Sorry, hier kan je me niet mee overtuigen. Marketing is een miljarden-sector, waar grondig onderzoek gedaan wordt.quote:Op maandag 23 december 2019 09:41 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Zij luisteren naar de Twitter-bozen en denken dat dat de wereld is.
Aah als mijn beeld van de werkelijkheid niet klopt heeft iemand anders een fout gemaakt. Zo heerlijk de manier waarop de mongolworld omgaat met cognitieve dissonantie.quote:Op maandag 23 december 2019 09:40 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
[..]
Ableisme speknek, ableisme. Dat is een zonde in jouw SJW-wereld, dus ik zou maar snel een Mea Culpa gaan bedenken.
quote:Op maandag 23 december 2019 09:43 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Sorry, hier kan je me niet mee overtuigen. Marketing is een miljarden-sector, waar grondig onderzoek gedaan wordt.
Blijf je nu bezig met onderdrukken van de Fysiek en Psychisch minder bedeelden?quote:
Klopt.quote:Op maandag 23 december 2019 09:46 schreef Braindead2000 het volgende:
Het is niet alleen Frozen. Veel films en series worden tegenwoordig onnodig verneukt door diversiteitsdrang.
Goeie voorbeelden weer X. Charlie's angels en Terminator hadden altijd al vrouwelijke hoofdrollen. Alleen die bagger ghostbusters was een flop, net als alles wat er uit Sony Pictures komt.quote:Op maandag 23 december 2019 09:49 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Etc etc etc
Laatste seizoen Peaky Blinders was ook bar slecht. Nog slechter dan het vorige seizoen. Zo zonde, het eerste seizoen vond ik heel goed maar in de loop van de tijd zie je die serie kapot gaan door diversiteitsdrang.quote:Op maandag 23 december 2019 09:47 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Klopt.
Meestal falen ze, Batwoman ook al weer zo'n mooi voorbeeld. Lesbische kortharige mannenhaatster zegt dat ze hier serie niet leuk zullen vinden. Mannen kijken dus niet. Serie faalt
Niets mis met vrouwelijke hoofdrollen. Wel iets mis met Woke-propaganda erin stoppen en dat is dan ook waarom die films falen. En zowel Charlie's Angels als de laatste Terminator zijn volledig geflopt daarom.quote:Op maandag 23 december 2019 09:55 schreef speknek het volgende:
[..]
Goeie voorbeelden weer X. Charlie's angels en Terminator hadden altijd al vrouwelijke hoofdrollen. Alleen die bagger ghostbusters was een flop, net als alles wat er uit Sony Pictures komt.
nee das waar, das waarquote:Op maandag 23 december 2019 09:37 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Nee. Maar gezien de setting is het natuurlijk een bijzondere keuze. En die is niet toevallig gedaan hoor.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
Nou, ik denk dat er ook genoeg kutfilms met blanke mannen in de hoofdrol gemaakt worden hoor. Zullen we daar ook een lijstje van maken om het tegendeel te "bewijzen" net zoals jij je punt met enkele voorbeelden van kutfilms "bewijst"?quote:Op maandag 23 december 2019 09:59 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Niets mis met vrouwelijke hoofdrollen. Wel iets mis met Woke-propaganda erin stoppen en dat is dan ook waarom die films falen. En zowel Charlie's Angels als de laatste Terminator zijn volledig geflopt daarom.
quote:Op maandag 23 december 2019 09:40 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Waarom zouden marketeers meewerken aan dit complot? Krijgen zij steekpenningen toegespeeld?
Dus leg eens uit? Ik ben altijd wel in voor een goede complottheorie.quote:Op maandag 23 december 2019 09:41 schreef knoopie het volgende:
[..]
Maar leg nu eens uit? Wat is precies die "agenda" en waarom zouden bijvoorbeeld cocacola en de plus daar aan mee werken? En waarom is het argument van een zo groot mogelijke doelgroep willen aanspreken volgens jou niet logisch?
De vraag is niet of het onderwerp je interesseert. De vraag is... is er wat te leren uit het feit dat je dezelfde dynamiek ziet in andere landen... landen die volgens jouw wereldbeeld juist slachtoffers zijn van racisme, zeker geen daders. Of op mijn minst landen waarbij jij wel bereid bent een genuanceerde blik op de inhoud te werpen omdat zij dat wel verdienen en wij als boze blanke mensen die daders zijn van alles wat slecht is in de wereld alleen spot en malafide interpretaties verdienen.quote:Op maandag 23 december 2019 09:38 schreef speknek het volgende:
[..]
Dus jij bent verontwaardigd dat ik niet verontwaardigd ben over een onderwerp dat me niet interesseert en dat jou blijkbaar ook niet interesseert en dus ben jij verontwaardigd over iets dat je helemaal niet interesseert en geeft daarmee toe dat je het erbij de haren bijsleept om een punt te maken en in plaats van jezelf selectief verontwaardigd te noemen, noem je dit selectieve verontwaardiging van mij, terwijl ik in de eerste plaats zei dat ik er hetzelfde over dacht maar het topic er niet naar was?
Het is vast allemaal erg logisch in de mongolworld.
Die heb ik al beantwoord. Zij luisteren naar de Twitter-mob en denken dat 'de jeugd' zo denkt en ze dus wat te winnen hebben daarmee.quote:Op maandag 23 december 2019 10:11 schreef knoopie het volgende:
[..]
Nou, ik denk dat er ook genoeg kutfilms met blanke mannen in de hoofdrol gemaakt worden hoor. Zullen we daar ook een lijstje van maken om het tegendeel te "bewijzen" net zoals jij je punt met enkele voorbeelden van kutfilms "bewijst"?
Bovendien ben je de grote hamvraag vergeten te beantwoorden:
[..]
[..]
Dus leg eens uit? Ik ben altijd wel in voor een goede complottheorie.
[ afbeelding ]
De reden staat er gewoon inquote:Op maandag 23 december 2019 10:05 schreef De_Onnoembare het volgende:
https://www.hollywoodrepo(...)ularly-china-1264737
En ook Star Wars is al door de wokers verpest.
Daarentegen is wokers Avengers Endgame "is now China's biggest-ever foreign film" a $600M.quote:A large part of the Star Wars franchise's struggles in China stem from the fact that the original three films never received a wide release in the country. The reference and nostalgia-heavy story beats of the updated Disney films, meanwhile, haven't helped matters, often leaving young Chinese filmgoers befuddled and unenthused.
Endgame was niet bijzonder woke. Cpt Marvel wel.quote:Op maandag 23 december 2019 10:13 schreef speknek het volgende:
[..]
De reden staat er gewoon in.
[..]
Daarentegen is wokers Avengers Endgame "is now China's biggest-ever foreign film" a $600M.
https://edition.cnn.com/2(...)ice-china/index.html
Ach waarom doe ik ook moeite.
Daar hoor je idd goede verhalen over. Maar ik heb geen Disney+ en ga dat ook niet nemen, dus die gaat aan me voorbij.quote:
Dat is jouw hele complottheorie en "geheime agenda"? "Ze luisteren naar de Twitter-mob"? Kom op zeg. Noem het dan gewoon lui marktonderzoek en niet een "agenda".quote:Op maandag 23 december 2019 10:12 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Die heb ik al beantwoord. Zij luisteren naar de Twitter-mob en denken dat 'de jeugd' zo denkt en ze dus wat te winnen hebben daarmee.
Ja hier ben ik het grotendeels mee eens (afgezien van een wat is/ought fallacy over de markt en het glorifieren van lokale optima--gedurende zestig jaar dachten ze dat de blockbuster box office het exclusieve domein van adolescente jongens was bijvoorbeeld, tot ze erachter kwamen dat ze ook meisjes naar de bioscoop konden slepen zolang er maar representatie was). Waar ik het niet mee eens ben is dat ik zou denken dat industrieën in India (en bijvoorbeeld Japan) zich niet schuldig zouden maken aan racisme, ik weet niet zo goed hoe je daarbij komt. Ik had nota bene nog kritiek in dat Modi plan topic. Nee niet omdat moslims zielig zouden zijn, maar omdat racisme van een dominante etniciteit van alle volkeren is. Alleen ik acht mezelf beter in staat de balken in onze eigen ogen aan te wijzen, dan dat ik gemakkelijk de culturele nuances in een land waar ik nooit ben geweest en waar ik nauwelijks films van heb gezien kan gaat zitten beoordelen.quote:Op maandag 23 december 2019 10:11 schreef SpecialK het volgende:
[..]
De vraag is niet of het onderwerp je interesseert. De vraag is... is er wat te leren uit het feit dat je dezelfde dynamiek ziet in andere landen... landen die volgens jouw wereldbeeld juist slachtoffers zijn van racisme, zeker geen daders. Of op mijn minst landen waarbij jij wel bereid bent een genuanceerde blik op de inhoud te werpen omdat zij dat wel verdienen en wij als boze blanke mensen die daders zijn van alles wat slecht is in de wereld alleen spot en malafide interpretaties verdienen.
Zijn er misschien praktische niet-racistische redenen dat een film-industrie in een bepaald land marketing keuzes maakt mbt wie welke rollen heeft in welke films en daarbij nadenkt over wat de culturele identiteit is van de grootste groep afnemers van het product.
Een film-industrie is in essentie een verhalen-vertel-machine. Vroeger zaten we rond een kampvuur en hoorden we de gezamenlijk de stam ouderen de verhalen van weleer voordragen. Tegenwoordig projecteren we verhalen op een gigantisch scherm in 1000-den bioscopen door het hele land. Maar in essentie is het hetzelfde principe.
Die verhalen hebben vaak een historische grondslag of minimaal een culturele context binnen de afkomst van het land waar die film-industrie zich begeeft en de doelgroep is dan ook vaak de meerderheid. De mensen die de cultuur dragen die het dichtst verbonden is met het verhaal wat verteld wordt.
Hollywood is, laten we eerlijk zijn, in het begin opgezet door voornamelijk blanke mensen die verhalen vanuit culturen aan het vertellen waren die voornamelijk blank zijn. Of verhalen over niet-blanke culturen vertellen vanuit een blank perspectief. Niet blanke groepen waren in begin jaren 10 en 20 van de 20ste eeuw niet financieel georganiseerd genoeg om de investeringen te doen om hun verhalen op de gevoelige plaat vast te leggen en bovendien was het potentiële publiek daarvoor slechts een fractie in vergelijking met de blanke populatie. Financieel gezien een non-starter dus.
Dus wat krijg je.. voornamelijk blanke script-schrijvers, blanke regisseurs , blanke acteurs. Dat is een effect van de situatie, niet een effect van racisme. Zoals je in Bollywood exact dezelfde dynamiek hebt. De markt voor indische verhalen in india is gigantisch. Het casten van niet-indische mensen of indiers uit minderheidsculturen (zoals bijvoorbeeld Nagaland) gaan gewoon geen plek krijgen in die industrie. Er is geen toegang, er is geen markt voor. Daar kan je om janken of schreeuwen of boze activistische "papers" schrijven over institutioneel racisme... maar de realiteit is dat de markt vaak bepaalt. En de markt is vaak de meerderheid.
gwoon downloadenquote:Op maandag 23 december 2019 10:16 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Daar hoor je idd goede verhalen over. Maar ik heb geen Disney+ en ga dat ook niet nemen, dus die gaat aan me voorbij.
Enige goede nieuwe SW film was Rogue One en dan ook nog eens vanwege het laatste kwartiertje.
Mwoah. Solo was ook niet boeiend.quote:Op maandag 23 december 2019 10:25 schreef sp3c het volgende:
[..]
gwoon downloaden
Solo vond ik ook wel aardig trouwens
Ik vond wel dat er in beide films overdreven veel buitenaardse wezens voorkwamen. Volgens mij hebben ze een geheime agenda en proberen ze ons mooie nederland klaar te maken voor de omvolking met buitenaardse wezens!quote:Op maandag 23 december 2019 10:34 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Mwoah. Solo was ook niet boeiend.
Maar de Last Jedi was echt tenenkrommend slecht.
Neh, het was gewoon een dramatisch slechte film (dat sub-plot op die casino-planeet was echt bizar slecht) met SJW-troep erin gestopt. Met de paarsharige admiraal als ultieme falerquote:Op maandag 23 december 2019 10:53 schreef knoopie het volgende:
[..]
Ik vond wel dat er in beide films overdreven veel buitenaardse wezens voorkwamen. Volgens mij hebben ze een geheime agenda en proberen ze ons mooie nederland klaar te maken voor de omvolking met buitenaardse wezens!
ik vond het wel boeiendquote:Op maandag 23 december 2019 10:34 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Mwoah. Solo was ook niet boeiend.
Maar de Last Jedi was echt tenenkrommend slecht.
Nou die waren echt wel stukken beter en idd, origineler.quote:Op maandag 23 december 2019 11:01 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik vond het wel boeiend
probleem met Solo en Last Jedi enzo is de herhaling van zetten, krijg net iets te vaak het idee dat dingen in de films zitten zodat de kijker 'ooooooh member?' doet?
verder is het gewoon prima te kijken hoor, zo geniaal was de originele trilogie nu ook weer niet
Als ik je posts hier lees in dit topic heb ik niet echt het gevoel dat dat waar is. Of je bent dankzij mijn post van positie veranderd.quote:Op maandag 23 december 2019 10:25 schreef speknek het volgende:
[..]
Ja hier ben ik het grotendeels mee eens
Ik snap niet wat is-ought hier mee te maken heeft. Dit is duidelijk een "is" discussie.quote:(afgezien van een wat is/ought fallacy over de markt en het glorifieren van lokale optima--gedurende zestig jaar dachten ze dat de blockbuster box office het exclusieve domein van adolescente jongens was bijvoorbeeld, tot ze erachter kwamen dat ze ook meisjes naar de bioscoop konden slepen zolang er maar representatie was).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |