Dat reageren als door een wesp gestoken op doodnormale uitspraken is juist wat racisme in de kaart speelt. Wat is er mis met blank zijn dan? Het is van dezelfde strekking als ''Black lives matter''. Alsof je het daar oneens mee kan zijn.quote:Op donderdag 26 september 2019 20:39 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
"It's ok to be white", wat een sneu figuur ben je ook als je dat soort shit ophangt.
Ben blij dat je het vraagtquote:
Je denkt dat een cumdumpster beter af is dan iemand die thuis zit en haar kinderen opvoed ?quote:Op vrijdag 27 september 2019 07:45 schreef Murdera het volgende:
[..]
Op dezelfde manier dat de kindsoldaat gelukkiger is dan het schoolgaande kind. "vandaag niet doodgeschoten, en 1 handje rijst gehad, wat een geluk." In plaats van "school was stom en morgen een toets en ik hou niet van broccoli".
Ligt aan de cumdumpster en huisvrouw in kwestie.quote:Op vrijdag 27 september 2019 14:45 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Je denkt dat een cumdumpster beter af is dan iemand die thuis zit en haar kinderen opvoed ?
Hou je je altijd zo van de domme? Intrinsiek is er niks mis met de zin, maar context is belangrijk en de bron ook. Zoals je hier kan lezen: https://qz.com/1144783/th(...)-its-ok-to-be-white/quote:Op vrijdag 27 september 2019 12:03 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Dat reageren als door een wesp gestoken op doodnormale uitspraken is juist wat racisme in de kaart speelt. Wat is er mis met blank zijn dan? Het is van dezelfde strekking als ''Black lives matter''. Alsof je het daar oneens mee kan zijn.
Het is best een goede marketingtruc waar social justice warriors voor witte heteromannen zoals jij en andere alt-righters voor vallen en herhalen als een npc. Waarna iedereen schuilt achter het "met die zin is niks mis" en dat is het ook niet als je puur kijkt naar de woorden. De bron met bijbehorende agenda is echter niet onschuldig.quote:They latched on to the sentiment of “It’s ok to be white,” after flyers posted on the Boston College campus in October of this year, reading “Don’t apologize for being white,” were taken down by the university. A Facebook comment from Boston College referred to them as “offensive materials,” which the alt-right took as proof that America had it out for white people.
The phrase is what Aristotle called an “enthymeme.”
“This is simply another example of how American liberals want everyone to be inclusive and be proud of who they are… unless they are white,” wrote InfoWars, the conspiracy-peddling website run by Alex Jones.
On Halloween, 4chan laid out a “game plan” to turn this sentiment into a wider campaign focused around their simpler formulation, “It’s ok to be white.” As a political operation, it was crude—post flyers with the slogan across universities in the US, printed in black and white with a boring font. By provoking campus progressives with the phrase, the mainstream would “realize that leftists and journalists hate white people, so they turn on them,” said a 4chan post that introduced the idea.
En als we nu een grote samplesize zouden nemen van beide groepen?quote:Op vrijdag 27 september 2019 14:55 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Ligt aan de cumdumpster en huisvrouw in kwestie.
Jij bent iemand die verslaafd is aan de stank van zijn eigen schetenquote:Op vrijdag 27 september 2019 00:20 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, ik ben iemand die niet zo debiel is om vanuit een holbewonersmentaliteit en kleine piemelsyndroom alle vrouwen weg te zetten als hoeren.
Incel ze verder.
Er is heel veel wijsheid terug te vinden in de heilige geschriften mbt de natuur van de vrouwquote:Op vrijdag 27 september 2019 16:55 schreef LXIV het volgende:
De islam heeft meer gelijk mbt vrouwen dan dat de huidige Westerse wereld heeft, die volledig gecorrumpeerd en verrot is tov vrouwen. Het beste voor vrouwen was nog de situatie in Nederland tussen 1930 en 1970 nog de beste.
Aangezien het glashelder is dat in jouw verknipte wereldbeeld niet-religieuze vrouwen per definitie hoeren zijn zonder enige terughoudendheid en zelfrespect, lijkt het me niet noodzakelijk al te lang stil te hoeven staan bij het feit dat de enige hier die geen enkele waarde hecht aan vrouwen als zelfstandige individuen jij zelf bent.quote:Op vrijdag 27 september 2019 17:11 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Jij bent iemand die verslaafd is aan de stank van zijn eigen scheten
Als je zo begaan bent met de lot van de vrouw dan zou je geen destructieve gedrag aanmoedigen
Strikt gezien is er niks mis met die zin, alsof er iets mis zou zijn met een huidskleur. Het gaat natuurlijk om de eeuwige slachtofferrol die daar achter zit van figuren die het leven oneerlijk vinden omdat er bewegingen zoals Black Lives Matter bestaan en zichzelf wijsmaken dat dat dan zou betekenen dat witte mensen achtergesteld raken op termijn omdat er aandacht is voor ongelijkheid. Zoals Taco's ook al verwoordde.quote:Op vrijdag 27 september 2019 12:03 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Dat reageren als door een wesp gestoken op doodnormale uitspraken is juist wat racisme in de kaart speelt. Wat is er mis met blank zijn dan? Het is van dezelfde strekking als ''Black lives matter''. Alsof je het daar oneens mee kan zijn.
https://psmag.com/social-(...)ove-casual-sex-83847quote:Op vrijdag 27 september 2019 17:11 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Jij bent iemand die verslaafd is aan de stank van zijn eigen scheten
Als je zo begaan bent met de lot van de vrouw dan zou je geen destructieve gedrag aanmoedigen
Maar goed om te zien dat FOK!'s eigen salafist meer en meer laat zien uit welk hout die gesneden is.quote:In other words, the inconsistencies might mean that the true effect is context- and personality-dependent.
quote:Op vrijdag 27 september 2019 18:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Aangezien het glashelder is dat in jouw verknipte wereldbeeld niet-religieuze vrouwen per definitie hoeren zijn zonder enige terughoudendheid en zelfrespect, lijkt het me niet noodzakelijk al te lang stil te hoeven staan bij het feit dat de enige hier die geen enkele waarde hecht aan vrouwen als zelfstandige individuen jij zelf bent.
Vrouwen zijn voor jou wat dommige, labiele, emotionele poppen die twee dingen heel goed moeten onthouden: dat ze naar jou, als MAN, dienen te luisteren, en dat ze jouw lusten dienen te bevredigen. En omdat je ergens diep van binnen ook wel weet dat je gewaande superioriteit tegenover het vrouwelijk geslacht op geen enkele rationele wijze beargumenteerd kan worden, verschuil je je achter 'heilige boeken', zodat je in ieder geval wat goden achter de hand hebt die je vrouwonvriendelijke bagger een schijn van verhevenheid, moraliteit en zelfs heiligheid moet geven. In de kern ben je gewoon doodsbang voor vrouwen; die ingebeelde superioriteit is dan ook gebaseerd op een flinterdunne basis, die bij het zien van een vrouw in een broek al op losse schroeven komt te staan.
Kenmerkend ook dat je steeds de vinger wijst naar vrouwen; mannen kunnen kennelijk doen en laten wat ze willen; als die veelvuldig en met meerdere partners het bed delen, zal dat ongetwijfeld goedgepraat kunnen worden met een verwijzing naar de 'orde der dingen in de natuur', of, wanneer dat niet werkt, je standaard back-up, religie.
Vrouwen betekenen verder niets voor jou dan dit: ze zijn bedreigingen, verleiders, hoeren die enkel door noeste kastijding - door een man als jij - tot hun natuurlijke positie van huismoedertje teruggebracht, en stevig in het gareel gehouden moeten worden opdat hun kwaadaardige natuurlijke inborst geen desastreuze effecten heeft op de civilisatie.
Dit is een opgeleukte whataboutism.quote:Op donderdag 26 september 2019 21:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
Zo klopt 'ie:
LK: -_- Maar wáárom kaart je het aan?
Etto: Omdat het nogal onzinnig is enkel water lelijk te vinden omdat het blauw is wanneer ik blauw in zichzelf lelijk vind, en de lucht en de Fiat van de buurman 'minder lelijk blauw', of 'te tolereren blauw', of 'niet echt blauw' zou vinden.
Je gehele repertoire bestaat uit stromannen. Daarom ben je uiteindelijk met een staart tussen je benen uit het 9/11-topic verdwenen. Daar kwam je er namelijk achter dat niet dat jij een complottheorie (de stroman) kon gaan ontmantelen, maar dat je er één moest verdedigen! Een die bovendien gebaseerd bleek op een wetenschappelijke fundering die zich qua onderbouwing laat vergelijken met de flat-earth-theorie.quote:Op donderdag 26 september 2019 21:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
Wat je 'ECHTE WAARHEID'-relaas betreft: medunkt dat onderhand wel duidelijk is dat je het niet moet hebben van peer-reviewed studies, of de academische wereld in diens geheel, wanneer je je ras en IQ-geneuzel tracht te verkopen als 'onwelgevallige waarheden'. Hetgeen verder niet wordt verfraaid door je constante hang naar complottheorieën, die per definitie nooit te weerleggen zijn, omdat je als verstokt alu-hoedje altijd de mastercard "de echte waarheid wordt verzwegen" kunt inleggen, en een vinger kunt wijzen naar een verder onaantastbare, oppermachtige en alom aanwezige kracht "die echt de touwtjes in handen heeft".
Nee, het is een feitelijke weergave van wat er in die post gezegd wordt. Dat wil er kennelijk maar niet in: het moet en zal een 'nuance' van de islam zijn.quote:Op vrijdag 27 september 2019 19:02 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Dit is een opgeleukte whataboutism.
[..]
Je gehele repertoire bestaat uit stromannen. Daarom ben je uiteindelijk met een staart tussen je benen uit het 9/11-topic verdenen. Daar kwam je er namelijk achter dat niet dat jij een complottheorie (de stroman) kon gaan ontmantelen, maar dat je er één moest verdedigen! Een die bovendien gebaseerd bleek op een wetenschappelijke fundering die zich qua onderbouwing laat vergelijken met de flat-earth-theorie.
De ironie is dat ze zich omwille de heilige carrière steeds vaker genoodzaakt achten om zich te hoereren: https://www.zerohedge.com(...)ng-soft-prostitutionquote:Op donderdag 26 september 2019 23:36 schreef Ali_boo het volgende:
Ze worden jong gehersenspoeld dat huwelijk niets anders is dan een gevangenis
Wat is daar precies je bezwaar tegen?quote:Op vrijdag 27 september 2019 19:08 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
De ironie is dat ze zich omwille de heilige carrière steeds vaker genoodzaakt achten om zich te hoereren: https://www.zerohedge.com(...)ng-soft-prostitution
Je moet er alles aan doen om te ontkennen dat het precies dat was omdat de rest van je betoogjes er afhankelijk van zijn dat dat niet het geval is!quote:Op vrijdag 27 september 2019 19:07 schreef EttovanBelgie het volgende:
Nee, het is een feitelijke weergave van wat er in die post gezegd wordt. Dat wil er kennelijk maar niet in: het moet en zal een 'nuance' van de islam zijn.
Staart tussen de benen? Ik heb de verschillende reacties aldaar gelezen, en op de meest prangende vraag, waarom iets of iemand überhaupt een dergelijk complex, nauwelijks te verhullen, uiterst risicovol project zou opzetten om Irak (of Afghanistan, of de Islam als zodanig) te framen, wanneer een veel simpelere oplossing zou zijn geweest gebouwen te laten ontploffen en alsnog de schuld bij die partijen te leggen, komt geen antwoord. En, we mogen niet vergeten dat waar het in die casus om ging, nog altijd bij jou lag om aan te tonen dat een bepaalde manoeuvre per definitie onmogelijk zou zijn.
Ik weet niet waarom het misschien een probleem is dat 1 op de 10 studentes tevens hoer is. Misschien kan een vrouw hier een licht op schijnen.quote:Op vrijdag 27 september 2019 19:12 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Wat is daar precies je bezwaar tegen?
quote:Op vrijdag 27 september 2019 19:20 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ik weet niet waarom het misschien een probleem is dat 1 op de 10 studentes tevens hoer is. Misschien kan een vrouw hier een licht op schijnen.
Zie B&W; sterker nog, ben het nu aan het lezen.quote:Op vrijdag 27 september 2019 19:15 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Je moet er alles aan doen om te ontkennen dat het precies dat was omdat de rest van je betoogjes er afhankelijk van zijn dat dat niet het geval is!
Jouw vraag behoeft geen toelichting omdat het een alternatieve theorie (die als stroman fungeert!) insinueert. De vraag stellen is m.a.w. het ontwijken van de verdediging van de conspiracy-theorie die je zelf aanhangt. Het bewijs voor een onmogelijkheid eisen is een laffe reactie op de conclusie dat jij noch ik deskundigen of piloten (lees: geen personen die flight simulator spelen) kan aanwijzen die de manoeuvre mogelijk achten.
Misschien vind je het daarnaast interessant om te weten dat het toen aangehaalde onderzoek m.b.t. WTC7 van de universiteit van Alaska eindelijk gepubliceerd is. Of heb je al een argument bedacht waarom je deze terzijde schuift?
(Ik moet toegeven dat ik alleen de conclusie maar niets van de studie snap, dus ik hoop dat NIST het spoedig zal weerleggen). Op de eerste pagina in BNW-9/11 heb ik het e.e.a. gelieerd aan het onderzoek bij elkaar verzamelt.quote:Op vrijdag 27 september 2019 19:33 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zie B&W; sterker nog, ben het nu aan het lezen.
Ik denk dat een vrouw die zich vrij voelt om te doen waar ze zich goed bij voelt zich beter voelt dan een vrouw die geen kut waard is en zonder doek om dr harses te verbergen een hoer is die kapotgeschoten moet worden ja.quote:Op vrijdag 27 september 2019 14:45 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Je denkt dat een cumdumpster beter af is dan iemand die thuis zit en haar kinderen opvoed ?
.quote:Op vrijdag 27 september 2019 14:41 schreef Ali_boo het volgende:
Mocht je verdere vragen of opmerkingen hebben dan licht ik ze graag toe
quote:Op zaterdag 28 september 2019 00:16 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
.
I am fine, thank you, met mijn hoerengedrag.
Je bent een meester in het verdraaien van andermans woorden . Zie weinig inhoudelijke argumenten wel stikt het van de ad hominemsquote:Op vrijdag 27 september 2019 18:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Aangezien het glashelder is dat in jouw verknipte wereldbeeld niet-religieuze vrouwen per definitie hoeren zijn zonder enige terughoudendheid en zelfrespect, lijkt het me niet noodzakelijk al te lang stil te hoeven staan bij het feit dat de enige hier die geen enkele waarde hecht aan vrouwen als zelfstandige individuen jij zelf bent.
Vrouwen zijn voor jou wat dommige, labiele, emotionele poppen die twee dingen heel goed moeten onthouden: dat ze naar jou, als MAN, dienen te luisteren, en dat ze jouw lusten dienen te bevredigen. En omdat je ergens diep van binnen ook wel weet dat je gewaande superioriteit tegenover het vrouwelijk geslacht op geen enkele rationele wijze beargumenteerd kan worden, verschuil je je achter 'heilige boeken', zodat je in ieder geval wat goden achter de hand hebt die je vrouwonvriendelijke bagger een schijn van verhevenheid, moraliteit en zelfs heiligheid moet geven. In de kern ben je gewoon doodsbang voor vrouwen; die ingebeelde superioriteit is dan ook gebaseerd op een flinterdunne basis, die bij het zien van een vrouw in een broek al op losse schroeven komt te staan.
Hook up culture is schadelijk voor zowel mannen en vrouwen . Het klopt dat vrouwen en meer last van hebben maar het betekend niet dat mannen er ongeschonden van af komenquote:Op vrijdag 27 september 2019 18:50 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Kenmerkend ook dat je steeds de vinger wijst naar vrouwen; mannen kunnen kennelijk doen en laten wat ze willen; als die veelvuldig en met meerdere partners het bed delen, zal dat ongetwijfeld goedgepraat kunnen worden met een verwijzing naar de 'orde der dingen in de natuur', of, wanneer dat niet werkt, je standaard back-up, religie.
Vrouwen betekenen verder niets voor jou dan dit: ze zijn bedreigingen, verleiders, hoeren die enkel door noeste kastijding - door een man als jij - tot hun natuurlijke positie van huismoedertje teruggebracht, en stevig in het gareel gehouden moeten worden opdat hun kwaadaardige natuurlijke inborst geen desastreuze effecten heeft op de civilisatie.
Etto noemt dit progressie en voorruitgangquote:Op vrijdag 27 september 2019 19:08 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
De ironie is dat ze zich omwille de heilige carrière steeds vaker genoodzaakt achten om zich te hoereren: https://www.zerohedge.com(...)ng-soft-prostitution
Je artikel linkt naar Zhana Vrangalova. Weet je wie dit is?Weet je waarom ze veel kritiek krijgt op haar '' onderzoek''? Of dump je zomaar een link die overeenkomt met jouw geloofsovertuigingenquote:Op vrijdag 27 september 2019 19:01 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
https://psmag.com/social-(...)ove-casual-sex-83847
[..]
Maar goed om te zien dat FOK!'s eigen salafist meer en meer laat zien uit welk hout die gesneden is.
[..]![]()
Ik wens je veel succes meid, je zal het nodig hebbenquote:Op zaterdag 28 september 2019 00:16 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
.
I am fine, thank you, met mijn hoerengedrag.
Er zijn genoeg resultaten te vinden die helemaal niet zo negatief zijn als je beweert. Feit is dat er over het algemeen niet heel veel zinnigs over te zeggen valt en dat het vooral een individuele aangelegenheid betreft. Voor sommige mensen heeft het een positieve impact en voor sommige iets minder.quote:Op zondag 29 september 2019 14:36 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Je artikel linkt naar Zhana Vrangalova. Weet je wie dit is?Weet je waarom ze veel kritiek krijgt op haar '' onderzoek''? Of dump je zomaar een link die overeenkomt met jouw geloofsovertuigingen
Salafist op zijn plek gezet, lets move on
quote:Op zondag 29 september 2019 14:29 schreef Ali_boo het volgende:
Je weet als wanne be katholiek donders goed dat het anders in elkaar zit. Wil je kinderen het best mogelijke fundament geven om later gezonde en productieve leden van een samenleving te worden dan is wederzijdse onderwerping aan elkaar noodzakelijk . Geen slaaf/meester verhouding zoals jij het graag voorstelt
Conservatieven en logica, het blijft moeilijk.quote:Op zondag 29 september 2019 14:29 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Je bent een meester in het verdraaien van andermans woorden . Zie weinig inhoudelijke argumenten wel stikt het van de ad hominems
Typerend om te zien hoe je terugvalt in het zwart/wit denken. Als voorstander van de nucliaire familie acht ik mijzelf superieur puur om de reden dat ik met de juiste geslacht geboren ben , heb ik het recht om het vrouwelijke geslacht te domineren
Je weet als wanne be katholiek donders goed dat het anders in elkaar zit. Wil je kinderen het best mogelijke fundament geven om later gezonde en productieve leden van een samenleving te worden dan is wederzijdse onderwerping aan elkaar noodzakelijk . Geen slaaf/meester verhouding zoals jij het graag voorstelt
[..]
Hook up culture is schadelijk voor zowel mannen en vrouwen . Het klopt dat vrouwen en meer last van hebben maar het betekend niet dat mannen er ongeschonden van af komen
Sta je er ooit bij stil hoe schadelijk en vrouwonvriendelijk jou '' verlichte waarden'' zijn op de samenleving als geheel. Of is elke punt van kritiek automatisch seksistisch, achterlijk en prehistorisch . Gevolgd door de voorgekauwde standaard retoriek van de verlichte denkers van onze tijd
Ja, want het tegengaan van dit soort problematiek is het verpakken van vrouwen in een nikaab en het parkeren van dat wezen in de keuken. Echt, enige schappelijke oplossing.quote:Op zondag 29 september 2019 14:30 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Etto noemt dit progressie en voorruitgang
Over logica gesproken , er zijn bepaalde terugkerende patronen die me steeds meer beginnen op te vallen in je manier van postenquote:Op zondag 29 september 2019 17:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Conservatieven en logica, het blijft moeilijk.
En hier doe je het weer . Nergens heb ik gezegd dat ALLE niet religieuze vrouwen hoeren . Je toont hier de onvermogen om een normaal gesprek aan te gaan zonder hysterisch en emotioneel te wordenquote:Op zondag 29 september 2019 17:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ondanks je ineens erg genuanceerde en inclusieve ("ik ben als man ook onderhorig aan de vrouw, hoor!") benadering, blijft staan dat je wel degelijk een achterlijk zwart-wit wereldbeeld hebt, hetgeen ook nu weer blijkt uit het feit dat er voor jou maar twee categorieën vrouwen bestaan:
1. Conservatieve en/of religieuze vrouwen, die 'weten hoe het heurt';
2. Niet-conservatieve en/of niet-religieuze vrouwen, die allemaal, maar dan ook echt allemaal, slempen, hoereren en busladingen mannen tegelijk het bezoedelde bed inslepen.
Dat er in dat brein van jou geen ruimte is voor het besef dat de meeste Nederlandse vrouwen tegenwoordig én niet religieus zijn, én alsnog niet allemaal een losbandig leven leiden, en het wel prettig vinden dat zij zelf keuzes kunnen maken inzake kleding die zij dragen, werk dat ze verrichten, en of ze wel of geen kinderen willen krijgen, toont je morele failliet in deze trieste discussie glashelder aan.
En waar gaat het onderwerp over? Islam is RIGHT about women . Best wel logisch dat de vrouw hier dan ook vaker aan bod komt of vind je niet ?quote:Op zondag 29 september 2019 17:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat je sowieso nu pas op de proppen komt met de man, die ook bepaalde taken en plichten heeft, geeft aan dat het jou allereerst nog steeds gaat om die hoerige, slempende, bedrieglijke vrouwmensen. Dat hebben je boekjes je namelijk geleerd: dat is hun natuur.
Je komt zelf aanzetten met een wetenschapper die niemand serieus neemtquote:Op zondag 29 september 2019 16:19 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Er zijn genoeg resultaten te vinden die helemaal niet zo negatief zijn als je beweert
Dit is vals, dat je er door negatief beïnvloed word , dat staat vast. Het enige waar je over zou kunnen discussiëren is de manier waaropquote:Op zondag 29 september 2019 16:19 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Feit is dat er over het algemeen niet heel veel zinnigs over te zeggen valt en dat het vooral een individuele aangelegenheid betreft. Voor sommige mensen heeft het een positieve impact en voor sommige iets minder.
Goede post.quote:
Taboe-onderwerpen zijn het allang niet meer, zeker niet hier.quote:Op zondag 29 september 2019 20:21 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Over logica gesproken , er zijn bepaalde terugkerende patronen die me steeds meer beginnen op te vallen in je manier van posten
Zodra een taboe onderwerp ter sprake komt , gooi je alle feiten en logica overboord en kom je met verwijten die nergens op slaan , verdraai je bewust de woorden van de ander en strooi je ad homs
Je hele denkvermogen wordt uitgeschakeld en wat er dan overblijft is een emotionele reflex . Breng de ander in diskrediet en ik hoef hem dan niet meer serieus te nemen
Laat ik paar voorbeelden noemen
- Iemand beweert dat groep X oververtegenwoordigd is in misdaad
Etto's antwoord hierop: Jij wilt ALLE leden van groep X het land uit zetten. Je verschuilt je hierbij achter psuedo intellectuele IQ statistieken die niemand serieus neemt. Kan me ogen niet geloven Ben ook tegen massa immigratie maar betekend niet dat ik een heel groep mensen over een kant scheert. Je moet het op individuele basis beoordelen ect ect
- Iemand beweert dat de officiële verhaal van 9/11 nooit kan kloppen, komt vervolgens met vrij heldere en overtuigende argumenten
Etto: Blijft de officiële verhaal met hand en tand verdedigen , ondanks dat er meer gaten zitten in het verhaal dan Zwitsers kaas. Zelfs iemand met minimale kritische denkvermogen is in staat om in te zien dat het verhaal wat ons verteld is nooit kan kloppen. Verschuilt zich achter ''peer reviewed research'' zodat die zelf niet hoeft na te denken .. Maar dat is wat alle intellectuelen doen, het denken aan andere overlaten
- Ik verdedig conservatieve waarden op het forum
Etto: Jij wilt dat ALLE vrouwen jouw aanbidden en plezieren puur omdat je een man bent . Jij bent achterlijk, prehistorisch vrouwonvriendelijk omdat je vasthoud aan christelijke waarden . Niet verlicht zoals ik , ik ga met de tijd mee, ben voor rechten en vrijheden itt jouw wereldbeeld die vrij van logica is ( projecting much ?)
Ik verdedig hier christelijke waarden ja , jij de waarden van de vrijmetselaars met je achterlijke verlichting .
[..]
En hier doe je het weer . Nergens heb ik gezegd dat ALLE niet religieuze vrouwen hoeren . Je toont hier de onvermogen om een normaal gesprek aan te gaan zonder hysterisch en emotioneel te worden
En de hedendaagse vrouwen en mannen die naar de kerk gaan zijn niet veel beter dan de ongelovigen. Het enige verschil is dat ze hun zonden veel beter weten te verbergen en niet mee te koop lopen dat ze een fout hebben begaan
Weer sla je de plank volledig mis maar dat zal je niet verhouden om op dezelfde voet verder te gaan
[..]
En waar gaat het onderwerp over? Islam is RIGHT about women . Best wel logisch dat de vrouw hier dan ook vaker aan bod komt of vind je niet ?
Goed dat we dan ontwikkelingshulp blijven zenden om zo de door nurture ontstane verschillen recht te trekken. Kunnen we elkaar toch ergens vinden.quote:Op zondag 29 september 2019 20:42 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Goede post.
Nog ééntje:
- Iemand beweert dat het IQ in Afrika x punten lager ligt dan in Europa.
Etto: Racistisch geleuter! Jij volgt pseudowetenschappelijke rassentheorieën uit de jaren 30 en denkt dat negers dommer worden geboren! En stiekem haat je ze gewoon!
Zoals ik al zei: z'n hele repertoire bestaat uit stromannen.
Vergeet ik nog de belangrijkste vraag...quote:
Er zijn verschillende resultaten met wisselende conclusies. Zo zwart-wit als jij het stelt is het niet. Casual seks kan inderdaad negatieve uitwerkingen hebben, maar evengoed ook positieve. Het enige zinnige wat je er over kunt melden is dat dat nogal persoonsafhankelijk is.quote:Op zondag 29 september 2019 20:33 schreef Ali_boo het volgende:
Dit is vals, dat je er door negatief beïnvloed word , dat staat vast. Het enige waar je over zou kunnen discussiëren is de manier waarop
Hier ben ik het zeker mee eens, daarom beoordeel ik mensen ook op hun gedragingen en overtuigingen en die bevallen mij bij (streng) religieuze moslims én christenen niet zo. Maar veel mensen vinden dat je ze daar niet op mag wijzen, want dat is discriminatie/racisme ofzo.quote:Op donderdag 26 september 2019 19:33 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Zet alle hekken wagenwijd open, geen grenscontroles meer, iedereen binnenlaten.![]()
Grapje.![]()
Ik ben helemaal geen voorstander van ongebreidelde migratie. Ook een zeer links land als Cuba kent een zeer strenge migratie-wetgeving. Migratie dient zeer goed gereguleerd te worden.
Dat wil alleen niet zeggen dat je de mensen die hier wonen moet aanspreken op feiten waar zij niets aan kunnen doen en moet benadelen of uitschelden op basis van huidskleur of afkomst.
Helemaal eens.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 11:12 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Hier ben ik het zeker mee eens, daarom beoordeel ik mensen ook op hun gedragingen en overtuigingen en die bevallen mij bij (streng) religieuze moslims én christenen niet zo. Maar veel mensen vinden dat je ze daar niet op mag wijzen, want dat is discriminatie/racisme ofzo.
Verboden nog wel, 1 van de vele verboden? Religie zou iets achter de voordeur moeten zijn, persoonlijk.quote:Op woensdag 2 oktober 2019 01:45 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Helemaal eens.
Religie is een keuze. Afkomst en huidskleur is dit niet.
Religie mag wat mij betreft wereldwijd verboden worden. Het levert alleen maar narigheid op.
Kan ik ook mee leven.quote:Op woensdag 2 oktober 2019 01:49 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Verboden nog wel, 1 van de vele verboden? Religie zou iets achter de voordeur moeten zijn, persoonlijk.
Gaat nooit gebeuren, men wil tot een groep behoren. Ik niet, maar die behoefte is er wel. En nu?quote:Op woensdag 2 oktober 2019 01:50 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Kan ik ook mee leven.
Niets.quote:Op woensdag 2 oktober 2019 01:53 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Gaat nooit gebeuren, men wil tot een groep behoren. Ik niet, maar die behoefte is er wel. En nu?
Smells like ironyquote:Op woensdag 2 oktober 2019 01:55 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Niets.
Religie gaat sowieso op termijn verdwijnen.
China is de nieuwe wereldmacht en Beijing heeft niet zo veel op met religie, en terecht overigens.
Alles sal reg kom dus.
Dan ook al die anti global warming waanzin waar 0 substantieel bewijs voor is verbieden. Want het blijft niets meer dan geloof.quote:Op donderdag 26 september 2019 17:26 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nee.
Ziek trouwens dat ze die posters laten hangen.
Religieuze waanzinteksten zou je als overheid meteen moeten verwijderen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |