SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.KeukenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.BadkamerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.garageSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder moet er nog wel het een en ander gebeuren onder andere;
-boven systeemplafond vervangen,
-stenen boog tussen woonkamer en keuken wegslopen,
-vloeren
-muren laten stuccen
-verven
-muren slopen en muren opbouwen
-van het voorjaar voor en achtertuin aanpakken
-boven dubbelglas laten plaatsen
-twee ramen boven keuken in dak plaatsen.
-100 andere dingen die ik nu vergeet
[ Bericht 2% gewijzigd door Thinkk-Pinkk op 22-09-2018 12:32:15 ]I solemnly swear i'm up to no good![]()
Forse badkamer!
Ben benieuwd naar de indeling van het huis zelf, onze tweekapper heeft de voordeur ook aan de zijkant, maar de garage verder naar achteren (4 meter voorbij de achtermuur van het huis, als het aan mij ligt over 2 jaar 3 meter achter de achtermuur van het huis)
![]()
Indeling plaatjes volgen nog. Kreeg wat vierkante ogen dus even gestopt met floorplanner.quote:Op vrijdag 21 september 2018 22:18 schreef Leandra het volgende:
Forse badkamer!
Ben benieuwd naar de indeling van het huis zelf, onze tweekapper heeft de voordeur ook aan de zijkant, maar de garage verder naar achteren (4 meter voorbij de achtermuur van het huis, als het aan mij ligt over 2 jaar 3 meter achter de achtermuur van het huis)
Onze garage loopt gedeeltelijk langs het huis. Maar is wel 10 meter lang dus loopt ver naar achteren door. Wel een goed idee om het aan te laten sluiten aan je huis. Wil je dan ook een ingang maken vanuit huis? Dat gaan wij wel doen.. Volgend jaar ofzo.
De badkamer valt echt wel mee qua grootte trouwens. Wel handig ingedeeld zodat alles toch past.I solemnly swear i'm up to no good![]()
Nah, we gaan het niet aan laten sluiten, ik vind het ook erg fijn gewoon zo naar de achtertuin te kunnen via de opritquote:Op vrijdag 21 september 2018 22:25 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Indeling plaatjes volgen nog. Kreeg wat vierkante ogen dus even gestopt met floorplanner.
Onze garage loopt gedeeltelijk langs het huis. Maar is wel 10 meter lang dus loopt ver naar achteren door. Wel een goed idee om het aan te laten sluiten aan je huis. Wil je dan ook een ingang maken vanuit huis? Dat gaan wij wel doen.. Volgend jaar ofzo.
De badkamer valt echt wel mee qua grootte trouwens. Wel handig ingedeeld zodat alles toch past.
Ik wil het huis gewoon een meter uitbouwen aan de achterkant, en dan komt de garage een meter dichterbij de achtermuur
Maar ik wacht het af, erg nieuwsgierig naar de plattegrond van het huis.![]()
Gefeliciteerd! De overdracht is al geweest of komt nog? Fijn dat je in ieder geval meteen fris een nieuwe keuken en badkamer hebt.
baby you're not here
but I can feel you there
think I better body up
ooo, it's that magic touch.![]()
Ik maak het morgen even af. En dan plaats ik de plattegrondenquote:Op vrijdag 21 september 2018 22:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nah, we gaan het niet aan laten sluiten, ik vind het ook erg fijn gewoon zo naar de achtertuin te kunnen via de oprit
Ik wil het huis gewoon een meter uitbouwen aan de achterkant, en dan komt de garage een meter dichterbij de achtermuur
Maar ik wacht het af, erg nieuwsgierig naar de plattegrond van het huis.![]()
Huis uitbouwen is ook wel lekker hoor. Zit jullie woonkamer aan de achterzijde?I solemnly swear i'm up to no good![]()
Dankjewel! nee de overdracht is eind oktober begin november. Onze verkopers hebben wat gedoe met de verkopers van hun nieuwe huis. Dus misschien schuiven wij de passeer datum wat naar achteren.quote:Op vrijdag 21 september 2018 22:39 schreef monsterd. het volgende:
Gefeliciteerd! De overdracht is al geweest of komt nog? Fijn dat je in ieder geval meteen fris een nieuwe keuken en badkamer hebt.
En nieuw spul is idd heerlijk al is het maar om een huis meer eigen te maken. Maar in dit geval is het ook echt nodig
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Nope, woonkamer overdwars aan de voorzijde, aan de achterzijde links de eetkamer en rechts de keuken (die dus te klein is, vandaar dat ik moet uitbouwenquote:Op vrijdag 21 september 2018 22:42 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik maak het morgen even af. En dan plaats ik de plattegronden![]()
Huis uitbouwen is ook wel lekker hoor. Zit jullie woonkamer aan de achterzijde?).
![]()
Oh ja onze woonkamer idd ook voor en dan achter de keuken. Ook wat klein naar mijn zin maar uitbouwen zat er budget technisch nog niet in haha.quote:Op vrijdag 21 september 2018 22:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nope, woonkamer overdwars aan de voorzijde, aan de achterzijde links de eetkamer en rechts de keuken (die dus te klein is, vandaar dat ik moet uitbouwen).
Tussenstuk is 1,20 breed in de keuken. Naja zal vast wel werken.I solemnly swear i'm up to no good![]()
Deze ga ik volgen. Ziet er mooi uit T-P, mooie keuzes voor badkamer en keuken.*bijvoegelijk naamwoord* koe. Zwartwitgevlekt of roodbont?![]()
Dankjewel! Ik wilde eigenlijk een grijze badkamer. Maar zag deze tegels en werd blij van de warmte die ze uitstraaldequote:Op vrijdag 21 september 2018 23:38 schreef d.k. het volgende:
Deze ga ik volgen. Ziet er mooi uit T-P, mooie keuzes voor badkamer en keuken.
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Dan hebben we ongeveer op hetzelfde moment de overdracht. Wanneer wil je in je huis zitten?quote:Op vrijdag 21 september 2018 22:44 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Dankjewel! nee de overdracht is eind oktober begin november. Onze verkopers hebben wat gedoe met de verkopers van hun nieuwe huis. Dus misschien schuiven wij de passeer datum wat naar achteren.
En nieuw spul is idd heerlijk al is het maar om een huis meer eigen te maken. Maar in dit geval is het ook echt nodig
Oh, en wat voor gedoe was er nou met de keukenboer?I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Als het tussenstuk 120 is kun je twee deurtjes tegenover elkaar openzetten zonder dat ze elkaar raken, dat isquote:Op vrijdag 21 september 2018 23:01 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Oh ja onze woonkamer idd ook voor en dan achter de keuken. Ook wat klein naar mijn zin maar uitbouwen zat er budget technisch nog niet in haha.
Tussenstuk is 1,20 breed in de keuken. Naja zal vast wel werken.![]()
![]()
Wij gaan proberen voor de kerst. Althans mijn man heeft dat in zijn hoofd en ik geloof nooit dat we dat gaan reddenquote:Op zaterdag 22 september 2018 08:10 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dan hebben we ongeveer op hetzelfde moment de overdracht. Wanneer wil je in je huis zitten?
Oh, en wat voor gedoe was er nou met de keukenboer?![]()
Oh ja die keukenboer![]()
Wij wilde eerst kijken of we de muur van de keuken naar de bijkeuken/hal niet door konden breken. Maar die muur is dragend en er zit nog heel onhandig iets met de verwarming. De keukenboer zou een aannemer meenemen om te kijken wat mogelijk was en hoeveel dat dan zou gaan kosten. Nou wij staan daar afgesproken met de huidige bewoners komt die aannemer niet opdagen. Oke kan die keukenboer niet zoveel aan doen. Maargoed hij wilde toch nog het een en ander met de aannemer bespreken en maakte dus maar een hoop foto's. Nou ja mooi niet dat wij zaken doen met een aannemer die niet op komt dagen.
Dus wij bellen hem van de week op van ja bestel die verkorte versie van de keuken maar want die muur laten we staan (Dus de keuken uit de plaatjes)
Krijg ik gisteren avond mail met toch nog een offerte van die aannemer en dat ze overlegd hadden enzo.. en welke versie we nu wilde hebben van die keuken. En ik heb echt zo iets van ik heb je van de week gebeld en al aangegeven dat het die verkorte versie moet worden.. Hoezo dan..
Oh en hij had mij deze week al twee keer beloofd die dag terug te bellen en dat niet gedaan en daar kan ik ontzettend moeilijk van worden..![]()
Hij moet nu wel echt gaan bestellen anders is die keuken straks dus mooi niet binnen..
Sorry de frustratie druipt er vanaf denk ik maar dit loopt nu dus al een week of 4 .. Die keukenboer is nogal weg van zijn aannemer ofzo. Maar wij niet zo.I solemnly swear i'm up to no good![]()
Ja dat is wel fijn idd. plattegrond van beneden staat in de OP. Boven moet ik nog maken.quote:Op zaterdag 22 september 2018 08:26 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als het tussenstuk 120 is kun je twee deurtjes tegenover elkaar openzetten zonder dat ze elkaar raken, dat isI solemnly swear i'm up to no good![]()
quote:Op zaterdag 22 september 2018 10:44 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja dat is wel fijn idd. plattegrond van beneden staat in de OP. Boven moet ik nog maken.
Geweldige garage trouwens![]()
![]()
Heel het huis is die stijl. Toen wij gingen kijken stond er in de garage nog zo'n jaren 50 Amerikaanse wagen in. Dat paste in het smalste gedeelte van de garage. Dus dan past de onze zeker... En dat is een burgerlijke kia cee'd sw. Mooi contrastquote:
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Bedrijven die op die manier met hun klanten om gaan, daar zou ik ook niet mee in zee willen.quote:Op zaterdag 22 september 2018 10:43 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Die keukenboer is nogal weg van zijn aannemer ofzo. Maar wij niet zo.
Klinkt als iemand die bij gemaakte afspraken gewoon niet na gaat komen![]()
![]()
Dankjewel en leuk dat je volgt. Gaat de verbouwing bij jullie ook nog goed?quote:Op zaterdag 22 september 2018 21:01 schreef Seven. het volgende:
Ik lees ook mee, toffe keet T-P! Veel succes met de verbouwing.I solemnly swear i'm up to no good![]()
Ja precies hebben we ook niet gedaan. Keukenboer heeft ons gisteren gebeld en we hebben alles even doorgenomen. Keuken is of gaat besteld worden. Hopelijk horen we snel wat van de planning want die gingen kijken of ze in December plek konden maken.quote:Op zondag 23 september 2018 10:57 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Bedrijven die op die manier met hun klanten om gaan, daar zou ik ook niet mee in zee willen.
Klinkt als iemand die bij gemaakte afspraken gewoon niet na gaat komen
Het gedoe zelf met de keukenzaak is ook een beetje apart. Is toch een zaak die hier in de buurt heel goed aangeschreven staat. Maar volgens mij was de persoon waar wij contact hebben er heel veel niet ofzo.I solemnly swear i'm up to no good![]()
Vandaag te horen gekregen dat we definitief 30 oktober gaan passeren. Dus nog iets meer dan een maand en dan kunnen we los
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Woehoe ! Gefeliciteerd !quote:Op maandag 24 september 2018 21:46 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Vandaag te horen gekregen dat we definitief 30 oktober gaan passeren. Dus nog iets meer dan een maand en dan kunnen we los![]()
![]()
![]()
Dat schiet ineens op!quote:Op maandag 24 september 2018 21:46 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Vandaag te horen gekregen dat we definitief 30 oktober gaan passeren. Dus nog iets meer dan een maand en dan kunnen we loshttp://www.partyalot.nl/
Catering, taarten en workshops![]()
Ja echt heb er zin in.
Maar moeten ook nog wel veel uitzoeken. Zo komen we niet uit de vloer beneden. Ons vorige huis had tegels. Super fijn maar daar hadden we vloerverwarming hier niet en gaan het ook niet aanleggen. Dus tegels vallen voor mij af. Een vloer moet stroef zijn vanwege de heupen van onze hond en ik moet nat kunnen dweilen dus kwamen we op PVC. Maar we willen niet te donker want dat maakt een ruimte zo klein maar als we te licht pakken zit het zo dicht bij de meubels qua kleur en ben weer bang dat dat heel lelijk gaat worden![]()
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Plus; als je houten meubels hebt en geen houten vloer maar wel een houtprint dan is dat ook al lastig omdat echt en nep dan naast elkaar heel raar valt.quote:Op dinsdag 25 september 2018 10:52 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ja echt heb er zin in.
Maar moeten ook nog wel veel uitzoeken. Zo komen we niet uit de vloer beneden. Ons vorige huis had tegels. Super fijn maar daar hadden we vloerverwarming hier niet en gaan het ook niet aanleggen. Dus tegels vallen voor mij af. Een vloer moet stroef zijn vanwege de heupen van onze hond en ik moet nat kunnen dweilen dus kwamen we op PVC. Maar we willen niet te donker want dat maakt een ruimte zo klein maar als we te licht pakken zit het zo dicht bij de meubels qua kleur en ben weer bang dat dat heel lelijk gaat worden![]()
Overigens is echt en echt ook geen garantie dat het mooi staat. Wij hebben parket, maar de ruwhouten salontafel staat echt wel op een koeievel omdat het anders gewoon niet mooi is naast elkaar.![]()
Ja ik had ook aan een hoogpolig kleed zitten denken voor bij de zithoek. Maargoed onze hond (genaamd Loebes een blonde labrador) is een smeerkeesquote:Op dinsdag 25 september 2018 10:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Plus; als je houten meubels hebt en geen houten vloer maar wel een houtprint dan is dat ook al lastig omdat echt en nep dan naast elkaar heel raar valt.
Overigens is echt en echt ook geen garantie dat het mooi staat. Wij hebben parket, maar de ruwhouten salontafel staat echt wel op een koeievel omdat het anders gewoon niet mooi is naast elkaar.
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Met een hond zou ik daar idd ook niet aan beginnenquote:Op dinsdag 25 september 2018 10:57 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja ik had ook aan een hoogpolig kleed zitten denken voor bij de zithoek. Maargoed onze hond (genaamd Loebes een blonde labrador) is een smeerkees![]()
![]()
Wij hebben een hele lichte pvc houtprint. Het keukenblad en de tafel gaan er prima bij. Bewust geen standaard hout kleur gekozen voor het pvc om die reden inderdaad.Ik heb je lief mijn hele leven![]()
En lichtgrijs pvc bijvoorbeeld?quote:Op dinsdag 25 september 2018 10:52 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ja echt heb er zin in.
Maar moeten ook nog wel veel uitzoeken. Zo komen we niet uit de vloer beneden. Ons vorige huis had tegels. Super fijn maar daar hadden we vloerverwarming hier niet en gaan het ook niet aanleggen. Dus tegels vallen voor mij af. Een vloer moet stroef zijn vanwege de heupen van onze hond en ik moet nat kunnen dweilen dus kwamen we op PVC. Maar we willen niet te donker want dat maakt een ruimte zo klein maar als we te licht pakken zit het zo dicht bij de meubels qua kleur en ben weer bang dat dat heel lelijk gaat worden![]()
![]()
Wij hebben grijs eiken meubels.
We hebben wel een vloer gevonden die lijkt er net een tikje boven te zitten qua kleur maarja zou dat genoeg zijn![]()
Mijn voorkeur gaat altijd snel uit naar een donkere vloer maarja het moet wel een beetje licht blijven binnen want zon staat voornamelijk aan de achterkant en daar zijn niet zulke grote ramen.I solemnly swear i'm up to no good![]()
Hier grijze vloer die vrij donker is (pvc Moduleo Steelrock) in een ruimte die op het noordwesten ligt. Niks te donker. Je ziet er niets op.
Overigens gekocht in jouw woonplaats en die man kwam met monsters naar ons nieuwbouwhuis zodat we ter plekke konden kiezen. Ideaal!*bijvoegelijk naamwoord* koe. Zwartwitgevlekt of roodbont?![]()
B.oerenka.mps?quote:Op dinsdag 25 september 2018 19:09 schreef d.k. het volgende:
Hier grijze vloer die vrij donker is (pvc Moduleo Steelrock) in een ruimte die op het noordwesten ligt. Niks te donker. Je ziet er niets op.
Overigens gekocht in jouw woonplaats en die man kwam met monsters naar ons nieuwbouwhuis zodat we ter plekke konden kiezen. Ideaal!I solemnly swear i'm up to no good![]()
Oh ja die staan wel goed bekend. Hadden in ons vorige huis de plisséhor gezet.quote:
Schoonouders hebben er vloeren en gordijnen enzo van. Wil er nog voor gordijnen gaan kijken. De vloer vond ik iets te trapsgewijs gelegd maar dat is smaak denk ik. Ik vind het was mooier als het verspringt
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Kijk eens naar betonlook in plaats van houtlook. Samples meenemen naar huis.quote:Op dinsdag 25 september 2018 10:52 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ja echt heb er zin in.
Maar moeten ook nog wel veel uitzoeken. Zo komen we niet uit de vloer beneden. Ons vorige huis had tegels. Super fijn maar daar hadden we vloerverwarming hier niet en gaan het ook niet aanleggen. Dus tegels vallen voor mij af. Een vloer moet stroef zijn vanwege de heupen van onze hond en ik moet nat kunnen dweilen dus kwamen we op PVC. Maar we willen niet te donker want dat maakt een ruimte zo klein maar als we te licht pakken zit het zo dicht bij de meubels qua kleur en ben weer bang dat dat heel lelijk gaat worden![]()
PVC is geweldig spul! Ik zou er zo weer voor tekenen.Resistance is futile.![]()
Inderdaad, geen houtlook maar een beton of steenlook. Er is zoveel keuze tegenwoordig. En inderdaad, ideaal spul. Op die van ons zie je niks, met twee jongens die gewoon naar sjouwen met zand onder hun schoenen, heel handig. En het is stroef, je gaat op sokken niet onderuit.*bijvoegelijk naamwoord* koe. Zwartwitgevlekt of roodbont?![]()
Dankjewel. Ben benieuwd hoe het straks is als alles bij elkaar komt.quote:
Ik stuur je binnenkort een bericht terug als mijn laptop terug is van reparatie
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Je was me dus niet vergeten haha. De badkamer ziet er erg leuk uit, laat hem ff aan mijn man zien ter inspiratie.![]()
Nee zeker niet vergeten hoor.quote:Op dinsdag 2 oktober 2018 17:33 schreef VenusFlyTrap het volgende:
Je was me dus niet vergeten haha. De badkamer ziet er erg leuk uit, laat hem ff aan mijn man zien ter inspiratie.
Ik heb heel veel badkamer gezien de laatste tijd mocht je nog wat willen
I solemnly swear i'm up to no good![]()
quote:[b]Op dinsdag 2 oktober 2018 17:30 schreef Thinkk-Pinkk ....Ik stuur je binnenkort een bericht terug als mijn laptop terug is van reparatie
Niet vergeten om alle porno eraf te halen voordat je hem wegbrengt
![]()
![]()
Zo dinsdag krijgen wij de sleutel alweer.
Gisteren zou de tegelzetter bellen.. Heeft hij uiteraard niet gedaan. Vanavond zelf maar weer bellen. Ik heb hier zo'n hekel aan.
Vanavond alvast wat verf halen bij de Praxis de flexa kleurtjes zijn in de aanbieding.![]()
Loodgieter is ook wezen kijken. De hele vloer van de badkamer moet eruit dat was wel even een tegenvallertje.I solemnly swear i'm up to no good![]()
O balen T-P, ik heb daar ook zo'n hekel aan als mensen gewoon niet reageren. Heb de afgelopen periode wel geleerd dat afspraken nakomen niet het sterkste punt is van menig bouwvakker.*bijvoegelijk naamwoord* koe. Zwartwitgevlekt of roodbont?![]()
Als je er met de tegelzetter niet uitkomt en je gaat toch naar de Praxis, check deze gelijk even (kun je zelf installeren):quote:Op vrijdag 26 oktober 2018 10:32 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Zo dinsdag krijgen wij de sleutel alweer.
Gisteren zou de tegelzetter bellen.. Heeft hij uiteraard niet gedaan. Vanavond zelf maar weer bellen. Ik heb hier zo'n hekel aan.
Vanavond alvast wat verf halen bij de Praxis de flexa kleurtjes zijn in de aanbieding.![]()
Loodgieter is ook wezen kijken. De hele vloer van de badkamer moet eruit dat was wel even een tegenvallertje.
https://www.praxis.nl/bou(...)-1-8-m%C2%B2/5568626Resistance is futile.![]()
Nee jammer is dat wel. Naja hij was wel optijd op de afspraak vorige week. Daar houd ik mij dan maar een beetje aan vastquote:Op vrijdag 26 oktober 2018 10:39 schreef d.k. het volgende:
O balen T-P, ik heb daar ook zo'n hekel aan als mensen gewoon niet reageren. Heb de afgelopen periode wel geleerd dat afspraken nakomen niet het sterkste punt is van menig bouwvakker.I solemnly swear i'm up to no good![]()
Haaij dankjewel voor de tip. Maar wij hebben al tegels besteldquote:Op vrijdag 26 oktober 2018 11:20 schreef Seven. het volgende:
[..]
Als je er met de tegelzetter niet uitkomt en je gaat toch naar de Praxis, check deze gelijk even (kun je zelf installeren):
https://www.praxis.nl/bou(...)-1-8-m%C2%B2/5568626
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Wij willen al wat langer een alarmsysteem hebben.
.nu zag ik dat systeem van Etiger. Maar de reviews daarvan zijn nogal bedroevend.
Heeft er iemand ervaring met een soortgelijk iets?I solemnly swear i'm up to no good![]()
Wat zijn je eisen?quote:Op zaterdag 27 oktober 2018 22:13 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Wij willen al wat langer een alarmsysteem hebben.
.nu zag ik dat systeem van Etiger. Maar de reviews daarvan zijn nogal bedroevend.
Heeft er iemand ervaring met een soortgelijk iets?I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Contacten op deuren en ramen, beneden een bewegingscensor, bericht naar je telefoon als er iets gebeurt en het zou mooi zijn als het samenwerkt met bijvoorbeeld iets als Phillips hue dat als er een melding binnenkomt dat bijvoorbeeld alle lampen aan gaan en een camera die bijvoorbeeld begint met opnemen binnen als er iets waargenomen wordt.quote:
Geen sirene ofzo meldkamer melding hoeft ook niet.
Als er zoiets is maar er zal voor geprogrammeerd moeten worden is dat ook niet erg. Mijn man is programmeur.I solemnly swear i'm up to no good![]()
Ik zal mijn lief eens vragen wat voor spul wij hebben. Wij hadden een abonnement bij Woonveilig. Voor de beveilingspuristen is dat niks omdat het via draadloos internet werkt. Ik vond het betaalbaar en laagdrempelig. Op den duur begonnen we het jammer te vinden dat we zo weinig instelmogelijkheden hadden. Mijn lief heeft toen zelf wat spul gekocht. Dat scheelt abonnementskosten, maar het is wel een gedoe om de boel ingesteld te krijgen.quote:Op zondag 28 oktober 2018 11:08 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Contacten op deuren en ramen, beneden een bewegingscensor, bericht naar je telefoon als er iets gebeurt en het zou mooi zijn als het samenwerkt met bijvoorbeeld iets als Phillips hue dat als er een melding binnenkomt dat bijvoorbeeld alle lampen aan gaan en een camera die bijvoorbeeld begint met opnemen binnen als er iets waargenomen wordt.
Geen sirene ofzo meldkamer melding hoeft ook niet.
Als er zoiets is maar er zal voor geprogrammeerd moeten worden is dat ook niet erg. Mijn man is programmeur.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Ik zou de vraag eens stellen in DIG smarthome topic! Volgens mij heeft Coolguy een fibaro systeem.quote:Op zondag 28 oktober 2018 11:08 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Contacten op deuren en ramen, beneden een bewegingscensor, bericht naar je telefoon als er iets gebeurt en het zou mooi zijn als het samenwerkt met bijvoorbeeld iets als Phillips hue dat als er een melding binnenkomt dat bijvoorbeeld alle lampen aan gaan en een camera die bijvoorbeeld begint met opnemen binnen als er iets waargenomen wordt.
Geen sirene ofzo meldkamer melding hoeft ook niet.
Als er zoiets is maar er zal voor geprogrammeerd moeten worden is dat ook niet erg. Mijn man is programmeur.Resistance is futile.![]()
Instellen komt wel goed denk ik. Als je het wil navragen graagquote:Op zondag 28 oktober 2018 11:57 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zal mijn lief eens vragen wat voor spul wij hebben. Wij hadden een abonnement bij Woonveilig. Voor de beveilingspuristen is dat niks omdat het via draadloos internet werkt. Ik vond het betaalbaar en laagdrempelig. Op den duur begonnen we het jammer te vinden dat we zo weinig instelmogelijkheden hadden. Mijn lief heeft toen zelf wat spul gekocht. Dat scheelt abonnementskosten, maar het is wel een gedoe om de boel ingesteld te krijgen.abonnement hoeft van ons ook niet zo nodig.
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Zal die eens opzoeken dankjewel.quote:Op zondag 28 oktober 2018 11:57 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ik zou de vraag eens stellen in DIG smarthome topic! Volgens mij heeft Coolguy een fibaro systeem.I solemnly swear i'm up to no good![]()
We hebben spul van Wireles Tag. Alleen de sensor op de schuifpui deed het niet goed (naar ik heb begrepen omdat het niet goed met metaal werkt).quote:Op zondag 28 oktober 2018 12:11 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Instellen komt wel goed denk ik. Als je het wil navragen graagabonnement hoeft van ons ook niet zo nodig.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Ik kan bijv. met de app zien hoe warm onze voordeur is en hoe laat de schoonmaakster komt en weggaat.![]()
De app is niet enorm gebruikersvriendelijk, moet ik er wel bij zeggen.I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.![]()
Ik heb letterlijk dat wat jij beschrijft.quote:Op zondag 28 oktober 2018 11:08 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Contacten op deuren en ramen, beneden een bewegingscensor, bericht naar je telefoon als er iets gebeurt en het zou mooi zijn als het samenwerkt met bijvoorbeeld iets als Phillips hue dat als er een melding binnenkomt dat bijvoorbeeld alle lampen aan gaan en een camera die bijvoorbeeld begint met opnemen binnen als er iets waargenomen wordt.
Geen sirene ofzo meldkamer melding hoeft ook niet.
Als er zoiets is maar er zal voor geprogrammeerd moeten worden is dat ook niet erg. Mijn man is programmeur.Breitling - Instruments for Professionals![]()
Heb jij ergens staan wat je hebt?quote:Op maandag 29 oktober 2018 08:22 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ik heb letterlijk dat wat jij beschrijft.
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Ehhh, ja, volgens mij de OP van deel 1 van het home Automation topic.quote:Op maandag 29 oktober 2018 08:43 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Heb jij ergens staan wat je hebt?en ook een beetje. In het topic over ons huis in K&W.
Breitling - Instruments for Professionals![]()
Thanks!quote:Op maandag 29 oktober 2018 08:45 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ehhh, ja, volgens mij de OP van deel 1 van het home Automation topic.I solemnly swear i'm up to no good![]()
Dankjewel. Ik kan alleen het gesloten topic vinden. Is er ook nog een nieuwe geopend? Mobiel zoeken werkt niet zo lekker.quote:Op maandag 29 oktober 2018 08:53 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Sureals je vragen hebt, schroom niet!
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Oh man ik was via k&w aan het kijken.quote:
Ben lekker wakker.
Dankjewel!I solemnly swear i'm up to no good![]()
Jeej we hebben het huis nu officieel gekocht![]()
Vanavond gaan we beginnen met de keuken eruit halen. Voorzichtig want die gaan we in de garage gebruiken.
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Gefeliciteerd! En nu lekker aan de slag
baby you're not here
but I can feel you there
think I better body up
ooo, it's that magic touch.![]()
Rewimo
![]()
Nederduitse/Mevrouw qltel![]()
Gefeliciteerd!Net op tijd topic gevonden zie ik
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!![]()
quote:Op dinsdag 30 oktober 2018 13:32 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Jeej we hebben het huis nu officieel gekocht![]()
Vanavond gaan we beginnen met de keuken eruit halen. Voorzichtig want die gaan we in de garage gebruiken.
Gefeliciteerd en succes met de verbouwing
Resistance is futile.![]()
Goed beginquote:Op dinsdag 30 oktober 2018 20:00 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Die keuken wil niet uit elkaar![]()
Alles zit vast
Resistance is futile.![]()
Gefeliciteerd!
En je kan iig niet zeggen dat het een gammele keuken isTegelzetter nog gesproken? Succes met klussen!
*bijvoegelijk naamwoord* koe. Zwartwitgevlekt of roodbont?![]()
Nee niks meer gehoord. Ik weet nu ook niet meer zo goed wat ik moet..quote:Op dinsdag 30 oktober 2018 21:48 schreef d.k. het volgende:
Gefeliciteerd!
En je kan iig niet zeggen dat het een gammele keuken isTegelzetter nog gesproken? Succes met klussen!
I solemnly swear i'm up to no good![]()
En hoe gaat het?
baby you're not here
but I can feel you there
think I better body up
ooo, it's that magic touch.![]()
We zijn de keuken eruit aan net halen maar dat ding is met vanalles en nog wat vast gekit...
![]()
En boven hebben we de platen van het systeem plafond eruit gehaald.
![]()
![]()
Kennis gemaakt met de buren waarnee we de gevel dele volgens mij hele aardige mensen het ging al meteen over whiskey en bier
En mijn gezicht brand van die plafond platen
[ Bericht 9% gewijzigd door Thinkk-Pinkk op 31-10-2018 21:52:59 ]I solemnly swear i'm up to no good![]()
Straks eens kijken of we de rest van die keuken eruit krijgen. Dat werkblad wil gewoon niet los
En de buren hebben een klein kindje die vroeg naar bed gaat dus wil dan geen pokke herrie lopen te maken haha.
[ Bericht 0% gewijzigd door Thinkk-Pinkk op 02-11-2018 11:37:33 ]I solemnly swear i'm up to no good![]()
Leuk dat je volgt. Ik volg jou ook alquote:Op donderdag 1 november 2018 17:16 schreef archito het volgende:
Ik ben mooi op tijd om te gaan volgen. De plannen zien er goed uit, succes!prachtige jaren 30 woning
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Toch maar wat groffer te werk gaan en dan een nieuw blad kopen voor de garage?quote:Op donderdag 1 november 2018 16:24 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Straks eens kijken f we de rest van die keuken eruit krijgen. Dat werkblad wil gewoon niet los
En de buren hebben een klein kindje die vroeg naar bed gaat dus wil dan geen pokke herrie lopen te maken haha.http://www.partyalot.nl/
Catering, taarten en workshops![]()
Dankje! Kunnen we klusliefde én leed delen.quote:Op donderdag 1 november 2018 19:16 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Leuk dat je volgt. Ik volg jou ook alprachtige jaren 30 woning
![]()
![]()
Jep zaterdag gaat de zaag erin ben er klaar mee.quote:Op donderdag 1 november 2018 20:20 schreef SV-tje het volgende:
[..]
Toch maar wat groffer te werk gaan en dan een nieuw blad kopen voor de garage?I solemnly swear i'm up to no good![]()
Deze boog en barretje gaan er morgen uit. Maar gisteren hebben we alvast het blad eraf gehaald.
![]()
De binnenkant van het barretje is gebruikt om bouwafval te dumpen![]()
Is wel grappig om te zien trouwens hoe dat barretje de boel veel smaller laat ogen. We zijn van de week bij de buren waarmee we de voorgevel delen geweest en die hebben dat niet en dat oogt zo veel ruimer
![]()
Al zal dat bij ons straks weer anders zijn omdat wij de keuken in een I opstelling neerzetten
Gisteren ook de constructie van het systeem plafond eraf gehaald. Behalve ze buitenste random die zit geniet ofzo. Iemand ervaring hoe ik dat het makkelijkste los kan krijgen?I solemnly swear i'm up to no good![]()
Het is wel lekker een lange ruimte! En idd zonder boog stukken beter.
Kun je het rachelwerk van het systeemplafond niet hergebruiken om stucplaten tegen aan te schroeven? Als het er al geheel af is op de rand na, misschien is het gelijmd met constructielijm? Ik zou met een Multitool even kijken of je wat kunt doorzagen.baby you're not here
but I can feel you there
think I better body up
ooo, it's that magic touch.![]()
Het is van aluminium dat spul. Maar het zit wel vast op hout latten en die wilde we eigenlijk gaan gebruiken dan weer voor de gipsplaten.quote:Op vrijdag 2 november 2018 09:14 schreef monsterd. het volgende:
Het is wel lekker een lange ruimte! En idd zonder boog stukken beter.
Kun je het rachelwerk van het systeemplafond niet hergebruiken om stucplaten tegen aan te schroeven? Als het er al geheel af is op de rand na, misschien is het gelijmd met constructielijm? Ik zou met een Multitool even kijken of je wat kunt doorzagen.
Kan altijd even kijken met een multitool idd. Dankjewel voor de tip
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Gefeliciteerd met de sleutel en veel plezier met slopen
Ik vind je badkamer ook erg mooi op het plaatje, benieuwd hoe dat in het echt is.
Is er een reden waarom je voor zo'n bad hebt gekozen?
Zijn die niet kleiner dan een standaard ligbad?And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Wat ga je doen met die retro boog? Dat is ook zo'n typisch love it of hate it dingetje!quote:Op woensdag 31 oktober 2018 21:47 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
We zijn de keuken eruit aan net halen maar dat ding is met vanalles en nog wat vast gekit...
[ afbeelding ]
En boven hebben we de platen van het systeem plafond eruit gehaald.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kennis gemaakt met de buren waarnee we de gevel dele volgens mij hele aardige mensen het ging al meteen over whiskey en bier
En mijn gezicht brand van die plafond platen
Resistance is futile.![]()
Oh wacht, gaat er dus uit! Begrijpelijk, het is wel een grappig detail maar niet echt praktisch.quote:Op vrijdag 2 november 2018 08:24 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Deze boog en barretje gaan er morgen uit. Maar gisteren hebben we alvast het blad eraf gehaald.
[ afbeelding ]
De binnenkant van het barretje is gebruikt om bouwafval te dumpen![]()
Is wel grappig om te zien trouwens hoe dat barretje de boel veel smaller laat ogen. We zijn van de week bij de buren waarmee we de voorgevel delen geweest en die hebben dat niet en dat oogt zo veel ruimer
![]()
Al zal dat bij ons straks weer anders zijn omdat wij de keuken in een I opstelling neerzetten
Gisteren ook de constructie van het systeem plafond eraf gehaald. Behalve ze buitenste random die zit geniet ofzo. Iemand ervaring hoe ik dat het makkelijkste los kan krijgen?Resistance is futile.![]()
Hij neemt vreselijk veel licht weg en met die boog past de nieuwe keuken niet meer.quote:Op vrijdag 2 november 2018 09:58 schreef Seven. het volgende:
[..]
Oh wacht, gaat er dus uit! Begrijpelijk, het is wel een grappig detail maar niet echt praktisch.
Ik vind retro best leuk enzo maar met van die bogen heb ik helemaal niks.I solemnly swear i'm up to no good![]()
Over een jaar of 5 waarschijnlijk weer super hipquote:Op vrijdag 2 november 2018 10:11 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Hij neemt vreselijk veel licht weg en met die boog past de nieuwe keuken niet meer.
Ik vind retro best leuk enzo maar met van die bogen heb ik helemaal niks.
Resistance is futile.![]()
Mja ik heb liever licht binnen en gezien achter het zuiden isquote:Op vrijdag 2 november 2018 10:56 schreef Seven. het volgende:
[..]
Over een jaar of 5 waarschijnlijk weer super hip
I solemnly swear i'm up to no good![]()
Zojuist is deze gebracht.
![]()
Morgen leker vullen. Vandaag gaan we niks doen in het huis verder.I solemnly swear i'm up to no good![]()
Wat een verschil in licht en ruimte!And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Ja zal zo eens een foto maken vanaf de plek waar ik stond toen ik die andere foto maken. Maar er waren mensen bezig achter mij haha.quote:Op zaterdag 3 november 2018 13:56 schreef miss_sly het volgende:
Wat een verschil in licht en ruimte!I solemnly swear i'm up to no good![]()
Hahaha jezus! Goed bezigquote:Op zaterdag 3 november 2018 13:55 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Zo die muur.. Die is weg
[ afbeelding ]
Resistance is futile.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: