Ik niet. Ze lulde zichzelf steeds meer vast en ging steeds ongemakkelijker kijken.quote:Op donderdag 28 maart 2019 20:42 schreef Remzz het volgende:
Krijg bijna medelijden met dat AH vrouwtje.
Ja, ok wel een beetje. Een paar marketingdroplullen (kill yourself) verzinnen zoiets en mevrouw mag het op TV verdedigen. Jammer voor haar inderdaad, maar uiteindelijk self inflicited wounds.quote:Op donderdag 28 maart 2019 20:42 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik heb geen ervaring maar zou het interview waarschijnlijk beter doen
Maarja het is de AH die met die prijzen komt natuurlijk en die vrouw wordt gewoon voor de leeuwen gegooid.
Denk het wel ja!quote:Op donderdag 28 maart 2019 20:45 schreef Caland het volgende:
Je naait dus eigenlijk gewoon de telers
Bij onze vrienden van de BBC hebben ze vaak van dit soort programma's. The Food Factory, Eat Well For Less en Supermarket Secrets bijvoorbeeld. Dat laatste programma begint zo om 21.00 uur.quote:Op woensdag 24 april 2019 20:50 schreef H0D3NPYL het volgende:
Is er ook een Engelse variant van dit programma? Zo ja, waar kan ik dit kijken?
Ja dat is de Inspection Service of Values.quote:Op woensdag 24 april 2019 20:50 schreef H0D3NPYL het volgende:
Is er ook een Engelse variant van dit programma? Zo ja, waar kan ik dit kijken?
Mijn lievelingszenderquote:Op woensdag 24 april 2019 20:58 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja dat is de Inspection Service of Values.
Te bekijken via BBC Good Good channel
Food CIAquote:Op woensdag 24 april 2019 20:50 schreef H0D3NPYL het volgende:
Is er ook een Engelse variant van dit programma? Zo ja, waar kan ik dit kijken?
Idd: https://www.npo3.nl/food-cia/VPWON_1301872quote:
Of die domme herhaalvragen van Teun van der Keukequote:Op vrijdag 26 april 2019 00:14 schreef zipcon het volgende:
[..]
Idd: https://www.npo3.nl/food-cia/VPWON_1301872
Ik vind het soms wat langdradig maar er worden minder herhaalde vragen gesteld dan in KvW.
Hij heet Teun van de Keuken.quote:Op vrijdag 26 april 2019 00:15 schreef Oscar. het volgende:
Of die domme herhaalvragen van Teun van der Keuke
Dus je bedoelt te zeggen dat hij Teun van der Keuken heet?quote:
quote:Op donderdag 25 april 2019 20:43 schreef BasEnAad het volgende:
Die zeevruchtenaflevering was trouwens leuk vond ik. Gewoon een helder verhaal over hoe het in elkaar steekt. Informatief en mooie beelden ook van hoe ze die zeevruchten binnenhalen.
Niet per se dat willen ontmaskeren en die gespeelde verontwaardiging. Zo voel je je als kijker serieus genomen.
Nee, hij heet Teun van de Keuken.quote:Op vrijdag 26 april 2019 07:17 schreef Oscar. het volgende:
Dus je bedoelt te zeggen dat hij Teun van der Keuken heet?
Ja ok, iedereen weet nu wel dat hij Ton van de Keuken heet. Move onquote:
Oh, dat wist ik niet.quote:
Vadouvan heeft zelf Franse invloeden.quote:Op donderdag 4 juli 2019 16:39 schreef Pietverdriet het volgende:
Kerriepoeder is een 18e eeuwse Europese uitvinding (de specerijenmix poeder) oa door Crosse & Blackwell op de markt gebracht. Geïnspireerd op Garam masala en Vadouvan
Daar gaat het gelukkig naartoe. Tenzij fabrikanten of handelaren oneerlijk zijn en de boel zitten voor te liegen. Dan prikken ze er wel doorheen.quote:Op donderdag 25 april 2019 20:43 schreef BasEnAad het volgende:
Die zeevruchtenaflevering was trouwens leuk vond ik. Gewoon een helder verhaal over hoe het in elkaar steekt. Informatief en mooie beelden ook van hoe ze die zeevruchten binnenhalen.
Niet per se dat willen ontmaskeren en die gespeelde verontwaardiging. Zo voel je je als kijker serieus genomen.
Klopt, Puducherry was ooit een Franse kolonie in Indiaquote:Op donderdag 4 juli 2019 18:10 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Vadouvan heeft zelf Franse invloeden.
Idd, mooie vent ook die kokquote:Op donderdag 4 juli 2019 22:35 schreef golfer het volgende:
Leuke uitzending weer met oude Knorrgerechten.
quote:Mokkagebak, koffie met mokkasmaak, mokka-ijs of mokkakoekjes; iedereen in Nederland kent deze smaak. Maar dat betekent niet dat iedereen kan aangeven wat mokka precies is. Werk aan de winkel voor de keuringsdienst dus!
“Er zit geen smaak zo onlosmakelijk vast aan de Nederlandse koffiecultuur als mokka”, is de conclusie van de Keuringsdienst van Waarde: Terug naar de basis. En dus vraagt de altijd nieuwsgierige keuringsdienst zich af wat mokka nu eigenlijk is.
Mokkaboon
Mokkagebak, koffie met mokkasmaak, mokka-ijs of mokkakoekjes; iedereen in Nederland kent deze smaak. Maar dat betekent niet dat iedereen kan aangeven wat mokka precies is. Verder dan dat het wat van koffie weg heeft, komen de meesten niet. De keuringsdienst gaat allereerst terug in de tijd om te ontdekken wanneer mokka zijn intrede deed. Ersin maakt vervolgens een buitenlandse trip om de oorsprong van de mokkaboon te achterhalen. En ook Daan, Maarten, Teun, Sofie en Marijn proberen alles over mokka te weten te komen.
Helaas is mokka in Nederland een soort van gore chocola toevoeging. Echte mokka koffie is best wel lekker maar dat heb ik tot nog toe niet kunnen vinden (in de supermarkt).quote:
Eens vieze zooi.quote:Op zondag 7 juli 2019 11:21 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Helaas is mokka in Nederland een soort van gore chocola toevoeging. Echte mokka koffie is best wel lekker maar dat heb ik tot nog toe niet kunnen vinden (in de supermarkt).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
quote:Op donderdag 11 juli 2019 22:00 schreef golfer het volgende:
Meneer Boot van die exclusieve koffiewinkel in Baarn verkoopt ook online en wat staat er bovenaan zijn exclusieve aanbiedingen? Juist ja:
https://www.bootkoffie.nl(...)d-Microlot-Espresso/Valt toch wel mee. Per kop thuis gezet ¤ 2,25. Prima toch. Dat koop je niet om er per dag 10 koppen doorheen te jagen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door alpeko op 11-07-2019 22:29:04 ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |