Lijkt me interessant.quote:Op zondag 5 januari 2020 09:20 schreef Uhmmpie het volgende:
[ afbeelding ]
Eens zien of ik deze zo kan uitlezen
Het is leuk om te lezen ja..quote:Op zondag 5 januari 2020 13:22 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Lijkt me interessant.
Ben nu deze aan het lezen. Essays van Aldous Huxley die hij schreef in 1958. Het is geen vervolg op Brave New World en het valt me op hoe actueel veel van zijn beschouwingen nog zijn.
[ afbeelding ]
Herkenbaar. Heb er nog iets van 250 op mijn ereader staan.. daar heb ik van zijn levensdagen geen tijd voor maar er valt in ieder geval wat te kiezen. Wat is trouwens je favoriet van Coelho? Van mij De Zahirquote:Op zondag 5 januari 2020 15:01 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Het is leuk om te lezen ja..
Geen droog verhaal ook.
Maar leest wel als een trein.
Nahja wat ik wel gewend ben van deze schrijver dus.
Aldous huxley hier nog op het lijstje.
Maaeja.. 300 andere dingen OOK nog
Hm ik denk toch de alchemist... dat was mijn eerste en inmiddels staat er een heel rijtje in mn boekenkast.quote:Op zondag 5 januari 2020 15:11 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Herkenbaar. Heb er nog iets van 250 op mijn ereader staan.. daar heb ik van zijn levensdagen geen tijd voor maar er valt in ieder geval wat te kiezen. Wat is trouwens je favoriet van Coelho? Van mij De Zahir
Wat vond je er van ivm Max, Mischa en het Tet-offensief? (Buzz is misschien wel mijn meest favoriete boek).quote:
Mss wel beter. Echt een mooi boekquote:Op zondag 5 januari 2020 16:04 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Wat vond je er van ivm Max, Mischa en het Tet-offensief? (Buzz is misschien wel mijn meest favoriete boek).
Nou ja. Als je een kattenliefhebber bent..quote:
True that :xquote:Op dinsdag 7 januari 2020 09:20 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nou ja. Als je een kattenliefhebber bent..
En ik vind dat dan weer juist verre van zn beste werkquote:Op dinsdag 7 januari 2020 12:01 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Danku.. het is mijn 2e Murakami. De moord op Commendatore beviel goed.
1Q84 for the winquote:Op dinsdag 7 januari 2020 12:53 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
En ik vind dat dan weer juist verre van zn beste werk
Ja en die is nog leuker als je ook de boeken die daarvoor geschreven zijn nog hebt gelezen... dan vallen de stukjes net even wat harder op hun plekquote:
verplicht leesvoer voor de hardloper!!quote:
2e en 3e deel ging ik ook zo doorheen.quote:Op dinsdag 7 januari 2020 14:39 schreef Beregd het volgende:
[..]
Het eerste boek dan, dat tweede en derde deel
Hardboiled Wonderland is mijn favoriet.
Zit al in één derde ongeveer, en prachtig boek inderdaad. Gaat over zoveel meer dan hardlopenquote:Op woensdag 8 januari 2020 01:29 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
verplicht leesvoer voor de hardloper!!
Dat was toch een verhaal wat bijdroeg aan alle andere verhalen over WO2, andere invalshoek. Las als een trein vond ik, spannend dat zeker.quote:
een boek waarvan ik "genoten" hebquote:
Ik vind het ook goed. Doet me denken aan het Ruinerwold-gezin.quote:Op woensdag 15 januari 2020 04:55 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
een boek waarvan ik "genoten" heb
Ik heb het heel vaak gelezen, maar het blijft een gruwelijk boek. Wel heel goed overigens.quote:
Ik heb me een beetje verdiept in de achtergrond. De schrijver presenteerde het bij publicatie als autobiografisch maar later bleek dat hij het verhaal grotendeels had verzonnen en is er zelfs twijfel of hij zijn boeken wel zelf heeft geschreven. Ik weet niet zo goed wat ik met dit boek moet. Als de gruwelijkheden zo opzichtig zijn en eigenlijk karikaturaal worden dan komt het niet echt binnen eigenlijk.quote:Op woensdag 15 januari 2020 22:21 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik heb het heel vaak gelezen, maar het blijft een gruwelijk boek. Wel heel goed overigens.
Grappig die heb ik vorig jaar gelezen. Heel boeiend maar wel een turf om doorheen te komen. Black Hawk Down is ook goed.quote:Op zondag 19 januari 2020 23:30 schreef rechtsedirecte het volgende:
[ afbeelding ]
dit boek staat al jaren op de plank.
Ooit in begonnen maar niet uitgelezen.
Nu de verstandindhouding tussen Iran en de VS weer volop in het nieuws staat, ga ik toch maar weer een poging waren.
Voor geïnteresseerden in feministische politiek, dit boek is echt machtig geweldig.quote:Op donderdag 16 januari 2020 11:36 schreef Mikeytt het volgende:
Ben nu deze aan het lezen van Mona Eltahawy. Tot nu toe geweldig boek.
[ afbeelding ]
Hoe komt het dat jij interesse hebt in feministische politiek? Ik vind feministen doorgaans vervelend dus het onderwerp bungelt ergens onderaan mijn lijst van interesses.quote:Op zondag 19 januari 2020 23:32 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Voor geïnteresseerden in feministische politiek, dit boek is echt machtig geweldig.
Ik heb in alle politiek wel interesse, ook als ik er niks mee heb. Dit specifieke boek geeft een vrij extreem kant van het verhaal. Vond het wel geweldig om te lezen, ook heel goed geschreven.quote:Op zondag 19 januari 2020 23:34 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Hoe komt het dat jij interesse hebt in feministische politiek? Ik vind feministen doorgaans vervelend dus het onderwerp bungelt ergens onderaan mijn lijst van interesses.
Ik was 14 toen ik het voor het eerst las. Het stond bij mijn ouders op de boekenplank en ik vond de titel interessant. Het kwam bij mij echt hard binnen. Pas later ben ik me in Jerzy Kozinsky gaan verdiepen en ook meer van hem gaan lezen. Dit boek had me intussen al helemaal gegrepen.quote:Op donderdag 16 januari 2020 20:05 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik heb me een beetje verdiept in de achtergrond. De schrijver presenteerde het bij publicatie als autobiografisch maar later bleek dat hij het verhaal grotendeels had verzonnen en is er zelfs twijfel of hij zijn boeken wel zelf heeft geschreven. Ik weet niet zo goed wat ik met dit boek moet. Als de gruwelijkheden zo opzichtig zijn en eigenlijk karikaturaal worden dan komt het niet echt binnen eigenlijk.
Ik snap het. Omdat ik me eerst heb verdiept in de achtergrond heb ik het meer gelezen als allegorie en dan blijft het allemaal op afstand. Vond het goed geschreven maar de inhoud kon mij verder niet echt bekoren. Kreeg de indruk dat de schrijver een beetje zijn zieke fantasie aan het uitleven was.quote:Op maandag 20 januari 2020 07:02 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik was 14 toen ik het voor het eerst las. Het stond bij mijn ouders op de boekenplank en ik vond de titel interessant. Het kwam bij mij echt hard binnen. Pas later ben ik me in Jerzy Kozinsky gaan verdiepen en ook meer van hem gaan lezen. Dit boek had me intussen al helemaal gegrepen.
Zelf met Salvation Lost bezig nu, ongeveer halverwege. Prima Hamilton boek weerquote:Op zondag 12 januari 2020 15:19 schreef Starflyer het volgende:
Voor de jaarwisseling Salvation Lost van Peter F. Hamilton uitgelezen en nu, naar aanleiding van The Witcher op Netflix, begonnen aan Last Wish van Andrzej Sapkowski.
Hmm neil gaimanquote:
Ik vond Bonita Avenue erg goed, benieuwd wat je van deze vindt.quote:Op donderdag 23 januari 2020 15:47 schreef golfer het volgende:
[ afbeelding ]
Maar liefst 607 bladzijden, dus flink doorlezen want moet weer op tijd terug naar de bieb.
Ik ben ook benieuwd.Destijds Bonita Avenue met plezier gelezen.Heb nu 80 bladzijden erop zitten en leest vlot weg.quote:Op donderdag 23 januari 2020 16:25 schreef SimonedeBeauvoir het volgende:
Ik vond Bonita Avenue erg goed, benieuwd wat je van deze vindt.
Ik vind het ook altijd lastig om keuzes te maken. Er zijn teveel boeken die me wel wat lijken maar te weinig tijd.quote:Op woensdag 22 januari 2020 21:53 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Hmm neil gaiman
Kwam hier vandeweek “alles is breekbaar” ook weer tegen... binnenkort maar weer eens lezen.
Of eerst mn to-read plank legen? Die zit ook bijna vol tenslotte
Ik vind het heel lastig wat ik er van moet vinden. Enerzijds is het weer geweldig geschreven, anderzijds vind ik het qua personages en thema's een beetje meer van hetzelfde ten opzichte van Bonita Avenue, en die thema's en personages zijn niet per se in mijn straatje.quote:Op donderdag 23 januari 2020 17:48 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik ben ook benieuwd.Destijds Bonita Avenue met plezier gelezen.Heb nu 80 bladzijden erop zitten en leest vlot weg.
Her is het eerste deel van een aangekondigde trilogie.quote:Op donderdag 23 januari 2020 20:07 schreef Mykonos het volgende:
Ik vind het heel lastig wat ik er van moet vinden. Enerzijds is het weer geweldig geschreven, anderzijds vind ik het qua personages en thema's een beetje meer van hetzelfde ten opzichte van Bonita Avenue, en die thema's en personages zijn niet per se in mijn straatje.
Ja, ik weet het. Tenzij het maar twee delen worden, net als de befaamde Beethoven-sonate die in dit boek centraal staatquote:Op donderdag 23 januari 2020 20:13 schreef golfer het volgende:
[..]
Her is het eerste deel van een aangekondigde trilogie.
Hoe zijn die thema's en personages dan? Bonita Avenue staat ook op mijn e-reader maar ik heb me er nog niet aan gewaagd omdat de auteur mij niet aan staat.quote:Op donderdag 23 januari 2020 20:07 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Ik vind het heel lastig wat ik er van moet vinden. Enerzijds is het weer geweldig geschreven, anderzijds vind ik het qua personages en thema's een beetje meer van hetzelfde ten opzichte van Bonita Avenue, en die thema's en personages zijn niet per se in mijn straatje.
Veel personages zijn vrij eendimensionaal wat mij betreft. Qua thematiek gaat m.i. vooral over narcistische, machtige mannen en hun persoonlijkheden. Wel een relevant thema, op zich, maar ik ben niet zo geïnteresseerd in boeken waar de personages eigenlijk alleen maar bezig zijn met seks. In Otmars zonen zitten bv. lange en nogal onsmakelijke samenvattingen van De Sade, gevolgd door een weinig geloofwaardige SM-relatie tussen een of andere Shell-tycoon en een journalist. Idem overigens voor de relatie tussen de twee hoofdpersonen uit Bonita Avenue, die geloofde ik ook geen moment. Twee totaal verschillende personen waarvan het geen moment duidelijk wordt hoe ze ooit in een relatie beland zijn. In Bonita Avenue zit overigens op het eind ook een bizarre Tarantino-achtige slapstick passage met veel bloed waar het allemaal een beetje uit de bocht vliegt.quote:Op donderdag 23 januari 2020 21:08 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Hoe zijn die thema's en personages dan? Bonita Avenue staat ook op mijn e-reader maar ik heb me er nog niet aan gewaagd omdat de auteur mij niet aan staat.
Bedankt voor de uitgebreide reactie. 👍quote:Op vrijdag 24 januari 2020 10:05 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Veel personages zijn vrij eendimensionaal wat mij betreft. Qua thematiek gaat m.i. vooral over narcistische, machtige mannen en hun persoonlijkheden. Wel een relevant thema, op zich, maar ik ben niet zo geïnteresseerd in boeken waar de personages eigenlijk alleen maar bezig zijn met seks. In Otmars zonen zitten bv. lange en nogal onsmakelijke samenvattingen van De Sade, gevolgd door een weinig geloofwaardige SM-relatie tussen een of andere Shell-tycoon en een journalist. Idem overigens voor de relatie tussen de twee hoofdpersonen uit Bonita Avenue, die geloofde ik ook geen moment. Twee totaal verschillende personen waarvan het geen moment duidelijk wordt hoe ze ooit in een relatie beland zijn. In Bonita Avenue zit overigens op het eind ook een bizarre Tarantino-achtige slapstick passage met veel bloed waar het allemaal een beetje uit de bocht vliegt.
Maar goed, ik moet de eerste recensent nog tegenkomen die Buwalda geen 5 sterren geeft, dus neem mijn mening vooral niet te serieus en geef het een kans
Pas net hierin begonnen maar:quote:Op zondag 26 januari 2020 14:00 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Bedankt voor de uitgebreide reactie. 👍
Ik lees nu deze.
[ afbeelding ]
quote:Based on a horrifying true story of one of the Holocaust's worst Nazi war criminals, this novel combines a police procedural, a courtroom thriller, and a fast-paced war-time narrative.
In wartime Berlin the brilliant, idealistic young detective Georg Heuser joins the Murder Squad in the midst of the biggest manhunt the city has ever seen. A killer is slaughtering women on S-Bahn trains and leaving their battered bodies by the tracks. Heuser must confront evil eye-to-eye to track down the murderer.
Soon after the case is solved, with the winds of world war stirring, Heuser is promoted by the SS and ultimately sent off to oversee the systematic murder of tens of thousands of Jews in the conquered region to the east the Nazis call Ostland.
Nearly twenty years after the end of the war Heuser thinks his diabolical past has been forgotten, but an enterprising young lawyer, Paula Siebert, searching through Soviet archives, discovers evidence of Heuser's wartime crimes.
Tried in the early 1960s along with other ex-Nazi officers as a war criminal, the wily Heuser deploys his training as a lawyer and years as a police detective to try and distance himself from his co-conspirators and thereby escape justice.
quote:It's 1986, the heart of the Cold War. Marie Mitchell is an intelligence officer with the FBI. She's brilliant and talented, but she's also a black woman working in an all-white boys' club, and her career has stalled with routine paperwork - until she's recruited to a shadowy task force aimed at undermining Thomas Sankara, the charismatic, revolutionary president of Burkina Faso, whose Communist ideology has made him a target for American intervention.
In the year that follows, Marie will observe Thomas, seduce him, and ultimately, have a hand in the coup that will bring him down. But doing so will change everything she believes about what it means to be a spy, a lover, and a good American.
Als het zo doorgaat heb ik hem morgen alweer uitquote:
Dat wil ik ook wel lezen.quote:
Uitgelezen.quote:Op donderdag 23 januari 2020 15:47 schreef golfer het volgende:
[ afbeelding ]
Maar liefst 607 bladzijden, dus flink doorlezen want moet weer op tijd terug naar de bieb.
Ze lezen echt heerlijkquote:Op woensdag 5 februari 2020 20:34 schreef Dragonberry het volgende:
[..]
Deze heb ik net uitGelijk begonnen met The hero of ages
ik heb het deze keer voorgoed weg gelegd.Ik kom er niet doorheen.quote:Op zondag 19 januari 2020 23:32 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Grappig die heb ik vorig jaar gelezen. Heel boeiend maar wel een turf om doorheen te komen. Black Hawk Down is ook goed.
Eens. Vind precies hetzelfde maar heb het uitgelezen omdat ik het interessant vond.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 02:11 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ik heb het deze keer voorgoed weg gelegd.Ik kom er niet doorheen.
Een boeiend onderwerp maar in mijn ogen te gedetaileerd geschreven waardoor er geen vaart in het boek zit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |