Misschien gaan ze voor de lol liggen, kan ook zo zijnquote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:30 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ik neem aan dat mensen midden op straat niet zomaar ineens orgaanfalen krijgen.
Ik had nog een edit., gedaan.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:31 schreef funnywell het volgende:
[..]
Misschien gaan ze voor de lol liggen, kan ook zo zijn
Deugdheid is een leuke term voor de FvD topics. of de moorkoppen/pieten etc. Niet echt voor hier.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:27 schreef funnywell het volgende:
[..]
Dat laatste. Net als dat ik groepen marokkanen ook vermijd. Of ik ga langzamer lopen, of ik ga er sneller voorbij of als het verdacht is vermijd ik t al helemaal. Dus boeren verstand. Maar volgens de deugdheid is het racisme.
Er is in België enkel 1 geval, het ander was een loos alarm.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:27 schreef banaantjeEE het volgende:
In Belgie dus 2 gevallen... In Nederland al iets gekend?
Er is voor zover ik weet nog geen geval bevestigd waar iemand besmet werd door een drager zonder symptomen. Dat werd over de besmettingen in Duitsland gezegd, maar klopte niet.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:07 schreef funnywell het volgende:
[..]
Alle experts van de WHO en nationale organisaties in opdracht van hun overheden. Want totale paniek kunnen ze niet gebruiken.
Ook bij de RIVM heerst onkunde
Moeten mensen die terugkeren uit China tijdelijk van hun werk worden geweerd?
Nee, dit is niet nodig. Als zij geen gezondheidsklachten hebben, kunnen zij gewoon naar hun werk. Dit geldt ook voor kinderen op scholen en kindercentra. Als iemand in de eerste twee weken na terugkeer uit China echter gezondheidsklachten krijgt (koorts in combinatie met luchtwegklachten zoals hoesten) moet hij/zij thuisblijven en telefonisch contact opnemen met de huisarts.
Ze snappen nog steeds niet dat je geen symptomen nodig hebt om t over te kunnen dragen.
Liever dood dan een racistquote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:27 schreef funnywell het volgende:
[..]
Dat laatste. Net als dat ik groepen marokkanen ook vermijd. Of ik ga langzamer lopen, of ik ga er sneller voorbij of als het verdacht is vermijd ik t al helemaal. Dus boeren verstand. Maar volgens de deugdheid is het racisme.
Opeens ook minder klanten bij de Chinees zeker? heb je wel eerder je bestellingquote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:22 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ik was gisteren bij de Chinees, hadden ze na tig jaar opeens de bak met kroepoek die op de balie staat vervangen, komt wel dichtbij zo.
Is dat echt zo?quote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:35 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Er is voor zover ik weet nog geen geval bevestigd waar iemand besmet werd door een drager zonder symptomen. Dat werd over de besmettingen in Duitsland gezegd, maar klopte niet.
nee, want die ene was niet ziek toen die t doorgaf.quote:
Nou, Steve zei net ( van het filmpje) dat je wel besmet kans worden door iemand zonder symptomen, maar dat de kan om besmet te worden dan klein is.quote:
Net zoals als gisteravond op npo1 die viroloog, die wist helemaal niks, overal waar ze op tv komen weten ze nergens een duidelijk antwoord opquote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:45 schreef TLC het volgende:
Virologen aan t woord
https://nos.nl/artikel/23(...)at-is-zorgelijk.html
dus die zullen het wel weten denk ik zo
Nee, maar niemand weet ook eigenlijk iets, dus je weet ook niet welke bronnen betrouwbaar zijn.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:48 schreef Maver24 het volgende:
[..]
Net zoals als gisteravond op npo1 die viroloog, die wist helemaal niks, overal waar ze op tv komen weten ze nergens een duidelijk antwoord op
Dus die aannames die wij maken zullen ook niet helemaal kloppen.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:49 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Nee, maar niemand weet ook eigenlijk iets, dus je weet ook niet welke bronnen betrouwbaar zijn.
Nee. Je weet niks. Je weet niet of die filmpjes kloppen. Misschien kloppen ze wel.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:50 schreef Maver24 het volgende:
[..]
Dus die aannames die wij maken zullen ook niet helemaal kloppen.
Er staat ongetwijfeld veel shit op Twitter, fb ect. Maar door al die shit heen krijg je wel een plaatje te zien wat daar gaande is, en daaruit kan ieder gezond mens opmaken dat er meer aan de hand is dan ons verteld wordtquote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:51 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Nee. Je weet niks. Je weet niet of die filmpjes kloppen. Misschien kloppen ze wel.
Kan je onmogelijk weten.
Nou, laat ik het bij mezelf houden " ik weet het niet."
Wat maakt de geaardheid precies uit?quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:01 schreef eigendeegcookie het volgende:
Het boek over een moeilijk te beteugelen virus op een cruiseship is al geschreven.
VORIG JAAR!
"„Is dit nou niet bizar? Het is net of ik in mijn eigen boek terecht ben gekomen.’’ Vorig jaar publiceerde de Amerikaanse bestsellerauteur Gay Courter The girl in the box, over een schrijfster op een cruise waar zich een medisch mysterie afspeelt. „We hebben te maken met een moeilijk te beteugelen virus”, zegt de scheepsarts op een derde van het boek. Nu is Courter met haar man Philip een van de 3.700 passagiers die op een cruiseschip bij Japan in quarantaine worden gehouden omdat inmiddels 61 opvarenden het coronavirus hebben opgelopen. Als kers op de taart nog een saillant detail: het cruiseschip waarop Courter de research voor haar boek heeft gedaan, is de Diamond Princess, hetzelfde dat nu voor de kust van Yokohama ligt."
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ek-belandde-a3989695
Dat artikel is weer ingetrokken, ze hadden aan vier besmette Duitsers gevraagd of de vrouw symptomen had, en die zeiden nee. Maar de vrouw zelf heeft daarna tegen andere artsen gezegd dat ze die dag spierpijn had, zich moe/zwak voelde en pijnstillers genomen had.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:42 schreef funnywell het volgende:
[..]
nee, want die ene was niet ziek toen die t doorgaf.
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2001468
Je weet ook niet zeker of alles echt shit is, he?quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:03 schreef Markesh het volgende:
[..]
Er staat ongetwijfeld veel shit op Twitter, fb ect. Maar door al die shit heen krijg je wel een plaatje te zien wat daar gaande is, en daaruit kan ieder gezond mens opmaken dat er meer aan de hand is dan ons verteld wordt
precies, hier is het nu 10 december. Benieuwd wat 21 maart gaat doen.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 15:35 schreef Scrummie2.1 het volgende:
[..]
Niet meer dan logisch.
Je moet wat nu in het buitenland zit qua infecties vergelijken met de eerste 2/3 weken van toen de uitbraak in China was. Toen was het niet eens nieuws hier. Over een paar weken kan je het beter met elkaar vergelijken om te kunnen zeggen dat het buiten China veel minder erg is dan in China.
Bron dat t artikel is ingetrokken, geloof alles. Hoef van heel veel geen bron te hebben, ik hou van twitter filmpjes en weet ik t. Maar hier ben ik gewoon benieuwd naar.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:04 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Dat artikel is weer ingetrokken, ze hadden aan vier besmette Duitsers gevraagd of de vrouw symptomen had, en die zeiden nee. Maar de vrouw zelf heeft daarna tegen andere artsen gezegd dat ze die dag spierpijn had, zich moe/zwak voelde en pijnstillers genomen had.
Morgen komen op Schiphol bijvoorbeeld nog twee vluchten uit Sjanghai (van KLM partner China Eastern Airlines) en een uit Kanton (van KLM partner China Southern Airlines).quote:Op vrijdag 7 februari 2020 19:13 schreef BlaZ het volgende:
Hier in Mexico gaat een collega van mijn vriendin vandaag gewoon op vakantie naar China. Zo heeft het stopleggen van vluchten door veel landen geen enkele zin.
Nou ik zou t uberhaupt mijden, waarom hebben ze in die tenten altijd een schuifluik, je kunt nooit in de keuken kijken. En al die tenten hebben een interieur uit 1970quote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:01 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Ik zou het ook liever zelf maken dan het risico lopen dat de kok die net terug is van familiebezoek in China boven mijn babi pangang staat te hoesten.
Hoe komen Chinese koks Sjanghai weer terug van een vakantie in nederland. Help me ajb.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:06 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Morgen komen op Schiphol bijvoorbeeld nog twee vluchten uit Sjanghai (van KLM partner China Eastern Airlines) en een uit Kanton (van KLM partner China Southern Airlines).![]()
Er komen momenteel veel Chinese koks weer terug van vakantie in Nederland.
Tijdens de Chinees-nieuwjaarsvakantie zijn de hier werkende koks terug geweest in hun moederland bij hun familie.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:09 schreef funnywell het volgende:
[..]
Hoe komen Chinese koks Sjanghai weer terug van een vakantie in nederland. Help me ajb.
Ze komen van vakantie in Shanghai terug naar Nederland.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:09 schreef funnywell het volgende:
[..]
Hoe komen Chinese koks Sjanghai weer terug van een vakantie in nederland. Help me ajb.
Ok maar nu lijkt t dat ze terug komen van vakantie in Nederland via Shanghaiquote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:11 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ze komen van vakantie in Shanghai terug naar Nederland.
Gok of reported?quote:
Daar heb je hele mooie speciale cameraatjes voor en niemand ziet dat je filmt.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:04 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Je weet ook niet zeker of alles echt shit is, he?
Ik denk niet dat je daar in Wuhan op je gemak met je mobiele telefoon alles kan gaan lopen filmen. Tot in detail.
Nou, ik denk dat een aantal het wel doet voor de sensatie en de clicks.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:14 schreef Markesh het volgende:
[..]
Daar heb je hele mooie speciale cameraatjes voor en niemand ziet dat je filmt.
Ik geloof zeer zeker niet dat er veel shit tussen zit. Ik bedoel meer in het algemeen. Waarom? Wie zou dit in scene gaan zetten? De mensen daar hebben wel belangerijkere zaken aan hun hoofd.
quarantaine, zieke familieleden ect. De filmpjes over de ziekenhuizen, wachtrijen overal en chaos in de veldhospitaals zouden wel echt zijn want die komen immers in het nieuws en de rest zou dan fake zijn ..?
Mensen willen graag hun ogen hiervoor sluiten omdat ze bang zijn dat dit echt is en het weleens onze kant op kan komen..
Ik heb ze van aardappelhoofd.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:16 schreef THEFXR het volgende:
[..]
en aardappelhoofd heeft nog niks....
Mijn fout, niet ingetrokken, maar tegengesproken door het ministerie.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:06 schreef funnywell het volgende:
[..]
Bron dat t artikel is ingetrokken, geloof alles. Hoef van heel veel geen bron te hebben, ik hou van twitter filmpjes en weet ik t. Maar hier ben ik gewoon benieuwd naar.
https://www.dw.com/en/ger(...)formation/a-52265727quote:Germany: 'Flawed' coronavirus study spread misinformation
Munich University researchers had claimed that the disease was spread in Germany by a completely symptom-free individual. Scientists have been criticized for publishing erroneous information under pressure.
The Robert Koch Institute (RKI), a branch of Germany's federal health ministry, told DW on Wednesday that the German study was highly misleading.
"In contrast to first reports according to which the index case... seemed to have been asymptomatic during the time of likely transmission here, recent interviews by the Bavarian health authorities...revealed that she might have had mild unspecific symptoms."
The Public Health Agency of Sweden was more forceful in its condemnation of the study in a statement, saying that the LMU doctors "lack scientific support" for the argument and that their findings "contain major flaws and errors.”
RKI added the caveat, however, that "the possibility that there might be asymptomatic transmission in single cases can't still be fully ruled out at the moment."
Science magazine first reported that researchers at LMU did not speak to the woman who brought the virus to Germany before publishing their findings — instead, relying on information from four other patients. "They told us that the patient from China did not appear to have any symptoms,” Michael Hoelscher of the Ludwig Maximilian University of Munich Medical Center said, according to Science.
“If I was writing this today, I would phrase that differently,” he added.
LMU told DW that the university did not have an immediate response to the criticism at this time.
Scientists spreading erroneous information about coronavirus have been taken to task around the world, including a researcher with ties to Harvard University in the US who tweeted that the spread of the disease was "thermonuclear pandemic level bad."
So far, the virus that began in the Chinese city of Wuhan has killed some 490 people and infected at least 24,500 more.
https://arstechnica.com/s(...)-outbreak-mushrooms/quote:Without direct communication with her prior to the publication, the NEJM article’s authors relied on the accounts of her four sickened colleagues in Germany, who said she didn’t seem sick during her visit.
But government health officials in Germany were later able to reach the Shanghai woman by telephone. People privy to details of the call told Science that she said she felt tired, had muscle pains, and took a fever-reducer during her visit.
Officials at the Robert Koch Institute (RKI), the German government’s public health agency, have sent a letter to NEJM informing them of the error in the article, according to an RKI spokesperson who spoke with Science.
Het aantal doden was nog nooit echt gedaald. Vorige week zat dat op zo'n dik 40, nu is het al verdubbeld.quote:
Nou ja, sowieso meer positieve testsquote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:17 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Wuhan gaat weer omhoog. Kan natuurlijk ook door meer positieve testen zijn...maar toch
Was niet helemaal duidelijk. Ik bedoel dat ze evenveel getest hebben als gister maar dat er vandaag weer net iets meer positieve uitslagen tussen zatenquote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:18 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou ja, sowieso meer positieve tests
Op Wallstreet is het ook doorgedrongen, de economische schade moet nog beginnen, de Dow ging bijna 1% achteruitquote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:20 schreef zoost het volgende:
Ze testen alleen mensen met zware verschijnselen van longontsteking. Aantal nieuwe besmettingen ligt veeel hoger.
Al die filmpjes zijn geen wereldnieuws dus wat iemand er aan heeft om dit te faken.. nogal geen moeite. Mensen nodig, beschermende pakken aan, politiemensen...quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:15 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Nou, ik denk dat een aantal het wel doet voor de sensatie en de clicks.
Maar ik denk dat er ook mensen zijn die hulp vragen, en daarom die filmpjes plaatsen.
Alleen, probeer maar eens uit te vinden welke de echte zijn.
Sommige filmpjes zie je ook echt de naam van het ziekenhuis waar gefilmd wordt en dat kan je gewoon googelen. Of het echt daar is.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:25 schreef Markesh het volgende:
[..]
Al die filmpjes zijn geen wereldnieuws dus wat iemand er aan heeft om dit te faken.. nogal geen moeite. Mensen nodig, beschermende pakken aan, politiemensen...
Ik kan mij dit slecht voorstellen.
Daarbij krijg ik veel info uit eerste hand van een Chinese kennis die 100 km bij Wuhan vandaan woont. Ook hij stuurt mij foto's en video's die volledig overeen komen met wat ik op Twitter zie.
Deze Duitse onderzoekers hebben deze specifieke variant nog maar net in bezit.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 17:14 schreef Ali_boo het volgende:
Nog meer slechts nieuwstwitter:russian_market twitterde op vrijdag 07-02-2020 om 16:52:39CORONAVIRUS CAN SURVIVE ON SURFACES UP TO 9 DAYS - GERMAN SCIENTISTS - bad for airlines, casinos, restaurants, hotels and cruise ships.https://t.co/FtyaLatyrm https://t.co/pvBWqk0bER reageer retweet
Op stalen oppervlaktes?quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:27 schreef Za het volgende:
[..]
Deze Duitse onderzoekers hebben deze specifieke variant nog maar net in bezit.
Ze zeggen nu tot 9 dagen, maar of deze ook tot 28 dagen actief blijft weten ze pas eind van de maand. IMO
Daar twijfel ik niet aan.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:27 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Sommige filmpjes zie je ook echt de naam van het ziekenhuis waar gefilmd wordt en dat kan je gewoon googelen. Of het echt daar is.
Ik denk nog steeds dat dat filmpje met die bodybags in dat busje echt is.
Meeste mensen denken te lineair, maar dit soort zaken gaat exponentieel, totdat er veel besmettingen zijn, dan neemt de groei langzaam af.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:30 schreef LTVDK het volgende:
Vorige week rond deze tijd waren er 11.000 besmettingen, nu ruim 34.000, gaat best hard zo.
Geldt dat ook als je het meer dan 1 keer kan krijgen?quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:34 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Meeste mensen denken te lineair, maar dit soort zaken gaat exponentieel, totdat er veel besmettingen zijn, dan neemt de groei langzaam af.
Het lijstje van Drugshond is in principe juist voor de eerste maanden, maar houdt geen rekening met het buigpunt dat daarna komt
Die ook wel eens vanuit zijn hotelkamer filmpjes maakte? Die vond ik ook echt.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:34 schreef Markesh het volgende:
[..]
Daar twijfel ik niet aan.
Die wilde iedereen laten zien wat er speelt in zijn stad met gevaar voor eigen leven.
Die ene jongen is ook vermist sinds gisteren. Die had een aantal YouTube filmpjes. Die leeft niet meer hoor
Dank je.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:37 schreef Za het volgende:
[..]
Alle harde niet poreuze oppervlaktes, ook plastic, glas etc.
Neeee, deze gast kan je niet vertrouwen want dat werd eerder vandaag gebaseerd op zijn profielfoto toen ik zijn tweet hier poste..quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:27 schreef Za het volgende:
[..]
Deze Duitse onderzoekers hebben deze specifieke variant nog maar net in bezit.
Ze zeggen nu tot 9 dagen, maar of deze ook tot 28 dagen actief blijft weten ze pas eind van de maand. IMO
Deze knulquote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:37 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Die ook wel eens vanuit zijn hotelkamer filmpjes maakte? Die vond ik ook echt.
Die 9 dagen was het resultaat van een studie met andere coronavirussen, ze hebben hun resultaten voortijdig bekend gemaakt omdat ze denken dat het ook voor 2019-nCoV geldt.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:27 schreef Za het volgende:
[..]
Deze Duitse onderzoekers hebben deze specifieke variant nog maar net in bezit.
Ze zeggen nu tot 9 dagen, maar of deze ook tot 28 dagen actief blijft weten ze pas eind van de maand. IMO
Ja, die is echt.quote:
Ik weet het, maar er zijn ook onderzoeken die hebben uitgewezen dat coronavirussen tot 28 dagen actief blijven op objecten.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:42 schreef crystal_meth het volgende:
Die 9 dagen was het resultaat van een studie met andere coronavirussen, ze hebben hun resultaten voortijdig bekend gemaakt omdat ze denken dat het ook voor 2019-nCoV geldt.
Het is gewoon een AP bericht.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:39 schreef Markesh het volgende:
Neeee, deze gast kan je niet vertrouwen want dat werd eerder vandaag gebaseerd op zijn profielfoto toen ik zijn tweet hier poste..
Met zo'n profielfoto ben je niet geloofwaardig...:))
Ik probeerde het te verstaan maar mijn Chinees is niet meer wat het geweest isquote:
Als je het op youtube kijkt is er ondertiteling.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:55 schreef TLC het volgende:
[..]
Ik probeerde het te verstaan maar mijn Chinees is niet meer wat het geweest is
Hier gaan insecten zeker dood aan, is een soort chloor. Maar ook slecht voor mensen en luchtwegenquote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:59 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
excuses als het al gepost was. Ik zag dit eerder ook zelf in Azie tijdens mers, maar dit is wel heel veel spul. Ik vraag me af of je hier niet ook alle insecten mee dood...
Doet me denken aan die laatste episode van Dinosaurs comedy (met de poppen) waarin ze steeds sterkere middelen inzetten en zo zichzelf uiteindelijk uitroeienquote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:02 schreef Markesh het volgende:
[..]
Hier gaan insecten zeker dood aan, is een soort chloor. Maar ook slecht voor mensen en luchtwegen
Dankquote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:27 schreef Za het volgende:
[..]
Deze Duitse onderzoekers hebben deze specifieke variant nog maar net in bezit.
Ze zeggen nu tot 9 dagen, maar of deze ook tot 28 dagen actief blijft weten ze pas eind van de maand. IMO
twitter:BNODesk twitterde op zaterdag 08-02-2020 om 00:00:36Japanese researchers estimate that at least half of new infections of coronavirus occur while the first patient is not showing symptoms yet - Kyodo reageer retweet
Da is niet goed, maar was te verwachten. Perfect bio wapen. Je ziet t niet tot t te laat is. Hoe heette die film ook alweer met Dustin Hoffman, Outbreak ofzo.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:13 schreef Ali_boo het volgende:
twitter:BNODesk twitterde op zaterdag 08-02-2020 om 00:00:36Japanese researchers estimate that at least half of new infections of coronavirus occur while the first patient is not showing symptoms yet - Kyodo reageer retweet
Als het waar is betekend het dat de virus niet af te stoppen is .quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:15 schreef funnywell het volgende:
[..]
Da is niet goed, maar was te verwachten. Perfect bio wapen. Je ziet t niet tot t te laat is. Hoe heette die film ook alweer met Dustin Hoffman, Outbreak ofzo.
Goeie film, beste filmjaar ooit denk ik 1995.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:21 schreef Ali_boo het volgende:
En ik ga outbrake kijken ben nu wel erg nieuwsgierig geworden
Dit is van vorige week?quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:21 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Excuus als het al gepost was
Twee Nederlandse toeristen zijn vrijdag in quarantaine geplaatst nadat zij in contact zijn gekomen met iemand bij wie het coronavirus is gediagnosticeerd. De Nederlanders zaten afgelopen maandag in Finland drie uur lang met de besmette persoon in eenzelfde busje.
Bron telegraaf, dus neem met een korrel zout
Ik wilde de trailer onder een spoiler zetten, maar lukte niet.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:21 schreef Ali_boo het volgende:
En ik ga outbrake kijken ben nu wel erg nieuwsgierig geworden
1:25quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:27 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ik wilde de trailer onder een spoiler zetten, maar lukte niet.
[/spoiler]
Ja. Ik vond het ook een hele goede film/quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:30 schreef funnywell het volgende:
[..]
1:25
Lijkt op de kaart als die in china.
Nog even wakker blijven voor de rest van de cijfers hequote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:35 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ja. Ik vond het ook een hele goede film/
Welterusten
Ik heb een onderbuikgevoel dat het niet te stoppen is maat ik hoop dat ik het helemaal verkeerd hebquote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:20 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Als het waar is betekend het dat de virus niet af te stoppen is .
Ja ik dacht van de week al, die is in de war...quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:36 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Oeps ben helemaal in de war
Een perfect bio wapen zorgt ervoor dat de vijandelijke natie wordt lamgelegd, en niet je eigen land. Dat is wel wat er gebeurt met een virus als dezequote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:15 schreef funnywell het volgende:
[..]
Da is niet goed, maar was te verwachten. Perfect bio wapen. Je ziet t niet tot t te laat is. Hoe heette die film ook alweer met Dustin Hoffman, Outbreak ofzo.
Dit is toch niets anders dan " je kan de ziekte al overdragen zonder zelf symptomen te hebben"?quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:15 schreef funnywell het volgende:
[..]
Da is niet goed, maar was te verwachten. Perfect bio wapen. Je ziet t niet tot t te laat is. Hoe heette die film ook alweer met Dustin Hoffman, Outbreak ofzo.
Gevoel heb ik ook, wij zitten hier nu gewoon op de datum waar Wuhan begin december zat met een paar besmettingen. Benieuwd eind maart.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:39 schreef Markesh het volgende:
[..]
Ik heb een onderbuikgevoel dat het niet te stoppen is maat ik hoop dat ik het helemaal verkeerd heb
Je gaat er vanuit dat het een biowapen van China zelf is.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:41 schreef falling_away het volgende:
[..]
Een perfect bio wapen zorgt ervoor dat de vijandelijke natie wordt lamgelegd, en niet je eigen land. Dat is wel wat er gebeurt met een virus als deze
Een virus met een incubatietijd als deze kan wereldwijd verspreiden, inclusief de VS. niet echt slim om dat als bio wapen te gebruiken lijkt mequote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:43 schreef vosss het volgende:
[..]
Je gaat er vanuit dat het een biowapen van China zelf is.
Misschien heeft iemand anders daar die shit wel losgelaten. De VS zou ik er nog voor aan zien ook
Maar onze medici trekken pas een mondkapje aan als er iemand loopt te kuchen. Niks aan de hand hoor jij bent geen dokter.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:15 schreef funnywell het volgende:
[..]
Da is niet goed, maar was te verwachten. Perfect bio wapen. Je ziet t niet tot t te laat is. Hoe heette die film ook alweer met Dustin Hoffman, Outbreak ofzo.
De giftige combinatie van klunzigheid en boosaardigheid die de CCP kenmerkt zou ik eerder verantwoordelijk houden.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:43 schreef vosss het volgende:
[..]
Je gaat er vanuit dat het een biowapen van China zelf is.
Misschien heeft iemand anders daar die shit wel losgelaten. De VS zou ik er nog voor aan zien ook
Die trekt men niet aan omdat die dingen niet werken, hoe sluiten die perfect aan op je gezicht niet dus. Enige wat werkt zijn volgelaat masker met actief filter. En een compleet afsluitend pak. Eigenlijk moeten al die ziekenhuizen waar die coronas worden behandeld als een lvl 4 lab gezien worden.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:45 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Maar onze medici trekken pas een mondkapje aan als er iemand loopt te kuchen. Niks aan de hand hoor jij bent geen dokter.
twitter:BNODesk twitterde op zaterdag 08-02-2020 om 01:21:18UPDATE: China's National Health Commission reports 498 new cases of coronavirus and 5 new deaths, adding to the 2,800 cases reported 2 hours ago https://t.co/eUoE2b20hL reageer retweet
Nadat we deze week 4% omhoog gingen.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 23:23 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Op Wallstreet is het ook doorgedrongen, de economische schade moet nog beginnen, de Dow ging bijna 1% achteruit
Dat lijkt me vrij speculatief:quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:13 schreef Ali_boo het volgende:
twitter:BNODesk twitterde op zaterdag 08-02-2020 om 00:00:36Japanese researchers estimate that at least half of new infections of coronavirus occur while the first patient is not showing symptoms yet - Kyodo reageer retweet
In feite zeggen ze dus dat het vetgedrukte niet klopt, dat de besmetting vroeger plaatsvond. Waarom ze denken dat dat waarschijnlijker is dan dat de symptomen sneller zouden optreden dan verwacht is me niet duidelijk. En op basis van 2dehands informatie medici uit zes landen tegenspreken over cases die ze zelf behandeld hebben, dat is een "bold move"...quote:According to the estimate based on 26 human-to-human infection cases released by six countries such as China, Thailand and the United States, the timing of the secondary infection was shorter than previously thought.
Although the average period of incubation for the coronavirus originating from central China is believed to be about five days, the researchers found that second patients in more than half of the 26 human-to-human infection cases under study developed pneumonia symptoms within five days.
The team concluded that these second patients were infected with the virus during its incubation period for the first patients.
twitter:Robin352494828 twitterde op vrijdag 07-02-2020 om 23:07:48啥玩意? https://t.co/ywiHlRpzDj reageer retweet
Een bouwputquote:Op zaterdag 8 februari 2020 01:52 schreef Markesh het volgende:
En wat moet dit voorstellen!?twitter:Robin352494828 twitterde op vrijdag 07-02-2020 om 23:07:48啥玩意? https://t.co/ywiHlRpzDj reageer retweet
bnormaaltwitter:IsChinar twitterde op zaterdag 08-02-2020 om 01:37:13Doctors in Beijing recieve an anonymous report about an infected neighbour...after further investigation it turns out everything was normal and he was already dead.#coronavirus #CoronavirusOutbreak #Wuhan #coronaviruschina #itsjusttheflu #whatevs https://t.co/cNPL933I74 reageer retweet
Ik zie ze nu pas. Maar ze zijn 's ochtends ook gewoon slecht.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 00:38 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Nog even wakker blijven voor de rest van de cijfers he
De Chinese snackbar hier om de hoek bakt nog steeds uitstekende friet. Dus ik geneer me net om daar nog even een vette bek te halen.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 21:55 schreef funnywell het volgende:
[..]
Je zit t hier ook, Chinese restaurants die minder draaien. Misschien dat je zelf stiekem toch net een ander gangpad in liep in de supermarkt toen je daar Chinezen zag staan. Noem maar wat dingen, geen idee. Maar ik weet zeker dat t gebeurt.
Volgens mij zijn we dan niet echt veel opgeschoten. Dit zeiden we vorige week ookquote:Op vrijdag 7 februari 2020 22:51 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Nee. Je weet niks. Je weet niet of die filmpjes kloppen. Misschien kloppen ze wel.
Kan je onmogelijk weten.
Nou, laat ik het bij mezelf houden " ik weet het niet."
Ja, en als je heel eerlijk bent , dan zit je lijstjes te volgen waarvan je eigenlijk bijna zeker weet dat ze niet kloppen.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 07:45 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Volgens mij zijn we dan niet echt veel opgeschoten. Dit zeiden we vorige week ook
China bepaalt ook wat we weten. En zowel als cijfermatig materiaal als beeldmateriaal zijn ze niet erg betrouwbaar.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 07:46 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ja, en als je heel eerlijk bent , dan zit je lijstjes te volgen waarvan je eigenlijk bijna zeker weet dat ze niet kloppen.
https://www.volkskrant.nl(...)utm_campaign=stdc_vkquote:Op zaterdag 8 februari 2020 07:50 schreef Toefjes het volgende:
[..]
China bepaalt ook wat we weten. En zowel als cijfermatig materiaal als beeldmateriaal zijn ze niet erg betrouwbaar.
Dat is trouwens niet racistisch bedoeld. Er zijn ongetwijfeld ook miljoenen betrouwbare Chinezen.
Maar de Chinese overheid is onbetrouwbaar.
Duidelijk artikelquote:Op zaterdag 8 februari 2020 07:57 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
https://www.volkskrant.nl(...)utm_campaign=stdc_vk
Ik weet wel dat je dat niet racistisch bedoelt, sommige dingen zijn gewoon feiten.
Nee, ik denk dat er nog veel mensen komen te overlijden.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 08:07 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Duidelijk artikelIk denk dat de theorie dat het endemisch wordt wel een goede is. Nu even eng, maar straks weten we niet beter. En pappen en nathouden totdat er een vaccin is.
Wel een ingenieus virus hoor, dat het via stille dragers over zou kunnen brengen. We gaan het niet meer onder controle krijgen denk ik.
He said what really got to him, though, was the death of an acutely ill pregnant woman when treatment stopped for lack of money - the day before the government decided to pick up the costs of all coronavirus treatments.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 03:12 schreef Libris het volgende:
Goed achtergrond artikel uit de Straits Times (Singapore), wel I het Engels
https://www.straitstimes.(...)k#Echobox=1580985514
Ik lees ook best veel reacties van mensen op blogs of in fora die de geplande vakantie in Thailand afgelasten. Het verlies van het vliegticket voor lief nemen.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 08:52 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
7 nieuwe gevallen in Thailand...
Oef, erg goed bedacht inderdaad.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 09:34 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik lees ook best veel reacties van mensen op blogs of in fora die de geplande vakantie in Thailand afgelasten. Het verlies van het vliegticket voor lief nemen.
Ik kom er regelmatig in de winter, maar ik zou dat ook serieus overwegen. Niet zo zeer uit angst voor schade dat het virus (dengue en het verkeer zijn nog gevaarlijker) mij kan bezorgen. Maar bijvoorbeeld wel omdat ik kwetsbare ouders heb. Dat kan een overweging zijn.
Maar wat de grootste angst is van de mensen, is de terugvlucht. De meerderheid heeft gewoon standaard van het andere eten, meer alcohol etc vaak wat verhoging tijdens het verblijf. En een heel venijnig hoestje door de airco op de hotelkamers, in winkelcentra etc.
Je bent zo "verdacht", en als je je terugvlucht niet kunt maken kom je van het ene probleem in het andere. Een visum dat verloopt. Extra kosten. Wellicht medische kosten.
Ik denk dat het land best wat schade gaat ondervinden, want het toerisme is best een grote inkomstenbron daar.
Geen wonder dat bijna al die doden in Wuhan/Hubei vallen. Die lui worden gewoon op massale zalen gegooid en krijgen geen medische hulp.quote:
Waarom post hij met de EU vlag?quote:
Vorige zomer na mijn reis in Indonesiê een dikke 2 weken met een lastige krielbelhoest rondgelopen. Raar genoeg was dit pas begonnen tijdens de terugvlucht.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 09:34 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik lees ook best veel reacties van mensen op blogs of in fora die de geplande vakantie in Thailand afgelasten. Het verlies van het vliegticket voor lief nemen.
Ik kom er regelmatig in de winter, maar ik zou dat ook serieus overwegen. Niet zo zeer uit angst voor schade dat het virus (dengue en het verkeer zijn nog gevaarlijker) mij kan bezorgen. Maar bijvoorbeeld wel omdat ik kwetsbare ouders heb. Dat kan een overweging zijn.
Maar wat de grootste angst is van de mensen, is de terugvlucht. De meerderheid heeft gewoon standaard van het andere eten, meer alcohol etc vaak wat verhoging tijdens het verblijf. En een heel venijnig hoestje door de airco op de hotelkamers, in winkelcentra etc.
Je bent zo "verdacht", en als je je terugvlucht niet kunt maken kom je van het ene probleem in het andere. Een visum dat verloopt. Extra kosten. Wellicht medische kosten.
Ik denk dat het land best wat schade gaat ondervinden, want het toerisme is best een grote inkomstenbron daar.
Dat schip ligt 14 dagen in quarantaine lees ik. Worden de mensen die besmet zijn van boord gehaald? Zo nee dan moeten die 14 dagen dus telkens opnieuw in gaan bij een nieuw geval lijkt me toch?quote:Op zaterdag 8 februari 2020 07:45 schreef tesssssssss het volgende:
https://www.rtlnieuws.nl/(...)seschip-besmettingen
Wat een ellende op dat cruisschip.
In Nederland wordt ook niet elk heel kostbaar medicijn vergoed, gaat dat dan niet tegen diezelfde eed in?quote:Op zaterdag 8 februari 2020 09:20 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Zijn medische kosten niet gedekt in China? Dit lijkt mij tegen de eed van hippocrates te gaan.
Die liggen in Japanse ziekenhuizen.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 10:06 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat schip ligt 14 dagen in quarantaine lees ik. Worden de mensen die besmet zijn van boord gehaald? Zo nee dan moeten die 14 dagen dus telkens opnieuw in gaan bij een nieuw geval lijkt me toch?
Iemand die dat weet?
dengue is toch niet gevaarlijk, wel pijnlijkquote:Op zaterdag 8 februari 2020 09:34 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik lees ook best veel reacties van mensen op blogs of in fora die de geplande vakantie in Thailand afgelasten. Het verlies van het vliegticket voor lief nemen.
Ik kom er regelmatig in de winter, maar ik zou dat ook serieus overwegen. Niet zo zeer uit angst voor schade dat het virus (dengue en het verkeer zijn nog gevaarlijker) mij kan bezorgen. Maar bijvoorbeeld wel omdat ik kwetsbare ouders heb. Dat kan een overweging zijn.
Maar wat de grootste angst is van de mensen, is de terugvlucht. De meerderheid heeft gewoon standaard van het andere eten, meer alcohol etc vaak wat verhoging tijdens het verblijf. En een heel venijnig hoestje door de airco op de hotelkamers, in winkelcentra etc.
Je bent zo "verdacht", en als je je terugvlucht niet kunt maken kom je van het ene probleem in het andere. Een visum dat verloopt. Extra kosten. Wellicht medische kosten.
Ik denk dat het land best wat schade gaat ondervinden, want het toerisme is best een grote inkomstenbron daar.
ik heb wel gelezen dat bij ieder nieuw geval die 14 dagen weer ingaanquote:Op zaterdag 8 februari 2020 10:06 schreef vosss het volgende:
[..]
Dat schip ligt 14 dagen in quarantaine lees ik. Worden de mensen die besmet zijn van boord gehaald? Zo nee dan moeten die 14 dagen dus telkens opnieuw in gaan bij een nieuw geval lijkt me toch?
Iemand die dat weet?
Ja maar dan moeten die 14 dagen toch opnieuw in gaan bij elk nieuw geval? Doen ze dat ook?quote:Op zaterdag 8 februari 2020 10:08 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
Die liggen in Japanse ziekenhuizen.
Ow ok. Weet je nog waar?quote:Op zaterdag 8 februari 2020 10:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik heb wel gelezen dat bij ieder nieuw geval die 14 dagen weer ingaan
Daar schijnen gradaties in te zijn. Van heel grieperig tot "dat wens je je ergste vijand nog niet toe". Dan doorloop ik liever het corona-virusjequote:Op zaterdag 8 februari 2020 10:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
dengue is toch niet gevaarlijk, wel pijnlijk
ik niet, heb dengue al gehad, wat ik zeg pijnlijk maar je weet je krijgt, dit coronavirus is meer een verrassingspakketquote:Op zaterdag 8 februari 2020 10:14 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Daar schijnen gradaties in te zijn. Van heel grieperig tot "dat wens je je ergste vijand nog niet toe". Dan doorloop ik liever het corona-virusje
Haha ja, mensen die gaan hoesten op het werk, en zeggen dat ze een familielid hebben die rondgereisd heeft in China. Dat is toch 2 weken in de pocket.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 10:22 schreef heywoodu het volgende:
Nooit gehad, ik ken wel iemand die vorig jaar toen het 'heerste' dengue fakete om onder werk uit te komen (en werd ontslagen want het kwam uiteraard uit)![]()
Benieuwd wanneer mensen het Wuhanvirus gaan faken
Dengue is zeker gevaarlijk.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 10:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
dengue is toch niet gevaarlijk, wel pijnlijk
twitter:sotiridi twitterde op zaterdag 08-02-2020 om 00:42:01and another video footage of government officials ordering a person to weld a door shut of a entire apartment building somewhere in #China, after 1 or more people were diagnosed with the #Coronavirus in the building. https://t.co/KmhyifR97y reageer retweet
Niet, dus is het maar te hopen dat ze echt corona hebben en niet eerst een paar weken hoeven uit te hongeren voor ze dood gaan.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 10:33 schreef zoost het volgende:
Geen halve maatregelen. Hoe kunnen de mensen in de flat nog eten halen? Of worden die verder aan hun lot overgelaten?twitter:sotiridi twitterde op zaterdag 08-02-2020 om 00:42:01and another video footage of government officials ordering a person to weld a door shut of a entire apartment building somewhere in #China, after 1 or more people were diagnosed with the #Coronavirus in the building. https://t.co/KmhyifR97y reageer retweet
Dit was beademing. En de artsen moeten het medicijn wel hebben.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 10:08 schreef Basp1 het volgende:
[..]
In Nederland wordt ook niet elk heel kostbaar medicijn vergoed, gaat dat dan niet tegen diezelfde eed in?
Dit was beademing. En de artsen moeten het medicijn wel hebben.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 10:08 schreef Basp1 het volgende:
[..]
In Nederland wordt ook niet elk heel kostbaar medicijn vergoed, gaat dat dan niet tegen diezelfde eed in?
Is dodelijk en zijn geen medicijnen tegen.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 10:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
dengue is toch niet gevaarlijk, wel pijnlijk
Heb even opgezocht, mortality rate (wat went dat jargon snel) zou 1% moeten zijn.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 10:52 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dit was beademing. En de artsen moeten het medicijn wel hebben.
[..]
Is dodelijk en zijn geen medicijnen tegen.
Die van mij is altijd al kut geweest. goedkoopste frikandellen en nep curryquote:Op zaterdag 8 februari 2020 07:42 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
De Chinese snackbar hier om de hoek bakt nog steeds uitstekende friet. Dus ik geneer me net om daar nog even een vette bek te halen.
twitter:BNODesk twitterde op zaterdag 08-02-2020 om 10:48:32French health minister says the initial case is a British national who stayed in Singapore before traveling to France - BFM reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |