Van de hoeveel?quote:Op zaterdag 6 oktober 2018 19:46 schreef ijs_beer het volgende:
We zijn overigens qua aantal posts tot nu toe dit jaar het 14e subforum van FOK.
Voor mij mag zij, maar met een klein liedje.quote:Op zondag 7 oktober 2018 00:45 schreef Redefine het volgende:
Ik elke keer als ik de combinatie Davina Michelle en het ESF lees of hoor:
[ afbeelding ]
Dat ze beter is dan Maan staat boven kijf. Ja ze heeft een goede stem. Maar daarbuiten vind ik echt helemaal niks voor haar spreken om ons land te vertegenwoordigen op het ESF. Laten we dat gewoon maar niet doen.
Nachtmerries, vreselijk is dat. Ik heb er nu een stuk minder last van.quote:Op zondag 7 oktober 2018 08:01 schreef ijs_beer het volgende:
Ik droom zo maf de laatste tijd,dat je er van wakker schrikt en dan helemaal klam bent. Bah.
Oh dat weet ik wel zeker. Gisteren zag ik Maan ergens op tv, of in een herhaling van een programma.quote:Op zondag 7 oktober 2018 08:12 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Maan is een beetje Wendy van Dijk: kansloos maar om de een of andere reden weten ze the powers that be te overtuigen. Kan iets met connecties te maken hebben maar wie ben ik om dat te suggereren
als je ook een beetje plakkerig bent, begint je pubertijd eindelijk !quote:Op zondag 7 oktober 2018 08:01 schreef ijs_beer het volgende:
Ik droom zo maf de laatste tijd,dat je er van wakker schrikt en dan helemaal klam bent. Bah.
Nee juist met een groot liedje!quote:Op zondag 7 oktober 2018 09:12 schreef ato het volgende:
[..]
Voor mij mag zij, maar met een klein liedje.
Omg.quote:Op zondag 7 oktober 2018 10:09 schreef Peter het volgende:
[..]
als je ook een beetje plakkerig bent, begint je pubertijd eindelijk !
Blijf die power die ze in haar stem heeft mooi vindenquote:Op zondag 7 oktober 2018 00:35 schreef Guanabana het volgende:
Weet niet helemaal wat ik van die versie vind zo, maar ze weet het wel te brengen!
Dat lukt wel op een ESFpodium (eerder dan Maan).
Duuuuuude.quote:Op zondag 7 oktober 2018 10:09 schreef Peter het volgende:
[..]
als je ook een beetje plakkerig bent, begint je pubertijd eindelijk !
Wat kunnen smaken verschillenquote:Op zondag 7 oktober 2018 10:34 schreef Redefine het volgende:
Maan is drie keer niks. Maar qua uitstraling is Davina Michelle echt verschrikkelijk
Ditquote:Op zondag 7 oktober 2018 12:14 schreef Greys het volgende:
Zit nu De Beste Zangers terug te kijken. Ik vond Davina het echt te gek doen. Ze heeft er echt de attitude voor.En ik begin haar echt leuker te vinden. Dat openlijke zenuwlijen enzo. Ik hou er wel van.
Spannend!quote:Op zaterdag 6 oktober 2018 16:10 schreef Cee het volgende:
[..]
It’s a boyyyy![]()
Goede foto’s heb ik nog niet echt, en omdat het een zwervertje is en net zijn opknapfase en een oormijt heeft doorstaan, ziet ie er nog een beetje uit als wanneer ik om 4 uur ‘s nachts uit m’n bed word getoeterd.Maandag ga ik hem ophalen en betalen en dan is ie officieel van mij. Hij gaat Freddie heten en ik heb me net kreupel gekocht en gezeuld aan korrels, kattenbak, speeltjes, matje, eetbakjes (waarom zijn die dingen zo klein? Ik dacht dat ze groter waren), kattengras (ik las ergens dat een binnenkat dat moet hebben, verder geen idee maar het zag er gezellig uit), een klein zakje droogvoer want net online een grote zak gekocht speciaal voor gebitsverzorging (Fred heeft geen supersterk gebit en mist een snijtandje) dus die wordt nog geleverd, natvoer en ik heb geen idee dus kocht drie verschillende Sheba’s en kreeg er zelf honger van en net heeft de aardige jongen van de dierenwinkel mijn krabpaal over de winkelboulevard gesjouwd en in m’n autootje gepropt.
Nu is het een puinhoop in huis en beetje in mijn hoofd maar zometeen alles op z’n plekje zetten en daarna eten en dan en dan dan GA IK STRICTLY KIJKEN AOIBHIN.![]()
Ben bekaf.
Gefeliciteerd met je moederschapquote:
Leuk plaatje...voor een keer, zou'm niet vaker opzetten. Zijn kleding wanneer ie op de bank zit/springtquote:Op zaterdag 6 oktober 2018 18:44 schreef ijs_beer het volgende:
Wat vinden we van de nieuwe van D'ouwe?
quote:Op zaterdag 6 oktober 2018 19:41 schreef ijs_beer het volgende:
FOK!vriendjes van gebruiker "ijs_beer"
nr aantal keer gebruiker gequoot aantal door gebruiker gequoot gebruiker
16 51 51 ijs_beerIk quote mezelf kennelijk veel te vaak.
Valt voor mij in de categorie, leuk maar vaker gehoord.quote:
Ja ik vind Shine van De Toppers echt leukquote:Op maandag 8 oktober 2018 08:19 schreef ato het volgende:
Alvast fijn samenzijn met Freddie, Cee.
Dus je vind de toppers ook leuk?
Ik vind Douwe Bob zijn nieuwe single ook leuk.
Oh! Exciting! Hopelijk went ie snel aan z'n nieuwe omgeving.quote:Op maandag 8 oktober 2018 07:57 schreef Cee het volgende:
Goedemorgen!Vanmiddag Fred ophalen en dan gaan we vanavond samen op YouTube Matt’s nieuwe reactievideo (Spanje) kijken!
Oh, en ik vind de nieuwe single van Douwe Bob echt erg leuk, maar alle nummers die zo heten vind ik leuk.
Fred Rettekecatquote:Op maandag 8 oktober 2018 11:08 schreef Greys het volgende:
Cee wat spannend! Kan je nog wachten tot vanmiddag, nee zeker? Ik kan al niet wachten om te horen hoe het gaat met Fred Retteketet
Wat leuk! En dat het al zo goed gaat nu.quote:Op maandag 8 oktober 2018 11:18 schreef MaLo het volgende:
Cee van harte gefeliciteerd met Freddie! Wat een leuke naam!
En ook wij zijn kattenouders geworden. Luca heet hij, e76jki (dit typte hij
)
Een kitten van 14 weken uit het asiel, vondeling, gesocialiseerd in pleeggezin en daarna weer teruggekeerd naar het asiel. We zijn vrijdag geweest en hij had meteen een klik met mijn dochter. Sinds zaterdagmiddag is hij in huis en het gaat supergoed. Hij heeft zaterdagmiddag achter de koof van de verwarming doorgebracht; zaterdagavond ging hij de kamer ontdekken. Al snel wilde hij met een hengelspeeltje spelen en nog wat later sprong hij bij ons op de bank. En aan het eind van de avond lag hij al bij dochterlief op schoot te slapen
Oh wat een knapperd!quote:Op maandag 8 oktober 2018 12:10 schreef MaLo het volgende:
Foto in FoBo gezet! Wel gekanteld, weet niet hoe ik hem moet draaien
Zijn kopje is idd heel mooi getekend, de rest is een rotzooitjequote:Op maandag 8 oktober 2018 12:20 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh wat een knapperd!
Net of hij een zwart hoesje over beide oren heeft, hij is echt leuk getekend
Haha, op welke zender draaien ze dat nog dan?quote:Op maandag 8 oktober 2018 13:03 schreef ShippedFromTheNetherlands het volgende:
ik hoorde voor het eerst 10000000000 jaar de Eerste Keer op de radio
Dat was bij 100%NLquote:Op maandag 8 oktober 2018 13:05 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Haha, op welke zender draaien ze dat nog dan?
Wat een schat! Hij heeft echt grappige grote orenquote:Op maandag 8 oktober 2018 12:10 schreef MaLo het volgende:
Foto in FoBo gezet! Wel gekanteld, weet niet hoe ik hem moet draaien
Ach wat een scheet.....en die oortjes zo lief! Heel veel geluk met Luca!quote:Op maandag 8 oktober 2018 12:10 schreef MaLo het volgende:
Foto in FoBo gezet! Wel gekanteld, weet niet hoe ik hem moet draaien
Nina 1989 en Sergio 1991quote:Op maandag 8 oktober 2018 10:18 schreef Aoibhin het volgende:
Spanje heeft toch best een aantal goede nummers gehad in het verleden die je eigenlijk nooit meer hoort.
Waar zit Fobo?quote:Op maandag 8 oktober 2018 12:10 schreef MaLo het volgende:
Foto in FoBo gezet! Wel gekanteld, weet niet hoe ik hem moet draaien
Dat is toch waar je die kroketten uit de muur haalt?quote:Op maandag 8 oktober 2018 18:19 schreef ato het volgende:
[..]
Waar zit Fobo?
Wat leuk, Malo zo'n nieuwe aanwinst.
Dank je Fredquote:Op maandag 8 oktober 2018 19:47 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dat is toch waar je die kroketten uit de muur haalt?
Fotoboek van User
Hoor hem voor het eerst nu bij DWDD, erg leuk inderdaad!quote:Op maandag 8 oktober 2018 08:19 schreef ato het volgende:
Ik vind Douwe Bob zijn nieuwe single ook leuk.
Herkenbaar dit. Katten zijn echt eigenwijs; die doen lekker waar ze zelf zin in hebben. Die van mij liggen ook altijd op de grond, of op kleren, in laatjes, op boekenkastplanken, terwijl ik dan denk 'er zijn toch wel fijnere plekjes te bedenken'quote:Op maandag 8 oktober 2018 20:51 schreef Cee het volgende:
Nou Freddeketet is in the house.Hij ligt nu op het kille laminaat in de gang, ondanks de kleedjes en kussentjes en bedjes die her en der beschikbaar zijn. Vanmiddag heeft ie een dik kwartier na een uitgebreide wasbeurt op de bank tegen me aan gelegen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |