Maar hoe sneller de verspreiding hoe meer er wél tegelijk zijn. En dat kunnen de ziekenhuizen dan niet handelen.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:37 schreef Strani het volgende:
[..]
Of om het duidelijker te zeggen: Niet alle besmettingsgevallen die Nederland gaat krijgen zullen tegelijkertijd zijn.
Zonder mij geen fokquote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:37 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ja, moeten we het maar even zonder mod doen; het is niet anders
Ja, akkoord, doe ik ook, volgende week nog zw, en dan kijk ik wel weer verder.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:36 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik kies gewoon voor mezelf.
Blijf lekker thuis.
Kan ik het nog wel krijgen, maar de kans is kleiner.
Toch maar de scholen dicht. Misschien dat dat besluit in het weekend wordt genomen, of anders volgende week.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:35 schreef Anton91 het volgende:
Wanneer verwachten jullie een volgende pakket van maatregelen? De eerste kwam 3 dagen geleden en de andere gisteren... Persoonlijk denk ik dat het voor of dit weekend nog wel het eea gepresenteerd gaat worden.
Ja bij dat werk waar het kan is het vanaf morgen ook gewoon iedereen werkt thuis.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:38 schreef Strani het volgende:
[..]
Als je van huis uit kan werken zou ik thuisblijven, al is het maar voor de gemoedsrust van je collega's als je daar het snot uit je ogen niest
Da's ook weer waar.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar hoe sneller de verspreiding hoe meer er wél tegelijk zijn. En dat kunnen de ziekenhuizen dan niet handelen.
Nice, ik had het al verwacht hoor. Als China volledig operationeel is gaan ze meer hulptroepen en beademingsapparaten enzovoorts invliegen. Ze voelen zich verantwoordelijk (schamen zich ook voor wat ze per ongeluk veroorzaakt hebben)quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:28 schreef showtimer het volgende:
[..]Is al geland.twitter:flightradar24 twitterde op donderdag 12-03-2020 om 16:45:22A China Eastern A350 is currently en route to Rome carrying medical experts and 31 tonnes of medical supplies. Track live at https://t.co/a5aIbXsekK https://t.co/tmyNFj51sB reageer retweet
Ditquote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:39 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Zonder mij geen fok
( @:flippiee )
Ook hoe hij richting microfoon loopt, als een dronken eendje, kleine oogjes en allesquote:
Sommige beurzen doen dat al "time out" van 15 minuten bijv. Beurscrashes hebben altijd een unieke omstandigheid. Felle crashes ontstaan altijd door onderpricing van risc, zo ook deze keer. Risico's horen bij het leven.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:25 schreef Strani het volgende:
Zitten hier ook mensen die verstand hebben van economie? Want ik me namelijk afvraag: Zou het gezien de unieke omstandigheden niet beter zijn als de beurzen ook voorlopig worden stilgelegd?
Wat de keuken betreft: Tja, als je al een beetje twijfelt moet je je afvragen hoe verstandig het is om met het eten van andere mensen bezig te zijn.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:39 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ja bij dat werk waar het kan is het vanaf morgen ook gewoon iedereen werkt thuis.
Ja zou geen verkeerd plan zijn, desnoods ouders zelf laten besluiten wat ze doen. Dan zijn de groepen al minder groot.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:39 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Toch maar de scholen dicht. Misschien dat dat besluit in het weekend wordt genomen, of anders volgende week.
Kan allemaalquote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:36 schreef Kyran het volgende:
[..]
Ik ga denk ik of een kantoorbaan m.b.t. kankeronderzoek zoeken
of
Omscholen naar viroloog
Dat van die korte time outs had ik inderdaad begrepen. Risico's horen wel bij het leven ja maar dit gaat verder dan het risico van beleggers en het is verder nergens goed voor om al die beurzen in elkaar te laten storten.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:39 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Sommige beurzen doen dat al "time out" van 15 minuten bijv. Beurscrashes hebben altijd een unieke omstandigheid. Felle crashes ontstaan altijd door onderpricing van risc, zo ook deze keer. Risico's horen bij het leven.
Laat even weten of het luktquote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:40 schreef DonDruiper het volgende:
Dit is allemaal niet echt. Ik wordt zo wakker en dan was alles nep.
Dat was toch ook al bevestigd?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:41 schreef skysherrif het volgende:
Krijg nu van vrienden op app te horen dat alle uni colleges helemaal vervallen. Ook werkgroepen (op erasmus)
maar hij heeft wel een aantal goede punten en kritiekquote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:37 schreef Kyran het volgende:
Die Baudet is echt of dronken of stoned, wat een gast
oh dat wist ik niet, heb het een paar uur niet bijgehoudenquote:
Openbaar vervoer willen ze ook gaan aanpakken.....quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:41 schreef Kyran het volgende:
Denk maandag/dinsdag volgende pakket met maatregelen. De maatregelen van vandaag gaan het wat afremmen, maar niet genoeg.
Ah okay ik weet het ook niet helemaal zeker dan verderquote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:42 schreef skysherrif het volgende:
[..]
oh dat wist ik niet, heb het een paar uur niet bijgehouden
Laatste wat ik net nog wist dat alleen tentamens en hoor niet doorging.
Dit gevoel heb ik dus af en toe ook nog steeds. Heel gek. Nog niet zo heel lang geleden zat ik te genieten van de serie Cordon op Videoland waarbij een deel van Antwerpen in lockdown gaat vanwege een virus. Het leek toen zo'n ver van m'n bed show. Gewoon een spannende serie. En zie waar we zijn.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:40 schreef DonDruiper het volgende:
Dit is allemaal niet echt. Ik wordt zo wakker en dan was alles nep.
Zoals ik al zei, als ik het op één dag eens kan zijn met Wilders, Kuzu, Baudet en Krol dan is er iets goed misquote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:41 schreef Predator40 het volgende:
[..]
maar hij heeft wel een aantal goede punten en kritiek
de rest van de 2de kamer zit er maar als een stel incompetente lamballen bij
Ik heb ook wel heel de tijd het gevoel alsof we in een film zitten, nou zit ik niet in een risicogroep, maar voor die daar wel inzitten moet dit wel echt enorm onwerkelijk aanvoelen.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit gevoel heb ik dus af en toe ook nog steeds. Heel gek. Nog niet zo heel lang geleden zat ik te genieten van de serie Cordon op Videoland waarbij een deel van Antwerpen in lockdown gaat vanwege een virus. Het leek toen zo'n ver van m'n bed show. Gewoon een spannende serie. En zie waar we zijn.
Alsof je in een slechte film meedoet...quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Dit gevoel heb ik dus af en toe ook nog steeds. Heel gek. Nog niet zo heel lang geleden zat ik te genieten van de serie Cordon op Videoland waarbij een deel van Antwerpen in lockdown gaat vanwege een virus. Het leek toen zo'n ver van m'n bed show. Gewoon een spannende serie. En zie waar we zijn.
quote:Op vrijdag 13 maart 2020 00:37 schreef liesje1979 het volgende:
Ik kreeg deze brief via whatsapp van een collega. Ik ben geen leerkracht maar welk wel met schoolkinderen. Het is een beetje een sentiment maar kan me er wel in vinden.Jammer dat onderwijs altijd zo jankerig en vol emotie zaken moet opschrijven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tijdens het overtypen kwam dat stukje in het debat voorbij over het niet kijken naar Singapore. Echt
What
The
Fuck.
Zorg voor een feitelijk verhaal en zakelijkheid, goed verhaal met voorstellen hoe op te lossen waar iemand wat mee kan
Ik krijg persoonlijk jeuk van dit soort huil-epossenOh how you'd have a happy life, if you did the things you like
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |