quote:Op donderdag 7 mei 2020 20:26 schreef Aoibhin het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Lekker virus-afwerend!
Lekker innovatief die Montenegrijnen
Toch komen deze landen ook iedere keer weer terug.quote:Op zondag 10 mei 2020 09:12 schreef Fred_B het volgende:
De Duitse finale gaat volgende week zaterdag door zonder Nederlandse inbreng. Deze tien landen strijden om de winst:
BULGARIEN: Victoria „Tears getting sober“
DÄNEMARK: Ben & Tan „Yes“
LITAUEN: The Roop „On fire“
ITALIEN: Diodato „Fai Rumore“
RUSSLAND Little Big „Uno“
MALTA Destiny „All of my love“
SCHWEIZ Gjon’s Tears „Répondez-moi“
ISLAND: Daði Freyr og Gagnamagnið „Think about things“
SCHWEDEN: The Mamas „Move“
ASERBAIDSCHAN: Efendi „Cleopatra
Ik snap het van allemaal... behalve Azerbeidzjanquote:Op zondag 10 mei 2020 16:13 schreef ato het volgende:
[..]
Toch komen deze landen ook iedere keer weer terug.
Dat is ook typisch zo'n land waar de diaspora hun hele leefloon aan uitgeeft om op te stemmen...quote:Op zondag 10 mei 2020 19:07 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik snap het van allemaal... behalve Azerbeidzjan
Roemenië grijpt mis inderdaad. De Big 5 en Nederland zijn rechtstreeks naar de finale, waar The Mama’s in de intervalact optreden. Dit is de startvolgorde:quote:From semi-final 1:
Australia
Azerbaijan
Belgium
Ireland
Israel
Lithuania
Malta
Norway
Russia
From semi-final 2:
Austria
Bulgaria
Denmark
Estonia
Finland
Georgia
Greece
Iceland
Poland
Switzerland
Met dank aan de Wiwi’s.quote:1. Azerbaijan
2. United Kingdom
3. Denmark
4. Estonia
5. Australia
6. Lithuania
7. The Netherlands
8. Spain
9. Poland
10. Germany
11. Belgium
12. Iceland
13. Norway
14. Ireland
15. France
16. Malta
17. Finland
18. Bulgaria
19. Georgia
20. Greece
21. Switzerland
22. Austria
23. Israel
24. Italy
25. Russia
quote:Op dinsdag 12 mei 2020 20:00 schreef Fred_B het volgende:
Vrijdagavond strijden de 11 beste liedjes en Frankrijk om de winst.
Landslidequote:Op dinsdag 12 mei 2020 20:05 schreef Momo het volgende:
[..]
Stel je eens voor dat Frankrijk volgend jaar Tom Leeb en een echt goed nummer zou sturen
IK STEM NU VAST OP HEMquote:Op dinsdag 12 mei 2020 20:05 schreef Momo het volgende:
[..]
Stel je eens voor dat Frankrijk volgend jaar Tom Leeb en een echt goed nummer zou sturen
quote:Op dinsdag 12 mei 2020 20:00 schreef Fred_B het volgende:
Ook in Noorwegen is er een show, zij het kleinschaliger. Vrijdagavond strijden de 11 beste liedjes en Frankrijk om de winst.
In willekeurige volgorde zijn gekwalificeerd:
1. Rusland
2. Litouwen
3. IJsland
4. Italië
5. Frankrijk
6. Zwitserland
7. Bulgarije
8. Roemenië
9. Azerbeidzjan
10. Malta
11. Duitsland
12. Zweden
Dat zou zo'n geweldige stunt zijnquote:Op dinsdag 12 mei 2020 20:05 schreef Momo het volgende:
[..]
Stel je eens voor dat Frankrijk volgend jaar Tom Leeb en een echt goed nummer zou sturen
twitter:aaadesign98 twitterde op dinsdag 12-05-2020 om 20:15:34Meanwhile in a parallel universe... #Eurovision #ESC2020 #OpenUp https://t.co/YUCMCSdJGU reageer retweet
quote:Op woensdag 13 mei 2020 08:44 schreef Nashipeer het volgende:
twitter:aaadesign98 twitterde op dinsdag 12-05-2020 om 20:15:34Meanwhile in a parallel universe... #Eurovision #ESC2020 #OpenUp https://t.co/YUCMCSdJGU reageer retweet
Dat ziet er wel heel erg goed uit.quote:Op woensdag 13 mei 2020 08:44 schreef Nashipeer het volgende:
twitter:aaadesign98 twitterde op dinsdag 12-05-2020 om 20:15:34Meanwhile in a parallel universe... #Eurovision #ESC2020 #OpenUp https://t.co/YUCMCSdJGU reageer retweet
Ja, Op1!quote:Op donderdag 14 mei 2020 14:26 schreef GeorgeM het volgende:
Cornald schijnt gisteravond ook ergens in een talkshow te hebben gezeten. Weet alleen niet welke, op1 misschien?
Oké dan.quote:Op donderdag 14 mei 2020 15:11 schreef Funhouse het volgende:
https://eurovisionary.com(...)vision-organisation/
San Marino is weer eens boos
Lekker concreetquote:Op donderdag 14 mei 2020 15:11 schreef Funhouse het volgende:
https://eurovisionary.com(...)vision-organisation/
San Marino is weer eens boos
Net even teruggekeken. Cornaldquote:
Deze staat hier een kleine 20x per maand op, steengoedquote:Op donderdag 14 mei 2020 15:37 schreef TheVulture het volgende:
Wel een beetje uitgekauwde liedjes van Og3ne, maar ok
quote:
Inderdaad, wat een sukkel.quote:Op donderdag 14 mei 2020 15:20 schreef Meke het volgende:
[..]
Lekker concreetEn ook beetje raar om nu nog over hotels te beginnen
![]()
Speech die ze gaan uitzenden even opgezocht![]()
En zondag zijn ze echt live, tussen 19.00 en 20.00. Je hebt er wel tickets voor nodig.quote:
De intervalact van 1996 is geweldig!quote:Op donderdag 14 mei 2020 17:03 schreef grazz het volgende:
De Estse omroep heeft alle Eesti Lauls vanaf 1993 online gezet![]()
https://jupiter.err.ee/1083332/eurolaul-2000
Dat Lasha Tumbai was toch duidelijk een troll?quote:Op vrijdag 15 mei 2020 10:46 schreef Fred_B het volgende:
Morgen op de BBC de ESF-show met Graham Norton, waarin de Britse kijkers het beste Songfestivallied allertijden kunnen kiezen. Een expert panel heeft deze shortlist gemaakt, met de ultieme klassiekers waaruit gekozen kan worden.
[ afbeelding ]
Wattttt.quote:Op donderdag 14 mei 2020 17:03 schreef grazz het volgende:
De Estse omroep heeft alle Eesti Lauls vanaf 1993 online gezet![]()
https://jupiter.err.ee/1083332/eurolaul-2000
Dit was de uitslag:quote:Op dinsdag 12 mei 2020 20:00 schreef Fred_B het volgende:
Ook in Noorwegen is er een show, zij het kleinschaliger. Vrijdagavond strijden de 11 beste liedjes en Frankrijk om de winst.
In willekeurige volgorde zijn gekwalificeerd:
1. Rusland
2. Litouwen
3. IJsland
4. Italië
5. Frankrijk
6. Zwitserland
7. Bulgarije
8. Roemenië
9. Azerbeidzjan
10. Malta
11. Duitsland
12. Zweden
Het begint echt bijna slapstick te worden...quote:Op donderdag 14 mei 2020 15:11 schreef Funhouse het volgende:
https://eurovisionary.com(...)vision-organisation/
San Marino is weer eens boos
Ik keek hun optreden even terug van de finalequote:Op donderdag 14 mei 2020 17:01 schreef grazz het volgende:
[..]Echt, deze meiden verdienen in de toekomst een nieuwe kans. Zo f*cking goed! (al die medley's)
Ik persoonlijk niet, jij wel, @Meke?quote:Op zaterdag 16 mei 2020 01:34 schreef RipCity het volgende:
Heeft iemand ooit een mailtje gehad van tros hoe het nu zit met onze tickets? Refund? Behoud tot volgend jaar?!
Ik ben geen Meke, maar ik heb ook geen mail gehad. volgens mij heb ik zelfs geen mail gehad dat het afgelast is.quote:Op zaterdag 16 mei 2020 07:48 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Ik persoonlijk niet, jij wel, @:Meke?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 16 mei 2020 08:16 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Ik ben geen Meke, maar ik heb ook geen mail gehad. volgens mij heb ik zelfs geen mail gehad dat het afgelast is.Op 18 maart van Paylogic als het goed isSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 16 mei 2020 08:16 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Ik ben geen Meke, maar ik heb ook geen mail gehad. volgens mij heb ik zelfs geen mail gehad dat het afgelast is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
De focus heeft de afgelopen weken natuurlijk volledig gezeten op het afwikkelen van dit ESF-jaar, met o.a. de productie van Shine a Light. Ondertussen draait de wereld door (of staat het eerder juist stil) en zal vanaf morgen ongetwijfeld volle aandacht gericht zijn op de mogelijkheden voor 2021, waarbij de situatie continu verandert en er nog meer dan anders overal haken en ogen zitten. De (her)verdeling van kaartjes lijkt mij daarbij een van de lastigste discussiepunten waar echt zó veel mogelijkheden maar ook zó veel beperkingen én belangen bij zijn betrokken. Dat die beslissing lang duurt (en volgens mij nog wel een tijdje gaat duren) vind ik lastig maar begrijpelijk, want uiteindelijk is het doel om iedereen naar volgend jaar te laten verhuizen echter zou dat met de huidige maatregelen absoluut niet kunnen.
Nu al een optie aanbieden om mensen hun geld terug te laten storten, ook al zouden ze volgend jaar met dat ticket misschien toch kunnen gaan, zet de organisatie financieel nog meer in de min, wat ook geen ideale situatie is.
Uiteindelijk moet er een plan van aanpak komen over hoe het team ESF 2021 op een veilige manier kan organiseren, met zo veel mogelijk behoud van de originele plannen én publiek, daar gaan ze echt geen halfjaar mee wachten maar ik verwacht ook niet dat er voor de zomer een antwoord op zal zijn.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |