Wel overdag buitenshuis gewerkt?quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 17:56 schreef Aure het volgende:
Ik heb trouwens heel intensief borstvoeding gegeven de eerste 6 maanden en hij sliep ook naast mij enzo, toch werd ik 2 maanden na de bevalling ongesteldhet is dus ook weer geen garantie
Nou, helaas niet. De eerste maanden heb ik dikke overproductie gehad en U. drinkt nog steeds alleen ‘s nachts al zo’n 6-8 keer bij me. Laat staan overdag.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 15:52 schreef Stippelrientje het volgende:
Hier was ik bij wurm pas na 23 maanden voor het eerst ongesteld. Ik dacht dat het ook samenhing met de hoeveelheid voedingen per dag en nacht in combinatie met je ontzwangeren hormonen.
Langvoeden is in principe vanaf 1 jaar.
Ik heb hem nog nooit gevoeld.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 20:46 schreef Aure het volgende:
Ik voel al maanden de tsr niet meer Spees!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ah, wie weet hoort het er gewoon bij na een tijdquote:Op dinsdag 20 augustus 2019 20:46 schreef Aure het volgende:
Ik voel al maanden de tsr niet meer Spees!
Ik gebruik clue. Ik las dat die de beste menstruatie app was. (Toevallig zie ik nu dat ik vandaag erg vruchtbaar benquote:Op dinsdag 20 augustus 2019 21:34 schreef Aure het volgende:
Welke app gebruik je dan CaVaBien?
Ik hou mijn cyclus ook bij in een app, maar we gebruiken wel condooms, want het gevolg van die ene keer dat we dat niet deden ligt nu boven te slapen
Materni of beldico flesjes! Ideaal!quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 21:57 schreef Ynske het volgende:
Wat is jullie ervaring met moedermelk opvang zakjes om in te vriezen?
Heb er 1 van lansinoh gebruikt, en vond die opening echt klote* on gebruik.
https://www.ubershoponlin(...)yMA5hYBoC1VAQAvD_BwE
Gebruiken jullie bakjes?
Ik heb een stapel medela zakjes gekocht en vind die wel heel fijn werken. Helaas is het niet echt duurzaam, aangezien de zakjes eenmalig worden gebruikt.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 21:57 schreef Ynske het volgende:
Wat is jullie ervaring met moedermelk opvang zakjes om in te vriezen?
Heb er 1 van lansinoh gebruikt, en vond die opening echt klote* on gebruik.
https://www.ubershoponlin(...)yMA5hYBoC1VAQAvD_BwE
Gebruiken jullie bakjes?
En waaraan lag het?quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 22:48 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Ik gebruik ook de zakjes en ben er tevreden over.
Vond het in het begin wel verwarrend omdat de hoeveelheid ml. op de zakjes nooit klopte. Daarna snapte ik was waar dat aan lag.
Ja, hetzelfde met die aanbeveling van de WHO om 2 jaar borstvoeding te geven, dat wordt dan door sommigen vertaald naar een "norm", waardoor je ook zo'n tweedeling krijgt: je voldoet eraan, of niet. Ik mag mezelf wél tot de langvoedster club rekenen als de grens bij 1 jaar ligt, maar niet tot de WHO-club.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 21:34 schreef Spees_Eend het volgende:
Ik ben een beetje allergisch voor het woord 'langvoedster'. Alsof er een soort checkpoint is dat je moet halen om erbij te horen
Zijn dat van die hydrogel pads zoals van Rite Aid? Google komt alleen met tandpasta voor gevoelige tanden.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 23:52 schreef Sisu het volgende:
Heeft er iemand nog iets aan de rapid reliefs?
Doe er voor de gein eens water in en speel met het zakje. Hoe meer de onderkant “open” is, hoe minder ml. er zogenaamd in zit.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |