Ik ben zelf een liefhebber van 'gezond verstand' en daar hebben al die wilde theorieën weinig mee te maken.quote:Op maandag 12 augustus 2019 00:28 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Ja, ok, dat is wat ver gezocht. Maar enkel feiten is niet wat een forum leuk maakt.
In welke gevallen? Kom eens met namen en rugnummers. En dan niet met allerlei docu's, maar noem eens een paar voorbeelden waarbij 'men mee moest gaan in die praktijken en anders niet hogerop kwam'.quote:Op maandag 12 augustus 2019 00:39 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik zal het nuanceren dan:
In bepaalde gevallen zul je mee moeten gaan in dit soort praktijken om hogerop te kunnen komen in de hogere strata van de maatschappij.
Omdat dit soort pedofielen nu eenmaal zeer aanwezig zijn in die strata en elkaar de hand boven het hoofd houden en druk kunnen zetten op anderen.
Is het zo genuanceerd genoeg?
Misschien moet je The Family eens kijken. Het is gewoon eng in die hogere kringen.quote:Op maandag 12 augustus 2019 00:46 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nou nee, ik vind het niet verbazingwekkend dat in alle lagen van de samenleving je wel figuren kunt vinden die zich schuldig maken aan misbruik en pedofilie, maar suggereren dat dit binnen de elite zo gestructureerd en georganiseerd zou zijn dat je 'niet hogerop komt als je er niet aan meewerkt en iedereen er vanaf weet van rechters tot politici' dan weer net even iets teveel onbewezen en schaamteloos gereutel.
Oja, ik ook hoor, maar als je alle kanten bekijkt en veel leest dan is de waarheid niet altijd wat het is.quote:Op maandag 12 augustus 2019 00:47 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik ben zelf een liefhebber van 'gezond verstand' en daar hebben al die wilde theorieën weinig mee te maken.
Soms is de werkelijkheid gekker dan fantasie, dat klopt. Met de nadruk op 'soms'.quote:Op maandag 12 augustus 2019 00:52 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Oja, ik ook hoor, maar als je alle kanten bekijkt en veel leest dan is de waarheid niet altijd wat het is.
Je komt aankakken met ''causaal verband want eh, 7 stond dichtbij 2 andere torens die neervielen'' en de volgende zin gooi je Ockhams razor er in, omdat wanneer je die methode er bijhaalt, het natuurlijk meteen geloofwaardig is dat je deze dan ook altijd en correct toepast. Gewoon simpelweg omdat je blijkt geeft ooit kennis van de methode genomen te hebben. Hahaquote:Op maandag 12 augustus 2019 00:52 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Causaal verband tussen het neergaan van toren 1 en 2 en het neergaan van toren 7 die vlakbij stond. 9-11 complottheorieën en gekkies als Jeroen van Koningsbrugge zijn aan mij niet besteed. Ockhams razor is voor mij altijd leidend.
Als we het over Epstein hebben dan geloof ik eerder in een flinke doofpot (die deal in 2007 zal Petrus aan de hemelpoort ook wel afkeuren) dan in een samenzwering. Het toedekken van vieze zaakjes is van alle tijden, samenzweringen van snode figuren die aan het licht zijn gekomen kan ik me niet herinneren. Is toch vooral voer voor BNW fantasieënquote:Op maandag 12 augustus 2019 00:57 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Je komt aankakken met ''causaal verband want eh, 7 stond dichtbij 2 andere torens die neervielen'' en de volgende zin gooi je Ockhams razor er in, omdat wanneer je die methode er bij haalt, het natuurlijk meteen geloofwaardig is dat je deze dan ook altijd en correct toepast. Gewoon simpelweg omdat je blijkt geeft ooit kennis van de methode genomen te hebben. Haha.
Neem die razor van je en scheer 'm eens langs het officiële verhaal. Dat heb je klaarblijkelijk nog niet gedaan. Je hoeft om dat te doen geen enkel gekke theorie aan te hangen. Echt niet. (Dat volgt daarna pas).
Maar ze staan er niet los van... alles staat in verband met elkaar... Zij die aan de touwtjes trekken leveren geen half werk...quote:Op maandag 12 augustus 2019 01:21 schreef LelijKnap het volgende:
What's wrong? We zijn alleen nog bezig met het scheren van het officiële verhaal. Het belooft weinig goeds als je nu al moet grijpen naar ridiculisatie van zaken die er compleet los van staan.
Snap je ook dat dat heel leuk klinkt maar dat dat ook betekent dat Jan en alleman zich daarvoor uit kan geven en er vrolijk op los kan fantaseren zonder dat er ook maar 1 manier is om dat verhaal te verifiëren? Dat is letterlijk wat hier is gebeurd.quote:Op maandag 12 augustus 2019 01:14 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Nee ik herinner me nu wel dat er iets niet klopte. Maar inderdaad slecht voorbeeld, niet echt betrouwbaar.
Besef je je trouwens dat wat je vraagt in principe alleen te verkrijgen is van mensen die uit deze wereld zijn gestapt?
Want iemand die er nog deel van uitmaakt zal er uiteraard niet over spreken.
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Operation_Northwoodsquote:Operation Northwoods is een samenzweringsplan uit 1962 van de Amerikaanse overheid tot terroristische operaties onder valse vlag.[1]. Het plan voorzag in het doden van onschuldige mensen en het plegen van terroristische acties in Amerikaanse steden door de CIA of andere Amerikaanse overheidsdiensten om hiermee publieke steun te vergaren voor een oorlog tegen het door Fidel Castro geleide Cuba. Eén van de plannen was het “ontwikkelen van een Cubaanse terroristische terreurcampagne in de grootstedelijke agglomeratie van Miami, andere steden in de staat Florida maar ook in Washington D.C.”
De plannen voorzagen in het plegen van vliegtuigkapingen, bomaanslagen en het gebruik van vals bewijsmateriaal waarmee de schuld van de terroristische aanslagen op betrokkenheid van buitenlandse mogendheden wees.
President Kennedy sprak zijn veto over de operatie uit en en gaf de documenten vrij.
Maar zo zie je ook dat er checks in het systeem zitten (hier het vetorecht van de president) die zulke zaken tegenhouden.quote:Op maandag 12 augustus 2019 01:55 schreef Sjemmert het volgende:
Elke conspiracy bij voorbaat afdoen als bnw geneuzel is minstens even dom als elke conspiracy direct geloven.
Bewijs dat de Amerikaanse overheid niet terug deinst voor een fals flag operatie is te zien als je kijkt naar operation Northwoods.
[..]
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Operation_Northwoods
Wel de aller laatste persoon die het nog tegen kon houden. Als er een ander had gezeten die tijd....quote:Op maandag 12 augustus 2019 01:57 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Maar zo zie je ook dat er checks in het systeem zitten (hier het vetorecht van de president) die zulke zaken tegenhouden.
Als. Als die ene kerel in de Cuba crisis niet dat order had genegeerd zaten we hier nu niet te typen.quote:Op maandag 12 augustus 2019 01:58 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Wel de aller laatste persoon die het nog tegen kon houden. Als er een ander had gezeten die tijd....
Whehehe, tuurlijk welquote:Op maandag 12 augustus 2019 02:01 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Als. Als die ene kerel in de Cuba crisis niet dat order had genegeerd zaten we hier nu niet te typen.
Het geeft iig aan dat de o.a. de CIA niet terug deinst voor zulke operaties en als Kennedy het niet tegengehouden had was het gewoon uitgevoerd. En wij moeten maar geloven dat zulke dingen tegenwoordig niet meer spelen.quote:Op maandag 12 augustus 2019 02:01 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Als. Als die ene kerel in de Cuba crisis niet dat order had genegeerd zaten we hier nu niet te typen.
En dat is het hele spreekwoordelijke eiereneten.quote:Op maandag 12 augustus 2019 02:01 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Als. Als die ene kerel in de Cuba crisis niet dat order had genegeerd zaten we hier nu niet te typen.
Huh, ik heb het niet over links en rechts. In de VS is een 2 partijen systeem.quote:Op maandag 12 augustus 2019 00:02 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Of misschien moet je je achterlijke gelijkschakeling van Democraten met links en Republikeinen met rechts eens loslaten.
Die checks zitten al niet meer in het systeem, de CIA handelt veel autonomer, zeker sinds Bush. In Syrië vochten bijvoorbeeld door de Amerikaanse overheid gesteunde groepen (SDF) tegen Islamitisch tuig gesteund door de CIA (HTS, Ahrar al Sham etc.).quote:Op maandag 12 augustus 2019 01:57 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Maar zo zie je ook dat er checks in het systeem zitten (hier het vetorecht van de president) die zulke zaken tegenhouden.
Ze hebben hem gewoon een goed stuk touw gegeven en een uurtje voor zichzelf. Dat hele idee dat hij vermoord is lijkt me onzin want teveel onnodig risico. Veel te ingewikkeld ook allemaal.quote:Op maandag 12 augustus 2019 08:35 schreef Oud_student het volgende:
[..]
Dat laatste is duidelijk, er zijn filmbeelden en vele getuigen en zelfmoord in een rijdende auto bij een officieel bezoek lijkt mij zeer onwaarschijnlijk.
Het geval Epstein is niet duidelijk, het scenario dat in de gevangenis alle bevorderende maatregelen zijn getroffen om de toch al labiele Epstein zelfmoord te laten plegen is ook mogelijk.
Als ze willen dat ie dood ging en hij was suïcidaal (wat niet onlogisch is), dan was het genoeg om hem gewoon even een paar uur met rust te laten, wat ook lijkt op wat er gebeurd is. De waarheid is vaak simpeler dan samenzweringsverhalen (en helaas staat dit topic zo te zien al weer helemaal vol daarmee, incl. 9/11 shit).quote:Op maandag 12 augustus 2019 08:52 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Ze hebben hem gewoon een goed stuk touw gegeven en een uurtje voor zichzelf. Dat hele idee dat hij vermoord is lijkt me onzin want teveel onnodig risico. Veel te ingewikkeld ook allemaal.
Nu nog een plan bedenken voor het bewijsmateriaal, zal wel zoekraken of de plek waar het opgeslagen is vliegt in de fik oid.
Ik probeer te klikken op je bron, maar denk dat mijn muis stuk is.quote:Op zondag 11 augustus 2019 17:53 schreef Hahahaha..alweer.wachtwoo het volgende:
Mooi dat ie opgeruimd is.
Maar wie dat gedaan heeft is hij zeker zelf niet!
Bron, een ex inmate die daar gezeten heeft.
Dus iemand was bang dat hij ging praten en heeft dat dus weten te voorkomen.
er zijn dus meer viespeuken in zijn kenniskring en die komen er nu mooi mee weg.
Benieuwd waarom precies...twitter:BreakingNLive twitterde op zondag 11-08-2019 om 22:13:38BREAKING: Two of Jeffrey Epstein’s longtime attorney’s have hired criminal defense attorneys reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |