Hij had ze voor zijn eerste jaar in een milde vorm.quote:Op maandag 21 oktober 2019 23:13 schreef FlyingFish het volgende:
Had Max nog geen waterpokken gehad Quoi?
Sja, geen eenduidig verhaal. Wel echt duidelijk waterpokken, maar er kwamen er geloof ik 2 bij in het afgelopen etmaalquote:Op dinsdag 22 oktober 2019 14:49 schreef Lemijn het volgende:
Willem en ZZ gefeliciteerd!.
Hoe is het met de vlekjes van Max?
Ik kan wel zeggen dat het hier precies hetzelfde ging. Alhoewel de eerste keer bij 13 maanden was, dus ik was het er toch niet mee eens.quote:Op woensdag 23 oktober 2019 10:56 schreef Quoi het volgende:
Ja zeg, de intenties zijn altijd goed, maar al-die-spullen![]()
Weer geen pokjes erbij vandaag. En er werd weer eens echt met 2 boterhammen ontbeten. Ik denk dus dat we er met een mazzeltje onderuit komen. Ik kan me ook voorstellen dat als ze voor hun 1e jaar waterpokken krijgen, dit 1) een milde variant is vanwege de nog circulerende antistoffen van moeder, en 2) toch leidt tot aanmaak van wat eigen antistoffen, zodat een 2e episode óók mild is.
Klopt dit, echte dokters?
Hoe doe je dat, lego wassen in kussenslopen? Wij hebben ook zo'n bak lego, zelfde verhaal (behalve dan dat hij van mijn eigen familie komt).quote:Op dinsdag 22 oktober 2019 21:00 schreef Quoi het volgende:
@:Adrian, nog gefeliciteerd!! En meteen naar schoolGrote vent!
@:Vivi, jij ook met ZZ!
[..]
Hij had ze voor zijn eerste jaar in een milde vorm.
[..]
Sja, geen eenduidig verhaal. Wel echt duidelijk waterpokken, maar er kwamen er geloof ik 2 bij in het afgelopen etmaalZe jeuken wel als een malle. Verder is hij OK, heeft energie en is vrolijk.
Wij konden bijna een echtscheiding aanvragen vanwege de gedumpte gekregen lego van mijn schoonouders. Een supergrote emmer met 30 jaar oude lego, waar mijn vriend natuurlijk een emotionele band mee heeft. Afijn, die emmer is er neergezet en Max stuitert daar enthousiast omheen. Het was mijn dagje thuis en ik vind het stinken en vies, dus ik kon met kleine pannetjes aan de slag vandaag om ál die lego te wassen in kussenslopen![]()
omdat ik die mega-emmer niet kon dragen. Erna drogen en weer in kleine beetjes naar beneden. Geloof me, ik heb ter compensatie 3 sigaren en rokerige whisky nodig vanavond, wat een k-klus.
Ook nog langs Ikea geweest voor 2 mooie opbergdozen en nu ligt daar lekker ruikende lego inEn zo deed ik weer eens teveel op een dag.
en we zijn niet eens getrouwd![]()
In een kussensloop stoppen, wasmiddel erbij en in de wasmachine. Ik heb 40 graden gedaan en niet teveel centrifugeren. Daarna op de grond op handdoeken laten drogen.quote:Op woensdag 23 oktober 2019 13:46 schreef Minarosa het volgende:
[..]
Hoe doe je dat, lego wassen in kussenslopen? Wij hebben ook zo'n bak lego, zelfde verhaal (behalve dan dat hij van mijn eigen familie komt).
Hier ook een periode gehad, wat later naar bed en een volgende ontwikkelingsupdate (kost energie) loste dat meestal wel weer opquote:Op woensdag 23 oktober 2019 14:02 schreef littledrummergirl het volgende:
Aargh de kaptein wil niet meer slapen smiddagshij is pas net twee
quote:Op woensdag 23 oktober 2019 13:46 schreef Minarosa het volgende:
[..]
Hoe doe je dat, lego wassen in kussenslopen? Wij hebben ook zo'n bak lego, zelfde verhaal (behalve dan dat hij van mijn eigen familie komt).
OJA! Heel belangrijk: kussensloop moet dichtquote:Op woensdag 23 oktober 2019 13:59 schreef Molo het volgende:
Ik doe dat weleens met zulk speelgoed, en dan wel de kussensloop dichtmaken met een touwtje (wat weer los kan, anders ben je fucked na het wassen)
Ja hij gaat hier ook gewoon naar bed, een uurtje later dan voorheen. En hij blijft er ook mooi minstens anderhalf uur in, wakker of nietquote:Op woensdag 23 oktober 2019 14:05 schreef Lemijn het volgende:
Hier is het ook vaak bal maar ik stop hem gewoon in bed en hij bekijkt maar wat hij er doet. Telkens als ik denk dat het echt helemaal over is, gaat hij opeens weer elke middag 2 uur slapen.
Niet mijn expertise dit, maar klinkt wel plausibel vind ik! ZZ had overigens ook de milde variant als baby (die 10 pokjes zijn wel bijna allemaal littekentjes geworden, zonder krabbenquote:
Echt?quote:Op woensdag 23 oktober 2019 13:17 schreef Lemijn het volgende:
Wij hadden de duplo-variant. Ben nog steeds van plan om de helft weer weg te doen.
Goede tip, dit ga ik proberen! Ik wilde het al met de hand doen maar het is zo veel (en wel echt nodigquote:Op woensdag 23 oktober 2019 14:09 schreef Quoi het volgende:
Middagslaapjes, wat zijn dat? Ik ben daar soms zoo aan toe. Meneertje is lastig rustig te krijgen als hij eenmaal is opgestart. En 3 minuten met de auto rijden rond 13-14 uur betekent:![]()
.
[..]
[..]
OJA! Heel belangrijk: kussensloop moet dichtWe hebben kussenslopen met ritssluiting.
Heeft ze de middag nog echt nodig? James was 1.5 toen hij daar mee stopte en nu is slapen tussen de middag gegarandeerd drama in de avond.quote:Op woensdag 23 oktober 2019 16:50 schreef Nolita het volgende:
Je kind in bed kunnen leggen en dat als het niet wil slapen gaat spelen of zingen klinkt als een paradijs in mijn oren.
Mijn kind zet in op overmatig huilen en jammeren in dat geval.
In de middag gaat het nog altijd wel heel soepel en slaapt ze binnen 5-10 minuten. De avonden blijven moeizaam en dat gaat echt op en neer van een beetje moeizaam tot 2 uur later nog steeds niet slapen. We moeten het er maar mee doen.![]()
Oud speelgoed komt hier ook voorbij, maar dat probeer ik binnen te perken te houden. Wel handig om eens iets uit te proberen en als het aanslaat daar de nieuwe variant van aan te schaffen. Duplo heb ik door een sopje gehaald en is echt nog prima.
Simon wil ook al een weekje 's middags niet slapen, of slechts na lang kletsen en zingen uiteindelijk toch nog 20 minuten in slaap vallen en dan chagrijnig wakker wordenquote:Op woensdag 23 oktober 2019 14:02 schreef littledrummergirl het volgende:
Aargh de kaptein wil niet meer slapen smiddagshij is pas net twee
Kaptein redt t stiekem ook best prima zonder slaapquote:Op woensdag 23 oktober 2019 20:59 schreef TolstoiFan het volgende:
[..]
Simon wil ook al een weekje 's middags niet slapen, of slechts na lang kletsen en zingen uiteindelijk toch nog 20 minuten in slaap vallen en dan chagrijnig wakker worden![]()
Want hij wordt er wel gewoon om 15 uur uitgehaald, anders is het 's avonds helemaal feest![]()
![]()
![]()
's Avonds gaat het ook moeizamer en blijft ie ook weer langer kletsen en zingen, ook als ie 's middags weinig tot niet geslapen heeft.
Ja wij doen t ook zo hoorquote:Op woensdag 23 oktober 2019 21:11 schreef TolstoiFan het volgende:
Simon redt het misschien ook wel prima. We zijn er alleen zelf nog niet aan toe om zijn slaapje 's middags te skippen![]()
![]()
![]()
Dus hij gaat gewoon naar bed voor een middagslaap (of kletsen en zingen), zodat wij even wat tijd voor andere dingen hebben.
Voor mijn gevoel heeft ze het nog wel nodig. Ze slaapt 1 uurtje. Afgelopen weekend gingen we naar Ikea en viel ze op de heenweg de laatste 5 minuten in slaap; overleggen in de buggy mislukte dus is ze wakker gebleven. Echter viel ze toen wel op de terugweg meteen weer in slaap. Het was ook wel te merken aan haar gedrag dat ze moe was. Laatst had ze op de opvang slecht geslapen en viel ze in de auto in slaap en lag ze hier vervolgens knock-out op de bank. Op dit moment lijkt het slaapje overslaan dus nog niet haalbaar.quote:Op woensdag 23 oktober 2019 17:37 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Heeft ze de middag nog echt nodig? James was 1.5 toen hij daar mee stopte en nu is slapen tussen de middag gegarandeerd drama in de avond.
Leuk om even bevestigd te krijgen dat je kind het goed doetquote:Op woensdag 23 oktober 2019 21:53 schreef Nolita het volgende:
We hadden het 2-jaar gesprek op het kdv over de ontwikkeling. Alles prima hoor en op vrijwel alles lag ze (best wat) voor. Onze wijsneus. Altijd enthousiast, actief, spelen met andere kindjes, iedereen van naam kennen![]()
Eigenlijk is het gewoon een gesprek van herkenning. Wel fijn om nog eens te horen dat ze daar hetzelfde is als thuis. Houden ze bij jullie ook dergelijke gesprekjes?
De oudste stopte idd ook al vroeg maar niet zo vroeg als dr broertje... ach ergens is het ook wel makkelijker met uitstapjes... #omdenken!quote:Op woensdag 23 oktober 2019 21:17 schreef Burdie het volgende:
Mijn beide kinderen zijn met 1,5 jaar gestopt met het middagslaapje en ze leven nog. Kan dus prima (en is idd alleen zo jammer voor ons
).
Bij mijn nichtje hielp zo'n drukpunt armbandje. En ik lees ook altijd succesverhalen over een antistatische strip onder de auto.quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 18:59 schreef Gogo83 het volgende:
Zijn er mensen hier met een wagenziekte peuter? Hij heeft vandaag voor de tweede keer deze week gespuugd in de auto, terwijl hij verder niet ziek is. Vraag me af of we (behalve dus voortaan reservekleding en hydrofielen mee) kunnen doen om de kans op spugen zo klein mogelijk te houden.
quote:Op vrijdag 25 oktober 2019 18:59 schreef Gogo83 het volgende:
Zijn er mensen hier met een wagenziekte peuter? Hij heeft vandaag voor de tweede keer deze week gespuugd in de auto, terwijl hij verder niet ziek is. Vraag me af of we (behalve dus voortaan reservekleding en hydrofielen mee) kunnen doen om de kans op spugen zo klein mogelijk te houden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |