Als je nou verteld kan ik een beetje lobbyen zodat het alsnog jouw TT wordt, connecties weet jequote:Op zondag 31 maart 2019 03:05 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ja, had je maar met je tengels van de lapo af moeten blijven.
Dat laat ik aan jullie overquote:Op zondag 31 maart 2019 03:05 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
I'm on it.![]()
Wil je hem alleen op de vingertjes getikt hebben of had je nog meer in gedachte, mijn kriebelvingers zijn van alle markten thuis.
Say no more.quote:
Dit is geen geruzie; dit is iemand inwerken. Natemaat krijgt later toch al genoeg te verduren als hij besluit hier te blijven tijdens de ESF-periodequote:Op zondag 31 maart 2019 03:05 schreef Redefine het volgende:
Kunnen jullie even ophouden met jullie geruzie. Jullie zijn al meer dan een uur bezig
Hou hem maar; volgende ronde, nieuwe kansenquote:Op zondag 31 maart 2019 03:06 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Als je nou verteld kan ik een beetje lobbyen zodat het alsnog jouw TT wordt, connecties weet je
Je leest over de grap heenquote:Op zondag 31 maart 2019 03:09 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Dit is geen geruzie; dit is iemand inwerken. Natemaat krijgt later toch al genoeg te verduren als hij besluit hier te blijven tijdens de ESF-periode
Ik denk dat dat door een soort mini-jetlag komt, scheelt voor het gevoel al snel een uurtje ofzo.quote:
Ohquote:
ik vond hem niet zo enorm geslaagd, ik denk dat 'ie slechts op bepaalde tijd geslaagd was geweestquote:
Lijkt me ook wel wat voor paranoïde types die hier op fok zitten.quote:Op zondag 31 maart 2019 03:16 schreef Redefine het volgende:
Lijkt mij wel wat voor mensen die flink gedronken hebben en vergeten zijn dat het zomertijd is. Die denken dan dat ze een blackout van een uur hebben gehad.
Er zijn weer posts verwijdertquote:Op zondag 31 maart 2019 03:23 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Lijkt me ook wel wat voor paranoïde types die hier op fok zitten.
Weten zeker dat ze de hele nacht actief hebben zitten discussiëren, maar worden straks wakker en zien de posts ineens een uur verspringen.
Je kunt er inderdaad maar een uurtje mee wegkomen.quote:Op zondag 31 maart 2019 03:22 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
ik vond hem niet zo enorm geslaagd, ik denk dat 'ie slechts op bepaalde tijd geslaagd was geweest
Ik verheug me nu al op de NWS-fb en de BNW topics.quote:
Was dat vroeger ook altijd zo.quote:Op zondag 31 maart 2019 03:50 schreef naatje_1 het volgende:
De FOK! downtime blijft toch iets vervelends
Ik weet niet wat je met vroeger bedoeld, maar ik weet in ieder geval dat het al een tijdje zo is, maar ik heb wel het idee dat het langer duurt tegenwoordigquote:
Even een grap van mijn vriend recyclen: en pumami, ligt dat wel in je smaakpalet?quote:Op zaterdag 30 maart 2019 20:39 schreef naatje_1 het volgende:
Maar @:aoibhin umami ligt over het algemeen niet in mijn smaakpallet, daar kan ik echt heel weinig mee, dus dingen die daarin vallen lust ik niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |