Ja da's waar. Ik heb even snel wat foto's van haar bekeken en op deze manier had ze de scheiding nog niet. Maar ja, je ziet een scheiding zelden echt aankomen.quote:
Daarin onderscheid jij je.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 00:31 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja da's waar. Ik heb even snel wat foto's van haar bekeken en op deze manier had ze de scheiding nog niet. Maar ja, je ziet een scheiding zelden echt aankomen.
Nee je hebt gelijk, daar lijkt ze er niet op en ze klapt ook niet bepaald koninklijk.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 00:31 schreef I het volgende:
Ik kijk nu de eerste 20 seconden van de aflevering terug op RTL XL, en dan lijkt ze er toch echt niet op, maar zodra ik er dan een screenshot van maak is het weer zo donker als wat.
Nouja, kijk zelf maar: https://www.rtl.nl/video/f04f7cf0-8a7d-3d4c-991f-aaa506252139/
Dat dacht ikquote:Op zaterdag 4 januari 2020 00:35 schreef I het volgende:
[..]
Heb ik toch nog wat aan mijn ene getrainde oog.
Ik denk dat er gewoon 1 grotere witte punt moet die zowel boven de j als boven de i zit.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 00:41 schreef I het volgende:
[ afbeelding ]
Het jinek logo zonder puntjes is het ook nét niet.
Je bent wel lekker op dreefquote:
Puntjes bij de E is het ook nietquote:Op zaterdag 4 januari 2020 00:41 schreef I het volgende:
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Het jinek logo zonder puntjes is het ook nét niet.
quote:Op zaterdag 4 januari 2020 00:44 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik denk dat er gewoon 1 grotere witte punt moet die zowel boven de j als boven de i zit.![]()
En als het even kan zou het leuk zijn als daar zo nu en dan een oog in open gaat oid, raar idee misschien, maar zo zie ik het voor me.
quote:Op zaterdag 4 januari 2020 00:47 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Puntjes bij de E is het ook niet
[ afbeelding ]
- Ton van de Postcodeloterij gevallen in Nieuw-Vennepquote:
U vraagt, wij draaien.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 00:51 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Daar horen 2 boobies op natuurlijk...
Bekijk deze YouTube-video
Dat jij die klus niet hebt gekregen!quote:Op zaterdag 4 januari 2020 00:59 schreef Strani het volgende:
Ik was ook bezig met oogjes en deed er nog wat extra's bij
[ afbeelding ]
Ik voel een nieuwe paint reeks aankomen in ONZquote:Op zaterdag 4 januari 2020 00:59 schreef Strani het volgende:
Ik was ook bezig met oogjes en deed er nog wat extra's bij
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |