Dan moet je wel heel lang door tot de winterstop volgend jaarquote:Op zondag 29 maart 2020 14:05 schreef chufi het volgende:
Verplaats de winterstop dan gewoon naar nu ..
twitter:SkySportsNews twitterde op woensdag 01-04-2020 om 17:03:39BREAKING: Wimbledon has been cancelled
The 134th Championships will instead be staged from 28 June to 11 July 2021 reageer retweet
twitter:Wimbledon twitterde op woensdag 01-04-2020 om 17:00:20It is with great regret that the AELTC has today decided that The Championships 2020 will be cancelled due to public health concerns linked to the coronavirus epidemic.
The 134th Championships will instead be staged from 28 June to 11 July 2021.
https://t.co/c0QV2ymGAt reageer retweet
quote:Tennisbonden ATP en WTA lieten woensdag, na de bevestiging dat Wimbledon dit jaar wegens de coronacrisis niet plaatsvindt, weten hun wedstrijden op het circuit zeker tot 13 juli te schrappen. Dat wil zeggen dat het hele grasseizoen in het water valt, al onderzoeken enkele organisaties de mogelijkheid om hun toernooi te verplaatsen.
Onder meer de ATP-toernooien in ‘s-Hertogenbosch, Stuttgart, Londen-Queen’s, het Duitse Halle, Mallorca en Eastbourne gaan niet door. Op het WTA-circuit trekt de coronacrisis een streep door de bijeenkomsten in ‘s-Hertogenbosch, Nottingham, Birmingham, Berlijn, Eastbourne en Bad Homburg.
De organisatoren van de toernooien van Stuttgart en Berlijn verklaarden echter aan het Duitse persbureau DPA dat ze de optie tot een verplaatsing naar later dit jaar openhouden. “Maar dan moet de toestand wel weer helemaal genormaliseerd zijn”, klinkt het in koor bij de twee events.
Twee andere Duitse toernooien, in Bad Homburg en Halle, lieten weten geen uitstel te overwegen. Zij focussen zich al op de editie van 2021. Dat geldt ook voor het Nederlandse ‘s-Hertogenbosch. “De gezondheid van de spelers, medewerkers en bezoekers staat altijd voorop”, zei toernooidirecteur Marcel Hunze. “Daarom kunnen we niet anders dan het toernooi een jaar uitstellen. Deze beslissing schept duidelijkheid voor iedereen in een periode waarin het sentiment er niet is om grote evenementen te bezoeken. In 2021 organiseren we samen met onze trouwe partners weer een toptoernooi.”
US Open gaat voorlopig door
De Amerikaanse tennisfederatie USTA liet weten dat de US Open, die eind augustus in het door de coronacrisis zwaar getroffen New York starten, voorlopig als gepland plaatsvinden. “USTA volgt de coronasituatie op de voet op en houdt met alle scenario’s rekening”, luidt het. De federatie stelde de site van Flushing Meadows, thuisbasis van de US Open, al ter beschikking van de gezondheidsdiensten. Er wordt op het terrein onder meer een veldhospitaal met 350 bedden opgetrokken en het Louis Armstrong Stadium zal dienst doen als enorme keuken waar dagelijks 25.000 maaltijden bereid worden.
quote:Hoe de coronacrisis tot knotsgekke toestanden leidt in tennisland: “We hebben 50 kalenders klaar liggen”
Vorige maand koos Roland Garros eenzijdig zijn nieuwe speeldata (20/09-4/10), nadat duidelijk was geworden dat het grandslamtoernooi wegens de coronacrisis niet zoals voorzien zou kunnen doorgaan van 24 mei tot 7 juni. Dat leidde tot heel wat ergernis, maar er volgt uiteindelijk toch geen sanctie voor het graveltoernooi. Dat heeft ATP-voorzitter Andrea Gaudenzi donderdag verklaard in verschillende Italiaanse media. Intussen wordt er druk gepland bij de tennisbond.
“Het tennis heeft nood aan eenheid. Parijs heeft uit angst gehandeld, ze hebben een fout begaan. Maar ze hebben dat toegegeven”, stelt Gaudenzi. “Ik heb met alle leden van de spelersraad gesproken. Ze gaan allemaal akkoord met de filosofie de belangrijkste toernooien nog te spelen. Dus is het, ook al is dat alleen maar theoretisch, gerechtvaardigd dat Roland Garros doorgaat in september. We zitten allemaal in hetzelfde schuitje. Laten we nu geen polemiek voeren. Nu werken we samen.”
Door het schuiven met de datum zal Roland Garros dit jaar (in theorie) een week na de mannenfinale van de US Open beginnen. Het hardcourttoernooi in New York is traditioneel het vierde en laatste grandslamtoernooi van het seizoen en staat van 24 augustus tot 13 september op het programma.
ATP heeft vijftig kalenders en wijzigt die dagelijks
De Association of Tennis Professionals hoopt het seizoen in augustus te kunnen hervatten. “We hebben vijftig verschillende kalenders klaar liggen en wijzigen die elke dag”, aldus Gaudenzi.
“Als we in augustus kunnen tennissen, gaan we toch nog een seizoen met drie Grand Slams en zes Masters 1.000-toernooien hebben. Is dat niet het geval, stapelen de problemen zich op. Maar ik heb er goede hoop op dat we in augustus de Amerikaanse zomertoer kunnen starten met de Masters 1.000-toernooien in Toronto en Cincinnati en vervolgens het US Open.”
In de herfst wil de ATP nog een gravelseizoen, met de Masters 1.000 van Madrid en Rome en Roland-Garros. “Als dat allemaal lukt, zullen we toch zeventig procent van het seizoen afgewerkt hebben.” Sowieso blijven de ATP Finals voor 15 tot 22 november op de kalender. “Want dat is de enige week dat de 02 Arena in Londen beschikbaar is.”
“Uiteraard blijft het allemaal hypothetisch. Niemand kan voorzien wanneer we dit achter de rug hebben. Als dit blijft duren, zullen we ook maatregelen nemen om onze spelers te steunen. Financieel staan we sterk in onze schoenen. Een jaar zonder tennis kunnen we aan, maar niet meer dan dat.”
@wimderonquote:Op zaterdag 11 april 2020 16:33 schreef Szura het volgende:
Jammer dat ik die van dat toetsenbord slopende totaal flippende (Duitse?) kind niet kan vinden
De altijd onsympathieke Djokovic weet toch altijd weer een manier te vinden om zichzelf nóg onsympathieker neer te zetten.quote:Djokovic: "Wil niet tot vaccinatie worden gedwongen"
Novak Djokovic ziet een probleem als vaccinatie tegen het coronavirus verplicht wordt om weer te mogen tennissen. "Persoonlijk ben ik tegen vaccinatie en ik zou niet door iemand gedwongen willen worden om een vaccin te nemen om te kunnen reizen", zei de nummer 1 van de wereld in een facebookchat met Servische medesporters.
Anti-vaxxers zijn zeer eng en tevens dom, ja.quote:Op maandag 20 april 2020 21:53 schreef tja77 het volgende:
Wat een gemekker om niks, hij geeft slechts aan dat hij niet gedwongen wil worden tot vaccinatie om zo te kunnen reizen. Je bent dom/eng als je tegen gedwongen vaccinatie bent? Laat dat eenieder voor zichzelf beslissen.
quote:Rafael Nadal boos: “Waarom kunnen we niet tennissen terwijl veel mensen wel werken?”
Rafael Nadal heeft zich op Instagram afgevraagd waarom de tennisspelers hun sport niet mogen uitoefenen, terwijl andere beroepen wel kunnen uitgeoefend worden ondanks de maatregelen tegen het coronavirus.
“Ik begrijp niet echt goed waarom we niet kunnen tennissen terwijl veel mensen wel gaan werken. Zeker in onze sport houden we veel afstand van elkaar”, verklaarde de Spanjaard tijdens een livesessie op Instagram.
“Ik begrijp de situatie. Maar er zijn veel zaken die niet logisch zijn. Toch moeten we de regels aanvaarden en naleven”, vervolgde de negentienvoudige grandslamwinnaar.
Zaterdag verlengde de Spaanse regering de lockdown en de noodtoestand vanwege het coronavirus tot 9 mei. “Ik besef dat we in een erg moeilijke situatie zitten, dat de regering overweldigd is door een nooit eerder geziene situatie. Ik begrijp ook dat wie wel of niet kan trainen het laatste is waaraan ze denken”, aldus de nummer 2 van de wereld.
“Het wordt moeilijk officiële toernooien te spelen op de korte termijn”, besloot Nadal, die tijdens de lockdown zijn vorm enkel onderhoudt met fysieke oefeningen en naar eigen zeggen zijn racket niet aanraakt.
Het mensen dwingen tot vaccinatie is nog veel enger.quote:Op maandag 20 april 2020 22:00 schreef wimderon het volgende:
[..]
Anti-vaxxers zijn zeer eng en tevens dom, ja.
Nou, nee. Dat is ongeveer hoe ziektes uitgeroeid of op z'n minst in bedwang gehouden kunnen worden als er teveel idioten zijn die er allerlei maffe complottheorieën op nahouden. Het is echt heel erg niet ingewikkeld.quote:Op maandag 20 april 2020 22:12 schreef tja77 het volgende:
[..]
Het mensen dwingen tot vaccinatie is nog veel enger.
Nou ja, je mag toch zeker zelf wel beslissen of je ergens wel of niet tegen gevaccineerd wordt? Je kunt iemand toch niet dwingen? Als hij er toch voor kiest om zich niet te laten vaccineren, dan is dat nog altijd zijn goedrecht.quote:Op maandag 20 april 2020 22:14 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou, nee. Dat is ongeveer hoe ziektes uitgeroeid of op z'n minst in bedwang gehouden kunnen worden als er teveel idioten zijn die er allerlei maffe complottheorieën op nahouden. Het is echt heel erg niet ingewikkeld.
Maar goed, dat zo'n mokerdomme en tevens gevaarlijke Djokovic dus schijnbaar ook een mokerdomme vrouw heeft, met haar 5G-gereutel, dat is dan wel weer typisch.
Uiteraard, maar dan is het ook logisch dat hij bijvoorbeeld voor allerlei zaken - zoals het spelen van wedstrijden - geweerd gaat worden. Dat zulke mensen gewoon op straat lopen is al gevaarlijk genoeg, immers.quote:Op maandag 20 april 2020 22:19 schreef tja77 het volgende:
[..]
Nou ja, je mag toch zeker zelf wel beslissen of je ergens wel of niet tegen gevaccineerd wordt? Je kunt iemand toch niet dwingen? Als hij er toch voor kiest om zich niet te laten vaccineren, dan is dat nog altijd zijn goedrecht.
Als we zo hadden geredeneerd in de vorige eeuw dan was het pokken virus nu nog steeds onder ons.quote:Op maandag 20 april 2020 22:19 schreef tja77 het volgende:
[..]
Nou ja, je mag toch zeker zelf wel beslissen of je ergens wel of niet tegen gevaccineerd wordt? Je kunt iemand toch niet dwingen? Als hij er toch voor kiest om zich niet te laten vaccineren, dan is dat nog altijd zijn goedrecht.
Want er is een vaccinatieplicht tegen de pokken die dat heeft voorkomen?quote:Op maandag 20 april 2020 23:08 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Als we zo hadden geredeneerd in de vorige eeuw dan was het pokken virus nu nog steeds onder ons.
Wat voor dingen hebben ze gezegd? Lees je dat op hun twitter?quote:Op dinsdag 21 april 2020 12:59 schreef Norrage het volgende:
Djokoik ben ook wel erg geschrokken van zijn opmerkingen, maar het ligt geloof ik wel genuanceerder dan dat. Het is wel erg overtrokken in de media. Hij lijkt me echt niet antivaxx.
Die post van Jelena vind ik wel eng...mijn hemelWel jammer, heb ze hoog in mijn achting staan.
Mooi moment om 11 maanden schorsing te krijgenquote:Op dinsdag 21 april 2020 12:46 schreef GwaiLow het volgende:
Wauw, Jarry 11 maanden doping schorsing. Heb zoveel op hem gebet toen hij nog laag op de wereldranglijst stond, en hij bleef maar winnen en winnen als underdog. Ging zo hard...nu snap ik waarom. Easy money...of zullen ze die bets nu proberen terug te draaien
Geen plicht voor zover ik weet, maar mensen lieten zich gewoonweg vaccineren omdat het een levensgevaarlijk virus was waar miljoenen mensen aan stierven.quote:Op dinsdag 21 april 2020 06:58 schreef tja77 het volgende:
[..]
Want er is een vaccinatieplicht tegen de pokken die dat heeft voorkomen?
Ik neem aan dat die schorsing ook bevroren is en pas ingaat als de tour weer hervatquote:Op dinsdag 21 april 2020 13:18 schreef Szura het volgende:
[..]
Mooi moment om 11 maanden schorsing te krijgen![]()
Aan dit artikel te zien is dat juridisch niet mogelijk:quote:Op dinsdag 21 april 2020 14:32 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik neem aan dat die schorsing ook bevroren is en pas ingaat als de tour weer hervat
quote:"Een ongelukkige situatie, maar zo is nu eenmaal het wettelijke kader. De schorsing geldt voor een bepaalde periode en niet voor bepaalde evenementen", aldus Clothier.
Jeetjequote:Op dinsdag 21 april 2020 14:41 schreef Szura het volgende:
[..]
Aan dit artikel te zien is dat juridisch niet mogelijk:
https://nos.nl/artikel/23(...)-uitstel-spelen.html
[..]
Tegenwoordig leven we in een tijd dat we gelukkig niet meer alles doen wat ons opgedragen wordt.quote:Op dinsdag 21 april 2020 13:42 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Geen plicht voor zover ik weet, maar mensen lieten zich gewoonweg vaccineren omdat het een levensgevaarlijk virus was waar miljoenen mensen aan stierven.
Tegenwoordig leven we in een tijd waarin mensen dat kennelijk niet meer zo nodig vinden.
En met als duidelijk verschil dat Djokovic zich hierdoor wellicht zijn carriere opoffert. Echte Anti-vaxxers zullen gewoon hetzelfde blijven doen als de vaxxers zelf. Als je iets weigert, moet je ook de consequenties dragen.quote:Op dinsdag 21 april 2020 15:06 schreef tja77 het volgende:
[..]
Tegenwoordig leven we in een tijd dat we gelukkig niet meer alles doen wat ons opgedragen wordt.
Ik laat me overigens gewoon vaccineren mocht dat noodzakelijk zijn. Maar ik kan me prima vinden in het feit dat er mensen zijn die er absoluut tegen zijn.
Ik zie dat inderdaad wel gebeuren ja, dat als de ATP het de spelers verplicht, dat Djokovic er de brui aan geeft en het einde carriere is.quote:Op dinsdag 21 april 2020 15:27 schreef Norrage het volgende:
[..]
En met als duidelijk verschil dat Djokovic zich hierdoor wellicht zijn carriere opoffert. Echte Anti-vaxxers zullen gewoon hetzelfde blijven doen als de vaxxers zelf. Als je iets weigert, moet je ook de consequenties dragen.
Dat is ook logisch natuurlijk, je bent niet geschorst voor toernooien X en Y, maar tot een bepaalde datum. Ik snap niet echt dat hier zelfs een nieuwsbericht over is gemaaktquote:Op dinsdag 21 april 2020 14:41 schreef Szura het volgende:
[..]
Aan dit artikel te zien is dat juridisch niet mogelijk:
https://nos.nl/artikel/23(...)-uitstel-spelen.html
[..]
twitter:rogerfederer twitterde op woensdag 22-04-2020 om 13:28:45Just wondering…..am I the only one thinking that now is the time for men’s and women’s tennis to be united and come together as one? reageer retweet
Daar zou De Boswachter een groot voorstander van zijn.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:56 schreef Szura het volgende:
twitter:rogerfederer twitterde op woensdag 22-04-2020 om 13:28:45Just wondering…..am I the only one thinking that now is the time for men’s and women’s tennis to be united and come together as one? reageer retweet
Thiem gaat er met gestrekt been in (maar heeft best een puntje).quote:Dominic Thiem is niet van plan mee te werken aan noodfonds voor tennissers: “Ik doneer liever aan mensen die het écht nodig hebben”
Solidariteit is ook in de sportwereld een van de kernwoorden tijdens deze coronacrisis. Verschillende tennistoppers willen de mindere goden in hun sport beschermen door hen financieel te steunen, maar Dominic Thiem is niet van plan om op die trein te springen.
De uithangborden in het tennis hebben de voorbije jaren natuurlijk goed hun boterham verdiend, maar de lager gerangschikte spelers dreigen in de problemen te komen.
Tennisbond ATP zou een bedrag vrijmaken om de spelers tussen de 150e en 400e plek op de ATP-ranking te steunen, boegbeelden Novak Djokovic, Roger Federer en Rafael Nadal pleiten voor een fonds om de potentiële probleemgevallen ademruimte te geven.
Het trio lijkt alvast niet te moeten aankloppen bij Dominic Thiem, de nummer 3 van de wereld.
"Ik ken dat circuit waarin zij spelen, omdat ik daar zelf twee jaar heb gespeeld. Er zijn daar veel tennissers die niet voor 100 procent leven voor hun sport en veel spelers zijn nogal onprofessioneel. Ik zie niet in waarom ik die spelers geld zou moeten geven. Dan doneer ik liever aan mensen en instanties die het geld echt nodig hebben", zei Thiem tegenover de Oostenrijkse krant Krone.
Thiem (26) is dus niet geneigd om een stukje van zijn prijzengeld van de voorbije jaren - een bedrag dat zou oplopen tot 23 miljoen dollar - in te leveren.
"Er is geen beroep in de wereld waar je aan het begin van je loopbaan de garantie hebt op succes en een goed inkomen. We hebben allemaal moeten knokken om de top te bereiken."
"Geen enkele tennisser hoeft te strijden om te overleven, zelfs niet degenen die onderaan bungelen op de wereldranglijst. Niemand hoeft te verhongeren."
Lekker bot op z'n Oostenrijks.quote:Op maandag 27 april 2020 02:41 schreef wimderon het volgende:
[..]
Thiem gaat er met gestrekt been in (maar heeft best een puntje).
Hij lijkt in ieder geval nog niet echt al gedoneerd te hebben aan die instanties. Maar goed, ook dat is niet verplicht natuurlijk.quote:Dan doneer ik liever aan mensen en instanties die het geld echt nodig hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |