Zo'n cartoon kun je ook van de gevestigde orde maken, maar die zien we niet he. Of deze:quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:11 schreef Tem het volgende:
[..]
Doel je op die cartoon in de volkskrant? Deze?
[ afbeelding ]
Je snapt niet dat het gaat over zijn optreden na dat drama in Utrecht door die malloot? En die kist stond voor de slachtoffers?
[..]
bron
Wat kunnen mij rechtse kranten rotten? FvD en diens aanhangers polariseren er zelf lustig op los.quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:10 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Geef mij 5 rechtse kranten die hetzelfde doen dan? Dit komt echt maar van 1 kant. Ik ben van mening dat het helemaal niet moet kunnen. Niet van links en niet van rechts.
Nu ook weer die demonstratie in Amsterdam, flikker toch op mensen.
Natuurlijk hebben ze wel schijt aan het volk. VVD was eerst anti klimaat 3-4 jaar terug en er stond niets over in de campagne! Waarom denk je dat 16% overgestapt is naar FvD?quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:12 schreef timmmmm het volgende:
[..]
En nu alle plannen er helemaal door zij hebben de partije die voor klimaatmaatregelen zijn meer stemmen dan de tegenhangers. Het volk is dus zeker niet zo eensgezind dat je kan stellen dat dit schijt aan 'het volk' is.
Een bedreiging voor de democratiequote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:12 schreef KoosVogels het volgende:
Vind het toch bijzonder dat figuren zoals Baudet de massa hebben wijsgemaakt dat streven naar een beter milieu met minder uitstoot van schadelijke stoffen iets slechts is. Oppressie zelfs.
"Ik wil dat Europa hoofdzakelijk blank blijft."quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:09 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ik heb nergens gelezen dat FvD Europa blank wil maken. Graag een bron. Wat ik wel heb gelezen is dat wij moeten waken over onze eigen cultuur. Dus gecontroleerde immigratie en ook strengere immigratie.
Ik vind het een bedreiging voor de democratie dat partijtjes als een D66 meer interesse hebben in kankeren op andere partijen, dan met oplossingen te komen of heb jij ze al gehoord wat er beter kan na de aanslag in Utrecht? Pappen en nathouden again.quote:
Je gaat nog steeds voorbij aan het punt dat meer mensen partijen aanhangen die wat willen veranderen.quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:14 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Natuurlijk hebben ze wel schijt aan het volk. VVD was eerst anti klimaat 3-4 jaar terug en er stond niets over in de campagne! Waarom denk je dat 16% overgestapt is naar FvD?
Wat hij daar zegt dikgedrukt is gewoon correct. Dankzij de massa-immigratie blijven mensen zich vermengen, waardoor je eigen cultuur onder druk staat of is Australie nu een racistisch land? Die hebben hier het voortouw in genomen door niet iedereen meer binnen te laten.quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:16 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
"Ik wil dat Europa hoofdzakelijk blank blijft."
"De homeopathische verdunning (blabla) totdat er nooit meer een echte Nederlander zal zijn."
"Boreaal Europa"
Allemaal vrij duidelijk: Europa moet etnisch gezuiverd worden. Nou, dat is dan de grootste partij van Nederland bij de afgelopen verkiezingen. Dat is dan maar zo, we hebben het er maar mee te doen. Ik vraag me alleen af hoe dat dan concreet zou gaan.
Trumpiaanse stijlquote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:16 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
"Ik wil dat Europa hoofdzakelijk blank blijft."
"De homeopathische verdunning (blabla) totdat er nooit meer een echte Nederlander zal zijn."
"Boreaal Europa"
Allemaal vrij duidelijk: Europa moet etnisch gezuiverd worden. Nou, dat is dan de grootste partij van Nederland bij de afgelopen verkiezingen. Dat is dan maar zo, we hebben het er maar mee te doen. Ik vraag me alleen af hoe dat dan concreet zou gaan.
Amper 6 procent is moslim en het staat nu al onder hevige druk ?quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:17 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Wat hij daar zegt dikgedrukt is gewoon correct. Dankzij de massa-immigratie blijven mensen zich vermengen, waardoor je eigen cultuur onder druk staat of is Australie nu een racistisch land? Die hebben hier het voortouw in genomen door niet iedereen meer binnen te laten.
SPquote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:16 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Je gaat nog steeds voorbij aan het punt dat meer mensen partijen aanhangen die wat willen veranderen.
De exacte cijfers hebben we niet maar het is een feit dat een groot deel het helemaal niet met jou em FvD eens is dus je niet van 'het volk' kan spreken als het enkel jouw mening is en enkel jouw beleving is
je pakt er weer enkel uit wat je uitkomt.quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:17 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Wat hij daar zegt dikgedrukt is gewoon correct. Dankzij de massa-immigratie blijven mensen zich vermengen, waardoor je eigen cultuur onder druk staat of is Australie nu een racistisch land? Die hebben hier het voortouw in genomen door niet iedereen meer binnen te laten.
SP wil het klimaatbeleid genationaliseerd zien en subsidies voor groepen die zelf initiatief willen nemen om duurzamer te leven.quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:18 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
SP
PVV
FvD
CDA in mindere mate
Tel die zetels even op. Ik denk dat het aardig 50-50 is en dan heb ik het nog niet over de mensen die niet eens weten dat bepaalde partijen gedraaid zijn op bepaalde standpunten.
Zijn alle immigranten moslim? 65.000 Polen er weer bij hoppaaaa en dat terwijl een van school afkomende student 15 jaar mag wachten op een woning.quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:18 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
Amper 6 procent is moslim en het staat nu al onder hevige druk ?
O, gewoon de grenzen dicht voor niet-blanken? Is dat alles?quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:17 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Wat hij daar zegt dikgedrukt is gewoon correct. Dankzij de massa-immigratie blijven mensen zich vermengen, waardoor je eigen cultuur onder druk staat of is Australie nu een racistisch land? Die hebben hier het voortouw in genomen door niet iedereen meer binnen te laten.
Uitstekend toch? Samen moeten we het doen en niet onder leiding van Dhr Klaver. Dat drammen is ze nu fataal geworden.quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:19 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
SP wil het klimaatbeleid genationaliseerd zien en subsidies voor groepen die zelf initiatief willen nemen om duurzamer te leven.
Als die 65000 Polen allemaal een vast contract kregen was er minder aan de hand geweest.quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:19 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Zijn alle immigranten moslim? 65.000 Polen er weer bij hoppaaaa en dat terwijl een van school afkomende student 15 jaar mag wachten op een woning.
En kom niet aan met de welbekende smoes: De Nederlander wil die baan niet! Mij is niks gevraagd.
Het CDA is niet echt pro- of anti dus die tellen we niet mee. Zelfs als we op 50% uitkomen vertegenwoordig je dus niet 'het volk', praat er dan ook neit voor met je hyperbolische gedoe. Gewoon met argumenten komen.quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:18 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
SP
PVV
FvD
CDA in mindere mate
Tel die zetels even op. Ik denk dat het aardig 50-50 is en dan heb ik het nog niet over de mensen die niet eens weten dat bepaalde partijen gedraaid zijn op bepaalde standpunten.
Waar staat dat? Heb ik hier te maken met iemand die net van de basisschool af komt? Het zou je sieren het partijprogramma te lezen en je daarna te mengen in de discussie. Nogmaals de vraah: Is Australie een racistisch land?quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:21 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
O, gewoon de grenzen dicht voor niet-blanken? Is dat alles?
Maar dan blijft het natuurlijk wel zo dat 'boreale Nederlanders' minder kinderen krijgen dan 'niet-borealen'. Dus ja, dan blijft die rasonzuiverheid zich maar voortzetten. Of is vertraging van dat proces al voldoende voor FvD? Ik begreep er namelijk uit dat het echt de bedoeling was om de 'omvolking' te stoppen en niet alleen maar een beetje af te remmen.
Ze zijn gegroeid dus fataal is het niet denk ikquote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:21 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Uitstekend toch? Samen moeten we het doen en niet onder leiding van Dhr Klaver. Dat drammen is ze nu fataal geworden.
Als ze het wat meer open hadden gelaten (de discussie dus) dan had FvD bij lange na geen 13 zetels gehaald. Misschien 8 op zijn max aangezien er ook velen zijn die op FvD stemmen wegens gekozen burgermeesters, referenda etc.
Ze moeten niks en we hoeven ze ook niet te nemen, want het is voor arbeid. Iedere oorlogsvluchteling moeten wij helpen (vind ik), maar geen gelukszoekers. Zie ook de omstreden WW-wet die nu weer is aangenomen. Jij en ik worden genaaid door dit soort waanzinnige wetten.quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:21 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
Als die 65000 Polen allemaal een vast contract kregen was er minder aan de hand geweest.
Ze moeten wel wonen dat is dan wel weer een probleempje
Misschien dat de Trouw nog harder is tegen over de FvDquote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:22 schreef KoosVogels het volgende:
Overigens zie ik niet helemaal in wat zogenaamde 'linkse kranten' nou precies verkeerd doen.
Ben zelf een fervent Volkskrant-lezer en kom in de dagen na de verkiezingen vooral stukken tegen waarin de winst van FvD wordt geduid en wat de mogelijke consequenties zijn voor het kabinet. Precies wat media behoren te doen.
En ja, er zijn wat columnisten met een scherpe pen, maar uitgerekend Baudet-aanhangers zouden dat moeten toejuichen als zelfverklaarde cultuurbewakers.
Bertje Wagendorp had vandaag trouwens weer een heerlijke column over Baudet.
Ik zeg toch ook nergens dat het volk dit of dat? Het merendeel van diegene die gestemd heeft, heeft gekozen voor nee (op dit moment).quote:Op zaterdag 23 maart 2019 19:21 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Het CDA is niet echt pro- of anti dus die tellen we niet mee. Zelfs als we op 50% uitkomen vertegenwoordig je dus niet 'het volk', praat er dan ook neit voor met je hyperbolische gedoe. Gewoon met argumenten komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |