Bamboe!quote:Op vrijdag 17 januari 2020 00:20 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Bedankt. Ik hoop nu maar dat Soler de Ruta niet rijdt.
quote:Op vrijdag 17 januari 2020 00:15 schreef showtimer het volgende:
[..]
Die 'noem eens een nummertje' moest nog over vanwege aanklacht wegens voorkennis.
Gelukkig is Mycroft stuk.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 00:33 schreef showtimer het volgende:
[..]
Dit kan niet.
Insert Aurelien Joachim.
Het wordt tijd voor een functioneringsgesprek.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 00:33 schreef showtimer het volgende:
[..]
Dit kan niet.
Insert Aurelien Joachim.
Laat gaan.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 00:35 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het wordt tijd voor een functioneringsgesprek.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jaquote:Op vrijdag 17 januari 2020 00:39 schreef Slobeend het volgende:
Alleen het woord bamboe en jullie denken direct aan Stephan. Ben ik nu gek?
Ja.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 00:39 schreef Slobeend het volgende:
Alleen het woord bamboe en jullie denken direct aan Stephan. Ben ik nu gek?
Om de foutieve hoofdletter zou ik me drukker maken dan om mijn ploegjequote:Op vrijdag 17 januari 2020 07:48 schreef Steven184 het volgende:
Twemaal eerste ronde tegen Heywoodu, maar even kijken wat voor ploeg hij heeft.
Oopsie.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 07:52 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Om de foutieve hoofdletter zou ik me drukker maken dan om mijn ploegje
Ik mag het hopen, iets anders heb ik in speelronde één zo te zien nietquote:Op vrijdag 17 januari 2020 08:01 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Oopsie.
Zonder Bevin zal jou Poolse sprintertje wel het verschil maken.
Deze opmerking kan mijn team niet waarderen.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 08:55 schreef franklop het volgende:
Graag had ik Julian als basis van mijn nieuwe selectie gehad, maar nadat hij te kennen had gegeven Pau een fantastische stad te vinden, was ik onverbiddelijk en is hij uit mijn lijst voor de eerste biedronde gegaan.
Rekiki, Roelandts en Ghirmay.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 00:07 schreef Immerdebestebob het volgende:
Ik kom in ronde 1 in actie met Kanter, Lienhard en Roosen, dat lijkt me genoeg om wat te sprokkelen. Weet niet wat @:aguero er tegenover zet.
Idjouadiene, daar ga je de oorlog mee winnen hoor.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 09:16 schreef franklop het volgende:
Ik begin tegen Max23! Ik heb in ieder geval Sarreau en Idjouadiene aan de start in Australie en Bongo Bongo
Ik voorzie het jaar van zijn doorbraak. Niet voor niks 12e in de Tour du Doubs vorig jaar.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 09:27 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Idjouadiene, daar ga je de oorlog mee winnen hoor.
Dat was zeker de insteek. Ik ben nu een vrolijke Frans wat dat betreft.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 09:33 schreef Frozen-assassin het volgende:
Keurige presentaties. Lekker franse inslag Frank, was dat je insteek?
Bij dit stukje ging ik wel redelijk platquote:Op vrijdag 17 januari 2020 02:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ afbeelding ]
Andreas Stokbro! In het Baskenland eten ze ook wel eens stokbrood. Pintxos enzo, je kent het wel. Stukje brood, hapje erop, en kanen maar. Cider erbij en doorgaan tot je tonnetje rond naar de volgende bar rolt. Het is genieten in het Baskenland, een gastronomisch orgasme van begin tot eind. Of Andreas het eind van het jaar gaat halen is onduidelijk, de kans bestaat dat hij ergens onderweg wordt opgegeten. Door Bananito waarschijnlijk. Al is het nog maar de vraag of we er echt iets van gaan missen, Stokbrood gaat er vermoedelijk niet veel van bakken hahaha. Sorry dat ik weer zo hard om mezelf moet lachen maar het is eigenlijk meer huilen want godverdomme wat heb ik een waardeloze ploeg wat is dit voor een kutspel ik haat mezelf het leven heeft geen zin meer dit neem ik me voor altijd kwalijk.
Sprinten als een stervende zwaanquote:Op vrijdag 17 januari 2020 08:38 schreef knijn1985 het volgende:
Laas tegen L. Hamilton wat een spannende 1e ronde!!!
@:decoAoreste
Hey, ik had helemaal niet door dat je een volledig Frans team aan het samenstellen was.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 08:55 schreef franklop het volgende:
[ afbeelding ]
Met het team Courir, c’est mourir un peu zal ik dit jaar een matige poging wagen om mijn 2e plek van vorig jaar te verbeteren. Na het grote succes van vorig jaar met Julian Alaphillippe dacht ik dat het dit jaar met een complete Franse armada een nog stukje beter kon gaan.
Graag had ik Julian als basis van mijn nieuwe selectie gehad, maar nadat hij te kennen had gegeven Pau een fantastische stad te vinden, was ik onverbiddelijk en is hij uit mijn lijst voor de eerste biedronde gegaan. Dat voelde een beetje als doodgaan (zeker toen Alaphillippe ook nog eens vrij bleek te zijn na de eerste biedronde), vandaar mijn keuze voor teamnaam.
Team fran(k)(s)lop bestaat dit jaar uit de volgende renners (in volgorde van binnenhalen);
Benoit Cosnefroy
Thomas Boudat
Rudy Molard
Marc Sarreau
Nans Peters
Pierre Idjouadiene
Warren Barguil
Cyril Barthe
Julien El Fares
Romain Hardy
Francois Bidard
Aurélien Paret-Peintre
Pierre Rolland
Frank Bonnamour
Al met al een prachtige combinatie van jong/oud, klassieker renner/klassement renner, sprinters/anti-sprinters, talenten/peloton vulling. Hiermee moeten een paar overwinningen in het Franse circuit wel mogelijk zijn. Gelukkig zijn er genoeg wedstrijdjes in Frankrijk.
Het is wel verreweg de beste nationaliteit om het mee te doen, maar dan moet je wel gasten als Lebas of Jules kopen.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 10:22 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Hey, ik had helemaal niet door dat je een volledig Frans team aan het samenstellen was.Moet zeggen dat ik stiekem wel hoop dat je linkerrijtje eindigt, ik kan dit soort gimmicks wel waarderen met dit spel.
Hoe kwam je tot het besluit 8 miljoen voor Polanc te bieden in de eerste ronde?quote:Op vrijdag 17 januari 2020 10:52 schreef maxi-mus het volgende:
Team het voetvolk gaat collectief schroeien dit jaar. Ik ben in mijn Noppjes met deze selectie. Mevrouw van Zetten uit Tiel kan massaal gaan juichen dit jaar, de Nos kan overal Dioon heen sturen. Dit wordt het jaar van het vlaggetje. Voor de volgende vlaggetjes mag u juichen dit jaar;
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Jules stond op mijn eerste lijstje, maar net als Alaphilippe gesneuveldquote:Op vrijdag 17 januari 2020 10:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het is wel verreweg de beste nationaliteit om het mee te doen, maar dan moet je wel gasten als Lebas of Jules kopen.
(Al heeft ie dat laatste gelukkig niet gedaan)
Die heeft prima klassementjes gereden vorig jaar.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 10:53 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Hoe kwam je tot het besluit 8 miljoen voor Polanc te bieden in de eerste ronde?
Keurig, uitstekende zet!quote:Op vrijdag 17 januari 2020 10:54 schreef franklop het volgende:
[..]
Jules stond op mijn eerste lijstje, maar net als Alaphilippe gesneuveld
Lijkt me een betere keuze dan Dainese maar soit.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 10:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maxi-mus is creatief met zijn munnies omgegaan.
Salty.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 10:56 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Lijkt me een betere keuze dan Dainese maar soit.
Oh ik bedoel in het algemeen. Geen slecht team trouwens, maar wel renners waar ik niet meteen op zou hebben geboden. Behalve twee.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 10:56 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Lijkt me een betere keuze dan Dainese maar soit.
Bij deze vlaggetjes zegt mevrouw van Zettenquote:Op vrijdag 17 januari 2020 10:52 schreef maxi-mus het volgende:
Team het voetvolk gaat collectief schroeien dit jaar. Ik ben in mijn Noppjes met deze selectie. Mevrouw van Zetten uit Tiel kan massaal gaan juichen dit jaar, de Nos kan overal Dioon heen sturen. Dit wordt het jaar van het vlaggetje. Voor de volgende vlaggetjes mag u juichen dit jaar, weer eens wat anders dan voor de NEDERLANDERS
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oh ja ik probeer altijd wel renners te zoeken waar niet iedereen op bied, tuurlijk wil iedereen dat maar ik zoek het dan een categorietje lager. Niet per se een winnende tactiek trouwens want ik mis daardoor wel altijd één of twee echte toppers. Hoewel S. Bennett wel schroeide vorig jaar.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 10:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Oh ik bedoel in het algemeen. Geen slecht team trouwens, maar wel renners waar ik niet meteen op zou hebben geboden. Behalve twee.
Simon Clarke kon ik vorig jaar in de tweede biedronde van de transferperiode oppikkenquote:Op vrijdag 17 januari 2020 10:59 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Oh ja ik probeer altijd wel renners te zoeken waar niet iedereen op bied, tuurlijk wil iedereen dat maar ik zoek het dan een categorietje lager. Niet per se een winnende tactiek trouwens want ik mis daardoor wel altijd één of twee echte toppers. Hoewel S. Bennett wel schroeide vorig jaar.
Ik denk eigenlijk dat Italiaans nog beter werkt dan Frans, want Italianen zitten écht ongeveer overal en het zijn er echt mokerveel. Als ik in ronde 1 Trentin had binnengehaald ipv Fuglsang had ik het misschien wel geprobeerd. Heb nu al 5 Italianen plus nog een paar net misgelopen tijdens de biedrondes.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 10:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het is wel verreweg de beste nationaliteit om het mee te doen, maar dan moet je wel gasten als Lebas of Jules kopen.
(Al heeft ie dat laatste gelukkig niet gedaan)
Dat was een prima koopje, heeft wel echt een ongekend piekjaar gehad. Hopelijk nog een jaartje.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 11:00 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Simon Clarke kon ik vorig jaar in de tweede biedronde van de transferperiode oppikken
Niet zo serieus joh.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 10:57 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Als je geen reactie wilt moet je geen vraag stellen.
Eerste keer dat het in 4 rondes is gegaan denk ik?quote:Op vrijdag 17 januari 2020 11:02 schreef maxi-mus het volgende:
Had niet verwacht dat iedereen vol zou zitten na deze ronde trouwens.
Het is net een sushirestaurant, heel lang denk je dat je minimaal 5 of 6 rondes nodig gaat hebben en ineens zit iedereen propvol na ronde 4.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 11:02 schreef maxi-mus het volgende:
Had niet verwacht dat iedereen vol zou zitten na deze ronde trouwens.
Vorig jaar ook dacht ik.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 11:04 schreef franklop het volgende:
[..]
Eerste keer dat het in 4 rondes is gegaan denk ik?
Er is een vrij brede top, Heywoodu zou ik wel tippen voor een van de laatste plaatsen. Welke teams zou je zelf tippen?quote:Op vrijdag 17 januari 2020 00:19 schreef Immerdebestebob het volgende:
Wie zijn de favorieten voor de winst, wie voor het podium en wie voor de laatste plaats?
Prima teampje.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 11:13 schreef Frozen-assassin het volgende:
Tutti Pazzi per Piti
Nadat Stefano Pirazzi werd betrapt op doping kon ik helaas geen TUTTI PAZZI PER PIRAZZI meer roepen, maar gelukkig hebben we een vermoedelijke dopeur, onschuldig tot tegendeel bewezen is, die nog wel rondfietst.
[ afbeelding ]
Onbetwiste leider van dit gezelschap. Alejandro Valverde, inmiddels al heel wat jaartjes in mijn team. Beschaamt mijn vertrouwen zelden, ook al is hij inmiddels bijna 79 jaar oud... Als je ziet dat Nairo nog rondfietst dan is er geen limiet qua leeftijd in het wielrennen.
[ afbeelding ]
Als je Valverde haalt dan moet je zijn maatje op tandem ook gaan halen uiteraard... Lulu is goed voor heel wat puntjes in Spaanse voorjaar maar daarna verdwijnt hij vaak in anonimiteit om te knechten voor zijn kopmannen. Erg matig allemaal maar goed genoeg voor dit spel.
[ afbeelding ]
Domme kracht Poliep moet voor mij de puntjes binnenhalen in klassieke voorjaar. En daarna een tijdritje hier en daar en wat vluchtjes meepakken. Ben benieuwd hoeveel beter hij wordt in shirt van de Israeliers. Bijzonder combo wel, een mof in Israelische team. Kan alleen maar tegenvallen zou je zeggen.
Voor de sprints hebben we gelukkig een topper aangetrokken. Teleurgesteld dat hij geen monsterbod kreeg kon ik hem nog troosten met een redelijk salarisje en vooruitzicht dat hij mag schroeien in de grote koersen.
[ afbeelding ]
Hup Akkerfrans. Buikje gespot, MOKERDIK.
Wie hebben we verder dan nog vraag je je af; Jetse Bol wordt op de handen gedragen in Burgos, wat puntjes hier en daar is zijn opdracht. De Buyst voor Belgische kermiskoersen, Julien Simon voor de Franse, Tom van Asbroeck ja geen idee. Volgens mijn data heeft hij geschroeid in Belgische koersjes vorig jaar, maar mag hij nu wel sprinten nu er nog 10 andere sprinters zijn daar? 'Kuba' Mareczko? Stuur hem naar China of zo...
Roche deed het leuk vorig jaar in Vuelta met een keiharde DNF als gevolg. Revanche dit jaar? Voor 0,1 miljoen binnengehaald slechts. Kan niet misgaan. Winner Anacona voor Tour Colombia 2.1 over paar weken. Succes jongen. Romain Combaud mag samen met Simon fietsen, Benjamin Thomas voorop. Ook goed voor tijdritpuntjes. En dan als klapstuk Tejay van Garderen. Wij claimen hem![]()
https://nos.nl/tour/artik(...)-het-nederlands.html
[ afbeelding ]
Lieve jongen is het, als hij op z'n fiets kan blijven dan. Vorig jaar wat kleine rittenkoersjes uitgereden maar als we bij dag 7 of 8 aankomen dan is dat een kritieke fase voor onze AmerNederlander want dan zoekt ie graag een greppel op.
Tot in Down Under!
Spoeling Italianen is toch juist best dun? En zijn veel knechten voor mijn gevoel. Misschien onderschat ik het, hoor.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 11:00 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Ik denk eigenlijk dat Italiaans nog beter werkt dan Frans, want Italianen zitten écht ongeveer overal en het zijn er echt mokerveel. Als ik in ronde 1 Trentin had binnengehaald ipv Fuglsang had ik het misschien wel geprobeerd. Heb nu al 5 Italianen plus nog een paar net misgelopen tijdens de biedrondes.
Als Evenepoel echt zo goed is als ze zeggen is dat probleem binnenkort wel opgelost.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 12:00 schreef Felagund het volgende:
Belgie zou ook nog kunnen, goede toppers, eindigen de laatste jaren een paar keer op nr. 1 van de ranking. Missen misschien nog een echte klassementsrenner, maar ik weet niet of dat echt een probleem is.
polletje?quote:Op vrijdag 17 januari 2020 00:19 schreef Immerdebestebob het volgende:
Wie zijn de favorieten voor de winst, wie voor het podium en wie voor de laatste plaats?
Poll: Wie wint FPCL 2020?quote:
Heb jij de Rem dan?quote:Op vrijdag 17 januari 2020 18:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
Mijn renners schijnen allemaal fan te zijn van Famke Louise.
Nee, en ook Chris Vroom heb ik niet eens.quote:
Dit is het nummer van mijn andere macotte, wimderonnie.quote:
Ik ken het De Mooie Jongens spel niet.quote:Op donderdag 16 januari 2020 23:03 schreef Mani89 het volgende:
Sorry jongens, ik ga voor een game die alleen echte bazen kennen.
Change of plans. Ik keek naar mijn roster en dacht, jeetje wat een knap stel jongens heb ik.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 20:05 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik ken het De Mooie Jongens spel niet.
Of vind jij Waluigi knap?
quote:Op vrijdag 17 januari 2020 21:21 schreef noodgang het volgende:
Live vanuit Cafetaria De Hongerklop:
De ploegenpresentatie van Cafetaria De Hongerklop - Alpecin Cycling Team
De dag waarvan menigeen hoopt dat die zou komen is eindelijk hier! Vanuit Cafetaria De Hongerklop, trotste sponsor en foodcoach van het team, worden de renners die het komend jaar voor grote successen gaan zorgen aan u voorgesteld door de teammanager noodgang en CEO van Cafetaria de Hongerklop, dhr M. Smeets.
Voordat we beginnen met het voorstellen van de renners attendeer ik u er graag op dat dit HELE seizoen er speciale Speciaalacties zijn in cafetaria de hongerklop. Bij elke overwinning van een renner van ons team upgraden we uw frikandel met mayo GRATIS EN VOOR NIETS tot een frikandel SPECIAAL! Als dat niet speciaal is, dan weten wij het ook niet meer!
Dan nu stel ik u voor, de renners van Cafetaria de Hongerklop - Alpecin Cycling Team
[ afbeelding ]
En hoe beter onze renners voor te stellen dan met hun favoriete snack? Allemaal verkrijgbaar bij Cafetaria De Hongerklop!
Soren Kragh Andersen
Binnen het team wordt hij al gekscherend Soren Kroket Andersen genoemd. Vandaar dat wij ervan overtuigd zijn dat deze kroket het nog ver gaat schoppen dit seizoen!
Dylan Groenewegen
De leeuwenhap van Amsterdam is er klaar voor!
Egan Bernal
Egen Bernal - Berbal - Birbal - Bitrbal en dan ben je er al! Deze bitterbal gaat met speels gemak alle grote rondes winnen dit jaar!
Jan Tratnik
De Sloveense Berenklauw lust je rauw! Zelf moest Jan een beetje huilen van deze slechte rijm, maar wij van Cafetaria De Hongerklop zijn trots op hem hoor!
Carlos Barbero
Pikanto Barbero, zo heet heb je ze nog niet gehad!!
Benjamin Dyball
Ben Bamibal, geen idee wat we dit seizoen van hem mogen verwachten, maar met een goede vette hap in de nek kan hij vast weer wat vage rondjes winnen.
Miguel Angel Lopez
Frietje Superman. Dit knapperig geelgouden godenkind bakt ze mooi goudbruin hoor!
Mads Pedersen
We legden de vraag aan Mads zelf voor. Met welke snack kun je jou het beste vergelijken. Het antwoord was niet verrassend. Eigenlijk kun je me niet echt met één snack vergelijken. Twee ook niet echt. Welke snacks heb je allemaal? Eigenlijk allemaal wel!! Over snacks gesproken, ik begin honger te krijgen. Is het vet al warm? Snel gooi er iets in dan!
Marco Haller
MARCOOOOOOOOO KIPSATÉÉÉÉÉEEEEEEEEE!!
Simon Geschke
Deze bebaarde smulrol wil iedereen wel in zijn team toch?
Dimitri Peyskens
Deze Bickyburger noemt zichzelf de Boulette van het team! We zijn benieuwd of je deze grote beloftes waar kan maken Dimitri!
Mohammad Ganjkhanlou
Dit zei hij er zelf over:
کدام مغول اکنون یک تیم سوار بدون تیم را برای تیم خود انتخاب می کند؟ سپس می توانید با تنقلات خود سرگرم شوید ، اما پس از آن واقعاً بازنده هستید. فکر نمی کنم امسال یک متر دیگر چرخ کنم
Ach t is en blijft wel onze favoriete shoarmarol
Jelle Vanendert
Jelleeeeeeeee Eierballeke! Doe maar lekker fietsen!
Dario Cataldo
Dario is onze Mexicano. Niet zozeer omdat hij uit Mexico komt, want dat is niet zo. Wel omdat Jelle dacht dat hij uit Mexico kwam. Eigenlijk vooral omdat hij Spaans sprak. Nu hebben we Jelle uitgelegd dat dat geen Spaans was, maar toch, sindsdien is Dario onze Mexicano
En nu is het tijd om de pan aan te zetten, want er moet heel wat gegeten worden voordat we weer gaan fietsen!
Vanendertquote:Op vrijdag 17 januari 2020 21:21 schreef noodgang het volgende:
Live vanuit Cafetaria De Hongerklop:
De ploegenpresentatie van Cafetaria De Hongerklop - Alpecin Cycling Team
De dag waarvan menigeen hoopt dat die zou komen is eindelijk hier! Vanuit Cafetaria De Hongerklop, trotste sponsor en foodcoach van het team, worden de renners die het komend jaar voor grote successen gaan zorgen aan u voorgesteld door de teammanager noodgang en CEO van Cafetaria de Hongerklop, dhr M. Smeets.
Voordat we beginnen met het voorstellen van de renners attendeer ik u er graag op dat dit HELE seizoen er speciale Speciaalacties zijn in cafetaria de hongerklop. Bij elke overwinning van een renner van ons team upgraden we uw frikandel met mayo GRATIS EN VOOR NIETS tot een frikandel SPECIAAL! Als dat niet speciaal is, dan weten wij het ook niet meer!
Dan nu stel ik u voor, de renners van Cafetaria de Hongerklop - Alpecin Cycling Team
[ afbeelding ]
En hoe beter onze renners voor te stellen dan met hun favoriete snack? Allemaal verkrijgbaar bij Cafetaria De Hongerklop!
Soren Kragh Andersen
Binnen het team wordt hij al gekscherend Soren Kroket Andersen genoemd. Vandaar dat wij ervan overtuigd zijn dat deze kroket het nog ver gaat schoppen dit seizoen!
Dylan Groenewegen
De leeuwenhap van Amsterdam is er klaar voor!
Egan Bernal
Egen Bernal - Berbal - Birbal - Bitrbal en dan ben je er al! Deze bitterbal gaat met speels gemak alle grote rondes winnen dit jaar!
Jan Tratnik
De Sloveense Berenklauw lust je rauw! Zelf moest Jan een beetje huilen van deze slechte rijm, maar wij van Cafetaria De Hongerklop zijn trots op hem hoor!
Carlos Barbero
Pikanto Barbero, zo heet heb je ze nog niet gehad!!
Benjamin Dyball
Ben Bamibal, geen idee wat we dit seizoen van hem mogen verwachten, maar met een goede vette hap in de nek kan hij vast weer wat vage rondjes winnen.
Miguel Angel Lopez
Frietje Superman. Dit knapperig geelgouden godenkind bakt ze mooi goudbruin hoor!
Mads Pedersen
We legden de vraag aan Mads zelf voor. Met welke snack kun je jou het beste vergelijken. Het antwoord was niet verrassend. Eigenlijk kun je me niet echt met één snack vergelijken. Twee ook niet echt. Welke snacks heb je allemaal? Eigenlijk allemaal wel!! Over snacks gesproken, ik begin honger te krijgen. Is het vet al warm? Snel gooi er iets in dan!
Marco Haller
MARCOOOOOOOOO KIPSATÉÉÉÉÉEEEEEEEEE!!
Simon Geschke
Deze bebaarde smulrol wil iedereen wel in zijn team toch?
Dimitri Peyskens
Deze Bickyburger noemt zichzelf de Boulette van het team! We zijn benieuwd of je deze grote beloftes waar kan maken Dimitri!
Mohammad Ganjkhanlou
Dit zei hij er zelf over:
کدام مغول اکنون یک تیم سوار بدون تیم را برای تیم خود انتخاب می کند؟ سپس می توانید با تنقلات خود سرگرم شوید ، اما پس از آن واقعاً بازنده هستید. فکر نمی کنم امسال یک متر دیگر چرخ کنم
Ach t is en blijft wel onze favoriete shoarmarol
Jelle Vanendert
Jelleeeeeeeee Eierballeke! Doe maar lekker fietsen!
Dario Cataldo
Dario is onze Mexicano. Niet zozeer omdat hij uit Mexico komt, want dat is niet zo. Wel omdat Jelle dacht dat hij uit Mexico kwam. Eigenlijk vooral omdat hij Spaans sprak. Nu hebben we Jelle uitgelegd dat dat geen Spaans was, maar toch, sindsdien is Dario onze Mexicano
En nu is het tijd om de pan aan te zetten, want er moet heel wat gegeten worden voordat we weer gaan fietsen!
Meneer van Sneltram A12 wil graag mee met Dirk naar de koersen.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 20:38 schreef Chiappucci het volgende:
Na maandenlang lobbyen en leuren is het dan toch gelukt om met Dirk Hofman Motorhomes een aansprekende sponsor binnen te halen. Het bedrijfje van de sympathieke Vlaming is dankzij uitgekiende marketingstrategieën al lange tijd een bekende naam in de wielerwereld en een eigen team is dan ook een logische vervolgstap. Met behulp van crowdfunding werd er net genoeg geld binnengeharkt om een FPCL-licentie veilig te stellen. Een exclusieve motorhome als teambus was uiteraard onderdeel van de deal.
[ afbeelding ]
Ondanks dat alles vrij laat rondkwam met de sponsor, is de manager van Dirk Hofman Motorhomes er toch in geslaagd een uitgebalanceerde ploeg van 14 renners samen te stellen die op elk terrein uit de voeten moet kunnen.
Kopman en absolute blikvanger van de ploeg is natuurlijk Dylan Teuns. Als huisvriend van geldschieter Dirk Hofman was hij al snel verzekerd van een plekje in het team en hij zal dan ook in alle koersen waarin hij start een beschermde status krijgen. Na zijn flitsende doorbraak in 2017 wist 'Domme Dielon' afgelopen seizoen te bevestigen met een prachtige etappezege in de Tour op de steile La Planche Des Belles Filles. Muritos zijn dan ook zijn favoriete speelterrein.
Speciaal voor de een- en drieweekse rondes werd ook Adam Yates aangetrokken. Na jaren aan de zijde van tweelingbroer Simon is hij nu vastberaden om zich onder diens juk uit te fietsen. Een overwinning in de Tirreno en een podiumplek in de Tour moeten binnen zijn mogelijkheden liggen.
Ook aan snelle jongens geen gebrek binnen team Dirk Hofman Motorhomes. Zo werden de ervaren lead-outs Michael Mørkøv en Maximiliano Richeze middels een lucratieve aanbieding verleid om nog één jaar voor eigen kansen te sprinten. De afgelopen jaren hebben ze die kunst mooi kunnen afkijken van topsprinters als Gaviria, Viviani en Jakobsen.
Maar daar houden de sprintersbenen niet op, want ook in het procontinentale circuit heeft de ploeg torenhoge ambities op vlakke wegen. De Italiaanse 'velocisti' Marco Benfatto en Matteo Malucelli moeten voor de broodnodige punten zorgen in onbeduidende koersen waar de meeste sprinters hun neus voor ophalen. Van Mikel Aristi mag misschien nog wel iets meer worden verwacht. Deze Bask won vorig jaar al etappes in de Ronde van Portugal en de Tour du Limousin en gaf Dirk Hofman Motorhomes opvallend genoeg de voorkeur boven lokale trots Fundación Kutzooi.
Odd Christian Eiking en Maurits Lammertink moeten dan weer voor resultaten zorgen in de kleinere heuvelkoersen. Gelukkig zijn er daar genoeg van. Beide renners beschikken over een aardig eindschot heuvelop, al hebben ze dit de laatste jaren te weinig laten zien.
Voor het Vlaamse voorjaar werd stevig getrokken aan Wout Van Aert, John Degenkolb en Mads Pedersen, maar uiteindelijk kon geen van drieën worden verleid tot een transfer. Vervolgens werd de aandacht verlegd naar Owain Doull en Lasse Norman Hansen, die gretig toehapten. Van de Brit en de Deen mogen geen wonderen worden verwacht, maar wie weet kunnen ze verrassen.
Ten slotte werden in allerijl ook nog drie jongens met klimmersbenen ingevlogen. Joao Almeida is een piepjonge Portugees die in 2018 LBL voor beloften won en vorig jaar sterke dingen liet zien in de Tour of Utah. Daarnaast werden de Estische (of Estse?) contacten van sponsor Dirk Hofman aangeboord om de ervaren Tanel Kangert en Rein Taaramäe binnen te halen. Samen moeten de landgenoten tot grootse dingen in staat worden geacht.
Als kersvers FPCL-team zijn de verwachtingen laag gespannen. Uit de degradatiezone blijven zou daarom al een wereldprestatie zijn voor de mannen van Dirk Hofman Motorhomes.
Doe maar eens je best.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 22:00 schreef El-Stinho het volgende:
Moet ik ook mijn team introduceren of raden jullie dat streng af?
Ik kan niets beloven.quote:Op vrijdag 17 januari 2020 22:02 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Doe maar eens je best.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |