Subsidies voor prostitutiebezoek vind ik ook een prima oplossing, maar seksrobots subsidiëren is vermoedelijk goedkoper (op de lange termijn)quote:Op zondag 6 mei 2018 13:08 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dat kan toch ook met een prostituee? Ik snap oprecht niet waarom de overheid seksrobots zou moeten financieren omdat je zelf te lui bent een vrouw te regelen.
De overheid voorziet niet in elke andere primaire behoefte. Alleen in onderdak, zorg, voedsel en water en ook alleen als je het echt zelf even niet kan. Daarnaast bestaat er in NL zoiets als legale prostitutie, dus voorziet de overheid idd in de behoefte aan seks te kunnen komen. Opgelost.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:12 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Zonder kleding of een dak boven je hoofd ga je ook niet dood.
[..]
Uiteraard, maar aangezien de overheid ondersteuning biedt bij het verwezenlijken van elke andere primaire behoefte, zou dit ook bij seks niet misstaan, hier in ons egalitaire kikkerlandje.
Je bedoeld dus precies wat mannen al zo lang geadviseerd wordt en wat de incells vooral zelf (hadden) willen doen?quote:Op zondag 6 mei 2018 12:15 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Menig 'incel'-achtige man plant zich uiteindelijk wel voort, dat is de ironie van 't verhaal. De gemiddelde 30+-vrouw wier uiterlijk voldoende gedeprecieerd is heeft immers best interesse in een man met een cuck-levensinstelling (en een enigszins redelijke baan). Of, zoals de vrouwelijke Facebook-COO Sheryl Sandberg het verwoordt:
[..]
Als elke vrouw dit advies volgt -- en steeds meer vrouwen doen dit, zoveel is evident -- dan blijft elke 'incel'-achtige man maagd tot pakweg zijn 35e om dan pas, als vrouwen van zijn leeftijd aan een cuck toe zijn, voor het eerst zijn geslachtsdeel in een versleten, wellicht door ziektes geteisterde vagijn te mogen dippen. Goede deal voor de vrouw allicht, maar waarom zou een grofweg sub-8-man met enig zelfrespect hiermee instemmen?
Doe even normaal zeg. Je betaalt maar lekker zelf voor je seks.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:13 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Subsidies voor prostitutiebezoek vind ik ook een prima oplossing, maar seksrobots subsidiëren is vermoedelijk goedkoper (op de lange termijn).
Als jij dak of thuisloos bent dan staat de overheid helemaal niet klaar om je een huis te bieden. Dus die vlieger gaat niet op.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:12 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Zonder kleding of een dak boven je hoofd ga je ook niet dood.
[..]
Uiteraard, maar aangezien de overheid ondersteuning biedt bij het verwezenlijken van elke andere primaire behoefte, zou dit ook bij seks niet misstaan, hier in ons egalitaire kikkerlandje.
Je wordt wel geholpen weer erbovenop te komen. Maar dat is idd een heel andere orde dan vinden dat seks ook maar door de overheid geregeld moet worden.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:15 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Als jij dak of thuisloos bent dan staat de overheid helemaal niet klaar om je een huis te bieden. Dus die vlieger gaat niet op.
Je noemt nu vrijwel alle primaire behoeften opquote:Op zondag 6 mei 2018 13:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
De overheid voorziet niet in elke andere primaire behoefte. Alleen in onderdak, zorg, voedsel en water en ook alleen als je het echt zelf even niet kan.
Daar mogen we ons inderdaad gelukkig mee prijzen, maar in het kader van sociale rechtvaardigheid zou financiële steun voor prostitutiebehoeftigen ook niet misstaan. Zeker gezien de ruime (financiële) steun voor de andere primaire behoeftenquote:Daarnaast bestaat er in NL zoiets als legale prostitutie, dus voorziet de overheid idd in de behoefte aan seks te kunnen komen. Opgelost.
Jawel maar ook die hulp gaat uit va wat iemand zelf kan. En dat is niet gewoon zomaar wat aangereikt krijgen.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:17 schreef Samzz het volgende:
[..]
Je wordt wel geholpen weer erbovenop te komen. Maar dat is idd een heel andere orde dan vinden dat seks ook maar door de overheid geregeld moet worden.
Absurd gewoon.
Ik doel uiteraard op huursubsidies, sociale huurwoningen, gesubsidieerde daklozenopvang en wat dies meer zij.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:15 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Als jij dak of thuisloos bent dan staat de overheid helemaal niet klaar om je een huis te bieden. Dus die vlieger gaat niet op.
Ja, die liberale opvatting kan je huldigen, maar bij een sociale staat als Nederland past'ie niet echtquote:Op zondag 6 mei 2018 13:15 schreef Samzz het volgende:
[..]
Doe even normaal zeg. Je betaalt maar lekker zelf voor je seks.
Prostitutie is legaal hier, er wordt dus voorzien in de mogelijkheid seks te kunnen hebben.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:18 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Je noemt nu vrijwel alle primaire behoeften op. Schone lucht waarborgt de overheid ook (of probeert dit althans) en voldoende slaap wordt met werktijdregels in verplichte CAO's geregeld. Dus ja, de Nederlandse overheid draagt thans zorg voor álle primaire behoeften, behalve -- helaas -- seks.
[..]
Daar mogen we ons inderdaad gelukkig mee prijzen, maar in het kader van een sociale rechtvaardigheid zou financiële steun voor prostitutiebehoeftigen ook niet misstaan. Zeker gezien de ruime (financiële) steun voor de andere primaire behoeften.
Maar wat let jou om een Real Doll te kopen dan? Die zijn legaal.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:20 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Ik doel uiteraard op huursubsidies, sociale huurwoningen, gesubsidieerde daklozenopvang en wat dies meer zij.
Wat let iemand om een huis te huren? Financiën. Een kwalitatieve real-doll is niet goedkoop, maar zou m.i. ook voor mensen met een gering inkomen betaalbaar moeten zijn. De overheid kan daarbij helpen, zoals de overheid ook bij de verwezenlijking van andere primaire behoeften helptquote:Op zondag 6 mei 2018 13:28 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Maar wat let jou om een Real Doll te kopen dan? Die zijn legaal.
Maar goed, de seks waar Maslow het in zijn pyramide over heeft richt zicht op het gedeelte van voortplanten. En er zijn hulpmiddelen genoeg voor mensen die zwanger willen worden.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:30 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Wat let iemand om een huis te huren? Financiën. Een kwalitatieve real-doll is niet goedkoop, maar zou m.i. ook voor mensen met een gering inkomen betaalbaar moeten zijn. De overheid kan daarbij helpen, zoals de overheid ook bij de verwezenlijking van andere primaire behoeften helpt.
De overheid helpt mensen hun eerste levensbehoefte te vervullen door een bijstandsuitkering als dat nodig is. En dan kun je je vrij voelen daar seks voor te kopen hoor.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:30 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Wat let iemand om een huis te huren? Financiën. Een kwalitatieve real-doll is niet goedkoop, maar zou m.i. ook voor mensen met een gering inkomen betaalbaar moeten zijn. De overheid kan daarbij helpen, zoals de overheid ook bij de verwezenlijking van andere primaire behoeften helpt.
Hoe kom je daarbij? Maslow beschrijft wat een mens nodig heeft voor zijn geluk. Dus seks gaat, in zijn model, om 't bevredigen van een behoefte, niet om voortplanting.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:37 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Maar goed, de seks waar Maslow het in zijn pyramide over heeft richt zicht op het gedeelte van voortplanten. En er zijn hulpmiddelen genoeg voor mensen die zwanger willen worden.
Correct, maar daarnaast zijn er nog specifieke financiële regelingen voor specifieke primaire behoeften (huurtoeslag, zorgtoeslag, et cetera).quote:Op zondag 6 mei 2018 13:37 schreef Victoriaatje het volgende:
[..]
De overheid helpt mensen hun eerste levensbehoefte te vervullen door een bijstandsuitkering als dat nodig is. En dan kun je je vrij voelen daar seks voor te kopen hoor.
Ja. En niet voor eten, terwijl je zonder eten echt dood gaat.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:39 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Correct, maar daarnaast zijn er nog specifieke financiële regelingen voor specifieke primaire behoeften (huurtoeslag, zorgtoeslag, et cetera).
quote:Op zondag 6 mei 2018 13:38 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Hoe kom je daarbij? Maslow beschrijft wat een mens nodig heeft voor zijn geluk. Dus seks gaat, in zijn model, om 't bevredigen van een behoefte, niet om voortplanting.
Zo is het mij ook altijd geleerd.quote:Seks heeft als oorspronkelijke functie voortplanting. Deze staat op de onderste laag omdat het een primaire behoefte is. Zonder eten, drinken, slapen en voortplanting sterft de mens uit.
Ook eten wordt gesubsidieerd, maar dan bij de producent. Denk bijvoorbeeld aan de miljarden EU-subsidies aan boeren. Tegen een subsidie aan seksrobotfabrikanten heb ik uiteraard ook geen bezwaar.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:40 schreef Victoriaatje het volgende:
[..]
Ja. En niet voor eten, terwijl je zonder eten echt dood gaat.
Dus wat is je punt?
't Verband tussen de eerste en tweede zin is wat vaag. Hoe dan ook, Maslow beschrijft wat een mens gelukkig maakt, niet wat het best is voor een samenleving als geheel of iets dergelijks.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:40 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
[..]
Zo is het mij ook altijd geleerd.
quote:Maslow's hierarchy places sex in the physiological needs category along with food and breathing; it lists sex solely from an individualistic perspective. For example, sex is placed with other physiological needs which must be satisfied before a person considers "higher" levels of motivation.
quote:Op zondag 6 mei 2018 13:30 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Een kwalitatieve real-doll is niet goedkoop, maar zou m.i. ook voor mensen met een gering inkomen betaalbaar moeten zijn.
Tuurlijk, maar een boomhut of pakweg een tent is ook geen woning. Er is een ondergrens die de overheid zou moeten waarborgen. Bij een realdoll denk je dan al snel aan een exemplaar met een aanschafprijs van rond de vijfduizend euro, om 't even concreet te makenquote:Op zondag 6 mei 2018 13:54 schreef Nobu het volgende:
[..]
Als je kwaliteit wil ga je er maar voor werken, dat is bij huizen niet anders. Je koopt maar mooi een pop op dealextreme.
Je gaat maar lekker van je bijstandsuitkering naar een huismoedertje die wat bij wil verdienen door lekker van bil te gaan.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:58 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar een boomhut of pakweg een tent is ook geen woning. Er is een ondergrens die de overheid zou moeten waarborgen. Bij een realdoll denk je dan al snel aan een exemplaar met een aanschafprijs van rond de vijfduizend euro, om 't even concreet te maken. Vermoedelijk gaan die apparaten enkele jaren mee, maar met voldoende subsidie voor duurzame seksrobotten is daar vast nog de nodige winst te boeken
.
Als het alleen om de 'seks' gaat kun je gewoon een fleshlight nemen. Zie dat maar als een 1-kamer huurappartement dan.quote:Op zondag 6 mei 2018 13:58 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar een boomhut of pakweg een tent is ook geen woning. Er is een ondergrens die de overheid zou moeten waarborgen. Bij een realdoll denk je dan al snel aan een exemplaar met een aanschafprijs van rond de vijfduizend euro, om 't even concreet te maken. Vermoedelijk gaan die apparaten enkele jaren mee, maar met voldoende subsidie voor duurzame seksrobotten is daar vast nog de nodige winst te boeken
.
We hebben 't hier over een maatschappelijk probleem (zie de OP), niet over mijquote:Op zondag 6 mei 2018 13:59 schreef Samzz het volgende:
[..]
Je gaat maar lekker van je bijstandsuitkering naar een huismoedertje die wat bij wil verdienen door lekker van bil te gaan.
Je drijft echt enorm door in je wil een seksrobot te krijgen. Spaar er maar lekker voor, moet ik ook als ik iets wil.
Dat zie ik eerder als een lekkende tent met loszittende haringen. In een welvarend land als Nederland leg je de lat voor een primaire levensbehoefte wat hoger, zou je zeggenquote:Op zondag 6 mei 2018 13:59 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Als het alleen om de 'seks' gaat kun je gewoon een fleshlight nemen. Zie dat maar als een 1-kamer huurappartement dan.
‘primaire levensbehoefte‘quote:Op zondag 6 mei 2018 14:03 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Dat zie ik eerder als een lekkende tent met loszittende haringen. In een welvarend land als Nederland leg je de lat voor een primaire levensbehoefte wat hoger, zou je zeggen.
In de plaats van het woord 'je' kun je ook 'de mannen die een probleem ervaren' plaatsen.quote:Op zondag 6 mei 2018 14:02 schreef 2thmx het volgende:
[..]
We hebben 't hier over een maatschappelijk probleem (zie de OP), niet over mij.
De goedkoopste zorgverzekering kost ook maar iets van 100 euro per maand en toch is er zorgtoeslag. Dus ik vind je argument niet zo sterkquote:Op zondag 6 mei 2018 14:08 schreef Samzz het volgende:
[..]
In de plaats van het woord 'je' kun je ook 'de mannen die een probleem ervaren' plaatsen.
Die mannen gaan maar lekker voor een 50je de buurvrouw doorsmeren.
100 euro per maand voor iets dat verplicht moet worden afgenomen is wel wat anders dan 50 euro per maand voor een keuze.quote:Op zondag 6 mei 2018 14:09 schreef 2thmx het volgende:
[..]
De goedkoopste zorgverzekering kost ook maar iets van 100 euro per maand en toch is er zorgtoeslag. Dus ik vind je argument niet zo sterk.
Een autoverzekering is ook verplicht, maar daar krijg je geen subsidie voor en huren is dan weer niet verplicht, maar daar bestaat weer wél een toeslag voor. Lijkt me dus evident dat de zorgtoeslag vooral voortkomt uit steun voor een levensbehoefte. Met die logica zou dus, nogmaals, ook bijvoorbeeld een prostitutiesubsidie niet misstaan. Overigens is één maal seks per maand wat karig ingebudgetquote:Op zondag 6 mei 2018 14:10 schreef Samzz het volgende:
[..]
100 euro per maand voor iets dat verplicht moet worden afgenomen is wel wat anders dan 50 euro per maand voor een keuze.
Een auto is ook geen primaire levensbehoefte. Maar een luxe.quote:Op zondag 6 mei 2018 14:15 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Een autoverzekering is ook verplicht, maar daar krijg je geen subsidie voor. Lijkt me dus evident dat de zorgtoeslag vooral voortkomt uit steun voor een levensbehoefte. Met die logica zou dus, nogmaals, ook bijvoorbeeld een prostitutiesubsidie niet misstaan. Overigens is één maal seks per maand wat karig ingebudget.
My point exactly.quote:Op zondag 6 mei 2018 14:18 schreef Samzz het volgende:
[..]
Een auto is ook geen primaire levensbehoefte. Maar een luxe.
Huren is niet verplicht, maar je krijgt er wel subsidie voor.quote:Een zorgverzekering is verplicht gesteld vanuit de overheid. Mensen met een laag inkomen kunnen hulp krijgen met het betalen van die toeslag.
De meeste mensen kunnen ook een zorgverzekering betalen zonder overheidssteun, dus dat is een wat matig argument. Dat seks wel degelijk een primaire behoefte is, is reeds vastgesteld. Al staat 't je natuurlijk vrij om 't oneens te zijn met Maslowquote:Naar de hoeren moeten kunnen is geen verplichting vanuit de overheid, laat staan een primaire levensbehoefte. Vooral omdat de meeste mensen wel gewoon seks kunnen krijgen of niet gaan lopen miepen wanneer ze er wat voor moeten betalen.
Jij leest echt niet goed he. NAAR DE HOEREN KUNNEN GAAN IS GEEN PRIMAIRE LEVENSBEHOEFTE.quote:Op zondag 6 mei 2018 14:21 schreef 2thmx het volgende:
[..]
My point exactly.
[..]
Huren is niet verplicht, maar je krijgt er wel subsidie voor.
De overheid subsidieert dus huren en zorgverzekeringen omdat dit (primaire) behoeftes zijn, dat was slechts mijn punt.
[..]
De meeste mensen kunnen ook een zorgverzekering betalen zonder overheidssteun, dus dat is een wat matig argument. Dat seks wel degelijk een primaire behoefte is, is reeds vastgesteld. Al staat 't je natuurlijk vrij om 't oneens te zijn met Maslow.
Seks is een primaire levensbehoefte en een prostituee bezoeken is voor sommige mannen de enige manier om in deze levensbehoefte te voorzien.quote:Op zondag 6 mei 2018 14:22 schreef Samzz het volgende:
[..]
Jij leest echt niet goed he. NAAR DE HOEREN KUNNEN GAAN IS GEEN PRIMAIRE LEVENSBEHOEFTE.
Menig zorg- of huurtoeslagontvanger zou ook zijn (arbeids)inkomen kunnen verhogen in plaats van overheidsgeld te ontvangen. Het is alleen niet voor iedereen realistisch. Dito voor mannen en onbetaalde seks krijgen. Dat is een gegeven; zie ook de column in de NYT.quote:Je kunt je moeite beter steken in leren hoe je vrouwen versiert.
Niet voor prostitutiebehoeften met een laag inkomen. Mensen met een laag inkomen kunnen ook 'legaal' een huis huren of een zorgverzekering afsluiten, maar krijgen daarnaast nog financiële steun om dit daadwerkelijk te verwezenlijken. Er is nog geen rationeel argument voorbijgekomen waarom deze financiële steun misstaat voor prostitutiebehoeftigen.quote:En het is geen matig argument. Subsidie is er om mensen die de zorgverzekering niet of moeilijk kunnen betalen te ondersteunen. Daar is het voor.
Legale prostitutie is er om mensen die geen seks kunnen krijgen van seks te voorzien.
Prima geregeld toch.
Die mannen kunnen dus voor een paar tientjes hun zaad lozen in een hoer.quote:Op zondag 6 mei 2018 14:25 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Seks is een primaire levensbehoefte en een prostituee bezoeken is voor sommige mannen de enige manier om in deze levensbehoefte te voorzien.
[..]
Menig zorg- of huurtoeslagontvanger zou ook zijn (arbeids)inkomen kunnen verhogen in plaats van overheidsgeld te ontvangen. Het is alleen niet voor iedereen realistisch. Dito voor mannen en onbetaalde seks krijgen. Dat is een gegeven; zie ook de column in de NYT.
Mensen met een laag inkomen kunnen zich geen regelmatig prostitueebezoek veroorloven, zoals ook zonder overheidssteun een zorgverzekering afsluiten of een huis huren voor sommigen onrealistisch is.quote:Op zondag 6 mei 2018 14:27 schreef Samzz het volgende:
[..]
Die mannen kunnen dus voor een paar tientjes hun zaad lozen in een hoer.
Dan heb je pech en moet je t op de gratis manier proberen, door jezelf leuk te kleden, er fatsoenlijk bij te lopen en een vrouw te versieren.quote:Op zondag 6 mei 2018 14:28 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Mensen met een laag inkomen kunnen zich geen regelmatig prostitueebezoek veroorloven
Het is nóg een te groot taboe om op de politieke agenda te zetten, maar ik vermoed dat een assertief type binnen afzienbare tijd dit taboe doorbreekt. Die rol is helaas niet voor mij weggelegdquote:Op zondag 6 mei 2018 14:28 schreef Chai het volgende:
Blijven janken dat je ergens recht op hebt en dat het je in de schoot geworpen zou moeten worden gaat je natuurlijk geen steek verder helpen.
Ben je bijvoorbeeld al lid geworden van een politieke partij om dit oh zo grote maatschappelijke probleem te agenderen?
Je weigert kennelijk te accepteren dat sommige mannen geen 'gratis' seks kunnen realiseren, zoals anderen niet voldoende inkomen uit arbeid kunnen genereren om pakweg zonder overheidssteun een huis te huren. Ietwat kortzichtig en weinig empathisch van jequote:Op zondag 6 mei 2018 14:29 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dan heb je pech en moet je t op de gratis manier proberen, door jezelf leuk te kleden, er fatsoenlijk bij te lopen en een vrouw te versieren.
Onzin. De seksuele behoeften van hulpbehoevenden zijn ook weleens ter sprake gekomen (en of dat dan uit het PGB kan etc), dus dit kan ook prima.quote:Op zondag 6 mei 2018 14:30 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Het is nóg een te groot taboe om op de politieke agenda te zetten, maar ik vermoed dat een assertief type binnen afzienbare tijd dit taboe doorbreekt. Die rol is helaas niet voor mij weggelegd.
Dan doen ze er niet goed genoeg hun best voor, durven niet uit hun comfortzone te stappen of vinden het gewoon wel makkelijk lekker te klagen en verder niks te doen.quote:Op zondag 6 mei 2018 14:31 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Je weigert kennelijk te accepteren dat sommige mannen geen 'gratis' seks kunnen realiseren, zoals anderen niet voldoende inkomen uit arbeid kunnen genereren. Ietwat kortzichtig en weinig empathisch van je.
Heb je de NYT-column waar in de OP aan wordt gerefereerd überhaupt gelezen? Onvrijwillig seksloze mannen zijn een realiteit, geen verzinselquote:Op zondag 6 mei 2018 14:33 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dan doen ze er niet goed genoeg hun best voor, durven niet uit hun comfortzone te stappen of vinden het gewoon wel makkelijk lekker te klagen en verder niks te doen.
Genoeg kroegen waar op t eind van de avond een dronken dropje rondloopt dat zelfs nog zou seksen met de hond van de buurman. Sla je slag.
Maar ik snap dat klagen makkelijker is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |