Zo kan het ook.twitter:thierrybaudet twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:07:51Geschokt door de gebeurtenissen in Utrecht. Juist nu is het essentieel om samen te komen en met elkaar te spreken over de toekomst van ons land. Daarom hebben @THiddema en ik besloten om onze bijeenkomst in het Kurhaus vanavond wél te laten doorgaan. https://t.co/r9flozOyG0 #FVD reageer retweet
Ja man. Waar komen deze verhalen dan vandaan:quote:Op maandag 18 maart 2019 14:49 schreef Kyran het volgende:
Het zou wel toch dikke faal zijn als dit een eerwraak of iets dergelijks is en de AIVD het verkeerd heeft ingeschat en slapende cellen is binnegevallen.
Waarom?quote:Op maandag 18 maart 2019 14:50 schreef Joppiez het volgende:
[..]
In eerste instantie kan dat zijn motief geweest zijn maar als je dan ook op andere mensen gaat schieten dan wordt het naar mijn mening toch meer een terreurdaad.
Wel als het een op de vlucht geslagen persoon is die net iemand vermoord heeft. Lijkt me standaard procedure dat ze bij de grens dan extra opletten of hij voorbij komt.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:50 schreef maan_man het volgende:
Bij een "gewone" schietpartij lijkt hij mij niet de buitenlandse politie de waakzaamheid verhoogd:
[..]
Aanval op de beschaving? Dat soort teksten zijn wel stevig.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:49 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Dat het een aanslag is is wel duidelijk. Alleen het woordje wat er voor gezet kan worden is nog even gissen.
Geenstijl geeft geen fuck of dat wel echt zeker zo is. Doen met gemak een rectificate met lettertype 0 over een paar dagenquote:Op maandag 18 maart 2019 14:51 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Geenstijl geeft aan dat de dader dezelfde persoon is als de 'haatdemocraat' van het Dumpert filmpje.
verward dusquote:Op maandag 18 maart 2019 14:52 schreef Anonymousz het volgende:
Buurtbewoners: Tanis 'niet echt stabiel'
Verslaggever Jeroen Wielaert was in de buurt waar de dader heeft gewoond. De buurtbewoners noemden Tanis "niet echt stabiel".
Je kont staat openquote:Op maandag 18 maart 2019 14:51 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Geenstijl geeft aan dat de dader dezelfde persoon is als de 'haatdemocraat' van het Dumpert filmpje.
School is op slot.. Alles is op slot. Politie is aanwezig. Ik zit in de auto op weg naar Utrecht. Om mijn kind hopelijk op te halen. Duurt nog wel even voor ik er ben. Wegen afgesloten.quote:
Waarschijnlijk is er nog niets duidelijk dus dan houden ze het ernstigste scenario aan. Volgens mij handelen ze het complete draaiboek voor een terreuraanslag af.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:50 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Wellicht hebben ze het eerwraak-scenario al een tijdje geleden uitgesloten en is terreur nog steeds de waarschijnlijkste optie.
Ik bedoel, als wij nu al weten hoe deze kerel heet en dat hij veroordeeld is voor verkrachting lijkt het mij goed mogelijk dat de politie het slachtoffer al heeft geīdentificeerd en kunnen controleren of zij iets met die verkrachtingszaak te maken had. Als dat zo was is er een waarschijnlijk motief en waarschijnlijk geen sprake van terrorisme, zo niet, dan moeten ze verder blijven denken, en dan blijft het toch een mogelijkheid.
Dat ben ik met je eens.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:52 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Aanval op de beschaving? Dat soort teksten zijn wel stevig.
Het is maar net wat je beschaving vind..quote:Op maandag 18 maart 2019 14:52 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Aanval op de beschaving? Dat soort teksten zijn wel stevig.
Ik moet lachenquote:Op maandag 18 maart 2019 14:49 schreef timmmmm het volgende:
Zijn we nu naar een vrouw die over haar hond praat aan het kijken?
Van mij mogen ze allemaal dichtquote:Op maandag 18 maart 2019 14:49 schreef kurk_droog het volgende:
Waarom overal in het nieuws moskee dit moskee dat. Het boeit de Nederlander geen fuck dat moskeeën sluiten of bewaakt worden. Wegwezen met dat nieuws.
Ja, maar dan zitten we natuurlijk wel in Nederland en hebben ze straks geen poot om op te staa en lopen die apen alsnog vrij rond.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:51 schreef Dr.Jan-Itor het volgende:
[..]
Of een mooie aanleiding om een opruimactie te houden.
mijn tandarts zit daar nog, mooie boelquote:Op maandag 18 maart 2019 14:53 schreef gniffie het volgende:
Winkelcentrum dicht.niets te vreten vnv. RUTTE WTF
Het is mogelijk dat hij naar buitenland vlucht dan is het niet raar dat ze in de eerste uren extra opletten of hij langskomtquote:Op maandag 18 maart 2019 14:50 schreef maan_man het volgende:
Bij een "gewone" schietpartij lijkt hij mij niet de buitenlandse politie de waakzaamheid verhoogd:
[..]
Wil je me nou vertellen dat iemand die mensen in de tram afknalt 'niet echt stabiel' is?quote:Op maandag 18 maart 2019 14:52 schreef Anonymousz het volgende:
Buurtbewoners: Tanis 'niet echt stabiel'
Verslaggever Jeroen Wielaert was in de buurt waar de dader heeft gewoond. De buurtbewoners noemden Tanis "niet echt stabiel".
Vroeg of laat maken andere partijen van dit soort gebeurtenissen toch een politiek ding. Thierry is in ieder geval minder hypocriet op dit punt.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:51 schreef Odaiba het volgende:
Zo kan het ook.twitter:thierrybaudet twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:07:51Geschokt door de gebeurtenissen in Utrecht. Juist nu is het essentieel om samen te komen en met elkaar te spreken over de toekomst van ons land. Daarom hebben @:THiddema en ik besloten om onze bijeenkomst in het Kurhaus vanavond wél te laten doorgaan. https://t.co/r9flozOyG0 #FVD reageer retweet
twitter:Hansvanbeek10 twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:51:55Nu in Rotterdam https://t.co/rKXe1Hpw19 reageer retweet
Volgens mij claimde die getuige vanochtend bij RTVUtrecht alleen dat hij 4 mensen met een vrouw had zien slepen, daar hebben de twittergekkies 4 daders van gemaakt.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:51 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja man. Waar komen deze verhalen dan vandaan:
"Man gaat moskeeën langs".
"4 verdachten schieten in het rond."
"Man heeft het gemunt op vrouwen met een hoofddoek."
Hoop onzin dus.˛
quote:Op maandag 18 maart 2019 14:53 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Wil je me nou vertellen dat iemand die mensen in de tram afknalt 'niet echt stabiel' is?
Delfshaven? Beetje rellen?quote:Op maandag 18 maart 2019 14:53 schreef EipNiC het volgende:
UH...twitter:Hansvanbeek10 twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:51:55Nu in Rotterdam https://t.co/rKXe1Hpw19 reageer retweet
twitter:KarelDekeyzer twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:54:19Er vloog hier juist een straaljager over, heeft dat er ook iets mee te maken ??? https://t.co/qkNC5Xvjc6 reageer retweet
Welke ooggetuigen? Ik zag net de eerste van een bejaarde vrouw.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:50 schreef TARDIS. het volgende:
nou nu we dit soort sbs ooggetuigenverslagen krijgen ga ik weer werken
Ze weten dat hij in Kanaleneiland woont en hebben verschillende mensen uit zijn omgeving vragen gesteld over hem. Naam en foto komen overeen.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:52 schreef gniffie het volgende:
[..]
Geenstijl geeft geen fuck of dat wel echt zeker zo is. Doen met gemak een rectificate met lettertype 0 over een paar dagen
Hčččč?quote:Op maandag 18 maart 2019 14:54 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Dat oude vrouwtje hoort gewoon niks
Op zich wel relevant of iemand een daad in koele bloede pleegt of zwaar psychisch verward isquote:Op maandag 18 maart 2019 14:53 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Wil je me nou vertellen dat iemand die mensen in de tram afknalt 'niet echt stabiel' is?
quote:Op maandag 18 maart 2019 14:52 schreef Ketchupcurry het volgende:
[..]
Wel als het een op de vlucht geslagen persoon is die net iemand vermoord heeft. Lijkt me standaard procedure dat ze bij de grens dan extra opletten of hij voorbij komt.
Oké, extra opletten misschien wel. Had beter ook de volgende zin kunnen quoten:quote:Op maandag 18 maart 2019 14:53 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Het is mogelijk dat hij naar buitenland vlucht dan is het niet raar dat ze in de eerste uren extra opletten of hij langskomt
Dat is wat meer dan opletten.quote:Alle beschikbare agenten zijn opgetrommeld en hebben versterking gekregen van de staatspolitie van Noord-Rijnland-Westfalen.
Er gebeurt ook eens wat in Nederland.. Dit is geen aanslag man, gewoon een gozer die eerwraak haalt of ruzie had om een paar gram.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:54 schreef Fylax het volgende:
Dit vind ik niet meer leuk, dit is super heftig joh
Dat weet jij niet. Ze plaatsen het alleen niet voor jou op het FOK forum.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:44 schreef Twiitch het volgende:
Halve werkdag later en ze weten nog steeds geen ene kut
quote:Op maandag 18 maart 2019 14:53 schreef EipNiC het volgende:
UH...twitter:Hansvanbeek10 twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:51:55Nu in Rotterdam https://t.co/rKXe1Hpw19 reageer retweet
twitter:mediatvnl twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:05:36Brielselaan Rotterdam : Een grote groep demonstranten is tegengehouden door de ME, de havendemonstranten voeren actie voor een betere CAO. https://t.co/m596iy7OeS reageer retweet
Kan natuurlijk ook een opwelling zijn van haat ofzo. Niet elke terreurdaad is er 1tje die vooraf gepland is.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:54 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat het een aanslag is.
Het is echt altijd mega mega druk op Utrecht centraal. In de trams zitten veel minder personen. Vooral rond dat tijdstip. Hooguit 15-20. Waarom zou je, als je een aanslag wil plegen, gaan schieten in een tram i.p.v. op het overvolle Utrecht centraal?
Ben jij zo iemand die alles uit een pakje haalt? Ga eens vers eten man. Dit is het uitgelezen moment. Een mooi moestuintje en lekkere streekproducten. Is wel zo gezond.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:53 schreef gniffie het volgende:
Winkelcentrum dicht.niets te vreten vnv. RUTTE WTF
Dat verandert alles!quote:Op maandag 18 maart 2019 14:55 schreef Anonymousz het volgende:
Politie past naam aan
De politie heeft de spelling van de naam van de verdachte aangepast. Er wordt gezocht naar de 37-jarige Gökmen Tanis, niet Gökman Tanis
Die bedoelde ikquote:Op maandag 18 maart 2019 14:55 schreef Elzies het volgende:
[..]
Welke ooggetuigen? Ik zag net de eerste van een bejaarde vrouw.
Wow, Fylax. Je bent er nogquote:Op maandag 18 maart 2019 14:54 schreef Fylax het volgende:
Dit vind ik niet meer leuk, dit is super heftig joh
is daar ook een foto van??quote:Op maandag 18 maart 2019 14:55 schreef Crazy-M het volgende:
Politie past naam aan
De politie heeft de spelling van de naam van de verdachte aangepast. Er wordt gezocht naar de 37-jarige Gökmen Tanis, niet Gökman Tanis.
Eens, maar dat ze zo snel zoveel man op zoveel verschillende locaties hebben lijkt redelijk gericht, alsof ze al iets op het oog hadden .quote:Op maandag 18 maart 2019 14:52 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is er nog niets duidelijk dus dan houden ze het ernstigste scenario aan. Volgens mij handelen ze het complete draaiboek voor een terreuraanslag af.
Ah eindelijk!quote:Op maandag 18 maart 2019 14:55 schreef Graspool het volgende:
[..]twitter:mediatvnl twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:05:36Brielselaan Rotterdam : Een grote groep demonstranten is tegengehouden door de ME, de havendemonstranten voeren actie voor een betere CAO. https://t.co/m596iy7OeS reageer retweet
Mijn gedachte: Hij wil zeker weten dat zijn ex dood gaat dus iedereen die helpt wordt neergeschoten... in die zin is het dan wel een aanslag natuurlijk...quote:Op maandag 18 maart 2019 14:46 schreef westwoodblvd het volgende:
Als het eerwraak is, waarom dan meerdere mensen neerschieten? Of zaten al zijn zussen in die tram?
Ook nog eens een tram in Kanaleneiland. Waar 90% moslim is.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:54 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat het een aanslag is.
Het is echt altijd mega mega druk op Utrecht centraal. In de trams zitten veel minder personen. Vooral rond dat tijdstip. Hooguit 15-20. Waarom zou je, als je een aanslag wil plegen, gaan schieten in een tram i.p.v. op het overvolle Utrecht centraal?
Lekker professioneel.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:55 schreef Crazy-M het volgende:
Politie past naam aan
De politie heeft de spelling van de naam van de verdachte aangepast. Er wordt gezocht naar de 37-jarige Gökmen Tanis, niet Gökman Tanis.
Toch meerdere dadersquote:Op maandag 18 maart 2019 14:55 schreef Anonymousz het volgende:
Politie past naam aan
De politie heeft de spelling van de naam van de verdachte aangepast. Er wordt gezocht naar de 37-jarige Gökmen Tanis, niet Gökman Tanis
Onschuldige/willekeurige mensen neerschieten noem je volgens mij wel een aanslag. Of het per definitie een terreurdaad is weet ik niet.quote:
Nee maar wel van Gokmanquote:
Een moordaanslag dan. Geen terroristische aanslag.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:56 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Mijn gedachte: Hij wil zeker weten dat zijn ex dood gaat dus iedereen die helpt wordt neergeschoten... in die zin is het dan wel een aanslag natuurlijk...
Ja want als je het nu plant dan is het voor vandaag 17:00 gegroeid ?quote:Op maandag 18 maart 2019 14:55 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ben jij zo iemand die alles uit een pakje haalt? Ga eens vers eten man. Dit is het uitgelezen moment. Een mooi moestuintje en lekkere streekproducten. Is wel zo gezond.˛
En dat moet straks het luchtalarm vervangen. Lekker als er echt iets aan de hand is.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:55 schreef speknek het volgende:
NL ALERT WHOOP WHOOP
Lekker op tijd jongens!
Wel de vraag erbij om niet naar Kanaleneiland te gaan.
Eensquote:Op maandag 18 maart 2019 14:56 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Een moordaanslag dan. Geen terroristische aanslag.
Er zijn (helaas) dagelijks schietpartijen, maar zelden zo’n reactiequote:Op maandag 18 maart 2019 14:49 schreef Flamarande het volgende:
[..]
Terreur of niet, er loopt nog steeds een gestoorde gek rond met een pistool
Ik ben hier alleentwitter:geertjanhahn twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:41:08Volgens informatie uit 2011 woonde/woont Gokman Tanis hier. Ik ben hier alleen. @bnr https://t.co/JEBoq1zlO7 reageer retweet
True, maar dan niet met politiek motief.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:56 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Mijn gedachte: Hij wil zeker weten dat zijn ex dood gaat dus iedereen die helpt wordt neergeschoten... in die zin is het dan wel een aanslag natuurlijk...
Rotterdam Zuidquote:
Knap hoor, pas tegen drie uur in de middag.quote:
Dan heb je er bij de volgende aanslag wat aan. Moet ik echt alles voorkauwen. Het is jouw gezondheid hoor.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:56 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Ja want als je het nu plant dan is het voor vandaag 17:00 gegroeid ?
https://twitter.com/gemee(...)641324013010944?s=21twitter:GemeenteUtrecht twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:54:05Burgemeester Jan van Zanen reageert op het schietincident eerder vandaag https://t.co/PzI6t2tPtX reageer retweet
Dit ziet er meer uit als dat gebied bij de lloydkadequote:
Neem ik aan ja, gaat altijd alleen naar omwonenden.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:58 schreef Maver24 het volgende:
Nl alert alleen als je in utrecht woont neem ik aan? Hier in Rotterdam niks voor zover
Volgens een NU pushberichtquote:
GS :Squote:
twitter:geenstijl twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:58:09UPDATE - Drie doden, negen gewonden https://t.co/SAJayE0szC reageer retweet
Hij wordt thuis waarschijnlijk door allerlei journalisten platgebeld omdat ze denken dat hij familie van die Gokman is.quote:Op maandag 18 maart 2019 14:57 schreef Zipportal het volgende:
Ik ben hier alleentwitter:geertjanhahn twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:41:08Volgens informatie uit 2011 woonde/woont Gokman Tanis hier. Ik ben hier alleen. @:bnr https://t.co/JEBoq1zlO7 reageer retweet
Pushbericht nu.nlquote:
Wtfquote:Op maandag 18 maart 2019 14:53 schreef EipNiC het volgende:
UH...twitter:Hansvanbeek10 twitterde op maandag 18-03-2019 om 14:51:55Nu in Rotterdam https://t.co/rKXe1Hpw19 reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |