Miracle Planet heette het, geloof ik. Daar ben ik uiteraard nooit geweest. Dat gaat ook elk jaar failliet.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 00:58 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik ben in die tijd ook bij die Planet Nog Wat in Enschede geweest. Dat bestond toen nog maar net, dat werd echt met oude zooi in elkaar gezet.
Tja, zou ik ook niet vrijwillig doen, iig geen 3 dagen lang.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 00:59 schreef chufi het volgende:
Ik was 2 keer op een bierfest.. de eerste keer was ergens in midden duitsland vroeg in het seizoen .. er stond een tent op een dorpsplein en het bier was lekker ... lang geleden..
daarna 3 dagen 2009 Munich pfff.. maar wel vermaakt en goed weer
O ja. Bestond uit verschillende hallen in voorbereiding. Kwam ook een indoor-kartbaan, was nog weinig van te zien behalve hele oude tweedehandse en defecte karts en veel oude troep aan onderdelen erbij. Uren zoeken naar één die het deedquote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:01 schreef Recce het volgende:
[..]
Miracle Planet heette het, geloof ik. Daar ben ik uiteraard nooit geweest. Dat gaat ook elk jaar failliet.
Je ziet meteen waar ze wél interesse in heeft.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:04 schreef mario390 het volgende:
werd wel Joey Tempest zijn![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Zijn drankje?quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:05 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Je ziet meteen waar ze wél interesse in heeft.
quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:05 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Je ziet meteen waar ze wél interesse in heeft.
Was laatste weekend, wel het tofste... Ik was met een Turk en Engelsman en er zou nog een Engels vriend van die Engelsman komen.. We vlogen vrijdag vroeg .. spullen in het het hotel kunnen brengen en om 12 uur in het zonnetje aan het bier.. op dat terrein en die vriend kwam later op een vlucht uit Liverpool , maar God ask my how hij wist ons te vinden zonder prioblemen. en dat terwijl we al binnen de grensen van ene tent waren en dat binnenkomen is niet makkelijk ..quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:01 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Tja, zou ik ook niet vrijwillig doen, iig geen 3 dagen lang.
Beter dan die boze oude vrouw toch?quote:
quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:08 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Beter dan die boze oude vrouw toch?
Dat klinkt goed.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:04 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
O ja. Bestond uit verschillende hallen in voorbereiding. Kwam ook een indoor-kartbaan, was nog weinig van te zien behalve hele oude tweedehandse en defecte karts en veel oude troep aan onderdelen erbij. Uren zoeken naar één die het deed
Ja, dan zit je even goed op dezelfde golflengte met elkaar.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:08 schreef chufi het volgende:
[..]
Was laatste weekend, wel het tofste... Ik was met een Turk en Engelsman en er zou nog een Engels vriend van die Engelsman komen.. We vlogen vrijdag vroeg .. spullen in het het hotel kunnen brengen en om 12 uur in het zonnetje aan het bier.. op dat terrein en die vriend kwam later op een vlucht uit Liverpool , maar God ask my how hij wist ons te vinden zonder prioblemen. en dat terwijl we al binnen de grensen van ene tent waren en dat binnenkomen is niet makkelijk ..
Kamperen.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:10 schreef chufi het volgende:
[..]
Heb daar ooit nog gekampeert tijdens een lang weekend bachelor party of zo was het...
Het waren hele grote hallen. Ik denk dat er 's weekends ook grote feesten waren. Dan werd er wat geluid neergezet en mobiele bars naar binnen gereden.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:11 schreef Recce het volgende:
[..]
Dat klinkt goed.Het bestaat nog steeds, maar nu heet het terrein Go Planet Parc / Twente Village. Er zit onder andere een nieuwe e-kartbaan.
Was ook niet vrijwillig ... hoorde bij het uitjequote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:14 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Kamperen.Vroeger dacht je er helemaal niet over na dat je dan comfort inleverde. Plat, pitten en genieten. Tegenwoordig is 1 denappel onder je matje blijkbaar genoeg om ieders complete vakantie te ruïneren.
tot vorig jaar kampeerde ik nog elke zomer hier op de campongquote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:14 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Kamperen.Vroeger dacht je er helemaal niet over na dat je dan comfort inleverde. Plat, pitten en genieten. Tegenwoordig is 1 denappel onder je matje blijkbaar genoeg om ieders complete vakantie te ruïneren.
Ja, dat begreep ik uit 'bachelor party'.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:14 schreef chufi het volgende:
[..]
Was ook niet vrijwillig ... hoorde bij het uitje
Wij zijn daarom ook meer van het varen.Dan hoef je geen tent op te zetten.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:14 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Kamperen.Vroeger dacht je er helemaal niet over na dat je dan comfort inleverde. Plat, pitten en genieten. Tegenwoordig is 1 denappel onder je matje blijkbaar genoeg om ieders complete vakantie te ruïneren.
Ik ben er nooit geweest en ken ook niemand die er wel eens naartoe ging/gaat.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:14 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Het waren hele grote hallen. Ik denk dat er 's weekends ook grote feesten waren. Dan werd er wat geluid neergezet en mobiele bars naar binnen gereden.
quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:14 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Kamperen.Vroeger dacht je er helemaal niet over na dat je dan comfort inleverde. Plat, pitten en genieten. Tegenwoordig is 1 denappel onder je matje blijkbaar genoeg om ieders complete vakantie te ruïneren.
Nja, mensen kiezen er massaal voor om een bijna compleet ingerichte tent te huren. Dan kan je imo beter thuisblijven.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:16 schreef chufi het volgende:
Maar Lucky en een denneappel?? Watskebeurt
Was vroeger... toen kon dat nog wel .. jong en levendigquote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:16 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Ja, dat begreep ik uit 'bachelor party'.
Glamping heet dat.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:18 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Nja, mensen kiezen er massaal voor om een bijna compleet ingerichte tent te huren. Dan kan je imo beter thuisblijven.
Stortemelkquote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:16 schreef sacha het volgende:
[..]
tot vorig jaar kampeerde ik nog elke zomer hier op de campong
Op wat voor manier? Mijn ouders hadden zo'n de Waard tent. Mij beviel het prima in een stacaravan.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:16 schreef sacha het volgende:
[..]
tot vorig jaar kampeerde ik nog elke zomer hier op de campong
Nee, dat is ook meer iets voor een parallelle samenleving.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:17 schreef Recce het volgende:
[..]
Ik ben er nooit geweest en ken ook niemand die er wel eens naartoe ging/gaat.
Je betaalt voor iets maaar ja ... als er ,,,quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:18 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Nja, mensen kiezen er massaal voor om een bijna compleet ingerichte tent te huren. Dan kan je imo beter thuisblijven.
Ja, exact.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:18 schreef chufi het volgende:
[..]
Was vroeger... toen kon dat nog wel .. jong en levendig
in een de Waard tent, samen met Aap, andere wereld daarquote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:19 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Op wat voor manier? Mijn ouders hadden zo'n de Waard tent. Mij beviel het prima in een stacaravan.
Gutenacht mein freund.Joey wie?quote:
Ik kan me alleen Zuid Frankrijk herinneren dat we in een tent zaten .. nou ja .. van de fotos een beetje. verder alles op het jaar daarvoor in Denemarken na in huisjes en zoquote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:19 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Op wat voor manier? Mijn ouders hadden zo'n de Waard tent. Mij beviel het prima in een stacaravan.
tempest van europequote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:22 schreef FreshFruit72 het volgende:
[..]
Gutenacht mein freund.Joey wie?
TV kijken op vakantie is wel het raarste eigenlijk.Blijf dan gewoon thuis.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:23 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Belachelijk. TV, verwarming, compleet gemeubileerd. Wat kom je dan doen.
Dat idee van een parallelle samenlevingen heb ik als ik in de bus stap. Allerlei soorten mensen die ik normaal nooit zie. Ik kom ook niet zoveel in de binnenstad, dus ik verwonder me al snel.quote:Op zaterdag 2 maart 2019 01:20 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nee, dat is ook meer iets voor een parallelle samenleving.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |