heel simpel: een tijdschakelaar (in ons zo'n fancy geval op wifi waar je schema's in kan maken en met de telefoon op afstand kan in- en uitschakelen) en de mededeling niet bij ons te mogen voordat het lampje aan is. Heeft hij al een jaar en het werkt want Elmo is z'n grote voorbeeld. Dat ding op wifi is 8 euro op Ali ofzo. Lampje komt van een lokale winkel maar werkt met ieder nachtlampje. Als hij een paar minuten eerder wakker is zet ik het lampje soms al vast aan, als het nog langer is gaan we soms bij geroep naar hem toe (hij komt dan niet uit bed want hij weet dat het lampje nog niet aan is) en vertellen dat het nog te vroeg is en hij nog even moet slapen of spelen op z'n eigen kamer.quote:Op zondag 27 oktober 2019 08:37 schreef Quoi het volgende:
Vertel me alles over dat lampje. Hier is het elke dag 6 uur en dus vanmorgen 5 uur.
Haha och ja dat zie ik hier ook wel gebeuren, dan trekken we er wel iets meer tijd voor uitquote:Op maandag 28 oktober 2019 10:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
@:Schanu @:Fazz Het monteren is best wel gemakkelijk, zolang je goed kijkt welke onderdelen waar moeten... We hebben drie keer weer iets los moeten halen omdat we de verkeerde zijkant te pakken hadden en zo..
Weken in warm water?quote:Op maandag 28 oktober 2019 20:48 schreef Molo het volgende:
Heeft iemand een tip?
Mijn dochter heeft twee pleisters op haar knuffel geplakt en die kleefkracht is vrij heftig![]()
Hansaplast, ik denk dat weken in koningswater beter gaatquote:
quote:Op maandag 28 oktober 2019 20:52 schreef Molo het volgende:
[..]
Hansaplast, ik denk dat weken in koningswater beter gaat![]()
Ze is nu as we speak zelf maar met de schaar in de weer. Prima, dan ben ik tenminste niet degene die haar knuffel verziekt![]()
![]()
Ik zou er nieuwe pleisters op plakken en die gewoon laten zitten :’)quote:Op maandag 28 oktober 2019 20:48 schreef Molo het volgende:
Heeft iemand een tip?
Mijn dochter heeft twee pleisters op haar knuffel geplakt en die kleefkracht is vrij heftig![]()
Voor de volgende keer; 'leukoplast remover', of aceton/nagellak remover.quote:Op maandag 28 oktober 2019 20:48 schreef Molo het volgende:
Heeft iemand een tip?
Mijn dochter heeft twee pleisters op haar knuffel geplakt en die kleefkracht is vrij heftig![]()
Die was een beetje in dilemma. Hij is natuurlijk niet gewend om mij of zijn spulletjes te moeten delen dus hij was z'n speelgoed wat in veiligheid aan het brengen en kwam extra aandacht vragen bij mij. Tegelijkertijd was hij ook heel lief voor het kindje, heel zorgzaam. En hij stal een banaan bij oma om hem voor de helft aan kindje te voeren en de andere helft zelf op te eten.quote:Op woensdag 30 oktober 2019 22:52 schreef Nolita het volgende:
Wat lief lesage ‘mama nog even zien’![]()
Wat mooi dat jullie dat doen cygne, zo waardevol voor de kinderen die het nodig hebben.
Hoe vond wolf het?
Ja hè.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
quote:Op donderdag 31 oktober 2019 20:28 schreef littledrummergirl het volgende:
Hier is de hele straat in rep en roer
Kaptein was een supergevaarlijke babyshark (doodoodoodoodoo) met een lampionnetje 😍 hij vond t machtig mooi allemaal en stiefelde overal vrolijk naar binnenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
* Molo knijpt in wangetjeOh how you'd have a happy life, if you did the things you like
Hier zijn gisteren foto's gemaakt, ik hoorde dat ze flink heeft staan poseren. Verbaast me niks, aandachtshoertjequote:Op donderdag 31 oktober 2019 19:31 schreef Quoi het volgende:
Wij hadden dus 1 kindje aan de deur afgelopen weekend![]()
En ik geloof dat bijna alle kinderen vanzelf wel de mijlpalen doorlopen die erbij horen, alleen met wisselend tempo en prioriteit.
De kdvfoto’s zijn er! En mén wat zijn ze leuk![]()
En vanaf vandaag is Max een proefpersoon voor een studie van mijn werk. Drie weken lang een ‘slim’ horloge om, wat vragen beantwoorden (wij) en temp opnemen (via voorhoofd). Benieuwd hoelang hij het horloge zo fantastisch blijft vinden. “Maar mama, het is puzzeltijd”, zei hij net terwijl hij naar boven moest, op zijn horloge wijzend
Hier is de 2 jaar afspraak met 2 jaar en bijna 3 maanden.quote:Op donderdag 31 oktober 2019 23:31 schreef Nolita het volgende:
Geweldig LDG!!
Hier wel een bak snoep ingeslagen, want je weet maar nooit, maar volgens mij leeft het hier helemaal niet. Nu mogen wij dus snoepen.
Over die 2 jaar afspraak bij het cb. Inmiddels twee maanden verder, dus maar eens gaan bellen. Kreeg ik een bandje dat verzocht een mail te sturen ivm drukte. Dus ik opgehangen en mail gestuurd. Mis ik vlak daarna een oproep en is de voicemail ingesproken. ‘Ik bel om een afspraak in te plannen op .. december, we sturen nog een brief, als dit niet uitkomt even bellen.’ Niets over mijn mail en of ze ons vergeten waren oid.
De datum kwam niet uit dus ik meteen terug bellen en wel in de wacht gebleven. Krijgt ik meteen iemand eraan (). Een vriendelijke mevrouw die zelf aangaf, wat vreemd dat ze niet op uw voorkeur gepland hebben. Op die voorkeur was pas in januari plek, of morgen. We gaan dus morgen.
Ben wel benieuwd wat ze er morgen over zeggen. Of ze ons inderdaad vergeten waren, want wanneer zouden ze ons dan gaan inplannen? Tegen de tijd dat ze 3 is?
quote:Op donderdag 31 oktober 2019 20:28 schreef littledrummergirl het volgende:
Hier is de hele straat in rep en roer
Kaptein was een supergevaarlijke babyshark (doodoodoodoodoo) met een lampionnetje 😍 hij vond t machtig mooi allemaal en stiefelde overal vrolijk naar binnenMnohhhh, dit is echt super schattigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
Goed voor je egoquote:Op donderdag 31 oktober 2019 22:29 schreef Nazil het volgende:
Ldg wat een briljant kostuum
'oma heeft geen Frank (zo noemt hij alle brandweerauto's. Degene die autostad kijken weten waar ik het over heb). Moet oma halen' ik zeg of we nemen er een mee naar oma. 'dat is slim, mama!'ik ben slim, dank je
Ik was een beetje benieuwd, maar eigenlijk weten we alles al dus heeft niet veel toegevoegde waarde voor ons, deze afspraak.quote:Op vrijdag 1 november 2019 02:02 schreef Lemijn het volgende:
Ben je benieuwd naar de afspraak Nolita? Ik wel een beetje, maar benieuwder naar wanneer ze zelf actie gaan ondernemen. Dus ik wacht gewoon, de teller staat pas op 2jr3mnd hier.
LDG wat zoet!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haha, wat grappig!quote:Op vrijdag 1 november 2019 14:29 schreef Arja het volgende:
Hoi miezz![]()
Ik zat ook nog steeds op de 3 jaar afspraak bij het cb te wachten, maar dat duurde al sinds juni. Toch maar even gebeld en er was iets mis gegaan. Nu gaan we pas 20 december. Maak me verder nergens zorgen om, maar Emmy vindt dat altijd wel interessant. Dokters en ziekenhuizen en de tandarts enzo. Ik moet haar ook Prinses Mama Dierenarts noemen tegenwoordig als ze weer met haar dokterskoffertje in de weer is met haar babies en knuffels die verschrikkelijke ongelukken hebben mee gemaakt met veel bloed.
Dirk zegt dit nu elke keer als ik zeg dat we naar buiten gaan. Bos en waterplassen zijn leuk, maar paddenstoelen zijn echt helemaal tof. En dan moet ik ze tellen en gaat hij vertellen welke kleur ze hebben.quote:Op maandag 4 november 2019 21:04 schreef Nolita het volgende:
Afgelopen week een wandeling met N gemaakt (paddestoelen zoeken). Vervolgens hebben we bij iedere paddestoel ‘op een grote paddestoel’ gezongen. Duurde even voor we weer thuis waren.
Oh ik heb hier al helemaal beeld bij, zo'n mens.quote:Op dinsdag 5 november 2019 13:17 schreef Miezziej het volgende:
Alleen wanneer iemand je gaat proberen te dwingen om "raam" te zeggen, heeft ze er geen zin meer in. Snap ik wel, zelfs ik werd gek van de hele tijd "Wat is dit? Dit is een RRRR.....rrrraa...RRRRRRrrrr............"
Sam werkt ook op batterijen, tipquote:Op maandag 4 november 2019 20:20 schreef Quoi het volgende:
@:Schanu, wat is ze verwend! Mooie foto's. Wat voor inventieve rups is dat?
@:Cygne, tenenkrommend! Stom mens. Laat je alsjeblieft niks wijsmaken. Wolf komt wel bij binnenkort en hopelijk met wat tips van wél een leuke logopedist.
Vanmorgen was het weer half 5Niet te doen! Vriend staat telkens meteen naast zijn bed om het op te vangen en dat is fijn en lief, maar hij buigt ook wat sneller en gaat met 'm naar beneden. Vanaf morgenochtend gaan we strenger zijn. Voor half zeven niet naar beneden, met hulp van Sam het schaap - die trouwens om 20:00 uur had moeten slapen, maar dat net niet deed
En ik durf 'm niet meer aan te raken, want hij is al 2x op tilt geslagen met heel veel geblaat dat alleen maar stopte bij de stekker eruit halen, wat weer betekent: opnieuw instellen
Kijk, dit klinkt goed.quote:Op dinsdag 5 november 2019 15:33 schreef Nazil het volgende:
Wij zijn ook net terug van logopedie. Hele lieve vrouw. Als hij een plaatje niet wilde zeggen probeerde ze gewoon een ander woord met die letters er in. Conclusie was dat hij alle letters ongeveer wel uit kon spreken, maar dat hij het op het verkeerde moment doet. Als hij een letter voor in de mond moet uitspreken, dan doet hij dat achterin de mond en vice versa. Sok wordt gok bijvoorbeeld. Elke 4 weken komt er nu een nieuwe klank. We krijgen in die 4 weken elke weer 15 luisterwoorden mee, die moeten we elke dag voorlezen. En als hij een paar woorden met die klank goed kan, dan die woorden oefenen. Ik ben benieuwd.
Hij zegt toch best veel! M. gaat vaak tot max 4 woorden per zinquote:Op dinsdag 5 november 2019 13:31 schreef Cygne het volgende:
@:Miezziej wow, dat is echt heel naar. Wat een nare opmerking over opvoedcursus. Wolf werkte opzicht wel mee maar vooral bij opdrachten als 'pak het paardje' of zo. Niet 'zeg eens paard'.
Zijn oma's duidt hij aan met hun voornamen, of een variant daarvan. Onze honden noemt hij Ossa (Oscar) en die zegt grrr en Ka (Carel) en die zegt woehwoeh.
Net was hij met een houten treintje aan het spelen en hoor ik hem zeggen: 'Pinnetje inne taatje yay tein klaah! Goed daan, Ida!' Maar hij zegt echt nooit wat op verzoek.
Hahahaquote:Op dinsdag 5 november 2019 16:47 schreef Cygne het volgende:
Dat is dan nog extra lastig @:Miezziej qua beoordelen.
Wolf doet het beter bij vreemden dan man en ik. Hij vindt iedereen leuk. Alleen die logopedist dus niet. Hij was bezig met thee inschenken met zo'n speelsetje. Ik kreeg een kopje, man ook. Logopedist vroeg om een kopje, hij reikt het aan maar net voordat zij het kan pakken gooit hij het op de grond.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |