Carnaval val het best te vergelijken met koninginnen dag ( en ja ik weiger het koningsdag te noemen want koningen hebben baarden)quote:Op zondag 28 juli 2019 01:02 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ja zo praten hun ook, ik begrijp ik sowieso niets van
Daarover gesprokenquote:
Daar doe ik sowieso al niet meer aanquote:Op zondag 28 juli 2019 01:05 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Carnaval val het best te vergelijken met koninginnen dag ( en ja ik weiger het koningsdag te noemen want koningen hebben baarden)
Herkenbaar wel ja, als je niet zo ver weg had gewoond...quote:
Sowieso wat wodka lekkerquote:
Heb geen dates via kermis, wel tinderquote:Op zondag 28 juli 2019 01:06 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Daarover gesproken
Jij negeerde mijn date-vraag wel iets te subtiel
Dat bedoel ik nietquote:Op zondag 28 juli 2019 01:08 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Sowieso wat wodka lekker
[..]
Heb geen dates via kermis, wel tinderjij aan het daten?
Zou niet weten wat dat moest betekenenquote:Op zondag 28 juli 2019 01:06 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Ik las hier oprecht afflipsen ipv afpilsen
@:flippiee
quote:Op zondag 28 juli 2019 01:07 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Herkenbaar wel ja, als je niet zo ver weg had gewoond...
ik ook nietquote:Op zondag 28 juli 2019 01:08 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Zou niet weten wat dat moest betekenen
Stommie.quote:Op zondag 28 juli 2019 00:59 schreef Flippiee het volgende:
En wederom melancholisch en dat word ik alleen met alcohol op
Vijf in een week?quote:Op zondag 28 juli 2019 01:08 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat bedoel ik nietIk vroeg hoe je 5 dates in a week waren gegaan
quote:
450 dagen. Echt fantastischquote:Op zondag 28 juli 2019 01:10 schreef R-woud93 het volgende:
Ik ga zo maar eens naar bed, geen idee wanneer ik hier weer ben want ik verwacht een dikke ban na mijn extreme uitlatingen
Als ik mij kut voel hoef ik helemaal geen alcohol, krijg het dan niet wegquote:Op zondag 28 juli 2019 01:10 schreef CharlesKinbote het volgende:
word ook altijd depressief van alcohol
kutdrug ;s
1 TR, ben ff weg, zijn het er 7, man man manquote:Op zondag 28 juli 2019 01:10 schreef R-woud93 het volgende:
Ik ga zo maar eens naar bed, geen idee wanneer ik hier weer ben want ik verwacht een dikke ban na mijn extreme uitlatingen
t heb je gedaanquote:Op zondag 28 juli 2019 01:10 schreef R-woud93 het volgende:
Ik ga zo maar eens naar bed, geen idee wanneer ik hier weer ben want ik verwacht een dikke ban na mijn extreme uitlatingen
Zou wel terecht zijn.quote:Op zondag 28 juli 2019 01:10 schreef R-woud93 het volgende:
Ik ga zo maar eens naar bed, geen idee wanneer ik hier weer ben want ik verwacht een dikke ban na mijn extreme uitlatingen
Ja, door deze zin zeg je er al wat van he. had dan gewoon je mond gehoudenquote:Op zondag 28 juli 2019 01:11 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Vijf in een week?
Ik ga hier niets op zeggen voor de verandering
krijg het wel weg maar voel me er alleen maar slechter doorquote:Op zondag 28 juli 2019 01:11 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Als ik mij kut voel hoef ik helemaal geen alcohol, krijg het dan niet weg
Je bent zelf fantastischquote:
quote:Op zondag 28 juli 2019 01:11 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
1 TR, ben ff weg, zijn het er 7, man man man
Oh die, gewoon primaquote:Op zondag 28 juli 2019 01:08 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Dat bedoel ik nietIk vroeg hoe je 5 dates in a week waren gegaan
Moest mezelf bewijzen dat ik best leuk ben.quote:Op zondag 28 juli 2019 01:11 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Vijf in een week?
Ik ga hier niets op zeggen voor de verandering want Flips is lief
Ja klopt, beetje jammer dat op TV iedereen die zich kut voelt gaat drinken, want beter wordt het niet maar het lijkt alsof het de oplossing isquote:Op zondag 28 juli 2019 01:12 schreef CharlesKinbote het volgende:
[..]
krijg het wel weg maar voel me er alleen maar slechter door
Niks serieus verder of?quote:Op zondag 28 juli 2019 01:13 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Oh die, gewoon prima
[..]
Moest mezelf bewijzen dat ik best leuk ben.kut liefdesverdriet
Kusje dropquote:Op zondag 28 juli 2019 01:13 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Oh die, gewoon prima
[..]
Moest mezelf bewijzen dat ik best leuk ben.kut liefdesverdriet
Te nieuwsgierig want het gaat niemand verder wat aanquote:Op zondag 28 juli 2019 01:13 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Niks serieus verder of?![]()
Of ben ik te nieuwsgierig, dat kan ook
Zo ben ik dan ook wel weerquote:Op zondag 28 juli 2019 01:12 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ja, door deze zin zeg je er al wat van he. had dan gewoon je mond gehouden
nou ja, op tv wordt het meestal heel erg uitgebeeld als escapisme dat wordt bekocht met een kater, maar op het moment dat ze dronken zijn hebben ze het wel ogenschijnlijk naar hun zin. kan ik me totaal niet in verplaatsenquote:Op zondag 28 juli 2019 01:13 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ja klopt, beetje jammer dat op TV iedereen die zich kut voelt gaat drinken, want beter wordt het niet maar het lijkt alsof het de oplossing is
Oh en om jouw vraag te beantwoorden, nee, ik ga niemand daten zolang ik ze niks te bieden heb.quote:Op zondag 28 juli 2019 01:13 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Oh die, gewoon prima
[..]
Moest mezelf bewijzen dat ik best leuk ben.kut liefdesverdriet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |