quote:Eva Jinek gaat iets vroeger beginnen met haar talkshow bij RTL 4. Aan de naam wordt niet gesleuteld, die blijft Jinek, maar het tijdstip wordt 22.20 uur. Daarmee begint ze bij haar nieuwe werkgever tien minuten eerder dan de concurrentie op NPO 1.
Dat Jinek tien minuten eerder begint met haar praatprogramma is een strategische zet. Daarmee is ze net iets eerder te zien dan de vijf duo's die haar vervangen op NPO 1. De strijd om de late avond is daarmee verder ontbrand. Nadat Humberto Tan de kijkcijfers zag dalen met RTL Late Night, heeft de commerciële zender nooit meer het late tijdslot in handen gehad. Met de komst van Jinek hoopt RTL daar verandering in te brengen.
De presentatrice start op vrijdag 3 januari met haar talkshow Jinek bij de zender. ,,De kijkers krijgen wat ze van mij gewend zijn", vertelt ze. ,,De hoofdrolspelers uit de actualiteit nodig ik aan tafel uit en ik voer met hen het gesprek van de dag. Journalistiek, scherp, onderhoudend en over onderwerpen uit de media, cultuur, sport en maatschappij. Alleen dan bij RTL 4.”
Gisteren werd bekend dat Jaïr Ferwerda zijn rol op locatie behoudt in de talkshow. Daarnaast krijgt de politiek verslaggever ruimte om bij RTL een eigen programma te ontwikkelen. Hij verbindt zich voor meerdere jaren aan de zender.
Jinek is vanaf 3 januari elke werkdag te zien. Ze wordt na een paar maanden afgewisseld door Beau van Erven Dorens.
https://www.ad.nl/show/ta(...)er-op-rtl-4~a6d875a6
Zei die dat ook? Heb zn show niet gezien.quote:
Zelfde flauwe grapquote:Op vrijdag 3 januari 2020 22:46 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Zei die dat ook? Heb zn show niet gezien.
Iedere dag meerdere kerenquote:Op vrijdag 3 januari 2020 22:46 schreef Bolasie het volgende:
In Amerika schieten ze elkaar liever neer
Sowquote:
Waar elke week (!) minimaal een auto in de fik gestoken wordt door mocro's.quote:
Helene, tel eens tot 10, huehuehuequote:
quote:
Ook volwassenen volgens Jimekquote:Op vrijdag 3 januari 2020 22:46 schreef FlippingCoin het volgende:
Oh zijn het ineens allemaal kinderen?
Wtf. Even googelen zo.quote:Op vrijdag 3 januari 2020 22:47 schreef tralalala het volgende:
[..]
Waar elke week (!) minimaal een auto in de fik gestoken wordt door mocro's.
Nazaten van die idioten die op 11 september 2001 aan het juichen waren. Toen hielpen buurtvaders () nog, dit jaar werden de buurtvaders ook opgeblazen met cobra's.
Nog erger hij wil een revanchequote:Op vrijdag 3 januari 2020 22:47 schreef Szura het volgende:
Gaat Martijn Koning straks nog een miniconference geven?
Deze opmerking moet met ingang van nu tot een permaban leiden.quote:
Toch zei hij net wat zinnigs, over dat authoriteitsprobleem. Ook voor het eerst, overigens.quote:Op vrijdag 3 januari 2020 22:47 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]dieptepunt komt nog met Martijn Koning
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |