abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 9 november 2019 @ 17:53:15 #91
485723 NoPicNic
Gezagsgetrouwe burger
pi_189867652
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 16:38 schreef Kassamiep het volgende:

KOZP wil gewoon weer terug naar de oude, puur Nederlandse traditie.
Vind ik prima .... maar KOZP moet terug naar de bananenrepublieken waar ze oorspronkelijk vandaan komen.
Social media bedrijven: "Vroeger werden jullie slaven genoemd, nu heten jullie consumenten"
  zaterdag 9 november 2019 @ 17:55:24 #92
485723 NoPicNic
Gezagsgetrouwe burger
pi_189867672
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 november 2019 17:46 schreef Lunatiek het volgende:

[..]

Ja, daar heb je gelijk in. Offerfeest hoort hier niet, nooit zoiets smerigs gezien :r
Klopt, zoiets dieronvriendelijks is niet meer van deze tijd. Moskeeën vind ik ook verwerpelijk. Ik, blanke Nederlander, voel mij bedreigd met die haatpaleizen in de buurt.
Social media bedrijven: "Vroeger werden jullie slaven genoemd, nu heten jullie consumenten"
  zaterdag 9 november 2019 @ 17:57:24 #93
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_189867687
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 16:38 schreef Kassamiep het volgende:

[..]


KOZP wil gewoon weer terug naar de oude, puur Nederlandse traditie.
Welnee. Ze willen gewoon weer een basis leggen voor de volgende zielige slavernij-miljoenenclaim. Lekker schuldgevoel aanpraten en dan aangeven dat het met een zak geld goedgemaakt kan worden.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_189867694
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 november 2019 17:57 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Welnee. Ze willen gewoon weer een basis leggen voor de volgende zielige slavernij-miljoenenclaim. Lekker schuldgevoel aanpraten en dan aangeven dat het met een zak geld goedgemaakt kan worden.
Dus als je ze een zak geld geeft dan is het gezeik voorbij en is iedereen weer zwarte piet?
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
pi_189867848
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 17:58 schreef sjorsie1982 het volgende:

Dus als je ze een zak geld geeft dan is het gezeik voorbij en is iedereen weer zwarte piet?
Ja, tot het "gratis geld" weer op is, dan begint men weer opnieuw.
  zaterdag 9 november 2019 @ 18:13:44 #96
423997 Lunatiek
RadicaalFilosoof
pi_189867891
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 17:55 schreef NoPicNic het volgende:

[..]

Klopt, zoiets dieronvriendelijks is niet meer van deze tijd. Moskeeën vind ik ook verwerpelijk. Ik, blanke Nederlander, voel mij bedreigd met die haatpaleizen in de buurt.
Ach, het is niet minder dieronvriendelijk dan Kallemooi, maar die kadavers op de stoep waar gewoonlijk honden schijten, of het vervoer ervan in ongekoelde vage busjes, is een aanslag op de volksgezondheid.
  zaterdag 9 november 2019 @ 18:14:58 #97
423997 Lunatiek
RadicaalFilosoof
pi_189867912
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 18:10 schreef AchJa het volgende:

[..]

Ja, tot het "gratis geld" weer op is, dan begint men weer opnieuw.
En daarom moet je nu niet voor de chantage vallen, zelfs niet als je vindt dat het racistisch is.
pi_189868079
Update 9/11: Vijf aanhoudingen openlijke geweldpleging bijeenkomst anti-zwarte piet

Den Haag - Vrijdagavond 8 november zijn er vijf personen aangehouden voor openlijke geweldpleging en poging brandstichting. Deze aangehouden personen probeerden een bijeenkomst te verstoren van anti-zwarte piet in de Beatrijsstraat.

Rond 19.30 uur kreeg de politie een melding dat er vernielingen werden gepleegd door een groep personen van een pand aan de Beatrijsstraat. Ter plaatse troffen agenten deze groep personen aan die op dat moment vernielingen aan het plegen waren en brand hadden gesticht. In het pand vond op dat moment een bijeenkomst plaats waarbij ongeveer 70 personen aanwezig waren. Uit onderzoek bleek dat er meerdere ramen van het pand en auto’s op de binnenplaats waren vernield. In de nabijheid van het pand zijn vijf mannen aangehouden in de leeftijd van tussen de 13-jaar en 37-jaar en woonachtig in Den Haag.
Onderzoek

De recherche is een uitgebreid onderzoek gestart. Dit onderzoek richt zich onder meer op het krijgen van het beeld wat er zich precies heeft afgespeeld en welke rol de aangehouden verdachten hierin hebben gehad. De aangehouden verdachten blijven vastzitten voor verhoor.
Update zaterdag 9 november

In het onderzoek naar de openlijke geweldpleging en de poging brandstichting, waren in totaal vijf verdachten aangehouden. Vandaag is er voortdurend onderzoek gedaan, zo zijn de verdachten uitgebreid gehoord, is er een buurtonderzoek gedaan en zijn getuigen gehoord. Drie verdachten zijn aan het einde van de dag heengezonden maar blijven wel verdachten in het onderzoek. Twee mannen van 25-jaar en 22-jaar zitten nog vast en zijn in verzekering gesteld. Het onderzoek gaat onverminderd door en meerdere aanhoudingen worden niet uitgesloten.
Oproep getuigen

Het rechercheteam is nog wel op zoek naar getuigen. Bent u getuige geweest van dit incident of heeft u meer informatie? Neem dan contact op met de recherche van bureau Zuiderpark via 0800-6070. Liever anoniem uw tip doorgeven? Bel dan met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.

politie.nl
pi_189868173
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 17:11 schreef gniffie het volgende:
Waarom uberhaubt discussie over antifa. Doe dat lekker ergens anders. KOZP is niet antifa. Staan niet op de lijst van terroristische organisaties.
Ze houden alleen bijeenkomsten in hetzelfde gebouw.

Iets met als het klinkt als een eend ...
  zaterdag 9 november 2019 @ 18:39:58 #100
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_189868226
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 17:53 schreef NoPicNic het volgende:

[..]

Vind ik prima .... maar KOZP moet terug naar de bananenrepublieken waar ze oorspronkelijk vandaan komen.
Nederland dus.
Antifa
pi_189868260
quote:
Vanuit diverse hoeken wordt met grote verontwaardiging op de gewelddadigheden gereageerd.

,,We hebben in Nederland een vrije debatcultuur en vrijheid van meningsuiting. Dat ga je niet proberen te beïnvloeden met geweld of gewelddadige acties”, meldt minister Ferd Grapperhaus (Justitie en Veiligheid) in een reactie.

De gemeente Den Haag schaart zich achter die woorden. ,,Wij keuren geweld altijd af,’’ aldus een woordvoerder.

Dit was in feite gewoon een aanslag en poging doodslag’, aldus Cemil Yilmaz van Nida. De stad dient volgens Nida excuses te maken aan al die mensen die slachtoffer zijn geworden.

Als het aan Hanneke van der Werf, fractievoorzitter van D66, ligt komt de politiek inderdaad in actie. ,,Mensen op deze manier bedreigen, kan echt niet. Ik vraag me wel af: dit soort verzet, is dit representatief voor hoe de bevolking erover denkt?

De PvdA keurt eveneens het geweld van gisteravond af. ,,Wat er gebeurd is, veroordelen we ten zeerste. Geweld is nooit een oplossing. Deze aanval is te bizar voor woorden. We hopen dat de daders gepakt en veroordeeld worden”, briest fractievoorzitter Martijn Balster van de PvdA in Den Haag.

Ook Mikal Tseggai, raadslid van de PvdA, zegt geschokt te zijn door de bestorming van KOZP in de Beatrijsstraat. ,,We zijn de stad van Vrede en Recht. In Nederland geldt vrijheid van meningsuiting en vrijheid van vergadering. Dat geldt voor iedereen.

Daar is Arjen Kapteijns, fractievoorzitter van GroenLinks in Den Haag, het volkomen mee eens. Hij vindt de bestorming ‘stuitend‘. ,,Volstrekt onacceptabel,’’ zegt hij. ,,Volstrekt bizar. Een groep relschoppers meent het recht in eigen hand te mogen nemen en verstoort op afschuwelijke wijze een bijeenkomst van onschuldige mensen. Een groep mensen is in de achterhoede bezig om de volstrekt achterhaalde figuur ‘zwarte Piet’ te behouden.’’

GroenLinks wil snel in de raad praten over de spanningen die oplopen. ,,En wat we als gemeenteraad kunnen doen om dit soort incidenten te voorkomen.’’
https://www.ad.nl/binnenl(...)orden-voor~a988a0a0/
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_189868282
Heel het land is geschokt en in paniek! Hoe kan dit nu gebeuren in dit vredelievende land Nederland. We moeten wat doen! Maatregelen, hoogste boom voor de daders, dit mag nooit meer gebeuren enz. enz. enz. :o :{ ;( :'( :o

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_189868284
VVMU is dus niet altijd vanzelfsprekend.

Dit is terrorisme.
pi_189868320
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 15:36 schreef Twentsche_Ros het volgende:

[..]

Die zwarte Amerikaanse soldaten wellicht wel.
Die namen daar ook alleen maar aanstoot aan vanwege 'hun eigen' blackface traditie waarmee het associaties opriep.

quote:
De moeilijkheid is dat Nederland in het verleden heeft gemeend "overzeesche" landen als de Antillen en Suriname tot Nederlands grondgebied te moeten verklaren. Dat betekent dat de mensen uit de Antillen en Suriname dus gewoon als Nederlander binnen Nederland kunnen verhuizen en gewoon landgenoten zijn en blijven. Dus je kunt niet tegen mensen als Sylvana Simons zeggen: Als jou "ons land" niet bevalt, dan rot je maar op. Want "ons land" is ook het land van Sylvana Simons. Dat hebben "we" zelf in het verleden zo geregeld.
Het is ook vrij ruimhartig geregeld. Voor mij is het geen discussie dat Surinamers en Antillianen er gewoon vanzelf bij horen, maar voor Simons is het niet 'ons land'. Voor haar is het van iedereen die wil komen en een kleurtje heeft. Het is niet alleen heulen met die Arabische en Barbarijse slavenhandelaars om samen tegen de 'witten' op te trekken, het gaat ook om een internationale strijd van zogenaamd Africans tegen de blanken die altijd en overal racistisch zijn en hun rijkdom volledig aan slavernij, roof, onderdrukking en racisme te danken hebben. En daarom mag elke neger zijn deel komen halen.

Bij KOPZ vertaalt zich dat dan in die Black Panther LARP-ers, de Engelstalige naam, ZP blackface noemen, het is helemaal op het buitenland gericht. Ze zijn niet bezig Nederlanders te overtuigen dat ZP moet veranderen, ze zijn zichzelf en het buitenland aan het overtuigen dat zelfs Nederland hartstikke racistisch is, waarbij de waarheid er niet toe doet. En dan komt zo'n Afriyie, notabene een Ashanti uit Ghana, niet een volk waar tegenover Nederland ook maar een enkele verplichting heeft maar ook een volk dat aanzienlijk langer en meer aan slavernij heeft gedaan dan de Nederlanders, vertellen dat het voelt alsof hij achter in de bus moet zitten. Er is geen dialoog, er wordt niet meegedacht over oplossingen voor het vermommen, helemaal zwart van de schoorsteen mag ook niet, ze doen alsof slaven pofbroeken en gouden oorringen droegen, ze zijn intimiderend en hebben dwarsverbanden met nog veel radicalere organisaties.

quote:
Tenminste: Ik vind het een positieve traditie dat alles bediscussieerbaar is. Voor zover ik weet heeft KOZP nooit geweld gepleegd. En ik vind het niet getuigen van "goed Nederlanderschap" wanneer men geweld tegen KOZP goedkeurt omdat KOZP een bepaalde mening vertolkt.
Ze verstoren intochten meer dan dat zou nou echt hun punt voor het voetlicht proberen te brengen, terwijl dat kinderfeestje aan de gang is. Als je een punt over de islam wil maken dan geldt aanzienlijk minder al als provocatie. Dan kun je er natuurlijk op wachten tot er een reactie komt, hoe fout dat ook is.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  zaterdag 9 november 2019 @ 18:50:14 #105
423997 Lunatiek
RadicaalFilosoof
pi_189868332
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 november 2019 18:44 schreef Travnik het volgende:
VVMU is dus niet altijd vanzelfsprekend.

Dit is terrorisme.
Er is geen wet die KOZP het recht ontzegt om daar te vergaderen of hun mening te uiten, dus de VVMU is niet geschonden.
  zaterdag 9 november 2019 @ 18:51:42 #106
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_189868348
Het probleem van KOZP is natuurlijk dat ze niet voor rede vatbaar zijn , zwarte Piet moet en zal verdwijnen , ook al wil een meerderheid zwarte Piet behouden.
Maar ja geweld is natuurlijk nooit goed
Ik ben inmiddels overleden
  zaterdag 9 november 2019 @ 18:52:24 #107
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_189868356
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 november 2019 18:50 schreef Lunatiek het volgende:

[..]

Er is geen wet die KOZP het recht ontzegdt om daar te vergaderen of hun mening te uiten, dus de VVMU is niet geschonden.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
pi_189868374
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 18:48 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Die namen daar ook alleen maar aanstoot aan vanwege 'hun eigen' blackface traditie waarmee het associaties opriep.
[..]

Het is ook vrij ruimhartig geregeld. Voor mij is het geen discussie dat Surinamers en Antillianen er gewoon vanzelf bij horen, maar voor Simons is het niet 'ons land'. Voor haar is het van iedereen die wil komen en een kleurtje heeft. Het is niet alleen heulen met die Arabische en Barbarijse slavenhandelaars om samen tegen de 'witten' op te trekken, het gaat ook om een internationale strijd van zogenaamd Africans tegen de blanken die altijd en overal racistisch zijn en hun rijkdom volledig aan slavernij, roof, onderdrukking en racisme te danken hebben. En daarom mag elke neger zijn deel komen halen.

Bij KOPZ vertaalt zich dat dan in die Black Panther LARP-ers, de Engelstalige naam, ZP blackface noemen, het is helemaal op het buitenland gericht. Ze zijn niet bezig Nederlanders te overtuigen dat ZP moet veranderen, ze zijn zichzelf en het buitenland aan het overtuigen dat zelfs Nederland hartstikke racistisch is, waarbij de waarheid er niet toe doet. En dan komt zo'n Afriyie, notabene een Ashanti uit Ghana, niet een volk waar tegenover Nederland ook maar een enkele verplichting heeft maar ook een volk dat aanzienlijk langer en meer aan slavernij heeft gedaan dan de Nederlanders, vertellen dat het voelt alsof hij achter in de bus moet zitten. Er is geen dialoog, er wordt niet meegedacht over oplossingen voor het vermommen, helemaal zwart van de schoorsteen mag ook niet, ze doen alsof slaven pofbroeken en gouden oorringen droegen, ze zijn intimiderend en hebben dwarsverbanden met nog veel radicalere organisaties.
[..]

Ze verstoren intochten meer dan dat zou nou echt hun punt voor het voetlicht proberen te brengen, terwijl dat kinderfeestje aan de gang is. Als je een punt over de islam wil maken dan geldt aanzienlijk minder al als provocatie. Dan kun je er natuurlijk op wachten tot er een reactie komt, hoe fout dat ook is.
KOZP heeft ook vaak genoeg geweld gebruikt. Er zijn genoeg filmpjes waarin het dankzij leden van KOZP onrustig wordt en die Black Panthers op een cm van een ouder zijn gezicht gaat lopen schreeuwen en duwen. Afriyie is veroordeeld voor geweld tegen agenten en vorig jaar heeft KOZP bij hun demonstratie geweld gebruikt tegen agenten en omstanders.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_189868397
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 18:39 schreef VoMy het volgende:

[..]

Nederland dus.
quote:
De voorman van KOZP is de in Amsterdam werkzame dichter Jerry Afriyie. Afriyie, geboren in 1981 in Bechem in Ghana, kwam toen hij 11 jaar was naar Nederland. Als kind hield hij naar eigen zeggen enorm van sinterklaas en de intochten.
Niet dat ik vind dat ie terug moet, hoor.
Maar dat uit de hand gelopen kunstprojectje van Afriyie en Gario begint een beetje teveel te polariseren.
And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_189868405
Het volk heeft genoeg gehad en pikt het niet meer om steeds meer van eigen cultuur en identiteit in te leveren. Belachelijk dat deze mensen worden weggezet als extreemrechts.
Land of the free. Home of the brave.
pi_189868414
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 18:54 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

KOZP heeft ook vaak genoeg geweld gebruikt. Er zijn genoeg filmpjes waarin het dankzij leden van KOZP onrustig wordt en die Black Panthers op een cm van een ouder zijn gezicht gaat lopen schreeuwen en duwen. Afriyie is veroordeeld voor geweld tegen agenten en vorig jaar heeft KOZP bij hun demonstratie geweld gebruikt tegen agenten en omstanders.
Ik vond die veroordeling van Afriyie nogal belachelijk eigenlijk. Hij werd onrechtmatig aangehouden, waardoor hij zich rechtmatig mocht verzetten. Maar omdat een agent assistentie verleende wat wel rechtmatig was, was het geweld tegen die agent wel strafbaar.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_189868441
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 november 2019 18:50 schreef Lunatiek het volgende:

[..]

Er is geen wet die KOZP het recht ontzegd om daar te vergaderen of hun mening te uiten, dus de VVMU is niet geschonden.
De antipieten worden tijdens een vreedzame bijeenkomst aangevallen met zwaar geschut.
Ik kan het mij goed voorstellen dat dit traumatisch is.
Dus de VVMO wordt wel geschonden als mensen bang zijn om hun mening te verkondigen.

Zwaar vuurwerk inzetten is poging tot moord.
pi_189868567
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 18:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]

Gaat dit over Pegida?
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_189868627
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 18:56 schreef Scarface88 het volgende:
Het volk heeft genoeg gehad en pikt het niet meer om steeds meer van eigen cultuur en identiteit in te leveren. Belachelijk dat deze mensen worden weggezet als extreemrechts.
Ha, daar is de woordvoerder van het Volk.

En ik vermoed dat je bedoelt dat het Volk er genoeg van heeft? Het is toch opvallend dat woordvoerders van het Volk vaak weinig gevoel hebben voor hun moerstaal. Alsof ze hun eigen cultuur niet al te serieus nemen.
And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_189868640
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 19:08 schreef Montagui het volgende:

[..]

Gaat dit over Pegida?
Om degene die de vergadering verstoord hebben.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  zaterdag 9 november 2019 @ 19:15:47 #116
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_189868684
quote:
2s.gif Op zaterdag 9 november 2019 18:55 schreef OllieA het volgende:

Niet dat ik vind dat ie terug moet, hoor.
Maar dat uit de hand gelopen kunstprojectje van Afriyie en Gario begint een beetje teveel te polariseren.
Kijk je wel een beetje uit? Voor je het weet ben je een alt-right gootsteenputfascist he.
pi_189868775
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 18:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:

Vanuit diverse hoeken wordt met grote verontwaardiging op de gewelddadigheden gereageerd.

,,We hebben in Nederland een vrije debatcultuur en vrijheid van meningsuiting. Dat ga je niet proberen te beïnvloeden met geweld of gewelddadige acties”, meldt minister Ferd Grapperhaus (Justitie en Veiligheid) in een reactie.

De gemeente Den Haag schaart zich achter die woorden. ,,Wij keuren geweld altijd af,’’ aldus een woordvoerder.

>
OP
Geweld is soms een noodzaak zo wordt hier gepleit

.
[..]

Niet één natiestaat of cultuur heeft zichzelf de afgelopen millennia in stand kunnen houden door af te zien van geweld als het werd aangevallen. Ook dit land niet. Geweld is bij tijd en wijle noodzakelijk. Hippies met gebroken geweertjes hebben geen bestaansrecht.

Bovenal moeten we niet vergeten dat KOZP begonnen is met geweld en het vijandige regime die terroristen daarbij geen strobreed in de weg legde.

[..]

KOZP is niet vreedzaam

Verontrustend is die andere heldin van een aantal KOZP-ers, Assata Shakur.

Assata Shakur schoot in 1973 een Amerikaanse politieagent dood, ontsnapte in 1979 uit de gevangenis en vluchtte naar Cuba en de VS. heeft een beloning van 1 miljoen op haar hoofd gezet. Dat zijn de helden van dit grauw, dat hier ons land komt verzieken, en oorlog voert tegen onze cultuur.

En een aantal KOZP-ers hebben onverholen met geweld gedreigd:

Mitchell Esajas van Stop Blackface zei tegen Nieuws en Co op NPO Radio 1 dat vreedzame demonstraties tot op heden niets hebben opgeleverd. “We hebben heel lang vreedzaam gedemonstreerd, maar er verandert weinig tot niets. We zullen onze actie en interventies moeten aanpassen.”

Dat is een dreiging met geweld.

En Michael van Zeijl werd eerder voor de Sinterklaasintocht preventief vastgezet.

Aanleiding was een Facebookpost kort voor de intocht van Sinterklaas in Dokkum. ‘We moeten een prijs op het hoofd van Sinterklaas zetten. Dubbele prijs als het tijdens de nationale intocht is zodat alle kinderen getuigen ervan zijn, zelfs massaal onder zijn hersenen en botsplinters bedekt zitten. Maw zonder twijfel morsdood. Zo kan de NPO geen onzinverhaaltje ophangen met een nieuwe Sinterklaas en zijn we voorgoed van dat feest af.’

Die zelfde van Zeijl heeft zijn hond vernoemd naar Assata Shakur, die ook een heldin is van deeltijdraadslid voor BIJ1, en wandelende genderneuroot, Manju Reijmer.

Dat deze kwestie tot geweld leidt was volkomen voorspelbaar en was kennelijk het doel van dit regime door dit op de spits te drijven. Het was net zo voorspelbaar als dat het te voorkomen was. Door simpelweg de wens van de ruime meerderheid van de bevolking te honoreren, maar kennelijk zit dit regime er niet voor ons.

De overheid heeft jarenlang het geweld van Antifa en allerlei linkse knokploegen getolereerd, gelegitimeerd en actief aangemoedigd. Iedereen die verbaasd is dat er op een dag een tegenreactie komt, heeft het niet begrepen.

De Europese volkeren zijn het zat.

>
https://fenixx.news/2019/(...)et-geweld-verstoord/

--------

Mitchell Esajas van KOZP zei gisteren dat het om zeker veertig belagers ging. Zij wisten niet binnen te komen, omdat de deuren meteen werden gebarricadeerd. Vervolgens werd de politie gebeld. In het pand waren ongeveer zeventig mensen aanwezig.

Sponsors
Het is Den Haag al enige weken onrustig rondom de Sinterklaasintocht. Daarin lopen nog Zwarte Pieten mee en KOZP heeft ondernemers die de intocht willen sponsoren een e-mail gestuurd waarin wordt aangekondigd dat de actiegroep "speciaal aandacht zal schenken" aan hen tijdens de demonstratie bij de intocht.

Daarop hebben enkele sponsors zich teruggetrokken, wat onder meer betekent dat er bij de intocht geen snoep wordt uitgedeeld. Hart voor Den Haag/Groep de Mos noemde de mail "onverantwoorde intimidatie".

>
NWS / Ruiten ingegooid bij bijeenkomst KOZP

Hetzelfde zei De Boer : Persoonlijke aanpak geven.
Die worden nu door het OM voor de rechter gesleept wegens doodsbedreigingen.
Klasse-justitie ?

https://www.ad.nl/binnenl(...)renprotest~ae69a474/

------------

Assata Shakur

shift-knop defekt
pi_189868844
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 19:15 schreef AchJa het volgende:

[..]

Kijk je wel een beetje uit? Voor je het weet ben je een alt-right gootsteenputfascist he.
Tja, het begint Kafkaëske trekjes te krijgen. Dat ik morgen wakker word als een pissebed op zoek naar het gootsteenputje. En wanneer ik dan ben gearriveerd breng ik met al mijn pootjes de Hitlergroet. Successievelijk, welteverstaan.
And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_189868964
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 19:21 schreef TomLuny het volgende:

[..]

Geweld is soms een noodzaak zo wordt hier gepleit

.
[..]

Niet één natiestaat of cultuur heeft zichzelf de afgelopen millennia in stand kunnen houden door af te zien van geweld als het werd aangevallen. Ook dit land niet. Geweld is bij tijd en wijle noodzakelijk. Hippies met gebroken geweertjes hebben geen bestaansrecht.

Bovenal moeten we niet vergeten dat KOZP begonnen is met geweld en het vijandige regime die terroristen daarbij geen strobreed in de weg legde.

[..]

KOZP is niet vreedzaam

Verontrustend is die andere heldin van een aantal KOZP-ers, Assata Shakur.

Assata Shakur schoot in 1973 een Amerikaanse politieagent dood, ontsnapte in 1979 uit de gevangenis en vluchtte naar Cuba en de VS. heeft een beloning van 1 miljoen op haar hoofd gezet. Dat zijn de helden van dit grauw, dat hier ons land komt verzieken, en oorlog voert tegen onze cultuur.

En een aantal KOZP-ers hebben onverholen met geweld gedreigd:

Mitchell Esajas van Stop Blackface zei tegen Nieuws en Co op NPO Radio 1 dat vreedzame demonstraties tot op heden niets hebben opgeleverd. “We hebben heel lang vreedzaam gedemonstreerd, maar er verandert weinig tot niets. We zullen onze actie en interventies moeten aanpassen.”

Dat is een dreiging met geweld.

En Michael van Zeijl werd eerder voor de Sinterklaasintocht preventief vastgezet.

Aanleiding was een Facebookpost kort voor de intocht van Sinterklaas in Dokkum. ‘We moeten een prijs op het hoofd van Sinterklaas zetten. Dubbele prijs als het tijdens de nationale intocht is zodat alle kinderen getuigen ervan zijn, zelfs massaal onder zijn hersenen en botsplinters bedekt zitten. Maw zonder twijfel morsdood. Zo kan de NPO geen onzinverhaaltje ophangen met een nieuwe Sinterklaas en zijn we voorgoed van dat feest af.’

Die zelfde van Zeijl heeft zijn hond vernoemd naar Assata Shakur, die ook een heldin is van deeltijdraadslid voor BIJ1, en wandelende genderneuroot, Manju Reijmer.

Dat deze kwestie tot geweld leidt was volkomen voorspelbaar en was kennelijk het doel van dit regime door dit op de spits te drijven. Het was net zo voorspelbaar als dat het te voorkomen was. Door simpelweg de wens van de ruime meerderheid van de bevolking te honoreren, maar kennelijk zit dit regime er niet voor ons.

De overheid heeft jarenlang het geweld van Antifa en allerlei linkse knokploegen getolereerd, gelegitimeerd en actief aangemoedigd. Iedereen die verbaasd is dat er op een dag een tegenreactie komt, heeft het niet begrepen.

De Europese volkeren zijn het zat.

>
https://fenixx.news/2019/(...)et-geweld-verstoord/

--------

Mitchell Esajas van KOZP zei gisteren dat het om zeker veertig belagers ging. Zij wisten niet binnen te komen, omdat de deuren meteen werden gebarricadeerd. Vervolgens werd de politie gebeld. In het pand waren ongeveer zeventig mensen aanwezig.

Sponsors
Het is Den Haag al enige weken onrustig rondom de Sinterklaasintocht. Daarin lopen nog Zwarte Pieten mee en KOZP heeft ondernemers die de intocht willen sponsoren een e-mail gestuurd waarin wordt aangekondigd dat de actiegroep "speciaal aandacht zal schenken" aan hen tijdens de demonstratie bij de intocht.

Daarop hebben enkele sponsors zich teruggetrokken, wat onder meer betekent dat er bij de intocht geen snoep wordt uitgedeeld. Hart voor Den Haag/Groep de Mos noemde de mail "onverantwoorde intimidatie".

>
NWS / Ruiten ingegooid bij bijeenkomst KOZP

Hetzelfde zei De Boer : Persoonlijke aanpak geven.
Die worden nu door het OM voor de rechter gesleept wegens doodsbedreigingen.
Klasse-justitie ?

https://www.ad.nl/binnenl(...)renprotest~ae69a474/

------------

Assata Shakur

[ afbeelding ]
Ha, de woordvoerder van de Europese Volkeren is er ook. Gezellig!
And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_189868984
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 19:15 schreef AchJa het volgende:

[..]

Kijk je wel een beetje uit? Voor je het weet ben je een alt-right gootsteenputfascist he.
“Hurrr durrr” Ringo komt er zo weer aan :')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')