SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De lijst door de jaren heen:![]()
Ja, voor de mainstream luisteraar is het een leuke meezinger maar daar is verder ook niks bijzonders aan. Vooral als je er bewust van bent dat het een cover is.quote:Op donderdag 5 december 2019 21:41 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Ik blijf het vooral van Zoutelande opmerkelijk vinden. Geen slecht nummer, maar verre van 20:00-21:00 op oudejaarsavond waard.
Benieuwd of de 10s de 00s nog inhalen.quote:Op donderdag 5 december 2019 21:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
Volgend jaar een nieuw lijntje! Of word het < 60's?
[ afbeelding ]
Ik ben even in deze lijst aan het kijken naar hoogste positie per nummer. Zitten een paar wtf'jes bij; https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_Radio_2-Top_2000%27squote:Op donderdag 5 december 2019 21:44 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Ja, voor de mainstream luisteraar is het een leuke meezinger maar daar is verder ook niks bijzonders aan. Vooral als je er bewust van bent dat het een cover is.
Drie keer Coldplay in de top 10 met Clocks ooit op nummer 6 word ik nou niet bepaald blij van.quote:Op donderdag 5 december 2019 21:48 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Ik ben even in deze lijst aan het kijken naar hoogste positie per nummer. Zitten een paar wtf'jes bij; https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_Radio_2-Top_2000%27s
Alleen van dat? Zie wel meer hoor. Maar goed, ook dat hoort bij de top 2000. En de top 35/50 krijg ik toch nooit mee.quote:Op donderdag 5 december 2019 21:51 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Drie keer Coldplay in de top 10 met Clocks ooit op nummer 6 word ik nou niet bepaald blij van.
Armand - Ben Ik Te Min is wel de klassieker der dodenbonussen, zie ik.quote:Op donderdag 5 december 2019 21:51 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Drie keer Coldplay in de top 10 met Clocks ooit op nummer 6 word ik nou niet bepaald blij van.
Wat een toffe link! Thnx for sharing!quote:Op donderdag 5 december 2019 21:48 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Ik ben even in deze lijst aan het kijken naar hoogste positie per nummer. Zitten een paar wtf'jes bij; https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_Radio_2-Top_2000%27s
Had niet misstaan op positie min één.quote:Op donderdag 5 december 2019 21:57 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Armand - Ben Ik Te Min is wel de klassieker der dodenbonussen, zie ik.
Mee eens. Zou niet misstaan in de OP!quote:Op donderdag 5 december 2019 22:00 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Wat een toffe link! Thnx for sharing!
Ik vind deze wel mooi.quote:Op donderdag 5 december 2019 22:01 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Mee eens. Zou niet misstaan in de OP!
Deze:quote:Op donderdag 5 december 2019 22:06 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik vind deze wel mooi.
The Dandy Warhols - Bohemian like you - 2000 (uit het jaar 2000)
Eén keer in de top 2000. Op nummer 2000
Groeiden er maar bankbiljetten op m'n rugquote:Op donderdag 5 december 2019 22:14 schreef Dagoduck het volgende:
Ooit stond Kinderen voor Kinderen nog in de lijst.
Deze maar even hier dumpen voor vandaag.
Staat ook in mijn lijstquote:Op donderdag 5 december 2019 21:59 schreef MTheBassman het volgende:
Window of My eyes op 38, als half-Drenth pik ik daar wel een traantje van weg
Ik erger me aan NL accent in deze plaat. Somebody Will Know Someday heeft dat minder. Plus basslijn genot.quote:Op donderdag 5 december 2019 21:59 schreef MTheBassman het volgende:
Window of My eyes op 38, als half-Drenth pik ik daar wel een traantje van weg
Gaat nooit gebeuren, maar zou wel erg fantastisch zijn.quote:
Makker, mooi dat je dit kentquote:Op donderdag 5 december 2019 22:42 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Gaat nooit gebeuren, maar zou wel erg fantastisch zijn.
John Talabot wel.quote:Op donderdag 5 december 2019 22:44 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Makker, mooi dat je dit kent
Ken je Pional en John Talabot ook?
quote:Op donderdag 5 december 2019 22:33 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Staat ook in mijn lijstprachtig nummer met trieste herinnering
Ik heb dit jaar op Somebody Will Know Someday gestemd, vorig jaar ook volgens mij gedaan. Blijft een genot van een plaat.quote:Op donderdag 5 december 2019 22:37 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Ik erger me aan NL accent in deze plaat. Somebody Will Know Someday heeft dat minder. Plus basslijn genot.
Heerlijk rauw nummer, ook op gestemdquote:Op donderdag 5 december 2019 22:49 schreef MTheBassman het volgende:
Ik heb dit jaar op Somebody Will Know Someday gestemd, vorig jaar ook volgens mij gedaan. Blijft een genot van een plaat.
Ik ben zelf geen uitgesproken blues-fan (luister zelf vooral hard rock en metal), maar die piano van Brood met de stem van Muskee erbij is echt om te smullen als je van melancholie houdtquote:Op donderdag 5 december 2019 22:50 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Heerlijk rauw nummer, ook op gestemd.
Veel Nina Simonequote:Op donderdag 5 december 2019 22:53 schreef Koettie het volgende:
Eindelijk af! Op spotify dan, morgen stemlijst invullen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zoek Casualty van Pional op, maar dan wel met hoofdtelefoon. GENOTquote:
Geen enkele kans dat AF t haalt toch? Of Rebellion wel?quote:Op donderdag 5 december 2019 23:30 schreef MaJo het volgende:
En als je nog op the Beatles wil stemmen en niet weet welke: stem op Girl! Zo'n prachtig nummer en al sinds 2015 niet meer aanwezig in de lijstMijn favoriete nummer
En stem natuurlijk Arcade FireMaar dat zit tegenwoordig wel goed
Ze staan er al drie jaar in hè. In 2016 Reflektor en We Used to Wait, in 2017 Everything Now ook. Vorig jaar alleen nog maar Everything Now helaas.quote:Op donderdag 5 december 2019 23:42 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Geen enkele kans dat AF t haalt toch? Of Rebellion wel?
Ik ben abuis.quote:Op donderdag 5 december 2019 23:54 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ze staan er al drie jaar in hè. In 2016 Reflektor en We Used to Wait, in 2017 Everything Now ook. Vorig jaar alleen maar Everything Now helaas.
Deze is wel goud.quote:
Iedereen erkent zijn songwriting skills, als een soort moderne Simon & Garfunkel, maar hij is zo'n virtuoos gitaristquote:
Mooie mix van oud en nieuw. Wel met alle gekozen band de verkeerde nummers, maar het pleit voor iemand van 16 dat ze de juiste bands kiezenquote:Op donderdag 5 december 2019 22:29 schreef Fylax het volgende:
Mijn lijstje.
Alice Cooper - Poison
Arctic Monkeys - I Bet You Look Good On The Dancefloor
Ariana Grande - Into You
Avril Lavigne - Skater Boy
Billie Eilish - bury a friend
Bring Me The Horizon - Shadow Moses
Coldplay - Fix You
De Jeugd Van Tegenwoordig - Sterrenstof
De Staat - KITTY KITTY
De Staat - Witch Doctor
Green Day - Boulevard Of Broken Dreams
Green Day - Holiday
Kensington - St. Helena
Linkin Park - Leave Out All The Rest
Marco Borsato - Margherita
Muse - Citizen Erased
Muse - Knights Of Cydonia
Muse - Plug In Baby
Muse - Uprising
My Chemical Romance - Welcome to the Black Parade
Nothing but Thieves - Amsterdam
Nothing but Thieves - If I Get High
Nothing but Thieves - Sorry
Radiohead - Exit Music (For A Film)
Radiohead - Paranoid Android
Rage Against the Machine - Killing In The Name
Royal Blood -Lights Out
System of a Down - Chop Suey!
Tame Impala - Let It Happen (Albumversie)
The Clash - Should I Stay Or Should I Go?
The Offspring - Self Esteem
The Script - Superheroes
Toto - Africa
Twenty One Pilots - Heathens
Wheatus - Teenage Dirtbag
Mijn lijst, zoveel mogelijk 1 nummer per band gedaan (anders wel meer radiohead/sufjan stevens)quote:Mumford & Sons
The Cave
Nirvana
All Apologies
The Smashing Pumpkins
1979
Green Day
Basket Case
John Lennon
Working Class Hero
Oasis
Whatever
Pearl Jam
Just Breathe
Tame Impala
Feels Like We Only Go Backwards
Editors
Munich
The Cure
Boys Don't Cry
The LA's
There She Goes
The Smiths
There Is a Light That Never Goes Out
Pixies
Where is my mind
The Killers
Mr. Brightside
Sufjan stevens
casimir pulanski day
Joy Division
Love Will Tear Us Apart
Radiohead
Paranoid Android
Radiohead
True Love Waits
Gorillaz
Feel Good Inc.
U2
Sunday Bloody Sunday
The Beach Boys
God Only Knows
Jose Gonzalez
Heartbeats
Novastar
Never Back Down
Rage Against the Machine
Killing In The Name
Neutral Milk Hotel
Oh Comely
Angus & Julia Stone
Big Jet Plane
The Beatles
Norwegian Wood
The Who
Behind Blue Eyes
The Goo Goo Dolls
Iris
David Bowie
Heroes (album versie)
Elton John
Your Song
Eels
Novocaine For The Soul
London Grammar
Wasting My Young Years
John Mayer
Heart Of Life
Bright Eyes
First Day Of My Life
--------quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:12 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Mijn lijst, zoveel mogelijk 1 nummer per band gedaan (anders wel meer radiohead/sufjan stevens)
Zag je lijstje ook al op twitter, liefde voor exit music for a film (als ik meer nummers per band zou zetten kwam die er zeker in)quote:Op donderdag 5 december 2019 22:29 schreef Fylax het volgende:
Mijn lijstje.
Alice Cooper - Poison
Arctic Monkeys - I Bet You Look Good On The Dancefloor
Ariana Grande - Into You
Avril Lavigne - Skater Boy
Billie Eilish - bury a friend
Bring Me The Horizon - Shadow Moses
Coldplay - Fix You
De Jeugd Van Tegenwoordig - Sterrenstof
De Staat - KITTY KITTY
De Staat - Witch Doctor
Green Day - Boulevard Of Broken Dreams
Green Day - Holiday
Kensington - St. Helena
Linkin Park - Leave Out All The Rest
Marco Borsato - Margherita
Muse - Citizen Erased
Muse - Knights Of Cydonia
Muse - Plug In Baby
Muse - Uprising
My Chemical Romance - Welcome to the Black Parade
Nothing but Thieves - Amsterdam
Nothing but Thieves - If I Get High
Nothing but Thieves - Sorry
Radiohead - Exit Music (For A Film)
Radiohead - Paranoid Android
Rage Against the Machine - Killing In The Name
Royal Blood -Lights Out
System of a Down - Chop Suey!
Tame Impala - Let It Happen (Albumversie)
The Clash - Should I Stay Or Should I Go?
The Offspring - Self Esteem
The Script - Superheroes
Toto - Africa
Twenty One Pilots - Heathens
Wheatus - Teenage Dirtbag
Ik herken wel een rode draad. Just breathe, boy's don't cry, There is a light that never goes out, etc.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:12 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Mijn lijst, zoveel mogelijk 1 nummer per band gedaan (anders wel meer radiohead/sufjan stevens)
Ik vind Exit Music overschat. Ik ken 12 betere nummers van Radioheadquote:Op vrijdag 6 december 2019 00:14 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Zag je lijstje ook al op twitter, liefde voor exit music for a film (als ik meer nummers per band zou zetten kwam die er zeker in)
Nice! Jij al een lijstje gemaakt?quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:15 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Ik herken wel een rode draad. Just breathe, boy's don't cry, There is a light that never goes out, etc.
Had op 80 % kunnen stemmen
Dat is het fijne aan radiohead, je kan makkelijk elk jaar weer een paar nieuwe nummers erin zetten als je graag wat wil varieren. Al stem ik een beetje tactisch op paranoid android om die hoog te houden in de lijstquote:Op vrijdag 6 december 2019 00:16 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Ik vind Exit Music overschat. Ik ken 12 betere nummers van Radiohead
Vorig jaar ook al. Maar niet echt hun beste nummer en totaal kansloos om ooit de echte lijst te halen.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:13 schreef skysherrif het volgende:
Was verbaasd dat angus & julia stone gewoon al in de lijst stond trouwens
Radiohead had 98 nummers gerepeteerd voor hun tourquote:Op vrijdag 6 december 2019 00:18 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Dat is het fijne aan radiohead, je kan makkelijk elk jaar weer een paar nieuwe nummers erin zetten als je graag wat wil varieren. Al stem ik een beetje tactisch op paranoid android om die hoog te houden in de lijst
Wat vind jij hun mooiste nummers? Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet zo heel bekend met ze ben, maar Im not yours vind ik wel een erg emotioneel nummer.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:18 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Vorig jaar ook al. Maar niet echt hun beste nummer en totaal kansloos om ooit de echte lijst te halen.
Wel benieuwd naar de mening van de maestro over Lan del Rey.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:18 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Vorig jaar ook al. Maar niet echt hun beste nummer en totaal kansloos om ooit de echte lijst te halen.
Draw Your Swords, Yellow Brick Road, For You en And the Boys met name. I'm Not Yours is ook erg mooi inderdaad.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:19 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Wat vind jij hun mooiste nummers? Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet zo heel bekend met ze ben, maar Im not yours vind ik wel een erg emotioneel nummer.
Sorry, geen fan. Ik vond Video Games heel erg kut en sindsdien negeer ik haar bestaan. Nieuwe album schijnt heel goed te zijn, maar ik begin er niet aan.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:20 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Wel benieuwd naar de mening van de maestro over Lan del Rey.
Laatste album is wel genot ja. Eerste album was hoop trucje, maar nu wel koekoek.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Sorry, geen fan. Ik vond Video Games heel erg kut en sindsdien negeer ik haar bestaan. Nieuwe album schijnt heel goed te zijn, maar ik begin er niet aan.
Een aantal fantastische nummers.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:26 schreef Bugno3 het volgende:
Moody's mood for Love
Wat vindt @:Rellende_Rotscholier van Amy Winehouse?
Die plaat is echt genot. Schreeuwen door de badkamer, genotquote:Op vrijdag 6 december 2019 00:28 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Een aantal fantastische nummers.
Tears Dry On Their Own
Yellow brick road is ook erg mooi ja, rest ga ik zo eens checken.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:25 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Draw Your Swords, Yellow Brick Road, For You en And the Boys met name. I'm Not Yours is ook erg mooi inderdaad.
Dat is wel een eindeloze bazenplaat. Drugs drank allesquote:Op vrijdag 6 december 2019 00:28 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Een aantal fantastische nummers.
Tears Dry On Their Own
Nou nou nouquote:Op vrijdag 6 december 2019 00:31 schreef Bugno3 het volgende:
Amy gewoon dood. Terwijl we allemaal die blije home videos van haar film hebben gezien
.
Met die kutvader. En manager.
Ophangen moet je ze.
Vind ik de mooiste van Cuby.quote:Op donderdag 5 december 2019 22:49 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
[..]
Ik heb dit jaar op Somebody Will Know Someday gestemd, vorig jaar ook volgens mij gedaan. Blijft een genot van een plaat.
Wel op de enige goede kensington gestemd.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:09 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Mooie mix van oud en nieuw. Wel met alle gekozen band de verkeerde nummers, maar het pleit voor iemand van 16 dat ze de juiste bands kiezen
Uiteindelijk was ook dat eerste album niet slecht, maar wel beetje opgedirkt allemaal. Summertime Sadness blijft wel goud. Maar Lana heeft haar niveau nog effe opgekrikt, met als hoogtepunt uiteraard Mariners Apartment Complex.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:27 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Laatste album is wel genot ja. Eerste album was hoop trucje, maar nu wel koekoek.
Kensington heeft geen goede nummers.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Wel op de enige goede kensington gestemd.
Het meest vervelende aan Kensington vind ik die irritante stem van de leadzanger.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:57 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Kensington heeft geen goede nummers.
Het gebrekkige Engels is ook geen lust voor het oor.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:58 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Het meest vervelende aan Kensington vind ik die irritante stem van de leadzanger.
En die brilmeneer met dat snorretje heeft echt een vervelend hoofdquote:Op vrijdag 6 december 2019 01:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het gebrekkige Engels is ook geen lust voor het oor.
ben inmiddels alweer 20 johquote:Op vrijdag 6 december 2019 00:09 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Mooie mix van oud en nieuw. Wel met alle gekozen band de verkeerde nummers, maar het pleit voor iemand van 16 dat ze de juiste bands kiezen
Snap echt niet dat die niet in de top2000 staat... niet eens in de lijst van keuzesquote:Op vrijdag 6 december 2019 00:14 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Zag je lijstje ook al op twitter, liefde voor exit music for a film (als ik meer nummers per band zou zetten kwam die er zeker in)
Die lijst met keuzes valt niet serieus te nemenquote:Op vrijdag 6 december 2019 01:46 schreef Fylax het volgende:
[..]
Snap echt niet dat die niet in de top2000 staat... niet eens in de lijst van keuzes
Fixed.quote:Op vrijdag 6 december 2019 00:58 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Het meest vervelende aan Kensington vind ik Kensington.
quote:Johnny Cash - Hurt
Pearl Jam - Black
Amy Winehouse - Back To Black
Foo Fighters - Learn To Fly
Oasis - Champagne Supernova
The War On Drugs - Under The Pressure
The Human League - Don't You Want Me
Paolo Nutini - Iron Sky
Underworld - Born Slippy
Toto - Africa
Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?
Paul Kalkbrenner - Sky And Sand
David Bowie - Space Oddity
Prince - Let's Go Crazy
Coldplay - Amsterdam
Daft Punk - One More Time
The National - Bloodbuzz Ohio
The Verve - Bitter Sweet Symphony
Radiohead - Paranoid Android
Eddie Vedder - Hard Sun
The Killers - Mr. Brightside
Editors - Smokers Outside The Hospital Doors
Foals - Mountain at My Gates
Balthazar - Fever
The Smiths - There Is a Light That Never Goes Out
Eminem - Lose Yourself
New Order - Blue Monday
Depeche Mode - Enjoy The Silence
The Cure - Friday I'm In Love
The Rolling Stones - Gimme Shelter
Donna Summer - I Feel Love
Arcade Fire - Everything Now
George Michael - Freedom! '90
Nick Cave & The Bad Seeds - Into My Arms
Talking Heads - Once In A Lifetime
https://stem.nporadio2.nl/top-2000/share/126e837f1b3531f1bd956ee7dd4ba84e85850c6bquote:Aafke Romeijn - Karakter
Arcade Fire - Rebellion (Lies)
Arctic Monkeys - Fluorescent Adolescent
Beach House - Myth
Bon Iver - Skinny Love
Bright Eyes - First Day of My Life
C½ur de Pirate - Place de la République
Damien Rice - The Blower's Daughter
Eefje de Visser - Scheef
First Aid Kit - Emmylou
Half Moon Run - Full Circle
Jessie Ware - Wildest Moments
Kacey Musgraves - Follow Your Arrow
Keane - Bedshaped
LCD Soundsystem - All My Friends
Lana Del Rey - Video Games
Lene Marlin - Sitting Down Here
Let's Eat Grandma - Donnie Darko
MGMT - Kids
Nelly Furtado - Try
Nick Drake - Day Is Done
Nils Frahm - Says
Phosphorescent - Song for Zula
Radiohead - Let Down
Robyn - Dancing on My Own
Spinvis - Kom Terug
Tame Impala - Let It Happen
Taylor Swift - Blank Space
The Killers - Mr. Brightside
The Last Shadow Puppets - My Mistakes Were Made for You
The National - Fake Empire
The Smiths - There Is a Light That Never Goes Out
Vampire Weekend - Holiday
Wolf Alice - Don’t Delete the Kisses
Yann Tiersen - Comptine D'un Autre Été, L'après-Midi
Aafkes grootste talent zit het imo in haar muziek. Ze schrijft schitterende tekstenquote:Op vrijdag 6 december 2019 13:05 schreef Doedezemaar het volgende:
Wat, maakt die Aafke muziek? Ik ken haar alleen van haar slechte aandachtszoekende columns
Ik ken zo goed als niks van jouw lijst, trouwens. Maar welquote:Op vrijdag 6 december 2019 13:07 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Aafkes grootste talent zit het imo in haar muziek. Ze schrijft schitterende teksten![]()
In een parallel universum zou een nummer als Karaktergewoon populairder zijn dan een Dochters of Mag Ik Dan Bij Jou
Ja, zij zullen ook altijd een Top 10 favoriete band blijven. Jammer dat ik ze nooit meer live ga zien, maar Johnny Marr op Pukkelpop was ook epischequote:
ik dacht vanavond al?quote:Op vrijdag 6 december 2019 15:33 schreef molloot200 het volgende:
Wordt nou morgen ook gelijk de top 10 bekend of verstond ik dat nou net verkeerd op de radio?
Lene Marlin is wel een verrassing.quote:Op vrijdag 6 december 2019 11:53 schreef Gretzl het volgende:
En hier m'n eigen stemlijstje:
[..]
https://stem.nporadio2.nl/top-2000/share/126e837f1b3531f1bd956ee7dd4ba84e85850c6b
Tien minuten na sluiten. Bereid je maar vast voor op flinke opschudding. Zelfde nummers, andere volgorde.quote:Op vrijdag 6 december 2019 15:33 schreef molloot200 het volgende:
Wordt nou morgen ook gelijk de top 10 bekend of verstond ik dat nou net verkeerd op de radio?
Of Roller Coaster denk ik toch. En dan Avond de top 10 uit. Africa nog hoger. Piano Man plekje naar boven. Paar parels nog verder naar beneden helaas (Child in Time / Black misschien?). Dit is mn voorspelling voor de top 10:quote:Op vrijdag 6 december 2019 15:36 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Tien minuten na sluiten. Bereid je maar vast voor op flinke opschudding. Zelfde nummers, andere volgorde.
Een van m'n absolute jeugdfavorieten! Nog altijd in de Top 10 van mijn last.fm te vinden. Haar albums vind ik nog steeds wel goedquote:Op vrijdag 6 december 2019 15:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Lene Marlin is wel een verrassing.
Dit zou heel goed kunnen. Met turven tot nu toe (met blinde vlekken omdat de steekproef nooit 100% representatief kan zijn) kom ik op:quote:Op vrijdag 6 december 2019 15:51 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Of Roller Coaster denk ik toch. En dan Avond de top 10 uit. Africa nog hoger. Piano Man plekje naar boven. Paar parels nog verder naar beneden helaas (Child in Time / Black misschien?). Dit is mn voorspelling voor de top 10:
1. Queen - Bohemian Rhapsody
2. Billy Joel - Piano Man
3. Eagles - Hotel California
4. Led Zeppelin - Stairway to Heaven
5. Toto - Africa
6. Pink Floyd - Wish You Were Here
7. Deep Purple - Child in Time
8. Pearl Jam - Black
9. Danny Vera - Roller Coaster
10. Coldplay - Fix You
(Of ook Fix You eruit en in plaats daarvan November Rain, ben ik persoonlijk ook meer fan van)
Stemming sluit morgen pas.quote:
Ali B toch?quote:Op vrijdag 6 december 2019 19:00 schreef datismijnmening het volgende:
Loopt er al een poll welke Mocrorapper in de lijst staat?
Er staan wel meer vrouwen in de lijst, toch?quote:Op vrijdag 6 december 2019 20:39 schreef MielMonteur het volgende:
Four Women in de lijst zou een droom zijn
Als Eefje net zo'n zeikwijf als Spinvis is, dan begrijp ik wel dat ze niet in de lijst staat...quote:Op vrijdag 6 december 2019 22:08 schreef Gretzl het volgende:
Helaas nog steeds wel veel te weinig vrouwen![]()
Kan er bijvoorbeeld niet bij dat Eefje de Visser niet op de lijst staat en Spinvis wel met meerdere nummers. Die zijn onderhand toch ongeveer even populair
Zo heerlijk als iemand anders precies typt wat je zelf denktquote:Op vrijdag 6 december 2019 22:42 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Als Eefje net zo'n zeikwijf als Spinvis is, dan begrijp ik wel dat ze niet in de lijst staat...
Wat zeg jij nou?quote:Op vrijdag 6 december 2019 22:42 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Als Eefje net zo'n zeikwijf als Spinvis is, dan begrijp ik wel dat ze niet in de lijst staat...
Mogen allebei weg blijven.quote:Op vrijdag 6 december 2019 22:08 schreef Gretzl het volgende:
Helaas nog steeds wel veel te weinig vrouwen![]()
Kan er bijvoorbeeld niet bij dat Eefje de Visser niet op de lijst staat en Spinvis wel met meerdere nummers. Die zijn onderhand toch ongeveer even populair
Eefje is muzikaal wel een stukje beter, al is het wel wisselend. Scheef is wel een klassieker in het genre geworden.quote:Op vrijdag 6 december 2019 22:42 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Als Eefje net zo'n zeikwijf als Spinvis is, dan begrijp ik wel dat ze niet in de lijst staat...
Ik snap dat nooit zo goed, dat er meer vrouwen in een lijst moeten staan/op de radio zijn. Ik stem gewoon op mijn favorieten en daar zitten 0 vrouwen tussen. Dat betekent niet dat er geen goede muziek is van vrouwen maar blijkbaar heb ik zelf meer met muziek door mannen. Mijn punt is, dat zou toch niet uit moeten maken?quote:Op vrijdag 6 december 2019 22:08 schreef Gretzl het volgende:
Helaas nog steeds wel veel te weinig vrouwen![]()
Kan er bijvoorbeeld niet bij dat Eefje de Visser niet op de lijst staat en Spinvis wel met meerdere nummers. Die zijn onderhand toch ongeveer even populair
Op het moment dat James Blunt met meer platen dan Aretha Franklin genoteerd stond kon ik me best inleven in vrouwen...quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:04 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik snap dat nooit zo goed, dat er meer vrouwen in een lijst moeten staan/op de radio zijn. Ik stem gewoon op mijn favorieten en daar zitten 0 vrouwen tussen. Dat betekent niet dat er geen goede muziek is van vrouwen maar blijkbaar heb ik zelf meer met muziek door mannen. Mijn punt is, dat zou toch niet uit moeten maken?
Net als op 3FM, er moeten dan meer vrouwen te horen zijn dus dan gaan ze dat geforceerd doen. Maar zelf vind ik op Jorien en Vera na alle vrouwelijke dj's vreselijkGrote grap is helemaal dat de meest vreselijke vrouwelijke DJ ooit (Roosmarijn) de discussie aanzwengelde
Eva K is ook wel oke, past alleen niet zo bij 3voor12.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:04 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik snap dat nooit zo goed, dat er meer vrouwen in een lijst moeten staan/op de radio zijn. Ik stem gewoon op mijn favorieten en daar zitten 0 vrouwen tussen. Dat betekent niet dat er geen goede muziek is van vrouwen maar blijkbaar heb ik zelf meer met muziek door mannen. Mijn punt is, dat zou toch niet uit moeten maken?
Net als op 3FM, er moeten dan meer vrouwen te horen zijn dus dan gaan ze dat geforceerd doen. Maar zelf vind ik op Jorien en Vera na alle vrouwelijke dj's vreselijkGrote grap is helemaal dat de meest vreselijke vrouwelijke DJ ooit (Roosmarijn) de discussie aanzwengelde
quote:Op vrijdag 6 december 2019 22:43 schreef MaJo het volgende:
Dit is hem geworden:
Arcade Fire - Reflektor
Arctic Monkeys - Fluorescent Adolescent
Johan - Tumble and Fall
The National - Fake Empire
Radiohead - Street Spirit (Fade Out)
Tame Impala - The Less I know the Better
Arcade Fire - Rebellion (Lies)
Balthazar - Bunker
Sufjan Stevens - Chicago
Helaas is dit inderdaad ook grotendeels waar. Met de vrouwen die alsnog populair genoeg zijn om de Top 2000 te halen heb ik ook relatief weinig. Het is raar dat CHVRCHES niet gewoon met 1 of 2 nummers op de airplaylijst van radio komt, enorm radiovriendelijke muziek. Warpaint zal wss wel te alternatief klinken.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:20 schreef DecoAoreste het volgende:
Er zijn best veel briljante vrouwelijke artiesten, maar de meeste echt bekende/goed scorende vind ik ruk of tenminste zwaar overrated. Zolang vrouwen massaal stemmen op Adele, Caro Emerald of Claudia de Breij heb ik liever een seksistische lijst. Zodra vrouwen daadwerkelijk een fatsoenlijke muzieksmaak kweken en stemmen op Lights, CHVRCHES of Warpaint, dan kunnen we praten.
Top 10 is inmiddels echt onvermijdelijk.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
Rollercoaster op 4 in de Song van het Jaar, Arcade op 5.
Gelukkig stemmen jongeren verder niet op Rollercoaster dus.
Mijn oliebol smaakt er wel goed bij hoor, bij dat stukje melancholie.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:36 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Top 10 is inmiddels echt onvermijdelijk.
Meh, ik ben niet tegen dat nummer, maar direct laatste uurtje gaat me eigenlijk wel iets te ver. Al komt dat vooral ook door dat eindeloze gepromoot, dat voelt nogal onrechtvaardig.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Mijn oliebol smaakt er wel goed bij hoor, bij dat stukje melancholie.
Het wordt gedragen door zo ongeveer elke radiozender, wat is je punt? Het heeft ook weken in de top 40 gestaan, de muziekgraadmeter van Nederland..quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:38 schreef Tussle266 het volgende:
Al komt dat vooral ook door dat eindeloze gepromoot, dat voelt nogal onrechtvaardig.
Ach ClaudiNEEN, Rood van Prostato en Bloas me ziek hebben ook op onzedelijke uurtjes gestaan, dus ik kan er niet wakker meer van liggen.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:38 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Meh, ik ben niet tegen dat nummer, maar direct laatste uurtje gaat me eigenlijk wel iets te ver. Al komt dat vooral ook door dat eindeloze gepromoot, dat voelt nogal onrechtvaardig.
Dat het een beetje krom is dat we na 2 maanden roepen dat we met een metaklassieker te maken hebben.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:40 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Het wordt gedragen door zo ongeveer elke radiozender, wat is je punt? Het heeft ook weken in de top 40 gestaan, de muziekgraadmeter van Nederland..
Mochten alle andere artiesten die weken in de top 40 hebben gestaan dit jaar ook in de stemweek, naast de stembus, ook nog even dat nummer nog een keer komen spelen? Als je daar het punt niet van snapt... Als Radio 2 zelf heel hard roept dat lobby's wel mogen, maar geen grote 'commerciële' partijen achter zich mogen hebben bewijzen ze hun eigen standpunt niet echt een dienst...quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:40 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Het wordt gedragen door zo ongeveer elke radiozender, wat is je punt? Het heeft ook weken in de top 40 gestaan, de muziekgraadmeter van Nederland..
Oh, dat ben ik het zeker met je eens. Het maakt voor mij minder uit omdat ik wel het gevoel heb dat het nummer mensen echt iets doet, en Danny Vera is niet de eerste beste kutzanger vind ik.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:41 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat het een beetje krom is dat we na 2 maanden roepen dat we met een metaklassieker te maken hebben.
Maar boeiuuuuh, als je t mij vraagt
Oh, maar dat vind ik ook hoor, dat hoeft voor mij ook niet zo nodig allemaal.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:43 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Oh, dat ben ik het zeker met je eens. Het maakt voor mij minder uit omdat ik wel het gevoel heb dat het nummer mensen echt iets doet, en Danny Vera is niet de eerste beste kutzanger vind ik.
Ik kan me er meer aan ergeren dat Zoutelande vorig jaar tussen 20:00 en 21:00 op Oudejaarsavond was. Een inwisselbaar kutnummer en ook nog een parodie op Frankfurt Oder.
Het zit diep. Je doet alsof de populariteit van dit nummer puur de schuld is van Radio 2 en dat is echt ontzettende onzin. Bij Radio 10 eindigde dit nummer, en dat heeft best een prima marktaandeel, ook 17e in de lijst. Bij 3FM eindigt het op plek 4. Op TV heeft hij bij Pauw mogen spelen, krijgt hij een podium bij Veronica Inside.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:43 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Mochten alle andere artiesten die weken in de top 40 hebben gestaan dit jaar ook in de stemweek, naast de stembus, ook nog even dat nummer nog een keer komen spelen? Als je daar het punt niet van snapt... Als Radio 2 zelf heel hard roept dat lobby's wel mogen, maar geen grote 'commerciële' partijen achter zich mogen hebben bewijzen ze hun eigen standpunt niet echt een dienst...
Cold Little Heart is inderdaad geplugd maar de impact van Radio 2 moet je niet enorm overschatten. 92e eindigen is niet een sinecure.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:45 schreef Mexicanobakker het volgende:
Cold Little Heart hoog juich ik dan wel weer toe,, ook al is die natuurlijk ook een beetje geplugd.
Zoals ik al zei, ik ben niet tegen dit nummer. Ik ben er alleen zeker van dat plek 150 een hele realistische plek was geweest zonder de hulp van Radio 2, specifiek in deze week.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:46 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Het zit diep. Je doet alsof de populariteit van dit nummer puur de schuld is van Radio 2 en dat is echt ontzettende onzin. Bij Radio 10 eindigde dit nummer, en dat heeft best een prima marktaandeel, ook 17e in de lijst. Bij 3FM eindigt het op plek 4. Op TV heeft hij bij Pauw mogen spelen, krijgt hij een podium bij Veronica Inside.
Wat een lachwekkende nummer 1.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:56 schreef Mexicanobakker het volgende:
De nummer 1 uit de SvhJ verwacht ik in ieder geval níet in de Top 2000
Ik vind het wel een geinig liedje, puur in concept, maar deze vrouw kan natuurlijk totaal niet zingen, toch, Hansie?quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:57 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Wat een lachwekkende nummer 1.
Komende week aan mijn eigen song-lijst beginnen en die gaat ongetwijfeld beter zijn.
Ik vind het nummer nog best grappig, maar op 1 is ook weer overdreven.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:58 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik vind het wel een geinig liedje, puur in concept, maar deze vrouw kan natuurlijk totaal niet zingen, toch, Hansie?
Het is to-taal van de pot gerukt. Dit is toch niet beter dan Billie Eilish? Leuk dat de fanclub weer heeft mogen stemmen, maar dat ze dit toestaan is natuurlijk volslagen belachelijk.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:58 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Ik vind het nummer nog best grappig, maar op 1 is ook weer overdreven.
Het 'geef je ze een vinger, dan nemen ze je hele hand'-principe.quote:Op zaterdag 7 december 2019 00:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het is to-taal van de pot gerukt. Dit is toch niet beter dan Billie Eilish? Leuk dat de fanclub weer heeft mogen stemmen, maar dat ze dit toestaan is natuurlijk volslagen belachelijk.
Merol is een bijzonder matige act.quote:Op vrijdag 6 december 2019 23:58 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik vind het wel een geinig liedje, puur in concept, maar deze vrouw kan natuurlijk totaal niet zingen, toch, Hansie?
Troepquote:Op zaterdag 7 december 2019 00:10 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Merol is een bijzonder matige act.
Ik vind haar wel sympathiek en grappig. Maar de muziek, nee.quote:Op zaterdag 7 december 2019 00:10 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Merol is een bijzonder matige act.
Willie Nelson is beterquote:Op zaterdag 7 december 2019 00:07 schreef IxCalypso het volgende:
Waarom worden sommige nummers zoveel gepusht?
Komt Rollercoaster serieus binnen in de top 10 vanuit niets?
Dat gaat toch nergens over?
Ik vond haar bij De Slimste Mens echt onuitstaanbaar.quote:Op zaterdag 7 december 2019 00:11 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ik vind haar wel sympathiek en grappig. Maar de muziek, nee.
Ben jij een drinker?quote:Op zaterdag 7 december 2019 00:16 schreef IxCalypso het volgende:
Ik snap het echt niet, beïnvloedbare mensen
Ben jij een scholier? ^^quote:Op zaterdag 7 december 2019 00:17 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ben jij een drinker?
Het lijkt steeds meer op een Tweede Kamerverkiezing ja, met al die campagnes.quote:Op zaterdag 7 december 2019 00:18 schreef IxCalypso het volgende:
Ik vind sowieso dat dat geschooi om stemmen afgeschaft mag worden. No lobbies anymore.
Ja toch, de boeren die oproepen voor een nummer, Peter R, .. Ik ga stemmen werven voor Prince als het zo doorgaat ^^quote:Op zaterdag 7 december 2019 00:34 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Het lijkt steeds meer op een Tweede Kamerverkiezing ja, met al die campagnes.
nummer 1 kan je wel op je buik schrijven. Top 100 is realistischer.quote:Op zaterdag 7 december 2019 00:39 schreef IxCalypso het volgende:
Zou wel grappig zijn een nummer van Prince wat enorm goed is maar niet bekent bij het grote publiek op nummer 1 krijgen. Volgend jaar?
Kijken of het een forum lukt
Zwarte stemmen invoeren dan, dat je een soort van tegenstem kan geven.quote:Op zaterdag 7 december 2019 00:39 schreef MTheBassman het volgende:
Hier is niks aan te doen, naarmate een platform als dit groter en bekender wordt, gaan steeds meer groepen mensen voor hun eigenbelang kiezen en aan vriendjespolitiek doen. Die willen geen representatieve lijst waarin men daadwerkelijk op hun favoriete nummers stemmen, die willen gewoonweg dat hun eigen artiesten en nummers er lekker veel in komen.
Als de radio iedereen mee kan kan krijgen, waarom kan ik dat dan niet.quote:Op zaterdag 7 december 2019 00:39 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
nummer 1 kan je wel op je buik schrijven. Top 100 is realistischer.
Dan gaan mensen daar weer acties en promotie voor makenquote:Op zaterdag 7 december 2019 00:40 schreef IxCalypso het volgende:
[..]
Zwarte stemmen invoeren dan, dat je een soort van tegenstem kan geven.
Op FOK? Nee joh.quote:Op zaterdag 7 december 2019 00:39 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
nummer 1 kan je wel op je buik schrijven. Top 100 is realistischer.
Dan slepen we Viva erbij, die kennen mijquote:Op zaterdag 7 december 2019 00:42 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Op FOK? Nee joh.
Making Plans For Nigel is destijds op plek 1950 beland ofzo. Enige keer dat een lobby op dit forum soort van succesvol was.
My bad, ik zat eerder aan acties van radiomensen te denken. Misschien wel slim om zo maar naar bed te gaanquote:Op zaterdag 7 december 2019 00:42 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Op FOK? Nee joh.
Making Plans For Nigel is destijds op plek 1950 beland ofzo. Enige keer dat een lobby op dit forum soort van succesvol was.
quote:Op zaterdag 7 december 2019 08:20 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Hoi hoi!Ik heb na ontzettend veel jaren lurken (in het Top 2000-forum) nu eindelijk een eigen Fok aangemaakt.
quote:Op zaterdag 7 december 2019 08:31 schreef Cee het volgende:
[..]welkom welkom!
En Diana is er ook weer, omg het is dus écht bijna kerst!![]()
Niet gestemd op een plaat uit de FOK! Competitiequote:Op zaterdag 7 december 2019 08:47 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Heb zelf natuurlijk ook nog een lijstje ingevuld:
Falco - Der Kommissar
Nena - 99 Luftballons
Peter Schilling - Major Tom (Völlig Losgelöst)
Fleetwood Mac - Everywhere
The Police - King Of Pain
Duran Duran - Rio
Tears for Fears - Everybody Wants To Rule The World
Focus - Hocus Pocus
Yes - Roundabout
Drs. P - Dodenrit
Joe Jackson - Steppin' Out
Thin Lizzy - The Boys Are Back In Town
Gary Moore & Phil Lynott - Out In The Fields
Joni Mitchell - A Case Of You
Nik Kershaw - The Riddle
Muse - Time Is Running Out
Dan Hartman - I Can Dream About You
Electric Light Orchestra - Livin' Thing
Simon & Garfunkel - Homeward Bound
ABBA - Knowing Me Knowing You
Europe - The Final Countdown
Frank Sinatra - My Way
Toto - Hold The Line
Hall & Oates - You Make My Dreams
Dire Straits - Romeo And Juliet
Michael Jackson - Dirty Diana
The Alan Parsons Project - The Turn Of A Friendly Card
A-Ha - Take On Me
Creedence Clearwater Revival - Lookin' Out My Back Door
Billy Joel - Scenes From An Italian Restaurant
The Beatles - Eight Days A Week
Stevie Wonder - Sir Duke
Whitney Houston - I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)
Bruce Springsteen - The River
Pink Floyd - Echoes
quote:Op zaterdag 7 december 2019 08:06 schreef Diaan73 het volgende:
Ik zal me ook eens weer melden hier. Bij deze.
Hoi!quote:Op zaterdag 7 december 2019 08:06 schreef Diaan73 het volgende:
Ik zal me ook eens weer melden hier. Bij deze.
Welkomquote:Op zaterdag 7 december 2019 08:20 schreef Pindakaasfanaticus het volgende:
Hoi hoi!Ik heb na ontzettend veel jaren lurken (in het Top 2000-forum) nu eindelijk een eigen Fok aangemaakt.
Welkomquote:Op zaterdag 7 december 2019 08:31 schreef Cee het volgende:
[..]welkom welkom!
En Diana is er ook weer, omg het is dus écht bijna kerst!![]()
Ja al stond ie wel bij het reclame van mijn gmailquote:Op zaterdag 7 december 2019 10:48 schreef AgeEll het volgende:
Ik heb geen bevestigingsmail gekregen nadat ik had gestemd. Hebben jullie die wel gekregen?
Op zich leuk, als het maar niet een verschuiving wordt a la Boudewijn de Groot of Claudia de Breij.quote:Op zaterdag 7 december 2019 11:06 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Volgens de Top 2000 statisticus gaan er flinke verschuivingen zijn deze editie. Ook de top 10 gaat er redelijk anders uit zien.
Rollercoaster wordt de klapper van het jaar: ik voorspel inmiddels plaats 6quote:Op zaterdag 7 december 2019 11:08 schreef livelink het volgende:
[..]
Op zich leuk, als het maar niet een verschuiving wordt a la Boudewijn de Groot of Claudia de Breij.
Niet dat ineens 'Het duurt te lang' in de top 10 staat.
Eens. (Al heb ik geen hekel aan Boudewijn de Groot)quote:Op zaterdag 7 december 2019 11:08 schreef livelink het volgende:
[..]
Op zich leuk, als het maar niet een verschuiving wordt a la Boudewijn de Groot of Claudia de Breij.
Niet dat ineens 'Het duurt te lang' in de top 10 staat.
Best een mooi nummer hoor, maar dat zou ik ook echt geen goede ontwikkeling vinden. Wat ik wel toe zou juichen is als alle Blof-stemmers eensgezind er voor zouden kiezen om maar op 1 nummer te stemmen. Als dat dan op nummer 1 zou komen zou ik heel prima vinden als dat betekent dat de andere 85 blof-nummers dan zouden verdwijnen.quote:Op zaterdag 7 december 2019 11:10 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Rollercoaster wordt de klapper van het jaar: ik voorspel inmiddels plaats 6
Tnx, Zat inderdaad in mijn ongewenste mail. Mijn mobiel liet dat niet zien, bij het inloggen op de pc wel.quote:Op zaterdag 7 december 2019 10:49 schreef laxus13 het volgende:
[..]
Ja al stond ie wel bij het reclame van mijn gmail
Aardig nummer verder maar je wordt er wel mee doodgegooid, denk ook dat ie in de top 10 eindigt of net er buitenquote:Op zaterdag 7 december 2019 11:10 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Rollercoaster wordt de klapper van het jaar: ik voorspel inmiddels plaats 6
Hear hear..quote:Op zaterdag 7 december 2019 11:13 schreef livelink het volgende:
[..]
Best een mooi nummer hoor, maar dat zou ik ook echt geen goede ontwikkeling vinden. Wat ik wel toe zou juichen is als alle Blof-stemmers eensgezind er voor zouden kiezen om maar op 1 nummer te stemmen. Als dat dan op nummer 1 zou komen zou ik heel prima vinden als dat betekent dat de andere 85 blof-nummers dan zouden verdwijnen.
Ik stem eigenlijk nooit op nummers dat in het zelfde jaar zijn uitgebracht. Vind het gewoon niet kloppen. Heb hem dus ook niet in mijn lijst opgenomen.quote:Op zaterdag 7 december 2019 11:10 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Rollercoaster wordt de klapper van het jaar: ik voorspel inmiddels plaats 6
Dit zou een hele mooie ontwikkeling zijnquote:Op zaterdag 7 december 2019 11:13 schreef livelink het volgende:
[..]
Best een mooi nummer hoor, maar dat zou ik ook echt geen goede ontwikkeling vinden. Wat ik wel toe zou juichen is als alle Blof-stemmers eensgezind er voor zouden kiezen om maar op 1 nummer te stemmen. Als dat dan op nummer 1 zou komen zou ik heel prima vinden als dat betekent dat de andere 85 blof-nummers dan zouden verdwijnen.
Nee joh, ik denk ergens rond plaats 30.quote:Op zaterdag 7 december 2019 11:10 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Rollercoaster wordt de klapper van het jaar: ik voorspel inmiddels plaats 6
Vooruit. Dan mag 'Wat zou je doen' wel op nummer 1900 of zo. Dat is namelijk ook het enige nummer van hen dat ik wel kan hebben.quote:Op zaterdag 7 december 2019 11:41 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ja, nou..ik vind het toch ook wel een mooie traditie om bij 'Wat Zou Je Doen' er de hele tijd "Klootzak!" doorheen te roepen.
Wel bij die van Borsato en Ali B overigens, dus dan maakt het niet veel uit.
Welke zijn/waren dat dan?quote:Op zaterdag 7 december 2019 09:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Niet gestemd op een plaat uit de FOK! Competitie
Verder goedgekeurd.
Mijn voorspelling: Africa gaat de top 5 in, Rollercoaster komt op 6, Piano Man op 2 en Disturbed staat op 10. BohRap blijft de nummer 1.quote:Op zaterdag 7 december 2019 11:06 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Volgens de Top 2000 statisticus gaan er flinke verschuivingen zijn deze editie. Ook de top 10 gaat er redelijk anders uit zien.
Niet ten onrechte in dat gevalquote:Op zaterdag 7 december 2019 12:37 schreef Cee het volgende:
[..]
Mijn voorspelling: Africa gaat de top 5 in, Rollercoaster komt op 6, Piano Man op 2 en Disturbed staat op 10. BohRap blijft de nummer 1.
Genoeg ingrediënten voor iedereen om kwaad te worden.
Queen op 1 is het enige niet kwalijke van dat lijstje.quote:Op zaterdag 7 december 2019 12:37 schreef Cee het volgende:
[..]
Mijn voorspelling: Africa gaat de top 5 in, Rollercoaster komt op 6, Piano Man op 2 en Disturbed staat op 10. BohRap blijft de nummer 1.
Genoeg ingrediënten voor iedereen om kwaad te worden.
Oh nee, niet Africaquote:Op zaterdag 7 december 2019 12:37 schreef Cee het volgende:
[..]
Mijn voorspelling: Africa gaat de top 5 in, Rollercoaster komt op 6, Piano Man op 2 en Disturbed staat op 10. BohRap blijft de nummer 1.
Genoeg ingrediënten voor iedereen om kwaad te worden.
Ik bereid jullie alleen maar voor op mogelijke teleurstellingen, zie het als een zelfbescherming. Kan alleen maar meevallen straks.quote:
Ja, dat sowieso. Als je naar de nummers in de top 300 kijkt, heb ik er toch een aantal zelden in lijstjes voorbij zien komen. Het is maar op welke link je klikt en niet.quote:Op zaterdag 7 december 2019 12:54 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik bereid jullie alleen maar voor op mogelijke teleurstellingen, zie het als een zelfbescherming. Kan alleen maar meevallen straks.
Natuurlijk zal ook ik klagen hier en daar, maar verheug me op de ‘ja die’ momentenquote:Op zaterdag 7 december 2019 12:54 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik bereid jullie alleen maar voor op mogelijke teleurstellingen, zie het als een zelfbescherming. Kan alleen maar meevallen straks.
Heb ook zo'n idee.quote:Op zaterdag 7 december 2019 11:06 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Volgens de Top 2000 statisticus gaan er flinke verschuivingen zijn deze editie. Ook de top 10 gaat er redelijk anders uit zien.
Wie?quote:Op zaterdag 7 december 2019 11:06 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Volgens de Top 2000 statisticus gaan er flinke verschuivingen zijn deze editie. Ook de top 10 gaat er redelijk anders uit zien.
Tom Gorisquote:
Gaat m nooit worden maar ik hoop toch weer op The March of the Black Queenquote:Op zaterdag 7 december 2019 13:28 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Queen 2 nummers meer in de lijst dan vorig jaar (voorlopig), opvallend
Dat is inderdaad zeker opvallend aangezien vorig jaar de film zo'n hype was. Had verwacht dat het nu wel weer iets af zou vlakken.quote:Op zaterdag 7 december 2019 13:28 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Queen 2 nummers meer in de lijst dan vorig jaar (voorlopig), opvallend
quote:Op zaterdag 7 december 2019 12:37 schreef Cee het volgende:
[..]
Mijn voorspelling: Africa gaat de top 5 in, Rollercoaster komt op 6, Piano Man op 2 en Disturbed staat op 10. BohRap blijft de nummer 1.
Genoeg ingrediënten voor iedereen om kwaad te worden.redenen om ervoor te zorgen 31 december om 23.00 uur straalbezopen te zijn
Ja, vast wel.quote:Op zaterdag 7 december 2019 13:34 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ook voor 13 december al hoor, cafca
Heeft die kerstmuziek-overkill in de keuzelijst toch nog wat opgeleverd.quote:Op zaterdag 7 december 2019 13:48 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Christmas Lights van Coldplay voorlopig een nieuwe binnenkomer.
Altijd goed een extra Coldpleequote:Op zaterdag 7 december 2019 13:48 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Christmas Lights van Coldplay voorlopig een nieuwe binnenkomer.
Maar Lost lag er net uit, dus t valt meequote:
Tot 2015 altijd in de lijst en nu niet eens meer in de keuzelijst. Dat is wel slecht van Radio 2. Zo geef je oudere nummers niet eens meer de kans om zich 'terug te vechten'.quote:Op zaterdag 7 december 2019 13:49 schreef Citizen.Erased het volgende:
Jacques Dutronc zat niet in de lijst van Radio 2 om te stemmen
Denk toch dat die nummers die ze noemen op 2001 gewoon de lijst inkomenquote:Op zaterdag 7 december 2019 13:51 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Maar Lost lag er net uit, dus t valt mee
Volgens mij precies hun bedoeling hoorquote:Op zaterdag 7 december 2019 13:51 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Tot 2015 altijd in de lijst en nu niet eens meer in de keuzelijst. Dat is wel slecht van Radio 2. Zo geef je oudere nummers niet eens meer de kans om zich 'terug te vechten'.
Vind het vooral zonde dat die muziek bijna niet meer te horen is. Juist de Top2000 is daar geschikt voor.quote:Op zaterdag 7 december 2019 13:51 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Tot 2015 altijd in de lijst en nu niet eens meer in de keuzelijst. Dat is wel slecht van Radio 2. Zo geef je oudere nummers niet eens meer de kans om zich 'terug te vechten'.
Ja, de Top 2000 was voor mij vroeger altijd een ideale manier om oude nummers van de jaren 60, 70 en 80 te leren kennen. De huidige generatie tieners zal die muziek nu bijna niet meer te horen krijgen.quote:Op zaterdag 7 december 2019 13:53 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Vind het vooral zonde dat die muziek bijna niet meer te horen is. Juist de Top2000 is daar geschikt voor.
Het zoveelste nummer van Coldplay of Adele hoeft van mij dan weer niet.
Ik vrees ook dat het bewust is. Maar ja, door de verschuiving van generaties zou dat anders ook wel gebeurd zijn. Alleen daar hoeven ze wat mij betreft niet zelf zo nadrukkelijk op aan te sturen.quote:Op zaterdag 7 december 2019 13:53 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Volgens mij precies hun bedoeling hoor
waarschijnlijk omdat hij veel in de vrije keuze werd ingevoerd?quote:Op zaterdag 7 december 2019 14:11 schreef Cassa95 het volgende:
Rammsteins Engel is plots toegevoegd aan de keuzelijst. Waarom zouden ze dat in de laatste dagen nog doen?
De ouwelullengeneratie luistert toch wel. Voor alles telt nu het voorkomen dat de jongere luisteraar wegzapt als ze bijvoorbeeld een plaat uit het jaar nul horen met een tikkende klok en een onverstaanbare zanger in het Frans er doorheen.quote:Op zaterdag 7 december 2019 13:55 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Ja, de Top 2000 was voor mij vroeger altijd een ideale manier om oude nummers van de jaren 60, 70 en 80 te leren kennen. De huidige generatie tieners zal die muziek nu bijna niet meer te horen krijgen.
Mijn eigen lijst bevat ook veelal oude(re) nummers. Misschien moeten oudere nummers maar extra mee gaan tellen in de lijstquote:Op zaterdag 7 december 2019 13:55 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Ja, de Top 2000 was voor mij vroeger altijd een ideale manier om oude nummers van de jaren 60, 70 en 80 te leren kennen. De huidige generatie tieners zal die muziek nu bijna niet meer te horen krijgen.
Boomer Bonus!quote:Op zaterdag 7 december 2019 14:28 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Mijn eigen lijst bevat ook veelal oude(re) nummers. Misschien moeten oudere nummers maar extra mee gaan tellen in de lijst
@wolfrolfquote:U2-Who's Gonna Ride Your Wild Horses
U2-Sometimes You Can't Make It On Your Own
Red Hot Chili Peppers-Can't Stop
Red Hot Chili Peppers-Otherside
Nilsson-My Brain's Down
Five for Fighting-Superman (It's Not Easy)
Danny Vera-Rollercoaster
Fitz & The Tantrums-Moneygrabber
Echosmith-Cool Kids
Foster The People-Pumped Up Kicks
Moby-Why Does My Heart Feel So Bad
Kansas-Carry On Wayward Son
Styx-Come Sail Away
ABC-The Look Of Love
Alphaville-Big In Japan
Fleetwood Mac-Go Your Own Way
Semisonic-Closing Time
Michael Jackson-Dirty Diana
Michael Jackson-Smooth Criminal
Gigi D'Agostino-L'amour Toujours
Blue Swede-Hooked on a Feeling
Steely Dan-Rikki Don't Lose That Number
LP-Lost On You
Queen-Hammer To Fall
Toto-Africa
Toto-Hold The Line
Linkin Park-Breaking The Habit
Anouk-It's So Hard
Golden Earring-Another 45 Miles
Tori Amos-Winter
Alanis Morissette-Ironic
Tower of Power-Soul With A Capital S
Eminem-Lose Yourself
Led Zeppelin-Immigrant Song
Elton John-Rocket Man
Was volgens mij al niet meer in t jaar nadat ie eruit was gevallen. Echt heel gek dat soort dingen. Echt heel jammer ook. Als je de top 2000 van nu vergelijkt met die van zeg 2003 is er zoveel leuke, unieke oude muziek verloren gegaan ten koste van nog een nummer van Coldplay, Blof of Queen of Skyradio-meukquote:Op zaterdag 7 december 2019 13:49 schreef Citizen.Erased het volgende:
Jacques Dutronc zat niet in de lijst van Radio 2 om te stemmen
Ja maar er is ook veel goede muziek binnengekomen natuurlijk.quote:Op zaterdag 7 december 2019 14:46 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Was volgens mij al niet meer in t jaar nadat ie eruit was gevallen. Echt heel gek dat soort dingen. Echt heel jammer ook. Als je de top 2000 van nu vergelijkt met die van zeg 2003 is er zoveel leuke, unieke oude muziek verloren gegaan ten koste van nog een nummer van Coldplay, Blof of Queen of Skyradio-meuk
Ja maar wel muziek die je ook al hoort in andere lijsten.quote:Op zaterdag 7 december 2019 14:48 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ja maar er is ook veel goede muziek binnengekomen natuurlijk.
Prophet song?quote:Op zaterdag 7 december 2019 14:49 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wat dat betreft vraag ik me ook af welke 2 nummers er van Queen nog bij kunnen komen aangezien er ongeveer al alles uit hun repertoireinstaat sinds vorig jaar
Snob2000quote:Op zaterdag 7 december 2019 14:49 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik vind het wel prima. Voor die tijd was het leuk.
Die stoffige Evergreen top 1000 vind ik ook niet meer om aan te horen.
Top 2000 is nog steeds een feestje en zodra dat niet meer het geval is, luister ik wel naar mijn eigen top 2000.quote:Op zaterdag 7 december 2019 14:49 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik vind het wel prima. Voor die tijd was het leuk.
Die stoffige Evergreen top 1000 vind ik ook niet meer om aan te horen.
Ook niet echt.quote:
Dat is helemaal irritant..quote:
Save Me, Play the Game, A Winter's Tale, It's a Hard life, Good Old-fashioned Lover Boy, Scandal..quote:Op zaterdag 7 december 2019 14:49 schreef Scorpion_17 het volgende:
Wat dat betreft vraag ik me ook af welke 2 nummers er van Queen nog bij kunnen komen aangezien er ongeveer al alles uit hun repertoireinstaat sinds vorig jaar
T is een kwestie van tijd voordat Black op 1 staatquote:Op zaterdag 7 december 2019 15:03 schreef peaceman het volgende:
Al met al hoop ik dat de top 10 niet teveel veranderd.
Liefst Child in time op 1, maar ja dat gaat toch niet gebeuren.
Nou laat maar waaien dan. Zal wel a winters tale zijn in de kerstplatenhausse dit jaarquote:Op zaterdag 7 december 2019 15:07 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Save Me, Play the Game, A Winter's Tale, It's a Hard life, Good Old-fashioned Lover Boy, Scandal..
Ruud de Wild z'n plaatje. Die gast heeft af en toe zo'n andere smaak dan ik (om mij maar eens mild uit te drukken)quote:Op zaterdag 7 december 2019 15:07 schreef Scorpion_17 het volgende:
Laten we Toto draaien, want die heeft nog zoveel nieuwe stemmen nodig
ooooh, wat een hoop pareltjesquote:Op zaterdag 7 december 2019 15:08 schreef Piebe het volgende:
Dit is het geworden.
Buddy Holly
That 'll Be The Day
Little Richard
Good Golly Miss Molly
Bobby Fuller Four
I Fought The Law
The Box Tops
The Letter
The Byrds
Turn Turn Turn (To Everything There Is A Season)
Crosby, Stills & Nash
Suite: Judy Blue Eyes
Del Shannon
Runaway
Drifters
Under The Boardwalk
Herman Hermits
No Milk Today
The Hollies
Bus Stop
The Kinks
You Really Got Me
The Monkees
Daydream Believer
The Zombies
Time Of The Season
Tim Hardin
How Can We Hang On To A Dream
AC/DC
Let There Be Rock
Alice Cooper
No More Mr. Nice Guy
B52's
Rock Lobster
Boston
Don't Look Back
The Cars
Drive
The Clash
Train In Vain
Deep Purple
Highway Star
Duncan Browne
The Wild Places
Edgar Winter
Free Ride
Tubeway Army
Are Friends Electric?
Golden Earrings
Just A Little Bit Of Peace In My Heart
Queen
Great King Rat
Big Country
In A Big Country
Billy Joel
Downeaster Alexa
Crowded House
Fall At Your Feet
Fine Young Cannibals
Johnny Come Home
Hooters
All Your Zombies
Iron Maiden
Run To The Hills
Men Without Hats
Safety Dance
Wall Of Voodoo
Mexican Radio
Grateful Dead
Just A Little Light (live 89)
Het correctieteam kan weer aan de slag.quote:
The Monkees echt een ondergewaardeerde band in NLquote:Op zaterdag 7 december 2019 15:08 schreef Piebe het volgende:
Dit is het geworden.
Buddy Holly
That 'll Be The Day
Little Richard
Good Golly Miss Molly
Bobby Fuller Four
I Fought The Law
The Box Tops
The Letter
The Byrds
Turn Turn Turn (To Everything There Is A Season)
Crosby, Stills & Nash
Suite: Judy Blue Eyes
Del Shannon
Runaway
Drifters
Under The Boardwalk
Herman Hermits
No Milk Today
The Hollies
Bus Stop
The Kinks
You Really Got Me
The Monkees
Daydream Believer
The Zombies
Time Of The Season
Tim Hardin
How Can We Hang On To A Dream
AC/DC
Let There Be Rock
Alice Cooper
No More Mr. Nice Guy
B52's
Rock Lobster
Boston
Don't Look Back
The Cars
Drive
The Clash
Train In Vain
Deep Purple
Highway Star
Duncan Browne
The Wild Places
Edgar Winter
Free Ride
Tubeway Army
Are Friends Electric?
Golden Earrings
Just A Little Bit Of Peace In My Heart
Queen
Great King Rat
Big Country
In A Big Country
Billy Joel
Downeaster Alexa
Crowded House
Fall At Your Feet
Fine Young Cannibals
Johnny Come Home
Hooters
All Your Zombies
Iron Maiden
Run To The Hills
Men Without Hats
Safety Dance
Wall Of Voodoo
Mexican Radio
Grateful Dead
Just A Little Light (live 89)
Tja dan 100 keer liever Bohemian Rhapsody.quote:Op zaterdag 7 december 2019 15:07 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
T is een kwestie van tijd voordat Black op 1 staat
Ik vind dit sws altijd een leuke dag om te volgenquote:Op zaterdag 7 december 2019 15:28 schreef DecoAoreste het volgende:
Ik vind het stiekem best spannend als straks de top 10 onthuld wordt
Wij hebben hem vandaag opgezetquote:Op zaterdag 7 december 2019 10:27 schreef cafca het volgende:
[..]
Hoi!
De kerstboom staat al binnen (moet nog wel versierd worden), laat de kerst maar beginnen
Ik ook nietquote:Op zaterdag 7 december 2019 10:48 schreef AgeEll het volgende:
Ik heb geen bevestigingsmail gekregen nadat ik had gestemd. Hebben jullie die wel gekregen?
Prachtig lijstje vol overwegend kanslozenquote:
Ja, wij dus ook. Moest er nog wel een stukje afknippen, was iets te optimistisch geweest bij het uitzoekenquote:
Dan luister je volgend jaar maar de evergreen top 1000. Zo probleem opgelost.quote:Op zaterdag 7 december 2019 13:53 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Vind het vooral zonde dat die muziek bijna niet meer te horen is. Juist de Top2000 is daar geschikt voor.
Het zoveelste nummer van Coldplay of Adele hoeft van mij dan weer niet.
20 december.quote:Op zaterdag 7 december 2019 15:40 schreef tompsv18 het volgende:
Wanneer wordt de gehele lijst bekendgemaakt? Vanavond al?
De top 5 wordt altijd live op de radio bekendgemaakt en niet veel later staat de top 10 op de site. Om 17u45 dus.quote:Op zaterdag 7 december 2019 15:41 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Ah las ergens dat de top 10 al wel snel bekend zou zijn, maar nog even geduld dus.
quote:Op zaterdag 7 december 2019 15:41 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
De top 5 wordt altijd live op de radio bekendgemaakt en niet veel later staat de top 10 op de site.
Maar daar is elk spannend nummer ook wel een beetje wegbezuinigd, op the end en Child in time na misschien.quote:Op zaterdag 7 december 2019 14:49 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Ik vind het wel prima. Voor die tijd was het leuk.
Die stoffige Evergreen top 1000 vind ik ook niet meer om aan te horen.
quote:Op zaterdag 7 december 2019 15:39 schreef cafca het volgende:
[..]
Ja, wij dus ook. Moest er nog wel een stukje afknippen, was iets te optimistisch geweest bij het uitzoeken
Meer easybeats, Kinks en byrds mogen van mij wel, maar meer Freddy Quinn of Julio Iglesias vind ik niet nodig. Of the cats.quote:Op zaterdag 7 december 2019 15:44 schreef cafca het volgende:
Ik vind elk uur één nummer uit de Evergreen top1000 ertussen wel leuk, al die nummers achter elkaar hoeft van mij ook niet zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |