje het volgende:
Deze is vol voor ik 'm binnen heb joh.
Deze monsters: https://www.tuinmeubelland.nl/parasolquote:
mwha, ik gok op eind van het jaar om iig een kansje te maken.. (dan zul n ze waarschijnlijk wel open zijn, hoe toegang dan geregeld is, is maar de vraag) gelukkig wordt, zolang ze dicht zijn, mijn jaar abo verlengdquote:Op woensdag 20 mei 2020 21:33 schreef crv het volgende: [..] denk dat je disney wel uit je hoofd kunt zetten
zweefparasollen kunnen veel goedkoperquote:Op woensdag 20 mei 2020 21:40 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Deze monsters: https://www.tuinmeubelland.nl/parasol
Wapperen met wind niet alle kanten op.
(niet écht goedkoop dan weer helaas)
tja, de vraag is hoe lang ze dan meegaan. hier waait het regelmatig flinkquote:Op woensdag 20 mei 2020 21:42 schreef bitterbal het volgende:
[..]
zweefparasollen kunnen veel goedkoper
Lief dat je aan me dacht Budda.quote:Op dinsdag 19 mei 2020 23:18 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik aan een FOK!ker met een typfout
Ja klopt, mijn buurman heeft ook zo'n kutding wat bij het kleinste zeugje wind al door de tuin heen staat te dansen. Koste amper wat.... kreeg hij ook niet zo veel voor....quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:42 schreef bitterbal het volgende:
[..]
zweefparasollen kunnen veel goedkoper
ik heb een va 70 euro met 6grote terrastegels. die gaat niet zo snel weg hoorquote:Op woensdag 20 mei 2020 21:44 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Ja klopt, mijn buurman heeft ook zo'n kutding wat bij het kleinste zeugje wind al door de tuin heen staat te dansen. Koste amper wat.... kreeg hij ook niet zo veel voor....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
De meeste gaan de lucht ook niet in maar kapot door wind onder het doek en de constructie die het dan niet houdt.quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:46 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ik heb een va 70 euro met 6grote terrastegels. die gaat niet zo snel weg hoor
quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:46 schreef Budapestenaar het volgende:
Heerlijk door de stad gestruindDordrecht
![]()
Eindstand 7,8 km
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:48 schreef Fogel het volgende:
Yg? Niet klikken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
There are 2 Situations that drives an man Crazy: With and without wife
Wanneer een man de deur van zijn auto voor zijn vrouw openhoud is of de auto nieuw of zijn vrouw
Sorry, mind closed until further notice🍷
ah zo. Ja met enige flinke windkracht zou ik hem ook niet opendoen.quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:49 schreef Ygritte het volgende:
[..]
De meeste gaan de lucht ook niet in maar kapot door wind onder het doek en de constructie die het dan niet houdt.
Dit snap ik niet geloof ikquote:Op woensdag 20 mei 2020 21:38 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ziehier. De onmetelijke softheid van de Nederlandse werkcultuur in een notendop.
Ik zou toejuichen dat heel NL gesloten zou zijn 6 weken, met een verschuiving in de landsdelen.
Maar dat iedereen verplicht dan vakantie opneemt.
quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:48 schreef Fogel het volgende:
Yg? Niet klikken.Ik haat jeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Pleasssse vertel met dat jullie ontzettend last hebben van heel veel gore monsterteken of ander vies gespuis met meer dan 4 poten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb daar ook moeite mee;quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:49 schreef Bos81 het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik heb ook vandaag redelijk veel stappen gezet voor een woensdag. Ik zit nu op bijna 16.000 en moet nog even met Sjefke naar buiten zo. Heb ook wel wat even doelloos door de stad geslenterd. Moed verzamelen om de Subway binnen te stappen.....
quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:46 schreef Budapestenaar het volgende:
Heerlijk door de stad gestruindDordrecht
![]()
Eindstand 7,8 km
[ afbeelding ]
op brood heb ik gewoon gezegd, maakt niet uit.... Over het beleg/garnering kon ik wel even nadenken. Waren nog mensen voor mij, wel op gepaste afstand natuurlijk..quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:50 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Heb daar ook moeite mee;
Welk brood, welke saus, welk beleg, welke salade, welke garnering, allergieën, naam, overnieuw, aaaargh.
quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:50 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Ik haat jePleasssse vertel met dat jullie ontzettend last hebben van heel veel gore monsterteken of ander vies gespuis met meer dan 4 poten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Er is hier niet zo ver vandaan een moeras, dus soms last van muggen. Maar het waait meestal en dan heb je er weer geen last van.
Meer dan 4 poten? Mhhh, nope. OK, twee elanden hebben 8 poten
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:48 schreef Fogel het volgende:
Yg? Niet klikken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wind is hier wel een ding inderdaad, al denk ik dat ik met genoeg wind wel de dag doorkom op mijn reeds schaduwrijke plekken zonder parasol te openen. Keuzes!quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:49 schreef Ygritte het volgende:
[..]
De meeste gaan de lucht ook niet in maar kapot door wind onder het doek en de constructie die het dan niet houdt.Jumalatkin kuolevat
Edessäni vuotavat
Olen tämän maailman loppu
Minä olen tyhjyys
Ik heb die Hawaii (daar 'moet' ook nog een godsklere dure en zware voet bij)quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:47 schreef IJsdraakje het volgende:
Ik neem ze in ieder geval mee in mijn overwegingen. Op zich is er wel schaduw genoeg, maar opties.
Gezien vanuit de ogen van een werkgever.quote:
Ohhh Elandquote:Op woensdag 20 mei 2020 21:52 schreef Fogel het volgende:
[..]![]()
Er is hier niet zo ver vandaan een moeras, dus soms last van muggen. Maar het waait meestal en dan heb je er weer geen last van.
Meer dan 4 poten? Mhhh, nope. OK, twee elanden hebben 8 poten
Dat nam ik aan inderdaad.quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:53 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Ik heb die Hawaii (daar 'moet' ook nog een godsklere dure en zware voet bij)
Is dat zo erg, daar binnenstappen?quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:49 schreef Bos81 het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik heb ook vandaag redelijk veel stappen gezet voor een woensdag. Ik zit nu op bijna 16.000 en moet nog even met Sjefke naar buiten zo. Heb ook wel wat even doelloos door de stad geslenterd. Moed verzamelen om de Subway binnen te stappen.....
Ligt helemaal aan de branche natuurlijkquote:Op woensdag 20 mei 2020 21:53 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Gezien vanuit de ogen van een werkgever.
De zomervakantie willen veel mensen doorwerken en nog maanden erna nemen mensen vrij
Niet te plannnen qua bezetting.
Ik ben van mijn afdeling wel 4 maand kopstukken kwijt door vakanties
Wat dus ook in 1 maand had gekund en het bedrijf had dicht gekund.
Nee, dat niet, maar een vrij nieuwe situatie dus eng/spannend.#autistquote:Op woensdag 20 mei 2020 21:56 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Is dat zo erg, daar binnenstappen?
Wij zitten daar ook 's avonds bij lekker weer best vaak, lekker knus, loungesetje eronder en warmte blijft ook wat langer hangen.quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:55 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Dat nam ik aan inderdaad.
Sowieso even denken of een zweefparasol toegevoegde waarde gaat hebben. Buiten eten doen we eigenlijk nooit en Joop is geen buitenzitter, hoogstens 's avonds. Dus meh.
Fotoquote:Op woensdag 20 mei 2020 21:53 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Ik heb die Hawaii (daar 'moet' ook nog een godsklere dure en zware voet bij)
Zo ziet elke dag in Berlijn eruitquote:Op woensdag 20 mei 2020 21:55 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Ohhh Eland![]()
Ik wil nog een keer op zo'n 'zie het poollicht op de noordpool-safari' en dan in de sneeuw in een rosmantisch hutje met een sauna en jacuzzi en een haardvuur.
https://www.vpro.nl/programmas/tokidoki.htmlquote:Op woensdag 20 mei 2020 21:56 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Is dat zo erg, daar binnenstappen?
Snap ik welquote:Op woensdag 20 mei 2020 21:57 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Nee, dat niet, maar een vrij nieuwe situatie dus eng/spannend.#autist
*zet bij molo ook ff een streepje achter haar naam....quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:59 schreef Molo het volgende:
[..]
Zo ziet elke dag in Berlijn eruit
Your loss
Omdat ik hitori-bocchi ben?quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:59 schreef bitterbal het volgende:
[..]
https://www.vpro.nl/programmas/tokidoki.html
is volgens mij de moeite waard om te kijken
Begin maar vast met sparen...quote:Op woensdag 20 mei 2020 21:55 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Ohhh Eland![]()
Ik wil nog een keer op zo'n 'zie het poollicht op de noordpool-safari' en dan in de sneeuw in een rosmantisch hutje met een sauna en jacuzzi en een haardvuur.
ja graagquote:Op woensdag 20 mei 2020 22:00 schreef Ygritte het volgende:
[..]
Bohhhh misschien morgen als ik de hele boel opgetuigd heb
Ik heb er al meerdere malen naar gekeken.quote:Op woensdag 20 mei 2020 22:02 schreef Fogel het volgende:
[..]
Begin maar vast met sparen...
Ben nu vakantie in eigen land aan het samenstellen maar de prijzen zijn, zelfs voor een goed Noors inkomen, best fors.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |