SPOILER: Het Kabinet-TrumpOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amerikaans Congres:
Political groups house:
Democratic (235)
Republican (197)
Vacant (3)
https://upload.wikimedia.(...)tates_Senate.svg.png
Political groups Senate:
Republican (53)
Democratic (45)
Independents (2)SPOILER: Overzicht van lopende onderzoekenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Hoe werkt een impeachment?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Extra aanwijzingen voor dit topic:
Helaas blijkt dit topic nogal eens te ontsporen. Het is een emotioneel onderwerp voor sommigen.
Daarom de volgende afspraken:
Dit is geen linkdumptopic. Als je een tweet plaatst graag het volgende in ogenschouw nemen:
Waarom deze tweet? Wat zegt het, wat vind je er zelf van?
Posts die tot doel hebben het topic te laten ontsporen, die respectloos zijn, of als linkdump aangemerkt kunnen worden, kunnen zonder overleg verwijderd worden door de moderatie.
Wat je post moet iets bijdragen aan de discussie en niet aan het op de kast jagen van users.
-Het gaat hier over de Amerikaanse politiek. Niet over Amerika in zijn algemeen. Probeer on topic te blijven.
-We gaan hier respectvol met elkaar om. Ook onderwerpen zoals kwetsbare migrantenkinderen worden met respect besproken.
-ik zie er het nut niet van om bijv Michelle Obama als een kerel neer te zetten. Het enige doel om dat te doen is om users op de kast te jagen en het topic te laten ontsporen. Stop daar gewoon mee. Het voegt inhoudelijk niets toe.
-We gebruiken in dit topic normale bronnen. Hier te verifiëren: https://mediabiasfactcheck.com/
Voor visueel ingestelde mensen:![]()
![]()
Ik zou geen verwijten doen van fraude van welke kant dan ook zonder dat hard te kunnen maken maar het blijft wel belachelijk imo dat een foto ID in slechts 8 staten strict noodzakelijk is om te stemmen tegenover 16 staten waar helemaal geen ID nodig is.quote:Op dinsdag 17 december 2019 17:41 schreef Refragmental het volgende: [..] Mwah, zonder Voter Id kunnen de dems nog flink wat frauderen zoals de vorige keren. Daarom zijn ze ook zo faliekant tegen,
Project Veritas heef een heel segment erover. Even los van de politieke kleur van dat kanaal is het echt wel verontrustend wat daar blootgelegd word. Het is heel makkelijk om illegaal te stemmen op wat voor politieke kleur dan ook op sommige plekken.
[ Bericht 9% gewijzigd door Sjemmert op 17-12-2019 17:55:49 ]![]()
Dat voter ID gedoe is natuurlijk te gek voor woorden.quote:Op dinsdag 17 december 2019 17:48 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Ik zou geen verwijten doen van fraude van welke kant dan ook zonder dat hard te kunnen maken maar het blijft wel belachelijk imo dat een foto ID in slechts 8 staten strict noodzakelijk is om te stemmen tegenover 16 staten waar helemaal geen ID nodig is.
Project Veritas heef een heel segment erover. Even los van de politieke kleur van dat kanaal is het echt wel verontrustend wat daar blootgelegd word. Het is heel makkelijk om illegaal te stemmen op wat voor politieke kleur dan ook op sommige plekken.
Het argument dat arme zwarten/latino’s geen ID kunnen regelen is wel het zwakste en ook het meest gebruikte argument tegen voter ID.![]()
Ik dacht dat het stemfraude praatpuntje een beetje uit de mode was geraakt bij de reps omdat er eigenlijk alleen republikeinen op betrapt werden. Telkens weer. Weer zo'n knap staaltje projectie waar de hele narratief van aan elkaar hangt. Meer is er ook niet.![]()
Kom maar met bewijs dat Democraten op grote schaal stemfraude plegen.quote:
Trump was daar ook heilig van overtuigd en heeft daar zelfs onderzoek naar laten doen. Het heeft een reden dat we daar nooit meer iets over hebben gehoord.
[ Bericht 6% gewijzigd door capricia op 17-12-2019 19:26:33 ]Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r![]()
Gaan we weer. Zogenaamde stemfraude erbij halen
Aut viam inveniam, aut faciam
There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.![]()
Vergeet fraude, tenzij je dat op grote schaal aan kan tonen anders is het niet zo interessant imo. Ik denk dat het op kleine schaal beide kanten wel op gebeurd gezien het systeem dat ze daar hanteren in een groot aantal staten.
Los van fraude zijn er hier serieus voorstanders voor No ID voting ? Waarom ? Gelukkig moet je in NL gewoon een ID meenemen, lijkt me vrij normaal.![]()
Stemmen zonder ID vind ik onzin. Net zoals ik het onzin vind als je je moet registreren om te stemmen. Waarom is een ID niet voldoende? Maarja stemfraude is gewoon zo'n dingetje voor de trolls als ze door de talking points die ze nablaten heen zijn.![]()
Was er niet laatst een stemming geblokkeerd/niet aangenomen door de reps die stemmen makkelijker kon maken door dat registreren om te gooien?What Would Goku Do![]()
Ik in elk geval niet, probleem is alleen dat als je dat nu aanpast, een van beide kanten veel harder geraakt wordt. Er zal dus eerst iets anders moeten gebeuren, want anders is het niets anders dan groep A die de mogelijkheden van groep B inperkt. Daar is democratie niet voor bedoeld.quote:Op dinsdag 17 december 2019 18:26 schreef Sjemmert het volgende:
Los van fraude zijn er hier serieus voorstanders voor No ID voting ?Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Waarom wordt een groep harder geraakt? Ik geloof daar weinig van iedereen heeft een ID. Ik denk eerder dat een hele grote groep hard geraakt wordt door het moeten registreren. Jongeren enzo zijn vaak impulsief dus dan ben je niet geregistreerd en dan zie je oh vandaag zijn er verkiezingen en sta je buitenspel.quote:Op dinsdag 17 december 2019 18:46 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik in elk geval niet, probleem is alleen dat als je dat nu aanpast, een van beide kanten veel harder geraakt wordt. Er zal dus eerst iets anders moeten gebeuren, want anders is het niets anders dan groep A die de mogelijkheden van groep B inperkt. Daar is democratie niet voor bedoeld.![]()
Betaal je belasting? Dan mag je mijns inziens meedoen met stemmen. (maar dit is mijn mening)Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!![]()
Niet dus.quote:Op dinsdag 17 december 2019 18:55 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
Ik geloof daar weinig van iedereen heeft een ID.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Dan haal je er toch een. Wat is het probleem hier? Heb je in Amerika geen ID nodig om je rijbewijs te halen en dergelijke zaken?quote:![]()
Je moet de situatie zoals je die hier kent niet projecteren op de VS. Ik weet niet exact hoe het daar werkt, maar zo eenvoudig als jij het stelt gaat het in elk geval niet.quote:Op dinsdag 17 december 2019 18:59 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Dan haal je er toch een. Wat is het probleem hier? Heb je in Amerika geen ID nodig om je rijbewijs te halen en dergelijke zaken?
Binnenkort komt er weer een volkstelling aan (census). Dat doen ze omdat er niet zoiets is als een centraal bevolkingsregister. Dat bemoeilijkt de koppeling tussen SSN's, ID's, rijbewijzen en stemrecht dus ook nogal.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Dan valt een groot deel van de Amerikanen volgens mij al af. Die betalen namelijk geen federale inkomstenbelasting.quote:Op dinsdag 17 december 2019 18:55 schreef Vis1980 het volgende:
Betaal je belasting? Dan mag je mijns inziens meedoen met stemmen. (maar dit is mijn mening)![]()
In de VS hebben ze tenminste echte vrijheid en niet dat nare NW Europese systeem waar alles zo goed geregeld is hèquote:Op dinsdag 17 december 2019 18:59 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Dan haal je er toch een. Wat is het probleem hier? Heb je in Amerika geen ID nodig om je rijbewijs te halen en dergelijke zaken?
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Totaal onrelevant, want dat zijn financiële zaken.quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:06 schreef Chivaz het volgende:
Feit blijft dat je ook in de VS een ID nodig hebt om bankzaken te doen of om een huis te huren.![]()
Als je iets in de winkel koopt, betaal je al belasting.quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:04 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dan valt een groot deel van de Amerikanen volgens mij al af. Die betalen namelijk geen federale inkomstenbelasting.Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!![]()
Moet je nog wel een inwoner zijn of mag je als je op vakantie bent in Amerika en een flesje in de winkel koopt daar gaan stemmen wat jou betreft ?quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:10 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Als je iets in de winkel koopt, betaal je al belasting.![]()
Wat denk je zelf?quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:14 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Moet je nog wel een inwoner zijn of mag je als je op vakantie bent in Amerika en een flesje in de winkel koopt daar gaan stemmen wat jou betreft ?Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |