nee dat kan niet, de definitie is vrij helderquote:Op woensdag 5 september 2018 19:15 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Daar kun je over discussieren, dat wilde hij ook maar dat lukte niet daar. Pak de definitie van een failed state erbij en Suriname komt dicht in de buurt.
Luister dan naar dat interview.quote:Op woensdag 5 september 2018 19:21 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee dat kan niet, de definitie is vrij helder
of de uitspraken waren prima en het intrekken ervan politiek verstandigquote:Op woensdag 5 september 2018 19:15 schreef Molurus het volgende:
[..]
Maar linksom of rechtsom is er dus een fout gemaakt. Of de uitspraken waren verkeerd, of het intrekken daarvan was verkeerd.
Terwijl Loekie1 zegt: geen van beide was verkeerd. En *dat* vind ik wel bijzonder.
Oh zeker. Persoonlijk vind ik het absoluut laf van Blok. Sta achter je uitspraken en stap op indien de motie het haalt. Dit is nu eem soort van bakzeil halen maar niet helemaal.quote:Op woensdag 5 september 2018 17:56 schreef Molurus het volgende:
[..]
Maak er maar iets creatiefs van. Hoe dan ook is het van de zotte dat rechts FOK de schuld van dit debakel bij links probeert te leggen. Dat slaat wat mij betreft nergens op.
Blok heeft die uitspraken helemaal zelf gedaan en ook helemaal zelf weer ingetrokken. Niemand anders is daarvoor verantwoordelijk.
ik heb het geluisterd en het raakt kant noch walquote:
Ah joh, als die manager verder 35 jaar in dienst is en nog geen rare uitglijders gemaakt heeft, laat hem gewoon sorry zeggen en we gaan weer verder.quote:Op woensdag 5 september 2018 19:00 schreef Molurus het volgende:
[..]
Als je als manager zegt "wat is die vrouw op de andere afdeling toch een lekker ding!" dan past dat niet echt bij je functie.
Maar ik vind eerlijk gezegd dat de uitspraken van Blok wel wat verder gaan dan dit soort onhandigheid. De gewraakte uitspraken zijn wel vrij fundamenteel voor z'n functie als minister.
Met je eens... maar van ons uit bezien is het terugtrekken ervan verstandig omdat we niet achter die uitspraken staan en ze onverdedigbaar achten. En dan is dat ook niet zo vreemd.quote:Op woensdag 5 september 2018 19:28 schreef sp3c het volgende:
[..]
of de uitspraken waren prima en het intrekken ervan politiek verstandig
personlijk vind ik ze niet kunnen in zijn functie, dat hij er vervolgens afstand van doet veranderd daar eigenlijk weinig aan, imo is deze man ongeschikt en blijft hij ongeschikt
maar dat hij ze terugtrekt snap ik wel
Je bent de eerste rechtse fokker die ik dit zo duidelijk hoor zeggen.quote:Op woensdag 5 september 2018 19:29 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Oh zeker. Persoonlijk vind ik het absoluut laf van Blok. Sta achter je uitspraken en stap op indien de motie het haalt.
och politiek bedrijven in Nederland kan niet zonder wat compromissen hier en daarquote:Op woensdag 5 september 2018 19:34 schreef Molurus het volgende:
[..]
Met je eens... maar van ons uit bezien is het terugtrekken ervan verstandig omdat we niet achter die uitspraken staan en ze onverdedigbaar achten. En dan is dat ook niet zo vreemd.
Ik vind het *wel* vreemd als iemand wel achter die uitspraken staat, en alsnog het intrekken daarvan politiek verstandig acht. Want wat zou de gedachte *daarachter* dan kunnen zijn? In welke politieke context is het verdedigen van correcte standpunten onwenselijk?
Een compromis sluiten lijkt me toch wel echt iets heel anders dan je mening verstoppen.quote:Op woensdag 5 september 2018 19:39 schreef sp3c het volgende:
[..]
och politiek bedrijven in Nederland kan niet zonder wat compromissen hier en daar
dan kun je hardcore op je standpunten blijven hameren zoals bv gekke Geertje maar dan bereik je geen reet, net als gekke Geertje
anders gezegd, als Stef Blok bij zijn verhaal blijft dan vliegt hij eruit, vliegt hij eruit dan heb je grote kans dat het kabinet valt en ik ben eigenlijk stiekem wel tevreden over Rutte (het kabinet, niet de persoon) dus ik zie graag dat we dat voorkomen
als dat kan door dhr Blok tegen zijn zin in een knieval te laten maken dan vind ik dat dikke prima, of ik het nu wel of niet met zijn standpunten eens bent doet er dan niet toe
Sven Kockelman, 044 e minuut:quote:Op woensdag 5 september 2018 19:21 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee dat kan niet, de definitie is vrij helder
nou dat was meer een reactie op jouw commentaar he, in de hypothetische situatie dat dit daadwerkelijk zijn mening is maar dat geloof ik eerlijk gezegd niet, dat gaf hij zelf ook vrijwel direct aan ... beetje domme actiequote:Op woensdag 5 september 2018 19:44 schreef Molurus het volgende:
[..]
Een compromis sluiten lijkt me toch wel echt iets heel anders dan je mening verstoppen.
Een compromis is: "ik vind A, jij vindt B, en ik ga wel mee in B om te zorgen dat we het ook op andere punten met elkaar eens kunnen worden". Dat betekent *niet* dat je zegt "ik vind B".
Overigens ben ik er ook niet direct een voorstander om dit kabinet te laten vallen, hoewel het mij eigenlijk veel te rechts is. Maar ik kan niet anders dan concluderen dat Blok hier nu onder het mom van "compromis" letterlijk een potje staat te liegen over wat hij ervan vindt. Ik kan het ieg niet serieus nemen.
het gezag van de staat is toch niet grotendeels afwezig in Surinamequote:Op woensdag 5 september 2018 19:47 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Sven Kockelman, 044 e minuut:
Twee definities van een failed state. Hij noemt eerste, dan tweede: "Het gezag van de staat is grotendeels afwezig door het in hoge mate voorkomen van een of meerdere van de volgende factoren: criminaliteit, corruptie, bureaucratie, gebrekkige rechtspraak, zwarte handel of militaire bemoeienis met de politiek. Hoeveel van die kwalificaties zijn van toepassing op Suriname?" Ploumen begint dan enorm te draaien om geen antwoord te hoeven geven.
https://www.nporadio1.nl/1-op-1/uitzendingen/593755-2018-09-03
Ah, ok... jij denkt dat hij nu volledig de waarheid spreekt, en dat hij inderdaad niet voldoende had nagedacht over wat hij zei?quote:Op woensdag 5 september 2018 19:48 schreef sp3c het volgende:
[..]
nou dat was meer een reactie op jouw commentaar he, in de hypothetische situatie dat dit daadwerkelijk zijn mening is maar dat geloof ik eerlijk gezegd niet, dat gaf hij zelf ook vrijwel direct aan ... beetje domme actie
ow jawel hoor, sterker nog ik herken daar heel Zuid Amerika inquote:Op woensdag 5 september 2018 19:52 schreef Loekie1 het volgende:
Criminaliteit, corruptie, bureaucratie, gebrekkige rechtspraak, zwarte handel of militaire bemoeienis met de politiek.
Herken je daar Suriname niet in?
Wanneer is een staat mislukt?quote:Op woensdag 5 september 2018 19:56 schreef sp3c het volgende:
[..]
ow jawel hoor, sterker nog ik herken daar heel Zuid Amerika in
de vraag is of het in Suriname in dusdanige vormen aanwezig dat het gezag van de staat grotendeels afwezig is?
natuurlijk niet, staatje werkt gewoon, niet supergoed maar het werkt wel
absoluut temeer omdat hij zich eerder in zijn carriere beklaagde over het feit dat politiek bedrijven haast niet meer kan zonder schokkende dingen te roepen voor de shocks en de lulzquote:Op woensdag 5 september 2018 19:55 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ah, ok... jij denkt dat hij nu volledig de waarheid spreekt, en dat hij inderdaad niet voldoende had nagedacht over wat hij zei?
Dat is op zich ook nog een mogelijkheid, hoewel ik die zelf eigenlijk niet plausibel vind, om twee redenen:
1) in het betreffende fragment wekt het in elk geval bij mij de indruk dat hij z'n woorden *heel* zorgvuldig kiest.
2) hij geeft aan dat hij hetzelfde dilemma in dezelfde bewoording ook heeft voorgelegd aan zijn eigen ministerie. Dit impliceert dat hij *ruim* de tijd heeft gehad om daarover na te denken, het te heroverwegen, enzovoort.
Dat laatste sluit een soort 'slip of the tongue' toch wel uit lijkt me. En daarom zeg ik: het lijkt me lastig om hieruit iets anders te concluderen dan dat hij nu omwille van de goede vrede een potje staat te liegen over wat hij ervan vindt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
ja ik ken de definitie jaquote:Op woensdag 5 september 2018 19:58 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Wanneer is een staat mislukt?
Er zijn twee mogelijke situaties waarin een staat als ‘mislukt’ kan worden beschouwd:
- De staat wordt min of meer permanent van binnenuit bedreigd door gewapende groeperingen zoals krijgsheren, milities en/of terroristen). Met andere woorden: de staat heeft geen monopolie meer op de wettelijke aanwending van geweld. Dat is volgens Max Weber wel een van de voorwaarden om een staat te kunnen zijn.
- Het gezag van de staat is (grotendeels) afwezig door het in hoge mate voorkomen van een of meerdere van de volgende factoren: criminaliteit, corruptie, bureaucratie, gebrekkige rechtspraak, zwarte handel of militaire bemoeienis met de politiek.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Mislukte_staat
Ah, vertrek met de stille trom.quote:Op woensdag 5 september 2018 20:03 schreef sp3c het volgende:
[..]
gewoon over een maand of wat aftreden vanwege de gezondheid of familieproblemen ofzo
Nu de vraag, zou Kaag met pillenboer Pechtold avontuurtjes gehad hebben in het Penthouse?twitter:SigridKaag twitterde op woensdag 05-09-2018 om 16:47:33‘Iedereen hoort erbij en heeft het recht zichzelf te zijn.’ In gesprek met de Kindercorrespondent tijdens de aftrap van de maand van diversiteit & inclusiviteit bij het ministerie van Buitenlandse Zaken. https://t.co/bZdSdn5gUj reageer retweet
quote:Op woensdag 5 september 2018 20:24 schreef Nintex het volgende:
De campagne is al lekker op gangNu de vraag, zou Kaag met pillenboer Pechtold avontuurtjes gehad hebben in het Penthouse?twitter:SigridKaag twitterde op woensdag 05-09-2018 om 16:47:33‘Iedereen hoort erbij en heeft het recht zichzelf te zijn.’ In gesprek met de Kindercorrespondent tijdens de aftrap van de maand van diversiteit & inclusiviteit bij het ministerie van Buitenlandse Zaken. https://t.co/bZdSdn5gUj reageer retweet
lijkt mij het bestequote:Op woensdag 5 september 2018 20:08 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ah, vertrek met de stille trom.
Dat is wellicht het beste voor iedereen ja.
Het zijn twee definities en de tweede defintie daar zit Suriname niet ver van af. Feitelijk voldoet Suriname aan de kwalificaties van een Mislukte Staat volgens de tweede definitie in Wikipedia.quote:Op woensdag 5 september 2018 20:06 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja ik ken de definitie ja
Suriname is dus idd geen failed state, gezag is gewoon aanwezig, alle benodigde instuties bestaan en werken (redelijk) naar behoren en er zijn geen krijgsheren, milities en/of terroristen die het geweldsmonopolie van de staat bedreigen
dan is het dus idd geen failed statequote:Op woensdag 5 september 2018 21:06 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Het zijn twee definities en de tweede defintie daar zit Suriname niet ver van af.
Feitelijk voldoet Suriname aan de kwalificaties van een Mislukte Staat volgens de tweede definitie in Wikipedia.quote:Op woensdag 5 september 2018 21:07 schreef sp3c het volgende:
[..]
dan is het dus idd geen failed state
bedankt
dat is min of meer dezelfde definitie, feitelijk voldoet Suriname daar dus niet aanquote:Op woensdag 5 september 2018 21:08 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Feitelijk voldoet Suriname aan de kwalificaties van een Mislukte Staat volgens de tweede definitie in Wikipedia.
Wat je hier zegt is feitelijk onjuist.quote:Op woensdag 5 september 2018 21:08 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Feitelijk voldoet Suriname aan de kwalificaties van een Mislukte Staat volgens de tweede definitie in Wikipedia.
Kijk het natuurlijk zo dat elke linkse politicus vandaag de dag elke gelegenheid zal aangrijpen om een rechts bewindspersoon pootje te haken en zal proberen het behoorlijk rechtse liberale kabinet ten val te brengen. Dat begint zo langzamerhand normaal te worden in de politiek en dat is zeer teleurstellend.quote:Op woensdag 5 september 2018 20:17 schreef Pleun2011 het volgende:
Wat een heisa over niks. Stef Blok kan beter niks meer zeggen over iets waar hij geen verstand van heeft maar laten ze zich druk maken om belangrijkere zaken. Zoals...inderdaad...de dividendbelasting. Ik kan dat hele zootje daar in Den Haag niet serieus nemen..fopparlement
Als je Suriname een beetje kent weet je dat er een kern van waarheid in zit. Suriname kent verschillende politieke partijen die wel degelijk een bevolkingsgroep in Suriname vertegenwoordigen, NPS voor de creolen, VHP voor de hindoestanen, Pertjaja Luhur voor de Javanen etc. De achterban van deze partijen is dus ook redelijk vast, een hindoestaan zal niet snel stemmen op de NPS bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 5 september 2018 22:21 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Wat je hier zegt is feitelijk onjuist.
En buiten dat... dit dan ook nog eens zonder onderbouwing koppelen aan de multiculturele samenleving is wel heel kort door de bocht.
Dan kun je natuurlijk zeggen: "ja maar Blok zei niet letterlijk dat Suriname een failed state was VANWEGE de multiculturele samenleving", maar dat zou wel heel zwak zijn, gezien de context v/d opmerking van Blok.
Ten eerste is culturle assimilatie helemaal geen voorwaarde voor succes. Dat is wat politici hier in NL continu roepen. Wellicht dat dit met bepaalde verschillende culturen wel wenselijker is maar het is geen absoluut feit dat is een voorwaarde voor succes is.quote:Op donderdag 6 september 2018 00:13 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Als je Suriname een beetje kent weet je dat er een kern van waarheid in zit. Suriname kent verschillende politieke partijen die wel degelijk een bevolkingsgroep in Suriname vertegenwoordigen, NPS voor de creolen, VHP voor de hindoestanen, Pertjaja Luhur voor de Javanen etc. De achterban van deze partijen is dus ook redelijk vast, een hindoestaan zal niet snel stemmen op de NPS bijvoorbeeld.
Verder is er in Suriname sowieso sprake van corruptie waarbij etniciteit ook een rol speelt. Creolen zullen vaak partij kiezen voor iemand uit hun eigen bevolkingsgroep, hindoestanen en Javanen ook. Dit gebeurt op school, op de werkvloer, in winkels, in het parlement, overal eigenlijk.
Ik ben niet op de hoogte van de exacte definitie van failed state, maar dat Suriname last heeft van het feit dat de verschillende bevolkingsgroepen eigenlijk nog steeds geen eenheid vormen, maar eerder met elkaar rivaliseren geeft aan dat je niet kan spreken van goede culturele assimilatie.
Of zou Nieuwsuur dit gedaan hebben om Klaver niet af te vallen, die blijkbaar ook niet wist dat zulke onderzoekers bestaan?quote:Op donderdag 6 september 2018 06:22 schreef Loekie1 het volgende:
Nieuwsuur had gisteren weer eens een paar VVD'ers gevonden om anti-VVD uitspraken te doen. Altijd leuk om op die manier de tegenpartij te tackelen.
Boekestijn bij Nieuwsuur: 'Er zijn helemaal geen onderzoeken over genetica wat Blok beweert!!!'
Volgens mij wel:
“Iedereen weet dat er een genetische basis is voor religie,” vertelt onderzoeker Robert Rowthorn. “Er is immers een genetische basis voor al het menselijke gedrag.”
https://www.scientias.nl/(...)endsnel-verspreiden/
Gedragsgenetica is het wetenschappelijke domein dat de overerving van gedrag onderzoekt. Het wordt vaak in verband gebracht met het nature-nurture-debat en is in die zin ook sterk interdisciplinair door overlappingen met biologie, genetica, ethologie, psychologie en statistiek. Gedragsgenetici bestuderen de overerving van gedragskenmerken, vaak door gebruik te maken van studies van tweelingen of adopties bij mensen en kruisingen, transgenese of gen-knockout-technieken bij dieren. Psychiatrische genetica is een sub-specialiteit van dit domein.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Gedragsgenetica
International Behavioural and Neural Genetics Society
Het doel van IBANGS is het bevorderen van onderzoek op het gebied van de neurogedragsgenetica door:
het organiseren van jaarlijkse wetenschappelijke congressen[3][4][5]
het publiceren van een wetenschappelijk tijdschrift, Genes, Brain and Behavior in samenwerking met Wiley-Blackwell[6][7]
https://nl.wikipedia.org/(...)ral_Genetics_Society
Boekestijn moet zich beter inlezen.
Ook raar dat niemand bij Nieuwsuur hiervan op de hoogte is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |