abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 26 november 2020 @ 09:02:17 #251
342888 Baron-von-Blubba
Misunderstood genius
pi_196418118
Force of Nature (2020).


Recente actie/misdaadfilm met o.a. Emile Hirsch (Into the Wild), Mel Gibson en David Zayas (TV serie Oz, The Expendables).
Het verhaal speelt zich af in een appartementencomplex in Puerto Rico, tijdens een storm.
Twee agenten moeten enkele bewoners evacueren vanwege de naderende storm en uiteraard duiken er ook nog wat schurken op.
Geen bioscoopfilm en verwacht ook geen ingewikkeld verhaal, maar toch zeker een vermakelijke actiefilm, met een beetje de sfeer van de jaren '90 actiefilms.
Af en toe weet je al wel waar het naar toe gaat, maar geen saaie momenten.
Leuke rol van Mel Gibson.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is hetzelfde als een jaar geleden.
Maar nu zal een boosterprikje het redden?
Geniet van jullie vrijheid nadat je hele immuunsysteem kapot is geprikt.
Inkomen gegarandeerd voor de farmaceutische industrie… blijven boosteren jongens!
pi_196442745
Boss Level - IMDb

Tja... beetje actie en loos vermaak, als je niks te doen hebt kan je hem wel kijken zeg maar haha.

6,5.

quote:
0s.gif Op donderdag 26 november 2020 09:02 schreef Baron-von-Blubba het volgende:
Force of Nature (2020).

Leuke rol van Mel Gibson.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die gast zit opeens in 3 recente films... geld nodig? :P
pi_196442915
quote:
84s.gif Op zondag 4 oktober 2020 01:02 schreef flipsen het volgende:
Geen film, maar ik ga het er toch even over hebben:

[ afbeelding ]

Ik had er eigenlijk geen zin in, maar werd me toch aangeraden. Yeah right, zal toch niets zijn. Hm, wel met originele acteurs uit de films? *Zucht* Vooruit, we kijken de eerste aflevering en daarna vast niet verder.

WRONG! Wat een geweldige serie _O- Nemen zichzelf (zeker in het eerste seizoen) gelukkig ook niet al te serieus, foute grappen, heerlijk. De twee seizoenen in een paar avonden gebinged en in januari komt seizoen 3 *O* Aanradertje, ook als je (net als ik) eigenlijk stiekem een hekel aan Daniel-San had :7

imdb: 8,7 (wtf? Hahaha!)
flipsen: 9
Heb een deel van m'n basisschool met zo'n hoofdband om gelopen (zelf gemaakt), later nog eentje van m'n oma uit Indonesië gekregen, handgemaakt. En ging ook wel eens als ninja over straat :') na American Ninja films e.d.

Had totaal hetzelfde idee als jij bij deze serie en wat een totale meevaller, geweldig, heb het ook aangeraden aan mensen, maar de meeste kijken hem uiteindelijk toch niet ofzo.

Cijfer ook eens! ^O^
  maandag 30 november 2020 @ 11:26:41 #254
61661 Ang3l
The Right Kinda Wrong
pi_196481880
CATS



Wat een ab-so-lu-te bagger! Maar met die instelling gingen we hem dan ook eindelijk kijken (want gratis op Amazon Prime) En hij was nog erger dan verwacht. Belabberde CGO: rare katten koppen, te menselijke lijven, vreemde proporties met de omgeving (soms groot, soms zo klein als een muis), kattenoren die door hoeden heen zweven......

En nou ben ik best een musicalfan, maar echt GEEN fan van Cats (want nul verhaal, en truttige dansjes). Die 2x in theater waren nog echt beter dan deze troep. Want leuk, sommige rollen door bekende acteurs. Maar het is wel handig als je in een musical zingen kan.

Nee. Echt nee.

IMDB: 2.8/10
Ik: 1/10
L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
  maandag 30 november 2020 @ 11:29:30 #255
61661 Ang3l
The Right Kinda Wrong
pi_196481917
En meten na Cats kwam:

Uncle Frank



Bij t lezen van de samenvatting op Amazon dacht ik "Mwa" (ondanks doelgroep te zijn). Bij t zien van de trailer dacht ik "O, toch gaan kijken" vanwege de acteurs. EN toen ik er halverwege genietend achterkwam dat ie van Alan Ball was (Six Feet Under, American Beauty schrijver, True Blood) snapte ik waarom ik hem zo fijn vond.

IMDB: 7.2/10
Ik: 8/10
L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
pi_196484666
Tenet (2020) - IMDb

Tja, ik wil een film snappen, maar dat moet je eigenlijk niet willen, zaten aardig wat dingen in waarvan ik dacht hmm... ok... eigenlijk was ie gewoon niet zo boeiend als Inception ofzo om zonder elk dingetje te snappen toch leuk was. En irriteerde me wel aan scenes waar de schaduw soms van de ene kant kwam en dan weer van de andere kant.

7tje.

Arkansas (2020) - IMDb

Deze film viel me juist weer erg mee, had de 55 metascore al gezien, maar hij wist me eigenlijk best wel te boeien, gewoon een beetje rare film, maar er gebeurde wel vanalles, op IMDb krijgt ie van mij een 8, omdat ik een 7 te laag vind.

7,5.
pi_196511283
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2020 11:26 schreef Ang3l het volgende:
CATS

[ afbeelding ]

Wat een ab-so-lu-te bagger! Maar met die instelling gingen we hem dan ook eindelijk kijken (want gratis op Amazon Prime) En hij was nog erger dan verwacht. Belabberde CGO: rare katten koppen, te menselijke lijven, vreemde proporties met de omgeving (soms groot, soms zo klein als een muis), kattenoren die door hoeden heen zweven......

En nou ben ik best een musicalfan, maar echt GEEN fan van Cats (want nul verhaal, en truttige dansjes). Die 2x in theater waren nog echt beter dan deze troep. Want leuk, sommige rollen door bekende acteurs. Maar het is wel handig als je in een musical zingen kan.

Nee. Echt nee.

IMDB: 2.8/10
Ik: 1/10
Ik heb het maandag ook geprobeerd, maar na 5 minuten uitgezet....
  Moderator vrijdag 4 december 2020 @ 10:44:56 #258
61302 crew  UIO_AMS
Dobbelsteenavonturier
pi_196546133
Ik zie dat ik weinig gepost heb in dit topic de afgelopen maanden. Dus dat wordt een heel lijstje met dank aan de Cineville-pas.

Deux
Franse film over een bejaard lesbisch stel, van wie één kinderen heeft die van niets weten. En juist zij krijgt een attaque waardoor ze niet meer kan functioneren en communiceren.
Mooi gebracht en goed geacteerd.
Ik: 7,7/10
IMDB: 7,1/10

On The Rocks
Nieuwste film van Sofia Coppola waarin een vrouw vermoedt dat haar man vreemd gaat. Met haar rokkenjagende vader (Bill Murray) gaat ze op onderzoek uit.
Wel aardig, maar ook niet meer dan dat.
Ik: 6,8/10
IMDB: 6,5/10

Kajillionaire
Regisseuse/Performance Artist/Auteur Miranda July is terug met weer een absurdistische film (Wie Me And You And Everyone We Know kent, weet wat hij/zij kan verwachten). Een familie van oplichters wil zich niet conformeren aan de maatschappij. De volwassen dochter begint zich echter af te vragen wat de toekomst zal brengen. Richard Jenkins als vader is hilarisch. Heerlijk vreemd en zeker niet voor iedereen. Uiteraard wel voor @Bosbeetle

Topper van de afgelopen tijd verdient een trailer in dit topic:

Ik: 8,5/10
IMDB: 6,4/10

Corpus Christi
Poolse jeugddelinquent wordt naar een houtzagerij in een afgelegen dorp gestuurd voor rehabilitatie, maar doet zich voor als nieuwe pastoor in de plaatselijke kerk.
Mooie, maar ook rauwe Poolse film. Hoofdpersoon heeft enorm charisma. Terechte Oscar-nominatie voor beste internationale film.

Trailer:

Ik: 8,2/10
IMDB: 7,7/10

Mank
Gary Oldman speelt in deze biografische film Herman J. Mankiewicz ("Mank"), de scenarioschrijver van Orson Welles' iconische meesterwerk Citizen Kane. Deze biopic van David Fincher is volledig in het zwart-wit om de sfeer van de films uit die tijd na te bootsen. Zeer interessante film om meer te weten te komen over de high society van Hollywood uit de jaren dertig en hoe het scenario van Citizen Kane tot stand kwam. Oldman is zoals gewoonlijk weer heel goed.
Ik: 7,8/10
IMDB: 7,9/10

The Witches
Nieuwste verfilming van het boek van Roald Dahl. Minder eng dan de eerste verfilming, maar natuurlijk nog wel gruwelijk genoeg met genoeg leuke momenten. Anne Hathaway als opperheks is over the top en daardoor zeer vermakelijk, maar al met al vraag je je wel af waarom een remake noodzakelijk was.
Ik: 7,1/10
IMDB: 5,3/10

Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace
Een concert van Nick Cave op het grote doek? Yes please! Nick Cave Alone at Alexandra Palace is een concertfilm en live-album van de Australische muzikant Nick Cave. Het werd wereldwijd gestreamd naar kaarthouders online op 23 juli 2020. Het werd gefilmd door cameraman Robbie Ryan en toont Cave solo op piano in Alexandra Palace in Londen. En nu dus ook te zien op het grote doek.
Ik: 8,4/10 (meer voor het concert dan voor de verfilming)
IMDB: 8,6/10

[ Bericht 1% gewijzigd door UIO_AMS op 04-12-2020 13:39:56 ]
Als niets meer baat kan een worst geen kwaad.
Op dinsdag 7 december 2010 12:50 schreef yvonne het volgende:
Beste moderator UIO_AMS
Stuur een mod weg.
pi_196547440
Oeh ja Kajil ook gezien!

Terechte 8,5.
  Moderator vrijdag 4 december 2020 @ 13:42:59 #260
61302 crew  UIO_AMS
Dobbelsteenavonturier
pi_196548840
quote:
1s.gif Op vrijdag 4 december 2020 12:10 schreef JDx het volgende:
Oeh ja Kajil ook gezien!

Terechte 8,5.
Ja toch! Snap helemaal niet waar het absurd lage cijfer op IMDB op slaat. Misschien van mensen die een onderbroekenlol-film hadden verwacht???
Als niets meer baat kan een worst geen kwaad.
Op dinsdag 7 december 2010 12:50 schreef yvonne het volgende:
Beste moderator UIO_AMS
Stuur een mod weg.
  Moderator vrijdag 4 december 2020 @ 14:05:13 #261
61302 crew  UIO_AMS
Dobbelsteenavonturier
pi_196549218
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juli 2020 15:53 schreef flipsen het volgende:
Woensdag nog naar de bios geweest? 8-)
Zo te zien echt heel lang niet in dit topic gereageerd. :D

Ja, we zijn destijds naar Heroic Losers met Ricardo Darin geweest. Voorspelbaar verhaal, maar wel vermakelijk. En leuk om eens een Argentijnse heist-film te kijken.

Geef het iets meer dan een 7. Laten we 7,3/10 zeggen.

Vond persoonlijk El Amor Menos Pensado met Ricardo Darin beter.
Als niets meer baat kan een worst geen kwaad.
Op dinsdag 7 december 2010 12:50 schreef yvonne het volgende:
Beste moderator UIO_AMS
Stuur een mod weg.
  dinsdag 8 december 2020 @ 00:17:53 #262
342888 Baron-von-Blubba
Misunderstood genius
pi_196610652
Becky (2020).



Een harde actie-thriller met een goede schurkenrol van Kevin James, wel apart om hem eens niet een Doug Heffernan-variant te zien spelen.

De 15-jarige actrice in de hoofdrol, 13-jarig meisje in de film, zou Hit-Girl kunnen spelen in een eventuele reboot van Kick-Ass, aangezien Chloe Moretz inmiddels een stukje ouder is. :D



Ik vond het een vermakelijke film, er zitten wel wat hardere stukken in.

[ Bericht 7% gewijzigd door Baron-von-Blubba op 08-12-2020 00:24:43 ]
Het is hetzelfde als een jaar geleden.
Maar nu zal een boosterprikje het redden?
Geniet van jullie vrijheid nadat je hele immuunsysteem kapot is geprikt.
Inkomen gegarandeerd voor de farmaceutische industrie… blijven boosteren jongens!
  dinsdag 8 december 2020 @ 21:41:28 #263
342888 Baron-von-Blubba
Misunderstood genius
pi_196627686
Fatman (2020).


Een actie-comedy (zwarte humor) en een wat ongewone Kerstfilm, waarin de Kerstman (Mel Gibson) stoute kinderen (en FOK!ers die teveel bagger topics maken) geen cadeautjes geeft.
Zijn inkomen is afhankelijk van het aantal cadeautjes dat hij uitdeelt, dus heeft de Kerstman geldzorgen.
Een ontevreden en verwend joch stuurt een huurmoordenaar op hem af.
Leuke schurkenrol van Walton Goggins (Predators, Ant-Man and the Wasp, Tomb Raider) als de huurmoordenaar.



Geen wereldfilm, maar zeker erg vermakelijk om een keer te zien, aldus mijn bescheiden mening. ;)
Het is hetzelfde als een jaar geleden.
Maar nu zal een boosterprikje het redden?
Geniet van jullie vrijheid nadat je hele immuunsysteem kapot is geprikt.
Inkomen gegarandeerd voor de farmaceutische industrie… blijven boosteren jongens!
  zondag 13 december 2020 @ 22:07:40 #264
342888 Baron-von-Blubba
Misunderstood genius
pi_196714890
Unhinged (2020).


Een spannende thriller met Russell Crowe als psychopaat.
Als een jonge vrouw met haast bij een verkeerslicht claxonneert naar een man (Crowe), neemt hij dat haar niet in dank af.
Een beetje hetzelfde soort film als de Nederlandse thriller Bumperkleef (2019).
Spannende film en Russel Crowe overtuigt als de mentaal onstabiele man, tevens acteert iedereen wel goed in deze film. ^O^

Het is duidelijk al een tijdje geleden dat Crowe als gladiator in het Colosseum heeft gevochten, hij is een beetje uit vorm. :P

Het is hetzelfde als een jaar geleden.
Maar nu zal een boosterprikje het redden?
Geniet van jullie vrijheid nadat je hele immuunsysteem kapot is geprikt.
Inkomen gegarandeerd voor de farmaceutische industrie… blijven boosteren jongens!
pi_196719782
Lijkt me wel een leuke tip, Unhinged.

Gisteren gezien:

Hundraåringen Som Klev ut genom Fönstret och Försvann ofwel De 100-jarige man die uit het raam klom en verdween (2013, Herngren). Maar we houden van de officiële titel, dus de Zweedse moest ik even vermelden. ;)

Tof filmpje, bekende titel maar had de film nog nooit gezien blijkbaar. Boekverfilming. Kan me voorstellen dat het boek populair is, want het is een vlot, vermakelijk en toegankelijk verhaal geworden. Beetje Zweedse Forrest Gump goes Sweden. Man wordt 100, groot feest in verzorgingstehuis, taart en al, maar man denkt, verrek maar, stik er in, ik vertrek.
Dus man uit raam en de grote wijde wereld in. En daar beleefd man uiteraard weer de nodige avonturen.

Maar dat is man wel gewend, want zijn hele leven bestond al uit één groot avonturenbal: van contacten met de CIA tot meevechten tegen Franco, of was het toch meedansen mét Franco en de zijnen, ik weet niet meer, het vloog zo snel voorbij allemaal. Oh, en niet tegen Stalin vertellen dat je met Franco hebt gedanst. Oeps, toch gedaan. Wat zei ik je nu? Niet vertellen! Dus dan maar verbanning naar de goelag, krijg je er van, eigen schuld. En je was net zo goed (bezig) met Stalin. Gemiste kans, kul. Gelukkig is ontsnapping uit het strafkamp altijd mogelijk, zeker als je Einstein aan je zijde hebt. Niet de echte, natuurlijk. Waarom zou je zo'n bekend figuur tegenkomen in de goelag? Duh. Nee, we hebben het hier over Herbert, niet Albert, Einstein. Broertje van. Psychisch minder begaafde broertje van, wel te verstaan.
Oh, en natuurlijk meewerken aan die atoombom voor Harry (Truman). Tof zijprojectje.

Nou ja, best een leventje dus al met al. En dan nu ontsnappen uit het verzorgingstehuis, koffertje meenemen dat toevallig vol geld zit, criminelen achter je aan krijgen waarvan de meesten - al dan niet per ongeluk - het loodje leggen...tis me wat allemaal.

Tof filmpje dus. Schreeuwen niet toegestaan. Er is al genoeg geschreeuwd tegen de beste man (hoofdrolspeler). Al vanaf zijn geboorte. Begon al met zijn moeder toen hij net de wereld op kwam. Daarna nooit meer opgehouden. Tis me toch wat.

[ Bericht 4% gewijzigd door Salina op 14-12-2020 18:55:11 ]
"The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.
  maandag 14 december 2020 @ 10:54:28 #266
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_196720188
quote:
0s.gif Op maandag 14 december 2020 10:26 schreef Salina het volgende:
Hundraåringen Som Klev ut genom Fönstret och Försvann[/url][/b] ofwel De 100-jarige man die uit het raam klom en verdween (2013, Herngren). Maar we houden van de officiële titel, dus de Zweedse moest ik even vermelden. ;)
Zelfs al zou de film kut zijn, met zo'n recensie moet ik hem gewoon gaan zien natuurlijk :D
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_196726798
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 december 2020 21:41 schreef Baron-von-Blubba het volgende:
Fatman (2020).

[ afbeelding ]
Een actie-comedy (zwarte humor) en een wat ongewone Kerstfilm, waarin de Kerstman (Mel Gibson) stoute kinderen (en FOK!ers die teveel bagger topics maken) geen cadeautjes geeft.
Zijn inkomen is afhankelijk van het aantal cadeautjes dat hij uitdeelt, dus heeft de Kerstman geldzorgen.
Een ontevreden en verwend joch stuurt een huurmoordenaar op hem af.
Leuke schurkenrol van Walton Goggins (Predators, Ant-Man and the Wasp, Tomb Raider) als de huurmoordenaar.

[ afbeelding ]

Geen wereldfilm, maar zeker erg vermakelijk om een keer te zien, aldus mijn bescheiden mening. ;)
Ook gezien, vermaak idd, Walton is ook geweldig in The Unicorn.
pi_196796011
404 Error - IMDb

Idd freaky
pi_196802525
Eindelijk Doctor Sleep gezien. Wist niet zo goed wat ik ervan kon verwachten, maar was echt wel prima. Mooie hommage aan het origineel, maar toch een erg uniek verhaal die niet teveel leunt op het goedkoop scoren met verwijzingen naar The Shining (in het grootste gedeelte tenminste).
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
pi_196815933
Black Bear

Wat is die Audrey toch raar, maar wel lekker ofzo

8.
  Moderator zaterdag 19 december 2020 @ 10:36:34 #271
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_196817450


Afgelopen weekend polar expres gezien, in het kader van weer een film met Tom Hans. Op zich een degelijke goede kerstfilm, bijzonder dat ze zo dicht bij de acteurs zijn gebleven. Al vond ik kwa animatie het meisje niet heel goed gelukt, daar zat iets raars in. Kwa zoete kerstfilms is het wel een leuke, ik denk dat het voor kinderen wel een magische film is.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_196904943
Happiest Season (2020) - IMDb

Had ik deze al gemeld? Was er 2x aan begonnen en toen toch niet, maar ik vind t wel leuk, had trouwens pas door tijdens de aftiteling dat Sloane Alison Brie is terwijl ik volgens mij zelfs Community topics ben gestart. Of iig actief was daar.

En Kristen Steward is echt mooi, had daar vroeger niks mee, ook dat "gay" haar net als in de Mandalorian die vrouw, kan ik wel bekoren.

7,5.
pi_196911222
The Croods: A New Age (2020) - IMDb

Gewoon gekeken omdat ik niet meer wist in al dat thuis zitten wat ik nu nog moest kijken, maar echt kunnen lachen om sommige stukjes, snap alleen deze ondertitels niet, hoezo sowieso aan het einde scheef om te passen :')



Alsnog een dikke 8 voor een cartoon.

PS. zag ook wederom pas aan het einde de cast, alleen snap ik soms niet waarom al die bekenden.
pi_196913682
Skylines, gewoon niet aan beginnen.
  donderdag 24 december 2020 @ 09:12:50 #275
470095 Kaizen_
Luck favors the prepared
pi_196919241
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 december 2020 14:25 schreef Tim86 het volgende:
Eindelijk Doctor Sleep gezien. Wist niet zo goed wat ik ervan kon verwachten, maar was echt wel prima. Mooie hommage aan het origineel, maar toch een erg uniek verhaal die niet teveel leunt op het goedkoop scoren met verwijzingen naar The Shining (in het grootste gedeelte tenminste).
Volledig mee eens. Wel een leuke film, maar was gelijk in de vergetelheid geraakt als de link met The Shining niet was gelegd..
Without new experiences, something inside of us sleeps. The sleeper must awaken.
  donderdag 24 december 2020 @ 09:43:57 #276
470095 Kaizen_
Luck favors the prepared
pi_196919624
Nineteen Eighty-Four (1984)
Nineteen Eighty-Four (1984) - IMDb

quote:
Nineteen Eighty-Four, ook bekend als 1984, is een Britse dystopische sciencefictionfilm uit 1984, geschreven en geregisseerd door Michael Radford, gebaseerd op de gelijknamige roman van George Orwell uit 1949.


Het geweldige boek heb ik eergisteren voor de tweede keer uitgelezen en ik krijg mijn partner niet zover om hem ook te lezen. Dus om haar alsnog kennis te laten maken met 'Big Brother' en Winston leek het me een goede keus om de film samen te kijken. Het leek me een goed idee, nou, dat viel dus tegen.

Een score van 7+ op Rotten, ook op IMDB is de score 79%. Desalniettemin heb ik mijn partner vantevoren een sneak preview gegeven over de wereld waarin Winston leeft. Ik had namelijk al verwacht dat de film nooit de diepgang zou hebben als het boek. Maar zelfs na mijn introductie over Oceanië, de Dunkpolitie, de volledige controle over het heden, de 'correcties' van het verleden en watnogmeer, bleek de film gewoon onvoldoende uiteen te zetten.

Het enige dat de film echt goed wegzet, is de grauwe, armoedige en totalitaire sfeer van de wereld waarin Winston leeft.

Op dat na heb ik continu uitleg moeten geven over de context, de personages en zo'n beetje alle diepgang en context die het boek uitbundig geeft. De film sloeg dan ook nergens op als je het boek niet hebt gelezen. Van de hak op de tak, oppervlakkig en zeer onduidelijk. Een aantal voorbeelden:
- O'Brien wordt helemaal niet genoemd in de film totdat hij plots met Winston praat over een woordenboek dat hij mag lenen. Zo'n belangrijk personage wordt veel te laat in het verhaal meegenomen.
- Het verzet en Winston's wens om eraan mee te doen wordt ook totaal niet vermeldt. Als je het boek niet hebt gelezen weet je niet eens dat er een 'verzet' is, of ten minste het idee ervan. Zeer magertjes verwerkt
- Het mooie 'souvenierswinkeltje' speelt een grote rol, maar in de film komt het gewoon niet over dat een simpel schilderij of een koraalstukje simpelweg niet meer bestaat in de huidige wereld.
- Het corrigeren van het verleden wordt met een klein voorbeeld (het chocolade rantsoen) aangekaart, maar had in mijn optiek wel wat duidelijker mogen worden weergegeven. Zonder de achtergrond de wereld warin Winston leeft en zijn beroep, kan dit niet goed overkomen, terwijl het cruciaal is te begrijpen.

Zo heb ik tijdens de hele film met mijn warme Morgan Freeman-stem een poging gedaan de film wat logischer te maken voor mijn partner. Helaas was teveel uitleg nodig en de film is gewoon zeer matig in elkaar gezet. Vandaar ook onbegrijpelijk dat deze film zo hoog scoort. Natuurlijk, het verhaal is legendarisch en ik heb niets meer dan respect voor het boek. Maar dat staat los van een verfilming die gewoon pauper is. Ik ben normaliter niet van de remakes, maar ik weet zeker dat ze hier wel iets mooie van kunnen maken tegenwoordig. :)
Without new experiences, something inside of us sleeps. The sleeper must awaken.
pi_196920260
Hillbilly Elegy

Het boek was fantastisch en de film doet een zeer geslaagde poging dat na te streven. Glenn Close is kandidaat voor een Oscar met haar rol als Mamaw, werkelijk ijzersterk neergezet. Een mooie film.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_196925214
quote:
0s.gif Op donderdag 24 december 2020 10:32 schreef Jor_Dii het volgende:
Hillbilly Elegy

Het boek was fantastisch en de film doet een zeer geslaagde poging dat na te streven. Glenn Close is kandidaat voor een Oscar met haar rol als Mamaw, werkelijk ijzersterk neergezet. Een mooie film.
Cool. Met Amy Adams zie ik. O+
Leuke tip. Ga ik opzoeken. Net als Happiest Season, tip hierboven. Met Kristen Stewardt. ;)

Volgende week vrij. Lekker films kijken. O+
"The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.
  Moderator vrijdag 25 december 2020 @ 13:19:41 #279
9859 crew  Karina
Woman
pi_196943966
Bumperkleef (2019) - IMDb gisteren gekeken. Nou ik vond het een prima film. beetje in de stijl van vroeger, de Lift en zo. Spannend, zat goed de vaart in, helemaal niks mis mee.

Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  zaterdag 26 december 2020 @ 23:50:16 #280
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_196976685
Wonder Woman 1984

Ik was hoopvol nadat critici hem omschreven als de feelgood film die 2020 nodig had. De hoop werd wat minder nadat bleek dat op de meeste sites "het publiek" hem aanzienlijk zwakker vond. Elke keer je ergens gaat kijken, duikelen de gemiddeldes omlaag. Laten we beginnen met het positieve. Gadot en Pine zijn goed bezig, hun scenes zijn leuk,meeslepend en overtuigend. Dan hebben we 't wel gehad met de pluspunten.

De film is (zoals de meeste films de laatste jaren) veel te lang, sleurt veel te veel dood gewicht mee en heeft een bijzonder rommelige en ongestructureerde plot. De Maxwell Lord van Pascal is geen sluwe, coole zakenman, maar een cartooneske idioot. Wiig is zoals gevreesd matig en niet overtuigend, je blijft gewoon Wiig zien die Wiig doet. Alwéér zwakke bad guys, De CGI is weer vaak net niet. Raar, want in Man of Steel en BvS zat dat wel goed en dat zijn films van jaren en jaren geleden, dus ze kunnen het wel bij WB. Misschien krijgen hun DC-films minder middelen dan vroeger, geen idee wat daar het probleem is.

Wat me nog het meest stoorde, dat er in het begin een
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wordt geïntroduceerd, waarvan ik dacht dat het een slimme fake-out was en dat zoiets banaals geen belangrijke rol in de film zou spelen. Helaas is zowat elke plottwist, elke relevante gebeurtenis, elke character-arc, de essentie van de hele film een gevolg van dezelfde goedkope macguffin. Heel de film blinkt op zowat alle vlakken uit in oninteressante middelmatigheid, moest echt moeite doen om mijn aandacht erbij te houden. Komt niet in de buurt van slecht, ook niet van goed.

Desalniettemin de beste superheldenfilm van 2020, want alsnog beter dan het slaapverwekkende New Mutants, het bespottelijke Bloodshot en het strontvervelende Birds of Prey. En de mid-credit scene was wel geinig.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_196976875
quote:
99s.gif Op zaterdag 26 december 2020 23:50 schreef SaintOfKillers het volgende:
Wonder Woman 1984

Ik was hoopvol nadat critici hem omschreven als de feelgood film die 2020 nodig had. De hoop werd wat minder nadat bleek dat op de meeste sites "het publiek" hem aanzienlijk zwakker vond. Elke keer je ergens gaat kijken, duikelen de gemiddeldes omlaag. Laten we beginnen met het positieve. Gadot en Pine zijn goed bezig, hun scenes zijn leuk,meeslepend en overtuigend. Dan hebben we 't wel gehad met de pluspunten.

De film is (zoals de meeste films de laatste jaren) veel te lang, sleurt veel te veel dood gewicht mee en heeft een bijzonder rommelige en ongestructureerde plot. De Maxwell Lord van Pascal is geen sluwe, coole zakenman, maar een cartooneske idioot. Wiig is zoals gevreesd matig en niet overtuigend, je blijft gewoon Wiig zien die Wiig doet. Alwéér zwakke bad guys, De CGI is weer vaak net niet. Raar, want in Man of Steel en BvS zat dat wel goed en dat zijn films van jaren en jaren geleden, dus ze kunnen het wel bij WB. Misschien krijgen hun DC-films minder middelen dan vroeger, geen idee wat daar het probleem is.

Wat me nog het meest stoorde, dat er in het begin een
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wordt geïntroduceerd, waarvan ik dacht dat het een slimme fake-out was en dat zoiets banaals geen belangrijke rol in de film zou spelen. Helaas is zowat elke plottwist, elke relevante gebeurtenis, elke character-arc, de essentie van de hele film een gevolg van dezelfde goedkope macguffin. Heel de film blinkt op zowat alle vlakken uit in oninteressante middelmatigheid, moest echt moeite doen om mijn aandacht erbij te houden. Komt niet in de buurt van slecht, ook niet van goed.

Desalniettemin de beste superheldenfilm van 2020, want alsnog beter dan het slaapverwekkende New Mutants, het bespottelijke Bloodshot en het strontvervelende Birds of Prey. En de mid-credit scene was wel geinig.
Echt compleet mee eens. Woord voor woord.
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
  zondag 27 december 2020 @ 00:05:09 #282
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_196977063
Four brothers

Een verhaal over hoe 4 broers wraak nemen op degene die hun adoptiemoeder vermoord hebben. Prima vermakelijke film waarvan het verhaal best waargebeurd zou kunnen zijn. En de plottwists die erin zitten zijn subtiel en niet over the top. Het is wel wat toevallig dat alle listen die ze proberen uit te voeren lukken, maar dat hoort er een beetje bij.

Kortom, goede actiefilm om niet al te veel bij na te denken.

7.5/10
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
  zondag 27 december 2020 @ 00:28:45 #283
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_196977566
quote:
99s.gif Op zaterdag 26 december 2020 23:50 schreef SaintOfKillers het volgende:
Wonder Woman 1984

Ik was hoopvol nadat critici hem omschreven als de feelgood film die 2020 nodig had. De hoop werd wat minder nadat bleek dat op de meeste sites "het publiek" hem aanzienlijk zwakker vond. Elke keer je ergens gaat kijken, duikelen de gemiddeldes omlaag. Laten we beginnen met het positieve. Gadot en Pine zijn goed bezig, hun scenes zijn leuk,meeslepend en overtuigend. Dan hebben we 't wel gehad met de pluspunten.

De film is (zoals de meeste films de laatste jaren) veel te lang, sleurt veel te veel dood gewicht mee en heeft een bijzonder rommelige en ongestructureerde plot. De Maxwell Lord van Pascal is geen sluwe, coole zakenman, maar een cartooneske idioot. Wiig is zoals gevreesd matig en niet overtuigend, je blijft gewoon Wiig zien die Wiig doet. Alwéér zwakke bad guys, De CGI is weer vaak net niet. Raar, want in Man of Steel en BvS zat dat wel goed en dat zijn films van jaren en jaren geleden, dus ze kunnen het wel bij WB. Misschien krijgen hun DC-films minder middelen dan vroeger, geen idee wat daar het probleem is.

Wat me nog het meest stoorde, dat er in het begin een
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wordt geïntroduceerd, waarvan ik dacht dat het een slimme fake-out was en dat zoiets banaals geen belangrijke rol in de film zou spelen. Helaas is zowat elke plottwist, elke relevante gebeurtenis, elke character-arc, de essentie van de hele film een gevolg van dezelfde goedkope macguffin. Heel de film blinkt op zowat alle vlakken uit in oninteressante middelmatigheid, moest echt moeite doen om mijn aandacht erbij te houden. Komt niet in de buurt van slecht, ook niet van goed.

Desalniettemin de beste superheldenfilm van 2020, want alsnog beter dan het slaapverwekkende New Mutants, het bespottelijke Bloodshot en het strontvervelende Birds of Prey. En de mid-credit scene was wel geinig.
Wauw, dat zijn de betere recensies _O_
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_196987305
quote:
99s.gif Op zaterdag 26 december 2020 23:50 schreef SaintOfKillers het volgende:
Wonder Woman 1984

Ik was hoopvol nadat critici hem omschreven als de feelgood film die 2020 nodig had. De hoop werd wat minder nadat bleek dat op de meeste sites "het publiek" hem aanzienlijk zwakker vond. Elke keer je ergens gaat kijken, duikelen de gemiddeldes omlaag. Laten we beginnen met het positieve. Gadot en Pine zijn goed bezig, hun scenes zijn leuk,meeslepend en overtuigend. Dan hebben we 't wel gehad met de pluspunten.

De film is (zoals de meeste films de laatste jaren) veel te lang, sleurt veel te veel dood gewicht mee en heeft een bijzonder rommelige en ongestructureerde plot. De Maxwell Lord van Pascal is geen sluwe, coole zakenman, maar een cartooneske idioot. Wiig is zoals gevreesd matig en niet overtuigend, je blijft gewoon Wiig zien die Wiig doet. Alwéér zwakke bad guys, De CGI is weer vaak net niet. Raar, want in Man of Steel en BvS zat dat wel goed en dat zijn films van jaren en jaren geleden, dus ze kunnen het wel bij WB. Misschien krijgen hun DC-films minder middelen dan vroeger, geen idee wat daar het probleem is.

Wat me nog het meest stoorde, dat er in het begin een
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wordt geïntroduceerd, waarvan ik dacht dat het een slimme fake-out was en dat zoiets banaals geen belangrijke rol in de film zou spelen. Helaas is zowat elke plottwist, elke relevante gebeurtenis, elke character-arc, de essentie van de hele film een gevolg van dezelfde goedkope macguffin. Heel de film blinkt op zowat alle vlakken uit in oninteressante middelmatigheid, moest echt moeite doen om mijn aandacht erbij te houden. Komt niet in de buurt van slecht, ook niet van goed.

Desalniettemin de beste superheldenfilm van 2020, want alsnog beter dan het slaapverwekkende New Mutants, het bespottelijke Bloodshot en het strontvervelende Birds of Prey. En de mid-credit scene was wel geinig.
Ik ben ong. 30m voor einde afgehaakt (als in gestopt met kijken), wat ik dan bij Bloodshot en BoP niet had. Ook verre van goede films, maar al jouw punten plus belabberde CGI, waardeloze "actie"scenes etc maakten dat ik hem echt niet af kon zien.

Interne logica van de film ging ook alle kanten op, macguffin werkte al naar gelang de wens van Jenkins blijkbaar want eigen regels werden net zo makkelijk overboord gegooid.
  zondag 27 december 2020 @ 13:52:34 #285
163488 RubenSosa
Sierd de Vos = BAAS (KOEKOEK!)
pi_196988873
quote:
0s.gif Op donderdag 24 december 2020 09:43 schreef Kaizen_ het volgende:
Nineteen Eighty-Four (1984)
Nineteen Eighty-Four (1984) - IMDb
[..]

[ afbeelding ]

Het geweldige boek heb ik eergisteren voor de tweede keer uitgelezen en ik krijg mijn partner niet zover om hem ook te lezen. Dus om haar alsnog kennis te laten maken met 'Big Brother' en Winston leek het me een goede keus om de film samen te kijken. Het leek me een goed idee, nou, dat viel dus tegen.

Een score van 7+ op Rotten, ook op IMDB is de score 79%. Desalniettemin heb ik mijn partner vantevoren een sneak preview gegeven over de wereld waarin Winston leeft. Ik had namelijk al verwacht dat de film nooit de diepgang zou hebben als het boek. Maar zelfs na mijn introductie over Oceanië, de Dunkpolitie, de volledige controle over het heden, de 'correcties' van het verleden en watnogmeer, bleek de film gewoon onvoldoende uiteen te zetten.

Het enige dat de film echt goed wegzet, is de grauwe, armoedige en totalitaire sfeer van de wereld waarin Winston leeft.

Op dat na heb ik continu uitleg moeten geven over de context, de personages en zo'n beetje alle diepgang en context die het boek uitbundig geeft. De film sloeg dan ook nergens op als je het boek niet hebt gelezen. Van de hak op de tak, oppervlakkig en zeer onduidelijk. Een aantal voorbeelden:
- O'Brien wordt helemaal niet genoemd in de film totdat hij plots met Winston praat over een woordenboek dat hij mag lenen. Zo'n belangrijk personage wordt veel te laat in het verhaal meegenomen.
- Het verzet en Winston's wens om eraan mee te doen wordt ook totaal niet vermeldt. Als je het boek niet hebt gelezen weet je niet eens dat er een 'verzet' is, of ten minste het idee ervan. Zeer magertjes verwerkt
- Het mooie 'souvenierswinkeltje' speelt een grote rol, maar in de film komt het gewoon niet over dat een simpel schilderij of een koraalstukje simpelweg niet meer bestaat in de huidige wereld.
- Het corrigeren van het verleden wordt met een klein voorbeeld (het chocolade rantsoen) aangekaart, maar had in mijn optiek wel wat duidelijker mogen worden weergegeven. Zonder de achtergrond de wereld warin Winston leeft en zijn beroep, kan dit niet goed overkomen, terwijl het cruciaal is te begrijpen.

Zo heb ik tijdens de hele film met mijn warme Morgan Freeman-stem een poging gedaan de film wat logischer te maken voor mijn partner. Helaas was teveel uitleg nodig en de film is gewoon zeer matig in elkaar gezet. Vandaar ook onbegrijpelijk dat deze film zo hoog scoort. Natuurlijk, het verhaal is legendarisch en ik heb niets meer dan respect voor het boek. Maar dat staat los van een verfilming die gewoon pauper is. Ik ben normaliter niet van de remakes, maar ik weet zeker dat ze hier wel iets mooie van kunnen maken tegenwoordig. :)
Jezus wat irritant zeg. :')
Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.
pi_197022494
quote:
0s.gif Op donderdag 24 december 2020 10:32 schreef Jor_Dii het volgende:
Hillbilly Elegy

Het boek was fantastisch en de film doet een zeer geslaagde poging dat na te streven. Glenn Close is kandidaat voor een Oscar met haar rol als Mamaw, werkelijk ijzersterk neergezet. Een mooie film.
Afgelopen vrijdag (eerste Kerst) met ouders en broer weer (zoals gebruikelijk) filmpje uitgezocht op Netflix, En raad eens welke ze hadden? Dus heb deze meteen maar uitgekozen.

Leuke film, met een...ehm...andere Amy Adams dan ik in gedachten had. ;)
Vraag me af hoeveel ze is moeten aankomen voor deze rol, want ze ziet er vies(dik), vunzig uit. :@

Toch een andere Amy dan in Julie & Juliai of Sharp Objects, bijvoorbeeld.
Anyway, wel een interessant verhaal van een verder niet zo heel boeiend hoofdpersonage (de advocaat-hillbillie). Leuk om weer eens die mooie beelden van de Appalachen te zien, lijkt me boeiend om eens doorheen te rijden.

Glenn Close ook in prima rol, en de zus van niet-zo-interessante-hoofdfiguur ziet er bekoorlijk uit. Zou zweren dat ik haar ken.
(Edit: Haley Bennett dus, lang leve IMDB). Nope, ken ik niet. Al die blonde dames zien er hetzelfde uit soms. :P

Hoe dan ook, vermakelijke film. Verrassend wel, gezien het een Ron Howard film is. Best een buitenbeentje (alternatief, kleinschalig, Sundance-achtig) gezien zijn oeuvre.

Toch wel dikke 7 denk ik.

Edit: volgens enkele bronnen is Amy niet/nauwelijks hoeven aankomen voor de rol. Prosthetics en pruik doen de truc.

[ Bericht 1% gewijzigd door Salina op 28-12-2020 14:57:12 ]
"The man who never alters his opinion is like standing water, and breeds reptiles of the mind." - William Blake, The Marriage of Heaven and Hell.
  Moderator maandag 28 december 2020 @ 15:05:24 #287
9859 crew  Karina
Woman
pi_197023048
Van het weekend Tenet maar eens gekeken. Ik had al best veel reviews etc. gelezen met daarin dat het nogal moeilijk te begrijpen is, nou dat klopte wel, ik begreep er geen bal van :D Maar toch wel van genoten, vooral van de aktiescenes dan. Hoe het allemaal werkte... geen idee.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_197029939
quote:
99s.gif Op maandag 28 december 2020 15:05 schreef Karina het volgende:
Van het weekend Tenet maar eens gekeken. Ik had al best veel reviews etc. gelezen met daarin dat het nogal moeilijk te begrijpen is, nou dat klopte wel, ik begreep er geen bal van :D Maar toch wel van genoten, vooral van de aktiescenes dan. Hoe het allemaal werkte... geen idee.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ afbeelding ]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  Moderator maandag 28 december 2020 @ 21:01:27 #289
9859 crew  Karina
Woman
pi_197036032
quote:
0s.gif Op maandag 28 december 2020 18:20 schreef Discombobulate het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja dat snapte ik dus niet :D
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  dinsdag 29 december 2020 @ 10:39:02 #290
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_197050492
quote:
99s.gif Op maandag 28 december 2020 21:01 schreef Karina het volgende:

[..]

Ja dat snapte ik dus niet :D
Volgens mij gewoon een theoretisch gekkigheidje om weer een variant op tijdreizen te introduceren.
Heb me prima vermaakt met Tenet.
Ja inderdaad, V. ja.
  dinsdag 29 december 2020 @ 12:24:41 #291
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_197053421
Wij zitten voorlopig nog naar Travelers te kijken, erg leuke serie. Net seizoen 3 begonnen.

We zijn soberso wel van de series tegenwoordig. Ozark hebben we echt verslonden en kunnen niet wachten tot het nieuwe seizoen op Netflix staat...
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_197053568
quote:
99s.gif Op maandag 28 december 2020 15:05 schreef Karina het volgende:
Van het weekend Tenet maar eens gekeken. Ik had al best veel reviews etc. gelezen met daarin dat het nogal moeilijk te begrijpen is, nou dat klopte wel, ik begreep er geen bal van :D Maar toch wel van genoten, vooral van de aktiescenes dan. Hoe het allemaal werkte... geen idee.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ afbeelding ]
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
pi_197055333
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 december 2020 12:24 schreef flipsen het volgende:
Wij zitten voorlopig nog naar Travelers te kijken, erg leuke serie. Net seizoen 3 begonnen.

We zijn soberso wel van de series tegenwoordig. Ozark hebben we echt verslonden en kunnen niet wachten tot het nieuwe seizoen op Netflix staat...
Jammer dat ie cancelled is, al hebben ze het redelijk goed afgesloten zonder te spoilen.
pi_197223729
Another Round
Druk (2020) - IMDb

Deense film met Mads Mikkelsen in de hoofdrol. Vier collega's en vrienden volgen een theorie waarbij het leven beter is met een bepaald promille alcohol in je lichaam. Ze zuipen dus de hele dag door en dit gaat uiteindelijk ook de foute kant op.

Is overigens een drama met wat comedy momenten.

4,5/5
Moeten zij weten
  woensdag 6 januari 2021 @ 14:15:12 #295
61661 Ang3l
The Right Kinda Wrong
pi_197244341
quote:
99s.gif Op zaterdag 26 december 2020 23:50 schreef SaintOfKillers het volgende:
Wonder Woman 1984

Ik was hoopvol nadat critici hem omschreven als de feelgood film die 2020 nodig had. De hoop werd wat minder nadat bleek dat op de meeste sites "het publiek" hem aanzienlijk zwakker vond. Elke keer je ergens gaat kijken, duikelen de gemiddeldes omlaag. Laten we beginnen met het positieve. Gadot en Pine zijn goed bezig, hun scenes zijn leuk,meeslepend en overtuigend. Dan hebben we 't wel gehad met de pluspunten.

De film is (zoals de meeste films de laatste jaren) veel te lang, sleurt veel te veel dood gewicht mee en heeft een bijzonder rommelige en ongestructureerde plot. De Maxwell Lord van Pascal is geen sluwe, coole zakenman, maar een cartooneske idioot. Wiig is zoals gevreesd matig en niet overtuigend, je blijft gewoon Wiig zien die Wiig doet. Alwéér zwakke bad guys, De CGI is weer vaak net niet. Raar, want in Man of Steel en BvS zat dat wel goed en dat zijn films van jaren en jaren geleden, dus ze kunnen het wel bij WB. Misschien krijgen hun DC-films minder middelen dan vroeger, geen idee wat daar het probleem is.

Wat me nog het meest stoorde, dat er in het begin een
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wordt geïntroduceerd, waarvan ik dacht dat het een slimme fake-out was en dat zoiets banaals geen belangrijke rol in de film zou spelen. Helaas is zowat elke plottwist, elke relevante gebeurtenis, elke character-arc, de essentie van de hele film een gevolg van dezelfde goedkope macguffin. Heel de film blinkt op zowat alle vlakken uit in oninteressante middelmatigheid, moest echt moeite doen om mijn aandacht erbij te houden. Komt niet in de buurt van slecht, ook niet van goed.

Desalniettemin de beste superheldenfilm van 2020, want alsnog beter dan het slaapverwekkende New Mutants, het bespottelijke Bloodshot en het strontvervelende Birds of Prey. En de mid-credit scene was wel geinig.
Bijna volledig mee eens, zeker op t gebied van Maxwell Lord.
Al vond ik Cheetah nog best ok, en die had een redelijk geloofwaardige origin story arc.
En ik vond New Mutants vermakelijker dan dit.

Maar voor de rest: Eens. Enorme tegenvaller.
DC en hun badguys..... wat een opeenstapeling van cliches, schmoeren en CGI.
L'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
pi_197244469
quote:
99s.gif Op maandag 28 december 2020 15:05 schreef Karina het volgende:
Van het weekend Tenet maar eens gekeken. Ik had al best veel reviews etc. gelezen met daarin dat het nogal moeilijk te begrijpen is, nou dat klopte wel, ik begreep er geen bal van :D Maar toch wel van genoten, vooral van de aktiescenes dan. Hoe het allemaal werkte... geen idee.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ afbeelding ]
Idem hier.. Inception is hierbij gewoon een peulenschil :') ik heb denk ik wel 4-5x hardop geroepen dat ik het eindelijk begreep, maar dan kwam er weer een twist en was ik het weer kwijt. Over een tijdje nog maar eens bekijken..
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_197336315
Sunshine (2007) - IMDb
A team of international astronauts are sent on a dangerous mission to reignite the dying Sun with a nuclear fission bomb in 2057.

Het idee is interessant en het begon erg hoopgevend, maar halverwege ging het toch een kant op die ik liever niet had gezien. 6/10
Moeten zij weten
pi_197336328
Palm Springs (2020) - IMDb
When carefree Nyles and reluctant maid of honor Sarah have a chance encounter at a Palm Springs wedding, things get complicated as they are unable to escape the venue, themselves, or each other.

Een redelijke comedy met een vleugje mystery. 7/10
Moeten zij weten
  Moderator zondag 31 januari 2021 @ 14:24:17 #299
9859 crew  Karina
Woman
pi_197743667
De kuthoer (2019) - IMDb
Schrijfster wordt op twitter en FB uitgescholden en beledigd. op een dag heeft ze er genoeg van!
Leuke spannende Nederlandse film.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_197747479
quote:
7s.gif Op maandag 11 januari 2021 00:46 schreef H0D3NPYL het volgende:
Palm Springs (2020) - IMDb
When carefree Nyles and reluctant maid of honor Sarah have a chance encounter at a Palm Springs wedding, things get complicated as they are unable to escape the venue, themselves, or each other.

Een redelijke comedy met een vleugje mystery. 7/10
Woah, dit topic bestaat nog! Ik vond die wel een 8 qua vermakelijkheid.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')