Mooi, de kogel is door de kerk.quote:Op zondag 25 november 2018 10:31 schreef Globetrottertje het volgende:
Ik heb overigens afgelopen donderdag ontslag genomen
Als ik probeer een nieuw wachtwoord aan te maken krijg ik de verificatie code niet per e-mail/sms die ik moet invullen... heel vreemd.quote:Op zondag 25 november 2018 21:21 schreef zevenmijlslaars het volgende:
Op mijnwerk kun je volgens mij wel een nieuw wachtwoord aanmaken (er is iig een link "wachtwoord vergeten?"). Problemen met de app zijn legio, hij heeft niet voor niets een schamele 2,4 sterren in de Play Store.
Moet je dan niet IT bellen?quote:Op zondag 25 november 2018 20:12 schreef Rijstwafel77 het volgende:
Hebben jullie ook zo vaak gezeik met de werkapp? Probeerde afgelopen zaterdag voor mijn dienst in te loggen mijn touch ID. Normaal geen problemen mee, maar hij gooide ineens mijn touch ID eruit en wist mijn wachtwoord niet dus ik het wachtwoord opnieuw opvragen.. geen link/code voor het herstellen van het wachtwoord. Na 2 , 3 x opnieuw ook niks. Dus kon mijn app niet gebruiken tijdens het werk...![]()
Morgen maar weer de HR service bellen..
Hij zoekt een activiteitsverbinding met je telefoon. Als je de scanner aanzet moet je daarna ook nog een keer je telefoon en app even wakker maken. Dus scherm aan en app open zetten.quote:Op zondag 25 november 2018 22:20 schreef Rafierafie het volgende:
[..]
Moet je dan niet IT bellen?
Het meest irritante probleem met de app vind ik als ik bij het scannen met de handscanner continu een rood lampje krijg en ik alleen kan scannen met dat ding als ik het scherm van mijn telefoon aan heb staan met de app geopend.
Weet iemand hier waarom die scanner tegenwoordig altijd zes keer een serie van drie piepjes geeft als je hem hebt aangezet? Ik kan mij herinneren dat dat heel in het begin namelijk niet zo was. Nu krijg ik ook niet meer alle piepjes direct na elkaar, maar gebeurt dat vaak over een periode van een half uur.
Ja, blij toe!quote:
Makkelijk lullen, als je die 'rol' eenmaal hebt is het heel moeilijk te doorbreken, dat had ik precies zo toen ik de eerste keer ontslag nam. Natuurlijk is er daarvóór iets misgegaan, je wil ook niet meteen nee zeggen als ze de eerste keer iets extra's vragen, of je vindt het zelfs leuk om eens een andere wijk te lopen. Ergens daar tussenin gaat het mis... en kom je een keer heel moeizaam tot afspraken, is het een week later alweer misquote:Op maandag 26 november 2018 06:59 schreef Globetrottertje het volgende:
[..]
Ja, blij toe!
Ik heb nog nooit ergens gewerkt waar de tc en admi zo over mij heen liepen. Mensen zeggen wel, dat heb je laten doen, maar ik heb zoveel geprotesteerd. Niets hielp. Zelfs anderen lukte het niet om iets voor mij te doen.
Collega's op de depots hadden gemakkelijk praten. Het gebeurde bij mij en niet bij anderen. (Behalve bij nog een flexibele. Ook een vrouw waar ze overheen lopen)
Dat probleem dat de scanner alleen werkt als je telefoonscherm aan staat, heb ik ook af en toe. De telefoon opnieuw opstarten helpt bij mij altijd, maar wel tijdelijk. Helaas heb ik vaak al een paar pakjes gescand en bezorgd, voordat ik er achter kom dat ze nog steeds op "open staan". Ik krijg itt jij namelijk geen rood lampje, maar gewoon een groene. Dat van al die piepjes aan het begin heb ik trouwens ook, geen idee waar dat op duidt.quote:Op zondag 25 november 2018 22:20 schreef Rafierafie het volgende:
[..]
Moet je dan niet IT bellen?
Het meest irritante probleem met de app vind ik als ik bij het scannen met de handscanner continu een rood lampje krijg en ik alleen kan scannen met dat ding als ik het scherm van mijn telefoon aan heb staan met de app geopend.
Weet iemand hier waarom die scanner tegenwoordig altijd zes keer een serie van drie piepjes geeft als je hem hebt aangezet? Ik kan mij herinneren dat dat heel in het begin namelijk niet zo was. Nu krijg ik ook niet meer alle piepjes direct na elkaar, maar gebeurt dat vaak over een periode van een half uur.
Maar je kunt toch aan het blauwe lampje op je scanner zien of er verbinding is tussen de scanner en de telefoon? Als deze snel knippert zoekt hij verbinding, knippert íe langzaam dan is de verbinding al tot stand gebracht. En wat bedoel je met bovenstaand stappenplan? Wat is het verschil tussen de app op het scherm zetten en de app aanzetten? Als je de app aanzet verschijnt deze toch automatisch op het scherm?quote:Op zondag 25 november 2018 23:41 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Hij zoekt een activiteitsverbinding met je telefoon. Als je de scanner aanzet moet je daarna ook nog een keer je telefoon en app even wakker maken. Dus scherm aan en app open zetten.
Een collega heeft het zelfde probleem wat jij hebt. Die heeft ontdekt dat ze eerste de app moet aanzetten, dan de scanner, dan de app op het scherm zetten en dan het scherm uitzetten... Anders werkt het voor haar niet. Ik heb het probleem weer niet, en ik geloof ook niet dat het voor iedereen de oplossing was.
Klopt, hoor van die blauwe lampjes. Maar toch moet je ook die piepjes nog een keer hebben ook.quote:Op maandag 26 november 2018 09:49 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Maar je kunt toch aan het blauwe lampje op je scanner zien of er verbinding is tussen de scanner en de telefoon? Als deze snel knippert zoekt hij verbinding, knippert íe langzaam dan is de verbinding al tot stand gebracht. En wat bedoel je met bovenstaand stappenplan? Wat is het verschil tussen de app op het scherm zetten en de app aanzetten? Als je de app aanzet verschijnt deze toch automatisch op het scherm?
Klinkt precies als dat probleem.quote:Ik doe altijd eerst de app aan, dan bluetooth aan, en dan de scanner aan. Dan knippert de scanner eerst snel, daarna geeft íe een tweetonige piep (als de verbinding tot stand is gekomen), en daarna gaat íe langzaam knipperen. Desondanks heb ik geregeld dat de scanresultaten niet doorkomen op de telefoon, ook al krijg ik bij het scannen een groen lampje. Tenzij ik het scherm van de telefoon eerst aan zet. Maar na 30 seconden gaat het scherm weer uit, zodat het zich bij het volgende pakje weer herhaalt. En als ik nou bij elk scanpakje eerst mijn telefoon uit m'n zak moet halen en het scherm aanzetten, en daarna de scanner pakken en het pakje scannen, dan heeft zo'n aparte scanner ook geen toegevoegde waarde. De IT helpdesk geeft aan dat dit een bekend probleem is met de scanner en de Huawei, en dat ze er ook geen oplossing voor hebben.
Die piepje heb ik ook hoor. Als de scanner naar de bluetooth-verbinding zoekt knippert het blauwe lampje snel, als íe de verbinding tot stand heeft gebracht klinkt er een piepje en gaat het lampje langzaam knipperen. Maar desondanks, en ook ondanks het groene lampje en het bevestigende piepje bij de scans die ik vervolgens uitvoer, kan het toch voorkomen dat de telefoon de scans niet verwerkt als het scherm uit staat.quote:Op maandag 26 november 2018 10:53 schreef V__L_N het volgende:
[..]
Klopt, hoor van die blauwe lampjes. Maar toch moet je ook die piepjes nog een keer hebben ook.
Sommige telefoons draaien de app niet op de voorgrond als je je scherm uitzet. Dus zet ze de app nog een keer echt op de voorgrond. Anders werkt het dus niet.
[..]
Klinkt precies als dat probleem.
Ik doe trouwens eerst mijn bluetooth aan. Weet niet of het verschil maakt, maar heb het idee dat verbinding zoeken in ieder geval vlotter gaat.
gewoon HAHquote:Op maandag 26 november 2018 20:37 schreef Rijstwafel77 het volgende:
Ik verwacht donderdag een zware dag. Is de kerstspecial van de AH nou geadresseerd of HAH? Snap het niet helemaal..
Het is hah. Het zijn die gidsen die je wel in de appie zit liggen.quote:Op maandag 26 november 2018 20:37 schreef Rijstwafel77 het volgende:
Ik verwacht donderdag een zware dag. Is de kerstspecial van de AH nou geadresseerd of HAH? Snap het niet helemaal..
Ik zie het niet als een marathon, want dan moet je alsnog rennen. Het is meer een soort 4-daagse, maar dan met meer dan 4 dagen.quote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/2466373/5/50#p183389107]
December/sknj is geen sprint, het is een marathon. Als je nu vol gas gaat met die agenda's en gidsen, dan ga je straks met de extra pakjes/kerstkaarten/bedelbrieven en reclame onderuit.
Goed punt inderdaad.quote:Op maandag 26 november 2018 20:56 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Ik zie het niet als een marathon, want dan moet je alsnog rennen. Het is meer een soort 4-daagse, maar dan met meer dan 4 dagen.
Ja ik verwacht ook 2 pakketten van Bol.com Kreeg vanmiddag een melding van vertraging. Heb ze met 5 december nodig. Zal wel moeten lukken.quote:Op dinsdag 27 november 2018 20:15 schreef Fietsertje70 het volgende:
Tsja, en het pakketje wat ik maandag zou krijgen zou nu morgen moeten komen....is afgelopen vrijdag verzonden
Paar jaar geleden kregen we hier als basistijd een half uur per wijk.quote:Op dinsdag 27 november 2018 22:58 schreef Rafierafie het volgende:
De vraag of we 24 december willen komen werken komt nu steeds vaker voorbij. Schijnbaar hadden de teamleiders graag gezien dat het een verplichte werkdag zou zijn geworden, maar de OR lag dwars.
Ze wilden toch zo graag de maandag afschaffen als werkdag? Dan is dit het resultaat. Er is geen hond die die dag wil werken. "Maar je krijgt een uur extra en het zijn alleen maar kaarten". Echt geen haar op mijn hoofd!
Sowieso heb ik nergens gezien wat er als basistijd op die dag gehanteerd wordt. GTIBT plus een uurtje?
Leuk als je een winkel in moetquote:Op dinsdag 27 november 2018 23:14 schreef Rafierafie het volgende:
Amerikaans alternatief voor het postvest:
[ afbeelding ]
![]()
Meer details hier
'Wie zoet is', met daaronder een foto van een lading postbezorgers die allemaal hun postvest dragen... Heel subtiel.quote:Zie ginds komt de stoomboot uit Spanje weer aan!
De Sint is weer in het land en wie zoet is krijgt ook dit jaar weer wat lekkers! De Sint en zijn hulpjes van de BVPP zijn door het land getrokken om onze lieve post personeel te bedanken met zakjes pepernoten.
In feite maken ze het met die reactie alleen maar triester, ze zeggen eigenlijk: het valt hier nog wel mee, elders is het nog veel erger.quote:Op woensdag 28 november 2018 11:07 schreef Globetrottertje het volgende:
Als het niet zo triest was geweest, dan was het grappig die reactie.
Plaat voor de kop hebben ze.
Als je de postcodes en straatnamen en huisnummers goed dubbelcheckt en duidelijk opschrijft, zou de post die je in welke brievenbus dan ook doet, in principe de volgende dag aan moeten komen. Plak de enveloppen ook goed dicht en schrijf je retouradres klein linksbovenin of op de achterkant. Alleen zogenaamde "eenlingbrievenbussen", bussen met maar een gleuf, worden heel vroeg op de dag gelicht omdat een bezorger dat tijdens de route doet. Dat staat dan op de bus aangegeven. Dat kan voor een dag vertraging zorgen omdat de bus al gelicht is als je je brieven post. Als post soms niet aankomt of als deze zonder duidelijke reden vertraagd is, is dat een reden om een klacht in te dienen bij de klantendienst.quote:Op maandag 26 november 2018 18:49 schreef YoshiBignose het volgende:
Zijn er hier ook mensen die de post ophalen uit de brievenbussen? Ik moet best wel wat post versturen en met de feestdagen die er aan komen merk ik toch dat er vaak vertraging is of post die gewoon compleet verdwijnt. Is het veiliger om het bij zo'n brievenbus bij een pakketpunt in te leveren of zijn er nog andere tips?
Op mijn depot toch wel een flink aantal mensen die zich er voor hebben opgegeven. Zo me bijna schuldig voelen dat ik er vriendelijk voor bedankt heb (quote:Op dinsdag 27 november 2018 22:58 schreef Rafierafie het volgende:
De vraag of we 24 december willen komen werken komt nu steeds vaker voorbij. Schijnbaar hadden de teamleiders graag gezien dat het een verplichte werkdag zou zijn geworden, maar de OR lag dwars.
Ze wilden toch zo graag de maandag afschaffen als werkdag? Dan is dit het resultaat. Er is geen hond die die dag wil werken. "Maar je krijgt een uur extra en het zijn alleen maar kaarten". Echt geen haar op mijn hoofd!
Sowieso heb ik nergens gezien wat er als basistijd op die dag gehanteerd wordt. GTIBT plus een uurtje?
Hier worden inmiddels al complete depots uitbesteed aan externe bedrijven. Toevallig is het tekort groter geworden na invoering van de combibundel. Van te voren zou het tekort niet groter mogen worden door dit gebeuren. Maar terugdraaien gaan ze niet doen natuurlijk. Want het kan aan alles liggen maar niet aan de combibundelquote:Op woensdag 28 november 2018 09:39 schreef diesnelle het volgende:
Oei, niet met de pers praten hè.
https://www.gelderlander.(...)-leuk-meer~a177089b/
Gebruikelijke reactie van PostNL: het valt wel mee. Het aantal duimpjes onder de reacties zegt genoeg.
Dit had ik meteen al aangeven bij mijn tc. Waarom nie, net zoals binnen, 40% extra. Alleen al om die scheve verhouding kom ik die dag niet langs om even het bedrijf uit de brand te helpen.quote:Op woensdag 28 november 2018 12:59 schreef Hondsdraf het volgende:
[..]
Op mijn depot toch wel een flink aantal mensen die zich er voor hebben opgegeven. Zo me bijna schuldig voelen dat ik er vriendelijk voor bedankt heb ().
Overigens slaat een uurtje extra nergens op. Voor een wijk waar 2 uur voor staat krijg je een uur extra, maar voor een wijk waar 1 uur voor staat ook. Vaag toch?
Nou dat is mijn ervaring niet haha. Er zijn genoeg klanten die klagen dat het bijvoorbeeld pas na 5 dagen bezorgd is. De bubbelenveloppen zitten goed dicht, adreslabel is geprint en het retouradres staat op de print van de frankeermachine. Het vreemde is dat het vaak een hele groep klanten is die het niet geleverd krijgen op een zelfde dag. Alsof er dus af en toe een zak uit die brievenbus pas een paar dagen later wordt geleegd ofzo. Klinkt onlogisch, maar het komt de laatste tijd te vaak voor.quote:Op woensdag 28 november 2018 12:17 schreef bmp80 het volgende:
[..]
Als je de postcodes en straatnamen en huisnummers goed dubbelcheckt en duidelijk opschrijft, zou de post die je in welke brievenbus dan ook doet, in principe de volgende dag aan moeten komen. Plak de enveloppen ook goed dicht en schrijf je retouradres klein linksbovenin of op de achterkant. Alleen zogenaamde "eenlingbrievenbussen", bussen met maar een gleuf, worden heel vroeg op de dag gelicht omdat een bezorger dat tijdens de route doet. Dat staat dan op de bus aangegeven. Dat kan voor een dag vertraging zorgen omdat de bus al gelicht is als je je brieven post. Als post soms niet aankomt of als deze zonder duidelijke reden vertraagd is, is dat een reden om een klacht in te dienen bij de klantendienst.
Maar de feestdagen zijn echt nog niet begonnen, dus dat kan het probleem niet zijn. Pakketzendingen zijn wel een beetje vertraagd vanwege Black Friday, maar dat is maar een keer. Zoals ik zei is dit dan een goede reden om te kijken of er misschien bij de klantenservice achterhaald kan worden hoe het kan dat de zendingen zo vaak vertraagd zijn. Rouwpost gaat idd met de hoogste prioriteit via een apart kanaal, maar dat is niet iets wat je voor gewone post kunt aanvragen.quote:Op woensdag 28 november 2018 14:48 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Vooral nu met de feestdagen. Kan ik op zich wel begrijpen ook, maar is er dan niet een manier om het beter erdoor te krijgen? Ik zag namelijk ooit eens een bordje dat rouwpost enzo via een speciale bak kon...
Vanmiddag was het er. Die arme bezorger moest om 15.00 uur nog 50 pakketten bezorgen.quote:Op dinsdag 27 november 2018 20:15 schreef Fietsertje70 het volgende:
Tsja, en het pakketje wat ik maandag zou krijgen zou nu morgen moeten komen....is afgelopen vrijdag verzonden
Hier is er tijdens het werkoverleg gezegd: Je krijgt de tijd voor die er staat voor een piekdag (maar dan niet voor welke piekdag) + dat uur extra. MAAR omdat het (waarschijnlijk) alleen kaarten zullen zijn MAG je ook minnen.quote:Op dinsdag 27 november 2018 22:58 schreef Rafierafie het volgende:
De vraag of we 24 december willen komen werken komt nu steeds vaker voorbij. Schijnbaar hadden de teamleiders graag gezien dat het een verplichte werkdag zou zijn geworden, maar de OR lag dwars.
Ze wilden toch zo graag de maandag afschaffen als werkdag? Dan is dit het resultaat. Er is geen hond die die dag wil werken. "Maar je krijgt een uur extra en het zijn alleen maar kaarten". Echt geen haar op mijn hoofd!
Sowieso heb ik nergens gezien wat er als basistijd op die dag gehanteerd wordt. GTIBT plus een uurtje?
mwah, bij ons wil iets van 60% van de mensen wel werken, vind ik toch best een aardig percentage.quote:Op dinsdag 27 november 2018 22:58 schreef Rafierafie het volgende:
De vraag of we 24 december willen komen werken komt nu steeds vaker voorbij. Schijnbaar hadden de teamleiders graag gezien dat het een verplichte werkdag zou zijn geworden, maar de OR lag dwars.
Ze wilden toch zo graag de maandag afschaffen als werkdag? Dan is dit het resultaat. Er is geen hond die die dag wil werken. "Maar je krijgt een uur extra en het zijn alleen maar kaarten". Echt geen haar op mijn hoofd!
Sowieso heb ik nergens gezien wat er als basistijd op die dag gehanteerd wordt. GTIBT plus een uurtje?
Damn, ze gooien je wel echt in het diepe. Zou toch overleg met je TC voorstellen want dit is niet ok van de pensioenada. En voor je het weet ben je de gek die alles doet..quote:Op woensdag 28 november 2018 16:48 schreef Rijstwafel77 het volgende:
Collega die gisteren met pensioen is gegaan heeft gewoon alle 6 de tassen met NPL laten staan. Moet nu dus in 2 dagen die 6 zakken met NPL bezorgen...![]()
En morgen nog een andere wijk waar ik nog 2 zakken NPL staan...
Oh, nou fijn dat het mag zeg...quote:Op woensdag 28 november 2018 16:52 schreef the_X het volgende:
[..]
Hier is er tijdens het werkoverleg gezegd: Je krijgt de tijd voor die er staat voor een piekdag (maar dan niet voor welke piekdag) + dat uur extra. MAAR omdat het (waarschijnlijk) alleen kaarten zullen zijn MAG je ook minnen.
En ze zouden mijn werkuren/dagen rustig opbouwen... maar ik versta dit niet onder rustig. Die vent die met pensioen is heeft ook echt op z’n sodemieter gehad, maarja... daar schiet ik niks mee op. Ga morgen even mijn TC bellen want ik weiger gewoon om nog 8 zakken ( in totaal) aan NPL weg te brengen.quote:Op woensdag 28 november 2018 17:10 schreef Bezorgertje het volgende:
[..]
Damn, ze gooien je wel echt in het diepe. Zou toch overleg met je TC voorstellen want dit is niet ok van de pensioenada. En voor je het weet ben je de gek die alles doet..
Waar ben je dit jaar niet ingestonken?quote:Op dinsdag 27 november 2018 20:30 schreef diesnelle het volgende:
Zó blij dat ik er dit jaar niet ingestonken ben!
Daar heeft Bezorgertje gelijk in. En hou je poot stijf!!quote:Op woensdag 28 november 2018 17:10 schreef Bezorgertje het volgende:
[..]
Damn, ze gooien je wel echt in het diepe. Zou toch overleg met je TC voorstellen want dit is niet ok van de pensioenada. En voor je het weet ben je de gek die alles doet..
ik ken wel de zaterdagblokkade, maar dat komt niet vanuit postnl zelf, dat is dan aangevraagd door degene op dat adres.quote:Op woensdag 28 november 2018 20:43 schreef YoshiBignose het volgende:
Oh trouwens hebben jullie ooit gehoord van een "zaterdagblokkade"? Laatste tijd als ik vrijdag bestelde dan werd er zaterdag niet geleverd... ik maar telkens denken dat het aan de webwinkel lag tot ik een keer een mailtje kreeg waarin stond dat ze op zaterdag niet meer op m'n adres bezorgen (industrieterrein). Toen heb ik PostNL gebeld en zouden ze die blokkade opheffen. Maar dit is dus gewoon zomaar gebeurd want begin van het jaar kwam PostNL gewoon zaterdag langs.
En het hilarische is dat iedere zaterdag ik wel gewoon die bus langs zie rijden.... ze kwamen alleen niet bij mij
Vraag me af ze je wel kunnen verplichten dan te werken, contract is volgens mij voor werken van dinsdag t/m zaterdag. Daarnaast zullen er ook een aantal mensen zijn met andere verlichtingen op maandagenquote:Op dinsdag 27 november 2018 22:58 schreef Rafierafie het volgende:
De vraag of we 24 december willen komen werken komt nu steeds vaker voorbij. Schijnbaar hadden de teamleiders graag gezien dat het een verplichte werkdag zou zijn geworden, maar de OR lag dwars.
Ze wilden toch zo graag de maandag afschaffen als werkdag? Dan is dit het resultaat. Er is geen hond die die dag wil werken. "Maar je krijgt een uur extra en het zijn alleen maar kaarten". Echt geen haar op mijn hoofd!
Sowieso heb ik nergens gezien wat er als basistijd op die dag gehanteerd wordt. GTIBT plus een uurtje?
Nee, dat kunnen ze niet gelukkig. Er zijn nu dus gebieden waar ze heel veel moeite hebben om de planning die dag rond te krijgen. Daarom hadden teamleiders dus graag gezien dat het een verplichte werkdag zou zijn geworden. Ze zoeken het maar lekker uit.quote:Op woensdag 28 november 2018 21:09 schreef zerebus het volgende:
[..]
Vraag me af ze je wel kunnen verplichten dan te werken, contract is volgens mij voor werken van dinsdag t/m zaterdag. Daarnaast zullen er ook een aantal mensen zijn met andere verlichtingen op maandagen
En sinds wanneer houdt sannd zich aan de opgelegde regels?quote:Vandaag bepaalde de rechter dat werknemers van postbedrijf Sandd betaald moeten worden volgens de algemeen verbindend verklaarde cao voor de transportsector (TLN-cao). (...)
Ja de bedoeling is omdat veel bedrijven op zaterdag dicht zijn, dat die dan zelf kunnen aangeven dat de post niet voor niks hoeft te komen. Maar ik heb op twitter wel (vooral ongeveer een jaar terug) heel vaak mensen gezien die klaagden dat ze nooit zo'n blokkade hebben aangevraagd. Dus ik denk dat daar op een gegeven moment iets verkeerd is gegaan. Hopelijk komen ze nu wel weer langs.quote:Op woensdag 28 november 2018 20:43 schreef YoshiBignose het volgende:
En het hilarische is dat iedere zaterdag ik wel gewoon die bus langs zie rijden.... ze kwamen alleen niet bij mij
Probleem is volgens mij dat die dichte bedrijven vroeger op pure kennis gingen. Attentiekaarten waren er niet, je moest ze gewoon uit je hoofd leren. Met het vertrek van de postbodes is een deel van die kennis omgezet in attentiekaarten. Maar er is nu alleen geen terugkoppeling meer van bezorgen naar voorbereiden als een bedrijf verhuisd, of opeens wel op zaterdag open is. Daardoor blijven die attentiekaarten ten onrechte in het systeem zitten.quote:Op donderdag 29 november 2018 04:29 schreef bmp80 het volgende:
[..]
Ja de bedoeling is omdat veel bedrijven op zaterdag dicht zijn, dat die dan zelf kunnen aangeven dat de post niet voor niks hoeft te komen. Maar ik heb op twitter wel (vooral ongeveer een jaar terug) heel vaak mensen gezien die klaagden dat ze nooit zo'n blokkade hebben aangevraagd. Dus ik denk dat daar op een gegeven moment iets verkeerd is gegaan. Hopelijk komen ze nu wel weer langs.
Jaa maar dit gaat over pakketten volgens mijquote:Op donderdag 29 november 2018 13:29 schreef Sebastiaan92 het volgende:
[..]
Probleem is volgens mij dat die dichte bedrijven vroeger op pure kennis gingen. Attentiekaarten waren er niet, je moest ze gewoon uit je hoofd leren. Met het vertrek van de postbodes is een deel van die kennis omgezet in attentiekaarten. Maar er is nu alleen geen terugkoppeling meer van bezorgen naar voorbereiden als een bedrijf verhuisd, of opeens wel op zaterdag open is. Daardoor blijven die attentiekaarten ten onrechte in het systeem zitten.
Ik ben wel een beetje klaar met admie. Al meerdere keren aangegeven een bepaalde wijk niet te willen lopen op zaterdag. Simpelweg te groot. Zetten ze hem er volgende week zaterdag weer opquote:Op donderdag 29 november 2018 18:10 schreef VixenFromHell het volgende:
Baal er hier een beetje van dat het rooster duidelijk nog niet af is. Heb elke dag alleen maar 1 wijkje. Daar gaat zeker nog wat bij komen, maar waarschijnlijk weten ze zelf nog niet helemaal hoe en wat. Balen, ik wil gewoon nu kunnen zien wat ik volgende week moet doen![]()
En het is ook maar de helft van mijn contract, dus accepteren en zeggen dat ik er niks bij loop kan ook niet.
Ik zie het net. Degene die het stukje geschreven heeft noemt PostNL, Post.nl en zelfs een voormalige postbode doet dat. De reacties zijn trouwens best om te smullen.quote:Op woensdag 28 november 2018 09:39 schreef diesnelle het volgende:
Oei, niet met de pers praten hè.
https://www.gelderlander.(...)-leuk-meer~a177089b/
Gebruikelijke reactie van PostNL: het valt wel mee. Het aantal duimpjes onder de reacties zegt genoeg.
Hier hetzelfde, behalve van die NPL tassen. 6 uur over gedaan.quote:Op donderdag 29 november 2018 18:47 schreef K21 het volgende:
Hoi allemaal.Doe dit werk al een tijdje en lees ook al aardig lang mee maar had nooit de ballen om te posten, tot ik me vandaag zo heb lopen ergeren dat ik er maar eens een paar woorden aan wilde wijden.
Ik had drie wijken, wat al best een opgave was met die fijne kerstboeken van de AH, maar ze hadden hier de Kampioen en één of andere gare mailing van de Postcodeloterij (net als je denkt dat je niet een nog grotere hekel aan ze kon krijgen na die agenda's) er ook maar bij gedaan. Daarnaast nog wat KPN brieven voor heel veel adressen en uiteraard een stuk of 20 scanpakjes + de gebruikelijke dikke aanbelchinezen. Echt een berg post, joh. Had gewoon pijn in mijn rug ervan en heb bijna de gehele zeven uur dat ik erover gedaan heb zachtjes lopen vloeken (vooral omdat die HaH zo lekker glad was ook).![]()
Wat mijn humeur ook geen goed deed was dat voor één van de wijken alle NPL tassen er nog stonden, nadat ik voor mijn eigen vaste wijken wel netjes alles weggelopen heb. De pipo die 'm dinsdag en gisteren liep had er kennelijk geen zin in. Nou, ik heb twee tassen gedaan, en verder bekijken ze het maar.
Ik ben wel een beetje klaar met elk onderdeel van PostNL en alles wat erbij hoort eigenlijk. Wat een puinhoop is het de laatste tijd weer. Hier nu in ene het bericht dat we het rooster niet mogen bevestigen totdat we morgen bericht krijgen dat het is toegestaan omdat het een en ander nog kan wijzigen. Voorheen kregen we steeds berichten dat we op donderdag al moesten bevestigen want "dat is onderdeel van je werk".quote:Op donderdag 29 november 2018 18:52 schreef Sebastiaan92 het volgende:
[..]
Ik ben wel een beetje klaar met admie. Al meerdere keren aangegeven een bepaalde wijk niet te willen lopen op zaterdag. Simpelweg te groot. Zetten ze hem er volgende week zaterdag weer op
Jazeker. 3 van de 6 tassen heb ik gedaan in de ochtend voor dat de post kwam en de andere 3 tassen met NPL namen 2 andere collega’s van mij over, dat had de teamcoach voor elkaar gekregen!quote:Op donderdag 29 november 2018 09:49 schreef Globetrottertje het volgende:
Heb je nog contact kunnen leggen met je tc @Rijstwafel77?
Bij onze Primera is het juist andersom. Als de postbezorger komt, wordt de klanten gevraagd even te wachten, post gaat voor.quote:Op vrijdag 30 november 2018 00:46 schreef Rijstwafel77 het volgende:
Het valt mij op als ik bij de retailer kom en ik keurig sta te wachten het personeel gewoon lekker verder gaat met klanten helpen en na 3 minuten komen aanlopen kakken en dan even snel het pakket overnemen..
De officiele afspraak is dat we de eerstvolgende zijn.. Helaas wil het vooral in de supermarkten nogal eens voorkomen dat het niet gecommuniceerd word naar alle medewerkers. Kunst is dan om het aan te geven, en dat vinden 9 van de 10 bezorgers niet nodig/beschamend. Zelf doe ik het vaak wel, maar dan staat er de volgende keer weer iemand anders..quote:Op vrijdag 30 november 2018 08:24 schreef Essebes het volgende:
[..]
Bij onze Primera is het juist andersom. Als de postbezorger komt, wordt de klanten gevraagd even te wachten, post gaat voor.
Wellicht helpt het om een iets assertievere houding aan te nemen bij de retailer en aan te geven dat je vertrekt als ze je niet helpen?
(Ben gewoon een klant die uit interesse meeleest met jullie lief en leed, dus ik weet niet wat de officiele afspraken zijn in dit geval)
quote:Op vrijdag 30 november 2018 09:11 schreef Bezorgertje het volgende:
[..]
De officiele afspraak is dat we de eerstvolgende zijn. Helaas wil het vooral in de supermarkten nogal eens voorkomen dat het niet gecommuniceerd word naar alle medewerkers. Kunst is dan om het aan te geven, en dat vinden 9 van de 10 bezorgers niet nodig/beschamend. Zelf doe ik het vaak wel, maar dan staat er de volgende keer weer iemand anders.. Overigens gaat dreigen met weglopen niks opleveren behalve problemen voor de bezorger zelf, wij moeten het gewoon kwijt en hebben de kennisgeving daarvan al in de bus liggen.
Oeps, foutje met editten.
quote:Op vrijdag 30 november 2018 11:14 schreef VixenFromHell het volgende:
Hier is ook een retailer waarbij het personeel de instructie heeft gekregen om gewoon eerst de eigen klanten te helpen, ondanks afspraken met PostNL. Met deze retailer is hier ook gedoe om geweest. Heb daar zelf op een gegeven moment ook een opmerking gemaakt over dat ze mij eigenlijk tussendoor moeten helpen, maar het antwoord was dat dat met die drukte (voor kerst) niet kon. Konden ze niet maken richting de klanten blabla. Erg fijn als er zo'n 10 man al in de rij staat, het is al half 7 dus lange drukke dag gehad, en ze laten je wachten. Heb toen netjes aangegeven dat ik het zou melden bij PostNL. Inmiddels moeten we voor een bepaald gebied naar een retailer een stuk verderop, zodat er minder van ons naar die probleemretailer hoeven...
Die andere retailer liet mij laatst trouwens ook wachten. Waren 2 medewerksters achter de balie, eentje hielp iemand met een pakje. Zodra die klaar was liep ik daar naar toe (ik was ook de eerstvolgende klant), en toen liep die medewerkster weg omdat degene bij de kassa daar pauze ging houden. Ik bleef bij het PostNL apparaat staan met mijn pakje, en vervolgens ging die medewerkster doodleuk ook eerst nog de klant helpen die na mij binnen gekomen was! En ik weet zeker dat ze me gezien had
Enige retailer hier waarvan ik weet dat het altijd wel netjes gaat is de Bruna.
En gewoon op de balie leggen? Of is er een hele officiële overdracht nodig?quote:Op vrijdag 30 november 2018 12:11 schreef gelestipjes het volgende:
Ik wacht altijd gewoon. Zou het zelf als wachtende klant ook vervelend vinden als iemand anders zomaar voor mag gaan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Denk dat veel retailers ook vooral meedoen omdat de concurrent het ook doet. Niet omdat het zoveel oplevert.
Ik wil er toch altijd wel graag zeker van zijn dat ze het afhandelen. Bovendien is het een nogal smalle bedoening daar, dus dan moet ik me eerst langs de wachtende klanten wurmen om het op de balie te kunnen leggen.quote:Op vrijdag 30 november 2018 15:01 schreef lololo het volgende:
[..]
[..]
En gewoon op de balie leggen? Of is er een hele officiële overdracht nodig?
Wel met de werkklok nog lopend dan hoop ikquote:Op vrijdag 30 november 2018 15:06 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
Ik wil er toch altijd wel graag zeker van zijn dat ze het afhandelen. Bovendien is het een nogal smalle bedoening daar, dus dan moet ik me eerst langs de wachtende klanten wurmen om het op de balie te kunnen leggen.
uiteraard, ga dat natuurlijk niet in mijn eigen tijd doenquote:Op vrijdag 30 november 2018 15:11 schreef lololo het volgende:
[..]
Wel met de werkklok nog lopend dan hoop ik
Je zal ze er vast bij hebben die dat doen. Toen ik er nog werkte hoefde er nog niks naar de retailer, foutlopers in de oranje bus en spul dat niet in de bus past terug naar het depot. Dat rekenden er best wel een paar niet als werktijd. Kan ik me met de foutlopers nog iets bij voorstellen maar de trip terug naar het depot, open maken, spullen dumpen, dicht maken kostte zelfs in het allergunstigste geval minstens 5 minuten. Voor de meesten zal het meer 10-15 minuten zijn geweest.quote:Op vrijdag 30 november 2018 15:12 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
uiteraard, ga dat natuurlijk niet in mijn eigen tijd doen
Nee, dan ging ik ook staan wachten. Lijkt me wel ontzettend frustrerend weer. Aan de ene kant je teamleider die verwacht dat jij lekker assertief gaat doen en niet gaat staan wachten, aan de andere kant personeel en klanten die niet blij met jou zijn. Als dat dagelijkse kost wordt zou ik er echt chagrijnig van worden.quote:Op vrijdag 30 november 2018 15:18 schreef VixenFromHell het volgende:
Als er wat aan de hand is moet je het bonnetje kunnen laten zien, met handtekeningen erop. Dus het pakketje neerleggen en weg gaan zie ik ook niet zitten
Het schijnt ook dat er bij 1 retailer hier soms onze stickers eraf gehaald worden en dat ze ze dan weer op de container voor de pakketbezorging dumpen. Daar gaat vast gezeik van komen
Maar ja, ik zou dat als klant ook niet leuk vinden dan nee. Maar het is wel de afspraak die gemaakt is met PostNL en de teamleiders hier zien dus liever ook niet dat we in werktijd gaan staan wachten..
En ja, voor die retailers is het helemaal niet zo fijn, begreep van iemand dat er iig eentje hier er ook eigenlijk vanaf wil.
Leuk weer die lokale richtlijnen. Bonnetjes heb ik alleen de eerste keer aangenomen. Maar na navraag bleek dat hier niet nodig te zijn.quote:Op vrijdag 30 november 2018 15:18 schreef VixenFromHell het volgende:
Als er wat aan de hand is moet je het bonnetje kunnen laten zien, met handtekeningen erop. Dus het pakketje neerleggen en weg gaan zie ik ook niet zitten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |