Heerlijk toch!quote:Op maandag 16 juli 2018 22:34 schreef AQUILA. het volgende:
Zoals verwacht is die 40-plus member nu weg, ''gewoon'' meer van wat de de afgelopen tijd gehad hebben:
[ afbeelding ]
Fantastisch zelfs! Deze zomer ga ik me denk ik nog lang herinneren, vooral als dit nog tot ver in augustus zo doorgaat. Vanaf april al bijna onafgebroken zomers/warm hier, legendarisch.quote:
Zit me niet te verlekkeren zegquote:Op maandag 16 juli 2018 23:11 schreef yvonne het volgende:
Het regent hier flink door.
Straks blijft het weer op z'n Hollands 3 weken regeneni
quote:Op maandag 16 juli 2018 23:03 schreef Axelf0leyoo7 het volgende:
Hier in Dordt heerlijk afgekoeld na een buitje en rommelt onweer nog een beetje na.
Het regent nog steeds flinkquote:Op maandag 16 juli 2018 23:03 schreef Axelf0leyoo7 het volgende:
Hier in Dordt heerlijk afgekoeld na een buitje en rommelt onweer nog een beetje na.
Denk juist eerder in het seizoen. Na een droogtegolfquote:Op maandag 16 juli 2018 20:46 schreef AQUILA. het volgende:
[..]
Misschien kan het een keer lukken, maar dan wel helemaal aan het einde van de zomer als er veel warme lucht ten zuiden van NL is (eind augustus) en dan een warmte-opstoot vanuit de Sahara.
High Five partnerquote:Op maandag 16 juli 2018 22:56 schreef AQUILA. het volgende:
[..]
Fantastisch zelfs! Deze zomer ga ik me denk ik nog lang herinneren, vooral als dit nog tot ver in augustus zo doorgaat. Vanaf april al bijna onafgebroken zomers/warm hier, legendarisch.
quote:
NEE, heerlijk fris, moet bijna weer een vestje aan.quote:Op maandag 16 juli 2018 23:51 schreef Nattekat het volgende:
Ik bedenk me net dat die regen het geweldig benauwd maakt
Sterkte!
quote:Op maandag 16 juli 2018 23:51 schreef Nattekat het volgende:
Ik bedenk me net dat die regen het geweldig benauwd maakt
Sterkte!
Nou die kleuren heus wel weer bij als het straks weer vier maanden regent...quote:Op maandag 16 juli 2018 23:47 schreef thesiren.nl het volgende:
Dat frisse lentegroen is nu herfstbruin aan het worden, zelfs dennenbomen vertonen bruine takken nu.
Laat mij nu positief zijnquote:Op maandag 16 juli 2018 23:55 schreef Pisces29 het volgende:
[..]Dat is echt drie keer niks icm deze temperatuur.
gewoon aircootje jongequote:Op dinsdag 17 juli 2018 06:54 schreef Paul het volgende:
[..]
Wel zwetenmaar ik ben natuurlijk ook vies dik
For the record, voor ‘Midden-Nederland’ is die 40+ er nooit geweest. Was alleen zuid en zuid-oost ;-).quote:Op maandag 16 juli 2018 22:34 schreef AQUILA. het volgende:
Zoals verwacht is die 40-plus member nu weg, ''gewoon'' meer van wat de de afgelopen tijd gehad hebben:
[ afbeelding ]
Wel bijzonder het verschil tussen Hupsel en Twenthe, zit maar zo'n 30 km tussen beide stations.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 08:42 schreef Dagoduck het volgende:
Zonuren tot nu toe![]()
De Kooy (Den Helder) 1253.7
Hoorn (Terschelling) 1246.8
Stavoren 1244.8
Hupsel 1241.9
Berkhout (bij Hoorn NH) 1240.3
Marknesse 1222.6
Hoogeveen 1220.1
Heino 1215.6
Cabauw 1213.9
Leeuwarden 1209.5
Wijk aan Zee 1207.8
Wilhelminadorp 1203.6
Vlissingen 1202.8
Twenthe 1201.5
---
De Bilt 1171.5
Den Helder aan kop, Vlissingen heeft een inhaalslag gemaakt.
inb4 bloodymary1 met FAKENEWS!!!11!11!quote:Op dinsdag 17 juli 2018 08:42 schreef Dagoduck het volgende:
Zonuren tot nu toe![]()
De Kooy (Den Helder) 1253.7
Hoorn (Terschelling) 1246.8
Stavoren 1244.8
Hupsel 1241.9
Berkhout (bij Hoorn NH) 1240.3
Marknesse 1222.6
Hoogeveen 1220.1
Heino 1215.6
Cabauw 1213.9
Leeuwarden 1209.5
Wijk aan Zee 1207.8
Wilhelminadorp 1203.6
Vlissingen 1202.8
Twenthe 1201.5
---
De Bilt 1171.5
Den Helder aan kop, Vlissingen heeft een inhaalslag gemaakt.
Neuhh, altijd mooi weer op mijn verjaardag.quote:
Komkommertijd.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 11:11 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Bizar dat zoveel media nu gewoon praten over 42 graden die even werd aangetikt door 1 van de 50 modellen. Echt cringeworthy.
wat een onzin iddquote:Op dinsdag 17 juli 2018 11:11 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Bizar dat zoveel media nu gewoon praten over 42 graden die even werd aangetikt door 1 van de 50 modellen. Echt cringeworthy.
Buurvrouw gisteren: Nou, volgende week wordt het veertug graden hoor!quote:Op dinsdag 17 juli 2018 11:11 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Bizar dat zoveel media nu gewoon praten over 42 graden die even werd aangetikt door 1 van de 50 modellen. Echt cringeworthy.
Nú is het benauwd jaquote:Op maandag 16 juli 2018 23:51 schreef Nattekat het volgende:
Ik bedenk me net dat die regen het geweldig benauwd maakt
Sterkte!
Dit ja.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 11:20 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Buurvrouw gisteren: Nou, volgende week wordt het veertug graden hoor!
Ik: Mwah, dat geloof ik niet helemaal.
Buurvrouw:
[ afbeelding ]
Ik vraag me af of een journalist dan Weerplaza o.i.d opzoekt nav zo`n pluim (als ze er überhaupt al naar kijken), of die commerciële bureaus naar de pers rennen. Die zouden toch ook beter moeten weten met zo`n pluim. Een andere lijn gaf weer 18 graden aan, maar dat is natuurlijk niet nieuwswaardig.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 11:11 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Bizar dat zoveel media nu gewoon praten over 42 graden die even werd aangetikt door 1 van de 50 modellen. Echt cringeworthy.
Tot nu toe vind ik he goed te doen.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 11:27 schreef pietkanarie het volgende:
Kleine kans op 40 graden inderdaad (gelukkig!!) maar dit is toch al zo'n 'teveel van het goede' zomer, dan zie ik een rare uitspatting in de temperatuur ook nog wel gebeuren.
Daar ben ik heel blij mee, die koelere nachtenquote:Op dinsdag 17 juli 2018 13:55 schreef whosvegas het volgende:
[..]
Tot nu toe vind ik he goed te doen.
De nachten zijn lekker koel nog.
Alleen de droogte, daar heb ik geen last van
Precies, het is gewoon al die tijd al heerlijk. Mooi overdag en niet te warm en 'snachts lekker koel. Laat het nog maar lekker zo blijven voorlopig.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 13:55 schreef whosvegas het volgende:
[..]
Tot nu toe vind ik he goed te doen.
De nachten zijn lekker koel nog.
Alleen de droogte, daar heb ik geen last van
Het klimaat verandert, het zou meer, langer en harder gaan regenen.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 14:39 schreef ABombali het volgende:
wtf het waait zo hard vandaag en dan zijn er mensen die beweren dat de aarde opwarmt
ah, 1 meetpunt, lekker wetenschappelijk.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 14:39 schreef ABombali het volgende:
wtf het waait zo hard vandaag en dan zijn er mensen die beweren dat de aarde opwarmt
De vraag is in hoeverre het weer nou echt extremer aan het worden is of we er o.a. door internet meer aandacht voor hebben.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 15:56 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Weer zou extremer worden. Dat is precies wat het doet de laatste jaren.
Ben benieuwd of we het droogte record gaan halen voor Nederland. Nog een paar dagen geen regen en volgens mij hebben we het dan te pakken.
Gaat om te trend. In heel veel gebieden (max temperatuur, meeste regenval, minste ijs op de noordpool in de zomer) zitten de records allemaal in de laatste 10 jaar.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 16:32 schreef Elan het volgende:
[..]
De vraag is in hoeverre het weer nou echt extremer aan het worden is of we er o.a. door internet meer aandacht voor hebben.
In 2003 vielen er in Europa bijvoorbeeld 70.000 doden als gevolg van een extreme hittegolf. Niemand die het had over opwarming van de aarde![]()
Sindsdien hebben we nog talloze milde zomers gehad zonder extreem weer of droogte.
Als je echt wilt kijken naar extreem weer dan was bijvoorbeeld 1947 pas echt een jaar van extremen, als het nu niet volledig escaleert veel extremer dan dit jaar.
Helaas, de laatste tijd maar weinig mensen jaloers kunnen maken met dat het hier mooi weer is en elders niet.... het is gewoon overal raak.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 10:56 schreef Bronson het volgende:
[..]
inb4 bloodymary1 met FAKENEWS!!!11!11!
quote:Op dinsdag 17 juli 2018 16:35 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Helaas, de laatste tijd maar weinig mensen jaloers kunnen maken met dat het hier mooi weer is en elders niet.... het is gewoon overal raak.
Als je per land, regio of stad de all time weerrecords gaat bestuderen valt dat feitelijk eigenlijk allemaal wel mee.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 16:35 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Gaat om te trend. In heel veel gebieden (max temperatuur, meeste regenval, minste ijs op de noordpool in de zomer) zitten de records allemaal in de laatste 10 jaar.
Bovendien hoeft het niet perse met de mens te maken hebben. Kan ook een natuurlijke ontwikkeling zijn.
Maar genoeg erover er is ook een klimaatsverandering topic.
Dat is kutlevenquote:Op dinsdag 17 juli 2018 16:42 schreef Elan het volgende:
[..]
Als je per land, regio of stad de all time weerrecords gaat bestuderen valt dat feitelijk eigenlijk allemaal wel mee.
Het is wel zo dat ALS er ergens een record sneuvelt het gepeupel dit meteen toedicht aan de klimaathoax.
Hier op Tenerife nog immer niets te merken van enige opwarming trouwens, grijs bij 23 graden bij een stevige noordenwind.
Vanmiddag was veel koeler dan gisteren.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 21:24 schreef Paul het volgende:
Hoe kan het deze avond zo veel koeler zijn dan gisteren?
Ohhhquote:Op dinsdag 17 juli 2018 21:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Vanmiddag was veel koeler dan gisteren.
Stenen houden enorm veel warmte vast.quote:Op dinsdag 17 juli 2018 21:32 schreef Greys het volgende:
Wel raar dat het binnen echt amper/niet afkoelt ondanks dat het buiten nu vijf graden koeler is dan binnen en alles open staat. Hoe dan
hier nog een op de bovenverdieping 27.5 heb alles open maar helaasquote:Op dinsdag 17 juli 2018 21:39 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Stenen houden enorm veel warmte vast.
Hier ook niet lekker te krijgen op de boven verdieping
Ben je nu serieus of wat?quote:Op dinsdag 17 juli 2018 23:27 schreef bloodymary1 het volgende:
Het is echt fris vanavond. Heb een vestje aangetrokken. Nog maar 23 graden binnen brrrr...
Eh ja... als het de hele dag 30 graden was, voelt 23 graden fris. Bovendien is het maar 1 graden warmer dan de temperatuur in huis in de winter en dan heb je zelfs een dikke trui aan.quote:
24??? Shit... bij mij is het in de winter rond de 17 graden. Warm zat.quote:Op woensdag 18 juli 2018 00:27 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Eh ja... als het de hele dag 30 graden was, voelt 23 graden fris. Bovendien is het maar 1 graden warmer dan de temperatuur in huis in de winter en dan heb je zelfs een dikke trui aan.
22quote:Op woensdag 18 juli 2018 08:27 schreef blessed19 het volgende:
[..]
24??? Shit... bij mij is het in de winter rond de 17 graden. Warm zat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |