FOK!forum / Relaties & Psychologie / Al 5 jaar singel is er nog hoop
Ivo1990dinsdag 20 augustus 2019 @ 00:50
Goedenavond.

Ik zit de laatste periode slecht in mijn vel, ik denk veel na over mijn toekomst en zit met een naar gevoel. Het gevoel nooit meer een partner te kunnen vinden. Ik ben momenteel 28 jaar, ik word dit jaar 29.

Ik heb sinds mijn 23e geen vaste relatie gehad. Ik voel me eenzaam en oud. Ik heb in de afgelopen jaren wel een paar bedpartners gehad maar daar kwam verder niets uit.

Het begon toen ik op mijn 23e na mijn relatie verhuisde, naar een appartement waar ik op den duur een 21-jarige buurvrouw kreeg. Zij en ik deelden dezelfde voordeur. We deelden telefoonnummers uit voor het geval dat één van ons de sleutel zou vergeten et cetera. Na een aantal keren met elkaar gesproken te hebben, kreeg ik op een nietsvermoedende woensdagavond een bericht van haar: "zin in seks"... Ik moest eerst twee keer kijken of ik het nou goed las. Ik heb 6 maanden lang opervlakkige seks gehad met haar. We wilden alle twee niet meer dan dit omdat we allebei geen raakvlakken of zelfde interesses hadden.

Inmiddels weer verhuisd naar een koopappartement. Dit keer voor het eerst Tinder geïstalleerd op mijn telefoon. Na 1 week contact gehad met een vrouw van 39 met 2 kinderen. Ze zag er goed uit; echt een milf! Ze zat in nood, haar ex-man was vreemdgegaan, haar vader recent overleden... Een hoop gezeik zowel emotioneel als financieel.

Ik had natuurlijk van te voren kunnen weten dat dit een mismatch was, maar goed, je bent jong en je ziet een mooie milf en je denkt yes!!! Nou goed, na een weekje whatsappen de auto ingestapt, op naar het midden van 't land. Daar aangekomen om 22.00 uur werd ik ontvangen. Heb denk ik 15 minuten met haar op de bank liggen praten wat vervolgens snel overging in seks. Dit heeft 3 maanden geduurd, ik werd daarna verdacht van vreemdgaan, omdat ik ver weg woon en zij mij niet kan controleren (komt door haar ex-man die vreemdging). Dit dus ook per direct afgekapt.

Nou mei dit jaar Badoo geïnstalleerd. Dit keer iemand van mijn eigen leeftijd van 29jaar tegengekomen. Ook weer afgesproken ditmaal kwam zij bij mij om samen naar een film te kijken. Natuurlijk weer seks gehad, maar ook hier weer problemen. Zij heeft veel meegemaakt, moeder op sterven. Heb het contact met haar verbroken nu sinds een week, voelde geen klik en zij knapte op mij af toen ik zei dat ze moest gaan werken.

Vervolgens nog een poging gedaan op Badoo, met een dame van 30. Alleen mee gesproken op de dag voor onze ontmoeting. Heb haar op facebook gezocht, bleek dat ze net een kind had en een vent... Haar hiermee geconfronteerd. Het liep even niet lekker met haar relatie en dan gelijk op een andere pik springen?! Echt een shocker.

Nog een paar woorden over mij, zodat jullie een totaalbeeld van mij te krijgen. Ik werk als productieleider, verdien redelijk 2400 euro netto per maand, en heb een auto. Mijn appartement is riant: 2 verdiepingen inclusief een ondergrondse garage. Ik kleeg mij casual, draag wel altijd merk (Nike, Reebok, Adidas en zo), tot netjes (overhemd, loafers, strakkere broek). Ik heb blond haar, ben helaas kalend, heb blauwe ogen, ben 194 cm lang en weeg momenteel 88 kg (was voorheen zwaarder, gestopt met fitnessen sinds een jaartje of 4). Ik werk veel, ga minder opstap en vrienden kan ik op 1 hand tellen. Ik rook niet, ik drink soms en het afgelopen jaar heb ik soms puur uit verveling geblowd. Ik merk dat ik op het gebied van internetdaten niet succesvol ben, als ik 10 likes krijg op een week praten er mischien 4 en daar blijven er 1 of 2 van over die interesse hebben.

Ik merk dat als ik aan het winkelen ben of in de stad ben, ik veel meer oogcontact krijg/heb. Ik ben wel al lang niet meer opstap geweest, ben druk met werk. Ben vooral chagrijnig en merk dat ik daarmee mensen afstoot

Het gaat nu al sinds mijn 23e op en neer... Ik ben toe aan vastigheid, maar ik voel me gewoon eenzaam, onaantrekkelijk en oud. Ik mis kleine dingen als samen wakker worden en op de bank zitten.

Ik zou mijzelf op uiterlijke basis een 5/10 geven.

Wat te doen?!

[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 20-08-2019 13:05:27 ]
MadJackthePiratedinsdag 20 augustus 2019 @ 01:04
Wat is kalend? Zolang je kan nog genieten van je haar, tevens weer gaan fitnessen, als je kaal bent en een goed lichaam hebt dan vinden veel vrouwen dat wel oke.

Tevens, waarom neem je zo snel genoegen met fucked up vrouwen? Als je smooth leert praten kan je ook wel veel lekkerdere chicks krijgen. Wellicht niet voor een vaste relatie, maar is allemaal meer ervaring. Voor een echte relatie zou ik eerst eens nagaan wat jij graag in een relatie ziet, kinderen? Een veelvuldig aanwezige ex? Je snapt het.

Denk aan je eigen wensen en daarna pas aan die van een ander. Hoewel ik daarmee niet wil zeggen dat je egoïstisch moet zijn.
madam-aprildinsdag 20 augustus 2019 @ 01:11
Ga stappen, ga een tijdje alleen op reis, wordt lid van een sportvereniging, ONDERNEEM IETS!
Lienekiendinsdag 20 augustus 2019 @ 01:13
Als de OP een poging is tot hosselen: epic fail.
MadJackthePiratedinsdag 20 augustus 2019 @ 01:14
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 01:13 schreef Lienekien het volgende:
Als de OP een poging is tot hosselen: epic fail.
Ja wel een goeie TS, als je zo ook praat tegen je matches snap ik ze wel...
Yiweidinsdag 20 augustus 2019 @ 04:49
Ik denk niet dat je afwijkt van het gemiddelde, de trend is nou eenmaal steeds meer singles. Mensen die elkaar rond hun 26e tegenkomen en gaan trouwen, enz. is niet meer iets van tegenwoordig. Hiervoor komt ook een portie geluk bij kijken bovenop pro-activiteit wat je al hebt.

Mijn algemeen visie is om niet deel te nemen aan wat duidelijk niet hoort bij lange termijn partner zoals ONS e.d. Omdat het je zelfbeeld en wereldbeeld zodanig beinvloedt waardoor het nog moeilijker maakt om de lange termijn partner aan te trekken en te behouden. Daarnaast wil je ook geen gedoe als je lange termijn partner er is; diegene komt je opzoeken, je wil niet dat iemand het (per ongeluk) tegen haar zegt. In dit geval dat je ONS buurvrouw iets verkeerds gaat doen in de toekomst, dat je hierdoor in angst gaat leven en/of controlerend gaat worden enz.

De mensen in mijn omgeving die vroeg hun levenspartner hebben ontmoet, was via hun studie/tijdelijk werk of via een bekende. Misschien pro-actief vragen aan mensen of ze iemand kennen die bij jou kan passen. Of laat tenminste aan anderen weten dat je bezig bent met dating, dus dat je iemand zoekt. Dat het lampje zo bij iemand gaat branden om met voorstellen bij jou te kunnen komen.

Aan mensen vragen wat ze vinden welke mensen bij jou passen, kan ook mogelijkheden creeren bovenop dat je een andere visie gaat horen. Zo weten mensen ook dat ze later eventueel met voorstellen bij je kunnen komen. Omgaan met mensen welke ook daten, zodat je erover kunt praten kan steun geven. Dat je de single tijd gemakkelijker kunt doorstaan, dan ben je niet alleen zeg maar. En wanneer je te lange tijd pauze hebt genomen, schopt iemand je kont.

[ Bericht 8% gewijzigd door Yiwei op 20-08-2019 04:59:34 ]
VEM2012dinsdag 20 augustus 2019 @ 07:31
Badoo schijnt veel ordinair volk te herbergen. Als je dan ook nog schrijft dat je in nike, reebok en adidas rondloopt, dan moet ik ook nog aan Gopniks denken. Prima kleding voor als je gaat sporten, niet voor het aantrekken van leuke vrouwen.

Daarnaast ruik je nu naar wanhoop en onzekerheid. Dat stoot ook enorm af.

Kortom, breng je leven op orde, zorg dat je leven als single leuk is en je daar geen ander voor nodig hebt en ga vanuit die positie eens op zoek naar een echt leuke vrouw.
Kaneelstokjedinsdag 20 augustus 2019 @ 07:38
Je bent 1,94 en niet dik.
Er zijn rond jouw leeftijd zat vrouwen die nu buiten de boot gaan vallen omdat er minder beschikbare mannen zijn.
Lijkt me dat er wel gelegenheid is om wat te daten.
mailydinsdag 20 augustus 2019 @ 08:26
Singels zijn inderdaad uit de tijd.
Ambystoma_mexicanumdinsdag 20 augustus 2019 @ 08:34
Ik ben zelf bijna 5 jaar single geweest voordat ik mijn vriend ontmoette. Ben het overigens met Yiwei eens dat onenightstands niet de oplossing zijn om een nieuwe vriendin aan te trekken, tenzij veel wisselende seks hebben je ding is en je content bent met dit soort korte contacten. Nu studeer je net als ik niet meer, maar ga je bijvoorbeeld naar conferenties voor je werk ? Daar ontmoet je nieuwe mensen en ook al ligt de setting heel anders dan op een datingswebsite, mensen, in mijn ervaring, staan daar heel erg open voor contacten, wat kan variëren van zakelijke contacten, vriendschappen tot relatiemateriaal.
bitterbaldinsdag 20 augustus 2019 @ 09:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:31 schreef VEM2012 het volgende:
Badoo schijnt veel ordinair volk te herbergen. Als je dan ook nog schrijft dat je in nike, reebok en adidas rondloopt, dan moet ik ook nog aan Gopniks denken. Prima kleding voor als je gaat sporten, niet voor het aantrekken van leuke vrouwen.

Daarnaast ruik je nu naar wanhoop en onzekerheid. Dat stoot ook enorm af.

Kortom, breng je leven op orde, zorg dat je leven als single leuk is en je daar geen ander voor nodig hebt en ga vanuit die positie eens op zoek naar een echt leuke vrouw.
Wat kort door de bocht hoor :p
Isabeaudinsdag 20 augustus 2019 @ 09:18
Wat vind je eigenlijk leuk om te doen naast je werk? Want ik lees vooral 'ik werk, blow uit verveling en ga weinig op stap'. Dat klinkt wel wat saai hoor. Een man met leuke hobby's zou al interessanter kunnen zijn voor vrouwen.
Lenny77dinsdag 20 augustus 2019 @ 09:43
Ivm je zin: een week online daten geeft 10 likes, 4 praters en 1 of 2 blijvers. Je beseft niet dat dit goed is? Wel, dit is heel goed en meer dan menig mens kan halen.
Dus er is duidelijk niets mis met je uiterlijk! Dan kan je die zorg al schrappen.
Dan je methode: je schrijft bij elke date dat je natuurlijk die eerste keer sex hebt gehad en aan de profielen van de dames te zien waren dat niet de vrouwen die je eigenlijk nu zou moeten ontmoeten. Geen relatie perspectief (daarom geen slechte vrouwen, maar te complex). Maar ook die 'natuurlijk sex' is ook niet zo goed. Probeer voor een relatie te krijgen eens niet zo snel in haar broekje te kruipen.
Ik zeg niet dat je een player bent he! Maar leer ze eerst eens een beetje kennen.
En wat al gezegd is door anderen: doe iets! Zoek een hobby, ga naar buiten! Ze zullen niet naar je toe komen als jij met je jointje vervelend op de bank zit.
Cue_dinsdag 20 augustus 2019 @ 10:01
Tja 5 jaar vrijgezel, voor sommigen enorm lng, voor anderen niet.
Zelf vind ik online daten niets, teveel gedoe en vaak toch geen irl klik.
Kwam wel mensen tegen in de kroeg en sommigen vonden mij interessant, maar ik hen weer niet.

12 jaar vrijgezel geweest. Soms vond ik het heerlijk, soms verlangde ik naar anders.
En net toen ik had van, nou dat vrijgezelle leven bevalt me goed en is wss voor mij besteed, ontmoette ik mijn huidige partner.
Was een vriend van een vriendin van een kennis van mij :')
Het kan soms raar lopen.
VEM2012dinsdag 20 augustus 2019 @ 10:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 09:09 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Wat kort door de bocht hoor :p
Nou ja, als iemand zegt dat hij in merkkleding rondloopt en dan wat merken noemt die gewoon sportkleding maken, dan vrees ik met grote vrezen.

Zeker als het ook nog een beetje past bij de rest van het verhaal. :)
VEM2012dinsdag 20 augustus 2019 @ 10:14
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 09:43 schreef Lenny77 het volgende:
Ivm je zin: een week online daten geeft 10 likes, 4 praters en 1 of 2 blijvers. Je beseft niet dat dit goed is? Wel, dit is heel goed en meer dan menig mens kan halen.
Dus er is duidelijk niets mis met je uiterlijk! Dan kan je die zorg al schrappen.
Dan je methode: je schrijft bij elke date dat je natuurlijk die eerste keer sex hebt gehad en aan de profielen van de dames te zien waren dat niet de vrouwen die je eigenlijk nu zou moeten ontmoeten. Geen relatie perspectief (daarom geen slechte vrouwen, maar te complex). Maar ook die 'natuurlijk sex' is ook niet zo goed. Probeer voor een relatie te krijgen eens niet zo snel in haar broekje te kruipen.
Ik zeg niet dat je een player bent he! Maar leer ze eerst eens een beetje kennen.
En wat al gezegd is door anderen: doe iets! Zoek een hobby, ga naar buiten! Ze zullen niet naar je toe komen als jij met je jointje vervelend op de bank zit.
Ik heb eigenlijk altijd de eerste of de tweede date seks en dat werkt ook prima om iemand serieus te vinden hoor.

De gedachte dat meteen seks een contra-indicatie is, klopt mijns inziens niet.
Tja..1986dinsdag 20 augustus 2019 @ 11:16
Is het probleem geen vrouw, of is het probleem saai leven. Ik gok dat 2de. Ga gewoon een leuk leven hebben. Dan komt een vrouw vanzelf wel. Uit je verhaal komt wel duidelijk naar voren dat contact leggen het probleem niet is.
DaggerOnedinsdag 20 augustus 2019 @ 11:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 11:16 schreef Tja..1986 het volgende:
Is het probleem geen vrouw, of is het probleem saai leven. Ik gok dat 2de. Ga gewoon een leuk leven hebben. Dan komt een vrouw vanzelf wel. Uit je verhaal komt wel duidelijk naar voren dat contact leggen het probleem niet is.
Jup. Er is geen shortcut naar een mooie vrouw als je eerst je leven niet op orde hebt.
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 12:28
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:50 schreef Ivo1990 het volgende:
Goedenavond.

Ik zit de laatste periode slecht in mijn vel, ik denk veel na over mijn toekomst en zit met een naar gevoel. Het gevoel nooit meer een partner te kunnen vinden. Ik ben momenteel 28 jaar, ik word dit jaar 29.

Ik heb sinds mijn 23e geen vaste relatie gehad. Ik voel me eenzaam en oud. Ik heb in de afgelopen jaren wel een paar bedpartners gehad maar daar kwam verder niets uit.

Het begon toen ik op mijn 23e na mijn relatie verhuisde, naar een appartement waar ik op den duur een 21-jarige buurvrouw kreeg. Zij en ik deelden dezelfde voordeur. We deelden telefoonnummers uit voor het geval dat één van ons de sleutel zou vergeten et cetera. Na een aantal keren met elkaar gesproken te hebben, kreeg ik op een nietsvermoedende woensdagavond een bericht van haar: "zin in seks"... Ik moest eerst twee keer kijken of ik het nou goed las. Ik heb 6 maanden lang opervlakkige seks gehad met haar. We wilden alle twee niet meer dan dit omdat we allebei geen raakvlakken of zelfde interesses hadden.

Inmiddels weer verhuisd naar een koopappartement. Dit keer voor het eerst Tinder geïstalleerd op mijn telefoon. Na 1 week contact gehad met een vrouw van 39 met 2 kinderen. Ze zag er goed uit; echt een milf! Ze zat in nood, haar ex-man was vreemdgegaan, haar vader recent overleden... Een hoop gezeik zowel emotioneel als financieel.

Ik had natuurlijk van te voren kunnen weten dat dit een mismatch was, maar goed, je bent jong en je ziet een mooie milf en je denkt yes!!! Nou goed, na een weekje whatsappen de auto ingestapt, op naar het midden van 't land. Daar aangekomen om 22.00 uur werd ik ontvangen. Heb denk ik 15 minuten met haar op de bank liggen praten wat vervolgens snel overging in seks. Dit heeft 3 maanden geduurd, ik werd daarna verdacht van vreemdgaan, omdat ik ver weg woon en zij mij niet kan controleren (komt door haar ex-man die vreemdging). Dit dus ook per direct afgekapt.

Nou mei dit jaar Badoo geïnstalleerd. Dit keer iemand van mijn eigen leeftijd van 29jaar tegengekomen. Ook weer afgesproken ditmaal kwam zij bij mij om samen naar een film te kijken. Natuurlijk weer seks gehad, maar ook hier weer problemen. Zij heeft veel meegemaakt, moeder op sterven. Heb het contact met haar verbroken nu sinds een week, voelde geen klik en zij knapte op mij af toen ik zei dat ze moest gaan werken.

Vervolgens nog een poging gedaan op Badoo, met een dame van 30. Alleen mee gesproken op de dag voor onze ontmoeting. Heb haar op facebook gezocht, bleek dat ze net een kind had en een vent... Haar hiermee geconfronteerd. Het liep even niet lekker met haar relatie en dan gelijk op een andere pik springen?! Echt een shocker.

Nog een paar woorden over mij, zodat jullie een totaalbeeld van mij te krijgen. Ik werk als productieleider, verdien redelijk 2400 euro netto per maand, en heb een auto. Mijn appartement is riant: 2 verdiepingen inclusief een ondergrondse garage. Ik kleeg mij casual, draag wel altijd merk (Nike, Reebok, Adidas en zo), tot netjes (overhemd, loafers, strakkere broek). Ik heb blond haar, ben helaas kalend, heb blauwe ogen, ben 194 cm lang en weeg momenteel 88 kg (was voorheen zwaarder, gestopt met fitnessen sinds een jaartje of 4). Ik werk veel, ga minder opstap en vrienden kan ik op 1 hand tellen. Ik rook niet, ik drink soms en het afgelopen jaar heb ik soms puur uit verveling geblowd. Ik merk dat ik op het gebied van internetdaten niet succesvol ben, als ik 10 likes krijg op een week praten er mischien 4 en daar blijven er 1 of 2 van over die interesse hebben.

Ik merk dat als ik aan het winkelen ben of in de stad ben, ik veel meer oogcontact krijg/heb. Ik ben wel al lang niet meer opstap geweest, ben druk met werk. Ben vooral chagrijnig en merk dat ik daarmee mensen afstoot

Het gaat nu al sinds mijn 23e op en neer... Ik ben toe aan vastigheid, maar ik voel me gewoon eenzaam, onaantrekkelijk en oud. Ik mis kleine dingen als samen wakker worden en op de bank zitten.

Ik zou mijzelf op uiterlijke basis een 5/10 geven.

Wat te doen?!


[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 20-08-2019 12:30:41 ]
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 13:08
quote:
2s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 12:28 schreef zarGon het volgende:

[..]

Bedankt hier voor O+ OP vervangen met jouw tekst. En commentaar op TS z'n taalgebruik verwijderd.
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 13:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 10:14 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Ik heb eigenlijk altijd de eerste of de tweede date seks en dat werkt ook prima om iemand serieus te vinden hoor.

De gedachte dat meteen seks een contra-indicatie is, klopt mijns inziens niet.
Neem eens een kijkje in het datingsite-topic, daar gaat het hier ook over. ;)
Craptaculardinsdag 20 augustus 2019 @ 13:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:50 schreef Ivo1990 het volgende:
Wat te doen?!

De stap die je al gemaakt hebt. Registreren op FOK!.
Maerwynndinsdag 20 augustus 2019 @ 13:50
Begin eens met gewoon vrijgezel te schrijven, want single is blijkbaar te hoog gegrepen.
Wees niet zo wanhopig om elke kans op seks aan te grijpen, dat maakt je geen relatiemateriaal.
Je klinkt als een gelaten, ongeïnspireerde bankhanger. Mag hopen dat je een betere kant van jezelf toont op de datingapps. Zonder een beetje enthousiasme gaat er echt geen leuke vrouw op je pad komen.

En verder meld je hier
R&P / Datingsites & apps #22 Geen tijd hebben om prioriteiten te s
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 13:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:50 schreef Ivo1990 het volgende:
Goedenavond.

Ik zit de laatste periode slecht in mijn vel, ik denk veel na over mijn toekomst en zit met een naar gevoel. Het gevoel nooit meer een partner te kunnen vinden. Ik ben momenteel 28 jaar, ik word dit jaar 29.

Ik heb sinds mijn 23e geen vaste relatie gehad. Ik voel me eenzaam en oud. Ik heb in de afgelopen jaren wel een paar bedpartners gehad maar daar kwam verder niets uit.

Het begon toen ik op mijn 23e na mijn relatie verhuisde, naar een appartement waar ik op den duur een 21-jarige buurvrouw kreeg. Zij en ik deelden dezelfde voordeur. We deelden telefoonnummers uit voor het geval dat één van ons de sleutel zou vergeten et cetera. Na een aantal keren met elkaar gesproken te hebben, kreeg ik op een nietsvermoedende woensdagavond een bericht van haar: "zin in seks"... Ik moest eerst twee keer kijken of ik het nou goed las. Ik heb 6 maanden lang opervlakkige seks gehad met haar. We wilden alle twee niet meer dan dit omdat we allebei geen raakvlakken of zelfde interesses hadden.

Inmiddels weer verhuisd naar een koopappartement. Dit keer voor het eerst Tinder geïstalleerd op mijn telefoon. Na 1 week contact gehad met een vrouw van 39 met 2 kinderen. Ze zag er goed uit; echt een milf! Ze zat in nood, haar ex-man was vreemdgegaan, haar vader recent overleden... Een hoop gezeik zowel emotioneel als financieel.

Ik had natuurlijk van te voren kunnen weten dat dit een mismatch was, maar goed, je bent jong en je ziet een mooie milf en je denkt yes!!! Nou goed, na een weekje whatsappen de auto ingestapt, op naar het midden van 't land. Daar aangekomen om 22.00 uur werd ik ontvangen. Heb denk ik 15 minuten met haar op de bank liggen praten wat vervolgens snel overging in seks. Dit heeft 3 maanden geduurd, ik werd daarna verdacht van vreemdgaan, omdat ik ver weg woon en zij mij niet kan controleren (komt door haar ex-man die vreemdging). Dit dus ook per direct afgekapt.

Nou mei dit jaar Badoo geïnstalleerd. Dit keer iemand van mijn eigen leeftijd van 29jaar tegengekomen. Ook weer afgesproken ditmaal kwam zij bij mij om samen naar een film te kijken. Natuurlijk weer seks gehad, maar ook hier weer problemen. Zij heeft veel meegemaakt, moeder op sterven. Heb het contact met haar verbroken nu sinds een week, voelde geen klik en zij knapte op mij af toen ik zei dat ze moest gaan werken.

Vervolgens nog een poging gedaan op Badoo, met een dame van 30. Alleen mee gesproken op de dag voor onze ontmoeting. Heb haar op facebook gezocht, bleek dat ze net een kind had en een vent... Haar hiermee geconfronteerd. Het liep even niet lekker met haar relatie en dan gelijk op een andere pik springen?! Echt een shocker.

Nog een paar woorden over mij, zodat jullie een totaalbeeld van mij te krijgen. Ik werk als productieleider, verdien redelijk 2400 euro netto per maand, en heb een auto. Mijn appartement is riant: 2 verdiepingen inclusief een ondergrondse garage. Ik kleeg mij casual, draag wel altijd merk (Nike, Reebok, Adidas en zo), tot netjes (overhemd, loafers, strakkere broek). Ik heb blond haar, ben helaas kalend, heb blauwe ogen, ben 194 cm lang en weeg momenteel 88 kg (was voorheen zwaarder, gestopt met fitnessen sinds een jaartje of 4). Ik werk veel, ga minder opstap en vrienden kan ik op 1 hand tellen. Ik rook niet, ik drink soms en het afgelopen jaar heb ik soms puur uit verveling geblowd. Ik merk dat ik op het gebied van internetdaten niet succesvol ben, als ik 10 likes krijg op een week praten er mischien 4 en daar blijven er 1 of 2 van over die interesse hebben.

Ik merk dat als ik aan het winkelen ben of in de stad ben, ik veel meer oogcontact krijg/heb. Ik ben wel al lang niet meer opstap geweest, ben druk met werk. Ben vooral chagrijnig en merk dat ik daarmee mensen afstoot

Het gaat nu al sinds mijn 23e op en neer... Ik ben toe aan vastigheid, maar ik voel me gewoon eenzaam, onaantrekkelijk en oud. Ik mis kleine dingen als samen wakker worden en op de bank zitten.

Ik zou mijzelf op uiterlijke basis een 5/10 geven.

Wat te doen?!

Ik denk dat je zelfvertrouwen wel een boost kan gebruiken. Die negativiteit slaat ook over op de dames.
DonnaNobledinsdag 20 augustus 2019 @ 14:25
Wil je een leuke vaste relatie of wil je zoveel mogelijk makkelijke seks?

Als je het vooral hebt over MILFs, seksdates en dergelijke dan lijkt het eerder alsof je een vaste fuckbuddy zoekt. Kan, maar dat is iets anders dan een vaste relatie.

Als je een relatie wil, vraag je dan eens af wat voor type vrouw jij graag mee oud wil worden, en vervolgens: wat heb jij te bieden aan zo iemand?

Tip: het gaat niet over geld, of je merkkleren. Tuurlijk helpt het als je niet al te lelijk bent maar er zijn zat gelukkige stellen die niet zo heel knap zijn.

Maar ben je leuk gezelschap? Heb je interesse in haar persoon? Heb je iets om over te praten? Dat maakt het verschil tussen een makkelijke wip hier en daar of een vrouw die graag bij je wil blijven.
Keep_Walkingdinsdag 20 augustus 2019 @ 14:39
Ik heb niet alles gelezen, maar...

Je hebt relaties gehad, en bedpartners... klinkt gewoon normaal hoor. Een vaste partner vinden is zeldzaam en moeilijk voor de meesten. 5 jaar vrijgezel is gewoon normaal.

Ga speeddaten, installeer tinder en ga browsen op okcupid.

Zeurpiet.
VEM2012dinsdag 20 augustus 2019 @ 14:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 13:35 schreef Generationalpha het volgende:

[..]

Neem eens een kijkje in het datingsite-topic, daar gaat het hier ook over. ;)
Net weer even gekeken. Ik zag het zo niet terug.

Nee, ik weet wel dat er mensen zijn die zo denken, ik vind het onzin. Als ik een vrouw ontmoet die ik bijzonder leuk vind, dan wil ik met haar naar bed. Waarom zou ik dat niet meteen de eerste avond doen dan?

Maar iedereen is anders.
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 14:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 14:55 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Net weer even gekeken. Ik zag het zo niet terug.

Nee, ik weet wel dat er mensen zijn die zo denken, ik vind het onzin. Als ik een vrouw ontmoet die ik bijzonder leuk vind, dan wil ik met haar naar bed. Waarom zou ik dat niet meteen de eerste avond doen dan?

Maar iedereen is anders.
Vooral het begin van het topic en vorige topic gaan hierover. Maar eens, ik wacht daar ook liever niet te lang mee.
DonnaNobledinsdag 20 augustus 2019 @ 15:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 14:55 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Nee, ik weet wel dat er mensen zijn die zo denken, ik vind het onzin. Als ik een vrouw ontmoet die ik bijzonder leuk vind, dan wil ik met haar naar bed. Waarom zou ik dat niet meteen de eerste avond doen dan?

Maar iedereen is anders.
Mijn ervaring voor wat het waard is: seks op de eerste avond met een vrouw die je leuk vindt hoeft een relatie niet in de weg te staan.
Maar de route 'makkelijke seks scoren' en dan hopen dat er een relatie uit komt, is moeizaam.

En met de 'route makkelijke seks scoren' bedoel ik korte afspraakjes via Tinder, na een kwartiertje babbelen de koffer in, geen persoonlijke connectie maken, selectie op uiterlijk etc. Dat staat voor mij gelijk aan iemand tegen sluitingstijd oppikken in de kroeg. Het is een schot hagel en de kans op iets duurzaams is dan niet zo groot.
Cue_dinsdag 20 augustus 2019 @ 15:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:03 schreef DonnaNoble het volgende:
Maar de route 'makkelijke seks scoren' en dan hopen dat er een relatie uit komt, is moeizaam.
Tuurlijk is dat moeizaam, want (meestal) zijn beiden dan enkel op zoek naar makkelijke seks. Dat is een heel ander soort relatie, andere gesprekken, andere verwachtingen etc.
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 15:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:03 schreef DonnaNoble het volgende:

[..]

Mijn ervaring voor wat het waard is: seks op de eerste avond met een vrouw die je leuk vindt hoeft een relatie niet in de weg te staan.
Maar de route 'makkelijke seks scoren' en dan hopen dat er een relatie uit komt, is moeizaam.

En met de 'route makkelijke seks scoren' bedoel ik korte afspraakjes via Tinder, na een kwartiertje babbelen de koffer in, geen persoonlijke connectie maken, selectie op uiterlijk etc. Dat staat voor mij gelijk aan iemand tegen sluitingstijd oppikken in de kroeg. Het is een schot hagel en de kans op iets duurzaams is dan niet zo groot.
quote:
6s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:12 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Tuurlijk is dat moeizaam, want (meestal) zijn beiden dan enkel op zoek naar makkelijke seks. Dat is een heel ander soort relatie, andere gesprekken, andere verwachtingen etc.
Wel herkenbaar maar ik vind het wel erg prettig als ik gewoon weet waar ik aan toe ben. En als het echt heel goed klikt in bed dan kan daar altijd nog iets uitrollen toch?
Solid-Snakedinsdag 20 augustus 2019 @ 15:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:14 schreef Generationalpha het volgende:

[..]

[..]

Wel herkenbaar maar ik vind het wel erg prettig als ik gewoon weet waar ik aan toe ben. En als het echt heel goed klikt in bed dan kan daar altijd nog iets uitrollen toch?
Ze hebben wel een punt.

Welke connectie heb je verder dan met zo'n iemand? Al helemaal als het vanaf het begin al een sexdate is.
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 15:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:18 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

Ze hebben wel een punt.

Welke connectie heb je verder dan met zo'n iemand? Al helemaal als het vanaf het begin al een sexdate is.
Tja, het is mij nog niet gelukt om een seksdate te verzilveren in een relatie dus in dat opzicht hebben ze gelijk. Maar heb toch ('s nachts) hele fijne gesprekken en intimiteit beleefd. Het ligt er ook maar aan hoe oppervlakkig je het zelf maakt toch?
Solid-Snakedinsdag 20 augustus 2019 @ 15:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:21 schreef Generationalpha het volgende:

[..]

Tja, het is mij nog niet gelukt om een seksdate te verzilveren in een relatie dus in dat opzicht hebben ze gelijk. Maar heb toch ('s nachts) hele fijne gesprekken en intimiteit beleefd. Het ligt er ook maar aan hoe oppervlakkig je het zelf maakt toch?
Het kan er onbewust voor zorgen dat de vrouwen je dan toch niet als relatiemateriaal zien misschien.
bitterbaldinsdag 20 augustus 2019 @ 15:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:25 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

Het kan er onbewust voor zorgen dat de vrouwen je dan toch niet als relatiemateriaal zien misschien.
Dat wordt juist altijd andersom gezegd :P
Solid-Snakedinsdag 20 augustus 2019 @ 15:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:34 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Dat wordt juist altijd andersom gezegd :P
:+

Het is meer dat ik het baseer op eigen ervaringen en ervaringen van vrienden. Vaak na een one night stand gebeurt het maar zelden dat er een vervolg date komt. Vaak hadden de dames dan geen interesse meer daarna. Dit zie ik ook elke keer gebeuren bij vrienden.

Terwijl ik denk wanneer je eerst bijvoorbeeld twee dates hebt gehad en dan pas seks hebt dat het dan een grote kans van slagen heeft Omdat je dan toch wat meer een connectie hebt.

Maar dat is hoe ik erover denk.
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 15:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:25 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

Het kan er onbewust voor zorgen dat de vrouwen je dan toch niet als relatiemateriaal zien misschien.
Dat wordt juist altijd andersom gezegd. ;) Maar goed, zit een kern van waarheid in. Voor een vrouw met 50+ bedpartners (ja ik ken ze) ben je meestal gewoon minder bijzonder dan iemand die nog nooit met iemand naar bed is geweest.
Cue_dinsdag 20 augustus 2019 @ 15:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:14 schreef Generationalpha het volgende:

Wel herkenbaar maar ik vind het wel erg prettig als ik gewoon weet waar ik aan toe ben. En als het echt heel goed klikt in bed dan kan daar altijd nog iets uitrollen toch?
Alles is mogelijk!
Tis nooit zwart wit en ervaringen van anderen zeggen weinig over hoe 't jou zou vergaan.

Het is maar net hoe open iemand in zoiets stapt en blijft. Of juist total niet open waardoor het enkel voor de seks blijft
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 15:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:54 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Alles is mogelijk!
Tis nooit zwart wit en ervaringen van anderen zeggen weinig over hoe 't jou zou vergaan.

Het is maar net hoe open iemand in zoiets stapt en blijft. Of juist total niet open waardoor het enkel voor de seks blijft
:) Dank je, dat klinkt sympathiek. Zo sta ik er zelf eigenlijk ook wel in. Ik ben inmiddels alles wel tegengekomen op relatiegebied. Van de supermarkt tot friends with benefits. Van wanhopige mensen die na non-stop daten hun ware liefde vonden tot mensen die er totaal niet naar op zoek waren en het toevallig tegen het lijf liepen.
DonnaNobledinsdag 20 augustus 2019 @ 16:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:21 schreef Generationalpha het volgende:
Tja, het is mij nog niet gelukt om een seksdate te verzilveren in een relatie dus in dat opzicht hebben ze gelijk. Maar heb toch ('s nachts) hele fijne gesprekken en intimiteit beleefd. Het ligt er ook maar aan hoe oppervlakkig je het zelf maakt toch?
Geen idee hoeveel connectie jij hebt bij die fijne gesprekken 's nachts, misschien wel heel veel.

Maar TS noemde het voorbeeld van seks na een kwartiertje babbelen op de bank. Er is geen vrouw die dat doet met als doel een fijne langdurige relatie, tenzij ze zo weinig zelfvertrouwen heeft dat ze denkt dat nodig te hebben om een man te kunnen interesseren.
Met andere woorden: de vrouw die dat doet heeft issues, of is niet op zoek naar iets serieus.

Helemaal prima, maar als TS een serieuze relatie wil dan is dat dus niet de route.

Het gaat niet om een knap koppie of het snel scoren, maar om wat TS te bieden heeft voor een meisje dat relatiemateriaal is. Wat maakt hem leuk gezelschap? Wat maakt dat een vrouw hem gaat vertrouwen, hem graag in haar leven wil? En hoe gaat een vrouw ontdekken dat TS zo'n fijne partner is? Niet in dat kwartiertje.
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 16:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 16:09 schreef DonnaNoble het volgende:

[..]

Geen idee hoeveel connectie jij hebt bij die fijne gesprekken 's nachts, misschien wel heel veel.

Maar TS noemde het voorbeeld van seks na een kwartiertje babbelen op de bank. Er is geen vrouw die dat doet met als doel een fijne langdurige relatie, tenzij ze zo weinig zelfvertrouwen heeft dat ze denkt dat nodig te hebben om een man te kunnen interesseren.
Met andere woorden: de vrouw die dat doet heeft issues, of is niet op zoek naar iets serieus.

Helemaal prima, maar als TS een serieuze relatie wil dan is dat dus niet de route.

Het gaat niet om een knap koppie of het snel scoren, maar om wat TS te bieden heeft voor een meisje dat relatiemateriaal is. Wat maakt hem leuk gezelschap? Wat maakt dat een vrouw hem gaat vertrouwen, hem graag in haar leven wil? En hoe gaat een vrouw ontdekken dat TS zo'n fijne partner is? Niet in dat kwartiertje.
Daar kan ik me wel in vinden ja.
mrPaneraidinsdag 20 augustus 2019 @ 16:40
Ben ik er niet mee eens, heb best wel wat dates gehad waar ik online zeer leuke gesprekken voerde en waar ik de eerste date al mee vree. Dikwijls dat er dan nog dates volgde waarna je dieper op elkaar ingaat en dat het dan toch uiteindelijk strandt.

Te lang geen seks zorgt ervoor dat je in de friendzone komt, en dat was net waar ik niet naar op zoek was, meer vriendschappen want die heb ik zat.
VEM2012dinsdag 20 augustus 2019 @ 16:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:03 schreef DonnaNoble het volgende:

[..]

Mijn ervaring voor wat het waard is: seks op de eerste avond met een vrouw die je leuk vindt hoeft een relatie niet in de weg te staan.
Maar de route 'makkelijke seks scoren' en dan hopen dat er een relatie uit komt, is moeizaam.

En met de 'route makkelijke seks scoren' bedoel ik korte afspraakjes via Tinder, na een kwartiertje babbelen de koffer in, geen persoonlijke connectie maken, selectie op uiterlijk etc. Dat staat voor mij gelijk aan iemand tegen sluitingstijd oppikken in de kroeg. Het is een schot hagel en de kans op iets duurzaams is dan niet zo groot.
Nee, dat ben ik wel met je eens.

Al selecteer ik op Tinder ook wel vooral op uiterlijk, want daar is het de app nu ook eenmaal voor. En laten we eerlijk zijn: ik selecteer altijd op uiterlijk, maar ik ben nog altijd van mening dat iedereen dat doet. ;)
Anneloosdinsdag 20 augustus 2019 @ 16:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 01:11 schreef madam-april het volgende:
Ga stappen, ga een tijdje alleen op reis, wordt lid van een sportvereniging, ONDERNEEM IETS!
Dit dus. Het is geen rocket science, maar door zijn giftige patroon verwacht ik niet dat hij door zijn omgang met vrouwen überhaupt als relatiemateriaal gezien wordt.

Ik vind het niet zo gek dat als je vrouwen ‘thuis uitnodigt’ of zij jou je dan alleen maar als neukertje gebruikt wordt.

Als je echt opzoek bent naar een relatie (en daar gaat het meestal al fout ‘opzoek’), dan kan je ook seks afhouden (in iedergeval op de eerste date) en iemand leren kennen.
Isabeaudinsdag 20 augustus 2019 @ 16:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 16:54 schreef VEM2012 het volgende:

Nee, dat ben ik wel met je eens.

Al selecteer ik op Tinder ook wel vooral op uiterlijk, want daar is het de app nu ook eenmaal voor. En laten we eerlijk zijn: ik selecteer altijd op uiterlijk, maar ik ben nog altijd van mening dat iedereen dat doet. ;)
Ja, je moet wel aangetrokken worden tot iemand hè. Niet alleen geestelijk, maar ook fysiek. En de één heeft hogere eisen dan de ander en niet iedereen valt op blond of slank. Gelukkig maar :P
VEM2012dinsdag 20 augustus 2019 @ 16:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:18 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

Ze hebben wel een punt.

Welke connectie heb je verder dan met zo'n iemand? Al helemaal als het vanaf het begin al een sexdate is.
Het is mij toch wel eens overkomen dat een ONS die vooraf werd aangekondigd als ONS en that's it, is uitgelopen op een relatie.

Maar goed, zo heb ik ook ooit een relatie overgehouden aan vragen of ik in de juiste trein zat. ;)
Isabeaudinsdag 20 augustus 2019 @ 16:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 16:57 schreef VEM2012 het volgende:

Het is mij toch wel eens overkomen dat een ONS die vooraf werd aangekondigd als ONS en that's it, is uitgelopen op een relatie.

Maar goed, zo heb ik ook ooit een relatie overgehouden aan vragen of ik in de juiste trein zat. ;)
Vriendin van mij heeft al 10+ jaar relatie met haar fuckbuddy. Er is inmiddels een kind :+
VEM2012dinsdag 20 augustus 2019 @ 16:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 15:49 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

:+

Het is meer dat ik het baseer op eigen ervaringen en ervaringen van vrienden. Vaak na een one night stand gebeurt het maar zelden dat er een vervolg date komt. Vaak hadden de dames dan geen interesse meer daarna. Dit zie ik ook elke keer gebeuren bij vrienden.

Terwijl ik denk wanneer je eerst bijvoorbeeld twee dates hebt gehad en dan pas seks hebt dat het dan een grote kans van slagen heeft Omdat je dan toch wat meer een connectie hebt.

Maar dat is hoe ik erover denk.
Het is mij dus serieus nooit gelukt om een ONS te beperken tot een enkele keer. :@
VEM2012dinsdag 20 augustus 2019 @ 17:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 16:40 schreef mrPanerai het volgende:
Ben ik er niet mee eens, heb best wel wat dates gehad waar ik online zeer leuke gesprekken voerde en waar ik de eerste date al mee vree. Dikwijls dat er dan nog dates volgde waarna je dieper op elkaar ingaat en dat het dan toch uiteindelijk strandt.

Te lang geen seks zorgt ervoor dat je in de friendzone komt, en dat was net waar ik niet naar op zoek was, meer vriendschappen want die heb ik zat.
Te lang geen seks zorgt niet dat je in de friendzone komt (want die bestaat niet echt), maar is een uiting van dat er te weinig seksuele aantrekkingskracht is.
Dvendinsdag 20 augustus 2019 @ 17:01
Je bent 29 man, wtf :')
Anneloosdinsdag 20 augustus 2019 @ 17:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 16:58 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Het is mij dus serieus nooit gelukt om een ONS te beperken tot een enkele keer. :@
Ze kunnen niet allemaal seksgoden zijn.
Solid-Snakedinsdag 20 augustus 2019 @ 17:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 16:58 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Het is mij dus serieus nooit gelukt om een ONS te beperken tot een enkele keer. :@
Kan misschien door leeftijdsverschillen.

Ik merk dat de meiden van m'n eigen leeftijd (26 en jonger) snel zijn uitgekeken, maar een ONS met een dame van 38 is uitgelopen tot FWB.
ElDinosaurdinsdag 20 augustus 2019 @ 17:13
Altijd mooi dat iedereen zich in dit soort topics geroepen voelt om te etaleren hoe goed ze in de markt liggen en dat hun het wel allemaal lukt.
black-soldierdinsdag 20 augustus 2019 @ 17:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 17:13 schreef ElDinosaur het volgende:
Altijd mooi dat iedereen zich in dit soort topics geroepen voelt om te etaleren hoe goed ze in de markt liggen en dat hun het wel allemaal lukt.
Echt hé. Zijn ook meestal de mensen dat het in het echte leven geen ruk lukt.

_O-
jigggydinsdag 20 augustus 2019 @ 17:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 17:13 schreef ElDinosaur het volgende:
Altijd mooi dat iedereen zich in dit soort topics geroepen voelt om te etaleren hoe goed ze in de markt liggen en dat hun het wel allemaal lukt.
_O-
Zelvadinsdag 20 augustus 2019 @ 18:08
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:26 schreef maily het volgende:
Singels zijn inderdaad uit de tijd.
Gewoon dempen die hap.
SwitchSwatchdinsdag 20 augustus 2019 @ 18:23
Maar wordt er wel goed naar je geluisterd als singel zijnde?
DoubleUUdinsdag 20 augustus 2019 @ 18:27
Het is heel simpel. Of je wilt wel een vaste relatie, dan moet je toch daten en mensen ontmoeten. Wil je dat niet, dan ben je er al.

Je vraag is eigenlijk waarom het zo lang duurt.. --> Smartphones. Social media. Etc.
#ANONIEMdinsdag 20 augustus 2019 @ 18:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 08:26 schreef maily het volgende:
Singels zijn inderdaad uit de tijd.
Wij hebben nu Spotify _O_
Maharskidinsdag 20 augustus 2019 @ 21:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:31 schreef VEM2012 het volgende:
Badoo schijnt veel ordinair volk te herbergen. Als je dan ook nog schrijft dat je in nike, reebok en adidas rondloopt, dan moet ik ook nog aan Gopniks denken. Prima kleding voor als je gaat sporten, niet voor het aantrekken van leuke vrouwen.

Daarnaast ruik je nu naar wanhoop en onzekerheid. Dat stoot ook enorm af.

Kortom, breng je leven op orde, zorg dat je leven als single leuk is en je daar geen ander voor nodig hebt en ga vanuit die positie eens op zoek naar een echt leuke vrouw.
^O^
Scrapyarddinsdag 20 augustus 2019 @ 22:12
Jeetje :{ Hier dertig, zeven (!!) jaar vrijgezel, maar eigenlijk nog niet echt erovrer nagedacht dat er misschien wat mis is met mij? Door dit topic ga ik ineens aan mezelf twijfelen :') Vind het best normaal eigenlijk. En dan heb ik ook nog geeneens neukseks met milfs enzo. Ja, op tinder kan ik ze wel fixen, vind het soms wel spannend om een beetje met ze te ouwehoeren, maar ga niet serieus met ze liggen wippen :P

Maar dit topic gaat niet over mij... sorry ;)

Tip die ik je wél kan geven : neem het leven zoals het komt bro :) Dat is 1 ding dat ik wel heb geleerd de laatste paar jaar. Je kunt mega erg stressen of je wel aan de levensstandaard / verwachtingen van iedereen voldoet, maar het leuke is nou dat dit stressen je kansen alleen maar kleiner maakt (is fucked up voor je mood & psyche enzo).
Academicusdinsdag 20 augustus 2019 @ 22:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 22:12 schreef Scrapyard het volgende:
Jeetje :{ Hier dertig, zeven (!!) jaar vrijgezel, maar eigenlijk nog niet echt erovrer nagedacht dat er misschien wat mis is met mij? Door dit topic ga ik ineens aan mezelf twijfelen :') Vind het best normaal eigenlijk. En dan heb ik ook nog geeneens neukseks met milfs enzo. Ja, op tinder kan ik ze wel fixen, vind het soms wel spannend om een beetje met ze te ouwehoeren, maar ga niet serieus met ze liggen wippen :P

Maar dit topic gaat niet over mij... sorry ;)

Tip die ik je wél kan geven : neem het leven zoals het komt bro :) Dat is 1 ding dat ik wel heb geleerd de laatste paar jaar. Je kunt mega erg stressen of je wel aan de levensstandaard / verwachtingen van iedereen voldoet, maar het leuke is nou dat dit stressen je kansen alleen maar kleiner maakt (is fucked up voor je mood & psyche enzo).
Ik ben 39 en een negatieve, cynische lul die alles al heeft opgegeven dus met TS en jou is het zo slecht nog niet gesteld hoor.
Maharskidinsdag 20 augustus 2019 @ 23:08
Waarom wil iedereen zo graag een relatie? Echt omdat daar een sterke behoefte aan is en een voorwaarde om gelukkig te zijn, of omdat je binnen een bepaald maatschappelijk ideaalplaatje wil passen? Die vraag moet je jezelf eens goed stellen.
stokjdinsdag 20 augustus 2019 @ 23:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 22:12 schreef Scrapyard het volgende:
Tip die ik je wél kan geven : neem het leven zoals het komt bro :)
Inderdaad. Hier begin 30 en vrijgezel sinds het begin (“relaties van 3 weken niet meegeteld). Af en toe wel een meid die interesse had maar afhaakte omdat ik me niet aan hun eisen voldoe (dan is het weer dat ik niet knap ben, niet mijn werk wil opzeggen, niet wil verhuizen etc en zo is er altijd wel iets om alles af te kappen). Al een jaar of 4 heb ik er vrede mee. Als er iemand komt doe ik mijn best maar als diegene niet wilt dan houdt het op.

Probeer te accepteren hoe het is en zet het geen prioriteit. Ga bij een vereniging of iets leuks doen waar je mensen tegenkomt. Maar wordt niet alleen is maar alleen (zoals bij mij, deels omdat werk een grote rol speelt uit den hoofde van mijn functie).
stokjdinsdag 20 augustus 2019 @ 23:19
En natuurlijk is er nog hoop voor jou. Kom op man. Laat je gezicht zien, praat met mensen al gaat het over onzin.
DaggerOnedinsdag 20 augustus 2019 @ 23:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 22:48 schreef Academicus het volgende:

[..]

Ik ben 39 en een negatieve, cynische lul die alles al heeft opgegeven dus met TS en jou is het zo slecht nog niet gesteld hoor.
Nog in het bos geneukt?
mrPaneraiwoensdag 21 augustus 2019 @ 08:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 07:31 schreef VEM2012 het volgende:
Badoo schijnt veel ordinair volk te herbergen. Als je dan ook nog schrijft dat je in nike, reebok en adidas rondloopt, dan moet ik ook nog aan Gopniks denken. Prima kleding voor als je gaat sporten, niet voor het aantrekken van leuke vrouwen.

Ik kwam overal dezelfde profielen tegen, Tinder, badoo, Twoo, enz....
#ANONIEMwoensdag 21 augustus 2019 @ 10:06
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2019 08:59 schreef mrPanerai het volgende:

[..]

Ik kwam overal dezelfde profielen tegen, Tinder, badoo, Twoo, enz....
En op elke site zijn er ook ontzettend veel leuke vrouwen. Je moet ze alleen wel zelf selecteren.
VEM2012woensdag 21 augustus 2019 @ 10:33
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2019 08:59 schreef mrPanerai het volgende:

[..]

Ik kwam overal dezelfde profielen tegen, Tinder, badoo, Twoo, enz....
Dan is het misschien ook jouw type. ;)

Ik heb verder geen idee, alleen ervaring met Tinder en dat dateert ook alweer van vorig jaar.
mrPaneraiwoensdag 21 augustus 2019 @ 10:35
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2019 10:06 schreef Generationalpha het volgende:

[..]

En op elke site zijn er ook ontzettend veel leuke vrouwen. Je moet ze alleen wel zelf selecteren.
quote:
0s.gif Op woensdag 21 augustus 2019 10:33 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Dan is het misschien ook jouw type. ;)

Ik heb verder geen idee, alleen ervaring met Tinder en dat dateert ook alweer van vorig jaar.
Dat bedoelde ik ook, ordinair volk is niet eigen aan 1 app. 't is maar wat je zelf swiped.
Heb er een hele hoop leuke dames leren kennen, 1 toffe maar korte relatie en nu al meer dan 1.5jaar een relatie die erg fijn is en waarvan ik hoop dat ze blijft duren.
Manmanmanwateenzooiwoensdag 21 augustus 2019 @ 10:53
7 jaar alleen alweer, de tijd vliegt.

Ik ga niet daten, spreek geen vrouwen aan, en wacht net zolang tot ik mijn soulmate out of the blue ergens ontmoet. Zo rol ik.

Treurig bestaan, maar ik heb mijn principes en die houd ik vol, tot het eind.
Jardiswoensdag 21 augustus 2019 @ 12:13
Wat verwacht jij van om 22:00 naar een huis gaan van een 39 jarige MILF, een serieuze relatie?
Klinkt als de opening van een porno video.

Niet van een 28 jarige jongen die een serieuze relatie wil.

Spreek ook een keer de vrouwen aan met een coltrui die 27 zijn ipv de bikini foto's.
Academicuswoensdag 21 augustus 2019 @ 17:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 23:21 schreef DaggerOne het volgende:

[..]

Nog in het bos geneukt?
Ja, dat dan weer wel!
Scrapyardwoensdag 21 augustus 2019 @ 21:15
Die TO heeft hier een topic neer gekwakt zonder ooit nog terug te komen :')
Lekker dan
Ivo1990donderdag 22 augustus 2019 @ 05:01
Tog maar weer met de ijzers beginnen jointje moet ook stoppen kan echt niet meer om mn 28e
Thankss
KLady2donderdag 22 augustus 2019 @ 11:28
Waar kom jij vrouwen tegen? Of verwacht je dat ze bij jou aanbellen? Je werkt veel, dus zoek een leuke collega of ga anders iets buiten werk om doen waar je onder de mensen bent
Lienekiendonderdag 22 augustus 2019 @ 11:33
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 05:01 schreef Ivo1990 het volgende:
Tog maar weer met de ijzers beginnen jointje moet ook stoppen kan echt niet meer om mn 28e
Thankss
Maar in welk vuur?
jakosidonderdag 22 augustus 2019 @ 15:16
Het is moeilijk om iemand te vinden die bij je past, maar dat komt grotendeels door torenhoge eisen die vrouwen stellen, waardoor ze niet eens uitproberen of je wel bij ze past.

Een andere belangrijke factor is entertainment: vroeger (jaren 80 tot begin jaren 90 en misschien wel langer) was het entertainment in huis veel beperkter. Nu zal een vrouw bij twijfel over een date sneller besluiten Netflix aan te slingeren, en de date afzeggen. Vroeger was deze vrouw alsnog naar de date gegaan, omdat ze anders toch niks te doen had.
Craptaculardonderdag 22 augustus 2019 @ 15:19
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 15:16 schreef jakosi het volgende:
Het is moeilijk om iemand te vinden die bij je past, maar dat komt grotendeels door torenhoge eisen die vrouwen stellen, waardoor ze niet eens uitproberen of je wel bij ze past.

Een andere belangrijke factor is entertainment: vroeger (jaren 80 tot begin jaren 90 en misschien wel langer) was het entertainment in huis veel beperkter. Nu zal een vrouw bij twijfel over een date sneller besluiten Netflix aan te slingeren, en de date afzeggen. Vroeger was deze vrouw alsnog naar de date gegaan, omdat ze anders toch niks te doen had.
Ik lees frustratie.

Vrouwen willen best met je op date als dat ze leuk lijkt. Niet als je een een zolderkamer autist bent en je ze waarschijnlijk niet kunt vermaken.
VEM2012donderdag 22 augustus 2019 @ 15:25
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 15:16 schreef jakosi het volgende:
Het is moeilijk om iemand te vinden die bij je past, maar dat komt grotendeels door torenhoge eisen die vrouwen stellen, waardoor ze niet eens uitproberen of je wel bij ze past.

Een andere belangrijke factor is entertainment: vroeger (jaren 80 tot begin jaren 90 en misschien wel langer) was het entertainment in huis veel beperkter. Nu zal een vrouw bij twijfel over een date sneller besluiten Netflix aan te slingeren, en de date afzeggen. Vroeger was deze vrouw alsnog naar de date gegaan, omdat ze anders toch niks te doen had.
Het is toch logisch dat er eisen gesteld worden aan iemand voordat je een relatie start? En dat die hoog zijn. Een relatie met iemand die echt bij je past is al ingewikkeld genoeg.

En als een date met jou minder interessant lijkt dan Netflix moet je echt even bij jezelf te rade gaan.
Ivo1990donderdag 22 augustus 2019 @ 15:35
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 11:28 schreef KLady2 het volgende:
Waar kom jij vrouwen tegen? Of verwacht je dat ze bij jou aanbellen? Je werkt veel, dus zoek een leuke collega of ga anders iets buiten werk om doen waar je onder de mensen bent
Nee ik verwacht zeker niet dat ze aanbellen, ik weet ook wel dat dit niet zo werkt ik heb badoo en tinder ook verwijdert ik kom er vrouwen tegen die tog wel wat bagage hebben ,of ongelukkig zijn binnen een relatie.
Ik werk gemiddeld 50 uur per week , dus ik heb weinig tijd om te ondernemen , ik ga om te beginnen weer naar de sportschool ook veel opties . Daarbij voel ik me ook stukken beter als ik sport , doet ook veel goeds
KLady2donderdag 22 augustus 2019 @ 15:38
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 15:35 schreef Ivo1990 het volgende:

[..]

Nee ik verwacht zeker niet dat ze aanbellen, ik weet ook wel dat dit niet zo werkt ik heb badoo en tinder ook verwijdert ik kom er vrouwen tegen die tog wel wat bagage hebben ,of ongelukkig zijn binnen een relatie.
Ik werk gemiddeld 50 uur per week , dus ik heb weinig tijd om te ondernemen , ik ga om te beginnen weer naar de sportschool ook veel opties . Daarbij voel ik me ook stukken beter als ik sport , doet ook veel goeds
met bagage is toch niet zoveel mis? iedereen rond jouw leeftijd heeft bagage en als je zelf een workaholic bent die zich zorgen maakt over relaties heb je zelf ook een zekere mate van bagage.
50 uur per week valt overigens mee. Voldoende tijd om te sporten inderdaad ^O^ Tip: doe iets van teamsport of groepslessen en ga niet alleen maar in je eentje haltertjes liften
Ivo1990donderdag 22 augustus 2019 @ 15:55
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 15:38 schreef KLady2 het volgende:

[..]

met bagage is toch niet zoveel mis? iedereen rond jouw leeftijd heeft bagage en als je zelf een workaholic bent die zich zorgen maakt over relaties heb je zelf ook een zekere mate van bagage.
50 uur per week valt overigens mee. Voldoende tijd om te sporten inderdaad ^O^ Tip: doe iets van teamsport of groepslessen en ga niet alleen maar in je eentje haltertjes liften
Ik zou een combinatie willen doen iets van team sport maar haltertjes tillen is gewoon goed voor mn figuur vooral met 194cm staat het goed niet te overdreven btw kilotje of 98 is mooi ohja opstapgaan
KLady2donderdag 22 augustus 2019 @ 15:59
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 15:55 schreef Ivo1990 het volgende:

[..]

Ik zou een combinatie willen doen iets van team sport maar haltertjes tillen is gewoon goed voor mn figuur vooral met 194cm staat het goed niet te overdreven btw kilotje of 98 is mooi ohja opstapgaan
het belangrijkste van de tip betreft haltertjes tillen was eigenlijk om het niet in je eentje te doen ;)
De crux is eigenlijk dat je gewoon onder de mensen moet begeven terwijl jij je hobby uitvoert. Je spreekt dan gelijkgestemden en komt op die manier vast ook wel eens de ware tegen. Dat beetje wat het doet voor uiterlijk is vaak maar bijzaak
jakosidonderdag 22 augustus 2019 @ 16:51
quote:
7s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 15:19 schreef Craptacular het volgende:

[..]

Ik lees frustratie.

Vrouwen willen best met je op date als dat ze leuk lijkt. Niet als je een een zolderkamer autist bent en je ze waarschijnlijk niet kunt vermaken.
Ja tuurlijk is er enige frustratie, maar aan de andere kant heb ik ook wel genoeg mooie ervaringen gehad. Maar geheel ontkennen van deze krachten vind ik ook niet op zijn plaats. Vrouwen hebben gewoon meer entertainment, meer alternatieven, en gaan in groten getalen voor de 20% man (die 80% van de vrouwen neukt). Misschien ben ik wel een 20% man, maar geen 5-10% man.

Vrouwen worden massaal 'pumped and dumped' door een kaliber mannen die relationeel boven ze staan, maar die mannen willen het best voor een nacht. Vrouwen gaan deze mannen dan als standaard zien, terwijl ze deze niet kunnen krijgen als relatiemateriaal.
jakosidonderdag 22 augustus 2019 @ 16:54
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 15:25 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Het is toch logisch dat er eisen gesteld worden aan iemand voordat je een relatie start? En dat die hoog zijn. Een relatie met iemand die echt bij je past is al ingewikkeld genoeg.

En als een date met jou minder interessant lijkt dan Netflix moet je echt even bij jezelf te rade gaan.
Tuurlijk, maar het gaat erom dat vrouwen relatief weinig onderzoek naar je persoonlijkheid doen, maar je afkeuren om eigenschappen die hun vriendinnen hebben gezegd dat ze niet goed zijn. En zoals ik hierboven zij, als je deze krachten echt glashard ontkent leef je ook niet in de realiteit. Mensen zitten op de telefoon in plaats van met elkaar praten, mensen Netflixen in plaats van 's avonds chillen, enz enz.
Redbullkiddonderdag 22 augustus 2019 @ 17:32
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 15:35 schreef Ivo1990 het volgende:

[..]

Nee ik verwacht zeker niet dat ze aanbellen, ik weet ook wel dat dit niet zo werkt ik heb badoo en tinder ook verwijdert ik kom er vrouwen tegen die tog wel wat bagage hebben ,of ongelukkig zijn binnen een relatie.
Ik werk gemiddeld 50 uur per week , dus ik heb weinig tijd om te ondernemen , ik ga om te beginnen weer naar de sportschool ook veel opties . Daarbij voel ik me ook stukken beter als ik sport , doet ook veel goeds
Minder werken en meer leven man.
Je leeft maar 1x.

Of je moet het echt heel leuk vinden. Maar je mist wel 10 uur die je kan besteden met dingen doen waardoor je wel die ene vrouw ontmoet.
#ANONIEMdonderdag 22 augustus 2019 @ 21:30
Maar vond je 1 van die dames ook echt leuk? Want bagage zou niet uit moeten maken. Je bent niet op zoek naar een perfecte plaatje maar naar iemand waar je gek op bent.
#ANONIEMdonderdag 22 augustus 2019 @ 21:31
quote:
7s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 15:19 schreef Craptacular het volgende:
je ze waarschijnlijk niet kunt vermaken.
:')

ik ben verdorie toch geen clown
#ANONIEMdonderdag 22 augustus 2019 @ 21:36
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 16:54 schreef jakosi het volgende:

[..]

Tuurlijk, maar het gaat erom dat vrouwen relatief weinig onderzoek naar je persoonlijkheid doen, maar je afkeuren om eigenschappen die hun vriendinnen hebben gezegd dat ze niet goed zijn. En zoals ik hierboven zij, als je deze krachten echt glashard ontkent leef je ook niet in de realiteit. Mensen zitten op de telefoon in plaats van met elkaar praten, mensen Netflixen in plaats van 's avonds chillen, enz enz.
Mannen kunnen netzo goed oppervlakkig zijn als vrouwen. Ze zijn boos dat de mooie succesvolle dame niet voor hun kiest maar kiezen zelf ook geen lelijke nietsnut uit :D

Gedoe hoor. Mensen tolereren echt niks meer lijkt wel. Zo vind je nooit iemand he
Craptacularvrijdag 23 augustus 2019 @ 13:25
Ik zeg maar zo.

Als je een prins wilt, wees dan zelf ook een prinses en vice versa.
VEM2012vrijdag 23 augustus 2019 @ 13:26
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 16:54 schreef jakosi het volgende:

[..]

Tuurlijk, maar het gaat erom dat vrouwen relatief weinig onderzoek naar je persoonlijkheid doen, maar je afkeuren om eigenschappen die hun vriendinnen hebben gezegd dat ze niet goed zijn. En zoals ik hierboven zij, als je deze krachten echt glashard ontkent leef je ook niet in de realiteit. Mensen zitten op de telefoon in plaats van met elkaar praten, mensen Netflixen in plaats van 's avonds chillen, enz enz.
Vind je het heel erg dat ik dat totaal anders ervaar?
#ANONIEMvrijdag 23 augustus 2019 @ 14:04
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 16:51 schreef jakosi het volgende:

[..]

Ja tuurlijk is er enige frustratie, maar aan de andere kant heb ik ook wel genoeg mooie ervaringen gehad. Maar geheel ontkennen van deze krachten vind ik ook niet op zijn plaats. Vrouwen hebben gewoon meer entertainment, meer alternatieven, en gaan in groten getalen voor de 20% man (die 80% van de vrouwen neukt). Misschien ben ik wel een 20% man, maar geen 5-10% man.

Vrouwen worden massaal 'pumped and dumped' door een kaliber mannen die relationeel boven ze staan, maar die mannen willen het best voor een nacht. Vrouwen gaan deze mannen dan als standaard zien, terwijl ze deze niet kunnen krijgen als relatiemateriaal.
Er zijn in het datingveld allerlei krachten en mechanismes en daar doet iedereen aan mee. Ik ben ook met vrouwen naar bed geweest waarbij ik dacht "prima voor een nacht, maar ik zou haar niet aan mijn vrienden willen voorstellen". Dat is andersom ook wel gebeurd. Vrienden die volop daten praten ook over knappe en lelijke vrouwen en beginnen dan pas over het innerlijk.

En ik zou weleens weten of vrouwen echt zoveel meer seks hebben dan mannen. Denk dat het toch redelijk gelijk ligt hoor. Ik heb die 80 procent vaker voorbij zien komen maar is daar enige aanwijzing voor?
M1stralzondag 25 augustus 2019 @ 13:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 augustus 2019 14:04 schreef Generationalpha het volgende:

[..]

Er zijn in het datingveld allerlei krachten en mechanismes en daar doet iedereen aan mee. Ik ben ook met vrouwen naar bed geweest waarbij ik dacht "prima voor een nacht, maar ik zou haar niet aan mijn vrienden willen voorstellen". Dat is andersom ook wel gebeurd. Vrienden die volop daten praten ook over knappe en lelijke vrouwen en beginnen dan pas over het innerlijk.

En ik zou weleens weten of vrouwen echt zoveel meer seks hebben dan mannen. Denk dat het toch redelijk gelijk ligt hoor. Ik heb die 80 procent vaker voorbij zien komen maar is daar enige aanwijzing voor?
Dat percentage is volgens mij gebaseerd op het feit dat 80% van de vrouwen seks heeft met de top van de mannen (de zogenaamde 20%). Ofwel de laatste groep heeft altijd seks en het restant van de mannen niet of nauwelijks.
#ANONIEMzondag 25 augustus 2019 @ 13:59
quote:
0s.gif Op zondag 25 augustus 2019 13:58 schreef M1stral het volgende:

[..]

Dat percentage is volgens mij gebaseerd op het feit dat 80% van de vrouwen seks heeft met de top van de mannen (de zogenaamde 20%). Ofwel de laatste groep heeft altijd seks en het restant van de mannen niet of nauwelijks.
Ja en ik vroeg dus om een bronvermelding voor deze statistiek.
M1stralzondag 25 augustus 2019 @ 14:00
quote:
0s.gif Op zondag 25 augustus 2019 13:59 schreef Generationalpha het volgende:

[..]

Ja en ik vroeg dus om een bronvermelding voor deze statistiek.
Sorry, my bad.
M1stralzondag 25 augustus 2019 @ 14:03
quote:
0s.gif Op donderdag 22 augustus 2019 16:51 schreef jakosi het volgende:

[..]

Ja tuurlijk is er enige frustratie, maar aan de andere kant heb ik ook wel genoeg mooie ervaringen gehad. Maar geheel ontkennen van deze krachten vind ik ook niet op zijn plaats. Vrouwen hebben gewoon meer entertainment, meer alternatieven, en gaan in groten getalen voor de 20% man (die 80% van de vrouwen neukt). Misschien ben ik wel een 20% man, maar geen 5-10% man.

Vrouwen worden massaal 'pumped and dumped' door een kaliber mannen die relationeel boven ze staan, maar die mannen willen het best voor een nacht. Vrouwen gaan deze mannen dan als standaard zien, terwijl ze deze niet kunnen krijgen als relatiemateriaal.
No offence, maar als jij jezelf al de vraag stelt of je een 20% man bent, ben je het vast niet.

Of de 80% vrouwelijke bevolking woont alleen in jouw woonplaats en zijn wij als mannen behoorlijk in overschot.
-marz-zondag 25 augustus 2019 @ 14:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 00:50 schreef Ivo1990 het volgende:
Nog een paar woorden over mij, zodat jullie een totaalbeeld van mij te krijgen. Ik werk als productieleider, verdien redelijk 2400 euro netto per maand, en heb een auto. Mijn appartement is riant: 2 verdiepingen inclusief een ondergrondse garage. Ik kleeg mij casual, draag wel altijd merk (Nike, Reebok, Adidas en zo), tot netjes (overhemd, loafers, strakkere broek). Ik heb blond haar, ben helaas kalend, heb blauwe ogen, ben 194 cm lang en weeg momenteel 88 kg (was voorheen zwaarder, gestopt met fitnessen sinds een jaartje of 4). Ik werk veel, ga minder opstap en vrienden kan ik op 1 hand tellen. Ik rook niet, ik drink soms en het afgelopen jaar heb ik soms puur uit verveling geblowd. Ik merk dat ik op het gebied van internetdaten niet succesvol ben, als ik 10 likes krijg op een week praten er mischien 4 en daar blijven er 1 of 2 van over die interesse hebben.
Dit zijn veel woorden maar ik weet nog steeds niet wie je bent.

Let wel hier op dit forum zijn ook veel leuke vrouwen, nu heb je jezelf al als een loser gepresenteerd dus hier zijn je kansen verkeken.

Ik zou zeggen maak op een ander forum een nieuw topic aan en vertel daar wie je bent, waar je voor leeft, waar je van houdt, wat je allemaal nog meer samen zou willen doen met je vriendin behalve op de bank zitten.

Je post leest alsof je niets hebt om voor te leven. Zolang je niets hebt om voor te leven lopen mensen met een grote boog om je heen dus dan moet je toch eerst daar aan werken, anders blijf je losers aantrekken die ook niets hebben om voor te leven.
speknekzondag 25 augustus 2019 @ 14:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 17:13 schreef ElDinosaur het volgende:
Altijd mooi dat iedereen zich in dit soort topics geroepen voelt om te etaleren hoe goed ze in de markt liggen en dat hun het wel allemaal lukt.
Terwijl, als je komt verklaren dat je schijnbaar goed in de markt ligt, dan lukken die langdurige relaties helemaal niet goed.
#ANONIEMzondag 25 augustus 2019 @ 14:42
quote:
0s.gif Op zondag 25 augustus 2019 14:36 schreef speknek het volgende:

[..]

Terwijl, als je komt verklaren dat je schijnbaar goed in de markt ligt, dan lukken die langdurige relaties helemaal niet goed.
Goed punt
Aiciuzondag 25 augustus 2019 @ 17:11
Volg je pik.
VEM2012zondag 25 augustus 2019 @ 17:25
quote:
0s.gif Op zondag 25 augustus 2019 14:36 schreef speknek het volgende:

[..]

Terwijl, als je komt verklaren dat je schijnbaar goed in de markt ligt, dan lukken die langdurige relaties helemaal niet goed.
Dat is natuurlijk niet waar. Ook als je goed bent in lange relaties heb je ook zoekperiodes. Je gaat niet voor de eerste de beste.
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 04:32
Ik hou het al 35 jaar uit zonder relatie, geloof mij, blijf nog 5 jaar lang single een je gaat het alleen zijn ervaren en voelen als een zegen. Je blijft alleen maar de eenzaamheid verdwijnt volledig. Je gaat je zelfs volmaakt voelen. Ik voel mij volmaakter dan ooit, juist omdat ik 1 van de weinige ben die op oudere leeftijd nooit een relatie of een date heb gehad maar ik ben er nog steeds. Misschien ben ik wel de enige en ben niet van plan om de aarde binnenkort te verlaten. Ik ben nu op de helft van mijn leven en voel mij zo ontzettend sterk dat het tweede deel alleen maar beter kan worden of mee kan vallen.
Geloof mij, alleen zwakke mensen hebben elkaar nodig om te overleven.

[ Bericht 24% gewijzigd door -Deluzion- op 26-08-2019 04:38:07 ]
KLady2maandag 26 augustus 2019 @ 08:14
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 04:32 schreef -Deluzion- het volgende:
Ik hou het al 35 jaar uit zonder relatie, geloof mij, blijf nog 5 jaar lang single een je gaat het alleen zijn ervaren en voelen als een zegen. Je blijft alleen maar de eenzaamheid verdwijnt volledig. Je gaat je zelfs volmaakt voelen. Ik voel mij volmaakter dan ooit, juist omdat ik 1 van de weinige ben die op oudere leeftijd nooit een relatie of een date heb gehad maar ik ben er nog steeds. Misschien ben ik wel de enige en ben niet van plan om de aarde binnenkort te verlaten. Ik ben nu op de helft van mijn leven en voel mij zo ontzettend sterk dat het tweede deel alleen maar beter kan worden of mee kan vallen.
Geloof mij, alleen zwakke mensen hebben elkaar nodig om te overleven.
of het is een gevalletje 'wat je niet kent kan je niet missen'
Dvenmaandag 26 augustus 2019 @ 08:19
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 04:32 schreef -Deluzion- het volgende:
Ik hou het al 35 jaar uit zonder relatie, geloof mij, blijf nog 5 jaar lang single een je gaat het alleen zijn ervaren en voelen als een zegen. Je blijft alleen maar de eenzaamheid verdwijnt volledig. Je gaat je zelfs volmaakt voelen. Ik voel mij volmaakter dan ooit, juist omdat ik 1 van de weinige ben die op oudere leeftijd nooit een relatie of een date heb gehad maar ik ben er nog steeds. Misschien ben ik wel de enige en ben niet van plan om de aarde binnenkort te verlaten. Ik ben nu op de helft van mijn leven en voel mij zo ontzettend sterk dat het tweede deel alleen maar beter kan worden of mee kan vallen.
Geloof mij, alleen zwakke mensen hebben elkaar nodig om te overleven.
Een heel zielig betoog van iemand die blijkbaar continu aan zichzelf dient te moeten bewijzen dat hij eigenlijk heel erg sterkjes is.
VEM2012maandag 26 augustus 2019 @ 08:27
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 04:32 schreef -Deluzion- het volgende:
Ik hou het al 35 jaar uit zonder relatie, geloof mij, blijf nog 5 jaar lang single een je gaat het alleen zijn ervaren en voelen als een zegen. Je blijft alleen maar de eenzaamheid verdwijnt volledig. Je gaat je zelfs volmaakt voelen. Ik voel mij volmaakter dan ooit, juist omdat ik 1 van de weinige ben die op oudere leeftijd nooit een relatie of een date heb gehad maar ik ben er nog steeds. Misschien ben ik wel de enige en ben niet van plan om de aarde binnenkort te verlaten. Ik ben nu op de helft van mijn leven en voel mij zo ontzettend sterk dat het tweede deel alleen maar beter kan worden of mee kan vallen.
Geloof mij, alleen zwakke mensen hebben elkaar nodig om te overleven.
Probeer je jezelf zo ook dagelijks te overtuigen?
Isabeaumaandag 26 augustus 2019 @ 08:36
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 08:14 schreef KLady2 het volgende:

of het is een gevalletje 'wat je niet kent kan je niet missen'
Ik zou zeggen cognitieve dissonantie.
Cockwhalemaandag 26 augustus 2019 @ 09:23
Ja, 't is een geweldig leven als eeuwige desillusionele single :')
#ANONIEMmaandag 26 augustus 2019 @ 09:50
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 04:32 schreef -Deluzion- het volgende:
Ik hou het al 35 jaar uit zonder relatie, geloof mij, blijf nog 5 jaar lang single een je gaat het alleen zijn ervaren en voelen als een zegen. Je blijft alleen maar de eenzaamheid verdwijnt volledig. Je gaat je zelfs volmaakt voelen. Ik voel mij volmaakter dan ooit, juist omdat ik 1 van de weinige ben die op oudere leeftijd nooit een relatie of een date heb gehad maar ik ben er nog steeds. Misschien ben ik wel de enige en ben niet van plan om de aarde binnenkort te verlaten. Ik ben nu op de helft van mijn leven en voel mij zo ontzettend sterk dat het tweede deel alleen maar beter kan worden of mee kan vallen.
Geloof mij, alleen zwakke mensen hebben elkaar nodig om te overleven.
Ik word niet vrolijk van je verhaal...
Ciclonmaandag 26 augustus 2019 @ 10:07
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 09:50 schreef Generationalpha het volgende:

[..]

Ik word niet vrolijk van je verhaal...
Ik krijg bij die gedachte al zelfmoordneigingen xD
Beursaapmaandag 26 augustus 2019 @ 10:09
TS, zoek je schatje in Rusland!
Ivo1990maandag 26 augustus 2019 @ 10:14
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 04:32 schreef -Deluzion- het volgende:
Ik hou het al 35 jaar uit zonder relatie, geloof mij, blijf nog 5 jaar lang single een je gaat het alleen zijn ervaren en voelen als een zegen. Je blijft alleen maar de eenzaamheid verdwijnt volledig. Je gaat je zelfs volmaakt voelen. Ik voel mij volmaakter dan ooit, juist omdat ik 1 van de weinige ben die op oudere leeftijd nooit een relatie of een date heb gehad maar ik ben er nog steeds. Misschien ben ik wel de enige en ben niet van plan om de aarde binnenkort te verlaten. Ik ben nu op de helft van mijn leven en voel mij zo ontzettend sterk dat het tweede deel alleen maar beter kan worden of mee kan vallen.
Geloof mij, alleen zwakke mensen hebben elkaar nodig om te overleven.
Ik word er gewoon bang van
Ivo1990maandag 26 augustus 2019 @ 10:20
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 10:09 schreef Beursaap het volgende:
TS, zoek je schatje in Rusland!
Hoe
Beursaapmaandag 26 augustus 2019 @ 10:50
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 10:20 schreef Ivo1990 het volgende:

[..]

Hoe
Zie topic
Gruj0maandag 26 augustus 2019 @ 11:00
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 10:09 schreef Beursaap het volgende:
TS, zoek je schatje in Rusland!
Ik denk niet dat hij op lange termijn erg blij zal zijn met iemand die alleen bij hem is vanwege meer zekerheden, een stabiel leven.

Bovendien schrijf je dit alsof hij in no time aan een Russisch liefje kan komen. Het zijn mensen, geen (web)shop waren.

quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 10:50 schreef Beursaap het volgende:

[..]

Zie topic
Dit is geen aanval trouwens, maar waarom geef je alleen halve antwoorden? Antwoord eens volledig, daar heeft hij meer aan.
VEM2012maandag 26 augustus 2019 @ 11:04
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 10:09 schreef Beursaap het volgende:
TS, zoek je schatje in Rusland!
Alsof Russische vrouwen met de eerste de beste Hollander meegaan.

Daarnaast: cultuurverschil, taalbarrière.

Op basis waarvan denk jij dat TS beter af is met zoeken in Rusland?
DaggerOnemaandag 26 augustus 2019 @ 11:14
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 10:14 schreef Ivo1990 het volgende:

[..]

Ik word er gewoon bang van
Daarom heb je ook geen relatie.
-marz-maandag 26 augustus 2019 @ 11:37
De reacties op de post van -Deluzion- tonen wel aan hoe afhankelijk we allemaal zijn van relaties.

Maar in het hele (online) dating gebeuren komt men ook alleen maar om iets te halen. Mensen die liefde geven zonder iets terug te verwachten daten meestal niet.

Het lijkt me daarom niet per se vanzelfsprekend dat je met daten beter af bent dan als levenslange vrijgezel.
Ivo1990maandag 26 augustus 2019 @ 11:55
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 11:04 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Alsof Russische vrouwen met de eerste de beste Hollander meegaan.

Daarnaast: cultuurverschil, taalbarrière.

Op basis waarvan denk jij dat TS beter af is met zoeken in Rusland?
Als het echt niet meer gebeurt in de komende 2 jaar ga ik wel naar indonesie komt op t zelfde neer
Dvenmaandag 26 augustus 2019 @ 11:58
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 11:37 schreef -marz- het volgende:
De reacties op de post van -Deluzion- tonen wel aan hoe afhankelijk we allemaal zijn van relaties.

Uh nee. Helemaal tevreden en alleenstaand maar dat narcistisch gebral wil ik simpelweg niet in meegaan.
-marz-maandag 26 augustus 2019 @ 12:02
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 11:58 schreef Dven het volgende:

[..]

Uh nee. Helemaal tevreden en alleenstaand maar dat narcistisch gebral wil ik simpelweg niet in meegaan.
Het gebral is idd waarschijnlijk niet eens waar gezien zijn pohi, het ging me even om de reacties van angst en wanhoop erop.
VEM2012maandag 26 augustus 2019 @ 12:07
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 11:37 schreef -marz- het volgende:
De reacties op de post van -Deluzion- tonen wel aan hoe afhankelijk we allemaal zijn van relaties.

Maar in het hele (online) dating gebeuren komt men ook alleen maar om iets te halen. Mensen die liefde geven zonder iets terug te verwachten daten meestal niet.

Het lijkt me daarom niet per se vanzelfsprekend dat je met daten beter af bent dan als levenslange vrijgezel.
Nou ja, we zijn sociale dieren, dus van relaties in het algemeen zijn we redelijk afhankelijk.

Maar dat "kijk mij eens verheven zijn als alleenstaande", dat is gewoon volstrekt idioot.
VEM2012maandag 26 augustus 2019 @ 12:10
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 11:55 schreef Ivo1990 het volgende:

[..]

Als het echt niet meer gebeurt in de komende 2 jaar ga ik wel naar indonesie komt op t zelfde neer
Ik raad het je af. Sowieso zijn daar de verschillen nog groter, dus nog meer kans op een relatie die niet lekker loopt.

Begrijp me goed, als je iemand tegen het lijf loopt uit een andere cultuur en de vonk slaat over: vooral voor gaan. Maar het is gewoonweg minder makkelijk dan met iemand die jouw taal (goed) spreekt en dezelfde culturele achtergrond heeft.
#ANONIEMmaandag 26 augustus 2019 @ 12:24
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 12:07 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Nou ja, we zijn sociale dieren, dus van relaties in het algemeen zijn we redelijk afhankelijk.

Maar dat "kijk mij eens verheven zijn als alleenstaande", dat is gewoon volstrekt idioot.
Beide verheven houdingen zijn idioot, er zijn ook genoeg mensen die verheven doen omdat zij wel een relatie hebben en een ander niet. Ik heb vanuit mijn eigen perspectief echt respect voor mensen die happy single zijn, Mark Rutte is al regelmatig genoemd.

Belangrijkste lijkt me erkennen dat dit voor iedereen anders is. De een is het liefst alleen, de ander heeft dolgraag een partner.

Mij persoonlijk lijkt het (voor mezelf) gewoon erg om mijn hele leven alleen te blijven.
Keep_Walkingmaandag 26 augustus 2019 @ 12:29
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 04:32 schreef -Deluzion- het volgende:
Ik hou het al 35 jaar uit zonder relatie, geloof mij, blijf nog 5 jaar lang single een je gaat het alleen zijn ervaren en voelen als een zegen. Je blijft alleen maar de eenzaamheid verdwijnt volledig. Je gaat je zelfs volmaakt voelen. Ik voel mij volmaakter dan ooit, juist omdat ik 1 van de weinige ben die op oudere leeftijd nooit een relatie of een date heb gehad maar ik ben er nog steeds. Misschien ben ik wel de enige en ben niet van plan om de aarde binnenkort te verlaten. Ik ben nu op de helft van mijn leven en voel mij zo ontzettend sterk dat het tweede deel alleen maar beter kan worden of mee kan vallen.
Geloof mij, alleen zwakke mensen hebben elkaar nodig om te overleven.
Ik vind het sterk. Ben blij dat je vrede hebt en single zijn is ook heel fijn.
VEM2012maandag 26 augustus 2019 @ 12:30
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 12:24 schreef Generationalpha het volgende:

[..]

Beide verheven houdingen zijn idioot, er zijn ook genoeg mensen die verheven doen omdat zij wel een relatie hebben en een ander niet. Ik heb vanuit mijn eigen perspectief echt respect voor mensen die happy single zijn, Mark Rutte is al regelmatig genoemd.

Belangrijkste lijkt me erkennen dat dit voor iedereen anders is. De een is het liefst alleen, de ander heeft dolgraag een partner.

Mij persoonlijk lijkt het (voor mezelf) gewoon erg om mijn hele leven alleen te blijven.
Als iemand hier verheven gaat doen omdat hij wel een relatie heeft en anderen niet, dan krijgt die ook wel de wind van voren. :)

Nee, leef vooral je eigen leven.
#ANONIEMmaandag 26 augustus 2019 @ 12:44
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 12:30 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Als iemand hier verheven gaat doen omdat hij wel een relatie heeft en anderen niet, dan krijgt die ook wel de wind van voren. :)

Nee, leef vooral je eigen leven.
:) Doe ik ook zeker.
Craptacularmaandag 26 augustus 2019 @ 12:48
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 12:29 schreef Keep_Walking het volgende:

[..]

Ik vind het sterk. Ben blij dat je vrede hebt en single zijn is ook heel fijn.
Zijn de woorden van iemand die nog nooit geneukt heeft of een relatie heeft gehad. Plaats dingen toch in een ander perspectief, dan wanneer je wel een liefde hebt gehad.
Keep_Walkingmaandag 26 augustus 2019 @ 12:52
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 12:48 schreef Craptacular het volgende:

[..]

Zijn de woorden van iemand die nog nooit geneukt heeft of een relatie heeft gehad. Plaats dingen toch in een ander perspectief, dan wanneer je wel een liefde hebt gehad.
Hij heeft wel geneukt.

Verder maakt dat niet uit. Het leven is meer dan alleen seks of liefde. Je kan ook gelukkig alleen zijn.
Craptacularmaandag 26 augustus 2019 @ 12:53
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 12:52 schreef Keep_Walking het volgende:

Verder maakt dat niet uit. Het leven is meer dan alleen seks of liefde. Je kan ook gelukkig alleen zijn.
Ja natuurlijk. Alleen zijn mensen sociale wezens. Samen is altijd leuker.
#ANONIEMmaandag 26 augustus 2019 @ 12:55
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 12:53 schreef Craptacular het volgende:

[..]

Ja natuurlijk. Alleen zijn mensen sociale wezens. Samen is altijd leuker.
Dit is dus zo'n "verheven" standpunt waar ik het net over had. ;) Voor jou is samen altijd leuker, maar blijkbaar geldt dat niet voor iedereen.
KLady2maandag 26 augustus 2019 @ 13:22
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 12:52 schreef Keep_Walking het volgende:

[..]

Hij heeft wel geneukt.

Verder maakt dat niet uit. Het leven is meer dan alleen seks of liefde. Je kan ook gelukkig alleen zijn.
zeker kan je gelukkig alleen zijn, maar het zijn vaak de mensen die nooit een serieuze relatie hebben gehad die dit het hardst schreeuwen. Is de mening dan puur gebaseerd op wat ze van anderen of op televisie zien?
#ANONIEMmaandag 26 augustus 2019 @ 13:28
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 13:22 schreef KLady2 het volgende:

[..]

zeker kan je gelukkig alleen zijn, maar het zijn vaak de mensen die nooit een serieuze relatie hebben gehad die dit het hardst schreeuwen. Is de mening dan puur gebaseerd op wat ze van anderen of op televisie zien?
Maar wat heeft het precies voor zin om er nog even extra hard in te wrijven dat een relatie toch echt wel veel fijner en leuker is bij dit soort mensen? Daar hebben ze toch helemaal niets aan.
KLady2maandag 26 augustus 2019 @ 13:34
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 13:28 schreef Generationalpha het volgende:

[..]

Maar wat heeft het precies voor zin om er nog even extra hard in te wrijven dat een relatie toch echt wel veel fijner en leuker is bij dit soort mensen? Daar hebben ze toch helemaal niets aan.
Nee, inwrijven hoeft zeker niet. Ik heb momenteel ook geen relatie en ben er blij mee. Je kan echter niet zo extreem voor of tegen relaties zijn en het een veel beter vinden dan het andere wanneer je niet beide ervaren hebt. Waar je uiteindelijk voor kiest moet iedereen voor zichzelf bepalen
#ANONIEMmaandag 26 augustus 2019 @ 13:37
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 13:34 schreef KLady2 het volgende:

[..]

Nee, inwrijven hoeft zeker niet. Ik heb momenteel ook geen relatie en ben er blij mee. Je kan echter niet zo extreem voor of tegen relaties zijn en het een veel beter vinden dan het andere wanneer je niet beide ervaren hebt. Waar je uiteindelijk voor kiest moet iedereen voor zichzelf bepalen
Nee, eens.
Beursaapmaandag 26 augustus 2019 @ 19:22
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 11:00 schreef Gruj0 het volgende:

[..]

Ik denk niet dat hij op lange termijn erg blij zal zijn met iemand die alleen bij hem is vanwege meer zekerheden, een stabiel leven.

Bovendien schrijf je dit alsof hij in no time aan een Russisch liefje kan komen. Het zijn mensen, geen (web)shop waren.
[..]

Dit is geen aanval trouwens, maar waarom geef je alleen halve antwoorden? Antwoord eens volledig, daar heeft hij meer aan.
Binnen een paar weken moet zeker lukken. Zat knappe Russinnen die hier naartoe willen komen en goed Engels kunnen. Dus TS... Zoek een gratis datingsite ;)
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 11:04 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Alsof Russische vrouwen met de eerste de beste Hollander meegaan.

Daarnaast: cultuurverschil, taalbarrière.

Op basis waarvan denk jij dat TS beter af is met zoeken in Rusland?
Gewoon goed zoeken ;)
jakosimaandag 26 augustus 2019 @ 19:22
quote:
0s.gif Op zondag 25 augustus 2019 14:03 schreef M1stral het volgende:

[..]

No offence, maar als jij jezelf al de vraag stelt of je een 20% man bent, ben je het vast niet.


Of de 80% vrouwelijke bevolking woont alleen in jouw woonplaats en zijn wij als mannen behoorlijk in overschot
Binnen die 20% heb je ook weer een 80/20 regel, met andere woorden je onderschat hoeveel variatie daarbinnen is. Voor de onderste X % is het gewoon erg droevig. Verder is het ook regionaal gebonden (en dan heb ik het niet per se over Thailand).
-Straw-maandag 26 augustus 2019 @ 19:34
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 13:28 schreef Generationalpha het volgende:

[..]

Maar wat heeft het precies voor zin om er nog even extra hard in te wrijven dat een relatie toch echt wel veel fijner en leuker is bij dit soort mensen? Daar hebben ze toch helemaal niets aan.
Omdat TS verre van verloren is. Denken dat relaties helemaal niks toevoegen helpt je dan ook niet opnieuw de dating wereld in.

Maar ben het er wel mee eens dat verhevenheid nergens voor nodig is. Er zijn ook een hoop slechte, disfunctionele relaties waarbij ik denk: waarom ben je dan niet liever alleen... is dat dan echt nog erger?
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 20:28
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 12:29 schreef Keep_Walking het volgende:

[..]

Ik vind het sterk. Ben blij dat je vrede hebt en single zijn is ook heel fijn.
Thanks, ik heb het gemerkt als ik om mij heen kijk. Er zijn veel gelukkige mensen met een relatie, maar er zijn er ook genoeg waarbij ik al snel denk dat ik het beter getroffen heb.
Veel mensen onderschatten de pluspunten van een geïsoleerd bestaan. Alleen zijn is een onderdeel geworden van mijn leven. Ik ben best trots op mezelf dat ik deze leeftijd heb weten te bereiken zonder anderen nodig te hebben om te overleven. Ik heb mij tot nu toe nog nooit zo sterk gevoeld, en het wordt alleen maar beter lijkt het wel. Ik voel meer liefde voor mezelf dan alleen maar haat. Het restant van mijn leven kan alleen maar beter worden vooral nu ook echt dingen heb geaccepteerd. Het lukt mij nu veel beter om op andere dingen te focussen.

En hoe zit het met jou nu qua relaties? Ik weet dat je toen nog met een knappe dame aan het daten was toen ik je nog wel eens bezocht maar dat is ook alweer een tijd geleden :P Was dat nog wat geworden met die dame?
Keep_Walkingmaandag 26 augustus 2019 @ 20:37
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 20:28 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Thanks, ik heb het gemerkt als ik om mij heen kijk. Er zijn veel gelukkige mensen met een relatie, maar er zijn er ook genoeg waarbij ik al snel denk dat ik het beter getroffen heb.
Veel mensen onderschatten de pluspunten van een geïsoleerd bestaan. Alleen zijn is een onderdeel geworden van mijn leven. Ik ben best trots op mezelf dat ik deze leeftijd heb weten te bereiken zonder anderen nodig te hebben om te overleven. Ik heb mij tot nu toe nog nooit zo sterk gevoeld, en het wordt alleen maar beter lijkt het wel. Ik voel meer liefde voor mezelf dan alleen maar haat. Het restant van mijn leven kan alleen maar beter worden vooral nu ook echt dingen heb geaccepteerd. Het lukt mij nu veel beter om op andere dingen te focussen.

En hoe zit het met jou nu qua relaties? Ik weet dat je toen nog met een knappe dame aan het daten was toen ik je nog wel eens bezocht maar dat is ook alweer een tijd geleden :P Was dat nog wat geworden met die dame?
Helaas niet. We hebben 4 jaar lang relatie gehad, maar is gestrand vanwege religie.

Ik verwacht ook dat ik rest van mijn leven single blijf. Vanwege mijn aandoening functioneer ik niet goed. Ben vaak afwezig of druk in mijn hoofd, kan me niet concentreren en heb moeite met de dagelijkse dingen. Een relatie erbij zou moeilijk zijn.

En ik heb daar ook vrede mee. Enige waarvoor ik moet zorgen is dat ik een vaste inkomen heb om mijn vaste lasten te betalen, en dan ben ik tevreden.
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 20:37
zo'n 3 maanden geleden liep ik een vrouw tegen het lijf die ik nooit eerder gezien had op het werk, ze checkte mij heel opzichtig helemaal uit van top tot teen :') dus ik glimlachte maar, wat moet ik anders? Paar dagen later komt ze dingen vragen die niet relevant zijn met een rood hoofd, alsof ze een soort van interesse toonde, toen dacht ik, flikker maar op 5- 10 -15 jaar geleden moesten jullie mij ook niet, ik ben niet meer beschikbaar.

Ik heb alfgelopen tijd 2 vrouwen gehad die uit het niks tegen mij begonnen te praten op het werk, eentje voelt zich zo vertrouwd in mijn aanwezigheid dat ze meteen met allerlei levensverhalen kwam aanzetten :') Ik snap er niks van waarom er nu opeens vrouwen zijn die wel tegen mij praten terwijl ik daarvoor nooit voor ze bestond terwijl ik nu juist helemaal niet meer open sta voor contacten en helemaal afgesloten ben.

[ Bericht 16% gewijzigd door -Deluzion- op 26-08-2019 20:53:18 ]
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 20:45
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 20:37 schreef Keep_Walking het volgende:

[..]

Helaas niet. We hebben 4 jaar lang relatie gehad, maar is gestrand vanwege religie.

Ik verwacht ook dat ik rest van mijn leven single blijf. Vanwege mijn aandoening functioneer ik niet goed. Ben vaak afwezig of druk in mijn hoofd, kan me niet concentreren en heb moeite met de dagelijkse dingen. Een relatie erbij zou moeilijk zijn.

En ik heb daar ook vrede mee. Enige waarvoor ik moet zorgen is dat ik een vaste inkomen heb om mijn vaste lasten te betalen, en dan ben ik tevreden.
Die afwezigheid kon ik mij nog herinneren bij jou ja inderdaad, maar ik dacht juist dat dat toen weer beter ging. Dat heb je alleen in bepaalde fases toch?
Keep_Walkingmaandag 26 augustus 2019 @ 20:49
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 20:45 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Die afwezigheid kon ik mij nog herinneren bij jou ja inderdaad, maar ik dacht juist dat dat toen weer beter ging. Dat heb je alleen in bepaalde fases toch?
Ja, was alleen maar in fases, maar ik ben nu weer in zo’n fase. Het lijkt alleen maar zwaarder te worden. En erger.

Dus ik functioneer op dit moment niet als een normaal persoon.
TheGentlemanmaandag 26 augustus 2019 @ 20:55
er is altijd nog hoop! alleen zijn is ook niet het ergste van de wereld. je moet niet zomaar iemand willen. veel mensen zijn samen met iemand enkel om maar niet alleen te hoeven zijn. vind ik altijd vrij droevig.

maar als je jezelf een 5/10 zou geven, moet je misschien daar wat aan doen? beetje aan je uiterlijk werken? vaker naar de sportschool bijvoorbeeld. hoe zelfverzekerder je bent, hoe meer mensen je aan zal trekken.
VEM2012maandag 26 augustus 2019 @ 20:55
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 19:22 schreef Beursaap het volgende:

[..]

Binnen een paar weken moet zeker lukken. Zat knappe Russinnen die hier naartoe willen komen en goed Engels kunnen. Dus TS... Zoek een gratis datingsite ;)
[..]

Gewoon goed zoeken ;)
Ik mis nog steeds het antwoord op de vraag waarom je denkt dat hij beter af is met zoeken naar een Russin.
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 20:55
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 12:53 schreef Craptacular het volgende:

[..]

Ja natuurlijk. Alleen zijn mensen sociale wezens. Samen is altijd leuker.
Nah niet altijd, ik ken een persoon in een relatie waarbij ik mij echt altijd afvraag, kom op man in je eentje ben je toch veel beter af?
#ANONIEMmaandag 26 augustus 2019 @ 20:56
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 19:34 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Omdat TS verre van verloren is. Denken dat relaties helemaal niks toevoegen helpt je dan ook niet opnieuw de dating wereld in.

Maar ben het er wel mee eens dat verhevenheid nergens voor nodig is. Er zijn ook een hoop slechte, disfunctionele relaties waarbij ik denk: waarom ben je dan niet liever alleen... is dat dan echt nog erger?
Het is denk ik eerder dat ze zich niet zo onbehaaglijk voelen bij dat disfunctionele, omdat het ergens vertrouwd is en past bij je copingmechanisme/manier van hechten. En dat het dus lang niet altijd voorkomt uit een angst om alleen te zijn.
Keep_Walkingmaandag 26 augustus 2019 @ 20:58
quote:
14s.gif Op maandag 26 augustus 2019 20:55 schreef TheGentleman het volgende:
er is altijd nog hoop! alleen zijn is ook niet het ergste van de wereld. je moet niet zomaar iemand willen. veel mensen zijn samen met iemand enkel om maar niet alleen te hoeven zijn. vind ik altijd vrij droevig.

maar als je jezelf een 5/10 zou geven, moet je misschien daar wat aan doen? beetje aan je uiterlijk werken? vaker naar de sportschool bijvoorbeeld. hoe zelfverzekerder je bent, hoe meer mensen je aan zal trekken.
Mijn probleem is niet uiterlijk. Ik ben lang en breed, rechte kaaklijn.

Maar ik ben chronisch psychiatrische patiënt.
-Straw-maandag 26 augustus 2019 @ 21:00
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 20:56 schreef Chia het volgende:

[..]

Het is denk ik eerder dat ze zich niet zo onbehaaglijk voelen bij dat disfunctionele, omdat het ergens vertrouwd is en past bij je copingmechanisme/manier van hechten. En dat het dus lang niet altijd voorkomt uit een angst om alleen te zijn.
Kan ook goed inderdaad. "We accept the love we think we deserve"
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 21:00
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 20:58 schreef Keep_Walking het volgende:

[..]

Mijn probleem is niet uiterlijk. Ik ben lang en breed, rechte kaaklijn.

Maar ik ben chronisch psychiatrische patiënt.
Klopt, qua uiterlijk heb jij niks te klagen, lijkt mij zeer makkelijk om met jouw uiterlijk vrouwen aan te trekken - (no homo)
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 21:03
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 10:14 schreef Ivo1990 het volgende:

[..]

Ik word er gewoon bang van
Het is ook niet makkelijk, het is een bijna onmogelijke strijd die ik overwonnen heb. Ik gun niemand om in deze situatie terecht te komen , ik kan mij bedenken dat veel mensen suïcidaal worden omdat het voelt als leven zonder hoop, niet leven maar enkel bestaan. Mentaal zijn mensen tot grote dingen in staat. Ik heb eenzaamheid verslagen en een enorme zelf liefde ervoor terug gekregen.
Keep_Walkingmaandag 26 augustus 2019 @ 21:09
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 21:00 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Klopt, qua uiterlijk heb jij niks te klagen, lijkt mij zeer makkelijk om met jouw uiterlijk vrouwen aan te trekken - (no homo)
Ik krijg ook vaak een eerste date, via tinder bijvoorbeeld. Maar tweede date wordt steeds moeilijker te krijgen, nu ik ouder ben geworden en mijn psychische problemen erger zijn geworden.

Maar ik vind dat niet erg.

Dank je wel trouwens voor de compliment.
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 21:16
quote:
1s.gif Op maandag 26 augustus 2019 21:09 schreef Keep_Walking het volgende:

[..]

Ik krijg ook vaak een eerste date, via tinder bijvoorbeeld. Maar tweede date wordt steeds moeilijker te krijgen, nu ik ouder ben geworden en mijn psychische problemen erger zijn geworden.

Maar ik vind dat niet erg.

Dank je wel trouwens voor de compliment.
Ja ik merk nu ook dat bijna iedereen van mijn leeftijd getrouwd zijn (of een vaste relatie hebben) en gesetteld zijn. Ik vind dat ook niet erg.

Bij jou kon ik ook oprecht merken dat het jou niet boeide om single te zijn.

k ben blij dat mensen mij nodig hebben op mijn werk en dat ik een onmisbare schakel ben geworden, andere mensen dienen is een van de grootste voldoeningen die ik uit mijn leven haal momenteel, als is het maar om de huisdieren van mijn buurvrouw te verzorgen als ze met haar vriend op vakantie gaat. Ik wil altijd klaar staan voor anderen en dat bevalt mij echt heel erg goed, zo voel ik mij nuttig en belangrijk.

Anderen helpen zonder iets er voor terug te krijgen voelt nog beter, dan voelt het alsof ik de gebreken van een ander verhelp.
Keep_Walkingmaandag 26 augustus 2019 @ 21:20
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 21:16 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Ja ik merk nu ook dat bijna iedereen van mijn leeftijd getrouwd zijn (of een vaste relatie hebben) en gesetteld zijn. Ik vind dat ook niet erg.

Bij jou kon ik ook oprecht merken dat het jou niet boeide om single te zijn.

k ben blij dat mensen mij nodig hebben op mijn werk en dat ik een onmisbare schakel ben geworden, andere mensen dienen is een van de grootste voldoeningen die ik uit mijn leven haal momenteel, als is het maar om de huisdieren van mijn buurvrouw te verzorgen als ze met haar vriend op vakantie gaat. Ik wil altijd klaar staan voor anderen en dat bevalt mij echt heel erg goed, zo voel ik mij nuttig en belangrijk.

Anderen helpen zonder iets er voor terug te krijgen voelt nog beter, dan voelt het alsof ik de gebreken van een ander verhelp.
Dat gevoel ken ik. Ik heb dat ook. Ik wil anderen graag helpen en onbaatzuchtig ook.

Ik geloof ook in God.
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 21:24
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 21:20 schreef Keep_Walking het volgende:

[..]

Dat gevoel ken ik. Ik heb dat ook. Ik wil anderen graag helpen en onbaatzuchtig ook.

Ik geloof ook in God.
Dat gevoel is bij mij pas later gekomen omdat ik mij eerst nog heel eenzaam en verdrietig voelde om altijd alleen te zijn en voelde ik mij regelmatig wanhopig maar nu trots ben dat ik mijn situatie overwonnen heb. Ik weet niet zeker of God een rol gespeeld heeft aangezien ik zoveel liefde voel opeens.
Toen kwam er ruimte vrij om aan andere dingen te werken. Ik werd een stabieler persoon en betrouwbaarder op werk. Ik vind het een heerlijk gevoel dat mensen mijn hulp nodig hebben en dat ik nuttig kan zijn.
Beursaapmaandag 26 augustus 2019 @ 21:27
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 20:55 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Ik mis nog steeds het antwoord op de vraag waarom je denkt dat hij beter af is met zoeken naar een Russin.
Mooiere vrouwen en trouwer mits je er goed mee omgaat. En willen graag hierheen komen ;)
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 21:30
quote:
1s.gif Op maandag 26 augustus 2019 21:09 schreef Keep_Walking het volgende:

[..]

Ik krijg ook vaak een eerste date, via tinder bijvoorbeeld. Maar tweede date wordt steeds
Dat snap ik, kan ik mij wel bedenken dat als je uiterlijk goed is dat je dan wel gemakkelijk aan een eerste date kan komen maar dat je dan al snel tegen psychische klachten aanloopt in vervolg dates.
Maar helaas van dates en relaties weet ik verder helemaal niets af en ik vind het verschrikkelijk vervelend als dat onderwerp aangesneden wordt op het werk :') Dat is het enige gevoelige onderwerp dat ik nog angsten voel. Ben bang dat ik dan kut vragen krijg.
Keep_Walkingmaandag 26 augustus 2019 @ 21:44
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 21:30 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Dat snap ik, kan ik mij wel bedenken dat als je uiterlijk goed is dat je dan wel gemakkelijk aan een eerste date kan komen maar dat je dan al snel tegen psychische klachten aanloopt in vervolg dates.
Maar helaas van dates en relaties weet ik verder helemaal niets af en ik vind het verschrikkelijk vervelend als dat onderwerp aangesneden wordt op het werk :') Dat is het enige gevoelige onderwerp dat ik nog angsten voel. Ben bang dat ik dan kut vragen krijg.
Ik denk juist dat je het kan meemaken in de toekomst. Nu je situatie heb overwonnen kan het zeker. Je uiterlijk is helemaal niet erg en bovendien zijn er genoeg vrouwen die uiterlijk niet belangrijk vinden. Nu je stabiel ben en het feit dat je energie krijgt door mensen te helpen zal ervoor zorgen dat vrouwen geïnteresseerd in je raken.
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 21:50
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 21:44 schreef Keep_Walking het volgende:

[..]

Ik denk juist dat je het kan meemaken in de toekomst. Nu je situatie heb overwonnen kan het zeker. Je uiterlijk is helemaal niet erg en bovendien zijn er genoeg vrouwen die uiterlijk niet belangrijk vinden. Nu je stabiel ben en het feit dat je energie krijgt door mensen te helpen zal ervoor zorgen dat vrouwen geïnteresseerd in je raken.
Ik heb maatregelen getroffen om mij erbij neer te leggen want ik wil niet eindigen als mannen zoals deze:

https://www.reddit.com/r/(...)being_a_50_year_old/

Er zijn tig voorbeelden van dit soort mannen, dat is ook een van de redenen dat ik nooit zover wil laten komen en ik heb er voor gekozen om het geen invloed te laten zijn voor het verdere verloop van mijn leven.
#ANONIEMmaandag 26 augustus 2019 @ 21:54
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 21:50 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Ik heb maatregelen getroffen om mij erbij neer te leggen want ik wil niet eindigen als mannen zoals deze:

https://www.reddit.com/r/(...)being_a_50_year_old/

Er zijn tig voorbeelden van dit soort mannen, dat is ook een van de redenen dat ik nooit zover wil laten komen en ik heb er voor gekozen om het geen invloed te laten zijn voor het verdere verloop van mijn leven.
Waarom neem je dit soort horrorverhalen als maatstaf?
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 21:59
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 21:54 schreef Generationalpha het volgende:

[..]

Waarom neem je dit soort horrorverhalen als maatstaf?
Waarom niet? ik ben 35 jaar en bevind mij in bijna dezelfde situatie.
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 22:00
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 21:27 schreef Beursaap het volgende:

[..]

Mooiere vrouwen en trouwer mits je er goed mee omgaat. En willen graag hierheen komen ;)
Ik moet zeggen, ik vind die vrouw van Fernando Ricksen bijzonder aantrekkelijk :P
Keep_Walkingmaandag 26 augustus 2019 @ 22:00
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 21:50 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Ik heb maatregelen getroffen om mij erbij neer te leggen want ik wil niet eindigen als mannen zoals deze:

https://www.reddit.com/r/(...)being_a_50_year_old/

Er zijn tig voorbeelden van dit soort mannen, dat is ook een van de redenen dat ik nooit zover wil laten komen en ik heb er voor gekozen om het geen invloed te laten zijn voor het verdere verloop van mijn leven.
Iedereen heeft hun eigen lot in het leven. Zoiets is pas erg als je het erg maakt in je hoofd.

Niet iedereen krijgt een partner, en daar is niks mis mee. Het leven draait niet om een vaste partner te krijgen.

Laat je geluk niet afhangen van een ander. Ik laat mijn geluk afhangen van een hogere macht, dat werkt voor mij. Hij ziet mij en hij kent mij, hij zal mij belonen voor mijn goede daden. In dit leven of hierna.
Keep_Walkingmaandag 26 augustus 2019 @ 22:01
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 21:54 schreef Generationalpha het volgende:

[..]

Waarom neem je dit soort horrorverhalen als maatstaf?
Sommige mensen hebben het echt zo moeilijk. Deluzion heeft het zwaar gehad, en daar kan hij niks aan doen.
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 22:01
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 22:00 schreef Keep_Walking het volgende:

[..]

Iedereen heeft hun eigen lot in het leven. Zoiets is pas erg als je het erg maakt in je hoofd.

Niet iedereen krijgt een partner, en daar is niks mis mee. Het leven draait niet om een vaste partner te krijgen.

Laat je geluk niet afhangen van een ander. Ik laat mijn geluk afhangen van een hogere macht, dat werkt voor mij. Hij ziet mij en hij kent mij, hij zal mij belonen voor mijn goede daden. In dit leven of hierna.
Ha ja inderdaad, zo voelt het voor mij inmiddels ook.
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 22:07
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 22:01 schreef Keep_Walking het volgende:

[..]

Sommige mensen hebben het echt zo moeilijk. Deluzion heeft het zwaar gehad, en daar kan hij niks aan doen.
Uiteindelijk heb ik diabetes type 2 eraan overgehouden toen ik zo slecht voor mezelf zorgde. maar ik werk er hard aan om de progressie van deze ziekte te stoppen door gezond te eten en te bewegen. Ook dat gaat nu de goede kant op.
Keep_Walkingmaandag 26 augustus 2019 @ 22:14
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 22:07 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Uiteindelijk heb ik diabetes type 2 eraan overgehouden toen ik zo slecht voor mezelf zorgde. maar ik werk er hard aan om de progressie van deze ziekte te stoppen door gezond te eten en te bewegen. Ook dat gaat nu de goede kant op.
Uiteindelijk gaan we allemaal dood.
-Deluzion-maandag 26 augustus 2019 @ 22:18
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 22:14 schreef Keep_Walking het volgende:

[..]

Uiteindelijk gaan we allemaal dood.
Life is a bitch and then you die, precies :) Ik ben nu op de helft van mijn leven qua leeftijd als het goed is ook dat geeft mij steun want zo ontzettend lang heb ik niet meer te leven.
ik ben er alles aan het doen om het vervolg van mijn leven beter te laten verlopen wat in mijn mogelijkheden liggen al heb je natuurlijk niet overal invloed op.

Sleep is good, death is better; but of course, the best thing would to have never been born at all.
Keep_Walkingmaandag 26 augustus 2019 @ 22:21
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 22:18 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Life is a bitch and then you die, precies :) Ik ben nu op de helft van mijn leven qua leeftijd als het goed is ook dat geeft mij steun want zo ontzettend lang heb ik niet meer te leven.
ik ben er alles aan het doen om het vervolg van mijn leven beter te laten verlopen wat in mijn mogelijkheden liggen al heb je natuurlijk niet overal invloed op.

Sleep is good, death is better; but of course, the best thing would to have never been born at all.
Dat is een goeie quote!
black-soldiermaandag 26 augustus 2019 @ 22:25
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 22:07 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Uiteindelijk heb ik diabetes type 2 eraan overgehouden toen ik zo slecht voor mezelf zorgde. maar ik werk er hard aan om de progressie van deze ziekte te stoppen door gezond te eten en te bewegen. Ook dat gaat nu de goede kant op.
Misschien erg persoonlijk. Maar hoe heb je diabetes 2 gekregen?
Ivo1990dinsdag 27 augustus 2019 @ 00:08
Yowww ik ben vanmidag bij de sportschool geweest gvd wat zijn die kt gewichten zwaar en ik werd aangesproken door een 42 jarige vrouw 😂😂😂 hier bij mij uit de buurt weetniet wat ik hier verder mee ga doen ik zie haar woensdag weer voor de rest was t rustig in de sportschool,
Ik ben zaterdag in eindhoven geweest effe 2 uurtjes gepraat met paar dames meer ook niet...
Ik ben gewoon te lang inactief geweest werken werken .....
Ik hou jullie wel op de hoogte
Drogonnodinsdag 27 augustus 2019 @ 00:10
Mwah je bent niet de enigste, ik ben single, 28, heb nog nooit gedate/vriendin gehad en nog nooit sex gehad.

Het kan erger :)
TheGentlemandinsdag 27 augustus 2019 @ 00:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 00:08 schreef Ivo1990 het volgende:
Yowww ik ben vanmidag bij de sportschool geweest gvd wat zijn die kt gewichten zwaar en ik werd aangesproken door een 42 jarige vrouw 😂😂😂 hier bij mij uit de buurt weetniet wat ik hier verder mee ga doen ik zie haar woensdag weer voor de rest was t rustig in de sportschool,
Ik ben zaterdag in eindhoven geweest effe 2 uurtjes gepraat met paar dames meer ook niet...
Ik ben gewoon te lang inactief geweest werken werken .....
Ik hou jullie wel op de hoogte
milfhunter status ✔ _O_
Ivo1990dinsdag 27 augustus 2019 @ 00:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 00:19 schreef TheGentleman het volgende:

[..]

milfhunter status ✔ _O_
Die had ik al 😂😂😂 t word nu dus effe bevestigd
Ivo1990dinsdag 27 augustus 2019 @ 00:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 00:19 schreef TheGentleman het volgende:

[..]

milfhunter status ✔ _O_
Oudere vrouwen gingen mij altyd makkelijk af maargoed ik wil over 10 jaar ook nog wel iets wat past zegmaar milf is leuk voor tijdje
VEM2012dinsdag 27 augustus 2019 @ 07:09
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 20:37 schreef -Deluzion- het volgende:
zo'n 3 maanden geleden liep ik een vrouw tegen het lijf die ik nooit eerder gezien had op het werk, ze checkte mij heel opzichtig helemaal uit van top tot teen :') dus ik glimlachte maar, wat moet ik anders? Paar dagen later komt ze dingen vragen die niet relevant zijn met een rood hoofd, alsof ze een soort van interesse toonde, toen dacht ik, flikker maar op 5- 10 -15 jaar geleden moesten jullie mij ook niet, ik ben niet meer beschikbaar.

Ik heb alfgelopen tijd 2 vrouwen gehad die uit het niks tegen mij begonnen te praten op het werk, eentje voelt zich zo vertrouwd in mijn aanwezigheid dat ze meteen met allerlei levensverhalen kwam aanzetten :') Ik snap er niks van waarom er nu opeens vrouwen zijn die wel tegen mij praten terwijl ik daarvoor nooit voor ze bestond terwijl ik nu juist helemaal niet meer open sta voor contacten en helemaal afgesloten ben.
Ja, je klinkt helemaal niet verzuurd ofzo...
VEM2012dinsdag 27 augustus 2019 @ 07:21
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 21:27 schreef Beursaap het volgende:

[..]

Mooiere vrouwen en trouwer mits je er goed mee omgaat. En willen graag hierheen komen ;)
Overal ter wereld vind je mooie vrouwen.

Russische vrouwen verwachten wel een echte man. Veel meer traditioneel. Een kunstje wat de meeste Nederlandse mannen niet verstaan. En als je het wel verstaat, dan zijn Nederlandse vrouwen net zo goed trouw.

Dat Russische vrouwen allemaal graag naar Nederland willen komen is volgens mij niet waar en als dat al zo is: niet zo relevant. Je wil een vrouw die jou wil en niet ‘naar Nederland’. Want dan ben je als ze hier is wel enorm inwisselbaar.

Heb jij überhaupt relevante ervaring met Russinnen?
mannydinsdag 27 augustus 2019 @ 07:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 00:59 schreef Ivo1990 het volgende:

[..]

Oudere vrouwen gingen mij altyd makkelijk af maargoed ik wil over 10 jaar ook nog wel iets wat past zegmaar milf is leuk voor tijdje
dat is de manier waarop vrouwen graag willen dat je naar ze kijkt. goed bezig !
Beursaapdinsdag 27 augustus 2019 @ 07:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 07:21 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Overal ter wereld vind je mooie vrouwen.

Russische vrouwen verwachten wel een echte man. Veel meer traditioneel. Een kunstje wat de meeste Nederlandse mannen niet verstaan. En als je het wel verstaat, dan zijn Nederlandse vrouwen net zo goed trouw.

Dat Russische vrouwen allemaal graag naar Nederland willen komen is volgens mij niet waar en als dat al zo is: niet zo relevant. Je wil een vrouw die jou wil en niet ‘naar Nederland’. Want dan ben je als ze hier is wel enorm inwisselbaar.

Heb jij überhaupt relevante ervaring met Russinnen?
GC / Russin naar NL laten komen
mannydinsdag 27 augustus 2019 @ 07:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 11:54 schreef DaggerOne het volgende:

[..]

Jup. Er is geen shortcut naar een mooie vrouw als je eerst je leven niet op orde hebt.
late reply. maar heb je wel eens gekeken, al dan niet bewust, naar een shownieuws programma / per abuis op dat deel van een website geklikt ?

daar wemelt het van de bn’rs en celebrities die hun leven totaal niet op orde hebben, maar wel een mooie vrouw.
Cryptocorynedinsdag 27 augustus 2019 @ 07:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 07:58 schreef manny het volgende:

[..]

late reply. maar heb je wel eens gekeken, al dan niet bewust, naar een shownieuws programma / per abuis op dat deel van een website geklikt ?

daar wemelt het van de bn’rs en celebrities die hun leven totaal niet op orde hebben, maar wel een mooie vrouw.
Geld maakt gelukkig denk ik.
Roem waarschijnlijk ook.
Ivo1990dinsdag 27 augustus 2019 @ 08:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 07:59 schreef Cryptocoryne het volgende:

[..]

Geld maakt gelukkig denk ik.
Roem waarschijnlijk ook.
Geld maakt het leven makkelijker dus zeker gelukkig
VEM2012dinsdag 27 augustus 2019 @ 08:56
quote:
Je hebt dus nog geen relatie gehad met een Russin, alleen wat contact via de app en dat ging al vrij snel fout. En toch raad je Russische vrouwen aan?

Mijn vriendin is Russisch. Ze is eind vorig jaar hier in Nederland een bedrijf gestart en kort daarna hebben wij elkaar leren kennen. Wat zij mij vertelt over hoe 95% van de Russische vrouwen in Nederland tegen hun Nederlandse man aankijkt, daar word je eng van. Pure minachting en de meesten dromen van hem aan de kant schoppen zodra ze een definitieve verblijfsstatus hebben. Dat gaat dan natuurlijk om vrouwen die hierheen gehaald zijn door mannen die hier op datinggebied mislukt zijn en dan maar over de grens gaan kijken. Een recipe for disaster.

Mijn vriendin heeft vanaf haar 19e gewoond in het westen (eerst langere tijd in de VS, daarna in Portugal, Frankrijk, België, Zweden en Noorwegen), spreekt vloeiend Engels en heeft meerdere relaties gehad met westerse mannen, dus heeft veel meer begrip van de culturele verschillen en nog steeds is het minder simpel.

Begrijp me goed, ze is geweldig. Superslim. We hebben veel lol samen. En ja, ook bloedmooi (maar ook als we in Rusland zijn valt duidelijk op dat ze bij de <1% mooiste vrouwen behoort, echt het verschil is niet zo groot, behalve dan dat Russische vrouwen zich doorgaans wat mooier presenteren). Maar ik blijf erbij: een Russin zoeken daar omdat het daar zoveel beter zou zijn als het om vrouwen gaat: kletskoek.

Als ik jouw draadje zo lees lijkt het ook alsof je vooral met je pik denkt in dezen.

En helaas is het draadje dicht, want boy oh boy, wat een onzin lees ik daar weer. Vooroordelen te over, zelden gebaseerd op de realiteit.
VEM2012dinsdag 27 augustus 2019 @ 09:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 07:58 schreef manny het volgende:

[..]

late reply. maar heb je wel eens gekeken, al dan niet bewust, naar een shownieuws programma / per abuis op dat deel van een website geklikt ?

daar wemelt het van de bn’rs en celebrities die hun leven totaal niet op orde hebben, maar wel een mooie vrouw.
Als Donald Trump alleen maar een narcistische vetklep was, dan zou er ook geen vrouw op klimmen. ;)
Beursaapdinsdag 27 augustus 2019 @ 11:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 08:56 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Je hebt dus nog geen relatie gehad met een Russin, alleen wat contact via de app en dat ging al vrij snel fout. En toch raad je Russische vrouwen aan?

Mijn vriendin is Russisch. Ze is eind vorig jaar hier in Nederland een bedrijf gestart en kort daarna hebben wij elkaar leren kennen. Wat zij mij vertelt over hoe 95% van de Russische vrouwen in Nederland tegen hun Nederlandse man aankijkt, daar word je eng van. Pure minachting en de meesten dromen van hem aan de kant schoppen zodra ze een definitieve verblijfsstatus hebben. Dat gaat dan natuurlijk om vrouwen die hierheen gehaald zijn door mannen die hier op datinggebied mislukt zijn en dan maar over de grens gaan kijken. Een recipe for disaster.

Mijn vriendin heeft vanaf haar 19e gewoond in het westen (eerst langere tijd in de VS, daarna in Portugal, Frankrijk, België, Zweden en Noorwegen), spreekt vloeiend Engels en heeft meerdere relaties gehad met westerse mannen, dus heeft veel meer begrip van de culturele verschillen en nog steeds is het minder simpel.

Begrijp me goed, ze is geweldig. Superslim. We hebben veel lol samen. En ja, ook bloedmooi (maar ook als we in Rusland zijn valt duidelijk op dat ze bij de <1% mooiste vrouwen behoort, echt het verschil is niet zo groot, behalve dan dat Russische vrouwen zich doorgaans wat mooier presenteren). Maar ik blijf erbij: een Russin zoeken daar omdat het daar zoveel beter zou zijn als het om vrouwen gaat: kletskoek.

Als ik jouw draadje zo lees lijkt het ook alsof je vooral met je pik denkt in dezen.

En helaas is het draadje dicht, want boy oh boy, wat een onzin lees ik daar weer. Vooroordelen te over, zelden gebaseerd op de realiteit.
Ieder zijn ding. Ik vind de vrouwen daar echt knapper dan hier gemiddeld. Voor de TS ene goede optie en anders naar Oekraïne waar een enorm overschot is aan vrouwen ;)
DerekBdinsdag 27 augustus 2019 @ 12:06
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 12:48 schreef Craptacular het volgende:
iemand die nog nooit geneukt heeft of een relatie heeft gehad
100% van de bevolking dus. :)
Ivo1990dinsdag 27 augustus 2019 @ 12:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 09:02 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Als Donald Trump alleen maar een narcistische vetklep was, dan zou er ook geen vrouw op klimmen. ;)
Donald trump is billionaire hij heeft macht😭😭😭
-Deluzion-dinsdag 27 augustus 2019 @ 13:21
quote:
10s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 07:09 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Ja, je klinkt helemaal niet verzuurd ofzo...
Zelfs als ik een droomvrouw tegen het lijf zou lopen zou ik kiezen voor het leven dat ik nu leid. Ik moet niks van vrouwen weten :r
Cryptocorynedinsdag 27 augustus 2019 @ 13:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 13:21 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Zelfs als ik een droomvrouw tegen het lijf zou lopen zou ik kiezen voor het leven dat ik nu leid. Ik moet niks van vrouwen weten :r
En altijd alleen blijven en handkarren dus?
-Deluzion-dinsdag 27 augustus 2019 @ 13:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 13:23 schreef Cryptocoryne het volgende:

[..]

En altijd alleen blijven en handkarren dus?
Ja, gelukkig wel,
Nee, al ruim 4 jaar niet meer actief deelgenomen aan seksualiteit dus ook geen solo :P
Cryptocorynedinsdag 27 augustus 2019 @ 13:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 13:24 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Ja, gelukkig wel,
Nee, al ruim 4 jaar niet meer actief deelgenomen aan seksualiteit dus ook geen solo :P
Mijn keus zou het niet zijn.
VEM2012dinsdag 27 augustus 2019 @ 13:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 11:20 schreef Beursaap het volgende:

[..]

Ieder zijn ding. Ik vind de vrouwen daar echt knapper dan hier gemiddeld. Voor de TS ene goede optie en anders naar Oekraïne waar een enorm overschot is aan vrouwen ;)
Ben je al eens in Rusland geweest dan? Want ik las in jouw draadje dat je misschien naar Praag wenst te reizen voor die Russin, maar toch zeker niet naar Rusland zelf.

Dus op basis waarvan denk jij toch te weten dat Rusland utopia is als het gaat om daten?
VEM2012dinsdag 27 augustus 2019 @ 13:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 13:21 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Zelfs als ik een droomvrouw tegen het lijf zou lopen zou ik kiezen voor het leven dat ik nu leid. Ik moet niks van vrouwen weten :r
Nou ja, ieder zijn meug.

Ik vind vrouwen dan weer geweldig. :)
-Deluzion-dinsdag 27 augustus 2019 @ 13:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 13:35 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Nou ja, ieder zijn meug.

Ik vind vrouwen dan weer geweldig. :)
Zonde om zo'n zwakte te hebben :P
VEM2012dinsdag 27 augustus 2019 @ 14:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 13:54 schreef -Deluzion- het volgende:

Zonde om zo'n zwakte te hebben :P
Ge wit nie wa ge mist. :P
-Deluzion-dinsdag 27 augustus 2019 @ 16:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 13:26 schreef Cryptocoryne het volgende:

[..]

Mijn keus zou het niet zijn.
Live and let live.
-Deluzion-dinsdag 27 augustus 2019 @ 17:04
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 08:27 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Probeer je jezelf zo ook dagelijks te overtuigen?
Het is een hogere macht dat mij een gevoel van onoverwinnelijkheid heeft gegeven. Ik hoef mijzelf niet te overtuigen. Ik ben sterk want ik denk dat 99% van de mensen in mijn situatie het al jaren geleden voor gezien hadden gehouden.
Dit werkt voor mij en dit gevoel wordt ook met de dag sterker.
bitterbaldinsdag 27 augustus 2019 @ 17:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 17:04 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Het is een hogere macht dat mij een gevoel van onoverwinnelijkheid heeft gegeven. Ik hoef mijzelf niet te overtuigen. Ik ben sterk want ik denk dat 99% van de mensen in mijn situatie het al jaren geleden voor gezien hadden gehouden.
Terwijl je eerder nog zei dat je soms wel aandacht krijgt van vrouwen?
-Deluzion-dinsdag 27 augustus 2019 @ 17:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 17:07 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Terwijl je eerder nog zei dat je soms wel aandacht krijgt van vrouwen?
Ja, klopt paar maanden geleden opeens, maar ik ga er niet op in. Ik ben niet meer beschikbaar.
bitterbaldinsdag 27 augustus 2019 @ 17:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 17:09 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Ja, klopt paar maanden geleden opeens, maar ik ga er niet op in. Ik ben niet meer beschikbaar.
Oke.
DonnaNoblewoensdag 28 augustus 2019 @ 13:25
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 20:37 schreef -Deluzion- het volgende:Ik snap er niks van waarom er nu opeens vrouwen zijn die wel tegen mij praten terwijl ik daarvoor nooit voor ze bestond terwijl ik nu juist helemaal niet meer open sta voor contacten en helemaal afgesloten ben.
Dat je zelf zegt dat je stabieler bent geworden, en dat je een bepaalde afstand bewaart, zal daar veel mee te maken hebben.

Veel vrouwen willen best contact met mannen, ze zijn alleen bang dat ze van sommige kerels niet meer afkomen of dat mannen een praatje verwarren met een uitnodiging tot seks. Als jij (zoals je zelf zegt) stabiliteit, rust en zelfvertrouwen hebt maakt dat je interessanter.
DonnaNoblewoensdag 28 augustus 2019 @ 13:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 00:59 schreef Ivo1990 het volgende:
Oudere vrouwen gingen mij altyd makkelijk af maargoed ik wil over 10 jaar ook nog wel iets wat past zegmaar milf is leuk voor tijdje
Je zit op een doodlopend spoor. Geleuter over MILF's die je makkelijk afgaan is iets van 16-jarigen wier hormonen de hersenfunctie nog overschreeuwen. Dat is als een kleuter die groot en sterk wil worden maar bij 'eten' alleen maar aan de Jamin denkt.

Een volwassen kerel die een duurzame relatie zoekt begint zich ook af te vragen welke vrouwen daarvoor interessant zijn en hoe hij de interesse van die vrouwen op kan wekken.
Beursaapvrijdag 30 augustus 2019 @ 14:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 13:34 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Ben je al eens in Rusland geweest dan? Want ik las in jouw draadje dat je misschien naar Praag wenst te reizen voor die Russin, maar toch zeker niet naar Rusland zelf.

Dus op basis waarvan denk jij toch te weten dat Rusland utopia is als het gaat om daten?
Ik kijk gewoon naar de looks.
VEM2012vrijdag 30 augustus 2019 @ 14:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 30 augustus 2019 14:29 schreef Beursaap het volgende:

[..]

Ik kijk gewoon naar de looks.
Je bent nog nooit in Rusland geweest. Staar je je niet iets teveel blind op de foto's die op de datingsites voorbijkomen?
geeninspiratie1235zaterdag 31 augustus 2019 @ 23:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 augustus 2019 07:21 schreef VEM2012 het volgende:

Overal ter wereld vind je mooie vrouwen.

Russische vrouwen verwachten wel een echte man. Veel meer traditioneel. Een kunstje wat de meeste Nederlandse mannen niet verstaan. En als je het wel verstaat, dan zijn Nederlandse vrouwen net zo goed trouw.

Dat Russische vrouwen allemaal graag naar Nederland willen komen is volgens mij niet waar en als dat al zo is: niet zo relevant. Je wil een vrouw die jou wil en niet ‘naar Nederland’. Want dan ben je als ze hier is wel enorm inwisselbaar.

Heb jij überhaupt relevante ervaring met Russinnen?
Nee joh past juist bij hem. Hij heeft het over vrouwen in meervoud. Daarom zou een vrouw die hem ook als inwisselbaar en 1 van de velen ziet juist heel passend zijn.
-Deluzion-zondag 1 september 2019 @ 19:49
quote:
0s.gif Op maandag 26 augustus 2019 22:25 schreef black-soldier het volgende:

[..]

Misschien erg persoonlijk. Maar hoe heb je diabetes 2 gekregen?
Ongezonde levensstijl, ongezond voedingspatroon, weinig beweging, overgewicht, isolatie, depressies. Allemaal factoren die Diabetes kunnen uitlokken.

[ Bericht 5% gewijzigd door -Deluzion- op 01-09-2019 20:09:27 ]
Special-Teedinsdag 3 september 2019 @ 15:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 14:25 schreef DonnaNoble het volgende:
Wil je een leuke vaste relatie of wil je zoveel mogelijk makkelijke seks?
Dat laatste natuurlijk :9
Relaties lijken mij alleen maar vervelend en stressend ;(
-Deluzion-woensdag 4 september 2019 @ 07:36
quote:
0s.gif Op woensdag 28 augustus 2019 13:25 schreef DonnaNoble het volgende:

[..]

Dat je zelf zegt dat je stabieler bent geworden, en dat je een bepaalde afstand bewaart, zal daar veel mee te maken hebben.

Veel vrouwen willen best contact met mannen, ze zijn alleen bang dat ze van sommige kerels niet meer afkomen of dat mannen een praatje verwarren met een uitnodiging tot seks. Als jij (zoals je zelf zegt) stabiliteit, rust en zelfvertrouwen hebt maakt dat je interessanter.
Nah in mijn geval is het zo dat ik een onaantrekkelijk hoofd heb, lang, smal, vergroeide kaakbotten, geen kapsel dat mij staat, onaantrekkelijke gezichtsuitdrukking etc. Dat is de main reason dat ik 35 jaar single ben, anderzijds heb ik ook een persoonlijkheid dat geen mensen aantrekt. Maar het is vooral mijn fysieke verschijning dat ver ondermaats is. Vroeger vond ik het verschrikkelijk nu boeit het mij niet meer.
stokjzondag 8 september 2019 @ 08:35
quote:
0s.gif Op woensdag 4 september 2019 07:36 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Nah in mijn geval is het zo dat ik een onaantrekkelijk hoofd heb, lang, smal, vergroeide kaakbotten, geen kapsel dat mij staat, onaantrekkelijke gezichtsuitdrukking etc. Dat is de main reason dat ik 35 jaar single ben, anderzijds heb ik ook een persoonlijkheid dat geen mensen aantrekt. Maar het is vooral mijn fysieke verschijning dat ver ondermaats is. Vroeger vond ik het verschrikkelijk nu boeit het mij niet meer.
Ontwijken mensen jou ook bv in de bus om naast je te zitten?
Ivo1990maandag 9 september 2019 @ 12:01
quote:
0s.gif Op woensdag 28 augustus 2019 13:32 schreef DonnaNoble het volgende:

[..]

Je zit op een doodlopend spoor. Geleuter over MILF's die je makkelijk afgaan is iets van 16-jarigen wier hormonen de hersenfunctie nog overschreeuwen. Dat is als een kleuter die groot en sterk wil worden maar bij 'eten' alleen maar aan de Jamin denkt.

Een volwassen kerel die een duurzame relatie zoekt begint zich ook af te vragen welke vrouwen daarvoor interessant zijn en hoe hij de interesse van die vrouwen op kan wekken.
So complicated
MadJackthePiratemaandag 9 september 2019 @ 12:12
quote:
0s.gif Op maandag 9 september 2019 12:01 schreef Ivo1990 het volgende:

[..]

So complicated
Valt wel mee toch? Het idee althans, de uitvoering kan lastiger zijn ja.
Gruj0maandag 9 september 2019 @ 12:16
quote:
0s.gif Op zondag 8 september 2019 08:35 schreef stokj het volgende:

[..]

Ontwijken mensen jou ook bv in de bus om naast je te zitten?
Vanwaar deze vraag aan hem?

quote:
0s.gif Op maandag 9 september 2019 12:12 schreef MadJackthePirate het volgende:

[..]

Valt wel mee toch? Het idee althans, de uitvoering kan lastiger zijn ja.
Praktijk is in deze dingen vaak wel lastiger ja. Zeker omdat de concurrentie groot is.
stokjmaandag 9 september 2019 @ 16:40
quote:
0s.gif Op maandag 9 september 2019 12:16 schreef Gruj0 het volgende:

[..]

Vanwaar deze vraag aan hem?
Als mensen in het openbaar, in een bus of tram, hem ook ontwijken dan zal het inderdaad (ook) met een uitstraling o.i.d. te maken hebben. Dan weet hij waar hij aan kan werken. En kunnen we hem gerichter tips geven over hoe en wat.

Snap het aan de ene kant wel hoor. Ben je rustig en stil dan val je niet op en gaat iemand anders er met de buit vandoor.
MadJackthePiratemaandag 9 september 2019 @ 16:41
quote:
0s.gif Op maandag 9 september 2019 16:40 schreef stokj het volgende:

[..]

Als mensen in het openbaar, in een bus of tram, hem ook ontwijken dan zal het inderdaad (ook) met een uitstraling o.i.d. te maken hebben. Dan weet hij waar hij aan kan werken. En kunnen we hem gerichter tips geven over hoe en wat.

Snap het aan de ene kant wel hoor. Ben je rustig en stil dan val je niet op en gaat iemand anders er met de buit vandoor.
Mwoa, ik probeer er juist altijd voor te zorgen dat er niemand naast me gaat zitten in het OV wanneer het niet noodzakelijk is. Zegt niks over mij in sociale situaties :P
stokjmaandag 9 september 2019 @ 16:43
quote:
0s.gif Op maandag 9 september 2019 16:41 schreef MadJackthePirate het volgende:

[..]

Mwoa, ik probeer er juist altijd voor te zorgen dat er niemand naast me gaat zitten in het OV wanneer het niet noodzakelijk is. Zegt niks over mij in sociale situaties :P
Ik heb een hekel als iemand naast mij komt zitten, tenzij het een leuke vrouw is.
Ooit gehad dat het druk was en een klein kind naast mij kwam zitten en zijn moeder op de zitplek achter mij. Dat jochie verveelde zich en zei dat tegen zijn moeder. Zegt zijn moeder "ga maar een liedje zingen". Nou, er waren nog net geen Bollywooddanseressen die te voorschijn kwamen in de bus.
Manmanmanwateenzooimaandag 9 september 2019 @ 17:15
quote:
1s.gif Op zaterdag 31 augustus 2019 23:05 schreef geeninspiratie1235 het volgende:

[..]

Nee joh past juist bij hem. Hij heeft het over vrouwen in meervoud. Daarom zou een vrouw die hem ook als inwisselbaar en 1 van de velen ziet juist heel passend zijn.
Dit, verbinden is eng en je moet afscheid nemen van van alles.
#ANONIEMmaandag 9 september 2019 @ 18:22
Eerst vrolijker in het leven staan, dan sociale kring verbreden (dmv hobby's/ verenigingen) en via via leuke mensen tegenkomen. Neem de tijd om ze te leren kennen voor je iets met ze doet. Spontaan op dames afstappen kan je denk ik helpen tegen onzekerheid, je hebt toch niks te verliezen.
Ivo1990woensdag 11 september 2019 @ 01:16
Goede avond allemaal , jullie geloven het niet maar ik ben gisteren in een relatie gestapt
Met een vrouw van 23 Via opstap gaan in eindhoven leren kennen.
Zo slecht ben ik dus tog nog niet.
Bedankt voor jullie steun en deluzion dont give up
inslagenreuringwoensdag 11 september 2019 @ 02:26
quote:
0s.gif Op woensdag 11 september 2019 01:16 schreef Ivo1990 het volgende:
Goede avond allemaal , jullie geloven het niet maar ik ben gisteren in een relatie gestapt
Met een vrouw van 23 Via opstap gaan in eindhoven leren kennen.
Zo slecht ben ik dus tog nog niet.
Bedankt voor jullie steun en deluzion dont give up
Wat leuk voor je! Ben benieuwd naar jullie kinderen.
Quotidienwoensdag 11 september 2019 @ 02:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 augustus 2019 11:54 schreef DaggerOne het volgende:

[..]

Jup. Er is geen shortcut naar een mooie vrouw als je eerst je leven niet op orde hebt.
Totale onzin in mijn geval.
Gruj0woensdag 11 september 2019 @ 09:32
quote:
0s.gif Op woensdag 11 september 2019 02:26 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]

Wat leuk voor je! Ben benieuwd naar jullie kinderen.
Nou ja zeg, wat een onnodige sneer naar hem. Hij is gewoon blij en dat mag ook wel.
In minder dan een maand sinds dit topic, al iemand gevonden. Dat doen sommigen hem niet eens na. :)
stokjvrijdag 13 september 2019 @ 23:14
quote:
0s.gif Op woensdag 11 september 2019 01:16 schreef Ivo1990 het volgende:
Goede avond allemaal , jullie geloven het niet maar ik ben gisteren in een relatie gestapt
Met een vrouw van 23 Via opstap gaan in eindhoven leren kennen.
Zo slecht ben ik dus tog nog niet.
Bedankt voor jullie steun en deluzion dont give up
Van harte! We gunnen het jou (en iedereen).
W.H.I.S.T.L.Evrijdag 13 september 2019 @ 23:41
quote:
0s.gif Op woensdag 11 september 2019 01:16 schreef Ivo1990 het volgende:
Goede avond allemaal , jullie geloven het niet maar ik ben gisteren in een relatie gestapt
Met een vrouw van 23 Via opstap gaan in eindhoven leren kennen.
Zo slecht ben ik dus tog nog niet.
Bedankt voor jullie steun en deluzion dont give up
hou ons op de hoogte
Biemm92maandag 16 september 2019 @ 20:49
quote:
14s.gif Op maandag 9 september 2019 18:22 schreef PatriciaPrecies het volgende:
Eerst vrolijker in het leven staan, dan sociale kring verbreden (dmv hobby's/ verenigingen) en via via leuke mensen tegenkomen. Neem de tijd om ze te leren kennen voor je iets met ze doet. Spontaan op dames afstappen kan je denk ik helpen tegen onzekerheid, je hebt toch niks te verliezen.
Welke hobby's en welk soort verenigingen?

En is vrijwilligerswerk (bijv. in een bejaardenhuis) ook een goede optie? Want daar werken meestal veel vrouwen.
-Straw-maandag 16 september 2019 @ 21:19
quote:
0s.gif Op woensdag 11 september 2019 01:16 schreef Ivo1990 het volgende:
Goede avond allemaal , jullie geloven het niet maar ik ben gisteren in een relatie gestapt
Met een vrouw van 23 Via opstap gaan in eindhoven leren kennen.
Zo slecht ben ik dus tog nog niet.
Bedankt voor jullie steun en deluzion dont give up
Na hoeveel dates?
M1stralmaandag 16 september 2019 @ 22:47
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2019 21:19 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Na hoeveel dates?
De date van S95Sedan :P
-Straw-dinsdag 17 september 2019 @ 06:29
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2019 22:47 schreef M1stral het volgende:

[..]

De date van S95Sedan :P
Nu ik hem weer lees zie ik dat hij na een keer stappen denkt een relatie te hebben :? Of ben ik nu bot.
M1straldinsdag 17 september 2019 @ 10:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 september 2019 06:29 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Nu ik hem weer lees zie ik dat hij na een keer stappen denkt een relatie te hebben :? Of ben ik nu bot.
Volgens mij dacht die meid dat. Maargoed, als je daar als kerel in mee gaat, zegt natuurlijk ook wel iets.
Fushia2dinsdag 17 september 2019 @ 11:44
@Ivo1986

dacht even dat jij dit was

Ontopicque: komt allemaal wel goed TS.
#ANONIEMwoensdag 18 september 2019 @ 22:50
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2019 20:49 schreef Biemm92 het volgende:

[..]

Welke hobby's en welk soort verenigingen?

En is vrijwilligerswerk (bijv. in een bejaardenhuis) ook een goede optie? Want daar werken meestal veel vrouwen.
Als jij je daar goed bij voelt is het prima lijkt me.. bedenk je alleen wel dat je iets met de vrouwen gemeen moet hebben. Daarom is uitgaan niet echt de beste gelegenheid vind ik - misschien vrijwilligerswerk ook niet als het je niet echt ligt.
Misschien je aanmelden bij een vereniging dat te maken heeft met je politieke overtuiging of een hobbyclub of sport waar je passie ligt of een religieuze groep ofzo.
Leuk als je een vriendin krijgt, maar je moet ook wel een beetje weten wat voor type je zoekt. Je wordt niet blij op lange termijn door zomaar 'een vriendin' te hebben - straks vind je bijvoorbeeld iemand waar je wel veel mee kan delen en heb je spijt.
Gruj0donderdag 19 september 2019 @ 11:35
quote:
0s.gif Op woensdag 18 september 2019 22:50 schreef PatriciaPrecies het volgende:

[..]

Als jij je daar goed bij voelt is het prima lijkt me.. bedenk je alleen wel dat je iets met de vrouwen gemeen moet hebben. Daarom is uitgaan niet echt de beste gelegenheid vind ik - misschien vrijwilligerswerk ook niet als het je niet echt ligt.
Misschien je aanmelden bij een vereniging dat te maken heeft met je politieke overtuiging of een hobbyclub of sport waar je passie ligt of een religieuze groep ofzo.
Leuk als je een vriendin krijgt, maar je moet ook wel een beetje weten wat voor type je zoekt. Je wordt niet blij op lange termijn door zomaar 'een vriendin' te hebben - straks vind je bijvoorbeeld iemand waar je wel veel mee kan delen en heb je spijt.
Sommige sporten zijn niet gemengd, daar leer je juist weinig vrouwen kennen. :P

Je hebt gelijk wat je zegt over het op lange termijn niet blij worden met zomaar een vriend(in) of de eerste beste die je kan pakken.
Ivo1990donderdag 19 september 2019 @ 13:29
quote:
0s.gif Op maandag 16 september 2019 21:19 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Na hoeveel dates?
0 dates
Andromachedonderdag 19 september 2019 @ 13:39
Millimeteren of vrijwel kaal, veel aantrekkelijker dan van die overgebleven vlassige plukken. Verder op plekken komen waar jouw type loopt.

[EDIT]

haha, laatste posts niet gelezen, leuk, en bewijst wat ik schreef
-Deluzion-donderdag 19 september 2019 @ 23:20
quote:
0s.gif Op woensdag 11 september 2019 01:16 schreef Ivo1990 het volgende:
Goede avond allemaal , jullie geloven het niet maar ik ben gisteren in een relatie gestapt
Met een vrouw van 23 Via opstap gaan in eindhoven leren kennen.
Zo slecht ben ik dus tog nog niet.
Bedankt voor jullie steun en deluzion dont give up
Mooi voor je :)

Er valt niks op te geven aangezien ik zelf niks meer wil. Ik heb geen enkele vorm meer van menselijkheid in mij. Ik voel mij het prettigst in een geïsoleerd bestaan.

Ik snap dat als je in de 20 bent of begin 30 dat je graag samen wilt zijn met iemand, maar geloof mij die drang gaat heel sterk afnemen als je de 30 ruim gepasseerd bent.

Ik ben niet goed genoeg dat is een objectieve waarneming. Voor mij geen vrouwen in mijn leven, ook niet op werk, ik weiger samen te werken met vrouwelijke personen. Ik weiger zelfs om te ze te begroeten. Ja ik haat en walg van vrouwen :r en dit gevoel is geheel wederzijds Ik compenseer mijn gedrag door de beste werknemer te zijn in het bedrijf. Ik ben onmisbaar dus wordt mijn gedrag door de vingers gezien. Ik ben de machine waar men altijd op kan rekenen.

[ Bericht 5% gewijzigd door -Deluzion- op 20-09-2019 00:06:38 ]
Solid-Snakedonderdag 19 september 2019 @ 23:41
quote:
0s.gif Op donderdag 19 september 2019 13:29 schreef Ivo1990 het volgende:

[..]

0 dates
Je hebt een relatie met iemand waar je nog geen date mee hebt gehad?
-Deluzion-vrijdag 20 september 2019 @ 00:08
quote:
0s.gif Op donderdag 19 september 2019 23:41 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

Je hebt een relatie met iemand waar je nog geen date mee hebt gehad?
Wat maakt het het uit, als het voor hem werkt...
madam-aprilvrijdag 20 september 2019 @ 00:14
quote:
0s.gif Op donderdag 19 september 2019 23:41 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

Je hebt een relatie met iemand waar je nog geen date mee hebt gehad?
Ik heb al bijna 9 jaar een relatie, ben verloofd en heb 2 kinderen met mijn vriend. Heb nog nooit een date met mijn vriend/verloofde gehad..
Salvad0Rvrijdag 20 september 2019 @ 00:30
Nee
W.H.I.S.T.L.Evrijdag 20 september 2019 @ 00:33
geen hoop
vouwdeurtjevrijdag 20 september 2019 @ 00:44
quote:
0s.gif Op donderdag 19 september 2019 23:20 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Mooi voor je :)

Er valt niks op te geven aangezien ik zelf niks meer wil. Ik heb geen enkele vorm meer van menselijkheid in mij. Ik voel mij het prettigst in een geïsoleerd bestaan.

Ik snap dat als je in de 20 bent of begin 30 dat je graag samen wilt zijn met iemand, maar geloof mij die drang gaat heel sterk afnemen als je de 30 ruim gepasseerd bent.

Ik ben niet goed genoeg dat is een objectieve waarneming. Voor mij geen vrouwen in mijn leven, ook niet op werk, ik weiger samen te werken met vrouwelijke personen. Ik weiger zelfs om te ze te begroeten. Ja ik haat en walg van vrouwen :r en dit gevoel is geheel wederzijds Ik compenseer mijn gedrag door de beste werknemer te zijn in het bedrijf. Ik ben onmisbaar dus wordt mijn gedrag door de vingers gezien. Ik ben de machine waar men altijd op kan rekenen.
Wat zonde dat je zo verbitterd bent. Praat je daar wel eens met andere mensen over?

Ik hoop dat ik nooit zo word, want ik heb (ook) nog nooit een vriendin gehad. Ik heb de hoop nog niet opgegeven, maar ik ben wel bang om voor altijd single te blijven. Langzamerhand houd ik daarmee in m'n hoofd al rekening. Ik heb helaas geen sociaal netwerk, dus dat werkt me behoorlijk tegen, evenals wat andere probleempjes.
geeninspiratie1235vrijdag 20 september 2019 @ 00:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2019 00:44 schreef vouwdeurtje het volgende:

Wat zonde dat je zo verbitterd bent. Praat je daar wel eens met andere mensen over?

Ik hoop dat ik nooit zo word, want ik heb (ook) nog nooit een vriendin gehad. Ik heb de hoop nog niet opgegeven, maar ik ben wel bang om voor altijd single te blijven. Langzamerhand houd ik daarmee in m'n hoofd al rekening. Ik heb helaas geen sociaal netwerk, dus dat werkt me behoorlijk tegen, evenals wat andere probleempjes.
Waarom ben je daar bang voor? Het is toch je eigen keuze? Mocht je spijt krijgen op je oude dag, zo lang duurt die periode dan ook niet meer.
vouwdeurtjevrijdag 20 september 2019 @ 00:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2019 00:46 schreef geeninspiratie1235 het volgende:

[..]

Waarom ben je daar bang voor? Het is toch je eigen keuze? Mocht je spijt krijgen op je oude dag, zo lang duurt die periode dan ook niet meer.
Omdat ik geen verbitterde man zoals Deluzion wil worden.

Ik ben niet nog single omdat het mijn bewuste keuze is, maar door samenloop van omstandigheden.
geeninspiratie1235vrijdag 20 september 2019 @ 01:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2019 00:51 schreef vouwdeurtje het volgende:

Omdat ik geen verbitterde man zoals Deluzion wil worden.

Ik ben niet nog single omdat het mijn bewuste keuze is, maar door samenloop van omstandigheden.
Ok
Gruj0vrijdag 20 september 2019 @ 09:48
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 september 2019 00:14 schreef madam-april het volgende:
Heb nog nooit een date met mijn vriend/verloofde gehad..
Uitgehuwelijkt? :P
Solid-Snakevrijdag 20 september 2019 @ 12:20
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 september 2019 00:14 schreef madam-april het volgende:

[..]

Ik heb al bijna 9 jaar een relatie, ben verloofd en heb 2 kinderen met mijn vriend. Heb nog nooit een date met mijn vriend/verloofde gehad..
Hoe zijn jullie samen gekomen dan?
Solid-Snakevrijdag 20 september 2019 @ 12:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2019 00:08 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Wat maakt het het uit, als het voor hem werkt...
Dus je besluit ineens om een relatie te nemen met een persoon die je pas net kent?
bitterbalvrijdag 20 september 2019 @ 12:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2019 12:21 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

Dus je besluit ineens om een relatie te nemen met een persoon die je pas net kent?
Doe ik ook altijd. Is dat raar?
Special-Teevrijdag 20 september 2019 @ 12:48
Date is sowieso een raar woord voor afspraak om te gaan vozelen. Het betekent letterlijk datum en dat is alles. Het klinkt ook zo hipster weetje 'Date'. Kun je het ook Koffie noemen. Wanneer ga je weer op de koffie?
Hey ik kwam even lekker potje koffiedrinken. Heb je tijd?
Solid-Snakevrijdag 20 september 2019 @ 13:13
quote:
15s.gif Op vrijdag 20 september 2019 12:44 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Doe ik ook altijd. Is dat raar?
Als jij een persoon net hebt ontmoet en je besluit meteen om een relatie met die persoon te nemen is dat inderdaad best raar.
-Straw-vrijdag 20 september 2019 @ 14:49
quote:
15s.gif Op vrijdag 20 september 2019 12:44 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Doe ik ook altijd. Is dat raar?
Ik vind dat vrij raar. Hoe kan je een relatie aangaan met iemand die praktisch een vreemde voor je is?
bitterbalvrijdag 20 september 2019 @ 14:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2019 14:49 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Ik vind dat vrij raar. Hoe kan je een relatie aangaan met iemand die praktisch een vreemde voor je is?
Gewoon zeggen; Nu hebben wij een relatie :Y

Maar k was niet serieus.
-Straw-vrijdag 20 september 2019 @ 14:57
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 september 2019 00:14 schreef madam-april het volgende:

[..]

Ik heb al bijna 9 jaar een relatie, ben verloofd en heb 2 kinderen met mijn vriend. Heb nog nooit een date met mijn vriend/verloofde gehad..
Je spreekt toch met iemand af om elkaar te leren kennen? Misschien noem je het dan geen date, maar zijn het wel dates.
#ANONIEMvrijdag 20 september 2019 @ 15:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2019 14:57 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Je spreekt toch met iemand af om elkaar te leren kennen? Misschien noem je het dan geen date, maar zijn het wel dates.
Ik denk dat het meer een semantische kwestie is dan een waarheid. In het meest dateloze scenario is het moment dat de een bij de ander in huis bleef en nooit meer weg is gegaan (ook een beetje vreemd, maar lees het vaker) het moment van daar samen met zijn tweeën belanden altijd nog de eerste date. :P
madam-aprilvrijdag 20 september 2019 @ 15:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2019 12:20 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

Hoe zijn jullie samen gekomen dan?
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2019 14:57 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Je spreekt toch met iemand af om elkaar te leren kennen? Misschien noem je het dan geen date, maar zijn het wel dates.
Nou uuhm ik leerde hem op nieuwjaarsdag/nacht kennen. Ben bij hem blijven slapen. Twee dagen later weer blijven slapen en nooit meer weggegaan. 😅
-Straw-vrijdag 20 september 2019 @ 15:28
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 september 2019 15:26 schreef madam-april het volgende:

[..]


[..]

Nou uuhm ik leerde hem op nieuwjaarsdag/nacht kennen. Ben bij hem blijven slapen. Twee dagen later weer blijven slapen en nooit meer weggegaan. 😅
Tja de een noemt het scharrelen, de ander meteen een relatie :P
#ANONIEMzaterdag 21 september 2019 @ 13:50
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 september 2019 15:26 schreef madam-april het volgende:

[..]


[..]

Nou uuhm ik leerde hem op nieuwjaarsdag/nacht kennen. Ben bij hem blijven slapen. Twee dagen later weer blijven slapen en nooit meer weggegaan. 😅
Ook nog steeds mijn droomscenario. :P
#ANONIEMzaterdag 21 september 2019 @ 14:09
Nee.

All hope is gone.
stokjzaterdag 21 september 2019 @ 21:15
quote:
4s.gif Op zaterdag 21 september 2019 14:09 schreef Muskusboktor57 het volgende:
Nee.

All hope is gone.
Echt? Kom op!

[ Bericht 0% gewijzigd door stokj op 22-09-2019 20:45:23 ]
-Deluzion-maandag 23 september 2019 @ 03:15
quote:
4s.gif Op zaterdag 21 september 2019 14:09 schreef Muskusboktor57 het volgende:
Nee.

All hope is gone.
Weet je het zeker? Ik ben van de 100+ pogingen 100+ keren afgewezen op uiterlijk.Ik zou de hoop nooit zomaar opgeven. Dat deed ik ook niet. Ik ben juist een persoon dat bijna nooit opgeeft daar anderen al lang afhaken. Ik zou mijzelf nooit gewonnen geven tenzij absoluut duidelijk is dat het er nooit van gaat komen want dan wordt het zelfkwelling. Het was een hele strijd voordat ik mij uiteindelijk gewonnen gaf en dat ging niet zonder slag of stoot. Als je uiterlijk in orde is zou ik sowieso nooit opgeven. Je uiterlijk moet voldoende zijn, zonder aantrekkingskracht kom je nergens, hoogstens friendzone. Ik heb een onzichtbaar uiterlijk zonder enige vorm van aantrekkingskracht dat is mijn grootste probleem. Ik ben letterlijk niemands type. En nu ben ik ook redelijk oud. Ik ben hard, verbitterd, gevoelloos, vol haat en noem maar op, ik wens zo’n leven niemand toe. Maar mij lukt het om te blijven bestaan ondanks dat het voelt alsof ik in een nachtmerrie leef. Ik zou maatregelen nemen want eindigen zoals ik dat wil je echt niet. Ik gun het niemand om dagelijks te lijden dat je niet eens meer weet wanneer het de laatste keer was dat je je goed voelde. Ik gun iedereen het beste want ik geloof in de quote : wie het geluk gunt voor een ander bezit een rijkdom zonder grenzen. Op mijn werk ontstaan er ook de ene na de andere relatie. De enige juiste manier van denken is om blij te zijn voor die persoon.

[ Bericht 17% gewijzigd door -Deluzion- op 23-09-2019 03:28:52 ]
-Deluzion-maandag 23 september 2019 @ 03:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2019 12:21 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

Dus je besluit ineens om een relatie te nemen met een persoon die je pas net kent?
Ik oordeel daar niet over. Als het voor hen werkt wie ben ik dan om daar iets van te vinden? Er zijn ook mensen die elkaar een paar weken kennen en dan al direct gaan trouwen. Moet iedereen lekker zelf uitmaken.
-Deluzion-maandag 23 september 2019 @ 07:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 september 2019 00:44 schreef vouwdeurtje het volgende:

[..]

Wat zonde dat je zo verbitterd bent. Praat je daar wel eens met andere mensen over?

Ik hoop dat ik nooit zo word, want ik heb (ook) nog nooit een vriendin gehad. Ik heb de hoop nog niet opgegeven, maar ik ben wel bang om voor altijd single te blijven. Langzamerhand houd ik daarmee in m'n hoofd al rekening. Ik heb helaas geen sociaal netwerk, dus dat werkt me behoorlijk tegen, evenals wat andere probleempjes.
Ik ben gestopt met praten want het leverde niks op. Bovendien wordt er veel te snel geroepen vooral hier op het forum” zoek hulp” om het minste geringste roept men dit al. Alsof dat zoveel helpt. Helemaal niks is mijn ervaring. Hulp zoeken is zwaar overrated.

Ik heb ook geen sociaal netwerk en zou dit ook niet meer willen hebben. Ik ben het liefst op mezelf. Ik heb geen vrienden, familie of kennissen. Ik voel mij prettig in een geïsoleerd bestaan. Maar ik wil nu ook echt alleen blijven Zo’n bestaan wat ik nu leid past ook echt gewoon bij mij. Ben teveel misantropisch geworden om ooit nog sociaal te zijn.
-Deluzion-maandag 23 september 2019 @ 09:24
Mijn uiterlijk is van het niveau Marc Zuckerberg. Dit is in mijn ogen een typisch “vijfje” niet lelijk genoeg om nagestaard te worden maar verder ook geen enkele vorm van fysieke aantrekkingskracht bezitten op vrouwen. Een compleet onzichtbaar uiterlijk. Als hij geen enorme bekendheid was geworden zonder rijkdom dan was dit een incel geweest.
#ANONIEMmaandag 23 september 2019 @ 10:09
quote:
1s.gif Op maandag 23 september 2019 03:15 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Weet je het zeker? Ik ben van de 100+ pogingen 100+ keren afgewezen op uiterlijk.Ik zou de hoop nooit zomaar opgeven. Dat deed ik ook niet. Ik ben juist een persoon dat bijna nooit opgeeft daar anderen al lang afhaken. Ik zou mijzelf nooit gewonnen geven tenzij absoluut duidelijk is dat het er nooit van gaat komen want dan wordt het zelfkwelling. Het was een hele strijd voordat ik mij uiteindelijk gewonnen gaf en dat ging niet zonder slag of stoot. Als je uiterlijk in orde is zou ik sowieso nooit opgeven. Je uiterlijk moet voldoende zijn, zonder aantrekkingskracht kom je nergens, hoogstens friendzone. Ik heb een onzichtbaar uiterlijk zonder enige vorm van aantrekkingskracht dat is mijn grootste probleem. Ik ben letterlijk niemands type. En nu ben ik ook redelijk oud. Ik ben hard, verbitterd, gevoelloos, vol haat en noem maar op, ik wens zo’n leven niemand toe. Maar mij lukt het om te blijven bestaan ondanks dat het voelt alsof ik in een nachtmerrie leef. Ik zou maatregelen nemen want eindigen zoals ik dat wil je echt niet. Ik gun het niemand om dagelijks te lijden dat je niet eens meer weet wanneer het de laatste keer was dat je je goed voelde. Ik gun iedereen het beste want ik geloof in de quote : wie het geluk gunt voor een ander bezit een rijkdom zonder grenzen. Op mijn werk ontstaan er ook de ene na de andere relatie. De enige juiste manier van denken is om blij te zijn voor die persoon.
Hmmz.
vouwdeurtjemaandag 23 september 2019 @ 17:24
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 07:56 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Ik ben gestopt met praten want het leverde niks op. Bovendien wordt er veel te snel geroepen vooral hier op het forum” zoek hulp” om het minste geringste roept men dit al. Alsof dat zoveel helpt. Helemaal niks is mijn ervaring. Hulp zoeken is zwaar overrated.
Ik kan dat beamen. Niemand staat in jouw schoenen, niemand weet wat je allemaal hebt meegemaakt. Psychologen doen helemaal niks, behalve de bal terugkaatsen en zeggen dat je het zelf allemaal moet oplossen. Ze hebben bovendien nauwelijks tijd (30 min. per sessie waarvan ze 3/4 zelf vol lullen).
vouwdeurtjemaandag 23 september 2019 @ 17:27
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 09:24 schreef -Deluzion- het volgende:
Mijn uiterlijk is van het niveau Marc Zuckerberg. Dit is in mijn ogen een typisch “vijfje” niet lelijk genoeg om nagestaard te worden maar verder ook geen enkele vorm van fysieke aantrekkingskracht bezitten op vrouwen. Een compleet onzichtbaar uiterlijk. Als hij geen enorme bekendheid was geworden zonder rijkdom dan was dit een incel geweest.
Toch zie ik wel degelijk doorsnee mannen qua uiterlijk (en dat zijn best heel veel mannen) met een partner lopen. Het is natuurlijk een combinatie van factoren wat maakt of je aantrekkelijk voor een vrouw bent.
vouwdeurtjemaandag 23 september 2019 @ 17:30
quote:
1s.gif Op maandag 23 september 2019 03:15 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Weet je het zeker? Ik ben van de 100+ pogingen 100+ keren afgewezen op uiterlijk.Ik zou de hoop nooit zomaar opgeven. Dat deed ik ook niet. Ik ben juist een persoon dat bijna nooit opgeeft daar anderen al lang afhaken. Ik zou mijzelf nooit gewonnen geven tenzij absoluut duidelijk is dat het er nooit van gaat komen want dan wordt het zelfkwelling. Het was een hele strijd voordat ik mij uiteindelijk gewonnen gaf en dat ging niet zonder slag of stoot.
Hebben vrouwen letterlijk tegen je gezegd dat ze jouw uiterlijk niet aantrekkelijk vinden?

Heb je wel eens vrouwen gestalkt? Zo komt dit op mij over namelijk.
-Straw-maandag 23 september 2019 @ 17:39
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 17:24 schreef vouwdeurtje het volgende:

[..]

Ik kan dat beamen. Niemand staat in jouw schoenen, niemand weet wat je allemaal hebt meegemaakt. Psychologen doen helemaal niks, behalve de bal terugkaatsen en zeggen dat je het zelf allemaal moet oplossen. Ze hebben bovendien nauwelijks tijd (30 min. per sessie waarvan ze 3/4 zelf vol lullen).
Hoe zie jij het voor je dat iemand anders jouw problemen oplost? Natuurlijk zal je het in principe zelf moeten doen. Een goede psycholoog weet wel de behandeling en opdrachten die je daarbij kunnen helpen. Daarvoor worden immers diagnoses gesteld.

Maar slechte hulpverlening is er zeker. Gelukkig ook erg goede.
vouwdeurtjemaandag 23 september 2019 @ 19:14
quote:
1s.gif Op maandag 23 september 2019 17:39 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Hoe zie jij het voor je dat iemand anders jouw problemen oplost? Natuurlijk zal je het in principe zelf moeten doen. Een goede psycholoog weet wel de behandeling en opdrachten die je daarbij kunnen helpen. Daarvoor worden immers diagnoses gesteld.

Maar slechte hulpverlening is er zeker. Gelukkig ook erg goede.
Ik vind dat een psycholoog als een coach en maatje zou moeten zijn. Dat kan natuurlijk niet. Ik vind het jammer dat de zorgverzekeraar geen coaches vergoed.
Solid-Snakemaandag 23 september 2019 @ 19:19
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 september 2019 15:26 schreef madam-april het volgende:

[..]

[..]

Nou uuhm ik leerde hem op nieuwjaarsdag/nacht kennen. Ben bij hem blijven slapen. Twee dagen later weer blijven slapen en nooit meer weggegaan. 😅
Ja oke, maar het was dus eerst een one night stand.

Dan is de verhouding gewoon gelijk al anders. De manier hoe TS het vertelt klinkt het alsof hij voor het eerst met iemand heeft afgesproken en het gelijk een relatie noemt.
Solid-Snakemaandag 23 september 2019 @ 19:21
quote:
1s.gif Op maandag 23 september 2019 03:15 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Weet je het zeker? Ik ben van de 100+ pogingen 100+ keren afgewezen op uiterlijk.Ik zou de hoop nooit zomaar opgeven. Dat deed ik ook niet. Ik ben juist een persoon dat bijna nooit opgeeft daar anderen al lang afhaken. Ik zou mijzelf nooit gewonnen geven tenzij absoluut duidelijk is dat het er nooit van gaat komen want dan wordt het zelfkwelling. Het was een hele strijd voordat ik mij uiteindelijk gewonnen gaf en dat ging niet zonder slag of stoot. Als je uiterlijk in orde is zou ik sowieso nooit opgeven. Je uiterlijk moet voldoende zijn, zonder aantrekkingskracht kom je nergens, hoogstens friendzone. Ik heb een onzichtbaar uiterlijk zonder enige vorm van aantrekkingskracht dat is mijn grootste probleem. Ik ben letterlijk niemands type. En nu ben ik ook redelijk oud. Ik ben hard, verbitterd, gevoelloos, vol haat en noem maar op, ik wens zo’n leven niemand toe. Maar mij lukt het om te blijven bestaan ondanks dat het voelt alsof ik in een nachtmerrie leef. Ik zou maatregelen nemen want eindigen zoals ik dat wil je echt niet. Ik gun het niemand om dagelijks te lijden dat je niet eens meer weet wanneer het de laatste keer was dat je je goed voelde. Ik gun iedereen het beste want ik geloof in de quote : wie het geluk gunt voor een ander bezit een rijkdom zonder grenzen. Op mijn werk ontstaan er ook de ene na de andere relatie. De enige juiste manier van denken is om blij te zijn voor die persoon.
Zie je er onverzorgd uit? Heb je een neckbaard?

Ik krijg vaak het idee dat de gasten die worden afgewezen vanwege hun uiterlijk er gewoon heel erg onverzorgd uitzien.
Hi_flyermaandag 23 september 2019 @ 19:46
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 07:56 schreef -Deluzion- het volgende:

Ik heb ook geen sociaal netwerk en zou dit ook niet meer willen hebben. Ik ben het liefst op mezelf. Ik heb geen vrienden, familie of kennissen. Ik voel mij prettig in een geïsoleerd bestaan. Maar ik wil nu ook echt alleen blijven Zo’n bestaan wat ik nu leid past ook echt gewoon bij mij. Ben teveel misantropisch geworden om ooit nog sociaal te zijn.
quote:
1s.gif Op maandag 23 september 2019 03:15 schreef -Deluzion- het volgende:
Ik ben hard, verbitterd, gevoelloos, vol haat en noem maar op, ik wens zo’n leven niemand toe. Maar mij lukt het om te blijven bestaan ondanks dat het voelt alsof ik in een nachtmerrie leef. Ik zou maatregelen nemen want eindigen zoals ik dat wil je echt niet. Ik gun het niemand om dagelijks te lijden dat je niet eens meer weet wanneer het de laatste keer was dat je je goed voelde.
Sorry, maar ik geloof er niet zo veel van dat je je prettig voelt met op jezelf zijn.
madam-aprilmaandag 23 september 2019 @ 19:56
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 19:19 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

Ja oke, maar het was dus eerst een one night stand.

Dan is de verhouding gewoon gelijk al anders. De manier hoe TS het vertelt klinkt het alsof hij voor het eerst met iemand heeft afgesproken en het gelijk een relatie noemt.
Haha ja klopt.

Heb je gelijk in hoor, ik reageerde enkel op het feit dat er werd gezegd dat je voor een relatie altijd gedate moet hebben ;)
Solid-Snakemaandag 23 september 2019 @ 20:06
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 19:56 schreef madam-april het volgende:

[..]

Haha ja klopt.

Heb je gelijk in hoor, ik reageerde enkel op het feit dat er werd gezegd dat je voor een relatie altijd gedate moet hebben ;)
In een zekere zin zou je dat blijven slapen ook een date kunnen noemen :P
madam-aprilmaandag 23 september 2019 @ 20:26
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 20:06 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

In een zekere zin zou je dat blijven slapen ook een date kunnen noemen :P
Haha ja soort van :D
-Straw-maandag 23 september 2019 @ 22:55
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 19:14 schreef vouwdeurtje het volgende:

[..]

Ik vind dat een psycholoog als een coach en maatje zou moeten zijn. Dat kan natuurlijk niet. Ik vind het jammer dat de zorgverzekeraar geen coaches vergoed.
Nee de verhouding tussen psycholoog en client is wel anders. Misschien is psychotherapie dan meer je stijl? Er zijn wel psychologen die een meer mens-gerichte stijl hebben zoals Carl Rogers.

Maar je vergist je in het beeld van een coach denk ik. Onderdeel van mijn werk is een coachopleiding en een goede coach is er niet om je vriend te zijn. Die zal je ook confronteren en een spiegel voorhouden. Ook zal een coach bij bepaalde problemen tekort schieten als je eigenlijk therapie nodig hebt. Een coach gaat uit van eigen regie en dat je zelf in actie komt. Gaat dus nog meer dan een psycholoog uit van jouw eigen verantwoordelijkheid en zelfredzaamheid. De verhouding is gelijkwaardiger.

Een klik en basis van vertrouwen moet er natuurlijk wel zijn. Heb je ook niet bij iedere psych of coach.

Psychotherapeuten hebben een andere opleiding dan bijv GZ psychologen.

https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Cliëntgerichte_psychotherapie

[ Bericht 2% gewijzigd door -Straw- op 23-09-2019 23:03:01 ]
vouwdeurtjemaandag 23 september 2019 @ 23:52
quote:
1s.gif Op maandag 23 september 2019 22:55 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Nee de verhouding tussen psycholoog en client is wel anders. Misschien is psychotherapie dan meer je stijl? Er zijn wel psychologen die een meer mens-gerichte stijl hebben zoals Carl Rogers.

Maar je vergist je in het beeld van een coach denk ik. Onderdeel van mijn werk is een coachopleiding en een goede coach is er niet om je vriend te zijn. Die zal je ook confronteren en een spiegel voorhouden. Ook zal een coach bij bepaalde problemen tekort schieten als je eigenlijk therapie nodig hebt. Een coach gaat uit van eigen regie en dat je zelf in actie komt. Gaat dus nog meer dan een psycholoog uit van jouw eigen verantwoordelijkheid en zelfredzaamheid. De verhouding is gelijkwaardiger.

Daarom typte ik ook coach EN maatje.

Eigenlijk heb ik het liefste gewoon een vriendin, want ik mis iemand waar ik met m'n emoties bij terecht kan.
geeninspiratie1235maandag 23 september 2019 @ 23:55
Een psycholoog gaat ook uit van zelfredzaamheid . Een psycholoog gaat ervan uit dat je de cognitieve gedragstherapie opdrachten uitvoert en dat dan alles goedkomt, dat je je dan spontaan beter gaat voelen. Terwijl deze opdrachten door sommigen alleen succesvol afgerond kunnen worden als hun lichamelijke probleem wordt verminderd met medicijnen. Er zijn wel degelijk genen voor aan te wijzen ook al is men nog zoekende en veel psychische aandoeningen kunnen in laboratoria worden nagebootst met stoffen als https://en.m.wikipedia.org/wiki/Anxiogenic
https://www.sciencedirect(...)ii/S0014488617301103
https://www.scientias.nl/muis-krijgt-adhd-van-gsm-straling/
Veel mensen ontkennen dit een beetje, dat is jammer voor mensen die volledig in de put zitten zoals Deluzion.

[ Bericht 12% gewijzigd door geeninspiratie1235 op 24-09-2019 00:15:30 ]
Solid-Snakemaandag 23 september 2019 @ 23:59
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 23:52 schreef vouwdeurtje het volgende:

[..]

Daarom typte ik ook coach EN maatje.

Eigenlijk heb ik het liefste gewoon een vriendin, want ik mis iemand waar ik met m'n emoties bij terecht kan.
Zijn er geen goede vrienden waar je je emoties kwijt kunt?
vouwdeurtjedinsdag 24 september 2019 @ 00:02
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 23:59 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

Zijn er geen goede vrienden waar je je emoties kwijt kunt?
Nee en dan nog: ik zou nooit alles aan vrienden vertellen, zeker als man niet.
madam-aprildinsdag 24 september 2019 @ 00:03
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 19:14 schreef vouwdeurtje het volgende:

[..]

Ik vind dat een psycholoog als een coach en maatje zou moeten zijn. Dat kan natuurlijk niet. Ik vind het jammer dat de zorgverzekeraar geen coaches vergoed.
Dat is ook echt wel mogelijk, maar alleen als je er echt helemaal voor open staat. Je moet de spiegel die je door hem/haar voorgehouden wordt, hoe pijnlijk/confronterend/etc. die ook is, kunnen accepteren en respecteren.
L_dinsdag 24 september 2019 @ 00:13
Dit klinkt herkenbaar.
Soms moet je dan maar die one-night stands doen en ondertussen aan jezelf werken.

Ik ben 32-36 uur gaan werken, ga naar een coach en sport regelmatig.
madam-aprildinsdag 24 september 2019 @ 00:30
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 23:52 schreef vouwdeurtje het volgende:

[..]

Daarom typte ik ook coach EN maatje.

Eigenlijk heb ik het liefste gewoon een vriendin, want ik mis iemand waar ik met m'n emoties bij terecht kan.
De relatie is al direct ongelijkwaardig als je met die instelling de relatie instapt.

Een relatie hoort een aanvulling te zijn, niet een opvulling.
L_dinsdag 24 september 2019 @ 00:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 00:30 schreef madam-april het volgende:

[..]

De relatie is al direct ongelijkwaardig als je met die instelling de relatie instapt.

Een relatie hoort een aanvulling te zijn, niet een opvulling.
Soms zijn deze uitspraken best verwarrend voor mannen.
Aan de ene kant moeten wij onze emoties laten zien, maar willen wij onze emoties laten zien, dan zou het tonen van emoties niet in de relatie terecht kunnen.
madam-aprildinsdag 24 september 2019 @ 00:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 00:35 schreef L_ het volgende:

[..]

Soms zijn deze uitspraken best verwarrend voor mannen.
Aan de ene kant moeten wij onze emoties laten zien, maar willen wij onze emoties laten zien, dan zou het tonen van emoties niet in de relatie terecht kunnen.
Tonen van je emoties hoort natuurlijk bij een relatie. Maar je moet je vriendin niet nodig hebben om op een gezonde manier met je emoties om te kunnen gaan.
L_dinsdag 24 september 2019 @ 00:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 00:38 schreef madam-april het volgende:

[..]

Tonen van je emoties hoort natuurlijk bij een relatie. Maar je moet je vriendin niet nodig hebben om op een gezonde manier met je emoties om te kunnen gaan.
Hij typt toch ook dat hij met zijn emoties in de relatie terecht zou kunnen. Niet direct samen verwerken. Om er mee om te gaan is een psychotherapeut wel aan te raden.
-Deluzion-dinsdag 24 september 2019 @ 08:08
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 17:30 schreef vouwdeurtje het volgende:

[..]

Hebben vrouwen letterlijk tegen je gezegd dat ze jouw uiterlijk niet aantrekkelijk vinden?

Heb je wel eens vrouwen gestalkt? Zo komt dit op mij over namelijk.
Ja, meerdere keren hebben ze dit gezegd recht in mijn gezicht. Voor mij kwam dit niet als verassing. Ik ben nu de plastisch chirurgische kant op gegaan. Ik heb een dubbele kaakoperatie om mijn scheefgegroeide platte kaak te herstellen achter de rug die helaas niet helemaal is goed gegaan en binnenkort nog een keer moet gebeuren.

Maar na de operatie kwam er de volgende ochtend een andere kaakchirurg kijken hoe het met mij ging en zijn letterlijke woorden waren” ik heb even uw before foto’s bekeken en ik verwacht een extreme verbetering als de zwelling gaat afnemen”
helaas is dit niet zo uitgekomen aangezien er fouten zijn gemaakt tijdens de operatie maar ik zie wel potentie. Ik kan zien hoe extreem de verbetering zou zijn geweest als de operatie wel geslaagd zou zijn. Verder heb ik een nosejob achter de rug om mijn haviksneus te verhelpen.
En nee ik stalk geen mensen. Geloof mij mijn probleem ligt echt aan het uiterlijk dat ik geen kansen kan creëren op dating gebied. Ik was het helemaal zat om met mijn mislukte uiterlijk te moeten leven daarom ben ik nu deze kant op gegaan en ik had dit eigenlijk 10 jaar eerder moeten doen.
Maar ik snap heel goed hoe je op het idee kan komen dat je aan stalken gaat denken.

[ Bericht 1% gewijzigd door -Deluzion- op 24-09-2019 08:32:32 ]
-Deluzion-dinsdag 24 september 2019 @ 08:19
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 17:24 schreef vouwdeurtje het volgende:

[..]

Ik kan dat beamen. Niemand staat in jouw schoenen, niemand weet wat je allemaal hebt meegemaakt. Psychologen doen helemaal niks, behalve de bal terugkaatsen en zeggen dat je het zelf allemaal moet oplossen. Ze hebben bovendien nauwelijks tijd (30 min. per sessie waarvan ze 3/4 zelf vol lullen).
Eindelijk iemand die het begrijpt. Ze hebben nauwelijks de tijd om te praten en moeten even in het dossier kijken omdat ze alweer zijn vergeten wat er de vorige keer behandeld was. Bovendien zijn ze maar wat graag zelf aan het woord. Nou laat ik je zeggen; een goede psych staat in de schaduw van zijn/haar “client” en probeert niet op dwingende dominante wijze te vertellen hoe het leven in elkaar zit. Vaak heb ik ook het idee dat ze niet weten wat ze met mij aan moeten. Mijn problematiek is zo complex en fucked up dat het hun petje te boven gaat. Tevens zijn ze zeer happig om medicatie uit te schrijven zodat ze even flink aan je kunnen verdienen. In mijn lichaam komt die troep/gif niet. Ook ben ik het met schenkstroop eens dat er vooral op dit forum “ gekankerd” wordt op mensen die het al moeilijk genoeg hebben. Ik mis schenkstroop en ik vind het jammer dat hij zelfmoord hebt gepleegd.
-Straw-dinsdag 24 september 2019 @ 08:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 00:30 schreef madam-april het volgende:

[..]

De relatie is al direct ongelijkwaardig als je met die instelling de relatie instapt.

Een relatie hoort een aanvulling te zijn, niet een opvulling.
Dat zegt hij toch ook niet? Een relatie is wel degelijk iemand waar je met je emoties terecht kunt. Je steun en toeverlaat. Al hangt dat wel af van de manier waaroo, de ander moet zich niet een hulpverlener gaan voelen.
-Deluzion-dinsdag 24 september 2019 @ 08:28
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 19:21 schreef Solid-Snake het volgende:

[..]

Zie je er onverzorgd uit? Heb je een neckbaard?

Ik krijg vaak het idee dat de gasten die worden afgewezen vanwege hun uiterlijk er gewoon heel erg onverzorgd uitzien.
Vergroeide kaakbotten. Botstructuur waar helemaal niks van klopt. Mijn gezichtsvorm is mislukt. Nog wel tenminste, hopelijk niet meer na mijn volgende kaak operatie.
-Straw-dinsdag 24 september 2019 @ 08:28
quote:
1s.gif Op maandag 23 september 2019 23:55 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
Een psycholoog gaat ook uit van zelfredzaamheid . Een psycholoog gaat ervan uit dat je de cognitieve gedragstherapie opdrachten uitvoert en dat dan alles goedkomt, dat je je dan spontaan beter gaat voelen. Terwijl deze opdrachten door sommigen alleen succesvol afgerond kunnen worden als hun lichamelijke probleem wordt verminderd met medicijnen. Er zijn wel degelijk genen voor aan te wijzen ook al is men nog zoekende en veel psychische aandoeningen kunnen in laboratoria worden nagebootst met stoffen als https://en.m.wikipedia.org/wiki/Anxiogenic
https://www.sciencedirect(...)ii/S0014488617301103
https://www.scientias.nl/muis-krijgt-adhd-van-gsm-straling/
Veel mensen ontkennen dit een beetje, dat is jammer voor mensen die volledig in de put zitten zoals Deluzion.
Hier heb je gelijk in. Maar de basis van zelfredzaamheid is wel anders bij iemand met zwaardere problematiek. Waardoor de verhouding tussen psycholoog en client ook anders is dan die tussen coach en client, over het algemeen.
-Straw-dinsdag 24 september 2019 @ 08:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 08:19 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Ik mis schenkstroop en ik vind het jammer dat hij zelfmoord hebt gepleegd.
Hij postte weer onder een nieuwe naam, dacht ik te lezen.
-Straw-dinsdag 24 september 2019 @ 08:31
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 23:52 schreef vouwdeurtje het volgende:

[..]

Daarom typte ik ook coach EN maatje.

Eigenlijk heb ik het liefste gewoon een vriendin, want ik mis iemand waar ik met m'n emoties bij terecht kan.
Bij goede vrienden moet dit ook kunnen.
#ANONIEMdinsdag 24 september 2019 @ 08:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 08:30 schreef -Straw- het volgende:

[..]

Hij postte weer onder een nieuwe naam, dacht ik te lezen.
Klopt, in juni postte hij daar nog mee, maar hij heeft nu een ban.
-Deluzion-dinsdag 24 september 2019 @ 08:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 08:33 schreef Chia het volgende:

[..]

Klopt, in juni postte hij daar nog mee, maar hij heeft nu een ban.
Met welke username dan?
#ANONIEMdinsdag 24 september 2019 @ 08:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 08:37 schreef -Deluzion- het volgende:

[..]

Met welke username dan?
Zomaar-een-Chinees
-Deluzion-dinsdag 24 september 2019 @ 08:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 08:38 schreef Chia het volgende:

[..]

Zomaar-een-Chinees
Ah ok gelukkig dan maar. Ik kreeg de indruk dat het game over was met schenk nadat ik vroeger met hem mailde en die indruk sterk gewekt werd.
-Deluzion-dinsdag 24 september 2019 @ 08:57
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 19:46 schreef Hi_flyer het volgende:

[..]


[..]

Sorry, maar ik geloof er niet zo veel van dat je je prettig voelt met op jezelf zijn.
Jawel. Ik zou oprecht niet anders meer willen. Van 18 tot 31 wel maar inmiddels weet ik dat ik alleen zijn een onderdeel is van mij en dat dit ook het best bij mij past. Ik ben een misantroop, zodra ik met andere mensen ben ga ik mij nog veel slechter voelen dan als ik alleen ben. Daarom ben ik blij dat ik werk heb dat bij mij past. Ik werk bij de gemeente heuvelrug en ben nu 6 tot 8 uur per dag bezig met het verzorgen van herten, manenschapen en paarden en ik onderhoud natuurgebieden. Het is heerlijk om de hele dag rond te rijden in dit gigantische bosgebied en de dieren te verzorgen. En zo hoef ik gelukkig nauwelijks sociaal te zijn met andere mensen.

[ Bericht 18% gewijzigd door -Deluzion- op 24-09-2019 09:03:34 ]
-Deluzion-dinsdag 24 september 2019 @ 09:42
quote:
0s.gif Op maandag 23 september 2019 23:52 schreef vouwdeurtje het volgende:

[..]

Daarom typte ik ook coach EN maatje.

Eigenlijk heb ik het liefste gewoon een vriendin, want ik mis iemand waar ik met m'n emoties bij terecht kan.
Tja dan word je een mentaal geharde machine/robot , ik weet er alles van ^^.
#ANONIEMdinsdag 24 september 2019 @ 15:51
Deluzion, je posts zijn zo zwartgallig dat ik bijna ga denken dat je aan het trollen bent. :')

[ Bericht 34% gewijzigd door #ANONIEM op 24-09-2019 15:51:26 ]
vouwdeurtjedinsdag 24 september 2019 @ 17:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 00:30 schreef madam-april het volgende:

[..]

De relatie is al direct ongelijkwaardig als je met die instelling de relatie instapt.

Een relatie hoort een aanvulling te zijn, niet een opvulling.
Je hebt als stel beide emoties die je met elkaar kunt delen. Het is tweerichtingsverkeer, dus ik zie geen ongelijkwaardigheidsprobleem.
-Straw-dinsdag 24 september 2019 @ 18:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 september 2019 17:27 schreef vouwdeurtje het volgende:

[..]

Je hebt als stel beide emoties die je met elkaar kunt delen. Het is tweerichtingsverkeer, dus ik zie geen ongelijkwaardigheidsprobleem.
Zo lang er ook ruimte blijft voor positieve emoties.