Onder andere. Heb nu een CTEK MXS 5.0, die zoals de naam doet vermoeden 5a stroom kan afgeven.quote:Op woensdag 25 december 2019 21:34 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Voor de brommer?
Heb hier al jaren een Optimate voor de 800GS via de accessoire-aansluiting.
Remvloeistof is wel iets essentieels. Je kunt laten checken of er vocht in zit en zelf kun je zien of het nog mooi helder is. Is niet heel duur om te laten vervangen.quote:Op vrijdag 27 december 2019 13:40 schreef MaximumRush het volgende:
Iemand enig idee hoe nauw ik de onderhoudsintervallen moet nemen?
Ik heb een E93 335 waar ik max 3K per jaar in rij. Nu moet volgens de boordcomputer al sinds augustus de remolie vervangen worden. Ik heb zoiets van, rij er amper in, lijkt me niet dat dat nu al vervangen moet worden.
Bij het remsysteem is mijn advies altijd om gewoon de onderhoudsinterval te volgen.quote:Op vrijdag 27 december 2019 13:40 schreef MaximumRush het volgende:
Iemand enig idee hoe nauw ik de onderhoudsintervallen moet nemen?
Ik heb een E93 335 waar ik max 3K per jaar in rij. Nu moet volgens de boordcomputer al sinds augustus de remolie vervangen worden. Ik heb zoiets van, rij er amper in, lijkt me niet dat dat nu al vervangen moet worden.
Elon stickert op de ruit is simpeler.quote:Op donderdag 2 januari 2020 14:39 schreef spectrumanalyser het volgende:
ik denk er aan om een oplaadkabel te kopen en twee zuignappen er op te maken.
zo kan je parkeren op plaatsen voor elektrische auto's.
Valsspeler. Maar evt wil ik je benen wel breken hoor, kan je parkeren op plaatsen voor gehandicaptenquote:Op donderdag 2 januari 2020 14:39 schreef spectrumanalyser het volgende:
ik denk er aan om een oplaadkabel te kopen en twee zuignappen er op te maken.
zo kan je parkeren op plaatsen voor elektrische auto's.
niet nodig. ik breek mijn nek al over alle oplaadkabels die over de weg lopen hier in het winkelcentrum. alsof je testlade in die 7 minuten ook maar iets aan lading erbij krijgt.quote:Op maandag 6 januari 2020 14:46 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Valsspeler. Maar evt wil ik je benen wel breken hoor, kan je parkeren op plaatsen voor gehandicapten
Haha.... nou ik zal hier even vloeken in de kerk dan maar rij nu deze. Nog net op 31-12 geleverd.quote:Op maandag 6 januari 2020 14:48 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
niet nodig. ik breek mijn nek al over alle oplaadkabels die over de weg lopen hier in het winkelcentrum. alsof je testlade in die 7 minuten ook maar iets aan lading erbij krijgt.
Tja... zit er zo'n groot verschil tussen model 3 of 3-serie of A3? Zijn allemaal nummers.quote:Op maandag 6 januari 2020 14:59 schreef spectrumanalyser het volgende:
M'n collega heeft vorige week z'n Testlade ontvangen. Ze hebben er niet eens een naam bedacht, het is gewoon nummer 3 geworden.
zuiniger, zijn toch redelijk zwaar of niet?quote:Op maandag 6 januari 2020 14:51 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Haha.... nou ik zal hier even vloeken in de kerk dan maar rij nu deze. Nog net op 31-12 geleverd.
[ afbeelding ]
Zuiniger, sneller, luxer, groter, praktischer, comfortabeler dan de M135i. Of het degelijk is moeten we nog maar zien.... en af en toe mis je wel het geluid van de 6 in lijn maar ach. Wel meer windgeruis overigens en stoel kan niet versteld worden voor je bovenbenen zeg maar.
Ja maar ook aerodynamischquote:Op maandag 6 januari 2020 15:03 schreef Tarado het volgende:
[..]
zuiniger, zijn toch redelijk zwaar of niet?
Hoeveel vermogen heb jij dan met 1 op 17? Dat jij kiest voor 16" velgen op een BMW is niet mijn probleem... zelfs als winterbanden vind ik dat onacceptabelquote:Op maandag 6 januari 2020 15:15 schreef spectrumanalyser het volgende:
Momenteel is het verbruik bij mijn BMW benzine-auto 1 op 16.
Er ontsnapt lucht uit 3 van de banden via de ventielen. Daarvoor moeten de banden even van de velg, er zal wat corrosie zitten op de plek van het ventiel.
als ik dat gefixed heb, zal ie wel 1 op 17 rijden.
Daarbij heb ik er 205/55/16 SportContact onder zitten.
Onder jouw Testlade zitten volgens mij overdreven grote velgen met keiharde dunne banden.
1 op 16, wow dat haal ik bij lange na niet met m'n V8, ik ben ook nog niet wild van die elektrische auto's maar die Tesla 3 vind ik wel het 1e model van hun wat er goed uitziet.quote:Op maandag 6 januari 2020 15:15 schreef spectrumanalyser het volgende:
Momenteel is het verbruik bij mijn BMW benzine-auto 1 op 16.
Er ontsnapt lucht uit 3 van de banden via de ventielen. Daarvoor moeten de banden even van de velg, er zal wat corrosie zitten op de plek van het ventiel.
als ik dat gefixed heb, zal ie wel 1 op 17 rijden.
Daarbij heb ik er 205/55/16 SportContact onder zitten.
Onder jouw Testlade zitten volgens mij overdreven grote velgen met keiharde dunne banden.
Tja dat is appels met peren vergelijken. De Ioniq van m'n werknemer is ook stukken zuiniger dan m'n Tesla. Kleinere auto en minder vermogen. Met 405 pk zou je de Tesla moeten vergelijken met een V8... nou wat verbruikt dat @Tarado ?quote:Op maandag 6 januari 2020 16:40 schreef spectrumanalyser het volgende:
Gewoon een 1.9 viercilinder, 8 klepper. Als je niet al te gek doet is 1 op 16 best haalbaar.
Uiteraard zijn ze populair vanwege financieel voordeel en ja het wordt ook wel beetje gehyped. Nou vind ik Musk gewoon een master maar dat vonden sommige ook van Steve Jobs (en dat was een loser). Fisker was complete bagger (en overigens een plugin hybrid). Ik heb bijna 3 jaar in een Model S gereden en dat waren prima auto's, maar hadden wel wat mankementen. Natuurlijk ook Tesla's eerste echte wagen dus moesten nog veel leren. Je ziet bij de Model 3 dat het al veel beter is. Nu nog de service e.d. verbeteren en het is een prima auto merk.quote:Testla's zijn naar mijn idee een hip mode-dingetje en populair vanwege financieel voordeel.
Vraag vooral de taxichauffeurs op Schiphol eens om hun ervaringen
Zodra het financiële voordeel wegvalt, vliegen de Tesla's de grens over.
Alle Fisker Karma's zijn inmiddels lang en breed afgeschreven en geëxporteerd.
Die Audi E-Tron lijkt mij wel iets degelijker maar ook daar zie je dat er in USA terugroepacties zijn, terwijl die in Nederland niet bekend zijn. zijn exact dezelfde auto's.
Sporadisch zie je nog een Prius. verder is 't opgeklopte media-aandacht. Alleen in december was een spike qua verkoop, omdat de bijtelling omhoog is gegaan.
Ferrari wacht nog tot minstens 2025.
En nu een eerlijk plaatje want dit slaat nergens op.quote:Op maandag 6 januari 2020 17:42 schreef YoshiBignose het volgende:
Ja ik snap wel dat als je wat technischer bent, een auto erg interessant is met al z'n onderdelen. Ik kijk ook weleens bij de garage naast me en als je dan ziet wat er allemaal komt kijken bij het vervangen van een koppakking. Maar laten we eerlijk zijn (en ik vind niets mooier dan de brom van een V8) efficient is het allemaal niet. En veel zuiniger qua CO2 ga je het uiteindelijk ook niet meer krijgen. Bovendien zijn heel veel onderdelen niet meer nodig bij een elektromotor.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |