quote:Armeense tieners Lili en Howick mogen blijven
De Armeense tieners Lili (12) en Howick (13) mogen in Nederland blijven. Staatssecretaris Harbers (VVD) heeft zijn discretionaire bevoegdheid gebruikt om van de regels af te wijken, zodat de kinderen niet worden uitgezet naar Armenië.
De twee verdwenen vannacht "plotseling" uit het huis van hun grootouders in Wijchen. Ze zouden vandaag worden uitgezet. Waar de kinderen op dit moment zijn, is niet duidelijk.
Actuele ontwikkelingen
"In de zaak van de kinderen Lily en Howick heeft de Nederlandse overheid samen met de Armeense autoriteiten alles gedaan wat mocht worden verwacht om een solide opvang in Armenië te regelen. Armenië is een veilig land waar de kinderen met hun moeder kunnen worden herenigd", aldus het ministerie.
"Actuele ontwikkelingen die zich in deze zaak de afgelopen uren hebben voorgedaan hebben er echter toe geleid dat het welzijn en de veiligheid van de kinderen niet meer voldoende kunnen worden gewaarborgd. De staatssecretaris heeft daarom, alles overwegend, besloten dat de kinderen in Nederland mogen blijven. De betrokken instanties doen er alles aan om te weten te komen of de kinderen nu veilig zijn en waar zij zijn."
Geen uitzondering maken
Harbers zei gisteren nog dat de twee zouden worden uitgezet. Hij zag toen geen reden om dat te veranderen. Ook premier Rutte zei op zijn wekelijkse persconferentie dat er geen uitzondering gemaakt zou worden omdat anders het draagvlak voor het asielbeleid verdwijnt.
Vandaag riep de politie de hulp in van burgers bij de zoektocht naar de kinderen. Dat leidde tot veel verontwaardiging op sociale media. Peter R. de Vries twitterde: "Alsof ze in handen van justitie beter af zijn. Wat een gotspe!! Ze mogen bij mij onderzoeken, iedereen die hen aangeeft is een NSB'er."
De kinderen en hun moeder hebben jaren geprocedeerd om hier te mogen blijven. Vorige maand bepaalde de Raad van State, de hoogste bestuursrechter, definitief dat de kinderen terug moesten naar Armenië. Hun moeder was vorig jaar al naar dat land vertrokken.Wanneer is het klaar met dit schijnkabinet ????? wanneer is het genoeg???SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niet mijn OP.
De Kinderombudsman kijkt gewoon echt alleen maar naar de rechten en belangen van het kind, net als de andere organisaties. Begrijpelijk gezien hun functie, maar daarom niet geschikt om de beslissingen te nemen. Dat resulteert namelijk altijd in hetzelfde.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:27 schreef Ericr het volgende: Kinder ombudsman ook gelijk aan de kant. Kan duidelijk niet objectief naar zo'n zaak kijken.
Het is allemaal zo voorspelbaar he. En dan blijkt er met de kinderen ook niets mis te zijn. PTSS my assquote:Op zaterdag 8 september 2018 16:33 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Moeder is binnen een paar weken ook hier, met een verblijfsvergunning. Mark my words.
Kom op man, kijk eens realistisch naar je land en naar de wereld. Dan kan je niet anders dan concluderen dat dat in perspectief inderdaad niet zo'n drama is.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:32 schreef Zorro het volgende:
[..]
Dus het feit dat je kan verwachten dat altijd en overal de meest belachelijke beslissingen worden genomen is niet zo'n drama?
Dat is eehhhh... bijzonder.
nee, internationale verdragen falen.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:34 schreef MaLo het volgende:
Begrijp me niet verkeerd, voor de kinderen zelf vind ik het heel fijn dat ze mogen blijven, maar wat heeft het instituut Nederland gefaald zeg.
Dat waren de grootouders van het pleeggezin, voor zover ik weet.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:34 schreef MaLo het volgende: En laat de grootouders (geen idee waar die opeens vandaan kwamen) dan ook maar meteen blijven.
Dus dat 'frustreren' moet aangepakt worden.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:32 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Er is weinig 'wit' hier aan. Die moeder en organisaties (en ook de kinderen zelf) hebben op elke mogelijke manier de rechtsstaat tegengewerkt. En worden uiteindelijk beloond voor het moedwillig zogenaamd in gevaar brengen van die kinderen. Iedereen die hier dan komt zeiken over 'menselijkheid' is iedere vorm van kritisch denken volledig verloren.
Mag hopen dat dit cynisch is.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:34 schreef Shanna_ het volgende:
Mooi, nu nog de moeder hier en iedereen weer blij.
dat ga je niet lezen in de media, maar zij komt eraan. Ticket is al gekocht.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:34 schreef Shanna_ het volgende:
Mooi, nu nog de moeder hier en iedereen weer blij.
De bevoegdheid die de staatssecretaris nu gebruikt is gewoon onderdeel van de wet anders...quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:34 schreef Kaneelstokje het volgende:
De wet gewoon afschaffen.
Kennelijk mag iedereen zijn reet ermee afvegen.
Inderdaad. De betrokken organisaties (vooral dat Nidos) moeten hier keihard voor worden aangepakt.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:35 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dus dat 'frustreren' moet aangepakt worden.
Welke actuele ontwikkelingen bedoelen ze hiermee dan? Dit mag best gespecificeerd worden want het blijft mijns inziens toch een vage verklaring.quote:"Actuele ontwikkelingen die zich in deze zaak de afgelopen uren hebben voorgedaan hebben er echter toe geleid dat het welzijn en de veiligheid van de kinderen niet meer voldoende kunnen worden gewaarborgd.''
ze doen gewoon hun werk....quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:35 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Inderdaad. De betrokken organisaties (vooral dat Nidos) moeten hier keihard voor worden aangepakt.
De swingersclub D66?quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:35 schreef Frozen-assassin het volgende:
Mensen zo mad op overwinningsclaim van D66Tweets van Pechtold en Dijkstra
Je kinderen de vernieling in helpen om een verblijfsvergunning te krijgen.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:34 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Het is allemaal zo voorspelbaar he. En dan blijkt er met de kinderen ook niets mis te zijn. PTSS my ass.
Aaah ok, bedankt!quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:35 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Dat waren de grootouders van het pleeggezin, voor zover ik weet.
Hier worden asielzoekers ook aan de lopende band spontaan homo en dat soort ongein.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:35 schreef Nintex het volgende:
In Zweden was er ook een verhaal. Asielzoekers waren massaal ziek en lagen in het ziekenhuis. Kinderen praten niet meer.
Wat was de oplossing?
Een verblijfsvergunning. Ze huppelden de deur uit.
Daar lijkt het op laatste jaren. Leuk in oppositie maar wat ze afgelopen jaren hebben bereikt is extreem lachwekkend en minachting van de kiezersquote:
En dat werk moet onmogelijk gemaakt worden.quote:
Dat de kinderen zijn weggelopen, denk ik.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:36 schreef Logic91 het volgende:
[..]
Welke actuele ontwikkelingen bedoelen ze hiermee dan? Dit mag best gespecificeerd worden want het blijft mijns inziens toch een vage verklaring.
En of dit een wijs besluit is laat ik in het midden. Lili en Howick zijn wat mij betreft hartstikke welkom. Ik vraag me alleen af of het wel zo handig is aangezien er vele duizenden andere asielzoekers zijn die zich in een soortgelijke situatie bevinden. Wat voor signaal geeft men hiermee af?
S69 heten ze tegenwoordig.quote:
Ook niet de eerste keer trouwens.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:37 schreef Physsic het volgende:
[..]
Dat de kinderen zijn weggelopen, denk ik.
Vind je het gek? Als ze begaan waren met het lot van die kinderen dan hadden ze veel eerder moeten ingrijpen.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:35 schreef Frozen-assassin het volgende:
Mensen zo mad op overwinningsclaim van D66Tweets van Pechtold en Dijkstra
Precies. Het is een aanfluiting.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:34 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Het is allemaal zo voorspelbaar he. En dan blijkt er met de kinderen ook niets mis te zijn. PTSS my ass.
Draaien tot je zeeziek bent is niet kenmerkend voor het politieke midden. Probeer het gerust nog eens.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:37 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja, volgens mensen aan de extremen zijn de mensen in het midden altijd eng.
Ja, ze laten nu gewoon de kinderen weglopen als ze uitgezet dreigen te worden, en klaar is kees.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:38 schreef halfway het volgende:
Ja handig, nu gaat er dus geeneen meer terug
Er zijn niet duizenden andere asielzoekers in een soortgelijke situatie.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:36 schreef Logic91 het volgende:
[..]
Welke actuele ontwikkelingen bedoelen ze hiermee dan? Dit mag best gespecificeerd worden want het blijft mijns inziens toch een vage verklaring.
En of dit een wijs besluit is laat ik in het midden. Lili en Howick zijn wat mij betreft hartstikke welkom. Ik vraag me alleen af of het wel zo handig is aangezien er vele duizenden andere asielzoekers zijn die zich in een soortgelijke situatie bevinden. Wat voor signaal geeft men hiermee af?
jawel hoorquote:Op zaterdag 8 september 2018 16:39 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Er zijn niet duizenden andere asielzoekers in een soortgelijke situatie.
Omdat er een heleboel gelukkig wel menselijk zijn en zich neerleggen bij een rechterlijke uitspraak.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:39 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Er zijn niet duizenden andere asielzoekers in een soortgelijke situatie.
Het is alleen jammer dat er steeds minder genuanceerde opties bestaan in de politiek, maar dat je als kiezer bijna wordt gedwongen een extreme partij te kiezen, of het nou links is of rechts.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:38 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Draaien tot je zeeziek bent is niet kenmerkend voor het politieke midden. Probeer het gerust nog eens.
of niet stemmen zoals ik al jaren doequote:Op zaterdag 8 september 2018 16:39 schreef Strani het volgende:
[..]
Het is alleen jammer dat er steeds minder genuanceerde opties bestaan in de politiek, maar dat je als kiezer bijna wordt gedwongen een extreme partij te kiezen, of het nou links is of rechts.
Neewel hoorquote:
Ik zal eens vragen aan mijn collega in Yerevan of ze daar inderdaad allemaal aan de buis gekluisterd hebben gezeten de laatste weken.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:39 schreef spiritusbus het volgende:
Nou, weten de mensen in Armenië dat ze hun kinderen hier prima naartoe kunnen sturen.
Deden ze hun werk maar, maar nee, ze stonden erbij en keken ernaar toen de kinderen besloten weg te lopen. Misschien heeft de medewerker ze nog wel uitgezwaaid ook.quote:
jawel hoorquote:
Zou mooi zijn. Laten ze die hele laffe overheid maar bombarderen met papierwerk.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:38 schreef WheeledWarrior het volgende:
DIe Oekraïense kinderen die het land uit moesten zullen morgen ook wel weer op de stoep staan nu
dat is toch hun werk?quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:40 schreef Montagui het volgende:
[..]
Deden ze hun werk maar, maar nee, ze stonden erbij en keken ernaar toen de kinderen besloten weg te lopen. Misschien heeft de medewerker ze nog wel uitgezwaaid ook.
Bron?quote:
Oh nee hoor, die hebben ze gewoon geholpen met 'weglopen'.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:40 schreef Montagui het volgende:
[..]
Deden ze hun werk maar, maar nee, ze stonden erbij en keken ernaar toen de kinderen besloten weg te lopen. Misschien heeft de medewerker ze nog wel uitgezwaaid ook.
een tv docu van een tijdje terug.quote:
Je dikke duim dus. Hier bron voor je:quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:42 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
een tv docu van een tijdje terug
Gewoon weer een kinderpardonnetje er doorheen knallen en de IND is weer van duizenden hoofdpijndossiers verlost.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:42 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
een tv docu van een tijdje terug
nee geen dikke duim....quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:43 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Je dikke duim dus. Hier bron voor je:
https://eenvandaag.avrotr(...)huidige-asielbeleid/
Laatste alinea.
Bij de ING betaal je zakelijk ¤ 0,10 voor een bijschrijving. Kortom maak automatisch een of meerdere keren per dag ¤ 0,01 over aan Defence for Children. Dat kost jou ¤ 0,01 * 365 = ¤ 3,65 per jaar en het kost hen ¤ 0,09 * 365 = ¤ 32,85.quote:Word donateur!
De Kinderrechtenhelpdesk is het kloppend hart van de organisatie. Via de Kinderrechtenhelpdesk krijgen wij vragen en signalen van kinderen, ouders, advocaten en hulpverleners. Deze kinderen helpen we direct. Maar dat kunnen we alleen doen met uw steun. Als u vindt dat Defence for Children moet opkomen voor kwetsbare kinderen, laat dan uw hart voor kinderrechten spreken? Vul dan dit formulier in! Zelf een bedrag overmaken kan op IBAN: NL30INGB0000003166.
Hartelijk dank.
Ga zoeken en posten dan? Met je dikke duim.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:43 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
nee geen dikke duim....
blijkbaar spreken bronnen elkaar tegen
als jij mij betaald.... het is hier geen rechtbank waar ik dingen moet bewijzen.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:44 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ga zoeken en posten dan? Met je dikke duim.
Terecht hoor!quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:37 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Vind je het gek? Als ze begaan waren met het lot van die kinderen dan hadden ze veel eerder moeten ingrijpen.
Zodra jij die bron hier post krijg je van mij je geld. Tot die tijd blijf ik je een fantast noemen.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:44 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
als jij mij betaald.... het is hier geen rechtbank waar ik dingen moet bewijzen.
nee, 50% vooruit.quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:45 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Zodra jij die bron hier post krijg je van mij je geld. Tot die tijd blijf ik je een fantast noemen.
?quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:44 schreef maan_man het volgende:
Voor iedereen die klaar is met de asielindustrie wil ik graag men bericht van afgelopen maandag nog een keer onder de aandacht brengen (NWS / Armeense kinderen Lili(12) en Howick(13) mogen worden uitgezet 2):
Hier zullen die Esther van Dijken en Defence for Cilderen wel achter zitten.
Gelukkig kunnen wij dat Defence for Children vrij makkelijk stoppen als wij samenwerken.
[..]
Bij de ING betaal je zakelijk ¤ 0,10 voor een bijschrijving. Kortom maak automatisch een of meerdere keren per dag ¤ 0,01 over aan Defence for Children. Dat kost jou ¤ 0,01 * 365 = ¤ 3,65 per jaar en het kost hen ¤ 0,09 * 365 = ¤ 32,85.
Als wij met veel mensen samenwerken, dan roken wij hen binnen de kortste keren uit.
Nuttig bezig manquote:Op zaterdag 8 september 2018 16:44 schreef maan_man het volgende:
Voor iedereen die klaar is met de asielindustrie wil ik graag men bericht van afgelopen maandag nog een keer onder de aandacht brengen (NWS / Armeense kinderen Lili(12) en Howick(13) mogen worden uitgezet 2):
Hier zullen die Esther van Dijken en Defence for Cilderen wel achter zitten.
Gelukkig kunnen wij dat Defence for Children vrij makkelijk stoppen als wij samenwerken.
[..]
Bij de ING betaal je zakelijk ¤ 0,10 voor een bijschrijving. Kortom maak automatisch een of meerdere keren per dag ¤ 0,01 over aan Defence for Children. Dat kost jou ¤ 0,01 * 365 = ¤ 3,65 per jaar en het kost hen ¤ 0,09 * 365 = ¤ 32,85.
Als wij met veel mensen samenwerken, dan roken wij hen binnen de kortste keren uit.
50% van wat?quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:45 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
nee, 50% vooruit.
Je mag mij noemen wat je wilt
van hetgeen jij wilt. 30 euro per uur, ik weet niet hoelang ik moet zoeken.quote:
quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:44 schreef maan_man het volgende:
Voor iedereen die klaar is met de asielindustrie wil ik graag men bericht van afgelopen maandag nog een keer onder de aandacht brengen (NWS / Armeense kinderen Lili(12) en Howick(13) mogen worden uitgezet 2):
Hier zullen die Esther van Dijken en Defence for Cilderen wel achter zitten.
Gelukkig kunnen wij dat Defence for Children vrij makkelijk stoppen als wij samenwerken.
[..]
Bij de ING betaal je zakelijk ¤ 0,10 voor een bijschrijving. Kortom maak automatisch een of meerdere keren per dag ¤ 0,01 over aan Defence for Children. Dat kost jou ¤ 0,01 * 365 = ¤ 3,65 per jaar en het kost hen ¤ 0,09 * 365 = ¤ 32,85.
Als wij met veel mensen samenwerken, dan roken wij hen binnen de kortste keren uit.
Meteen 100eu overgemaakt!!quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:44 schreef maan_man het volgende:
Voor iedereen die klaar is met de asielindustrie wil ik graag men bericht van afgelopen maandag nog een keer onder de aandacht brengen (NWS / Armeense kinderen Lili(12) en Howick(13) mogen worden uitgezet 2):
Hier zullen die Esther van Dijken en Defence for Cilderen wel achter zitten.
Gelukkig kunnen wij dat Defence for Children vrij makkelijk stoppen als wij samenwerken.
[..]
Bij de ING betaal je zakelijk ¤ 0,10 voor een bijschrijving. Kortom maak automatisch een of meerdere keren per dag ¤ 0,01 over aan Defence for Children. Dat kost jou ¤ 0,01 * 365 = ¤ 3,65 per jaar en het kost hen ¤ 0,09 * 365 = ¤ 32,85.
Als wij met veel mensen samenwerken, dan roken wij hen binnen de kortste keren uit.
quote:Op zaterdag 8 september 2018 16:44 schreef maan_man het volgende:
Voor iedereen die klaar is met de asielindustrie wil ik graag men bericht van afgelopen maandag nog een keer onder de aandacht brengen (NWS / Armeense kinderen Lili(12) en Howick(13) mogen worden uitgezet 2):
Hier zullen die Esther van Dijken en Defence for Cilderen wel achter zitten.
Gelukkig kunnen wij dat Defence for Children vrij makkelijk stoppen als wij samenwerken.
[..]
Bij de ING betaal je zakelijk ¤ 0,10 voor een bijschrijving. Kortom maak automatisch een of meerdere keren per dag ¤ 0,01 over aan Defence for Children. Dat kost jou ¤ 0,01 * 365 = ¤ 3,65 per jaar en het kost hen ¤ 0,09 * 365 = ¤ 32,85.
Als wij met veel mensen samenwerken, dan roken wij hen binnen de kortste keren uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |