Yikes.quote:Op maandag 13 april 2020 12:48 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Nog ééntje. Conclusie onderaan. Zijn wel kleine aantallen steeds. Dus beter/uitgebreider onderzoek nodig. Als er nog twijfels zijn.![]()
[ afbeelding ]
Niet verrassend. Bidens running mate kan ze alsnog over de streep trekken.quote:Op maandag 13 april 2020 13:50 schreef martijnde3de het volgende:
Bad News: Democratic Socialists Of America Refuses To Endorse Joe Biden
https://www.dailykos.com/(...)To-Endorse-Joe-Biden
Nee, het is inderdaad nu nog te vroeg om echt cijfers naast elkaar te gaan leggenquote:Op maandag 13 april 2020 13:47 schreef Hanca het volgende:
[..]
Daarom, al die vergelijkingen slaan nergens op. Italië en Spanje tellen dan weer alleen ziekenhuizen, als iemand in een verzorgingshuis sterft waar corona is vastgesteld telt hij toch niet mee. New York ook.
Maar het gaat ook niet om vergelijken, er is geen wedstrijd aan de gang. Elk land heeft zijn eigen strijd en die strijd is met name om te voorkomen dat de IC afdelingen overstromen. Dat is bij elk land anders en dus slaan vergelijkingen helemaal nergens op.
Sanders is nog geen running mate toch? Zou wel een goeie zijnquote:Op maandag 13 april 2020 13:55 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Niet verrassend. Bidens running mate kan ze alsnog over de streep trekken.
Er zullen ook eenzame mensen zijn die nu doodziek of zelfs dood in hun huis op bed liggen, zonder dat iemand er over nadenkt. Mensen zonder sociale vangnetten. Pas als die zijn meegeteld weten we hoe dodelijk het virus is geweest. En in de VS zitten veel mensen zonder sociale vangnet. Buiten het zicht van de politiek.quote:Op maandag 13 april 2020 14:01 schreef Ruse het volgende:
[..]
Nee, het is inderdaad nu nog te vroeg om echt cijfers naast elkaar te gaan leggen
Goede actie, slecht geschreven artikel. Apart van de fouten met gramatica is de analyse ook van likmevestje. Maargoed meer kan je ook niet verwachten van politiek hooligans als vote blue no matter who. Het idee dat je kandidaten van een partij onvoorwaardelijk moet steunen heeft geen plaats in democratie. Daarbij is het ook hoogst selectief, Bernie en co moeten wel Biden endorsen maar Warren hoefde niet Bernie te endorsen na haar drop.quote:Op maandag 13 april 2020 13:50 schreef martijnde3de het volgende:
Bad News: Democratic Socialists Of America Refuses To Endorse Joe Biden
https://www.dailykos.com/(...)To-Endorse-Joe-Biden
Alsof Biden het milieu gaat redden en Roe v. Wade zou volgens dit type mensen de afgelopen 4 jaar al gesloopt zijn.quote:If the folks in the DSA and other far-left organizations think that a Biden presidency would be bad wait until they experience four more years of tRUMP. Say bye-bye to Roe v. Wade, the environment, and a million other things. If you think a conservative stacked Supreme Court is the road to socialism then you are beyond my help.
Ik vind het niet verrassend als ze geen fan zijn van Biden, ik vind het wel nog steeds verrassend als ze niet eens de moeite zouden gaan nemen om tegen Trump te stemmen. Wat voor iemand ben je dan? "Ik kan niet de perfecte kandidaat krijgen, dus laat ik Trump nog lekker 4 jaar mijn land slopen..."quote:Op maandag 13 april 2020 13:55 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Niet verrassend. Bidens running mate kan ze alsnog over de streep trekken.
Dit klinkt toch een stuk beter dan Trump: https://joebiden.com/climate/quote:Op maandag 13 april 2020 14:08 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Alsof Biden het milieu gaat redden...
lijkt best goed. het meest zwakke punt aan Biden vind ik dat het twijfelachtig is of hij nou iets gaat veranderen aan de sociaal-economische situatie in Amerika.. maar ws is dat voor veel Amerikanen juist iets goedsquote:Op maandag 13 april 2020 14:11 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dit klinkt toch een stuk beter dan Trump: https://joebiden.com/climate/
https://www.washingtonpos(...)leases-climate-plan/
ik hoop toch echt een jonger personage.quote:Op maandag 13 april 2020 14:04 schreef Ruse het volgende:
[..]
Sanders is nog geen running mate toch? Zou wel een goeie zijn
Tja, de vraag is ook hoeveel invloed een president daar op heeft. Op buitenlandse beleid, zoals het akkoord van Parijs, heeft een president heel veel invloed. Op binnenlands beleid zoals belastingen ligt de balans toch echt meer bij het huis en de senaat. Natuurlijk kan een president wel wat doen, maar toch alleen als hij de meerderheid in beide kamers mee krijgt.quote:Op maandag 13 april 2020 14:30 schreef Ruse het volgende:
[..]
lijkt best goed. het meest zwakke punt aan Biden vind ik dat het twijfelachtig is of hij nou iets gaat veranderen aan de sociaal-economische situatie in Amerika.. maar ws is dat voor veel Amerikanen juist iets goeds
Beto wellicht? Maar ik denk dat Sanders qua stemmen echt een goede optie zou zijnquote:Op maandag 13 april 2020 14:36 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
ik hoop toch echt een jonger personage.
Sanders en Biden samen zijn ook 2 kapiteins op 1 schip, Sanders gaat zichzelf nooit ondergeschikt aan Biden maken, daar is zijn ego veel te groot voor.quote:Op maandag 13 april 2020 14:36 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
ik hoop toch echt een jonger personage.
Dit lijkt me ook een van de redenen waar oom Sanders weinig steun kreeg van zwaargewichten bij de Democraten. Sanders wordt niet gezien als een teamplayer. Zijn ego zit in de weg. Waarom zou je een compromis sluiten met iemand die weigert compromissen te sluiten? Sanders kan weinig toegeven, want dan gaan de Bernieboys over de zeik. Biden snapt ook wel dat hij dan de gebeten hond is, want die krijg toch wel de schuld.quote:Op maandag 13 april 2020 14:38 schreef Hanca het volgende:
[..]
Sanders en Biden samen zijn ook 2 kapiteins op 1 schip, Sanders gaat zichzelf nooit ondergeschikt aan Biden maken, daar is zijn ego veel te groot voor.
Wat een onzin, niemand heeft het over de perfecte kandidaat. Dit is een mooi staaltje otheren en het gaat niks opleveren. Als je de stemmen niet eens wil waarom zeur je dan dat je ze niet krijgt. Ook niet zo gek dat je ze niet krijgt als je zo ver uit elkaar staat, dat je de mensen van wie je de stemmen wel verwacht bijna een lager soort mens vindt.quote:Op maandag 13 april 2020 14:10 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik vind het niet verrassend als ze geen fan zijn van Biden, ik vind het wel nog steeds verrassend als ze niet eens de moeite zouden gaan nemen om tegen Trump te stemmen. Wat voor iemand ben je dan? "Ik kan niet de perfecte kandidaat krijgen, dus laat ik Trump nog lekker 4 jaar mijn land slopen..."
Zulke mensen zou ik niet eens in mijn partij willen hebben.
Kijk dit geeft wel mooi weer hoe ver je in la-la land zit. Sanders heeft geen groot ego, dat geldt eerder voor zijn tegenstanders die iedereen die het anders ziet voor gek uitmaken.quote:Op maandag 13 april 2020 14:38 schreef Hanca het volgende:
[..]
Sanders en Biden samen zijn ook 2 kapiteins op 1 schip, Sanders gaat zichzelf nooit ondergeschikt aan Biden maken, daar is zijn ego veel te groot voor.
Ik vraag me af welke paniek er in het republikeinse kamp veroorzaakt word mocht Biden Alexandria Ocasio-Cortez als running mate zou kiezen.quote:Op maandag 13 april 2020 14:49 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dit lijkt me ook een van de redenen waar oom Sanders weinig steun kreeg van zwaargewichten bij de Democraten. Sanders wordt niet gezien als een teamplayer. Zijn ego zit in de weg. Waarom zou je een compromis sluiten met iemand die weigert compromissen te sluiten? Sanders kan weinig toegeven, want dan gaan de Bernieboys over de zeik. Biden snapt ook wel dat hij dan de gebeten hond is, want die krijg toch wel de schuld.
Kan niet, 5 jaar te jong.quote:Op maandag 13 april 2020 14:53 schreef klappernootopreis het volgende:
[..]
Ik vraag me af welke paniek er in het republikeinse kamp veroorzaakt word mocht Biden Alexandria Ocasio-Cortez als running mate zou kiezen.
Dat zou fantastisch zijn, maar zal wel niet. Ik denk wel dat je dan heel veel progressieve stemmers meteen overhaalt.quote:Op maandag 13 april 2020 14:55 schreef klappernootopreis het volgende:
Ikzelf zou Katie Porter vragen als vicepresident. Maar of ze dit wil?
Het is duidelijk dat jij je niet hebt verdiept in de standpunten van Biden.quote:Op maandag 13 april 2020 14:53 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Wat een onzin, niemand heeft het over de perfecte kandidaat. Dit is een mooi staaltje otheren en het gaat niks opleveren. Als je de stemmen niet eens wil waarom zeur je dan dat je ze niet krijgt. Ook niet zo gek dat je ze niet krijgt als je zo ver uit elkaar staat, dat je de mensen van wie je de stemmen wel verwacht bijna een lager soort mens vindt.
Ik had bijvoorbeeld sowieso op Obama, Obama, Clinton gestemd. Maar op een gegeven moment moet je realistisch zijn en zien dat dit soort kandidaten ook niet helpen. Met zaken als het milieu kunnen we niet gewoon blijven aanrommelen zoals een Biden dat ziet. Die gaat meteen voor een compromis wat nog weer verder verwaterd en dat helpt niet.
Kijk deze meme geeft het wel aardig weer.
Fox gaat voor het heropenen.twitter:revrrlewis twitterde op maandag 13-04-2020 om 14:32:57Fox News contributor Bill Bennett compares coronavirus to the flu, claiming that "this was not and is not a pandemic." https://t.co/Q4oBcXKISV reageer retweet
Ik volg Katie Porter al een tijdje, die zou ook een geweldige minister van financiën zijn. Eentje die haarfijn kan uitleggen hoe de vork in de steel zit. Ook voor republikeinen.quote:Op maandag 13 april 2020 14:56 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Kan niet, 5 jaar te jong.
[..]
Dat zou fantastisch zijn, maar zal wel niet. Ik denk wel dat je dan heel veel progressieve stemmers meteen overhaalt.
quote:Op maandag 13 april 2020 15:05 schreef Ruse het volgende:
zou wel geinig zijn als Obama de running mate van Biden wordt
het zou me niet verbazen, maar is het technisch mogelijk?quote:Op maandag 13 april 2020 15:05 schreef Ruse het volgende:
zou wel geinig zijn als Obama de running mate van Biden wordt
leuk. dood door middel van een alt right news kanaal.quote:Op maandag 13 april 2020 15:01 schreef Ulx het volgende:
Fox gaat voor het heropenen.twitter:revrrlewis twitterde op maandag 13-04-2020 om 14:32:57Fox News contributor Bill Bennett compares coronavirus to the flu, claiming that "this was not and is not a pandemic." https://t.co/Q4oBcXKISV reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |