quote:Op maandag 15 juli 2019 19:38 schreef ThunderBitch het volgende: [..] Natuurlijk kunnen zij ook geldzorgen hebben, maar dat is dan van een andere orde en ze liggen niet direct in de sloot. Er is toch wel een verschil tussen PC Hooft kopers en Utopia kopers. De eerste kunnen het zich meestal wel permitteren en kopen die troep niet, terwijl de shlemielen hun laatste cent nog uitgeven om een Utopiaan te plezieren en hem of haar een handje te geven op een markt/evenement. Om met Mariska te spreken: het geeft zo'n goed gevoel'.
Kom op zeg met je "Sorry" "dat je kent me niet is zo'n lame excuus." Je zet je hier op een bepaalde manier neer en ventileert vaak meer dan je in real life op een verjaardag zou doen, nou reken er dan maar op dat mensen je beoordelen naar wat ze hier leren kennen.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:36 schreef magnaal het volgende:
[..]
Sorry dat ik je kwets en nee ik kn jou niet, maar ben nooit verbaasd over je mening..Maar natuurlijk maak ik mijn excuses, neem me niet kwalijk alsjeblieft, vergeef mij
Ik geniet altijd van de bedachtzame manier waarop Jens een plan kan analyseren en fileren!quote:
Lekker toch?quote:Op maandag 15 juli 2019 19:43 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Ik begin net zo slap te lullen als die gasten daar
Mariska kan het hem moeilijk maken, want die is met hetzelfde idee binnengekomen.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:35 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
En Mariska is wel een moneymaker of een Hiske?
nou...je moet eens horen hoe utopianen..over hun schuim denken....quote:Op maandag 15 juli 2019 19:42 schreef Crabapple het volgende:
[..]Beetje respect voor de Utopia bezoekers, ik zou ze geen schlemielen willen noemen. Maar sommigen maken wel een simpele indruk
Ik vind het een apart joch met valse streken maar vind dit wel leuk gebrachtquote:Op maandag 15 juli 2019 19:44 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Ik geniet altijd van de bedachtzame manier waarop Jens een plan kan analyseren en fileren!![]()
Jens - Het plan was nu een beetje - Vriendjes 100, die 100...ff denken, die ook 100.
Verkapte donatie aan Merel is kleding van haar kopen, help Merel de winter door.
Haha... nee, maar ik heb het over de schuimpjes, de die hards, niet de toevallige bezoeker die een keer wil kijken. What's in a word, maar het dekt wel de lading.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:42 schreef Crabapple het volgende:
[..]Beetje respect voor de Utopia bezoekers, ik zou ze geen schlemielen willen noemen. Maar sommigen maken wel een simpele indruk
Ik zou ze daar echt op een harde wijze op corrigerenquote:Op maandag 15 juli 2019 19:45 schreef Maria. het volgende:
[..]
nou...je moet eens horen hoe utopianen..over hun schuim denken....
Ik snap de keuze van Jessie wel, om zijn vrouwtje en die 2 andere vrouwtjes erbij te betrekken, bij het grote Jessie plan, het is gewoon oerstom geweest om Ger op een zijspoor te zetten en daar plukt Jessie nu zijn eigen vruchten van.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:44 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Mariska kan het hem moeilijk maken, want die is met hetzelfde idee binnengekomen.
Hiske kan hij gebruiken als mediator tussen de groepen (ze was er rijp voor om een dergelijke rol te spelen). Het liefst had hij haar er ook niet bij hoor, maar dan blijven er anders hij en Merel en 1 ander over. Beetje doorzichtig. Hiske kan hij gebruiken om de anderen om te lullen. Heb hem ook horen zeggen die Hiske met iedereen wel goed gaat.
Dat deed je altijd al.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:43 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Ik begin net zo slap te lullen als die gasten daar
Jens is top heeft het heel goed door.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:44 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Ik geniet altijd van de bedachtzame manier waarop Jens een plan kan analyseren en fileren!![]()
Jens - Het plan was nu een beetje - Vriendjes 100, die 100...ff denken, die ook 100.
Verkapte donatie aan Merel is kleding van haar kopen, help Merel de winter door.
Dus dat dieet werkt alleen bij haar lippen. Wat lulligquote:Op maandag 15 juli 2019 19:48 schreef ThunderBitch het volgende:
Het wordt tijd dat Merel weer bezoek krijgt van de fillerdame. Haar lippen worden dunner.
Yep, ik denk dat hij dacht dat hij meer last dan profijt van Gerrit zou hebben, want Gerrit wer als een lastpost gezien. Pas nog op de bank, ruzie met een aantal. Hij wilde dat er niet bij hebben.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:47 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Ik snap de keuze van Jessie wel, om zijn vrouwtje en die 2 andere vrouwtjes erbij te betrekken, bij het grote Jessie plan, het is gewoon oerstom geweest om Ger op een zijspoor te zetten en daar plukt Jessie nu zijn eigen vruchten van.
Karma bites you in the ass.
Aan het trekken met zijn bek kan je zien dat hij het knap moeilijk heeft.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:50 schreef Koos1958 het volgende:
Als Gerrit zo met zijn hoofd doet en bewegingen maakt in een gesprek weet je dat hij aan het slecht acteren is.
Kun je niet gewoon naar Soul toelopen, moet nu alles via de Cos?quote:
Ze hebben goed te eten en te roken, wat willen ze nog meer? Die scheiding gaat echt een klasseverschil geven.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:51 schreef ThunderBitch het volgende:
En het gaat zo slecht.
Kijk wat er allemaal binnenkomt, ook zonder het mooie plan.
Straks mogen ze op een houtje gaan bijten. Sommige inwoners dan niet want die vinden dat ze meer verdienen te krijgen.
Ze hebben het beiden lastig op dit momentquote:Op maandag 15 juli 2019 19:51 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Aan het trekken met zijn bek kan je zien dat hij het knap moeilijk heeft.
Soul is niet te genieten vandaag.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:52 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Kun je niet gewoon naar Soul toelopen, moet nu alles via de Cos?
Helemaal niks de schuimpjes hun portomonee heeft ook een bodem.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:52 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Ze hebben goed te eten en te roken, wat willen ze nog meer? Die scheiding gaat echt een klasseverschil geven.
Ze vinden het leuk om te doen ..... ik zeg weer maar wat.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:54 schreef Koos1958 het volgende:
Kan iemand mij uitleggen wat voor nut dat gezwaai met die hoelahoep dingen in de lucht voor toegevoegde waarde heeft na het sporten.
Klopt, maar Jessie vindt dat er iets moet veranderen. Hij wil dat hij over over meer geld te beschikken om de big shot uit te kunnen hangen. Verschil moet er zijn, als het aan Jessie ligt.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:52 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Ze hebben goed te eten en te roken, wat willen ze nog meer? Die scheiding gaat echt een klasseverschil geven.
Jessie zelf niet meegerekend, want die doet geen fuck aan geld verdienen.. Af en toe een ontwerpje en Merel bestelt bij de URBquote:Op maandag 15 juli 2019 19:54 schreef Crabapple het volgende:
Kijk aap komt uit de mouw, 4 of 5 mensen zorgen voor 80% vd inkomsten.
Jessie gelukkig niet hij kost alleen maar geld met zijn bedpartner.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:53 schreef PoezeligDing het volgende:
Jessie: Je bent een soort magneet richting rode cijfers.
![]()
Deze dringt niet bij Greet door.
Als er meer geld gaat naar de utopianen die wat verdienen komt er toch minder in kas? Of gaan de schuimpjes en familie ineens veel meer kopen.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:55 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Klopt, maar Jessie vindt dat er iets moet veranderen. Hij wil dat hij over over meer geld te beschikken om de big shot uit te kunnen hangen. Verschil moet er zijn, als het aan Jessie ligt.
Ja dat zag ik vanmiddag al..Anders zou hij niet hebben gezegd, dat Gerrit hem er bij had moeten betrekken..Hoezo, hij liet Gerrit ook barsten, ondanks dat Gerrit diverse keren vroeg of hij mee kon luisteren..Jessie vindt dat iedereen hem verantwoording schuldig is, dus ziet hij alles als persoonlijke aanval..quote:Op maandag 15 juli 2019 19:55 schreef Crabapple het volgende:
Oh Gerrit zegt dat het geen persoonlijke aanval is op Jessie. Jessie vind van wel.
dieet? Ze moest volgens mij al fillers toen ze nog vetter was. Nu ze wat gewicht verliest moet ze nog meer fillers.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:49 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dus dat dieet werkt alleen bij haar lippen. Wat lullig
Kloptquote:Op maandag 15 juli 2019 19:58 schreef magnaal het volgende:
[..]
Ja dat zag ik vanmiddag al..Anders zou hij niet hebben gezegd, dat Gerrit hem er bij had moeten betrekken..Hoezo, hij liet Gerrit ook barsten, ondanks dat Gerrit diverse keren vroeg of hij mee kon luisteren..Jessie vind dat iedereen hem verantwoording schuldig is, dus ziet hij alles als persoonlijke aanval..
Daar gaat Jessie vanuit. en deels mogen een aantal alleen droog brood, zodat hij zijn parma ham kan kopen. Het geld moet uit de lengte of de breedte komen.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:58 schreef Labradoodle het volgende:
[..]
Als er meer geld gaat naar de utopianen die wat verdienen komt er toch minder in kas? Of gaan de schuimpjes en familie ineens veel meer kopen.
Hij neukt zich een slag in de rondte, noem dat maar lui:+quote:Op maandag 15 juli 2019 19:58 schreef utopia2.0 het volgende:
Gerrit moet zijn luie waffel houden en wat gaan doen daar.............Als hij een kerel is en eerlijk zegt ik ben te lui om wat te doen, dan krijg ik nog respect voor hem.............
Tja is ook een bezigheid....quote:Op maandag 15 juli 2019 20:00 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Hij neukt zich een slag in de rondte, noem dat maar lui:+
Ik kan ook van Jens genieten? Alleen vind ik wel ook dat hij tegen Jessie niet eerlijk.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:44 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Ik geniet altijd van de bedachtzame manier waarop Jens een plan kan analyseren en fileren!![]()
Jens - Het plan was nu een beetje - Vriendjes 100, die 100...ff denken, die ook 100.
Verkapte donatie aan Merel is kleding van haar kopen, help Merel de winter door.
Jessie benadrukt dat er vanmorgen nog zaken te bespreken waren, en Gerrit zegt ja maar je wilde het vandaag wel in laten gaanquote:Op maandag 15 juli 2019 20:00 schreef Flow3r het volgende:
Owww wat gaat er gebeuren? Ger heeft een plan tegen jessie ?
Ik heb lak aan Gerrit, maar voor Jessie heb ik geen respect. Als mens zou ik op dit moment eerder voor Gerrit kiezen, want die is op dit moment in ieder geval geen tampon meer. Ondankbare Jessie wil hem alleen kielhalen.quote:Op maandag 15 juli 2019 19:58 schreef utopia2.0 het volgende:
Gerrit moet zijn luie waffel houden en wat gaan doen daar.............Als hij een kerel is en eerlijk zegt ik ben te lui om wat te doen, dan krijg ik nog respect voor hem.............
Dat is Jessie onderscheid moet er zijn maar hij vergeet dat hij ook bij de minstverdiener groep zit. Hij heeft wel het voordeel dat hij de pas heeft en het wachtwoord om zijn zakgeld aan te blijven vullen.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:00 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Daar gaat Jessie vanuit. en deels mogen een aantal alleen droog brood, zodat hij zijn parma ham kan kopen. Het geld moet uit de lengte of de breedte komen.
Ik hoor gewoon de woede bij Jessie.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:02 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik heb lak aan Gerrit, maar voor Jessie heb ik geen respect. Als mens zou ik op dit moment eerder voor Gerrit kiezen, want die is op dit moment in ieder geval geen tampon meer. Ondankbare Jessie wil hem alleen kielhalen.
quote:Op maandag 15 juli 2019 20:02 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik hoor gewoon de woede bij Jessie.
De toorn van een narcistquote:Op maandag 15 juli 2019 20:02 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik hoor gewoon de woede bij Jessie.
Mooie cap!quote:Op maandag 15 juli 2019 20:03 schreef Geenfrietmaarpatat het volgende:
Kijk die vale rooie,,,
[ afbeelding ]
Dat was al duidelijk, hoef je niet te melden bij je postings....Scheelt wat typwerk......quote:Op maandag 15 juli 2019 20:02 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik heb lak aan Gerrit, maar voor Jessie heb ik geen respect. Als mens zou ik op dit moment eerder voor Gerrit kiezen, want die is op dit moment in ieder geval geen tampon meer. Ondankbare Jessie wil hem alleen kielhalen.
En de luiheid bij Gerrit???quote:Op maandag 15 juli 2019 20:02 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik hoor gewoon de woede bij Jessie.
Jens gooit nooit gelijk zijn kaarten blootquote:Op maandag 15 juli 2019 20:01 schreef Mjelleke het volgende:
[..]
Ik kan ook van Jens genieten? Alleen vind ik wel ook dat hij tegen Jessie niet eerlijk.
De hele dag al........Gast is bang dat hij echt moet gaan werken voor zijn bestaan daar, vakantie vieren staat op de tocht....quote:
Daar heeft hij idd veel energie ingestoken.......quote:Op maandag 15 juli 2019 20:06 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Met praten en beredeneren was hij zeker niet lui vandaag
Jij had toch ook die cap vannacht waarop Jessie op mobiel zat en Merel iets 'zwarts' hadcaan zijkant van haar bh?quote:Op maandag 15 juli 2019 20:06 schreef spapaars het volgende:
Jessie is wel zorgzaam, deze sociale zwaargewicht geeft om de mensen.
[ afbeelding ]
Ook Jessie kan niet altijd wonderen verrichten, het gaat wel eens mis door afleiding, van anderen natuurlijk.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:07 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Jij had toch ook die cap vannacht waarop Jessie op mobiel zat en Merel iets 'zwarts' hadcaan zijkant van haar bh?
Staat even buiten kijf UTO.Hij is nu de luis in de pels,maakt Jessie helemaal gek.quote:
Vond dit echt een mooi inkijkje achter de schermenquote:Op maandag 15 juli 2019 20:09 schreef spapaars het volgende:
[..]
Ook Jessie kan niet altijd wonderen verrichten, het gaat wel eens mis door afleiding, van anderen natuurlijk.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 15 juli 2019 20:11 schreef krabje het volgende:
wat een kleuter die gerrit,hij weet nu niks anders meer als ja kapitein en gaat in de houding staan![]()
,die gaat echt af als een gieter.
Gerrit krijgt wel Jessie over de rooiequote:Op maandag 15 juli 2019 20:11 schreef krabje het volgende:
wat een kleuter die gerrit,hij weet nu niks anders meer als ja kapitein en gaat in de houding staan![]()
,die gaat echt af als een gieter.
hij kwam eruit en toen kon hij wat zeggen en alles wat er kwam was een stukje uit de kleuterklasquote:Op maandag 15 juli 2019 20:11 schreef formule het volgende:
Gerrit zit in de rookcel, zegt hij, hij mag niets zeggen
Ik vind Jessie echt de verliezer in deze.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:12 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Gerrit krijgt wel Jessie over de rooie![]()
![]()
nou ja over dr rooie,ik snap dat hij zo reageert,zeg dan niks(ger dan\),grote bek maar weinig wol.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:12 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Gerrit krijgt wel Jessie over de rooie![]()
![]()
Mee eens. Vind ik ookquote:Op maandag 15 juli 2019 20:13 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik vind Jessie echt de verliezer in deze.
Ben je teleurgesteld in je idool?quote:Op maandag 15 juli 2019 20:13 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik vind Jessie echt de verliezer in deze.
Die lult nog meer luchtquote:Op maandag 15 juli 2019 20:13 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik vind Jessie echt de verliezer in deze.
Jij bent mijn idool.quote:
klopt wel een beetjequote:Op maandag 15 juli 2019 20:13 schreef FreshFruit72 het volgende:
Jessie vergelijkt Hiske met Victoria?
quote:Op maandag 15 juli 2019 20:13 schreef FreshFruit72 het volgende:
Jessie vergelijkt Hiske met Victoria?
Gerrit is bang dat hij iets moet gaan doenquote:Op maandag 15 juli 2019 20:13 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik vind Jessie echt de verliezer in deze.
Hij is woest, want het gaat niet zoals hij wil.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:02 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik hoor gewoon de woede bij Jessie.
Zei hij nou over haar 'Het is net Victoria zeg' ?quote:
Juist, dat vind ik zo zwak..Als je sterk staat, hou je nu verder je mond erover...quote:Op maandag 15 juli 2019 20:14 schreef Rhosyn het volgende:
Jessie schijt peultjes. Hij blijft maar tegen en over Gerrit mekkeren.
Het is ook zijn utopiaquote:Op maandag 15 juli 2019 20:14 schreef formule het volgende:
[..]
Gerrit is bang dat hij iets moet gaan doen
Jessie helemaal koekwaus door Gerrit, ik hou ervan!quote:Op maandag 15 juli 2019 20:12 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Gerrit krijgt wel Jessie over de rooie![]()
![]()
Ja en dat het wonderlijk is dat je steeds dezelfde mensen tegen komt maar dan in een ander lichaamquote:Op maandag 15 juli 2019 20:15 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Zei hij nou over haar 'Het is net Victoria zeg' ?
Jaquote:Op maandag 15 juli 2019 20:15 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Zei hij nou over haar 'Het is net Victoria zeg' ?
Hij is zich maar al te goed bewust van de camera's en probeert te redden wat er te redden valtquote:Op maandag 15 juli 2019 20:15 schreef magnaal het volgende:
[..]
Juist, dat vind ik zo zwak..Als je sterk staat, hou je nu verder je mond erover...
quote:Op maandag 15 juli 2019 20:14 schreef lorrie03 het volgende:
[..]zelfde persoon in een ander lichaam zei hij
Maar Gerrit is de hele dag Jessie aan het zwart makenquote:Op maandag 15 juli 2019 20:15 schreef magnaal het volgende:
[..]
Juist, dat vind ik zo zwak..Als je sterk staat, hou je nu verder je mond erover...
dat mag dan weer welquote:Op maandag 15 juli 2019 20:17 schreef formule het volgende:
[..]
Maar Gerrit is de hele dag Jessie aan het zwart maken
Nee hij belicht een andere kant van het financiële plan van Jessie.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:17 schreef formule het volgende:
[..]
Maar Gerrit is de hele dag Jessie aan het zwart maken
Kijk, wat dat betreft kan hij een voorbeeld nemen aan Jens!quote:Op maandag 15 juli 2019 20:15 schreef magnaal het volgende:
[..]
Juist, dat vind ik zo zwak..Als je sterk staat, hou je nu verder je mond erover...
Doen ze alle twee.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:17 schreef formule het volgende:
[..]
Maar Gerrit is de hele dag Jessie aan het zwart maken
Gerrit wil mensen duidelijk maken, dat ze moeten nadenkenquote:Op maandag 15 juli 2019 20:17 schreef formule het volgende:
[..]
Maar Gerrit is de hele dag Jessie aan het zwart maken
quote:Op maandag 15 juli 2019 20:16 schreef Rhosyn het volgende:
[..]
Ja en dat het wonderlijk is dat je steeds dezelfde mensen tegen komt maar dan in een ander lichaam
Vooralsnog jankt Jessie een stuk harder dan Gerrit....en langer ook!quote:Op maandag 15 juli 2019 20:17 schreef formule het volgende:
[..]
Maar Gerrit is de hele dag Jessie aan het zwart maken
1 van mijn mooiste caps ever.Toen had ze ruzie met Bronno en moest even aarden.quote:
Bronno.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:19 schreef Rhosyn het volgende:
[..]
Iemand had haar over de rooie geholpen.
Jessie?
Jessie al vanaf zijn gezellige datequote:Op maandag 15 juli 2019 20:17 schreef formule het volgende:
[..]
Maar Gerrit is de hele dag Jessie aan het zwart maken
Aha was het Bronnoquote:Op maandag 15 juli 2019 20:19 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
1 van mijn mooiste caps ever.Toen had ze ruzie met Bronno en moest even aarden.
Die tattoo die er uit ziet als een wasmerk ofzo aan haar rechterborst misschien.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:07 schreef Crabapple het volgende:
[..]
Jij had toch ook die cap vannacht waarop Jessie op mobiel zat en Merel iets 'zwarts' hadcaan zijkant van haar bh?
Wat boeit het nou wie er hard werkt?quote:Op maandag 15 juli 2019 20:19 schreef Poezewoes het volgende:
Ik vind het zo'n bull shit hier, Gerrit werkt niet, dus ik ben de enige met stream locks, en jullie zien alles, en hebben geen last van de bomen?
We zien steeds minder, wat er daar gebeurd, omdat we nog maar weinig zien wat er gebeurd, Jessie is een harde werker, ja die geeft de hele dag zijn bek een duw, en doet dopjes van 2 minuten.
Vond die 'smartphone' van Jessie veel opvallenderquote:Op maandag 15 juli 2019 20:21 schreef Paco55 het volgende:
[..]
Die tattoo die er uit ziet als een wasmerk ofzo aan haar rechterborst misschien.
quote:Op maandag 15 juli 2019 20:19 schreef Poezewoes het volgende:
Ik vind het zo'n bull shit hier, Gerrit werkt niet, dus ik ben de enige met stream locks, en jullie zien alles, en hebben geen last van de bomen?
We zien steeds minder, wat er daar gebeurd, omdat we nog maar weinig zien wat er gebeurd, Jessie is een harde werker, ja die geeft de hele dag zijn bek een duw, en doet dopjes van 2 minuten.
quote:Op maandag 15 juli 2019 20:21 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Wat boeit het nou wie er hard werkt?
Het gaat erom dat Jessie iedereen probeert te naaien en te onderdrukken en dat heeft niets met hard werken te maken.
Wordt hier verkondigd!quote:Op maandag 15 juli 2019 20:21 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Wat boeit het nou wie er hard werkt?
Het gaat erom dat Jessie iedereen probeert te naaien en te onderdrukken en dat heeft niets met hard werken te maken.
Dit dus.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:21 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Wat boeit het nou wie er hard werkt?
Het gaat erom dat Jessie iedereen probeert te naaien en te onderdrukken en dat heeft niets met hard werken te maken.
jawel, want Jessie wil dat iedereen dwangarbeid gaat verrichten ... En niemand mag zich verzetten..Dat is trouwens best wel engquote:Op maandag 15 juli 2019 20:21 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Wat boeit het nou wie er hard werkt?
Het gaat erom dat Jessie iedereen probeert te naaien en te onderdrukken en dat heeft niets met hard werken te maken.
Opdracht, iedereen moet een dag met die knuffel lopen om de verkoop op te jagen.quote:
onderdrukken nog welquote:Op maandag 15 juli 2019 20:21 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Wat boeit het nou wie er hard werkt?
Het gaat erom dat Jessie iedereen probeert te naaien en te onderdrukken en dat heeft niets met hard werken te maken.
Heb jij al 1 gekocht?quote:
Die heb ik toen gemist, dankquote:Op maandag 15 juli 2019 20:19 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
1 van mijn mooiste caps ever.Toen had ze ruzie met Bronno en moest even aarden.
het word steeds gekkerquote:Op maandag 15 juli 2019 20:23 schreef magnaal het volgende:
[..]
jawel, want Jessie wil dat iedereen dwangarbeid gaat verrichten ... En niemand mag zich verzetten..Dat is trouwens best wel eng
Wat leukquote:Op maandag 15 juli 2019 20:23 schreef lorrie03 het volgende:
[..]
zij is vandaag aan de beurt om kathy knuffel 24 uur bij zich te houden
Ik gebruik de beproefde Jessie techniek - overdrijven to the max!quote:
Daar ben ik het helemaal mee eensquote:Op maandag 15 juli 2019 20:24 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Ik verkondig dat Jessie een naaier en een onderdrukker is!
Ik dacht dat het als een tierelier liep. Ach.....quote:Op maandag 15 juli 2019 20:23 schreef lorrie03 het volgende:
[..]
zij is vandaag aan de beurt om kathy knuffel 24 uur bij zich te houden
Natuurlijk, hij heeft haar een oor aangenaaid. Nu is zij aan de beurt.quote:
Ik zou Vicky best graag terug willen zien in Utopia.quote:
Wanneer ben je jarig?quote:
Ik weet het niet hoor, was wel een draaier, al leek het niet zo. ik had bij haar het gevoel dat ze geen duidelijke mening had. Ze gingen alle kanten op.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:26 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik zou Vicky best graag terug willen zien in Utopia.
Kan ze Jessie weer dictator maken.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:26 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik zou Vicky best graag terug willen zien in Utopia.
Moet er ook niet aan denken dat die terug kwam. Man o man wat een ellende toen ik nog sv schreef en zij aan het woord wasquote:Op maandag 15 juli 2019 20:27 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik weet het niet hoor, was wel een draaier, al leek het niet zo. ik had bij haar het gevoel dat ze geen duidelijke mening had. Ze gingen alle kanten op.
OMG, alleen maar liefde komt mij mijlen ver mijn aars uit.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:26 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik zou Vicky best graag terug willen zien in Utopia.
Vicky had wel degelijk een mening: Alles is liefde.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:27 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik weet het niet hoor, was wel een draaier, al leek het niet zo. ik had bij haar het gevoel dat ze geen duidelijke mening had. Ze gingen alle kanten op.
Ik heb dat met Linda welquote:Op maandag 15 juli 2019 20:26 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik zou Vicky best graag terug willen zien in Utopia.
Haar beurt om met Katie te slapen. Franny en Adriaan mochten dat afgelopen nacht.quote:
quote:Op maandag 15 juli 2019 20:28 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Moet er ook niet aan denken dat die terug kwam. Man o man wat een ellende toen ik nog sv schreef en zij aan het woord was
Sommige inwoners zijn dat ook en daar vaart Jessie wel bij.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:24 schreef Koos1958 het volgende:
Gerrit die het beste voorheeft met de andere inwoners die volgens hem allemaal dom zijn en geen inhoud hebben.
Was ze oprecht met haar 'alleen maar liefde'?quote:Op maandag 15 juli 2019 20:26 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Ik zou Vicky best graag terug willen zien in Utopia.
Alles is liefde.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:28 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Moet er ook niet aan denken dat die terug kwam. Man o man wat een ellende toen ik nog sv schreef en zij aan het woord was
Die had ik ook wel verwacht eigenlijk.quote:
Die had Merel wel aangepaktquote:Op maandag 15 juli 2019 20:30 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Die had ik ook wel verwacht eigenlijk.
Ja, we zien het. Alles is liefde.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:28 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Vicky had wel degelijk een mening: Alles is liefde.
Hoor je Maris slijmen, toch een kunst om te slijmen, mensen naar beneden te trappen en jezelf veren in je reet te steken in een volzinquote:Op maandag 15 juli 2019 20:30 schreef Bestweldonker het volgende:
Jessie jankt weer bij Maris........
Man o man wat een wijf zeg. Ze past echt bij Jessie met zijn prefab villa ha ba baquote:Op maandag 15 juli 2019 20:31 schreef Bestweldonker het volgende:
Maris gaat straks haar eigen boodschappen doen en als er een hottub komt, mag de rest er niet in....
In 1 had ze ook de kans op Jessie aan te pakken. Nee liep ze mama voor hem uit te hangen, want hij was zo zielig. Hij had issues. Hij had het moeilijk. Had liefde nodig.quote:
GEHAD is hierbij het juiste woord...de sukkel HEEFT niets meer!quote:Op maandag 15 juli 2019 20:32 schreef FreshFruit72 het volgende:
Jessie heeft zijn eigen toko`s gehad.![]()
![]()
Tot haar elleboog in Jessie zijn kontje.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:32 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Man o man wat een wijf zeg. Ze past echt bij Jessie met zijn prefab villa ha ba ba
Linda?quote:Op maandag 15 juli 2019 20:33 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
In 1 had ze ook de kans op Jessie aan te pakken. Nee liep ze mama voor hem uit te hangen, want hij was zo zielig. Hij had issues. Hij had het moeilijk. Had liefde nodig.
Klopt, en dan zou ik hem toch zo vreselijk dwarszitten. Afbreken is altijd makkelijker, dat moet hij niet vergeten. Ik zou zeggen, als hij oorlog wil, kan hij het krijgen. Dat is dan tenminte niet na-geaapt uit 1. Bring in the cannons.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:32 schreef Bestweldonker het volgende:
Andrea - Als dit niet doorgaat, trekt Jessie zijn eigen plan.
Boeit ook niet, want markten en evenementen zijn van iedereen!
Nope, Victoria.quote:
quote:Op maandag 15 juli 2019 20:38 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Klopt, en dan zou ik hem toch zo vreselijk dwarszitten. Afbreken is altijd makkelijker, dat moet hij niet vergeten. Ik zou zeggen, als hij oorlog wil, kan hij het krijgen. Dat is dan tenminte niet na-geaapt uit 1. Bring in the cannons.
Hij is nog steeds aan het janken die pruillip van een Jessiequote:Op maandag 15 juli 2019 20:38 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Klopt, en dan zou ik hem toch zo vreselijk dwarszitten. Afbreken is altijd makkelijker, dat moet hij niet vergeten. Ik zou zeggen, als hij oorlog wil, kan hij het krijgen. Dat is dan tenminte niet na-geaapt uit 1. Bring in the cannons.
Jessie en Linda hebben dacht ik elkaar niet gezien in Utopia 1. Jessie ging begin juli eruit en Linda kwam daarna erin.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:33 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
In 1 had ze ook de kans op Jessie aan te pakken. Nee liep ze mama voor hem uit te hangen, want hij was zo zielig. Hij had issues. Hij had het moeilijk. Had liefde nodig.
Gezellige verjaardag zal dat wordenquote:Op maandag 15 juli 2019 20:37 schreef formule het volgende:
Gerrit is morgen jarig,24 de eeuwige student
Oh er werd hier gezegd dat het van Lotus kwam het idee.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:34 schreef ThunderBitch het volgende:
Liegbeest Jessie er was een man op het laatste evenement die jou dat aangaf om een knuffel van Katie op de markt te zetten.
Nee, ik had het over Victoria.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:40 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Jessie en Linda hebben dacht ik elkaar niet gezien in Utopia 1. Jessie ging begin juli eruit en Linda kwam daarna erin.
Preciesquote:Op maandag 15 juli 2019 20:40 schreef ThunderBitch het volgende:
Ik kan die sukkel van een Jessie niet meer aanhoren. die gaat zeker de hele avond nog door. Morgen weer......
Dat was heel in het begin, maar niet zo lang geleden, begon een of andere kerel erover. Was op het einde van het evenement, dat hij dat moest gaan doen.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:40 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Oh er werd hier gezegd dat het van Lotus kwam het idee.
Jessie kan echt totaal niet omgaan met een weerwoord, om over kritiek nog maar te zwijgen.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:40 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Hij is nog steeds aan het janken die pruillip van een Jessie
Vreselijk hè. Omo omiemand is het niet met hem eens. Stelt vragen, wijst het plan nog niet eens af en hij loopt de hele dag te sjankebekkie als een kleinkind die Jessiequote:Op maandag 15 juli 2019 20:40 schreef ThunderBitch het volgende:
Ik kan die sukkel van een Jessie niet meer aanhoren. die gaat zeker de hele avond nog door. Morgen weer......
No problem. Kan gebeuren. Gebeurt mij ook weleens.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:41 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Oke misverstand, je quote was dacht ik over iets van Linda.
Ik ook. Die zelfverheerlijkingquote:Op maandag 15 juli 2019 20:36 schreef Bestweldonker het volgende:
Jessie - Alle ideeën komen van mij en dat is niet erg en ik ben bereid mijn ervaringen te delen....
Ik heb nu wel een teiltje nodig.....
Hij doet liever dit, dan de mensen te geven wat ze willen, een uitgewerkt plan, met of zonder de groep. Maar, ze moeten het ermee eens zijn, in detail. Ze moeten weten waar ze ja op zeggen.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:42 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Vreselijk hè. Omo omiemand is het niet met hem eens. Stelt vragen, wijst het plan nog niet eens af en hij loopt de hele dag te sjankebekkie als een kleinkind die Jessie
Ik vind het ook prachtig hoor. Hopelijk houdt Ger zijn poot stijf.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:41 schreef Bestweldonker het volgende:
[..]
Jessie kan echt totaal niet omgaan met een weerwoord, om over kritiek nog maar te zwijgen.
Ik zit hier helemaal te zwelgen in zijn ongenoegen....not good....denk ik...
En hij verwachte nogwel dat iedereen achter hem zou staan. Maris mocht net niet doen, die lag niet goed in de groep. Dit had hij niet verwachtquote:Op maandag 15 juli 2019 20:43 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Hij doet liever dit, dan de mensen te geven wat ze willen, een uitgewerkt plan, met of zonder de groep. Maar, ze moeten het ermee eens zijn, in detail. Ze moeten weten waar ze ja op zeggen.
Maar, dat wil hij niet. HIj jankt liever, want hij weet dat hij het moeilijk gaat krijgen.
Yep, hij heeft wel iets goed te maken.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:43 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik vind het ook prachtig hoor. Hopelijk houdt Ger zijn poot stijf.
Gerrit is een soort van parasietquote:Op maandag 15 juli 2019 20:43 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik vind het ook prachtig hoor. Hopelijk houdt Ger zijn poot stijf.
ik hoor het alquote:Op maandag 15 juli 2019 20:45 schreef lorrie03 het volgende:
wat heeft merel aan jessie vertelt over andrea?
Hij dacht dat de groep dommer was en dat het hij zo positief kon brengen dat ze geen andere keus hadden en haleluya zouden roepen.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:45 schreef Dotteke het volgende:
[..]
En hij verwachte nogwel dat iedereen achter hem zou staan. Maris mocht net niet doen, die lag niet goed in de groep. Dit had hij niet verwacht
Jessie is een naaier en parasiet, want die zuigt je portemonnee leeg en lacht je daarna uit.quote:
Jessie heeft altijd zijn Bitcoins nogquote:Op maandag 15 juli 2019 20:48 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Jessie is een naaier en parasiet, want die zuigt je portemonnee leeg en lacht je daarna uit.
Jammer niet gezien/gehoord.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:44 schreef Bestweldonker het volgende:
Andrea en Franny steken de draak met Jessie en hij kan het zooooo niet hebben!
Fijn voor hem. Kan hij zich gaan aftrekken op het idee, want dat is zijn nummer 1, zijn grote liefde.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:49 schreef formule het volgende:
[..]
Jessie heeft altijd zijn Bitcoins nog
Ja hij is best slimquote:Op maandag 15 juli 2019 20:50 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Fijn voor hem. Kan hij zich gaan aftrekken op het idee, want dat is zijn nummer 1, zijn grote liefde.
Slimme dommigheid. of domme slimmigheid. Wat zou gunstiger voor hem zijn?quote:
Gelijk heeft hij want als het aan Maris ligt gaan ze op rantsoen. Zeg maar een Noord Koreaans menu.quote:
Kun je nagaan wat een waus het is. Zal Victoria blij mee zijn!quote:Op maandag 15 juli 2019 20:13 schreef FreshFruit72 het volgende:
Jessie vergelijkt Hiske met Victoria?
Kogels met gras.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:53 schreef Paco55 het volgende:
[..]
Gelijk heeft hij want als het aan Maris ligt gaan ze op rantsoen. Zeg maar een Noord Koreaans menu.
inderdaad dat met die kano nu,quote:Op maandag 15 juli 2019 20:54 schreef Bestweldonker het volgende:
Chateau Meiland is toch wel 1000 keer leuker dan Utopia!
Zo slim dat hij door Talpa betaalt wordt om weer mee te doen aan Utopia 2quote:Op maandag 15 juli 2019 20:53 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Slimme dommigheid. of domme slimmigheid. Wat zou gunstiger voor hem zijn?
Als ik Franny zou zijn, zou ik meer last hebben van het feit, dat mijn omgekrulde bovenlip constant tegen de onderkant van mijn neus aan zit.quote:
Deze mantra moet je ook maar laten rusten. Wordt oud!quote:Op maandag 15 juli 2019 20:56 schreef formule het volgende:
[..]
Zo slim dat hij door Talpa betaalt wordt om weer mee te doen aan Utopia 2
Laat die Martien maar Utopia in gaan. Die is te eigenwijs om naar Jessie te luisteren.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:54 schreef Bestweldonker het volgende:
Chateau Meiland is toch wel 1000 keer leuker dan Utopia!
Die man is zo lief.quote:Op maandag 15 juli 2019 20:54 schreef Bestweldonker het volgende:
Chateau Meiland is toch wel 1000 keer leuker dan Utopia!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |