Dana Internationalquote:
Gelukkig hebben die oostblokkers de pest aan Joden dus die gaan niet winnen.quote:Op dinsdag 8 mei 2018 21:37 schreef Meridiaan het volgende:
Als ik Israël zo zag, gaat het niet winnen
Doe effe normaal tegen Linda Wagemakersquote:
Jaarlijkse leedvermaakshow, niets meer aan doen. Donderdag ook nog vals zingend Russisch meisje in een rolstoel.quote:Op dinsdag 8 mei 2018 21:37 schreef T3hTommay het volgende:
..Eurovisie Songfestival als een soort Spoorloos gebruiken. Waar kijk ik naar?
hopelijk is het beter dan Israëlquote:
Ja klopt! Maar in de zin van favoriet die het niet waarmaakt.quote:Op dinsdag 8 mei 2018 21:38 schreef Schroevendraaier het volgende:
[..]
Mwah Occidentali's karma was nog best een lekker nummer.
Sowiesoquote:Op dinsdag 8 mei 2018 21:38 schreef Schroevendraaier het volgende:
[..]
Mwah Occidentali's karma was nog best een lekker nummer.
Alleen jammer dat we er dan geen fuck van verstaan.quote:Op dinsdag 8 mei 2018 21:39 schreef Karina het volgende:
Als hij het nou nog in het RUssisch zong dan was het misschien nog wat.
Ik versta er nu ook geen fuck van eigenlijkquote:Op dinsdag 8 mei 2018 21:39 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Alleen jammer dat we er dan geen fuck van verstaan.
quote:
quote:Op dinsdag 8 mei 2018 21:40 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Ik versta er nu ook geen fuck van eigenlijk
Klopt en dan zie je dit live.quote:
Rusland heeft wel het beste volkslied ter wereld.quote:Op dinsdag 8 mei 2018 21:39 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Alleen jammer dat we er dan geen fuck van verstaan.
Nou en. Ik heb het liefst dat iedereen in zijn moedertaal zingt, veel leuker.quote:Op dinsdag 8 mei 2018 21:39 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Alleen jammer dat we er dan geen fuck van verstaan.
Alles voor de 20 miljoen views.quote:Op dinsdag 8 mei 2018 21:40 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Klopt en dan zie je dit live.
Tsja. Wat een choke.
Alsof ze er voor de marathon gelopen had.quote:Op dinsdag 8 mei 2018 21:40 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Klopt en dan zie je dit live.
Tsja. Wat een choke.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |