Kunnen bepaalde mensen die de sfeer meermaals verzieken niet gewoon geweerd worden? Dat zou de sfeer zelf ook bevorderen. Zoals ik al aangaf denk ik niet dat het de bedoeling dat een mod, al dan niet van VBL, de sfeer gaat lopen verzieken in een reeks. Een user krijgt daar 'vakantie' voor?quote:Op zondag 2 juni 2019 15:05 schreef murp het volgende:
Kan iedereen effe afkoelen. Ik heb namelijk geen zin om afkoelbans te geven.
Ik ga natuurlijk niet voor de schermen iets over mods zeggen. Dat doe ik achter de schermen.quote:Op zondag 2 juni 2019 15:06 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
[..]
Kunnen bepaalde mensen die de sfeer meermaals verzieken niet gewoon geweerd worden? Dat zou de sfeer zelf ook bevorderen. Zoals ik al aangaf denk ik niet dat het de bedoeling dat een mod, al dan niet van VBL, de sfeer gaat lopen verzieken in een reeks. Een user krijgt daar 'vakantie' voor?
Nee dat begrijp ik verder, is ook logisch, maar het is duidelijk dat er iets moet gebeuren. Maar je bent er van op de hoogte, dus dan hoop ik dat er iets mee wordt gedaan. Verder laat ik je met rustquote:Op zondag 2 juni 2019 15:08 schreef murp het volgende:
[..]
Ik ga natuurlijk niet voor de schermen iets over mods zeggen. Dat doe ik achter de schermen.
Het ging ff goed, beetje jammerquote:Op zondag 2 juni 2019 20:56 schreef hemarookworst het volgende:
Zo, dts is alweer gesloten. Doe maar wat langer
47 kwartier en 17 seconden?quote:Op zondag 2 juni 2019 20:56 schreef hemarookworst het volgende:
Zo, dts is alweer gesloten. Doe maar wat langer
Ik had je gequote omdat je zo'n lieve jongen bentquote:Op woensdag 26 juni 2019 22:07 schreef Solotovski het volgende:
Ik werd gequote maar het was al weg voor ik het kon zien.
WAAROM DOEN JULLIE DIT
@:murp
Dit is een serieus topic.quote:Op woensdag 26 juni 2019 22:11 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ik had je gequote omdat je zo'n lieve jongen bent
door wie?quote:Op woensdag 26 juni 2019 22:07 schreef Solotovski het volgende:
Ik werd gequote maar het was al weg voor ik het kon zien.
WAAROM DOEN JULLIE DIT
@:murp
Om ons kliekje vast even in te dekken. Maanvis hoort niet bij ons en wij staan ook absoluut niet achter dit soort uitspraken.quote:Op vrijdag 28 juni 2019 16:43 schreef Sigaartje het volgende:
Ik vertel ook regelmatig verzonnen verhalen op ONZ.
Maar de laatste dagen neemt de vervuiling toe in veelvuldige topics van "het kliekje".
Maar dit is echt een grens die overschreden wordt:
ONZ / Yvonne geneukt
Kunnen jullie mods ajb niet ingrijpen in dit groepje?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |