7 Maart?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:07 schreef Markesh het volgende:
Het zou fijn zijn als jullie deze discussie kunnen staken.
Er is echt geen doorkomen meer aan voor degenen die morgen even bij willen lezen
Bij een bepaald aantal gevallen verandert het menselijk gedrag echter. Men geeft elkaar niet langer een hand, wast de handen beter, blijft thuis bij een verkoudheid etc. Daardoor kan het virus zich minder goed verspreiden.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 00:06 schreef riazop het volgende:
Voor het slapen ff d voorspellingen van morgen
Niets doen (Belgie, NL) = + 80% per 24 uur
Iets doen (Italie, Duitsland, Frankrijk) = + 60% per 24 uur
Veel doen (China) = + 20 daarna > 2 % per 24 uur
Nederland
Nederland 3 maart 23 gevallen
Nederland 4 maart 38) gevallen
Nederland 5 maart 82 gevallen
Nederland 6 maart 145 gevallen
Belgie
3 maart 11
4 maart 23
5 maart 50
Belgie 6 maart 90
Duitsland houdt zich redelijk aan de +60% regel
3 maart 150
4 maart 220
5 maart 440
Duitsland 6 maart 700
Nr 7, nr 16, nr 20 uit de OP bijvoorbeeld. Die hebben het in ieder geval niet in de gebruikelijke regio's opgelopen.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 00:58 schreef Kyran het volgende:
Trouwens, ik bedenk me opeens iets.
RIVM zegt "zolang een groot deel van de besmettingen te herleiden zijn naar risicogebieden zitten wij nog goed".
Nu is mijn vraag hoe ze dit testen. Het is namelijk niet zo gek dat tot nu toe bijna alles is te herleiden naar Italië, want ze testen verdomme alleen maar als je daar bent geweest.
Mooie self fulfilling prophecy dit.
Misschien kun jij beter aangeven welk nut de middenweg concreet heeft tov de paniek.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:01 schreef Byzantynixschii het volgende:
Noodzakelijkheid veronderstelt dat er geen middenweg zou zijn.
Dat zijn jouw twee modi: apathie en paniek?
Bij mij valt het kwartje nu pas!quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:04 schreef Jane het volgende:
[..]
Ik ben programmeur. Deze logicakronkel was me gelijk al een doorn in het oog.
Ik begrijp niks van deze post.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:13 schreef Felixa het volgende:
Ik had eigenlijk ook al wel meer gevallen in/rond Amsterdam verwacht met de vele toeristen daar. Bijv ziek winkel- of horecapersoneel.
Nou, ik ben prima in staat om taken uit te voeren terwijl ik gewoon normaal relaxed ben, paniek is verder niet nodig. Maar ik snap, gezien de tendens van de reacties van de veelposters in dit forum, dat zwart/wit zijn niet voor iedereen een keuze is.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:10 schreef Za het volgende:
[..]
Misschien kun jij beter aangeven welk nut de middenweg concreet heeft tov de paniek.
Ik zie de energie die vrijkomt bij heftige emoties als iets dat positief aangewend kan worden.
Sowieso wel, met dit zeer besmettelijke virusquote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:13 schreef Felixa het volgende:
Ik had eigenlijk ook al wel meer gevallen in/rond Amsterdam verwacht met de vele toeristen daar. Bijv ziek winkel- of horecapersoneel.
Valt tegenwoordig wel mee hoorquote:Op donderdag 5 maart 2020 22:54 schreef Man-Bear-Pig het volgende:
[..]
Het mooie is ook dat niemand die liften voor de oneven verdiepingen gebruikt. Iedereen staat in de rij voor de even verdiepingen en loopt dan een verdieping naar beneden met de trap
Op een gegeven moment is gezegd dat 'anderszins onverklaarbare longontstekingen' ook getest mochten worden. Alleen die memo was blijkbaar niet bij elk ziekenhuis aangekomen. Pas toen een arts in het Erasmus MC zo slim was om die overgebrachte patient te testen, zijn andere ziekenhuizen wakker geschud, zo lijkt het.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:10 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Nr 8, nr 16 uit de OP bijvoorbeeld. Die hebben het in ieder geval niet in de gebruikelijke regio's opgelopen.
En ze zijn getest....
Voor mij in elk geval niet. Het is zwart of het is wit. In Nederland is het vaak grijs. Ik vind dat ontzettend jammer.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:15 schreef Byzantynixschii het volgende:
zwart/wit zijn niet voor iedereen een keuze is.
Winkel/horecapersoneel dat in contact komt met bijv Chinese/Italiaanse toeristen of wie dan ook die al besmet waren.quote:
Ja, in jouw geval is dat erg duidelijk ja.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:17 schreef vosss het volgende:
[..]
Voor mij in elk geval niet. Het is zwart of het is wit. In Nederland is het vaak grijs. Ik vind dat ontzettend jammer.
Waarom?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:17 schreef vosss het volgende:
[..]
Voor mij in elk geval niet. Het is zwart of het is wit. In Nederland is het vaak grijs. Ik vind dat ontzettend jammer.
Ah goed punt, ziekenhuis patiënten. Dat zag ik over het hoofd, essentieel gegevenquote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:17 schreef Jane het volgende:
[..]
Op een gegeven moment is gezegd dat 'anderszins onverklaarbare longontstekingen' ook getest mochten worden. Alleen die memo was blijkbaar niet bij elk ziekenhuis aangekomen. Pas toen een arts in het Erasmus MC zo slim was om die overgebrachte patient te testen, zijn andere ziekenhuizen wakker geschud, zo lijkt het.
Ik kan er naast zitten, maar volgens mij liggen alle patienten zonder link met een risicogebied allemaal in het ziekenhuis en is het daar ontdekt. Mensen met 'milde' klachten die thuis zijn worden niet getest zonder link met een van de risicogebieden.
1 ervan staat op beide BNO/ Worldmeters, heb bij de 2e gezet dat er in een bron van de werkgever stond dat de zieke collega er niet goed aan toe is (als bij noot).quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:18 schreef vosss het volgende:
Hoeveel liggen er in Nederland in kritieke toestand? Volgens de lijst van joyvke zijn dat er 2. Hebben we daar bronnen van?
Ik ben daar ook prima toe in staat, anderen presteren beter onder druk in welke vorm dan ook, het verscherpt de zintuigen wat van nut is wanneer alert zijn wenselijk is.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:15 schreef Byzantynixschii het volgende:
Nou, ik ben prima in staat om taken uit te voeren terwijl ik gewoon normaal relaxed ben, paniek is verder niet nodig. Maar ik snap, gezien de tendens van de reacties van de veelposters in dit forum, dat zwart/wit zijn niet voor iedereen een keuze is.
Maar druk is iets anders dan de noodzaak waar Vos het over heeft. Die vindt klaarblijkelijk dat de Nederlandse samenleving nu in paniek moet zijn vanwege Corona omdat .. (vul maar in, ik heb geen idee verder).quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:23 schreef Za het volgende:
[..]
Ik ben daar ook prima toe in staat, anderen presteren beter onder druk in welke vorm dan ook, het verscherpt de zintuigen wat van nut is wanneer alert zijn wenselijk is.
Maar de meeste mensen die daar werken begrijpen niks van het Nederlandse zorgsysteem en zijn jong dus gaan niet naar de huisarts voor een kuchje??quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:18 schreef Felixa het volgende:
[..]
Winkel/horecapersoneel dat in contact komt met bijv Chinese/Italiaanse toeristen of wie dan ook die al besmet waren.
Geen idee wat dat is, maar hij is bezorgd om zijn partner die in een ziekenhuis werkt en dat snap ik.quote:
Niet allemaal jonge mensen natuurlijk en ze hebben ook nog collega’s, managers en familie die ze daar op kunnen wijzen.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 01:26 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Maar de meeste mensen die daar werken begrijpen niks van het Nederlandse zorgsysteem en zijn jong dus gaan niet naar de huisarts voor een kuchje??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |