hier ook, nog wel wat verse broodjes die heb ik maar genomen alle groenten waren ook weg. Hoezo ga je kool en komkommers in bulk kopenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:08 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Zelfs het brood was om 1 uur al op, snap niet waarom je 4/5 brood nodig hebt
Kool blijft lang goedquote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:12 schreef Karina het volgende:
[..]
hier ook, nog wel wat verse broodjes die heb ik maar genomen alle groenten waren ook weg. Hoezo ga je kool en komkommers in bulk kopen
Onlo heeft corona! Rennenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 17:40 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ja, maar ik begin een dikke keel te krijgen + hoesten en warm/koud.
Ik weet dat ik een aansteller ben @:GGMM (als hij straks weer hier is quote hij mij met 'aansteller')
@:Caland noemt mij een mietje.
Ik werk vanaf volgende week thuis.
DUS JA MAAT. #SPANNENDETIJDEN
Wat is daar achterlijk aan. Blijkbaar heb je zelf niet echt in de gaten wat het pijnpunt precies is.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:00 schreef Karina het volgende:
Ik kreeg de slappe lach bij de ah alles was wegachterlijke kutmensen.
Misschien gaan we morgen wel dood.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:15 schreef aTypisch het volgende:
@:el-stinho
heb je al gesolliciteerd bij VI?
je moet snel zijn, want als het voetbal zo door gaat dan is het er straks niet meer
ho ho spreek voor jezelfquote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:16 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Misschien gaan we morgen wel dood.
@aTypisch @kapiteintjequote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:05 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Er lopen blijkbaar toch wel heel erg veel idioten rond.
ah, ben jij van de boodschappenpolitie?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:00 schreef Karina het volgende:
Ik kreeg de slappe lach bij de ah alles was wegachterlijke kutmensen.
Klopt het dat je voor 1000 euro aan boodschappen hebt gedaan?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:18 schreef kapiteintje het volgende:
Lekker naar de Belgische Sligro geweest. Alle horeca moet verplicht sluiten dus er was geen hond en als consument mag je er niet binnen dus een overvloed aan volle schappen.
Nu lekker met een koude Affligem op de bank genieten van mijn stash met inkopen.
quote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:21 schreef kapiteintje het volgende:
En als alles door een ineens met een soort van sisser afloopt vinden ze allemaal heel hard dat ze gelijk hadden dat het maar een griepje was.
Nee, ik ben niet zo rijk als @Elanquote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:20 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Klopt het dat je voor 1000 euro aan boodschappen hebt gedaan?
Dit vroegen @:elan en ik ons af
Andersom is het straks net zo makker. Als het allemaal mee blijkt te vallen IS DAT ALLEEN MAAR OMDAT DIE DRACONISCHE MAATREGELEN ZIJN GENOMEN!!11!!!!1quote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:21 schreef kapiteintje het volgende:
Blijft wel vermoeiend hoe je je steeds maar moet blijven verantwoorden aan mensen die de gevaren van een snel verspreidend virus niet kunnen doordenken.
En als alles door een lockdown ineens met een soort van sisser afloopt vinden ze allemaal heel hard dat ze gelijk hadden dat het maar een griepje was.
ik kan er wel om lachenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:21 schreef kapiteintje het volgende:
Blijft wel vermoeiend hoe je je steeds maar moet blijven verantwoorden aan mensen die de gevaren van een snel verspreidend virus niet kunnen doordenken.
En als alles door een lockdown ineens met een soort van sisser afloopt vinden ze allemaal heel hard dat ze gelijk hadden dat het maar een griepje was.
Wat ook zo is toch?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:22 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Andersom is het straks net zo makker. Als het allemaal mee blijkt te vallen IS DAT ALLEEN MAAR OMDAT DIE DRACONISCHE MAATREGELEN ZIJN GENOMEN!!11!!!!1
neequote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:22 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Andersom is het straks net zo makker. Als het allemaal mee blijkt te vallen IS DAT ALLEEN MAAR OMDAT DIE DRACONISCHE MAATREGELEN ZIJN GENOMEN!!11!!!!1
Nou de supermarkten blijven gewoon open hoor. Enige wat je hiermee bereikt is dat sommige mensen kasten vol eten hebben en andere niks. Gelukkig was er nog wel diepvriespatatquote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:16 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Wat is daar achterlijk aan. Blijkbaar heb je zelf niet echt in de gaten wat het pijnpunt precies is.
dit wordt recht de rise van extremer links en extremer rechts hiernaquote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:23 schreef Doublepain het volgende:
Wat je hier wel uit kan maken is het verhaal van EU, BROEDERSCHAP ETC. de prullenmand in kan
#NEXIT
@:Scrummie.21
ja.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:19 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ah, ben jij van de boodschappenpolitie?
het gaat toch ook niet om dit moment joh domme doosquote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:24 schreef Karina het volgende:
[..]
Nou de supermarkten blijven gewoon open hoor. Enige wat je hiermee bereikt is dat sommige mensen kasten vol eten hebben en andere niks. Gelukkig was er nog wel diepvriespatat
Crewbash, genotequote:Op vrijdag 13 maart 2020 18:25 schreef aTypisch het volgende:
[..]
het gaat toch ook niet om dit moment joh domme doos
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |