"IC-verpleegkundige krijgt boete tijdens reis naar werk"quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:30 schreef vipergts het volgende:
[..]
Gewoon elke passagier een boete van 400 euro geven.
Café de Onderbuik mag ook pas op 1 juno weer open.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:30 schreef vipergts het volgende:
[..]
Gewoon elke passagier een boete van 400 euro geven.
Rare vergelijking. Sporten buiten is heel normaal en natuurlijk niet te vergelijken met zwemles in een sloot. Ik ben wellicht niet objectief, maar het maatschappelijke belang van kinderen van circa 4-8 jaar die geen zwemles meer krijgen is toch veel groter dan een sportschool? Vooral ook omdat heel veel sportscholen goeie stappen hebben gezet om mensen buiten of thuis te laten sporten.quote:Op donderdag 7 mei 2020 07:50 schreef Jed1Gam het volgende:
[..]
Zwemmen kan je ook in de sloot, dus kan net zo goed dichtblijven.
Al dat "dit is belangrijker dan dat", zet er bij dat het "voor jou belangrijker is", meer is het niet.
Gaat lekker dit. Mensen versoepelen zelf echt enorm buiten de afschaling van maatregelen van de overheid.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:28 schreef kol7680 het volgende:
Politie moet er aan te pas komen vanochtend bij een NS trsject omdat de trein te vol was
https://www.rtlnieuws.nl/(...)atregelen-immuniteit
Stap je bijvoorbeeld in Den Bosch in een rustige trein wordt de trein in Utrecht bestormd door veel reizigers. Ja meneer, boete.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:30 schreef vipergts het volgende:
[..]
Gewoon elke passagier een boete van 400 euro geven.
ik zie geen problemen alleen is het niet hetzelfde logistiek gezien alleen als je 1 bords gerechten doet misschienquote:Op donderdag 7 mei 2020 09:32 schreef maan_man het volgende:
[..]
Die mensen deden al altijd bedienen, maar zijn 7 weken geleden, tijdelijk, overgeschakeld op het uitreiken van gerechten die niet op een bord uit de keuken kwamen, maar in een zakje. Nu wordt het gewoon een combinatie van wat tafeltjes bedienen en af en toe komt iemand binnen: "Hallo Jansen, ik heb besteld". "Prima meneer hier is uw zakje."
Ik begrijp even de problemen die jij ziet niet. De plaatselijk chinees doet al decennia niet anders.
Ik denk dat er gewoon een heel festival georganiseerd wordt zaterdag.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:35 schreef Chia het volgende:
[..]
Gaat lekker dit. Mensen versoepelen zelf echt enorm buiten de afschaling van maatregelen van de overheid.![]()
Aankomende zaterdag zal er wel weer gewoon met groepen in de tuin gebbqt gaan worden.
Die mensen kunnen vast aantonen dat ze in de zorg oid. werken maar iets zegt met dat het grootste deel vakantiegangers waren met een attitude van ik heb al zolang binnen gezeten een ander gaat er maar uit. Het is weer typisch dat op de eerste dag na verruiming er een trein ontruimd moet worden.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:33 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
"IC-verpleegkundige krijgt boete tijdens reis naar werk"
Dat gaat het goed doen in de media.
Dat is het hetgeen wat mij het meest irriteert, dat mensen alleen aan zichzelf denken en het grotere plaatje nog altijd niet lijken te snappen... ik vind het ook niet super om tot september minimaal thuis te werken, maar ik snap ook wel dat ik een functie heb waarbij dat prima kan en dat er belangrijkere zaken zijn te regelen.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:12 schreef Qarrad het volgende:
30 seconden later in de groepsapp: Jeuj het wordt versoepeld mensen! Weet je wat ik gezellig zou vinden? Lekker weer op kantoor gaan zitten met een groepje. Wie doet er mee?
Toch had je al de keuze om uit te stappen toen het gevraagd werd.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:36 schreef maan_man het volgende:
[..]
Stap je bijvoorbeeld in Den Bosch in een rustige trein wordt de trein in Utrecht bestormd door veel reizigers. Ja meneer, boete.
Wij gaan vrijdag ook weer bbq-en hoor, maar onze gasten blijven wel op paar meter afstand in hun eigen zithoek.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:35 schreef Chia het volgende:
[..]
Gaat lekker dit. Mensen versoepelen zelf echt enorm buiten de afschaling van maatregelen van de overheid.![]()
Aankomende zaterdag zal er wel weer gewoon met groepen in de tuin gebbqt gaan worden.
Klopt, tenminste dat denk ik. Ik ben namelijk alleen nog geweest op moment dat het rustig was.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:26 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Dat is toch niet anders dan bij supermarkten? Ook daar heb je plekken waar het drukker is dan elders in de winkel.
Ik denk dat ze hiermee hopen een hausse aan mensen te voorkomen, je weet gewoon dat op 1 juni 4 miljoen mensen een hapje uit willen gaan eten want oh oh wat hebben we het gemist 1,5 maand....quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:15 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Ik snap ook niet zo goed waarom ze het niet doen net zoals bij de supermarkten 1 persoon per x aantal m² i.p.v. een algemeen beleid qua aantallen. Restaurants zijn zo divers qua ruimte dat een standaard aantal max. personen vrij bijzonder is.
Er is een enorm belang dat mensen gezond blijven, dat zou je als overheid kunnen stimuleren. Gezonder betekent hogere weerstand, minder ziekte, minder belasting op de zorg.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:35 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Rare vergelijking. Sporten buiten is heel normaal en natuurlijk niet te vergelijken met zwemles in een sloot. Ik ben wellicht niet objectief, maar het maatschappelijke belang van kinderen van circa 4-8 jaar die geen zwemles meer krijgen is toch veel groter dan een sportschool? Vooral ook omdat heel veel sportscholen goeie stappen hebben gezet om mensen buiten of thuis te laten sporten.
m3?quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:41 schreef Landgeld het volgende:
Hopen dat de sportscholen ook snel open mogen. Gewoon afstand houden, op inschrijving, iedereen maximaal 1 uur naar binnen, dan een schoonmaakrondje. Op die manier moet er toch iets te regelen zijn
1. Alleen op inschrijving
2. Maximaal mensen op M3
3. Apparaten 2 meter uit elkaar
4. Handschoentje aan desnoods
5. Om het uur een schoonmaak-ronde
Komop mensen - laat die Sportscholen ook openen!
Bestellen via een tablet en laten bezorgen aan je tafel?quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:25 schreef maan_man het volgende:
[..]
Krijg je weet allemaal andere probleem. Zelfs bij 50% bezetting, rustige avond. Staan ze bij een wokrestaurant dicht op elkaar rond de wok om maar even iets te verzinnen. Daar doet vloeroperavlakte niks aan af.
Mensen luisteren niet, gisteren bij M zat er een microbiologe aan tafel die letterlijk zijn dat de lockdown was opgeheven, terwijl Rutte daar 10 minuten eerder specifiek over zij dat je dat nog helemaal niet kunt zeggenquote:Op donderdag 7 mei 2020 09:30 schreef Simmertje het volgende:
Welke domme mensen (bedrijven) lijkt het verstandig om na zo'n speech opeens zijn werknemers weer volop de trein in te sturen. Sowieso pas wordt de dienstregeling pas verruimd op 1 juni en dan nog is het alleen als het echt nodig is. Af en toe begrijp ik mensen echt niet hoor, is het gros nou echt zo ontzettend dom en naïef.
En dat in combinatie met een vrije Tweede Pinksterdag - dat wordt een drama met veel boosheid vanwege bezet houden van terrassen en/of afstand die niet gerespecteerd kan worden.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:40 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik denk dat ze hiermee hopen een hausse aan mensen te voorkomen, je weet gewoon dat op 1 juni 4 miljoen mensen een hapje uit willen gaan eten want oh oh wat hebben we het gemist 1,5 maand....
Tja, zou kunnen, maar wat is waar:quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:39 schreef vipergts het volgende:
[..]
Toch had je al de keuze om uit te stappen toen het gevraagd werd.
Webcareteams hebben ook vaak last van de klok en de klepel.twitter:JobTol twitterde op donderdag 07-05-2020 om 09:08:15@ProRail_VL Ik zat in deze trein, en heb niemand horen omroepen dat we eruit moesten. Ik hoor net op het nieuws dat niemand wilde uitstappen. Dat accepteer ik niet, roep dat om en misschien meer dan eens. reageer retweet
Volgens mij werkt het ook op 1 juno met reserveringen dus heb je als je niet gereserveerd hebt weinig te zoeken bij een restaurant of café. We kunnen met z'n allen ook eens uitgaan van het goede in plaats van steeds maar weer wijzen naar wat eventueel zou kunnen gebeuren.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:44 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
En dat in combinatie met een vrije Tweede Pinksterdag - dat wordt een drama met veel boosheid vanwege bezet houden van terrassen en/of afstand die niet gerespecteerd kan worden.
Was nog voor 8 uur s ochtend, echt geen dagjes mensen die gingen shoppen hoor.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:30 schreef vipergts het volgende:
[..]
Gewoon elke passagier een boete van 400 euro geven.
Klopt inderdaad, vraag me af hoe dat in de praktijk gaat werken en/of alle ondernemers ingericht zullen zijn met een reserveringssysteem.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:47 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Volgens mij werkt het ook op 1 juno met reserveringen dus heb je als je niet gereserveerd hebt weinig te zoeken bij een restaurant of café. We kunnen met z'n allen ook eens uitgaan van het goede in plaats van steeds maar weer wijzen naar wat eventueel zou kunnen gebeuren.
Zijn inderdaad allemaal oplossingen te bedenken. Maar denk dat die 30 al een hele stap was voor het kabinet.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:42 schreef Arizona het volgende:
[..]
Bestellen via een tablet en laten bezorgen aan je tafel?
Ja ik ga het eerst normaal aankaarten nog.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:30 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Als de situatie voor jou onwerkbaar dreigt te worden zijn daar een aantal oplossingen voor, dat zou je even bij een Juridisch Loket na kunnen vragen.
Vast je hoort 2 maanden niets en op dag 1 van de versoepeling moet er een trein ontruimd worden. Dan heb ik inderdaad moeite om te geloven dat al die mensen noodzakelijk bezig waren.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:48 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
Was nog voor 8 uur s ochtend, echt geen dagjes mensen die gingen shoppen hoor.
Er is nu ook bizar weinig capaciteit richting Amsterdam
Zit ik er nu helemaal naast? Dacht alleen dat binnen reserveren was en niet het terras.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:47 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Volgens mij werkt het ook op 1 juno met reserveringen dus heb je als je niet gereserveerd hebt weinig te zoeken bij een restaurant of café. We kunnen met z'n allen ook eens uitgaan van het goede in plaats van steeds maar weer wijzen naar wat eventueel zou kunnen gebeuren.
Toevoeging: het had uiteraard slimmer geweest om alles uit te sluiten en gewoon pas op 2 juno te beginnen
nooit van airco gehoord?quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:46 schreef Simmertje het volgende:
Sinds wanneer zijn überhaupt de sportscholen in de zomer populair...lekker man in de 40 graden sporten in zo'n zweterige hal.
Zie hier de verwarring die zal ontstaan op 1 juno.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:51 schreef maan_man het volgende:
[..]
Zit ik er nu helemaal naast? Dacht alleen dat binnen reserveren was en niet het terras.
Ik heb dat niemand horen zeggen, dat het gevaar nu over is.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:51 schreef Simmertje het volgende:
Trouwens voor de mensen die zeggen "het dooft uit":
https://www.statista.com/(...)er-worldwide-by-day/
Best wel shocking dat er wereldwijd eigenlijk nog echt geen sprake is van een daling, elke dag gewoon nog steady 80.000 (geconstateerde) besmettingen erbij.
Gelukkig hier enigszins onder controle nu, maar het gevaar nog lang niet voorbij.
Genoeg (misschien trolls) in dit topic die het hadden over dat het binnen enkele weken helemaal weg isquote:Op donderdag 7 mei 2020 09:55 schreef Tris het volgende:
[..]
Ik heb dat niemand horen zeggen, dat het gevaar nu over is.
We gaan er op een zo gepast mogelijke manier mee om.
En besmettingen zijn er op allerlei manieren, niet alleen met dit virus.
Ik weet niet hoe het in de regio Amsterdam zit, maar bijvoorbeeld Nedcar is weer aan het opstarten en ook Daf gaat binnenkort weer beginnen. Niet echt beroepen waarbij je kunt thuiswerken en bedrijven waar veel mensen werken. Net als steeds meer winkelketens die ook tijdelijk gesloten waren en weer opstarten.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:51 schreef vipergts het volgende:
[..]
Vast je hoort 2 maanden niets en op dag 1 van de versoepeling moet er een trein ontruimd worden. Dan heb ik inderdaad moeite om te geloven dat al die mensen noodzakelijk bezig waren.
Ik dacht ook even dat het om restaurants/cafés binnen ging.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:51 schreef maan_man het volgende:
[..]
Zit ik er nu helemaal naast? Dacht alleen dat binnen reserveren was en niet het terras.
Ik ga er één keer op in want ben te moe om het telkens te moeten herhalen:quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:44 schreef Da_Sandman het volgende:
Wat mij betreft hadden de sportscholen ook bij de 1 juni maatregelen gezeten, maar sinds wanneer zijn die plekken zo heilig geworden? Sporten kun je toch op talloze andere manieren, zeker als het je alleen te doen is om fit te blijven.
Enkele weken terug was al bekend dat 40% van alle werknemers vrijwel fulltime gewoon op kantoor werken of zijn blijven werken sinds de crisis. Dat zal in de komende weken alleen maar toe gaan nemen. Directies willen hun mensen gewoon op de vloer hebben.. niet alleen vanwege praktische redenen maar ook omdat op afstand werken altijd gepaard gaat met slechtere bereikbaarheid of de angst dat mensen uit hun neus gaan zitten vreten.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:50 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ja ik ga het eerst normaal aankaarten nog.
Blijf het absurd vinden hoe bedrijven mensen in risicogroepen maar ook in zijn algemeen terug op kantoor pushen ondanks dat Rutte gisteren duidelijk zegt dat thuiswerken de norm blijft en de werkzaamheden prima thuis uitgevoerd kunnen worden.
jouw onderbuik mening interesseert mij niet zo. Als ervaren treinreiziger weet ik dat er geen dagjesmensen voor 8 uur s ochtends in de trein zitten, alleen al omdat het in de spits duur reizen is. Mensen moeten gewoon naar hun werkquote:Op donderdag 7 mei 2020 09:51 schreef vipergts het volgende:
[..]
Vast je hoort 2 maanden niets en op dag 1 van de versoepeling moet er een trein ontruimd worden. Dan heb ik inderdaad moeite om te geloven dat al die mensen noodzakelijk bezig waren.
Ik ken iemand (ga geen naam noemen maar is best een populaire user hier, dacht ik)quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:56 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Genoeg (misschien trolls) in dit topic die het hadden over dat het binnen enkele weken helemaal weg is
Het hoeft niet van de overheid, maar er mogen maar 30 man in je zaak inclusief personeel je kunt er wel vanuit gaan dat het terras bij de zaak hoort. Dus ook het reserveren. En anders zou ik het als ondernemer zelf doen want als iemand gegeten heeft. Kun je beter andere eters laten komen.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:57 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik dacht ook even dat het om restaurants/cafés binnen ging.
Terrassen hoef je niet te reserveren, inderdaad. Dat wordt nog wel wat ja.
Volgend jaar gaat gewoon door.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:00 schreef KennyPowers het volgende:
Kabinet: Massale evenementen pas mogelijk als er een vaccin is
Nooit meer carnaval
Ja mooi verhaal maar het gaat dus hierom. Dat er continu wordt gewezen op het belang van de sportscholen om fit te blijven want corona heeft ook issues met een te hoog bmi. Dat je sterker wil worden moet maar even wachten.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:58 schreef Salina het volgende:
En gaat iedereen naar de sportschool om fit te worden? Ik niet hoor. Ik ga er heen om sterk(er) te worden.
Het zou mij ook niet verbazen als er uit het niets een partij is die een goed vaccin heeftquote:Op donderdag 7 mei 2020 10:00 schreef KennyPowers het volgende:
Kabinet: Massale evenementen pas mogelijk als er een vaccin is
Nooit meer carnaval
Denk dat het vaccin er echt wel is tegen het einde van het jaar, ben alleen bang dat het distribueren en organiseren nog wel een lange tijd gaat duren. Lijkt mij dat ze gaan beginnen met 65+, ga dat maar eens organiseren in het gehele land.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:01 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Het zou mij ook niet verbazen als er uit het niets een partij is die een goed vaccin heeft
Feitelijk niet onjuist, of het RIVM liegt.quote:Op donderdag 7 mei 2020 08:34 schreef maan_man het volgende:
[..]
Volgens mij feitelijk onjuist. Begripsbepaling uit de noodverordening:
[..]
Geen onderscheid tussen binnen en buiten.
Vervolgens het verbod:
[..]
Het enige wat volgens mij buiten het verbod viel en wat zwemmen feitelijk mogelijk maakte, waren meren en de zee.
twitter:rivm twitterde op woensdag 06-05-2020 om 20:38:48@RiannedeSmit85 Openlucht zwembaden hoefden niet te sluiten van de overheid, dat is door henzelf besloten. Mits ze aan de richtlijnen kunnen voldoen kunnen ze open, vaak wel in overleg met de veiligheidsregio. reageer retweet
Kans is anders best reëel dat er tegen die tijd nog geen vaccin is.quote:
Die hele infra ligt er al voor de griepprik elk jaar.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:02 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Denk dat het vaccin er echt wel is tegen het einde van het jaar, ben alleen bang dat het distribueren en organiseren nog wel een lange tijd gaat duren. Lijkt mij dat ze gaan beginnen met 65+, ga dat maar eens organiseren in het gehele land.
Dan nog voorkom je niet dat mensen op zoek gaan naar een plekje op een terras, want daar hoef je niet voor te reserveren.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:00 schreef vipergts het volgende:
[..]
Het hoeft niet van de overheid, maar er mogen maar 30 man in je zaak inclusief personeel je kunt er wel vanuit gaan dat het terras bij de zaak hoort. Dus ook het reserveren. En anders zou ik het als ondernemer zelf doen want als iemand gegeten heeft. Kun je beter andere eters laten komen.
Was misschien al beter geweest, maar aan de andere kant gaf Rutte bij deze groep al aan dat er druk overleg is om ze eerder dan 1 september te kunnen openen. De soep zal dus wel niet zo heet gegeten worden uiteindelijk.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:44 schreef Da_Sandman het volgende:
Wat mij betreft hadden de sportscholen ook bij de 1 juni maatregelen gezeten, maar sinds wanneer zijn die plekken zo heilig geworden? Sporten kun je toch op talloze andere manieren, zeker als het je alleen te doen is om fit te blijven.
Carnaval wordt gevierd in kleine groepjes.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:00 schreef KennyPowers het volgende:
Kabinet: Massale evenementen pas mogelijk als er een vaccin is
Nooit meer carnaval
Het druist natuurlijk wel tegen de logica in om thuiswerken als norm in te stellen en vervolgens leggen bedrijven dat naast zich neer.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:59 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Enkele weken terug was al bekend dat 40% van alle werknemers vrijwel fulltime gewoon op kantoor werken of zijn blijven werken sinds de crisis. Dat zal in de komende weken alleen maar toe gaan nemen. Directies willen hun mensen gewoon op de vloer hebben.. niet alleen vanwege praktische redenen maar ook omdat op afstand werken altijd gepaard gaat met slechtere bereikbaarheid of de angst dat mensen uit hun neus gaan zitten vreten.
Tevens voldoende collega's gehad die deels thuis hebben gewerkt in de afgelopen 8 weken (nu niet meer) en rijkelijk toegeven dat ze een dag niet gevuld krijgen met thuis werken omdat ze dan niet alles bij de hand kunnen hebben.
De KNVB mag zich druk gaan maken om andere dingen dan degradatie of promotie geloof ikquote:Op donderdag 7 mei 2020 10:00 schreef KennyPowers het volgende:
Kabinet: Massale evenementen pas mogelijk als er een vaccin is
Nooit meer carnaval
Zoveel egoïsme in deze post.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:58 schreef Salina het volgende:
[..]
Ik ga er één keer op in want ben te moe om het telkens te moeten herhalen:
JA, je kunt prima buiten sporten. Vooral cardio kan buiten prima (wandelen, hardlopen, joggen, fietsen).
Al zijn er (bij mij in de sportschool althans) ook veel mensen (veel ouderen) die sporten onder begeleiding (gecombineerd met fysiotherapie).
Maar niet alle bezoekers aan de sportschool doen aan cardio. Er zijn er ook (heus) die aan krachttraining doen en aan de gewichten hangen.
En JA, ook dat kun je enigszins thuis doen, maar toch lang niet zo goed als dat je buiten (sportschool om) kunt wandelen, fietsen, rennen.
Wandelen, fietsen en hardlopen kun je overal - gratis. Maar waar kan ik buiten bankdrukken of met dumbells spelen?
Ja, ik kan mezelf 100 duizend keer opdrukken, leuk, maar dat is niet hetzelfde als dumbells van 25 kilo per stuk. En variatie is ook belangrijk (ook voor motivatie).
Er zijn trouwens ook genoeg mensen bij mij die aan de gewichten hangen als (fysio)therapie. Ook wel fijn dat die therapieën gestopt zijn natuurlijk.![]()
En gaat iedereen naar de sportschool om fit te worden? Ik niet hoor. Ik ga er heen om sterk(er) te worden.
Ik begrijp best dat sportscholen niet vooraan staan wat betreft dingen die open gaan en dat er best wat haken en ogen zitten aan heropening voor wat betreft hygiene en andere voorschriften, maar helemaal achteraan? Tussen de sekswerkers en het profvoetbal? Beetje krankzinnig.
Even afgezien van de hoge contributie die ik betaal trouwens, en die ik niet of maar deels vergoed krijg.
Nou, dit dus.
ik neem aan dat restaurants ook voor hun terras alleen reserveren aannemen maar voor cafe's ligt dat uiteraard weer andersquote:Op donderdag 7 mei 2020 10:04 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dan nog voorkom je niet dat mensen op zoek gaan naar een plekje op een terras, want daar hoef je niet voor te reserveren.
Gewoon bespreekbaar maken en als ze niet willen kun je je baan op de tocht gaan zetten door naar een Juridisch Loket te stappen - als dat is wat je wil in deze situatie..quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:06 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Het druist natuurlijk wel tegen de logica in om thuiswerken als norm in te stellen en vervolgens leggen bedrijven dat naast zich neer.
Vooral dat de optie me niet geboden is maar meneer doodleuk beslist voor mij staat mij tegen.
Ze hebben het over massale evenementen met een landelijke uitstraling, neem aan dat festivals en voetbalwedstrijden daar niet onder vallen? Eerder Koningsdag en carnaval.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:07 schreef Zorro het volgende:
[..]
De KNVB mag zich druk gaan maken om andere dingen dan degradatie of promotie geloof ik
Het is niet de eerste keer dat hij het heeft over het openen van de sportscholen en dat iedereen die daar komt voor cardio maar weg moet blijven omdat hij vindt dat hij aan de dumbells moet kunnen hangen.quote:
Tja liever niet natuurlijk maar naar kantoor gaan nu weer vind ik ook geen optie.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:11 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Gewoon bespreekbaar maken en als ze niet willen kun je je baan op de tocht gaan zetten door naar een Juridisch Loket te stappen - als dat is wat je wil in deze situatie..
Veel mensen gaan naar een sportschool om sterker te wof. Spieren te trainen op apparaten. En die heb je niet buiten.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:44 schreef Da_Sandman het volgende:
Wat mij betreft hadden de sportscholen ook bij de 1 juni maatregelen gezeten, maar sinds wanneer zijn die plekken zo heilig geworden? Sporten kun je toch op talloze andere manieren, zeker als het je alleen te doen is om fit te blijven.
Gewoon zeggen als ik corona krijg, dan hou ik jullie verantwoordelijk voor.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:11 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Gewoon bespreekbaar maken en als ze niet willen kun je je baan op de tocht gaan zetten door naar een Juridisch Loket te stappen - als dat is wat je wil in deze situatie..
Hoeveel mensen komen er gemiddeld bij een laag spelend amateurclubje kijken. Niet veel.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:11 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Ze hebben het over massale evenementen met een landelijke uitstraling, neem aan dat festivals en voetbalwedstrijden daar niet onder vallen? Eerder Koningsdag en carnaval.
Laten we open op 1 juni inderdaad....quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:06 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Was misschien al beter geweest, maar aan de andere kant gaf Rutte bij deze groep al aan dat er druk overleg is om ze eerder dan 1 september te kunnen openen. De soep zal dus wel niet zo heet gegeten worden uiteindelijk.
Als je niet in een risicogroep valt lijkt het me niet zo'n probleem allemaal..quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:12 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Tja liever niet natuurlijk maar naar kantoor gaan nu weer vind ik ook geen optie.
Los van het reserveren ga je waarschijnlijk toch wel mensen krijgen die denken dat het 'reserveren' voor hen niet hoeft te gelden en zich spontaan bij terrassen gaan melden... heel benieuwd hoe dat wordt qua handhavingquote:Op donderdag 7 mei 2020 10:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik neem aan dat restaurants ook voor hun terras alleen reserveren aannemen maar voor cafe's ligt dat uiteraard weer anders
OK, eens dan als ze open gaan moet cardio ook kunnen, alleen groepslessen lijken me wat moeilijkquote:Op donderdag 7 mei 2020 10:12 schreef Tris het volgende:
[..]
Het is niet de eerste keer dat hij het heeft over het openen van de sportscholen en dat iedereen die daar komt voor cardio maar weg moet blijven omdat hij vindt dat hij aan de dumbells moet kunnen hangen.
En dat mensen op advies ook nog eens behalve cardio aan zijn dumbells willen hangen, alleen het idee al.
Is niet de eerste keer dat hij dit uit in dit topic.
Zal je nog verbazen hoor. Op een gemiddelde zaterdag- op zondagmiddag is het vrij druk rond de velden.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:13 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Hoeveel mensen komen er gemiddeld bij een laag spelend amateurclubje kijken. Niet veel.
Dat zeg ik niet. Natuurlijk kunnen die open en zijn er allerlei systemen te bedenken om dat te laten functioneren. Deze user uit alleen keer op keer dat hij het het liefst op zijn manier ziet gebeuren.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:11 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Onzin. Terechte post.
Sportscholen kunnen makkelijk open.
Je mist het laatste gedeelte van mijn post. Om fit te blijven en dus geen overgewicht te krijgen. Niet om sterker te worden.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:12 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Veel mensen gaan naar een sportschool om sterker te wof. Spieren te trainen op apparaten. En die heb je niet buiten.
Denk aan stangen, halters, bankjes, gewichten in alle soorten en maten.
Wat mij betreft moet die sportschool dus echt eerder open kunnen met juiste maatregelen.
Het zal voor mij niet uitmaken want ik ga er toch niet heen, maar ik snap ook niet waarom ze niet gewoon open kunnen. Lijkt me dat je bij een café of kapper meer risico hebt op besmetting dan in een sportschoolquote:Op donderdag 7 mei 2020 10:11 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Onzin. Terechte post.
Sportscholen kunnen makkelijk open.
En als je nu eens twee boomstammen en 3 zakken cement koopt?quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:12 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Veel mensen gaan naar een sportschool om sterker te wof. Spieren te trainen op apparaten. En die heb je niet buiten.
Denk aan stangen, halters, bankjes, gewichten in alle soorten en maten.
Wat mij betreft moet die sportschool dus echt eerder open kunnen met juiste maatregelen.
Denk dat dit bij restaurants die met reserveringen op terrassen wel mee gaat vallen, maar dan heb je nog legio cafés waar veel volk op af gaat komen in de jacht op een plekje.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:14 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Los van het reserveren ga je waarschijnlijk toch wel mensen krijgen die denken dat het 'reserveren' voor hen niet hoeft te gelden en zich spontaan bij terrassen gaan melden... heel benieuwd hoe dat wordt qua handhaving
Jawel als ondernemer moet jij zorgen dat er niet meer dan 30 mensen zijn dus als jij bij de ingang een meid met een teller zet kun je dus tegen gast 31 zeggen sorry we zijn vol. Je kunt ook 30 stoelen in je zaak inclusief terras neerzetten en als er dan iemand staat zonder dat er een stoel vrij is ben je af. Ik weet niet hoe het spelletje heet maar de meeste mensen hebben het gespeeld op de kleuterschool.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:04 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dan nog voorkom je niet dat mensen op zoek gaan naar een plekje op een terras, want daar hoef je niet voor te reserveren.
Of groepslessen zijn juist makkelijkerquote:Op donderdag 7 mei 2020 10:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
OK, eens dan als ze open gaan moet cardio ook kunnen, alleen groepslessen lijken me wat moeilijk
Wel denk ik? Komen mensen vanuit het hele land naartoequote:Op donderdag 7 mei 2020 10:11 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Ze hebben het over massale evenementen met een landelijke uitstraling, neem aan dat festivals en voetbalwedstrijden daar niet onder vallen? Eerder Koningsdag en carnaval.
Dat is maar net hoe ze het definieren natuurlijk, al is wat je zegt wel het meest logisch ja.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:11 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Ze hebben het over massale evenementen met een landelijke uitstraling, neem aan dat festivals en voetbalwedstrijden daar niet onder vallen? Eerder Koningsdag en carnaval.
Landelijk als in mensen kunnen van heinde en verre komen? Dan vallen voetbalwedstrijden en festivals daar ook zeker onder. Alle evenementen met potentiële massale groepen mensen (boven de 100 personen misschien al) zullen worden geschrapt tot er een vaccin is. Zo hebben wij ook al te horen gekregen dat beurzen in September gecanceld zijn in Duitsland en Frankrijk.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:11 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Ze hebben het over massale evenementen met een landelijke uitstraling, neem aan dat festivals en voetbalwedstrijden daar niet onder vallen? Eerder Koningsdag en carnaval.
Dat is het punt niet. Het punt is dat mensen op zoek gaan naar een terras omdat ze niet hoeven reserveren. En dus krijg je drukte op straat.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:15 schreef vipergts het volgende:
[..]
Jawel als ondernemer moet jij zorgen dat er niet meer dan 30 mensen zijn dus als jij bij de ingang een meid met een teller zet kun je dus tegen gast 31 zeggen sorry we zijn vol. Je kunt ook 30 stoelen in je zaak inclusief terras neerzetten en als er dan iemand staat zonder dat er een stoel vrij is ben je af. Ik weet niet hoe het spelletje heet maar de meeste mensen hebben het gespeeld op de kleuterschool.
Ik snap niet dat mensen gelijk na de eerste versoepeling meteen al gaan miepen straks draait het erop uit dat we een stap terug moeten doen en dan gaan horeca e.d. echt niet meer open tot er een vaccin is
Ik zou als restaurant met terras direct reserveren mogelijk maken.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:14 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Los van het reserveren ga je waarschijnlijk toch wel mensen krijgen die denken dat het 'reserveren' voor hen niet hoeft te gelden en zich spontaan bij terrassen gaan melden... heel benieuwd hoe dat wordt qua handhaving
Dit dusquote:Op donderdag 7 mei 2020 10:16 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat is het punt niet. Het punt is dat mensen op zoek gaan naar een terras omdat ze niet hoeven reserveren. En dus krijg je drukte op straat.
Ja, snap ik ook niet helemaal. Zolang er genoeg ruimte is en het bedrijf maatregelen heeft genomen is het toch geen probleem. Ik ga ook gewoon naar kantoor. Om daar te komen ga ik zelfs met de trein! Snap die angst niet zo.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:14 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Als je niet in een risicogroep valt lijkt het me niet zo'n probleem allemaal..
30 inclusief personeelquote:Op donderdag 7 mei 2020 10:15 schreef vipergts het volgende:
[..]
Jawel als ondernemer moet jij zorgen dat er niet meer dan 30 mensen zijn dus als jij bij de ingang een meid met een teller zet kun je dus tegen gast 31 zeggen sorry we zijn vol. Je kunt ook 30 stoelen in je zaak inclusief terras neerzetten en als er dan iemand staat zonder dat er een stoel vrij is ben je af. Ik weet niet hoe het spelletje heet maar de meeste mensen hebben het gespeeld op de kleuterschool.
Ik snap niet dat mensen gelijk na de eerste versoepeling meteen al gaan miepen straks draait het erop uit dat we een stap terug moeten doen en dan gaan horeca e.d. echt niet meer open tot er een vaccin is
Precies. Het is over het algemeen prachtig weer geweest en het wordt steeds langer licht ‘s avonds. Ideale omstandigheden om buiten de sportschool ook in beweging te blijven.quote:Op donderdag 7 mei 2020 09:44 schreef Da_Sandman het volgende:
Wat mij betreft hadden de sportscholen ook bij de 1 juni maatregelen gezeten, maar sinds wanneer zijn die plekken zo heilig geworden? Sporten kun je toch op talloze andere manieren, zeker als het je alleen te doen is om fit te blijven.
In de praktijk dus een gast of 20/25 en dat geldt dan voor binnen en buiten gezamenlijk?quote:
Eerst lezen, dan schreeuwen.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:16 schreef kol7680 het volgende:
[..]
Onzin. Sportscholen kunnen gewoon open vanaf 1 juni.
Ik zit wel in een risicogroep. Anders had ik er idd geen bezwaar tegen gehad.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:14 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Als je niet in een risicogroep valt lijkt het me niet zo'n probleem allemaal..
Alles kan open, maar we moeten dit geleidelijk doen. Er moeten nu eenmaal keuzes worden gemaakt.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:11 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Onzin. Terechte post.
Sportscholen kunnen makkelijk open.
Zou het gewoon bespreken met je leidinggevende en aangeven dat thuiswerken voor jou de voorkeur heeft vanwege deze gegronde redenen. Werkgever moet daar in principe in mee gaan. Kun je nog afspreken om max 1 of 2 dag(delen) op kantoor te zijn.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:19 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ik zit wel in een risicogroep. Anders had ik er idd geen bezwaar tegen gehad.
Ja, de jeugd heb je natuurlijk ook nog. Das waar.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:14 schreef Zeroku het volgende:
[..]
Zal je nog verbazen hoor. Op een gemiddelde zaterdag- op zondagmiddag is het vrij druk rond de velden.
Volgens mij werd later op Twitter nog gezegd dat die uit zichzelf dicht zijn gegaan en dus open mogen wanneer ze willen.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:19 schreef TheVulture het volgende:
Ik miste trouwens wel specifiek de dierentuinen en pretparken gisteren in het verhaal? Of vallen die in de categorie musea etc?
Ja precies, ik ga het ook aankaarten later vandaag wanneer ik minder boos ben dan nu.quote:Op donderdag 7 mei 2020 10:21 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Zou het gewoon bespreken met je leidinggevende en aangeven dat thuiswerken voor jou de voorkeur heeft vanwege deze gegronde redenen. Werkgever moet daar in principe in mee gaan. Kun je nog afspreken om max 1 of 2 dag(delen) op kantoor te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |