Ah top!! Dankje!!!quote:Op zondag 3 november 2019 10:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Gisteren op de brainstorm (linkje hieronder) hebben er dit in elk geval duidelijk genoemd. Er was ook een dame van Stad Rotterdam, we hebben haar onze lijst met ideeën ook meegegeven en onze contactgegevens en ze zou het op de juiste bureaus leggen. Want ook degenen die wel een hotel hebben maar bv in Den Haag moeten daar ook weer laat naar terug kunnen met OV.
ESF / Brainstorm fanprogramma ESF 2020
Ik ben niet van de NS, maar om even aan verwachtingsmanagement te doen, is het niet reëel om te hopen dat er midden in de nacht nog intercity’s gaan rijden naar Heerlen of Maastricht. Misschien dat er extra nachttreinen naar Arnhem of Eindhoven worden ingezet, maar dat zal het wel zijn.quote:Op zondag 3 november 2019 10:33 schreef Boomboomkoffie het volgende:
[..]
Ah top!! Dankje!!!
Ik moet dan wel wat verder dan denhaag😂 (helemaal naar limburg)
Ik vind een tulp dus gewoon leuk, kun je van alles met de kleur doen en hij kan #openuppen enzo, maar volgens mij willen ze geen clichésquote:Op zaterdag 9 november 2019 20:07 schreef Jason22 het volgende:
Ben wel benieuwd naar het logo eigenlijk. Wordt het een tulp die open bloeit, een zeepbel die uit elkaar spat, of toch gewoon een open deur?
twitter:wiwibloggs twitterde op maandag 11-11-2019 om 15:27:10Applications to become a #Eurovision 2020 delegation host have now opened. You must be available full time between 1 and 18 May, should speak at least Dutch and English, be familiar with Rotterdam and be over 20 years old. Good luck! https://t.co/sr4Y5VIPoL via @JeMappellePercy reageer retweet
En hier nog even met de rechtstreekse link naar het oproep bericht op Facebook.quote:Op maandag 11 november 2019 19:14 schreef Em31 het volgende:
Voor de liefhebber!twitter:wiwibloggs twitterde op maandag 11-11-2019 om 15:27:10Applications to become a #Eurovision 2020 delegation host have now opened. You must be available full time between 1 and 18 May, should speak at least Dutch and English, be familiar with Rotterdam and be over 20 years old. Good luck! https://t.co/sr4Y5VIPoL via @:JeMappellePercy reageer retweet
twitter:ESF_FOK twitterde op maandag 11-11-2019 om 16:39:09DELEGATION HOSTS #ESC2020 GEZOCHT! De organisatie van het Eurovisie Songfestival 2020 zoekt vrijwilligers die de deelnemende delegaties tijdens hun verblijf in Rotterdam begeleiden. Meer info via Facebookbericht Anja Zegwaard (Delegation Manager ESC 2020): https://t.co/UeXqFhF3tt reageer retweet
Geen probleem! Meer als aanvulling. Want bij Wiwi staat de link er niet naar het originele bericht (tenminste eerder vandaag nog niet, inmiddels mss wel, niet naar gekeken).quote:Op maandag 11 november 2019 19:20 schreef Em31 het volgende:
Oh die tweet had ik niet gezien, anders had ik die uiteraard geplaatst
Oh dat klinkt echt tofquote:Op maandag 11 november 2019 19:18 schreef Greys het volgende:
[..]
En hier nog even met de rechtstreekse link naar het oproep bericht op Facebook.twitter:ESF_FOK twitterde op maandag 11-11-2019 om 16:39:09DELEGATION HOSTS #ESC2020 GEZOCHT! De organisatie van het Eurovisie Songfestival 2020 zoekt vrijwilligers die de deelnemende delegaties tijdens hun verblijf in Rotterdam begeleiden. Meer info via Facebookbericht Anja Zegwaard (Delegation Manager ESC 2020): https://t.co/UeXqFhF3tt reageer retweet
Nou ik vind de voorwaarden op zich wel vrij pittig, 18 dagen fulltime beschikbaar zijn en je verblijf wordt niet vergoed enzo (logisch wel hoor, maar als je dan niet dichtbij woont is dat best een dingetje dus om te regelen dat je niet alleen van 9 tot 5 beschikbaar bent). Het lijkt me op zich wel tof, je regelt denk ik alles voor de betreffende delegatie, ook als ze ergens heen willen of ergens willen eten etc, zoiets stel ik me erbij voor iig.quote:Op maandag 11 november 2019 20:14 schreef Meke het volgende:
[..]
Oh dat klinkt echt tof
Weten jullie of er een beetje verhalen zijn van mensen die dat eerder hebben gedaan?Klinkt het alleen tof of is het ook echt tof, en niet alleen rondgecommandeerd worden?
![]()
Ja, dit was ook vooral mijn eerste reactie.. En ik denk dat je het heel erg kunt treffen met een ontzettend leuke delegatie die bijv ook wil dat je zelf meegaat en je trakteert op eten/drink en het vooral ontzettend leuk en gezellig vind dat je er bent, en dat lijkt me echt heel tof.quote:Op maandag 11 november 2019 20:32 schreef Greys het volgende:
[..]
Nou ik vind de voorwaarden op zich wel vrij pittig, 18 dagen fulltime beschikbaar zijn en je verblijf wordt niet vergoed enzo (logisch wel hoor, maar als je dan niet dichtbij woont is dat best een dingetje dus om te regelen dat je niet alleen van 9 tot 5 beschikbaar bent). Het lijkt me op zich wel tof, je regelt denk ik alles voor de betreffende delegatie, ook als ze ergens heen willen of ergens willen eten etc, zoiets stel ik me erbij voor iig.
Maar wat als je zelf een paar dagen naar Eurovision Village etc wilt bv met je vrienden?
Ik denk dat het nogal afhangt van de artiest die een land stuurt. Als The Sunstroke Project nog eens gaat voor Moldavië, dan is het vooral handig dat je de plaatselijke coffeeshops en rosse buurt kent. Als de Duitse Sisters nog eens komen, zal het eerder een zoektocht zijn naar een hotel met Netflix.quote:Op maandag 11 november 2019 21:01 schreef Meke het volgende:
[..]
Ja, dit was ook vooral mijn eerste reactie.. En ik denk dat je het heel erg kunt treffen met een ontzettend leuke delegatie die bijv ook wil dat je zelf meegaat en je trakteert op eten/drink en het vooral ontzettend leuk en gezellig vind dat je er bent, en dat lijkt me echt heel tof.
Of een delegatie die je ontzettend negeert en alleen op je reageert als ze je nodig hebben
Op wiwi reageert iemand in de comments met het volgende:quote:Op dinsdag 12 november 2019 00:36 schreef Cirilico het volgende:
Vet gaaf.
Inderdaad wel een beetje een dilemma. Feesten met vrienden in alle vrijheid, of gebonden aan een delegatie voor 2,5 week met toegang tot van alles.
Combineren zou tof zijn, feesten met delegatie én vrienden tegelijk. Maar of dat mogelijk is weet ik niet.
Dat lijkt me dan weer erg tof, maar een groot deel hangt wel af van de delegatie waar je bij wordt geplaatst. En ook als deze heel tof is zal je het ESF niet echt met je eigen vrienden kunnen vieren.quote:I did this in 2014, and I had loads of fun. I was even given special treatment by my mentors, because they saw how much I enjoyed the experience, both as a helper and a regular fan. I pretty much chilled all day long in the backstage area, until I was needed about… 2-3 days a day, and even less during the live show week. Free meals, tickets to the show, walking wherever I liked and all I had to do was have fun.
Ja ik trok wel een wenkbrauw op bij die reactie. Want als je free meals en tickets to the show krijgt, waarom staat dat dan niet in de oproep van de Delegation Manager? Want dat zou het voor sommigen alweer wat aantrekkelijker maken. Alleen kan je weinig doen voor zo'n delegatie gedurende de uren van de show als jij in de zaal staat? Misschien dat deze ene persoon het kreeg van de delegatie zelf.quote:Op dinsdag 12 november 2019 06:44 schreef Cee het volgende:
[..]
Op wiwi reageert iemand in de comments met het volgende:
[..]
Dat lijkt me dan weer erg tof, maar een groot deel hangt wel af van de delegatie waar je bij wordt geplaatst. En ook als deze heel tof is zal je het ESF niet echt met je eigen vrienden kunnen vieren.
Ik vond ook nog dit interview met een host voor Albanië uit 2008 (Servië).quote:Op dinsdag 12 november 2019 06:44 schreef Cee het volgende:
[..]
Op wiwi reageert iemand in de comments met het volgende:
[..]
Dat lijkt me dan weer erg tof, maar een groot deel hangt wel af van de delegatie waar je bij wordt geplaatst. En ook als deze heel tof is zal je het ESF niet echt met je eigen vrienden kunnen vieren.
Je werkt dan dus in teams van 2 (of 3).quote:Time required:
Beginning of March: Information workshop
6th March: Full day (up to 12 hours including breaks)
28th April - 10th May: Full time for two weeks (37 hours) with work days of between 2 and 10 hours
All shifts will be agreed with the section leader and delegation leader.
Selection process:
Application deadline: 12th January 2014
January: Screening of applications, short interviews and language tests
February: Selection of delegation hosts
March: Information workshop
Ja het zou ook kunnen zijn dat ie bedoelt dat ie erbij is in de green room/backstage vanuit waar hij gratis de show bijwoont. Of misschien de shows waarin het land zelf niet optreedt.quote:Op dinsdag 12 november 2019 09:15 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja ik trok wel een wenkbrauw op bij die reactie. Want als je free meals en tickets to the show krijgt, waarom staat dat dan niet in de oproep van de Delegation Manager? Want dat zou het voor sommigen alweer wat aantrekkelijker maken. Alleen kan je weinig doen voor zo'n delegatie gedurende de uren van de show als jij in de zaal staat? Misschien dat deze ene persoon het kreeg van de delegatie zelf.
Ik bedoel, ik hoop het echt voor de mensen die het gaan doen dat het zo is, maar ik hoop niet dat ze het door die reactie verwachten en dat het dan niet zo blijkt te zijn. Je moet het echt doen omdat je het een unieke ervaring vindt om achter de schermen te zijn etc denk ik. Wat op zich ook wel echt tof is want wanneer maak je dat nou mee!
twitter:vanderzande twitterde op dinsdag 12-11-2019 om 17:29:57Vanwege de organisatie van het songfestival wil de npo graag een bijdrage van 12,4 miljoen uit Den Haag #ESC20 https://t.co/JXviCn88Re reageer retweet
(Binnen 5 minuten 20 reactiestwitter:NOS twitterde op dinsdag 12-11-2019 om 18:26:36NPO vraagt minister Slob om 12,4 miljoen voor songfestival https://t.co/DJhBXqWwh0 reageer retweet
Samen met het budget van Rotterdam zou het totale budget dan over de 40 miljoen gaan! Toch een dure editie ten opzichte van sommige andere jaren.quote:Op dinsdag 12 november 2019 17:53 schreef Em31 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:vanderzande twitterde op dinsdag 12-11-2019 om 17:29:57Vanwege de organisatie van het songfestival wil de npo graag een bijdrage van 12,4 miljoen uit Den Haag #ESC20 https://t.co/JXviCn88Re reageer retweet
(Binnen 5 minuten 20 reactiestwitter:NOS twitterde op dinsdag 12-11-2019 om 18:26:36NPO vraagt minister Slob om 12,4 miljoen voor songfestival https://t.co/DJhBXqWwh0 reageer retweet
tip; niet lezen
)
Misschien zetten ze hoog in?quote:Op dinsdag 12 november 2019 18:45 schreef lashatumbai het volgende:
[..]
Samen met het budget van Rotterdam zou het totale budget dan over de 40 miljoen gaan! Toch een dure editie ten opzichte van sommige andere jaren.
Nee zeker niet! Ben blij als er een hoog budget is uiteraard. Hoe meer geld, hoe meer mogelijk! Ik hoop dan ook van harte dat de Tweede Kamer dit geld gaat toekennen.quote:Op dinsdag 12 november 2019 18:57 schreef Em31 het volgende:
[..]
Misschien zetten ze hoog in?
Ja het is veel geld, maar het kan ook veel opleveren (25 miljoen in Zweden). Door de winst staat Nederland bijvoorbeeld ook weer in die top 10 van de Lonely Planet, dus wat bijdragen lijkt mij niet zo raar.
VVD, wil de ‘hand op de knip’ houden. Als dat inderdaad gebeurt, dan is er toch een ‘probleempje’...quote:Op dinsdag 12 november 2019 17:53 schreef Em31 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:vanderzande twitterde op dinsdag 12-11-2019 om 17:29:57Vanwege de organisatie van het songfestival wil de npo graag een bijdrage van 12,4 miljoen uit Den Haag #ESC20 https://t.co/JXviCn88Re reageer retweet
(Binnen 5 minuten 20 reactiestwitter:NOS twitterde op dinsdag 12-11-2019 om 18:26:36NPO vraagt minister Slob om 12,4 miljoen voor songfestival https://t.co/DJhBXqWwh0 reageer retweet
tip; niet lezen
)
De NPO had toch ook iets van 50 miljoen 'over' ofzoiets? Of wat was dat ook alweerquote:Op dinsdag 12 november 2019 20:24 schreef Jason22 het volgende:
[..]
VVD, wil de ‘hand op de knip’ houden. Als dat inderdaad gebeurt, dan is er toch een ‘probleempje’...
Naar mijn beste politieke inzicht is dit inderdaad onhaalbaar. De VVD heeft net een megagroot iets ingeleverd met de maximumsnelheid. Om dan op nog een high-profile dossier een forse concessie te doen gaat die partij niet doen gok ik.quote:Op dinsdag 12 november 2019 20:24 schreef Jason22 het volgende:
[..]
VVD, wil de ‘hand op de knip’ houden. Als dat inderdaad gebeurt, dan is er toch een ‘probleempje’...
Omdat het niet drie dagen duurt, maar zeker wel twee à drie maanden of zelfs meer (voorbereiding). Wat je in die drie dagen op tv ziet is maar een fractie. Je krijgt te maken met tienduizenden bezoekers, en met de kans op aanslagen en ongeregeldheden moet je toch wel een hoop strenge voorzorgsmaatregelen nemen, niet alleen rond Ahoy, maar door de hele stad en mogelijk ook in bv Amsterdam en Schiphol. Niet dat het ESF-volk agressief isquote:Op dinsdag 12 november 2019 18:50 schreef trein2000 het volgende:
Als buitenstaander vind ik dit wel hele veel geld voor 3 daagjes TV, waarom moet dit zoveel kosten?
Kosten voor het OV zijn geen zaak van de NPO. Dat is dus niet waar dit om.zal gaan.quote:Op dinsdag 12 november 2019 20:52 schreef Nashipeer het volgende:
[..]
Omdat het niet drie dagen duurt, maar zeker wel twee à drie maanden of zelfs meer (voorbereiding). Wat je in die drie dagen op tv ziet is maar een fractie. Je krijgt te maken met tienduizenden bezoekers, en met de kans op aanslagen en ongeregeldheden moet je toch wel een hoop strenge voorzorgsmaatregelen nemen, niet alleen rond Ahoy, maar door de hele stad en mogelijk ook in bv Amsterdam en Schiphol. Niet dat het ESF-volk agressief ismaar je weet maar nooit. Je moet ook nog voor extra of alternatief openbaar vervoer zorgen, zeker als er gebieden worden afgesloten en om de menigte te verplaatsen. Het OV in de stad is nu al druk, en straks neemt iedereen nog de tram en metro. En de show natuurlijk zelf, wat ontzettend duur is om te realiseren. 40M lijkt me ook best wel veel eigenlijk, maar hopelijk komt er ooit een openbare lijst met kostenposten.
Evenals politie-inzet. Dat bedrag is waarschijnlijk zelfs geheim.quote:Op dinsdag 12 november 2019 20:54 schreef marsan het volgende:
[..]
Kosten voor het OV zijn geen zaak van de NPO. Dat is dus niet waar dit om.zal gaan.
Dat geld mag Rotterdam sowieso zelf ophoesten.
Daar ben ik me van bewust, maar die reactie was ook gericht op de totale 40M die hierboven werd genoemd, niet de 12,4M van de NPOquote:Op dinsdag 12 november 2019 20:54 schreef marsan het volgende:
[..]
Kosten voor het OV zijn geen zaak van de NPO. Dat is dus niet waar dit om.zal gaan.
Dat geld mag Rotterdam sowieso zelf ophoesten.
Ze hebben vast wel een reservepotje, maar die zullen ze vast niet meteen willen uitgeven met die bezuinigingen.quote:Op dinsdag 12 november 2019 20:36 schreef Em31 het volgende:
[..]
De NPO had toch ook iets van 50 miljoen 'over' ofzoiets? Of wat was dat ook alweerkomt uiteindelijk vast goed
Zou goed kunnen inderdaad. Het liefst willen ze natuurlijk dat de overheid zoveel mogelijk extra betaald. Die 2 miljoen die er nu ligt van de NPO is ook niet heel veel, als je al 40 jaar hebt kunnen ‘sparen’quote:Op dinsdag 12 november 2019 20:44 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Naar mijn beste politieke inzicht is dit inderdaad onhaalbaar. De VVD heeft net een megagroot iets ingeleverd met de maximumsnelheid. Om dan op nog een high-profile dossier een forse concessie te doen gaat die partij niet doen gok ik.
Maar dat weet de NPO ook wel. Dus dit is gewoon een kwestie van hoog inzetten.
quote:Op dinsdag 12 november 2019 23:31 schreef BasEnAad het volgende:
[ afbeelding ]
Ik vind dit toch wel vrij gênant. Een weekend oke, maar je wordt geacht 19 dagen full time beschikbaar te zijn, geen vergoeding, geen reiskosten. Maar je moet wel een vreemde taal spreken en geen 9-tot-5-mentaliteit hebben. Je kunt het altijd proberen natuurlijk als organisatie
quote:Op dinsdag 12 november 2019 23:34 schreef Em31 het volgende:
Ja best wel schaamteloos. Zag dat Sietse ook net op die tweet reageerde.Zouden ze dat zelf echt niet ook gedacht hebben?twitter:SietseBakker twitterde op dinsdag 12-11-2019 om 22:46:15@:Frankeren En wat betreft de oproep voor delegation host vrijwilligers: Waarom “tamelijk schandalig?” reageer retweet
quote:Op dinsdag 12 november 2019 23:37 schreef Em31 het volgende:
Godver weer het verkeerde topic![]()
@:Greys kun je deze posts ook verplaatsen?
quote:Op dinsdag 12 november 2019 23:38 schreef lashatumbai het volgende:
[..]
Ach ja, elk groot festival moet het ook van vrijwilligers hebben o.a. Je mag uitmaken van de bubble voor een week, je krijgt er dus ook echt wel een geweldige ervaring voor terug zonder zelf veel ervaring te moeten hebben in een bepaald vakgebied. Het feit dat je onderdeel mag zijn van het grote gebeuren is toch heel gaaf. Bovendien gaat het al jaren zo, en is er blijkbaar altijd meer dan genoeg animo!
quote:Op woensdag 13 november 2019 00:03 schreef BasEnAad het volgende:
Ik heb er echt geen probleem mee dat er gemeenschapsgeld gebruikt wordt voor het organiseren van zo'n evenement. Maar op deze manier mensen inzetten vind ik wel treurig.
okequote:Op woensdag 13 november 2019 00:11 schreef Greys het volgende:
Deze even uit een ander topic geplukt omdat we het hierboven ook al hadden over de vrijwilligers. Dan houden we alles een beetje bij elkaar.
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Sietse heeft net weer gereageerd.twitter:SietseBakker twitterde op woensdag 13-11-2019 om 07:57:26@Frankeren Net als tal van andere grote events bouwt het ESF al tientallen jaren op de inzet van vrijwilligers. Sterker nog: Ik ben zelf ooit ook als vrijwilliger begonnen op het songfestival! Daar wordt trouwens goed voor ze gezorgd (training, catering, kleding, vervoer in de stad, etc.) reageer retweet
Dan had die vacature inderdaad al wat beter overgekomen.quote:Op woensdag 13 november 2019 08:23 schreef Dave het volgende:
Raar dat dat dan niet in die advertentie benoemd wordt.
Een wat betere opmaak en achtergrond was ook niet overbodig geweest.quote:Op woensdag 13 november 2019 09:48 schreef Em31 het volgende:
[..]
Dan had die vacature inderdaad al wat beter overgekomen.
Zo te zien aan de reacties op Facebook zijn er toch zat die het wél leuk lijkt hoor. Als je daar toch al in de regio woont en een mega-fan bent kan ik me ergens heus voorstellen dat je het supertof vindt om het van zo dichtbij mee te maken achter de schermen.quote:Op woensdag 13 november 2019 11:14 schreef Remco het volgende:
[..]
Een wat betere opmaak en achtergrond was ook niet overbodig geweest.
Belachelijke eisen trouwens als je dit doet ben je echt gek.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |