Vuile viespeuk die je bentquote:Op woensdag 25 september 2019 13:23 schreef haags_kwartiertje het volgende:
2 of 3x douchen op een dag is ook weer wat overdreven
An sich klopt dat. De mate waarin je stinkt is weer een ander verhaal.quote:Op woensdag 25 september 2019 13:42 schreef ChevyCaprice het volgende:
Lichaamsgeur hoort nou eenmaal bij het menselijk lichaam.
Nee, want dat is niet viesquote:Op woensdag 25 september 2019 13:58 schreef Luppie0110 het volgende:
[..]
Lekker vies je bed uitstappen.
Nietquote:Op woensdag 25 september 2019 13:59 schreef Luppie0110 het volgende:
[..]
Je beweert nu dat een banaan paars is.
Uh okquote:Op woensdag 25 september 2019 13:52 schreef wollah het volgende:
[..]
Ik douche 2x per dag. Ben schoner dan jou
Dat is wetenschappelijk aantoonbaar onjuist. Je hebt de hele nacht niet alleen lekker in je eigen zweet liggen wentelen maar ook in de uitwerpselen van bedwantsen, huisstofmijten en ander microscopisch klein ongedierte.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als je altijd 's ochtends doucht hoef je nooit je bed te verschonen.quote:Op woensdag 25 september 2019 14:15 schreef Nine. het volgende:
En dan heb je nog van die ransapen die niet alleen 's ochtends niet douchen maar die ook nog eens hun bed slechts eenmaal in de 6 maanden verschonen ofzo.
Een alcoholistische ex-collega van mij heeft een keer een week in een bed met bloed gelegen.quote:Op woensdag 25 september 2019 14:15 schreef Nine. het volgende:
En dan heb je nog van die ransapen die niet alleen 's ochtends niet douchen maar die ook nog eens hun bed slechts eenmaal in de 6 maanden verschonen ofzo.
Gadverdamme.quote:Op woensdag 25 september 2019 14:17 schreef Luppie0110 het volgende:
Een alcoholistische ex-collega van mij heeft een keer een week in een bed met bloed gelegen.
Niet nakend achter je auto de wasstraat door lopenquote:Op woensdag 25 september 2019 13:25 schreef Chia het volgende:
[..]
Geen douche op kantoor en bij de klant hebben.
Dan jij.quote:Op woensdag 25 september 2019 13:52 schreef wollah het volgende:
[..]
Ik douche 2x per dag. Ben schoner dan jou
Idd.quote:Op woensdag 25 september 2019 15:03 schreef the-eye het volgende:
[..]
Niet nakend achter je auto de wasstraat door lopen
Er zit een contradictie in je redenering. Ze beweren, dat ze 's avonds douchen. Maar als ze de klodders gel van de dag van te voren nog in de haren hebben, lijkt het mij sterk dat ze dan gedoucht hebben. Dus wat je ruikt is waarschijnlijk de stank van een aantal dagen niet douchen.quote:Op woensdag 25 september 2019 12:28 schreef Luppie0110 het volgende:
[..]
Doe je ff rustig maat.
Ik stink zelf niet, mijn collega’s die s’ochtends niet douchen stinken aan het eind van de dag wel.
Zij zijn ook degene die met van die vieze klodders opgedroogd gel van de vorige dag in hun haar zitten.
Oh nee, stel je voor. Meid.quote:Op woensdag 25 september 2019 12:36 schreef Ferrari_Tape het volgende:
[..]
Genoeg mensen op kantoor die 2 dagen hetzelfde shirt dragen.
Ik heb het niet over de mint smaak, het gaat erom dat je eerst je tanden poetst en daarna je tanden bevuilt. Verkeerde volgordequote:Op woensdag 25 september 2019 13:27 schreef spierbal het volgende:
[..]
Na 2 happen is de mint smaak weg. Pussy
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |