In het buitenland in ieder geval wel. Voor mijn gevoel zijn ze wel kleiner. Kan ook komen doordat mn handen groter zijn geworden.quote:
Haha!quote:Op dinsdag 21 mei 2019 16:39 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
In het buitenland in ieder geval wel. Voor mijn gevoel zijn ze wel kleiner. Kan ook komen doordat mn handen groter zijn geworden.
Komt die niet weer terug met feestdagen?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 18:16 schreef VaderVanJezus het volgende:
Diepvries chocolade cheesecake van lidl, delicieux merk.
Helaas.
Nee, alleen de citroen cheesecake.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 18:30 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Komt die niet weer terug met feestdagen?
Weet je zeker dat dat AH only was? Deze heb ik wel gehad maar ik kom bijna nooit bij een AHquote:Op dinsdag 21 mei 2019 18:22 schreef realAIVD het volgende:
Johma Tonijnsalade met wasabi-smaak![]()
Die kwam uit een serie van Johma die exclusief door AH verkocht werd.
Nu in geen winkel meer te krijgen en volgens de website alleen nog in de winkel. Tja.
Ik heb er jarenlang van genoten, van het begin tot de allerlaatste dag voorzien van een stickertje "Nieuw"
Niet 100% zeker, maar ik heb salades uit deze serie nooit bij een andere supermarkt gezien (ga nu wel even de Johma site checkenquote:Op dinsdag 21 mei 2019 20:31 schreef Gunner het volgende:
[..]
Weet je zeker dat dat AH only was? Deze heb ik wel gehad maar ik kom bijna nooit bij een AH
https://www.spar.nl/punica-vruchtendrank-multivitamine-5553806/ 'gewoon' bij de plus?quote:
Ouwe zak.quote:Op woensdag 22 mei 2019 00:15 schreef vosss het volgende:
Zal ergens begin/midden jaren 90 geweest zijn gok ik.
Je hebt alweer genoeg gezegd, ouwe schuinsmarcheerderquote:
Ik haalde die een tijd lang 3 tot 5 keer per week. Zat bij een klant waar ik precies een uur na werk (om 6 uur dus) onderweg naar huis langs een McDrive kwam. Laatst moest ik daar nog een keertje langs. Dus weer bij de mac gestopt, geklaagt. Manager legde uit dat de BgTasty nu kleiner was. Kon me niet bekoren, na 1 hap weg gegooid. Daarna nog 5 andere burgers geprobeerd maar was het allemaal toch niet.quote:
De satesaus van Lonny was de beste. Die andere zijn veel slechter. Ik vraag me af wie dat bedenkt. Bij Remia en Calve gooien ze er een kilo suiker in. Dat werkt toch niet? Zijn Nederlanders zulke zoetekauwers??quote:Op woensdag 22 mei 2019 06:10 schreef Xlarge het volgende:
[..]
Die zijn inderdaad verdwenen![]()
Voor een kant en klare maaltijd, waren die best aardig
beetje beter zoeken hoorquote:Op woensdag 22 mei 2019 00:15 schreef vosss het volgende:
Croky chips Spaans gekruid. Jaren later was er Catalaans gekruid. Volgens mij was dat gewoon dezelfde.
Is al zo lang uit de schappen dat er niet eens meer plaatjes van te vinden zijn met Google
Die chips was echt hemels
Bij ons hebben ze net een hagelslagtap geplaatst. Ik zal voor je kijken of jouw favo-slag aanwezig is. Zo ja, dan wil ik je best een doosje toesturen.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 21:03 schreef _Arual_ het volgende:
De AH heeft een hagelslagtap, en daaruit is nou net mijn favoriete smaak verdwenen. Karamel-zeezout. De andere varianten vind ik niks. En er is geen ander merk dat het verkoopt. Eerst was het ook altijd druk met hagelslag tappen en nu zie je er niemand meer.
Bestaat spa appel niet meer? Dan is het maar goed dat mijn oma al dood is, zoiets had ze nooit overleefdquote:Op zondag 26 mei 2019 12:34 schreef Eightyone het volgende:
Spa Appel. Heel recent; is nu Spa Appel-Kiwi, en enkel nog in grote flessen.
En met die met rood fruit hebben ze hetzelfde gedaan. Iets veranderd, en niet meer in halve liter-flesjes verkrijgbaar.
De diabetici onder ons, die onderweg wat lekkers mee willen nemen, komen er weer eens bekaaid vanaf.
Goede producten die blijkbaar niet verkocht werden. Behalve dan aan mij en de oma van Lucky_Strike, dan.quote:Op zondag 26 mei 2019 14:44 schreef Sigaartje het volgende:
Het zijn wel vaak de beste producten die verdwijnen. Maar ja, aan de andere kant, troep mis je natuurlijk niet....
Damn, ik hield van die dingen. Ze hadden ook van die zeskantige die waren ook lekker, zijn die er nog?quote:Op zondag 26 mei 2019 03:17 schreef ViviRAWRS het volgende:
Een super lekker zoutje van AH huismerk, ik mis het nog altijd.![]()
Het heette eerst Krek Snek:
[ afbeelding ]
Later omgedoopt naar Snackzoutjes:
[ afbeelding ]
Waarbij ze wel nog even leuk denken te verwijzen naar de oude variant: "55% Minder vet ", zout in een open wonde strooien is dat.
Ah, tof om te horen van iemand met verstand van lekker eten!quote:
Ook van AH huismerk? Dan zie ik ze niet staan online.quote:Ze hadden ook van die zeskantige die waren ook lekker, zijn die er nog?
Scheepstouw zit in zo'n salmiak bakje bij de action. Mix van balletjes en andere salmiak.quote:Op zaterdag 25 mei 2019 12:50 schreef NutKees het volgende:
Bruine Beertjes drop. Volgens mij al 20 jaar geleden uit de schappen verdwenen en ik mis ze nog steeds. Harde salmiakdrop zoals Scheepstouw, Tyrkisk Peber etc zijn ook maar lastig te krijgen.
Vernieuwde recepten zijn ook vreselijk, zoals dikke Musket Kransen die 10 jaar geleden compleet van smaak en structuur veranderden. Daar eet ik nog maar 1 a 2 zakjes van ipv 10 a 20 per seizoen.
Dat ijs inderdaad!quote:Op zondag 26 mei 2019 22:30 schreef BasEnAad het volgende:
Yogho-yogho ijs was lekker.
En Bananenkwark ook, of bestaat dat nog?
Zo dronken alleen mijn ouders en mijn gezin nog Pickwick Oranje Pecco losse thee (rechts op de foto), dat hebben ze (7 jaar geleden alweerquote:Op zondag 26 mei 2019 15:03 schreef Eightyone het volgende:
Goede producten die blijkbaar niet verkocht werden. Behalve dan aan mij en de oma van Lucky_Strike, dan.
Ja zo had Heinz ook een hele goede mayonaise. Hele tijd weggeweest en nu vervangen voor iets wat er in de verste verte niet op lijkt.quote:Op zondag 26 mei 2019 15:06 schreef Sigaartje het volgende:
Soms dan slaak je een zucht van verlichting als je eindelijk hebt gevonden wat je zocht.
Zoals de satesaus van Lonny en de echte Amerikaanse mayonaise van Hellmann's (die er nu is, dat is niet te vergelijken met wat ze in de VS verkopen, die eindigde zelfs nog als eerste bij Kassa). Na een jaartje verdwijnt zoiets of wordt vervangend door Nederlandse smurrie.
Ik ook! Die dingen waren echt meesterlijk lekker... zonde dat ze er niet meer zijn.quote:Op dinsdag 21 mei 2019 23:58 schreef roos94 het volgende:
[ afbeelding ]
Skelet chips. Ik kan de smaak nog proeven zo lekker. Maar heb ze al minstens 10 jaar nergens gezien.
Ja ja ja ja ja ja en nog eens jaaaa! Wat zou het geweldig zijn als die terug komen. In die zelfde periode had je ook van zon kleine voetbal bolletjes als chips in een zak.. ook helemaal geweldig.quote:
Zķķķķķ eens!!!!quote:Op dinsdag 28 mei 2019 08:02 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ja zo had Heinz ook een hele goede mayonaise. Hele tijd weggeweest en nu vervangen voor iets wat er in de verste verte niet op lijkt.
Ik bestel altijd een doos drop bij Rob's dropquote:Op zaterdag 25 mei 2019 12:50 schreef NutKees het volgende:
Harde salmiakdrop zoals Scheepstouw, Tyrkisk Peber etc zijn ook maar lastig te krijgen.
Meeuwenflatsen enzo. Ja dat weet ik nog welquote:Op dinsdag 28 mei 2019 19:44 schreef Burdie het volgende:
Vroeger had je ook van die "vieze" dropjes/snoepjes. Spinnen, snotjes, scheten etc. Weet iemand dat nog?
Jaaaaa, ik kon niks vinden op Google omdat ik me de namen niet meer exact herinnerde. Maar het waren idd meeuwenflatsen, mierezeikers, smultietjes, vieze luiers...quote:Op dinsdag 28 mei 2019 19:48 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Meeuwenflatsen enzo. Ja dat weet ik nog wel
Oh ja, dat vond ik destijds echt hilarischquote:Op dinsdag 28 mei 2019 19:44 schreef Burdie het volgende:
Vroeger had je ook van die "vieze" dropjes/snoepjes. Spinnen, snotjes, scheten etc. Weet iemand dat nog?
Bart de Graaff godquote:Op dinsdag 28 mei 2019 20:12 schreef realAIVD het volgende:
Geen idee hoe die me zijn ontgaan, zegt me echt helemaal niets,
maar ik herken direct de stem die de reclame inspreekt van meeuwenflatsen
Wel nog in combinatie met mint, sorteren maar!quote:Op woensdag 29 mei 2019 08:49 schreef Rewimo het volgende:
Nubilo dropparelsNergens meer te krijgen.
[ afbeelding ]
Dat zag ik inderdaad ook. De dropversie vind ik veel lekkerder dan de mint. Nu nog zien te vinden ergens...quote:Op woensdag 29 mei 2019 09:20 schreef ViviRAWRS het volgende:
Wel nog in combinatie met mint, sorteren maar!
[ afbeelding ]
Beter houdt dat hele merk er niet mee op, want hun Sneeuwcaramels zijn ook fantastisch!
Van die vettige standaardnasi, lijkend op die van de afhaalchinees, in zo'n plastic bakje? Jumbo heeft dat nog steeds. Onverantwoord, maar het smaakt niet slecht en zo nu en dan is het handig dat het er is.quote:Op zondag 2 juni 2019 19:00 schreef Weltschmerz het volgende:
De Nasi speciaal is ook verdwenen. Erg jammer, een beetje een boerenlullennasi maar erg lekker en er zat meestal een droge plak roerei bij en die kun je er zo uitmikken en vervangen door een spiegeleitje.
Nee, de speciaal. Er zat een beetje sate en een beetje babi pangang bij, heel weinig maar ruimschoots genoeg.quote:Op zondag 2 juni 2019 19:16 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Van die vettige standaardnasi, lijkend op die van de afhaalchinees, in zo'n plastic bakje?
Hij was niet heel vet of zo. Hij was niet zo authentiek Indisch, maar meer een goede Nederlandse huisgemaakte nasi en daar hou ik ook wel van.quote:Jumbo heeft dat nog steeds. Onverantwoord, maar het smaakt niet slecht en zo nu en dan is het handig dat het er is.
Haha, eerste wat in me opkwam bij deze TT.quote:Op dinsdag 28 mei 2019 19:58 schreef Burdie het volgende:
[..]
Jaaaaa, ik kon niks vinden op Google omdat ik me de namen niet meer exact herinnerde. Maar het waren idd meeuwenflatsen, mierezeikers, smultietjes, vieze luiers...
[ afbeelding ]
Deze heb ik inderdaad een keertje gehad! Echt gruwelijkquote:Op dinsdag 21 mei 2019 21:03 schreef _Arual_ het volgende:
De AH heeft een hagelslagtap, en daaruit is nou net mijn favoriete smaak verdwenen. Karamel-zeezout. De andere varianten vind ik niks. En er is geen ander merk dat het verkoopt. Eerst was het ook altijd druk met hagelslag tappen en nu zie je er niemand meer.
DEZE WAREN GEWELDIGquote:
Zoenenquote:Op maandag 3 juni 2019 17:16 schreef Papabear het volgende:
De ouderwetse zoenen, dus met een puntje erop. Daar zat ook een dikkere laag chocolade op![]()
[ afbeelding ]
Dropvoetjes!
[ afbeelding ]
Zoenenquote:Op maandag 10 juni 2019 11:14 schreef Papabear het volgende:
[..]
Kijk eens goed wat er op de doos staat?
Een plak roerei?quote:
Ei roeren, te lang bakken (tot gortdroog) en dan minimaal 2 dagen opsluiten in een plastic bakje bij de bami, denk ik?quote:
Roerei is roerei. Geen omelet. Een blok roerei bestaat niet. Een plak roerei ook niet.quote:Op woensdag 12 juni 2019 22:30 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
Ei roeren, te lang bakken (tot gortdroog) en dan minimaal 2 dagen opsluiten in een plastic bakje bij de bami, denk ik?
Of een blok roerei bakken en daar plakjes vanaf snijden, dat kan ook.
Roeren, bakken, plat drukken tot een plak dan.quote:Op woensdag 12 juni 2019 22:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Roerei is roerei. Geen omelet. Een blok roerei bestaat niet. Een plak roerei ook niet.
Roerei houdt in dat je tijdens het bakken blijft roeren zodat het ei in kleine stukjes bakt. Daar kan je geen plak van makenquote:Op woensdag 12 juni 2019 22:33 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
Roeren, bakken, plat drukken tot een plak dan.
Ja, dit. Vooral die tonno met die witte saus. En die bodemquote:
De aziatische maaltijden zijn weer eens herzienquote:Op dinsdag 28 mei 2019 13:00 schreef klaasweetalles het volgende:
[ afbeelding ]
iemand die ik ken had laast dit gekocht om iets snel te eten
ik dacht dit is gewoon shit
Maar het viel best wel mee
je moet het pakje open maken een paar druppels soja saus erover doen en dan in de magnetron gooien voor 3 minuten
dan is het nog wel te eten....zonder de soja saus is het echt niet te vreten denk ik
wel met een gebakken eitje erboven op
prijs 2.99 bij de appie
Dots bedoel je?quote:Op zondag 26 mei 2019 17:45 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Damn, ik hield van die dingen. Ze hadden ook van die zeskantige die waren ook lekker, zijn die er nog?
die waren wel link. je brande je mond daaraan als je niet pro skills aan de slag ging. kwam er ineens zo een loeiwarme lava uit zettequote:Op vrijdag 14 juni 2019 20:42 schreef wolfjeamadeus het volgende:
Je had vroeger rechthoekige mini pizza voor in de magnetron. Ongeveer 10cm bij 20cm. Van hetzelfde merk had je ook hamburgers en kreukelfriet. Maar die pizza, met een beetje een broodbodem, gvd wat was dat lekker. Daar kon ik er zo elke dag drie van weg tikken als snack
Verder, dit:
[ afbeelding ]
En dan vooral die paarse. Dat was met saté.
Ja, dat was wel oppassen. Of niet, dan kon je tenminste nog een uur spelen met de losse velletjes aan je gehemelte.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 21:41 schreef manny het volgende:
[..]
die waren wel link. je brande je mond daaraan als je niet pro skills aan de slag ging. kwam er ineens zo een loeiwarme lava uit zette
een soort kaassoufle voor beginners wat betreft eettechniek
Waarschijnlijk waren de verkoopcijfers niet zo goedquote:Op vrijdag 14 juni 2019 21:35 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
De aziatische maaltijden zijn weer eens herzien![]()
Ja, het is een heel klein bakkie geworden voor dezelde prijs en het is niet te vreten. De vorigen waren gewoon goed.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 21:35 schreef Lunatiek het volgende:
[..]
De aziatische maaltijden zijn weer eens herzien![]()
Het is vreselijk. Ik koop ze nooit meer. De hamblokjes zijn er ook uit.quote:Op vrijdag 14 juni 2019 21:42 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Waarschijnlijk waren de verkoopcijfers niet zo goed
ik zag dat die bami in een veel kleiner pakje is uitgebracht...
Doet me denken aan Arno's, die kaaskoekjes. Ook weg volgens mij.quote:Op zondag 26 mei 2019 17:45 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Damn, ik hield van die dingen. Ze hadden ook van die zeskantige die waren ook lekker, zijn die er nog?
Daar zeg je wat, al lang niet meer gezien.quote:Op zondag 16 juni 2019 03:10 schreef illusions het volgende:
Doet me denken aan Arno's, die kaaskoekjes. Ook weg volgens mij.
Eigenlijk moet je sowieso alleen bier in bruine flessen of blik kopen, bier in groene flessen bederft sneller.quote:Op maandag 17 juni 2019 00:23 schreef golfer het volgende:
Bier in bruine flessen en houten kratten:
[ afbeelding ]
Aardappelkroketjes zijn zeker veranderd. De huidige zijn ook geschikt voor de oven. Die van de Lidl zijn mijn favorietquote:Op maandag 17 juni 2019 14:28 schreef FrankRicard het volgende:
Fatsoenlijk gepaneerde aardappelkroketjes:
[ afbeelding ]
Tegenwoordig kan ik alleen dit soort crap vinden:
[ afbeelding ]
Zal wel gezonder en goedkoper zijn, maar als ze ergens de woorden "verbeterde receptuur" of een synoniem daarvan op zetten weet je dat je het product kutter is geworden.
die zijn er nog, in de ah xl, lays met pickles smaakquote:Op maandag 17 juni 2019 14:14 schreef Lucky_Strike het volgende:
Lays Augurkchips. Die waren echt briljant.
Echt!? Wat een geweldig nieuws. Ook voor @Isabeau.quote:Op maandag 17 juni 2019 15:55 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
die zijn er nog, in de ah xl, lays met pickles smaak
quote:Op maandag 17 juni 2019 16:00 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Echt!? Wat een geweldig nieuws. Ook voor @:Isabeau.
Er is wel meer van yogho yogho verdwenen.quote:Op zondag 26 mei 2019 22:30 schreef BasEnAad het volgende:
Yogho-yogho ijs was lekker.
En Bananenkwark ook, of bestaat dat nog?
Is een pretpark van in Denemarken.quote:Op dinsdag 28 mei 2019 19:44 schreef Burdie het volgende:
Vroeger had je ook van die "vieze" dropjes/snoepjes. Spinnen, snotjes, scheten etc. Weet iemand dat nog?
Als je je bier over datum laat gaan, ben je je bier niet waard.quote:Op maandag 17 juni 2019 14:08 schreef FrankRicard het volgende:
[..]
Eigenlijk moet je sowieso alleen bier in bruine flessen of blik kopen, bier in groene flessen bederft sneller.
bedoel je dit?quote:Op zaterdag 6 juli 2019 11:57 schreef Eightyone het volgende:
Sinds een paar weken: Spaghetteria Bolognese.![]()
Dat is er volgens mij minimaal 20 jaar geweest. Kocht bijna niemand deze smaak meer?
Koopt er iemand uberhaupt van die zakjes?quote:Op zaterdag 6 juli 2019 11:57 schreef Eightyone het volgende:
Sinds een paar weken: Spaghetteria Bolognese.![]()
Dat is er volgens mij minimaal 20 jaar geweest. Kocht bijna niemand deze smaak meer?
Het is er iig lang genoeg geweest om te vermoeden dat het ķķit goed werd verkocht.quote:Op zaterdag 6 juli 2019 12:18 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Koopt er iemand uberhaupt van die zakjes?
ik toen ik studeerdequote:Op zaterdag 6 juli 2019 12:18 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Koopt er iemand uberhaupt van die zakjes?
Voor een tijdje, je had twee smaken, bolognese en iets van kaas/pesto dacht ik, met een beetje sla erbij wel te doen als goedkope maaltijd idd.quote:Op zaterdag 6 juli 2019 12:18 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Koopt er iemand uberhaupt van die zakjes?
dat was juist de énige Magnum die ik lekker vondquote:Op maandag 17 juni 2019 15:02 schreef Nismo91 het volgende:
Deze zie ik ook nergens meer...
[ afbeelding ]
Ja echt hč ! Ik zag ze een paar jaar geleden nog wel eens bij het tankstation liggen maar nu zijn ze vervangen door die kleinere rare smaak magnumsquote:Op zaterdag 6 juli 2019 13:20 schreef FANN het volgende:
[..]
dat was juist de énige Magnum die ik lekker vond![]()
voor de rest vind ik Magnums maar melig ijs eigenlijk.........
Er zijn 3 smaken: bolognese, al pesto en carbonara. Hier liggen ze al in de kast voor de wandelvakantie. Voor die tijd nog even door de familia in duitsland voor meer zakjes met rijst en bami varianten.quote:Op zaterdag 6 juli 2019 13:00 schreef robber57 het volgende:
[..]
Voor een tijdje, je had twee smaken, bolognese en iets van kaas/pesto dacht ik, met een beetje sla erbij wel te doen als goedkope maaltijd idd.
quote:Op maandag 17 juni 2019 02:08 schreef DeKleineTuinman het volgende:
Croky Catalana. Beste chips ooit.
Die met gerookte paprika ook niet meerquote:Op zaterdag 11 januari 2020 18:41 schreef Pinuts het volgende:
Deze chips was echt mijn favoriet. Maar sinds de zomer niet meer te krijgen:
[ afbeelding ]
Zo ja.quote:Op maandag 17 juni 2019 14:28 schreef FrankRicard het volgende:
Fatsoenlijk gepaneerde aardappelkroketjes:
[ afbeelding ]
Tegenwoordig kan ik alleen dit soort crap vinden:
[ afbeelding ]
Zal wel gezonder en goedkoper zijn, maar als ze ergens de woorden "verbeterde receptuur" of een synoniem daarvan op zetten weet je dat je het product kutter is geworden.
Allemaal afgesteld op oven of airfryer.quote:Op maandag 17 juni 2019 14:28 schreef FrankRicard het volgende:
Fatsoenlijk gepaneerde aardappelkroketjes:
[ afbeelding ]
Tegenwoordig kan ik alleen dit soort crap vinden:
[ afbeelding ]
Zal wel gezonder en goedkoper zijn, maar als ze ergens de woorden "verbeterde receptuur" of een synoniem daarvan op zetten weet je dat je het product kutter is geworden.
Wat was die lekker. Ik mis het ookquote:Op zondag 26 mei 2019 03:17 schreef ViviRAWRS het volgende:
Een super lekker zoutje van AH huismerk, ik mis het nog altijd.![]()
Het heette eerst Krek Snek:
[ afbeelding ]
Later omgedoopt naar Snackzoutjes:
[ afbeelding ]
Nu hebben ze in die stijl alleen nog van die smakeloze Zoutjes uit de oven:
[ afbeelding ]
Waarbij ze wel nog even leuk denken te verwijzen naar de oude variant: "55% Minder vet dan snackzoutjes", zout in een open wonde strooien is dat.
Die zijn in België nog gewoon te koop gelukkigquote:Op maandag 17 juni 2019 14:14 schreef Lucky_Strike het volgende:
Lays Augurkchips. Die waren echt briljant.
Ik zou ze uit de diepvries halen, beetje water en een schep suiker erbij, 3 min opkoken, klaar.quote:Op zaterdag 11 januari 2020 21:24 schreef OProg het volgende:
Dit vond ik als kind vroeger geweldig:
[ afbeelding ]
Toen ik er een tijd terug weer eens aan dacht helaas moeten constateren dat het niet meer te vinden is.
Een belangrijk element van dit potje was de siroop. En het feit dat die bramen lekker zompig waren. Dat krijg je niet zo nagemaakt.quote:Op zaterdag 11 januari 2020 21:29 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
Ik zou ze uit de diepvries halen, beetje water en een schep suiker erbij, 3 min opkoken, klaar.
Oh ja shit die heeft ook nog bestaanquote:
Deze volgens google:quote:Op zondag 12 januari 2020 12:40 schreef Erosjuhhh het volgende:
Je had trouwens ook nog een snoepje met reclame van een draak in een trein...iemand weet hoe dat snoep heet
Juist!quote:
Die verkopen ze in Spanje, Pelotazo's!quote:Op dinsdag 28 mei 2019 14:41 schreef unlimitedzxr het volgende:
[..]
Ja ja ja ja ja ja en nog eens jaaaa! Wat zou het geweldig zijn als die terug komen. In die zelfde periode had je ook van zon kleine voetbal bolletjes als chips in een zak.. ook helemaal geweldig.
Ach jaquote:
Held! Precies die ja!quote:Op maandag 13 januari 2020 12:25 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Die verkopen ze in Spanje, Pelotazo's!
Was echt fantastischquote:Op woensdag 15 januari 2020 10:47 schreef Chia het volgende:
[..]
Nooit gehad, maar lijkt me heel lekker.
quote:
Echt? Die vond ik zooooo viesquote:
dat ziet er echt uit als ideaal voor bij de snelle maaltijd voerquote:
nooit gegeten maar klinkt nicequote:Op woensdag 15 januari 2020 12:30 schreef junkiesietze het volgende:
[ afbeelding ]
Kaasknaks! deze mis ik heel erg eik
Oh jaquote:Op woensdag 15 januari 2020 12:30 schreef junkiesietze het volgende:
[ afbeelding ]
Kaasknaks! deze mis ik heel erg eik
Waarom maak je het dan niet gewoon zelf?quote:Op woensdag 22 mei 2019 09:37 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
De satesaus van Lonny was de beste. Die andere zijn veel slechter. Ik vraag me af wie dat bedenkt. Bij Remia en Calve gooien ze er een kilo suiker in. Dat werkt toch niet? Zijn Nederlanders zulke zoetekauwers??
kokend water erbij en klaar was je pureetje, vond vooral de wortelpuree goed te doen...en heerlijk om het warm te krijgen in de winter.quote:Op woensdag 15 januari 2020 12:31 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
dat ziet er echt uit als ideaal voor bij de snelle maaltijd voer
https://www.dirk.nl/boods(...)bonen-in-chili/51638quote:Op woensdag 15 januari 2020 13:27 schreef vencodark het volgende:
De rode kidneybonen in chilisaus, toen van de Emté die sinds vorig jaar is overgenomen door Jumbo.
Ook van andere merken niet meer in die combinatie te krijgen.
quote:Op woensdag 15 januari 2020 14:14 schreef Lonaa het volgende:
[..]
https://www.dirk.nl/boods(...)bonen-in-chili/51638
Mijn vriend vindt ze ook awesome dus ik koop ze wel eens voor in wraps enzo. Kon me niet voorstellen dat ze die niet meer hadden.quote:Op woensdag 15 januari 2020 15:32 schreef vencodark het volgende:
[..]![]()
Dat is in een stad verderop waar ik regelmatig kom.
Volgende keer daar even boodschappen halen!
Dank u.
Ik kom hier alleen in de Jumbo, AH en Aldi en alledrie, ook van andere merken, hebben ze het niet.quote:Op woensdag 15 januari 2020 15:41 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Mijn vriend vindt ze ook awesome dus ik koop ze wel eens voor in wraps enzo. Kon me niet voorstellen dat ze die niet meer hadden.
YW
Met chorizo toch?quote:Op woensdag 15 januari 2020 20:42 schreef JayHovah het volgende:
Ik baal nog steeds ervan dat Aviko de Spaanse aardappelschotel eruit heeft gegooid. Ik ben al met die gasten daar gemaild maar helaas komt ie niet meer terug en hadden ze “toevallig” geen overgebleven doos in het diepvriesmagazijn liggen
Is dat niet zelf in elkaar te draaien? Spul was lekker ja.quote:Op woensdag 15 januari 2020 20:42 schreef JayHovah het volgende:
Ik baal nog steeds ervan dat Aviko de Spaanse aardappelschotel eruit heeft gegooid. Ik ben al met die gasten daar gemaild maar helaas komt ie niet meer terug en hadden ze “toevallig” geen overgebleven doos in het diepvriesmagazijn liggen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als ze maar niet de zwitserse uit het assortiment halen, das mn lievelingsquote:Op woensdag 15 januari 2020 20:42 schreef JayHovah het volgende:
Ik baal nog steeds ervan dat Aviko de Spaanse aardappelschotel eruit heeft gegooid. Ik ben al met die gasten daar gemaild maar helaas komt ie niet meer terug en hadden ze “toevallig” geen overgebleven doos in het diepvriesmagazijn liggen
Interessant stukje ambacht.quote:Op donderdag 16 januari 2020 12:31 schreef drakin het volgende:
https://www.dumpert.nl/item/6776425_77550a36
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |