Heb ik. Met een bakje met ijsklontjes erachter. Scheelt een graad of twee, maar het is nog steeds heet.quote:
quote:
Appartement op de bovenste verdieping en woonkamer op het westenquote:
Voor de ventilator doen, fles bevroren water helpt ook, maar er wel voor. Erachter helpt ook niks.quote:Op maandag 23 juli 2018 18:39 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Heb ik. Met een bakje met ijsklontjes erachter. Scheelt een graad of twee, maar het is nog steeds heet.
het is nog steeds 23 graden buiten , daar krijg je het niet koel meer mee in huisquote:Op maandag 23 juli 2018 22:14 schreef houdjemond het volgende:
Voor mijn idee maakt het ook geen *piep* meer uit of je ramen open of dicht houd
quote:Op maandag 23 juli 2018 21:42 schreef Cici het volgende:
[..]
Voor de ventilator doen, fles bevroren water helpt ook, maar er wel voor. Erachter helpt ook niks.
Ga ik vanavond eens proberen! Kijken of dat werkt, bevroren water/ijs voor de ventilator zetten.quote:Op maandag 23 juli 2018 21:42 schreef Cici het volgende:
[..]
Voor de ventilator doen, fles bevroren water helpt ook, maar er wel voor. Erachter helpt ook niks.
quote:
Ja werkt heel goed!quote:Op dinsdag 24 juli 2018 08:36 schreef Salina het volgende:
[..]
Ga ik vanavond eens proberen! Kijken of dat werkt, bevroren water/ijs voor de ventilator zetten.
Een grote bak met water voor de ventilator werkt ook hoor. Hoe meer wateroppervlak hoe meer koeling.quote:Op dinsdag 24 juli 2018 08:40 schreef Zalmslaatje het volgende:
[..]
Ja werkt heel goed!![]()
Alleen jammer dat 2 liter water in een minuut of 5 helemaal gesmolten is en het bevriezen een uur of 5 duurt
Zal ik zo eens testen, zit nu met een blok ijs op schootquote:Op dinsdag 24 juli 2018 08:49 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Een grote bak met water voor de ventilator werkt ook hoor. Hoe meer wateroppervlak hoe meer koeling.
Ja, de luchtvochtigheid neemt iets toe maar niet zo veel dat je daar iets van merkt.quote:Op dinsdag 24 juli 2018 08:55 schreef Zalmslaatje het volgende:
[..]
Zal ik zo eens testen, zit nu met een blok ijs op schoot![]()
Neemt de luchtvochtigheid niet heel erg toe?
Hitte is niet fijn maar benauwd is nog minder fijn
quote:Op dinsdag 24 juli 2018 08:40 schreef Zalmslaatje het volgende:
[..]
Ja werkt heel goed!![]()
Alleen jammer dat 2 liter water in een minuut of 5 helemaal gesmolten is en het bevriezen een uur of 5 duurt
Serieus?quote:Op dinsdag 24 juli 2018 20:29 schreef houdjemond het volgende:
29.5
Ik heb een opblaasbadje in mijn woonkamer gezet. Ik ben mezelf dankbaar.
Met die legostellage met koelelementen heb je toch twee uur plezier achter de laptop.quote:Op dinsdag 24 juli 2018 18:12 schreef Puntenjager het volgende:
Leuk die ideeën met ijsklontjes voor een ventilator. Als je die ventilator op je knar zet, werkt dat natuurlijk wel. Althans, eventjes dan, want het ijs zal snel gesmolten zijn.
Echter ga niet denken dat je het huis daarmee koelt. Het is precies hetzelfde als in je zeilbootje tegen het zeil aanblazen. Je koelkast staat namelijk ook binnen en loost de warmte voor het maken van het ijs gewoon aan de achterkant je huis in.
quote:
quote:
Je oma kan/moet zonder?quote:Op dinsdag 24 juli 2018 22:37 schreef DieselTank het volgende:
Mijn prive kamer is beneden en nog relatief koel te houden, 26 max terwijl de rest van het huis tegen de 30 aan tikt. Binnenkort maar even bij mijn oma langs aangezien die een airco heeft.
Als het kan trek ik die airco van de muur af maar ik houd het wel bij een bakje koffie halen daar.quote:
Maar.. muggen en beestjesquote:Op dinsdag 24 juli 2018 23:17 schreef mtchel112 het volgende:
Ok, te warm binnen, matje uit en buiten slapen
Mijn geluk is dat ik een hele militaire uitrusting heb, waaronder een soort zak met ademend gat voor je hoofd (met muggengaas) aka bivakzakquote:
Oooh, dan heb ik niks gezegd. Slaap lekkerquote:Op dinsdag 24 juli 2018 23:43 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Mijn geluk is dat ik een hele militaire uitrusting heb, waaronder een soort zak met ademend gat voor je hoofd (met muggengaas) aka bivakzak
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |