Ben er ook bang voor. Ik had vandaag een gesprek met een boomer over dat 50% wat er op de ic lag jonger dan 50 jaar was. Boomer: "Onzin, allemaal bejaarden die toch al ziek waren", Nouhou, er ligt zelfs een jongen van 16 op de ic. Boomer: "Ja, maar dat is een buitenlander, die zal wel naar het buitenland zijn geweest"quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:01 schreef Markesh het volgende:
[..]
Deze beelden moeten ze eens uitzenden bij NOS, Npo1, Jinek, Nieuwsuur ect
Misschien dat mensen dan eens wakker worden. Of nou ja, zelfs dan niet want dan is het toch maar Italië.
Inderdaad pas als deze beelden rollen uit Erasmus, AMC ect rollen is het TE laat.
Ja, en wat gaan ze doen als het binnenkort een graad of 18-20 wordt?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:05 schreef KNAK het volgende:
[..]
Hoop het natuurlijk niet, maar als je nu al speurt naar filmpjes over Corona in andere landen kom je echt bizar spul tegen.. Het gros van het volk hier gaat een hele zware tijd van besef tegemoet.
Morgen is het vrijdag, horeca is dicht maar het weekend komt er aan!! wat gaat het Nederlandse volk wat nu al (door de weeks) niet thuis kan zitten doen?
Dat, niet van jou, is echt fakenieuws.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 02:56 schreef Predator40 het volgende:
[..]
de experts zeggen "flatten the curve" zorgen dat het zorgstelsel niet overbelast raakt.
en je ziet nu al dat er medicatie word getest en zelfs word toegepast, binnen korte termijn zal er ook veel sneller getest kunnen worden en zelfs misschien een betrouwbare zelftest
en een vaccin zal niet langer dan 12 maanden duren op dit tempo.
raadzaam om een voorraadje aan te leggen al geloof ik niet dat wij snel zonder komen te zitten. Mogelijk moet men een beetje geholpen worden (max aantal artikelen etc) als er een echte shitstorm gaande is. Verhongeren doen we niet, aanpassen zal meer de zware taak gaan wordenquote:
Kun je niks van zeggen. Misschien lopen jij en ik ook met dit virus rond zonder dat we het weten.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:08 schreef Predator40 het volgende:
al is het 5%.....je zit niet zomaar even op 70%
Dit gaat hier over COVID-19, niet over griep, niet over (long)kanker dit is een pandemie en zorgt voor een overbelasting van het hele zorgsysteem.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:08 schreef AchJa het volgende:
[..]
Nu is het paniek? 10.400 Longkanker doden per jaar, misschien zou je daar eens een film aan moeten wijden. Kun je zien hoe dat gaat.
de informatie voorziening van onze ( en andere ) overheid is ook gewoon compleet RUK geweest met veel foute informatie.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:09 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ben er ook bang voor. Ik had vandaag een gesprek met een boomer over dat 50% wat er op de ic lag jonger dan 50 jaar was. Boomer: "Onzin, allemaal bejaarden die toch al ziek waren", Nouhou, er ligt zelfs een jongen van 16 op de ic. Boomer: "Ja, maar dat is een buitenlander, die zal wel naar het buitenland zijn geweest"![]()
Nou, en dat is dan de groep die we proberen te beschermen.
Het merendeel van de mensheid is echt zo ongelofelijk dom.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:09 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ben er ook bang voor. Ik had vandaag een gesprek met een boomer over dat 50% wat er op de ic lag jonger dan 50 jaar was. Boomer: "Onzin, allemaal bejaarden die toch al ziek waren", Nouhou, er ligt zelfs een jongen van 16 op de ic. Boomer: "Ja, maar dat is een buitenlander, die zal wel naar het buitenland zijn geweest"![]()
Nou, en dat is dan de groep die we proberen te beschermen.
Klopt. En ze volgen het amper. Deze meneer was er ook van overtuigd dat het over een week of 3 wel weer voorbij was getrokken, die hype.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:11 schreef Predator40 het volgende:
[..]
de informatie voorziening van onze ( en andere ) overheid is ook gewoon compleet RUK geweest met veel foute informatie.
10 graden maar wel een zonnetje. Genoeg volk wat normaal zich vermaakt in de horeca elkaar gaat opzoeken. En zo verleng je elke dag weer die piek dat er opzeker aan zit te komen.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:09 schreef Markesh het volgende:
[..]
Ja, en wat gaan ze doen als het binnenkort een graad of 18-20 wordt?
Dan trekt alles er gewoon masaal op uit
de RIVM eerlijk ??? Rutte eerlijk ?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:09 schreef Vallon het volgende:
[..]
Dat, niet van jou, is echt fakenieuws.
Er is in deze materie geen enkele zekerheid. Veel te veel dat men nog niet weet.
Iemand die stelt dat er een vaccin komt en het bewust uitspreekt is ons/jou/mij aan het bedotten.
Een medicus, viroloog of microbioloog e.d. zal hooguit zeggen mogelijk, kans op of eventueel etc.etc.etc. Ik snap dat je in communicatie naar betrokkenen, hoop moet blijven uitstralen maar ik wil niet met een strohalm voor de gek worden gehouden.
Gelukkig doet de WHO, ons RIVM noch Rutte dat dan ook niet. Ze zijn en blijven eerlijk waarbij er alleen een probleem is met wat mensen willen horen.
Je weet hoeveel doden er per dag vallen? Op het moment dat de oversterfte bekend is kunnen we er wat over zeggen. Er gaan per maand sowieso een goeie 12.000 mensen dood hier in Nederland.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:10 schreef Predator40 het volgende:
Dit gaat hier over COVID-19, niet over griep, niet over (long)kanker dit is een pandemie en zorgt voor een overbelasting van het hele zorgsysteem.
italie zit momenteel op 500 doden per dag, spanje gaat ook keihard, niet te vergelijken met welke ziekte dan ook.
Als iedereen nou gewoon even aandacht heeft voor wat er gaande is zou het bij die 12000 kunnen blijvenquote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:15 schreef AchJa het volgende:
[..]
Je weet hoeveel doden er per dag vallen? Op het moment dat de oversterfte bekend is kunnen we er wat over zeggen. Er gaan per maand sowieso een goeie 12.000 mensen dood hier in Nederland.
lekker boeiend, dit is EXTRA denk je nu echt dat ze voor jan lul de hele werreld op slot gooien ?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:15 schreef AchJa het volgende:
[..]
Je weet hoeveel doden er per dag vallen? Op het moment dat de oversterfte bekend is kunnen we er wat over zeggen. Er gaan per maand sowieso een goeie 12.000 mensen dood hier in Nederland.
Kom je nu midden in de nacht hier trollen? Werkelijk?quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:15 schreef AchJa het volgende:
[..]
Je weet hoeveel doden er per dag vallen? Op het moment dat de oversterfte bekend is kunnen we er wat over zeggen. Er gaan per maand sowieso een goeie 12.000 mensen dood hier in Nederland.
vanaf het begin al....."hahahihi" het is maar een griepje mentaliteitquote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:17 schreef Markesh het volgende:
[..]
Kom je nu midden in de nacht hier trollen? Werkelijk?
en nu gooien ze California op slot...het kan hard gaan, dat hebben sommige users hier goed gezienquote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:20 schreef DavidTwente het volgende:
Achja is heel laconiek. Vorige week moest hij nog maar zien of corona in de USA gevolgen zou hebben. "Want in mijn omgeving merk ik er nog niets van".
Ik kom helemaal niet trollen.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:17 schreef Markesh het volgende:
Kom je nu midden in de nacht hier trollen? Werkelijk?
Daar is @AchJa er niet een van.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:21 schreef Predator40 het volgende:
[..]
en nu gooien ze California op slot...het kan hard gaan, dat hebben sommige users hier goed gezien
Oh, nog steeds niet trouwens...quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:20 schreef DavidTwente het volgende:
Achja is heel laconiek. Vorige week moest hij nog maar zien of corona in de USA gevolgen zou hebben. "Want in mijn omgeving merk ik er nog niets van".
Nou, ik verwijt het RIVM wel het één en ander hoor.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:02 schreef Vallon het volgende:
Nee, het is geen ontglippen want dat betekent dat iets of iemand het zou hebben moeten kunnen tegenhouden. Als jij kan vertellen wie van welke overheid dan ook dat hoe had moeten doen...... heb je gelijk. Niet dat die wetenschap ons nu wat oplevert, anders dan "zie je wel".
Er waren 6 weken geleden legio van dit soort users.quote:Op vrijdag 20 maart 2020 03:17 schreef Predator40 het volgende:
[..]
lekker boeiend, dit is EXTRA denk je nu echt dat ze voor jan lul de hele werreld op slot gooien ?
zie je niet wat er in italie en spanje gebeurd ?
Moet je net mijn vader hebben, in de 70, zit meer op Facebook en WhatsApp dan dat ik er mee bezig ben. Het zou me nieteens verbazen als hij Instagram heeftquote:Op vrijdag 20 maart 2020 02:00 schreef Durmada het volgende:
[..]
Ja maar voor ouderen geldt dat nog extra natuurlijk, die hebben überhaupt al meer behoefte aan face to face contact. Extra bellen is leuk, maar zij kunnen zichzelf minder vermaken met Netflix en social media zoals de jongere generatie dat kan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |